Rezultate Arhiva editia 2014-2015 BV104

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
3 pregatitoare Gruia Vasile Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Vasile Mihaela Gabriela
3 pregatitoare Balan Victor Nicolae Scoala Generala Nr. 25 Brasov 93  1 Vasile Mihaela Gabriela
3 pregatitoare Feraru Maria Raluca Scoala Generala Nr. 25 Brasov 93  1 Vasile Mihaela Gabriela
3 pregatitoare Hertea Erik Mihai Scoala Generala Nr. 25 Brasov 93  1 Burcea Cristina
3 pregatitoare Raus Matei Scoala Gimnaziala Ghimbav Ghimbav 93  1 Armanu Veronica
3 pregatitoare Chivu Mihail Scoala Gimnaziala Nr. 79 Bucuresti 91  2 Baciu Elena
3 1 Boroi Alessia Maria Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 100  1 Patrascu Monica
3 1 Duchin Larisa Iliana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 100  1 Popa Valeria
3 1 Grosu Lais Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Armaselu Ioana
3 1 Raus Tudor Stefan Scoala Gimnaziala Ghimbav Ghimbav 100  1 Ruse Tania
3 1 Tescasiu Bianca Ioana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 100  1 Antochi Monica
3 1 Banutiu Andreea Scoala Generala Nr. 25 Brasov 99  2 Eremia Mariana
3 1 Cabuz Elena Patricia Scoala Generala Nr. 25 Brasov 99  2 Mariana Eremia
3 1 Ionescu Iulia Maria Scoala Generala Nr. 25 Brasov 96  3 Eremia Mariana
3 1 Petrisor C. Stefan Andrei Colegiul National ,,Radu Negru" Fagaras 95  3 Neagu Rodica
3 1 Bartis Tudor Andrei Scoala Generala Nr.1 Brasov 93  3 Chiriac Constanta
3 1 Leonte Malina Ioana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 86  M Antochi Monica
3 1 Stefan Andreea Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 85  M Antochi Monica
3 1 Viespescu Eduard Marian Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 85  M Antochi Monica
3 2 Dumitrescu Stefan Scoala Generala NR. 15 Brasov 100  1 Ilea Ioana
3 2 Calbeaza David Colegiul Tehnic ,,Mircea Cristea" Brasov 92  2 Malos Mirela
3 2 Chivu Anastasia Scoala Gimnaziala Nr. 79 Bucuresti 80  M Geicu Lenuta
3 3 Samoila David Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 95  1 Toader Monika Rausch
3 3 Galmeanu Alexandra Ioana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 93  1 Mitrofan Ana Maria
3 3 Hodor Sylvia Maria Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 93  1 Gabudeanu Alina
3 3 Ianchis Iulia Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 93  1 Rasina Daniela
3 3 Bart Denis Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 92  2 Toader Monika Rausch
3 3 Duchin Eliza Mihaela Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 92  2 Mitrofan Ana Maria
3 3 Stoica Elena Antonia Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 91  3 Mitrofan Ana Maria
3 3 Teodorescu Amalia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Spiridon Rodica
3 3 Enescu Oana Alexandra Scoala Generala Nr. 5 Brasov 87  M Rasina Daniela
3 3 Alexe Antonio Sebastian Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 86  M Mitrofan Ana Maria
3 3 Bata Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 85  M Spiridon Rodica
3 3 Miron Alexandra Maria Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 85  M Toader Monika Rausch
3 3 Rakosfalvy Mark Scoala Generala Nr. 5 Brasov 84  M Rasina Daniela
3 3 Mihai Dhalia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 76    Spiridon Rodica
3 3 Cocolea Dan Andrei Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 75    Mitrofan Ana Maria
3 3 Stefan Serafim Ioan Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 75    Mitrofan Ana Maria
3 3 Armanu Daria Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 74    Toader Monika Rausch
3 3 Trifu Flavia Scoala ,,Jules Verne” Brasov 71    Ioana Olteanu
3 3 Bustan Tudor Gabriel Scoala Gimnaziala Nr. 27 ,,Anatol Ghermanschi" Brasov abs    Jitariu Dorina
3 3 Pasca Raul Scoala ,,Jules Verne” Brasov abs    Serban Dana
3 3 Robu Sara Diana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov abs    Mitrofan Ana Maria
3 4 Popa Ioana Scoala Generala Nr. 5 Brasov 100  1 Nica Adriana
3 4 Dragomir Daria Nicoleta Scoala Generala Nr. 25 Brasov 99  1 Cristea Liana
3 4 Rasanu Tudor George Scoala Generala Nr. 25 Brasov 99  1 Martha Bartha
3 4 Bata Andrei Scoala Generala Nr. 5 Brasov 98  2 Nica Adriana
3 4 Marinas Madalina Scoala Generala Nr. 25 Brasov 97  2 Martha Bartha
3 4 Popa Rares Andrei Scoala Generala Nr. 5 Brasov 97  2 Nica Adriana
3 4 Ionescu Gabriela Jasemine Scoala Generala Nr. 25 Brasov 96  2 Cristea Liana
3 4 Darau Cristiana Malina Scoala Gimnaziala Nr. 19 Brasov 95  3 Nicu Nicoleta
3 4 Ticusan Maximilian Eduard Scoala Generala Nr. 5 Brasov 93  3 Nica Adriana
3 4 Iova Alexandru Scoala Generala Nr. 5 Brasov 92  3 Nica Adriana
3 4 Mocan Adriana Scoala Generala Nr. 5 Brasov 92  3 Nica Adriana
3 4 Georgescu Alexia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Nica Adriana
3 4 Bart Eduard Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 90  3 Dinulescu Cristina
3 4 Pepene Carina Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 90  3 Nica Adriana
3 4 Grosu Denis George Scoala Generala Nr. 25 Brasov 89  M Cristea Liana
3 4 Martiniuc Vlad Nicolae Scoala Generala Nr. 5 Brasov 87  M Nica Adriana
3 4 Ungureanu Stefan Cosmin Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Brasov 82  M Mihai Victoria
3 4 Carpinis George Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 81  M Beldiman Cristina
3 4 Varga Horia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 78    Nica Adriana
3 4 Ivann Adrian Scoala Generala Nr. 5 Brasov 64    Nica Adriana
3 5 Stinghe Mara Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 84  M Stoica Ileana
3 5 Armanu Raul Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 82  M Petrareanu Raluca
3 5 Otelea Ioan Scoala Generala NR.8 Brasov 80  M Vilcu Eugenia
3 6 Toromboli Diandra Scoala Generala Nr. 8 Brasov 93  1 Vilcu Eugenia
3 6 Budeanu Ilinca Scoala Generala Nr. 8 Brasov 91  2 Vilcu Eugenia
3 6 Cabuz Paul Octavian Colegiul National ,,Grigore Moisil" Brasov 86  M Oltean Mariana
3 6 Malancioiu Daniel George Scoala Generala Nr. 8 Brasov 84  M Vilcu Eugenia
3 6 Dumitru Eric Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 75    Stoica Ileana



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018