Rezultate Arhiva editia 2014-2015 BV103

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Balan Victor Nicolae Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100    Vasile Mihaela Gabriela
1 pregatitoare Cincu Radu Stefan Scoala Generala Nr. 6 ,,Iacob Muresianu" Brasov 100    Rascanu Gabriela
1 pregatitoare Grigorescu Andrei Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100    Vasile Mihaela Gabriela
1 pregatitoare Hertea Erik Mihai Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100    Burcea Cristina
1 pregatitoare Raus Matei Scoala Gimnaziala Ghimbav Ghimbav 100    Arman Veronica
1 pregatitoare Ciobanu Robert Stefan Scoala Generala NR. 25 Brasov 90    Vasile Mihaela Gabriela
1 pregatitoare Dumitrache Sarah Scoala Generala Nr. 1 Brasov 90    Birsan Luminita
1 pregatitoare Canciu Dragos Scoala Generala Nr. 25 Brasov 80    Vasile Mihaela Gabriela
1 pregatitoare Stanga Sebastian Scoala Generala Nr. 1 Brasov 80    Birsan Luminita
1 1 Banutiu Andreea Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100    Eremia Mariana
1 1 Petrisor C. Stefan Andrei Colegiul National ,,Radu Negru" Fagaras 100    Neagu Rodica
1 1 Stancioiu Ana Aurelia Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100    Eremia Mariana
1 1 Ionescu Iulia Maria Scoala Generala Nr. 25 Brasov 95    Eremia Mariana
1 1 Manolache Tiberiu Alexandru Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 95    Savin Maria
1 1 Cabuz Elena Patricia Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90    Eremia Mariana
1 1 Grigoras Alexandra Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90    Eremia Mariana
1 1 Raus Tudor Stefan Scoala Gimnaziala Ghimbav Ghimbav 90    Rusea Tania
1 1 Brinza Stefan Scoala Generala Nr. 25 Brasov 88    Eremia Mariana
1 1 Mag Alexandru Scoala Generala Nr. 25 Brasov 83    Eremia Mariana
1 1 Duchin Larisa Iliana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 80    Popa Valeria
1 1 Pascut Tudor Andrei Scoala Generala Nr. 25 Brasov 75    Eremia Mariana
1 1 Fertu Larisa Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 65    Savin Maria
1 1 Leizeriuc Eduard Mihai Scoala Generala Nr. 25 Brasov 60    Eremia Mariana
1 2 Dumitrescu Stefan Scoala Generala NR. 15 Brasov 100    Ilea Ioana
1 2 Calbeaza David Colegiul Tehnic ,,Mircea Cristea" Brasov 95    Malos Mirela
1 2 Pop Rares Andrei Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 84    Bucuras Cristina
1 2 Jipa Eduard Gabriel Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov abs    Bucuras Cristina
1 3 Galmeanu Ioana Alexandra Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 100    Mitrofan Ana Maria
1 3 Cojocaru Andrei Scoala Generala NR.8 Brasov 99    Aldea Alina
1 3 Curea Alexandra Maria Scoala Generala Nr. 25 Brasov 98    Neagu Cecilia
1 3 Duchin Eliza Mihaela Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 98    Mitrofan Ana Maria
1 3 Mihut Maria Emilia Liceul ,,Vasile Alecsandri" Iasi 97    Berea Gabriela
1 3 Stoica Elena Antonia Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 95    Mitrofan Ana Maria
1 3 Cocolea Dan Andrei Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 85    Mitrofan Ana Maria
1 3 Stinghe Leia Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 78    Mitrofan Ana Maria
1 3 Macavei David Nicolae Scoala Generala Nr. 25 Brasov 75    Ghicus Georgeta Daniela
1 3 Carstea Teodora Scoala Generala Nr. 25 Brasov 73    Varzaru Camelia
1 3 Karadeniz Zeynep Meryem Scoala Generala Nr. 25 Brasov 69    Ghicus Georgeta Daniela
1 3 Parhon Radu Stefan Scoala Generala Nr. 25 Brasov 58    Mares Denisa
1 3 Ghidersa Daria Valentina Scoala Generala Nr. 25 Brasov 57    Ghicus Georgeta Daniela
1 3 Antal Dudas Scoala Generala Nr. 25 Brasov abs    Ghicus Georgeta Daniela
1 4 Popa Ioana Scoala Generala Nr. 5 Brasov 100    Nica Adriana
1 4 Dragomir Daria Nicoleta Scoala Generala Nr. 25 Brasov 96    Cristea Liana
1 4 Rasanu Tudor Scoala Generala Nr. 25 Brasov 96    Marta Bartha
1 4 Urdea Miruna Scoala Generala Nr. 25 Brasov 96    Cristea Liana
1 4 Stan Brianna Alexandra Scoala Primara ,,Maryland" Bucuresti 95    Tomescu Liliana
1 4 Ionescu Gabriela Jasemine Scoala Generala Nr. 25 Brasov 93    Cristea Liana
1 4 Birlog Teodora Maria Scoala Gimnaziala Nr. 27 ,,Anatol Ghermanschi" Brasov 91    Ionescu Florica
1 4 Marinas Madalina Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90    Marta Bartha
1 4 Ungureanu Stefan Cosmin Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 89    Mihai Victoria
1 4 Prunache Teodor Marian Scoala Generala Nr. 25 Brasov 85    Martha Bartha
1 4 Anton Rebeca Scoala Generala Nr. 25 Brasov 75    Cristea Liana
1 5 Panait Iulia Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 84    Cirstea Adriana
1 5 Cocolea Constantin Valeriu Colegiul National ,,Andrei Saguna" Brasov 83    Ciupala Gabriel
1 5 Stinghe Mara Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 83    Stoica Ileana
1 5 Atitienei Eliza Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 80    Vilcu Eugenia
1 5 Haghel Debora Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 80    Cirstea Adriana
1 5 Pinta Ana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 77    Stoica Ileana
1 5 Busuioc Daria Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 76    Vilcu Eugenia
1 5 Bratfalean Andreea Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 74    Cirstea Adriana
1 5 Staicu Dan Silviu Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 73    Cataron Adriana
1 5 Burcica Sabina Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 72    Stoica Ileana
1 5 Varza Raluca Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 72    Cirstea Adriana
1 5 Milca Denisa Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 71    Codrea Mihaela
1 5 Marton Melissa Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 69    Stoica Ileana
1 5 Carpen Darie Sabina Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 68    Cirstea Adriana
1 5 Georgea Andrei Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 67    Codrea Mihaela
1 5 Marginean Andreea Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 67    Cirstea Adriana
1 5 Darjan George Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 64    Codrea Mihaela
1 5 Parhon Bogdana Stefania Colegiul National ,,Andrei Saguna" Brasov 64    Ciupala Gabriel
1 5 Cosa Petru Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 61    Codrea Mihaela
1 5 Soos Denisa Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 59    Codrea Mihaela
1 5 Papp Roxana Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 54    Vilcu Eugenia
1 5 Ciobanu Camelia Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 52    Cirstea Adriana
1 5 Costea Andrei Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 52    Codrea Mihaela
1 5 Solomon Alexandra Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 50    Cirstea Adriana
1 5 Macos Daria Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov abs    Vilcu Eugenia
1 5 Manea Paula Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Codrea Mihaela
1 5 Rau Bianca Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Cirstea Adriana
1 6 Toromboli Diandra Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 98    Vilcu Eugenia
1 6 Cabuz Paul Colegiul National de Informatica ,,Grigore Moisil" Brasov 93    Oltean Mariana
1 6 Malancioiu Daniel Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 93    Vilcu Eugenia
1 6 Rujoiu Maria Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 92    Vilcu Eugenia
1 6 Bocsa Dragos Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 85    Vilcu Eugenia
1 6 Vasilache Maria Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 85    Vilcu Eugenia
1 6 Apostol Ana Maria Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 82    Mihalachi Marina
1 6 Diaconu Razvan Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 81    Vilcu Eugenia
1 6 Ivan Ariana Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 81    Vilcu Eugenia
1 6 Adam Renate Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 80    Mihalachi Marina
1 6 Husanu Ciprian Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 80    Stoica Ileana
1 6 Mattheuws Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 69    Vilcu Eugenia
1 6 Platon Alexandra Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 69    Vilcu Eugenia
1 6 Paltanea Ioana Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 65    Vilcu Eugenia
1 6 Boteanu Iulia Alexandra Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 64    Mihalachi Marina
1 6 Lukacsi Noemi Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 61    Mihalachi Marina
1 6 Slabu Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov abs    Vilcu Eugenia
1 7 Cimpu Denisa Andreea Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 74    Bologa Casiana
1 7 Dobre Ana Scoala Gimnaziala Nr. 8 Brasov 74    Vilcu Eugenia
1 7 Boriceanu Georgiana Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 64    Bologa Casiana
1 7 Buna Gabriel Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 62    Bologa Casiana
1 7 Sarbu Alexandra Elena Iasmina Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 62    Bologa Casiana
1 7 De` Leonardis Nicole Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 60    Bologa Casiana
1 7 Kapitany Erik Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 58    Bologa Casiana
1 7 Covataru Andrei Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 55    Bologa Casiana
1 7 Bata Raul Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 52    Bologa Casiana
1 7 Benedek Oliver Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Bologa Casiana
1 7 Bidiga Eduard Scoala Generala NR.3 Codlea abs    Bizu Ana Maria
1 7 Manailescu Andrei Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Bologa Casiana
1 8 Buzea Alina Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 96    Stoica Ileana
1 8 Fatu Beatrice Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 79    Stoica Ileana
1 8 Ivan Karina Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 70    Stoica Ileana
1 9 M2 Buta Andreea Iuliana Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 73    Cirstea Adriana
1 9 M2 Haghel Elisabeta Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 63    Cirstea Adriana
1 9 M2 Campean Flavia Angela Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Cirstea Adriana
1 9 M2 Dragomir Andrei Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Cirstea Adriana
1 9 M2 Lupsa Iulia Cristina Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Cirstea Adriana
1 11 M2 Duma Daniela Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 82    Bologa Casiana
2 pregatitoare Brezina Eduard Ernest Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Vasile Mihaela Gabriela
2 pregatitoare Canciu Dragos Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Vasile Mihaela Gabriela
2 pregatitoare Cincu Radu Stefan Scoala Generala Nr. 6 ,,Iacob Muresianu" Brasov 100  1 Rascanu Gabriela
2 pregatitoare Feraru Maria Raluca Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Vasile Mihaela Gabriela
2 pregatitoare Gruia Vasile Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Vasile Mihaela Gabriela
2 pregatitoare Hertea Erik Mihai Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Burcea Cristina
2 pregatitoare Balan Victor Nicolae Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90  2 Vasile Mihaela Gabriela
2 pregatitoare Ciobanu Robert Stefan Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90  2 Vasile Mihaela Gabriela
2 pregatitoare Grigorescu Andrei Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90  2 Vasile Mihaela Gabriela
2 pregatitoare Raus Matei Scoala Gimnaziala Ghimbav Ghimbav 90  2 Arman Veronica
2 pregatitoare Borcos Andrei Scoala Generala Nr. 25 Brasov 70    Vasile Mihaela Gabriela
2 1 Ghimpu Codrin Razvan Scoala Gimnaziala Nr. 28 ,,Mihai Eminescu" Galati 100  1 Stancu Luminita
2 1 Stefan Andreea Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 100  1 Antochi Monica
2 1 Anutoiu Rares Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 99  2 Antochi Monica
2 1 Ionescu Iulia Maria Scoala Generala Nr. 25 Brasov 94  2 Eremia Mariana
2 1 Banutiu Andreea Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90  3 Eremia Mariana
2 1 Boroi Alessia Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 90  3 Antochi Monica
2 1 Homeghi Mircea Stefan Scoala Generala Nr. 5 Brasov 90  3 Captar Mirela
2 1 Leonte Malina Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 89  M Antochi Monica
2 1 Bratoloveanu Alexia Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 85  M Popa Valeria
2 1 Grigoras Alexandra Scoala Generala Nr. 25 Brasov 85  M Eremia Mariana
2 1 Grosu Lais Scoala Generala Nr. 25 Brasov 85  M Armaselu Ioana
2 1 Petrisor C Stefan Andrei Colegiul National ,,Radu Negru" Fagaras 85  M Neagu Rodica
2 1 Savu Bianca Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 85  M Popa Valeria
2 1 Cabuz Elena Patricia Scoala Generala Nr. 25 Brasov 84  M Eremia Mariana
2 1 Lupu Horia Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 84  M Antochi Monica
2 1 Duchin Larisa Iliana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 81  M Popa Valeria
2 1 Stefan Ciprian Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 81  M Popa Valeria
2 1 Frincu Citre Cristian Scoala Generala Nr. 5 Brasov 80  M Captar Mirela
2 1 Munteanu Alexandra Nicoleta Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 80  M Antochi Monica
2 1 Tescasiu Bianca Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 80  M Antochi Monica
2 1 Priboi Alexandru Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 79    Popa Valeria
2 1 Stancioiu Ana Aurelia Scoala Gimnaziala Nr. 25 Brasov 77    Eremia Mariana
2 1 Cantor Iulia Maria Liceul Teoretic ,,Johannes Honterus" Brasov 75    Jozsa Eniko
2 1 Raus Tudor Stefan Scoala Gimnaziala Ghimbav Ghimbav 75    Rusea Tania
2 1 Simon Vlad Ioan Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 75    Antochi Monica
2 1 Rischi Stefania Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 73    Antochi Monica
2 1 Savin Karina Stefania Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 72    Bobalneanu Roxana
2 1 Naghi Anamaria Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 65    Popa Valeria
2 1 Mag Alexandru Scoala Generala Nr. 25 Brasov 60    Eremia Mariana
2 1 Manolache Tiberiu Alexandru Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 60    Savin Maria
2 1 Zotoiu Larisa Scoala Generala Nr. 25 Brasov 60    Eremia Mariana
2 1 Roznovat Ana Liceul Teoretic ,,Johannes Honterus" Brasov 59    Bobalneanu Roxana
2 1 Leizeriuc Eduard Scoala Generala Nr. 25 Brasov 55    Eremia Mariana
2 2 Dumitrescu Stefan Scoala Generala NR. 15 Brasov 100  1 Ilea Ioana
2 2 Calbeaza David Colegiul Tehnic ,,Mircea Cristea" Brasov 90  2 Malos Mirela
2 2 Iosub Dragos Casian Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 80  M Margarit Mihaela Mariana
2 2 Pop Rares Andrei Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 79    Bucuras Cristina
2 2 Cozma Rares Colegiul Tehnic ,,Mircea Cristea" Brasov 77    Malos Mirela
2 2 Margarit Serban Alexandru Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 74    Margarit Mihaela Mariana
2 2 Tabacaru Vlad Tudor Scoala Gimnaziala Nr. 25 Galati 65    Cornea Luminita
2 2 Morosanu Ioan Scoala Generala Nr. 5 Brasov 62    Maracineanu Daniela
2 2 Manole Madalina Ioana Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 60    Margarit Mihaela Mariana
2 2 Jipa Eduard Gabriel Liceul de Arte Plastice ,,HMT" Brasov 58    Bucuras Cristina
2 3 Curea Alexandra Maria Scoala Generala Nr. 25 Brasov 100  1 Neagu Cecilia
2 3 Galmeanu Alexandra Ioana Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 98  1 Mitrofan Ana Maria
2 3 Stoica Elena Antonia Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 98  1 Mitrofan Ana Maria
2 3 Cocolea Dan Andrei Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 94  2 Mitrofan Ana Maria
2 3 Bustan Tudor Gabriel Scoala Gimnaziala Nr. 27 ,,Anatol Ghermanschi" Brasov 93  2 Jitariu Dorina
2 3 Duchin Eliza Mihaela Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 92  2 Mitrofan Ana Maria
2 3 Rakosfalvy Mark Scoala Generala Nr. 5 Brasov 92  2 Rasina Daniela
2 3 Bata Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Spiridon Rodica
2 3 Cojocaru Andrei Scoala Generala NR.8 Brasov 91  3 Aldea Alina
2 3 Enescu Oana Alexandra Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Rasina Daniela
2 3 Teodorescu Amalia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 90  3 Spiridon Rodica
2 3 Flintoaca Catinca Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 89  M Mitrofan Ana Maria
2 3 Alexe Antonio Sebastian Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 87  M Mitrofan Ana Maria
2 3 Andor David Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 83  M Mitrofan Ana Maria
2 3 Ciobanica Alexandru Ionut Scoala Gimnaziala Nr.14 Brasov 83  M Maciuca Ionela
2 3 Ianchis Iulia Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 80  M Rasina Daniela
2 3 Ungureanu Theodor Andrei Scoala Generala Nr. 5 Brasov 80  M Spiridon Rodica
2 3 Covesan Ana Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 79    Spiridon Rodica
2 3 Morosanu Maria Alexandra Scoala Generala Nr. 5 Brasov 78    Rasina Daniela
2 3 Manolescu Pavel Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 77    Mitrofan Ana Maria
2 3 Stinghe Lea Alexandra Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 75    Mitrofan Ana Maria
2 3 Mihai Dhalia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 74    Spiridon Rodica
2 3 Stefan Serafim Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 74    Mitrofan Ana Maria
2 3 Miron Alexandra Maria Liceul Teoretic ,,Johannes Honterus" Brasov 68    Toader Monika Rausch
2 3 Cacas Mihai Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 59    Mitrofan Ana Maria
2 3 Rotaru Andrada Daria Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 55    Mitrofan Ana Maria
2 4 Popa Ioana Scoala Generala Nr. 5 Brasov 98  1 Nica Adriana
2 4 Rasanu Tudor George Scoala Generala Nr. 25 Brasov 98  1 Martha Bartha
2 4 Iova Alexandru Scoala Generala Nr. 5 Brasov 97  1 Nica Adriana
2 4 Dragomir Daria Nicoleta Scoala Generala Nr. 25 Brasov 96  1 Criste Liana
2 4 Varga Horia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 96  1 Nica Adriana
2 4 Ionescu Gabriela Jasemine Scoala Generala Nr. 25 Brasov 95  2 Criste Liana
2 4 Popa Rares Andrei Scoala Generala Nr. 5 Brasov 95  2 Nica Adriana
2 4 Cioropariu Eduard Scoala Generala Nr. 5 Brasov 94  2 Negus Aurelia
2 4 Ghimpu Daria Scoala Gimnaziala Nr. 28 ,,Mihai Eminescu" Galati 94  2 Antonescu Ileana
2 4 Mocan Adriana Scoala Generala Nr. 5 Brasov 94  2 Nica Adriana
2 4 Darau Cristiana Malina Scoala Gimnaziala Nr. 19 Brasov 93  2 Nicu Nicoleta
2 4 Martiniuc Vlad Nicolae Scoala Generala Nr. 5 Brasov 93  2 Nica Adriana
2 4 Soldan Patricia Diana Scoala Generala Nr. 5 Brasov 93  2 Dicu Mariana
2 4 Ticusan Maximilian Eduard Scoala Generala Nr. 5 Brasov 93  2 Nica Adriana
2 4 Marian Alexandra Scoala Generala Nr. 5 Brasov 92  3 Nica Adriana
2 4 Sandu Eduard Scoala Generala Nr. 5 Brasov 92  3 Negus Aurelia
2 4 Urdea Ana Miruna Scoala Generala Nr. 25 Brasov 92  3 Cristea Liana
2 4 Bata Andrei Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Nica Adriana
2 4 Chiriac Casian Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Nica Adriana
2 4 Costea Tudor Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Negus Aurelia
2 4 Homeghi Vlad Mihai Scoala Generala Nr. 5 Brasov 91  3 Nica Adriana
2 4 Grosu Denis George Scoala Generala Nr. 25 Brasov 90  3 Criste Liana
2 4 Souca Iulia Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 88  M Nica Adriana
2 4 Suciu Ruxandra Scoala Generala Nr. 5 Brasov 88  M Negus Aurelia
2 4 Ghisoiu Diana Iulia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 87  M Nica Adriana
2 4 Lazuran Darius Scoala Generala Nr. 5 Brasov 87  M Negus Aurelia
2 4 Vancea Marc Scoala Generala Nr. 5 Brasov 87  M Negus Aurelia
2 4 Georgescu Alexia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 86  M Nica Adriana
2 4 Ungureanu Stefan Cosmin Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 86  M Mihai Victoria
2 4 Birlog Teodora Maria Scoala Gimnaziala Nr. 27 ,,Anatol Ghermanschi" Brasov 82  M Ionescu Florica
2 4 Savin Horia Matei Liceul Teoretic ,,J. Honterus" Brasov 82  M Dinulescu Cristina
2 4 Pepene Carina Maria Scoala Generala Nr. 5 Brasov 77    Nica Adriana
2 4 Roznovat Radu Liceul Teoretic ,,Johannes Honterus" Brasov 76    Bratu Melzer Alexandra
2 4 Anton Rebeca Scoala Generala Nr. 25 Brasov 74    Criste Liana
2 4 Frincu Citre Antonia Scoala Generala Nr. 5 Brasov 67    Nica Adriana
2 4 Pop Erika Scoala Generala Nr. 5 Brasov abs    Negus Aurelia
2 5 Bratfalean Andreea Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 92  1 Cirstea Adriana
2 5 Iosub Alexandru Colegiul National de Informatica ,,Grigore Moisil" Brasov 92  1 Oltean Mariana
2 5 Stinghe Mara Elisabeta Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 90  2 Cristescu Cosmina
2 5 Ivan Ioana Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 85  M Codrea Mihaela
2 5 Rotaru Robert Marian Liceul International de Informatica Bucuresti Bucuresti 85  M Nicolae Elena
2 5 Otelea Ioan Scoala Generala NR.8 Brasov 83  M Vilcu Eugenia
2 5 Panait Iulia Ioana Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 82  M Cirstea Adriana
2 5 Georgea Andrei Gabriel Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 80  M Codrea Mihaela
2 5 Pipos Alexandru Paul Scoala Generala NR.8 Brasov 69    Vilcu Eugenia
2 5 Darjan George Alexandru Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 68    Codrea Mihaela
2 5 Cocolea Constantin Valeriu Colegiul National ,,Andrei Saguna" Brasov 67    Ioana Clara Enescu
2 5 Milca Denisa Maria Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 67    Codrea Mihaela
2 5 Varza Raluca Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 64    Cirstea Adriana
2 5 Muresan Darius Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 61    Codrea Mihaela
2 5 Soos Andreea Denisa Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 56    Codrea Mihaela
2 5 Ciobanu Camelia Maria Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 54    Cirstea Adriana
2 5 Rau Bianca Andreea Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 54    Cirstea Adriana
2 5 Carpen Darie Sabina Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 52    Cirstea Adriana
2 5 Brumar Stefania Diana Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Cirstea Adriana
2 5 Cosa Petru Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Codrea Mihaela
2 6 Toromboli Diandra Scoala Generala NR.8 Brasov 89  M Vilcu Eugenia
2 6 Rujoiu Maria Scoala Generala NR.8 Brasov 86  M Vilcu Eugenia
2 6 Husanu Ciprian Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 85  M Stoica Ileana
2 6 Apreotesei Radu Scoala Generala NR.8 Brasov 84  M Vilcu Eugenia
2 6 Budeanu Ilinca Scoala Generala NR.8 Brasov 84  M Vilcu Eugenia
2 6 Cabuz Paul Colegiul National de Informatica ,,Grigore Moisil" Brasov 84  M Oltean Mariana
2 6 Malancioiu Daniel George Scoala Generala NR.8 Brasov 84  M Vilcu Eugenia
2 6 Tudor Denisa Scoala Generala NR.9 Brasov 83  M Vilcu Eugenia
2 6 Apostol Ana Maria Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 82  M Mihalachi Marina
2 6 Paraschiv Teodora Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 82  M Petrovan Liliana
2 6 Ciacu Cristian Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 80  M Stoica Ileana
2 6 Vasilache Maria Teodora Scoala Generala NR.8 Brasov 76    Vilcu Eugenia
2 6 Dumitru Eric Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 75    Stoica Ileana
2 6 Ivan Ariana Elena Scoala Generala NR.8 Brasov 75    Vilcu Eugenia
2 6 Bangala Daniel Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 72    Stoica Ileana
2 6 Lukacsi Noemi Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 60    Mihalachi Marina
2 6 Cernea Flavius Scoala Generala NR.8 Brasov 58    Vilcu Eugenia
2 6 Adam Renate Adriana Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 50    Mihalachi Marina
2 6 Mattheuws Andrei John Scoala Generala NR.8 Brasov 50    Vilcu Eugenia
2 6 Barabas Denissa Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Mihalachi Marina
2 6 Lorincz Andra Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele abs    Petrovan Liliana
2 7 Cimpu Denisa Andreea Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 85  M Bologa Casiana
2 7 Pop Alina Anca Colegiul National de Informatica ,,Grigore Moisil" Brasov 84  M Oltean Mariana
2 7 Covataru Andrei Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 71    Bologa Casiana
2 7 Bata Raul Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 59    Bologa Casiana
2 7 Benedek Oliver Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 59    Bologa Casiana
2 7 Buna Gabriel Alexandru Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 54    Bologa Casiana
2 7 De` Leonardis Nicole Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 54    Bologa Casiana
2 8 Ivan Karina Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 77    Stoica Ileana
2 8 Fatu Beatrice Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 74    Stoica Ileana
2 8 Darau Calina Anamaria Colegiul de Stiinte ale Naturii ,,Emil Racovita" Brasov 51    Stoian Sorina
2 8 Dragan Silviu Liceul ,,Andrei Muresanu" Brasov 51    Stoica Ileana
2 11 M2 Duma Daniela Maria Liceul Teoretic ,,George Moroianu" Sacele 72    Bologa Casiana



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018