Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B221

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
3 pregatitoare Chisar Alexandru Mihai SCOALA 178 Sector 1 100  1
3 pregatitoare Draghici Sara Maria100 SCOALA EUROPEANA Sector 1 100  1
3 pregatitoare Drug Anamaria Alexandra SCOALA NICOLAE IORGA Sector 1 100  1
3 pregatitoare Ghinea Anamaria SCOALA 175 Sector 1 96  2
3 pregatitoare Epure Alexandra SCOALA EUROPEANA Sector 1 90  3
3 pregatitoare Dinca Patric Antonio SCOALA 177 Sector 1 88  M
3 pregatitoare Anghel Alin PIA BRATIANU Sector 1 58   
3 1 Haralambie Toma PIA BRATIANU Sector 1 100  1
3 1 Marcuta Ilinca Iulia PIA BRATIANU Sector 1 100  1
3 1 Balanescu Mihnea PIA BRATIANU Sector 1 98  2
3 1 Gherasim Catinca PIA BRATIANU Sector 1 95  3
3 1 Simionescu Maria PIA BRATIANU Sector 1 95  3
3 1 Haralambie Eduard PIA BRATIANU Sector 1 90  3
3 1 Ileana Sebastian PIA BRATIANU Sector 1 87  M
3 1 Cristea Stefan SCOALA PIA BRATIANU Sector 1 85  M
3 1 Dima Iarina SCOALA PIA BRATIANU Sector 1 85  M
3 1 Marin Calin PIA BRATIANU Sector 1 85  M
3 1 Baciu Sofia PIA BRATIANU Sector 1 84  M
3 1 Lupu Damaris PIA BRATIANU Sector 1 82  M
3 1 Anghel Laura SCOALA 11 Sector 1 80  M
3 1 Daraban David PIA BRATIANU Sector 1 80  M
3 1 Enachescu Razvan SCOALA 11 Sector 1 80  M
3 1 Dinu Sabina PIA BRATIANU Sector 1 75   
3 1 Lupu Robert PIA BRATIANU Sector 1 74   
3 1 Moldovan Alexandru SC. PIA BRATIANU Sector 1 70   
3 1 Ungureanu Maria PIA BRATIANU Sector 1 68   
3 1 Dumitru Sergiu SCOALA TITU MAIORESCU Sector 1 65   
3 1 Moise Robert PIA BRATIANU Sector 1 65   
3 1 Manea Antonio PIA BRATIANU Sector 1 58   
3 1 Anghel Iustin SC PETRE ISPIRESCU Bucuresti 40   
3 1 Balsanu Davis PIA BRATIANU Sector 1 abs   
3 1 Bogaci Miron PIA BRATIANU Sector 1 abs   
3 1 Denis Alexandru SCOALA 177 Sector 1 abs   
3 1 Donici Bianca PIA BRATIANU Sector 1 abs   
3 1 Gavojdea Dariana PIA BRATIANU Sector 1 abs   
3 2 Georgescu Peter SCOALA PIA BRATIANU Sector 1 89  M
3 2 Rosu Paul SCOALA NICOLAE IORGA Sector 1 79   
3 3 Nicula Andrei Alexandru SCOALA 178 Sector 1 90  1
3 3 Drug Cristian Valentin SCOALA NICOLAE IORGA Sector 1 86  M
3 3 Maissa Simina SCOALA IOANID Sector 1 76   
3 3 Bonciu Vlad SCOALA 171 Sector 1 72   
3 3 Ioanides Eva Marilen SCOALA METROPOLITANA Sector 1 62   
3 4 Draghici Alexandra SCOALA 46 Sector 1 100  1
3 4 Marin Matei PIA BRATIANU Sector 1 96  1
3 4 Draghici Karin Ioana SCOALA 46 Sector 1 94  2
3 4 Dinu Ilinca PIA BRATIANU Sector 1 93  2
3 4 Enachescu Natalia SCOALA 11 Sector 1 93  2
3 4 Stirosu Serban PIA BRATIANU Sector 1 92  3
3 4 Banuta David PIA BRATIANU Sector 1 91  3
3 4 Georgescu Kevin PIA BRATIANU Sector 1 88  M
3 4 Baniceru Anais Maria PIA BRATIANU Sector 1 84  M
3 4 Chis Alexia PIA BRATIANU Sector 1 76   
3 4 Georgescu Diana Ioana JEAN MONNET Sector 1 abs   
3 4 Georgescu Kevin PIA BRATIANU Sector 1 abs   
3 4 Vulpes Remus PIA BRATIANU Sector 1 abs   
3 5 Draghici Ana Maria SCOALA 46 Sector 1 83  M
3 5 Lazarescu Alexandru SCOALA PIA BRATIANU Sector 1 abs   
3 6 Georgescu Diana SC JEAN MONNET Sector 1 75   



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018