Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B220

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
3 pregatitoare Bordeiasu Cristian Andrei Scoala Generala nr.66 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Calagiu Silvia Cosmina nr 66 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Chirica Ana Stefania scoala 195 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Dragan Alexandru Scoala Gimnaziala nr. 195 (Hamburg) Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Mutlu Enis Hamburg Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Neagu Toma Mihai 195 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Vanghele Filip Gabriel Scoala Hamburg Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Lupascu Andrei SCOALA DANTE ALIGHERI Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Miscoci Vlad Scoala 70 Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Popa Rares Andrei Hamburg Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Vlad George Rares HAMBURG Bucuresti 90  2
3 1 Andreea Radu Irina SCOALA NR. 56 Bucuresti 100  1
3 1 Branzan Sara SCOALA NR.49 Bucuresti 100  1
3 1 Brinzaru Ilinca Maria Generala Nr 66 Bucuresti 100  1
3 1 Cavescu Radu Stefan GENERALA 77 Bucuresti 100  1
3 1 Cazacu Eduard 195 Bucuresti 100  1
3 1 Chivu Calin 195 Bucuresti 100  1
3 1 Constantin Andrei Generala Nr 66 Bucuresti 100  1
3 1 Constantinescu Alessia Ioana Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
3 1 Cristea Theea Maria Scoala Generala nr.62 Bucuresti 100  1
3 1 Dimtri Bogdan SCOALA NR. 49 Bucuresti 100  1
3 1 Dumitrescu Andrei George Gimnaziala Nicolae Labis /nr 89 Bucuresti 100  1
3 1 Ghioldis Andrei Gabriel Nr. 75 Bucuresti 100  1
3 1 Huci Stefan Teodor Scoala Gimnaziala nr. 56 Bucuresti 100  1
3 1 Ignat Andrei Daniel nr. 89 NICOLAE LABIS, sector 3 Bucuresti 100  1
3 1 Ladin Carina Scoala gimnaziala nr. 56 Bucuresti 100  1
3 1 Manea Razvan Constantin Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 100  1
3 1 Matei Claudiu Andrei GENERAL 77 Bucuresti 100  1
3 1 Nae Stefania Isabelle Scoala Nr. 49 Bucuresti 100  1
3 1 Pana Mircea Stefan Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 100  1
3 1 Radu Mihai Cristian Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 100  1
3 1 State Florin Generala Nr 66 Bucuresti 100  1
3 1 Tabarcea Ingrid SCOALA NR. 195 Bucuresti 100  1
3 1 Tiron Aileen Scoala Liviu Rebreanu,NR.21 Bucuresti 100  1
3 1 Tufa Mara Ioana GIMNAZIALA 49 Bucuresti 100  1
3 1 Radulescu Emma Nicoleta Scoala generala nr 89 Bucuresti 96  2
3 1 Bicu Edward Gabriel Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 95  3
3 1 Calinescu Maria Generala Nr 66 Bucuresti 95  3
3 1 Cernautanu Roberta Generala Nr 66 Bucuresti 95  3
3 1 Chivan Maria Gabriela Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 95  3
3 1 Ghita Cristina Teodora Scoala Gimnaziala nr. 196 Federico Garcia Lorca Bucuresti 95  3
3 1 Gutescu Ioana SC. 196 FEDERICO GARCIA LORCA Bucuresti 95  3
3 1 Ilievici Andra Generala Nr 66 Bucuresti 95  3
3 1 Lazar Timeea Maria Scoala Nr. 77 Bucuresti 95  3
3 1 Marinescu Sofia NICOLAE LABIS, nr. 89 Bucuresti 95  3
3 1 Otelea Stefan Bogdan Scoala Nr. 56 Bucuresti 95  3
3 1 Poalelungi Gabriela SCOALA 49 Bucuresti 95  3
3 1 Roman Mihai Cristian Generala Nr 66 Bucuresti 95  3
3 1 Saizu Alexandra Gabriela Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 95  3
3 1 Stoica Claudiu Ionut Scoala nr.66 Bucuresti 95  3
3 1 Tudor Stefan Generala Nr 66 Bucuresti 95  3
3 1 Varga Mirel Gabriel Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 95  3
3 1 Zaharia Geanny Alexandru Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 95  3
3 1 Andreicut Daniel Vasile Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 90  3
3 1 Baciu Antonio Valentin Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 90  3
3 1 Diac Ioana FEDERICO GARCIA LORCA Bucuresti 90  3
3 1 Dumitrache Diana Elisabeta Scoala 196-Federico Garcia Lorca Bucuresti 90  3
3 1 Gal Mihai Christian Scoala nr.196 F.G.Lorca Bucuresti 90  3
3 1 Matei Petra SCOALA NR.49 Bucuresti 90  3
3 1 Tutuianu Vlad Ioan LICEUL ALEXANDRU VLAHUTA Bucuresti 90  3
3 1 Vulturescu Alessia Ioana Scoala Gimnaziala nr.50 Maica Domnului Bucuresti 90  3
3 1 Bordeiasu Mihai Catalin Scoala Generala nr.66 Bucuresti 85  M
3 1 Mitrea Andrei Scoala nr. 56 Bucuresti 85  M
3 1 Uciu Popa Elena Bianca Scoala nr.49 Bucuresti 85  M
3 2 Bingol Zehra SPECTRUM Bucuresti 100  1
3 2 Dumitrescu Crina 196 Bucuresti 100  1
3 2 Olaru Ricardo Spectrum Bucuresti 100  1
3 2 Popescu Tudor Dan Scoala Spectrum Bucuresti 100  1
3 2 Chilian Daria Scoala 196 Bucuresti 98  2
3 2 Homer Alexandru Andrei SCOALA GENERALA NR 49 Bucuresti 98  2
3 2 Nedelus Alexia Ioana NR.79 Bucuresti 98  2
3 2 Caciulan Victor Scoala Generala Bucuresti 96  2
3 2 Ilies Razvan Alexandru 196 Bucuresti 96  2
3 2 Morosan Mihnea Scoala 79 Bucuresti 96  2
3 2 Spiridon Razvan Sc.Generala nr.56 Bucuresti 96  2
3 2 Tatar Tudor Ioan Sciala Spectrum Bucuresti Bucuresti 96  2
3 2 Visan Mihnea Alexandru Scoala nr. 88 Bucuresti 96  2
3 2 Ion Alexandru 66 Bucuresti 95  3
3 2 Miscoci Luca Scoala 79 Bucuresti 94  3
3 2 Diaconu Briana SCOALA NR. 149 Bucuresti 92  3
3 2 Prisiceanu Elisa Maria Scoala nr 79 Bucuresti 92  3
3 2 Radu Eduard Scoala nr.199 "Alexandru Ioan Cuza" Bucuresti 92  3
3 2 Biga Iulian Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR.66 Bucuresti 88  M
3 2 Croitoru Claudia Nicoleta Nr 77 Bucuresti 88  M
3 2 Donose Maria Ilinca Sc.Generala nr.56 Bucuresti 88  M
3 2 Pisaru Matei Spectrum Bucuresti 88  M
3 2 Rapeanu Matei Scoala 79 Bucuresti abs   
3 3 Ciocanescu Daria MARTISOR Bucuresti 100  1
3 3 Chirica Daria Maria scoala 195 Bucuresti 99  1
3 3 Mateiescu Mircea Alexandru SC. GIMNAZIALA NR. 49 Bucuresti 98  1
3 3 Zob Alexandru Scoala nr. 49 Bucuresti 98  1
3 3 Zota Victor Scoala nr. 49 Bucuresti 98  1
3 3 Bungeteanu Bianca Maria 82 Bucuresti 97  2
3 3 Beekman Andrei SCOALA NR. 49 Bucuresti 96  2
3 3 Anais Teodora Istina scoala gimnaziala mr 56 Bucuresti 95  2
3 3 Cojocaru Vlad F. G. Lorca 196 Bucuresti 95  2
3 3 Dan Bianca Ioana GIMNAZIALA 92 Bucuresti 95  2
3 3 Ghitescu Daria Scoala Generala Nr.77 Bucuresti 95  2
3 3 Lupsa Alexandra Gimnaziala nr. 88 Bucuresti 95  2
3 3 Musteata Darius Gabriel Orlando nr.196 Bucuresti 95  2
3 3 Popescu Adela Maria SCOALA GENERALA NR 77 Bucuresti 95  2
3 3 Scarlat Iulia SCOALA HABURG Bucuresti 95  2
3 3 Titiriga Daria Nicoleta Scoala Nicolae Labis 89 Bucuresti 95  2
3 3 Aprozeanu Nectaria Maria 82 Bucuresti 94  3
3 3 Burlacu Stefan SC 195 Bucuresti 94  3
3 3 Rosu Ioana 82 Bucuresti 94  3
3 3 Bituleanu Daria 195 Bucuresti 93  3
3 3 Popa Amalia Scoala nr. 49 Bucuresti 93  3
3 3 Balan Ana Maria Scoala Hamburg-195 Bucuresti 92  3
3 3 Stamatoiu Robert 195 (Hamburg) Bucuresti 92  3
3 3 Tutuianu Andreea Ecaterina Liceul Alexandru Vlahuta Bucuresti 92  3
3 3 Cone Ilinca Maria Scoala nr. 49 Bucuresti 90  3
3 3 Bodea Ioana Alexia SCOALA NR. 195 Bucuresti 88  M
3 3 Slav Marco Scoala Gimnaziala nr. 88 Bucuresti 88  M
3 3 Militaru Claudiu Scoala Hamburg Bucuresti 84  M
3 3 Velciu Alexandra SCOALA NR. 195 Bucuresti 84  M
3 4 Calagiu Georgia Elena nr 66 Bucuresti 100  1
3 4 Magan Teodora Ioana SCOALA NR. 56 Bucuresti 100  1
3 4 Niculescu Radu 196 Bucuresti 100  1
3 4 Podaru Ioana Catalina Sc.gimnaziala nr. 88 Bucuresti 96  2
3 4 Ghita Alexandru Catalin Scoal Gimnaziala nr. 196 Federico Garcia Lorca Bucuresti 95  2
3 4 Huci Petrut Rares Scoala Gimnaziala nr. 56 Bucuresti 95  2
3 4 Popa Simina NR.4 Bucuresti 95  2
3 4 Mihai Alin SCOALA NR.64 Bucuresti 94  3
3 4 Spataru Horia SCOALA 30 Bucuresti 94  3
3 4 Neagu Miruna 195 Bucuresti 92  3
3 4 Ciolacu Sonya Anastasia Scoala 66 Bucuresti 88  M
3 4 Muntiu Adriana GIMNAZIALA 77 Bucuresti 88  M
3 4 Serbanescu Bogdan Scoala nr.196 F.G.Lorca Bucuresti 88  M
3 5 Beekman Mihai Scoala nr. 49 Bucuresti 99  1
3 5 Stancu Ioana SCOALA GEORGE COSBUC Bucuresti 97  2
3 5 Otelea Ioana Cristina SCOALA NR.56 Bucuresti 94  3
3 5 Radu Andrei Antoniu Colegiul National Gheorghe Lazar Bucuresti 93  3
3 5 Radu Mihai Rares SCOALA NR. 75 "LEONARDO DA VINCI" Bucuresti 80  M
3 5 Croitoru Maria Alexandra Nr 77 Bucuresti 70   
3 5 Derulat Delia Florentina Colegiul National Victor Babes Bucuresti 70   
3 6 Zlatea Cezar ICHB Bucuresti 99  1
3 6 Serbanescu Andrei Scoala nr.196 F.G.Lorca Bucuresti 95  2
3 6 Enache Alexandru Stefan Sc. Gimnaziala nr. 85 Vasile Bunescu Bucuresti 93  2
3 6 Bodoasca Mihai Rares SCOALA NR.85 Bucuresti 90  3
3 6 Cioc Tudor Nicolae SCOALA NR.85 Bucuresti 90  3
3 6 Gavanescu Stefania Teodora Scoala Nr 49 Bucuresti 84  M
3 7 Nicolae Alexandru Dimitrie SCOALA NR 49 Bucuresti 98  1
3 7 Hristea Maria Eliza SCOALA P. GHERMEZ Bucuresti 92  2



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018