Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B216

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 pregatitoare Antonescu Luca SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Badescu Stefan SC 75 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Bratianu Victoria SC. GIMNAZIALA ,,LIVIU REBREANU " BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Burcus Vlad scoala generala nr 70 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Cadar Tudor Matei Scoala Hamburg nr. 195-sector 3 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Calagiu Silvia Cosmina Nr 66 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Ciu Amalia Ioana Gimnaziala Nicolae Labis Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Coman Andrei SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU SECTOR 4 BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Costache Andrei Radu SC. GIMNAZIALA ,,LIVIU REBREANU " BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Cringus Victor Scoala Gimnaziala Hamburg Bucuresti Sector 3 100  1
2 pregatitoare Dobre Erika Andreea Nicolae Labis Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Dunose Andreea SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Furtuna Ana Maria SC 30 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Ganescu Vlad SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Gherghe David SCOALA GIMNAZIALA HAMBURG BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Ghinda Dimitrie COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Gusti Anca Timeea FEDERICO GARCIA IORCA Bucuresti, sector 3 100  1
2 pregatitoare Istrate Carina Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Juncanariu Andrei Scoala Gimnaziala Hamburg Bucuresti, Sector 3 100  1
2 pregatitoare Laiu Maria Isabela Hamburg Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mangeac Ruxandra Scoala Gimnaziala AVRAM IANCU BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Marina Ana SC. GIMNAZIALA ,,LIVIU REBREANU " BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Mazuru Teodora SC. GIMNAZIALA ,,LIVIU REBREANU " BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Melinte Luca SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mihai Adrian Florin Scoala Hamburg (Scoala 195) Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Munteanu Stefan Hamburg Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Muraru Alexandru Mihai Scoala nr 98 " AVRAM IANCU" Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mustata Andrei Cristian Scoala gimnaziala numarul 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Nedelcu Damiciuc Andrei SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Paun Alexia Christiana Nicolae Labis Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Pop Ana Maria SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Popa Bianca Andreea HAMBURG(195) BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Popescu Beatrissa SCOALA GIMNAZIALA TITU MAIORESCU BUCURESTI 100  1
2 pregatitoare Rapcencu Mihai Alexandru Colegiul german goethe Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Scrisu Alesia 119 bucuresti 100  1
2 pregatitoare Spiridon Daren SC 119 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Stoian Sara SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Tanase Rafael SC 195 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Trifas Ianis Luca Nr119 bucuresti 100  1
2 pregatitoare Tufan Andrei Scoala generala nr. 119 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Vlad George Rares HAMBURG Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Voican Ioana Sofia SC SF TREI IERARHI Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Stoi Vlad SC 195 Bucuresti 98  2
2 pregatitoare Jinga Maria Alessia Scoala nr.79 Bucuresti 95  3
2 pregatitoare Florean Robert Nicolae Labis Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Lungoci Sonia Iulia 119 Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Munteanu Iasmina Mihaela SC. GIMNAZIALA ,,LIVIU REBREANU " BUCURESTI 90  3
2 pregatitoare Dunose Luca SC 195 Bucuresti 88  M
2 pregatitoare Plesca Alisia Cristiana Scoala nr.45 Titu Maiorescu Bucuresti 50   
2 pregatitoare Plesca Vlad Cristian Scoala nr.45 Titu Maiorescu Bucuresti 40   
2 pregatitoare Aurel Victor SC 195 BUCURESTI abs   
2 1 Asan Matei hamburg (fosta 195) bucuresti bucuresti 100  1
2 1 Brulea Tudor Florin Scoala nr. 195, sector 3 Bucuresti 100  1
2 1 Burcea Victor Mihai SCOALA GENERALA 195 (HAMBURG) BUCURESTI 100  1
2 1 Chiciorea Radu Stefan 165 Bucuresti 100  1
2 1 Cojocaru Alex GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU,, BUCURESTI 100  1
2 1 Constantinescu Theodora Andreea HAMBURG Bucuresti sector 3 100  1
2 1 Cristea Tudor GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU,, BUCURESTI 100  1
2 1 Dicu Raisa Alexandra 195 HAMBURG BUCURESTI 100  1
2 1 Dobrota David Stefan 190 BUCURESTI 100  1
2 1 Gheorghe Matei Andrei Scoala Nr. 195 Bucuresti 100  1
2 1 Gheorghiu Vlad GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU,, BUCURESTI 100  1
2 1 Gherman Baltaretu Stefan Colegiul Goethe Bucuresti 100  1
2 1 Grama Stefan Nicolae gimnaziala 194 bucuresti 100  1
2 1 Logofatu Adi SC 21 Bucuresti 100  1
2 1 Nicolae Andrei nr. 75 Leonardo da Vinci Bucuresti 100  1
2 1 Oana Alexandra Varzaru 195 Bucuresti 100  1
2 1 Plesa Alex SC 195 Bucuresti 100  1
2 1 Popescu Matei Alexandru Colegiul German Goethe Bucuresti 100  1
2 1 Popusoi Iustin Marian Lic. teoretic Jean Monnet Bucuresti 100  1
2 1 Profeanu Stefan Alexandru Scoala Nr. 195 Bucuresti 100  1
2 1 Radan Ioana Alexandra HAMBURG (Scoala Generala nr. 195)) Bucuresti 100  1
2 1 Radu Irene Nicole Gimnaziala nr.195 Bucuresti 100  1
2 1 Rapcencu Stefan Rares Colegiul german Goethe Bucuresti 100  1
2 1 Roznovanu Ioana COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCURESTI 100  1
2 1 Surubariu Andrei Colegiul German Goethe Bucuresti 100  1
2 1 Tabarcea Ingrid Alessia 195 Bucuresti 100  1
2 1 Tanrikulu Dan Baris Scoala Nr. 195 Bucuresti 100  1
2 1 Tintea Tiberiu Alexandru Scoala Hamburg (nr 195), Sector 3 Bucuresti 100  1
2 1 Viziteu Alessia Riana Scoala 36 Ionel Teodoreanu Bucuresti 100  1
2 1 Vlad Andrei Mihai Scoala Nr. 36 "Ionel Teodoreanu" Bucuresti 100  1
2 1 Voiculescu Vlad Alexandru nr 165 Bucuresti 100  1
2 1 Bileca Alexandru Theodor Colegiul German Goethe Bucuresti 99  2
2 1 Voinea Alexandru GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU,, BUCURESTI 99  2
2 1 Banu Lila IORGA Bucuresti 95  3
2 1 Cazacu Eduard Cristian Scoala gimnaziala 195 Bucuresti 95  3
2 1 Cercel Stefan Andrei Scoala nr. 109 "Serban Voda" Bucuresti 95  3
2 1 Dafinoiu Larisa Cristiana nr. 195 (Hamburg) Bucuresti 95  3
2 1 Ionescu Eric Sc. Gim. AVRAM IANCU Bucuresti BUCURESTI 95  3
2 1 Petrica Traian Colegiul German Goethe Bucuresti 95  3
2 1 Stefan Rares Gimnaziala "Avram Iancu", Sector 4 Bucuresti 95  3
2 1 Tudor Mihnea Stefan L REBREANU Bucuresti 95  3
2 1 Popovici Valentina Scoala Gimnaziala Alexandru Ioan Cuza Bucuresti 94  3
2 1 Chivu Calin Andrei Scoala Hamburg ( fosta 195) Bucuresti 90  3
2 1 Taradaciuc Cristian Liviu Rebreanu Bucuresti 90  3
2 1 Gheorghe Marius Scoala 27 Bucuresti, sector 2 85  M
2 1 Radu Ana Maria Gimnaziala Hamburg Bucuresti 85  M
2 1 Schmidt Rebecca COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 85  M
2 1 Ciobotaru Andreea Raluca Colegiul Goethe Bucuresti 80  M
2 1 Popescu Megan Maria 88 SANCHAI BUCURESTI 80  M
2 1 Borcan Ema Daria Scoala 27 Bucuresti, sector 2 70   
2 1 Radu Alexandru Cristian COLEGIUL GERMAN GOETHE bucuresti 55   
2 1 Capruciu Darius Gabriel Cornel SCOALA HAMBURG Bucuresti 50   
2 2 Vidu Eliana Scoala Gimnaziala nr.194 Marin Sorescu Bucuresti 98  1
2 2 Pirvan Liviu Andrei gimnaziala nr 194 bucuresti 97  1
2 2 Nita Sara Maria Scoala 195 Bucuresti 96  1
2 2 Tudoran Andra Georgiana SF IOSIF Bucuresti 96  1
2 2 Roman Andrei SCOALA NR.79 BUCURESTI 95  2
2 2 Stanciu Matei scoala nr. 194 Bucuresti 95  2
2 2 Petrica Alesia Colegiul German Goethe Bucuresti 94  3
2 2 Banas Ioana Stefania nr. 194 Bucuresti 93  3
2 2 Bileca Maria Mihaela Colegiul German Goethe Bucuresti 92  3
2 2 Georgescu Ana Irina Nr 195 / Hamburg Bucuresti 92  3
2 2 Vrajitoru Oana Lavinia 194 BUCURESTI 91  3
2 2 Tuchila Ionut Alexandru Gimnaziala nr. 88 Bucuresti 90  3
2 2 Chivu Anstasia SC 79 Bucuresti 88  M
2 2 Palasan Rares Tudor COlegiul German Goethe Bucuresti 88  M
2 2 Mihailescu Mara Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR.195 bucuresti 79   
2 3 Furtuna Andreea SC 30 Bucuresti 100  1
2 3 Marcu Andrei Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu Bucuresti 100  1
2 3 Cretu Cristina SC 88 Bucuresti 99  1
2 3 Popa Diana Alexandra Hamburg Bucuresti 99  1
2 3 Zahiu Maria SC NR 79 BUCURESTI 99   
2 3 Badea Alexia Ioana 195 Bucuresti 98  1
2 3 Gheorghe Evelina Elena Scoala Gimnaziala nr.194 Bucuresti 98  1
2 3 Lupu Maria Cristina Scoala Gimnaziala Nr.195 Bucuresti 98  1
2 3 Szocs Teodora Maria Scoala gimnaziala nr.88 Bucuresti 98  1
2 3 Gerea Serban SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 97  2
2 3 Haivas Vlad Alexandru 190-Scoala Gimnaziala Marcela Penes Bucuresti 97  2
2 3 Ionita Mihai SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 97  2
2 3 Militaru Claudiu Stefan Scoala Hamburg Bucuresti 97  2
2 3 Morus Alexandru Scoala Generala nr 79 Bucuresti 97  2
2 3 Stamatoiu Robert Hamburg (fosta 195) Bucuresti 97  2
2 3 Iordanescu Ilinca Scoala nr. 75 (Leonardo da Vinci) Bucuresti 96  2
2 3 Palagheanu Alexandra Scoala Gimnaziala Leonardo da Vinci Bucuresti 96  2
2 3 Dociu Stefania Sabina SCOALA GIMNAZIALA NR.194 BUCURESTI 95  2
2 3 Ivan Andrei Cristian George Bacovia (nr. 111) Bucuresti 95  2
2 3 Seba Vlad Ionut Nr. 45, Titu Maiorescu bucuresti 95  2
2 3 Vranescu Alexandru NICOLAE LABIS Bucuresti 95  2
2 3 Badescu Ioana SC 75 Bucuresti 94  3
2 3 Voicu Teodor SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 94  3
2 3 Ionescu Antonio SCOALA GIMNAZIALA NR.194 BUCURESTI 93  3
2 3 Ionescu Dragu Stefan Nr 75 "Leonardo da Vinci" Bucuresti 93  3
2 3 Dragomir Ioana Teodora nr.174 Constantin Brancusi, sect 6 Bucuresti Bucuresti, sect 6 92  3
2 3 Finta Mihnea Ioan Liceul Teoretic Mihai Ionescu Bucuresti 92  3
2 3 Guse Alexandra Lidia Scoala 194 Bucuresti Bucuresti 92  3
2 3 Hangu Calin Scoala Gimnaziala nr.195 Bucuresti 92  3
2 3 Lungu Alexandra Scoala nr 75 Bucuresti 92  3
2 3 Mocioaca Maria SC 195 Bucuresti 92  3
2 3 Popa Thea Ana Scoala nr. 79 Bucuresti, sect.4 92  3
2 3 Cobzaru Alexia Miruna hamburg (195), sector 3 Bucuresti 91  3
2 3 Cojocaru Vlad F.G. LORCA Bucuresti 91  3
2 3 Matei Remus SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 91  3
2 3 Midache Andrei Scoala Gimnaziala Hamburg Bucuresti 89  M
2 3 Armanu Marina SCOALA GIMNAZIALA IONEL TEODOREANU BUCURESTI 88  M
2 3 Olaru Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR.194 BUCURESTI 88  M
2 3 Andrei David Ioan 194 Bucuresti 87  M
2 3 Brihac Bogdan Alexandru COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU BUCURESTI 87  M
2 3 Jinga Andrei Cristian Scoala nr.79 Bucuresti 87  M
2 3 Caldare Maia Gabriela GIMNAZIALA "P.GHELMEZ" BUCURESTI 86  M
2 3 Teleaga Irina Colegiul German Goethe Bucuresti 86  M
2 3 Nedelcu Ingrid Ioana Gimnaziala nr. 79 Bucuresti 85  M
2 3 Koutsioukis Hristoforos Ioan Scoala Centrala Bucuresti 84  M
2 3 Dima Androne Larisa Ioana scoala gen, nr 194 bucuresti 81  M
2 3 Calin Matei Hamburg Bucuresti 78   
2 3 Nuca Mario SC 36 Bucuresti 74   
2 3 Schmidt Tobias` COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 63   
2 4 Calagiu Georgia Elena Nr 66 Bucuresti 100  1
2 4 Stoica Maria Monica Avram Iancu nr 98 Bucuresti , Sector 4 100  1
2 4 Zegheru Mihai SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 100  1
2 4 Ionita Darius nr. 10, Maria Rosetti bucuresti 99  1
2 4 Tudoran Ana Roxana SC SF IOSIF Bucuresti 99  1
2 4 Voinea Maria SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 99  1
2 4 Craiovan Silviu Ioan SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 98  1
2 4 Cringus Theodor Stefan Scoala Gimnaziala Hamburg Bucuresti Sector 3 98  1
2 4 Melinceanu Ana Iustina Scoala nr 79 BUCURESTI 98  1
2 4 Mocanu Mihnea Gimnaziala 195 (Hamburg) Bucuresti 98  1
2 4 Morogan Maria Cristina SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 98  1
2 4 Ciobanu Alexandra Mihaela Scoala Gimnaziala nr. 119 Bucuresti 97  2
2 4 Mihai Maria Andreea Scoala generala nr 119,sector 4 Bucuresti 97  2
2 4 Tone Maria Denisa Gimnaziala nr 195 (Hamburg) Bucuresti 97  2
2 4 Capruciu Mihai Antonio SCOALA HAMBURG Bucuresti 96  2
2 4 Ionescu Adrian SC 195 Bucuresti 96  2
2 4 Munteanu Andreea SC 30 Bucuresti 96  2
2 4 Stan Trica Carina Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR.119 BUCURESTI 96  2
2 4 Antonescu Alex Andrei SCOALA NR. 79 BUCURESTI 95  3
2 4 Hornoiu Iulia Adnana Scoala nr 195 Bucuresti Bucuresti 95  3
2 4 Lutai Ana Maria Scoala nr. 119 Vasile V. Voiculescu sector 4 Bucuresti 95  3
2 4 Pincu Victor Andrei Scoala gimnaziala Avram Iancu Nr. 98 Bucuresti 95  3
2 4 Radu Miruna Scoala 194 Bucuresti 95  3
2 4 Cazacu Nicoleta Livia Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 94  3
2 4 Marin Valentina Alexandra Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 94  3
2 4 Tudosie Dragos Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3
2 4 Niculescu Radu 196 BUCURESTI / BUCURESTI 93  3
2 4 Stoenescu Nicolae Cosmin SCOALA GIMNAZIALA NR.119 BUCURESTI 93  3
2 4 Mirsu Catalina Ioana HAMBURG BUCURESTI 92  3
2 4 Voican Ilinca Alexandra SC SF TREI IERARHI Bucuresti 92  3
2 4 Dorobantu Robert Sc.Shanghai Bucuresti 91  3
2 4 Paduraru Lucian Scoala Gimnaziala nr. 119 Bucuresti 91  3
2 4 Pencu Paola Francesca Elena Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 91  3
2 4 Matei Cosmin Alexandru Avram Iancu Sector 4 90  3
2 4 Nedelus Andreea Maria SCOALA GIMNAZIALA NR.119 BUCURESTI 90  3
2 4 Pislariu Eliana SC 150 Bucuresti 89  M
2 4 Alexandru Daria Antonia Scoala Gimnaziala "Avram Iancu" Bucuresti BUCURESTI 88  M
2 4 Constantin Miruna Alexandra SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 88  M
2 4 Nedelcu Adrian Stefan SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 87  M
2 4 Iordache David Alexandru SCOALA 119 BUCURESTI 86  M
2 4 Moagar Poladian Daniel Scoala Hamburg Bucuresti 86  M
2 4 Ivanov Miruna Beatrice scoala gimnaziala nr.195 Sectorul 3, Bucuresti 85  M
2 4 Scrisu Cosmin Ionut scoala gimnaziala nr.119 Bucuresti 85  M
2 4 Turcanu Victor Silviu SCOALA GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 85  M
2 4 Stefanescu Albert Little London Bucuresti 81  M
2 4 Cotoanta Robert Mihai Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 78   
2 4 Bahrin Adrian SC 80 Bucuresti 74   
2 5 Ripeanu Alexandru Scoala Gimnaziala Hamburg Bucuresti 99  1
2 5 Badjiber Yousef Alex Scoala Nr.36 "Ionel Teodoreanu" Bucuresti 93  2
2 5 Ferastrau Maria colegiul national gh. lazar bucuresti 92  3
2 5 Badica Mihnea Petru ICHB Bucuresti 90  3
2 5 Voican Andrei SC SF TREI IERARHI Bucuresti 85  M
2 6 Cretu Vlad Scoala Gimnaziala nr.195 Bucuresti 87  M
2 7 Daraban Georgiana Daniela GENERALA 195 BUCURESTI 89  M
2 8 Badica Tudor Andrei ICHB Bucuresti 91  1
2 8 Stefan Alexia Dimitria Scoala Gimnaziala nr.49 Bucuresti, Sector 2 66   



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018