Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B214

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 pregatitoare Begu Ilinca HAMBURG Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Biris Andrei SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Chiriac Manole SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Ezaru Carla SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Gogu Mihnea SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Grigore Daniela SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Marin Natalia Anastasia Popescu Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mitu Stefan COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Moldovan Mara SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Moldoveanu Oana Teodora SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mutlu Metehan Enis HAMBURG Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Pop Luana SC 45 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Rotareasa Maxim COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Toma Theea COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Varvaroi Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Zamfir Luca Cristian Şcoala Gimnazială nr. 79 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Florea Mihnea COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 92  2
2 pregatitoare Anghel Alin SC 171 Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Catana Horia COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Chitea Arwen Ana Maria Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Eftenie Mihnea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Epure Alexandra SC Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Margina Iulia COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Mocanu Miruna SC 1 Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Paladiciuc Alexander SC 45 Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Rosu Andreea COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Sabou Tudor COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Viroseanu Andreea SC 45 Bucuresti 90  3
2 pregatitoare Iordache Nouri COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 85  M
2 pregatitoare Begu Iulia COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 82  M
2 pregatitoare Berceanu Iulia COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Gheorghe Isabel LTN Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Horobeanu Tudor SC 45 Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Pogaceanu Letitia COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Tudor Radu SC 45 Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Horest Petcu COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 75   
2 pregatitoare Boanta Serban COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 70   
2 pregatitoare Mihnea Constantin LTN Bucuresti 70   
2 pregatitoare Szilagyi David LTN Bucuresti 70   
2 pregatitoare Ivascu Maya SC 45 Bucuresti 50   
2 pregatitoare Paunescu Maria SC 45 Bucuresti 50   
2 1 Anusca David Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 100  1 Zeronian C.
2 1 Balanoiu Sara CERVANTES Bucuresti 100  1 Mihaescu C.
2 1 Bicu Eduard SC 196 Bucuresti 100  1
2 1 Dobromir Vlad SC 195 Bucuresti 100  1
2 1 Frunza Andrei SC 75 Bucuresti 100  1
2 1 Hancu Ioana SC 45 Bucuresti 100  1
2 1 Ionica Alexandru SC 45 Bucuresti 100  1
2 1 Manea Alessia VLAHUTA Bucuresti 100  1
2 1 Manea Razvan SC 196 Bucuresti 100  1
2 1 Moldovan Laura SC 3 Bucuresti 100  1
2 1 Oliver Wagner J4K Bucuresti 100  1
2 1 Patrinoiu Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Iordanescu Simona
2 1 Pavaloaia Elena SC 45 Bucuresti 100  1
2 1 Raduta Maria SC 45 Bucuresti 100  1
2 1 Stanescu Loredana SC 45 Bucuresti 100  1
2 1 Vlad Alexandru J4K Bucuresti 100  1
2 1 Alecu Vlad SC 146 Bucuresti 99  1
2 1 Boicu Ioana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Silberman N.
2 1 Botofei Ana Catinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Ionita I.
2 1 Costicea Teodor VLAHUTA Bucuresti 99  1
2 1 Dinu Sabina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Zeronian C.
2 1 Dumitrache Diana SC 196 Bucuresti 99  1
2 1 Dumitrescu Tudor TBAR Bucuresti 99  1
2 1 Macovei Mara DANTE A. Bucuresti 99  1
2 1 Manea Simona Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 1 Masar Dragos SC 97 Bucuresti 99  1
2 1 Micu Ana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 1 Mihai Grigore J4K Bucuresti 99  1
2 1 Mirescu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Silberman N.
2 1 Moise Robert Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Zeronian C.
2 1 Niculescu Matei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 1 Panoiu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Zeronian C.
2 1 Petrescu Victor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 1 Popa Ilinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Silberman N.
2 1 Stanica Alexandra Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 1 Butnariu Nectaria Laura Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 98  2 Zeronian C.
2 1 Fabian Chilom Alesia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 98  2
2 1 Ghita Daria DUCA Bucuresti 98  2
2 1 Voicu Tudor CERVANTES Bucuresti 98  2 Mihaescu C.
2 1 Andreicut Daniel Vasile SC 196 Bucuresti 95  2
2 1 Asoltanie Ilinca SC 45 Bucuresti 95  2
2 1 Bogdan Tudor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 95  2
2 1 Bolundut Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  2 Ionita I.
2 1 Burecu Diana SC 195 Bucuresti 95  2
2 1 Chivan Maria Gabriela SC 196 Bucuresti 95  2
2 1 Diac Ioana SC 196 Bucuresti 95  2
2 1 Horumba Alexia SC 45 Bucuresti 95  2
2 1 Lenghel Codrin Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 95  2
2 1 Nemes Karolina CERVANTES Bucuresti 95  2 Mihaescu C.
2 1 Pana Stefan SC 196 Bucuresti 95  2
2 1 Varga Mirel Gabriel SC 196 Bucuresti 95  2
2 1 Anghel Laura Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 94  3
2 1 Apetrei Matei J4K Bucuresti 94  3
2 1 Bulata Pavel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 Ionita I.
2 1 Cercel Iulia LAUDER Bucuresti 94  3
2 1 Marin Petru Calin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 Ionita I.
2 1 Moldovan Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 Zeronian C.
2 1 Oprea Maria Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 94  3
2 1 Panaitescu Andreea IORGA Bucuresti 94  3
2 1 Voicu Matei J4K Bucuresti 94  3
2 1 Cucu Matei SC 45 Bucuresti 93  3
2 1 Radu Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  3 Silberman N.
2 1 Staicu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  3 Silberman N.
2 1 Mina Matei Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3 Ionita I.
2 1 Ardeleanu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Zeronian C.
2 1 Gheamalinga Matei COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 91  3
2 1 Ana Delia SC 45 Bucuresti 90  3
2 1 Bucur Ioana SC 45 Bucuresti 90  3
2 1 De Blasio Davide Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Ionita I.
2 1 Dima Iarina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Zeronian C.
2 1 Dinca Adela SC 45 Bucuresti 90  3
2 1 Dragomir Leon Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 1 Ghita Cristina SC 196 Bucuresti 90  3
2 1 Jucalea Luca SC 45 Bucuresti 90  3
2 1 Let Elena SC 45 Bucuresti 90  3
2 1 Marinescu Adela CERVANTES Bucuresti 90  3
2 1 Morega David Ioan IORGA Bucuresti 90  3
2 1 Neamtu Iulia FRIDOLIN Bucuresti 90  3
2 1 Nitu Catinca Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Ionita I.
2 1 Popescu Ileana CERVANTES Bucuresti 90  3
2 1 Popescu Nicoleta TBAR Bucuresti 90  3
2 1 Radu Mihai SC 196 Bucuresti 90  3
2 1 Stefan Morosan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 1 Stejar Dorotea LTN Bucuresti 90  3
2 1 Sterea Darius Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 1 Stoian Mihnea COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3
2 1 Zaharia Geanny SC 196 Bucuresti 90  3
2 1 Cintaretu Victor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Zeronian C.
2 1 Daraban David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Ionita I.
2 1 Dobre Sonia SC 186 Bucuresti 89  M
2 1 Dobre Sonia SC 45 Bucuresti 89  M
2 1 Gradinaru Ilinca TBAR Bucuresti 89  M
2 1 Gradinaru Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Zeronian C.
2 1 Ivan Vlad SC 179 Bucuresti 89  M
2 1 Kremer Mario Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 89  M
2 1 Melinte Ana Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Zeronian C.
2 1 Radulescu Sofia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Zeronian C.
2 1 Rahimian David SC 45 Bucuresti 89  M
2 1 Udrea Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Branzan M.
2 1 Vlaicu Ioana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 89  M
2 1 Munteanu Tudor COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 88  M
2 1 Suliman Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M Silberman N.
2 1 Tanase Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M Silberman N.
2 1 Atanasiu Bianca SC 45 Bucuresti 85  M
2 1 Bucsa Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 85  M
2 1 Cechirdan Matei VLAHUTA Bucuresti 85  M
2 1 Cracea Alessia IORGA Bucuresti 85  M
2 1 Cretu Teodora SC 195 Bucuresti 85  M
2 1 Dominteanu Victor MARIN P Bucuresti 85  M
2 1 Iancu Victoria SC 45 Bucuresti 85  M
2 1 Neacsu Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 85  M Ionita I.
2 1 Petre Calistru Enrico SC 195 Bucuresti 85  M
2 1 Rosenfeld Tal Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 85  M
2 1 Saizu Alexandra Gabriela SC 196 Bucuresti 85  M
2 1 Savin Martha Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 85  M
2 1 Schipor Stefania SC 146 Bucuresti 85  M
2 1 Sora Ana VLAHUTA Bucuresti 85  M
2 1 Stancu Miruna IORGA Bucuresti 85  M
2 1 Vlad Ghitulescu LTN Bucuresti 85  M
2 1 Zgonea Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 85  M Ionita I.
2 1 Vizitiu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 84  M Ionita I.
2 1 Zotic Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 84  M Zeronian C.
2 1 Budai Ruxandra CERVANTES Bucuresti 83  M Mihaescu C.
2 1 Dobre Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Zeronian C.
2 1 Kaporalis Kyra Sophia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 82  M Zeronian C.
2 1 Artenii Adrian SC 45 Bucuresti 80  M
2 1 Baraniuc Sanziana CERVANTES Bucuresti 80  M
2 1 Biltiu Clara SC 45 Bucuresti 80  M
2 1 Caliman Victor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 80  M
2 1 Cozmaciuc Ana CERVANTES Bucuresti 80  M
2 1 Cringus Alexandru SC 139 Bucuresti 80  M
2 1 Dumitrascu Sara LTN Bucuresti 80  M
2 1 Farmathy Tudor ADA Bucuresti 80  M
2 1 Gavrila Mihnea SC 45 Bucuresti 80  M
2 1 Gavrizi Katerina Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 80  M
2 1 Georgescu Mihnea Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 80  M
2 1 Gutescu Ioana SC 196 Bucuresti 80  M
2 1 Hotea Eva Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 80  M
2 1 Iorga Darius MARIN P Bucuresti 80  M
2 1 Lupu Matei SC 45 Bucuresti 80  M
2 1 Mokrech Sara IORGA Bucuresti 80  M
2 1 Pandele Maia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 80  M
2 1 Popescu Robert CERVANTES Bucuresti 80  M
2 1 Robu Sebastian SC 196 Bucuresti 80  M
2 1 Tudor Georgia IORGA Bucuresti 80  M
2 1 Barbu Bianca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 79    Ionita I.
2 1 Mizdran Teodor IORGA Bucuresti 79   
2 1 Musa Ayscha Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 79    Zeronian C.
2 1 Nuta Alex Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 79   
2 1 Stan Sebastian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 79    Zeronian C.
2 1 Badea Thea SC 45 Bucuresti 78   
2 1 Mocanu Petru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78    Zeronian C.
2 1 Poncea Miruna Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78    Zeronian C.
2 1 Poteca Sorin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78    Zeronian C.
2 1 Florescu Ana Maria CERVANTES Bucuresti 76    Mihaescu C.
2 1 Birsan Maria SC 12 Bucuresti 75   
2 1 Boros Mihaela SC 56 Bucuresti 75   
2 1 Constantin Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 75   
2 1 Dutu Damian SC 45 Bucuresti 75   
2 1 Elaiah Nora Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 75   
2 1 Florea Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 75   
2 1 Gal Mihai SC 196 Bucuresti 75   
2 1 Neagu Maria SC 45 Bucuresti 75   
2 1 Nitu Horia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 75   
2 1 Popescu Robert SC 45 Bucuresti 75   
2 1 Ranceanu David Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 75   
2 1 Stanciu Ilinca IORGA Bucuresti 75   
2 1 Truie Ilinca CERVANTES Bucuresti 75   
2 1 Voinea Simona J4K Bucuresti 75   
2 1 Adini Maia SC 45 Bucuresti 70   
2 1 Anghel Iustin SC 171 Bucuresti 70   
2 1 Bogaci Miron SC 171 Bucuresti 70   
2 1 Caragata Georgiana SC 171 Bucuresti 70   
2 1 Deaconescu Stefan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 70   
2 1 Ailincai Stefan Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 68    Branzan M.
2 1 Iarca Alex Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 65   
2 1 Circiumaru Antonio CERVANTES Bucuresti 52    Mihaescu C.
2 1 Prelipcean Alexandra Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 50   
2 1 Voinea Iulia J4K Bucuresti 50   
2 1 Ene Katia SC 45 Bucuresti abs   
2 2 Bivolaru Bianca Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Bortoi Louise
2 2 Costea Maria SC 1 Bucuresti 100  1
2 2 Ion M. F. Stefan Florin SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Anton Gabriela
2 2 Ipate Elisa SC 3 Bucuresti 100  1
2 2 Isac M. I. Sofia Andreea SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Anton Gabriela
2 2 Mototolea Sara SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Bortoi Louise
2 2 Ochiana A. Andrei Cristian SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Anton Gabriela
2 2 Pakzad Moghadam R. Seiied Ali Luca SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Anton Gabriela
2 2 Patrinoiu M. Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Anton Gabriela
2 2 Petcu Ana Maria SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Bortoi Louise
2 2 Postoroanca F. M. Vlad Costin SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Anton Gabriela
2 2 Tenita Irina SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 100  1 Anton Gabriela
2 2 Tenu Carla Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 2 Ciugulan Alice Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 2 Garvasuc Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Burlan C.
2 2 Maria Mara SC 188 Bucuresti 99  1
2 2 Marinescu Bogdan J4K Bucuresti 99  1
2 2 Avasiloaiei Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 98  1 Burlan C.
2 2 Bordeiu Ilinca SC 3 Bucuresti 98  1
2 2 Cocheci Georgia SC 3 Bucuresti 98  1
2 2 Grecu Sonia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 98  1 Burlan C.
2 2 Onisoru Stefan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 98  1
2 2 Racu A. Andreea Ruxandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 98  1 Anton Gabriela
2 2 Stoica Victor LTN Bucuresti 98  1
2 2 Tioreanu L. David Nicolae SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 98  1 Anton Gabriela
2 2 Zold C. M. Octavian Stefan SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 98  1 Anton Gabriela
2 2 Angelescu Ruxandra SC 45 Bucuresti 97  2
2 2 Blaju Tudor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 2 Cazacu Lavinia SC 55 Bucuresti 97  2
2 2 Chilian Daria SC 196 Bucuresti 97  2
2 2 Cioaca Veronica Stefania LIC.TEORETIC NICOLAE IORGA Bucuresti 97  2
2 2 Codres Diana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 2 Gheorghe Antonia SC 188 Bucuresti 97  2
2 2 Ivan Oana Elena SC 139 Bucuresti 97  2
2 2 Lupu Matei TBAR Bucuresti 97  2
2 2 Marin Bianca SC 188 Bucuresti 97  2
2 2 Monea Ana Maria Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 2 Nicolaescu David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 97  2 Burlan C.
2 2 Nicolescu David COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 97  2
2 2 Szohl V. Ana Daria SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 97  2 Anton Gabriela
2 2 Timofte Horia J4K Bucuresti 97  2
2 2 Tudor Ana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 2 Tudorache Demetra SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 97  2 Anton Gabriela
2 2 Ursoi David Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 2 Vasilescu Vlad J4K Bucuresti 97  2
2 2 Zaharia V. Monica Luiza SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 97  2 Anton Gabriela
2 2 Arion Diana J4K Bucuresti 96  2
2 2 Barbu David LAUDER Bucuresti 96  2
2 2 Costea Mihai SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 96  2 Bortoi Louise
2 2 Cotorobai Malina Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 2 Despot Maia SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 96  2 Anton Gabriela
2 2 Iorgoaia Ilinca SC 139 Bucuresti 96  2
2 2 Lazar Alexia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 2 Lup Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 2 Lupu Alexandru TBAR Bucuresti 96  2
2 2 Nistor Sara SC 45 Bucuresti 96  2
2 2 Oprea Luciana SANTIMBREANU Bucuresti 96  2
2 2 Pafitis Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 2 Preda Adrian J4K Bucuresti 96  2
2 2 Sanz Ene Ana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 2 Slanina Simon Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 G. Voicu
2 2 Timbus C. Maria Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 96  2 Anton Gabriela
2 2 Voica Eleonora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Burlan C.
2 2 Zarafiu Matei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 2 Apostoliceanu T. D. Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 95  3 Anton Gabriela
2 2 Asgari Armin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  3 Burlan C.
2 2 Bonca Andra Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 95  3
2 2 Dinescu Vlad DUCA Bucuresti 95  3
2 2 Tatomir Teodor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  3 Burlan C.
2 2 Tofan Rares SC 188 Bucuresti 95  3
2 2 Barbu Matei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 94  3
2 2 Calota Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 G. Voicu
2 2 Carjan Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 G. Voicu
2 2 Combei Mihnea SC 45 Bucuresti 94  3
2 2 Istode Ariana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 94  3
2 2 Balla Victor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 93  3
2 2 Codres Dan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 93  3
2 2 Dumitrescu Irina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  3 Burlan C.
2 2 Musat Vanesa SC 55 Bucuresti 93  3
2 2 Nicolescu Tudor J4K Bucuresti 93  3
2 2 Niculescu Vlad SCOALA 79 BUCURESTI 93  3
2 2 Radu Eduard SC 199 Bucuresti 93  3
2 2 Rautu Tudor SC 196 Bucuresti 93  3
2 2 Chivu Andreea Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 92  3
2 2 Fleschiu David SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 92  3 Anton Gabriela
2 2 Greculescu Albert LTN Bucuresti 92  3
2 2 Pintea Alexa Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3 Burlan C.
2 2 Varvaroi Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3 Burlan C.
2 2 Chinzerschi Vlad Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti 91  3 Prof Ana Butnaru
2 2 Dinu Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 91  3 Anton Gabriela
2 2 Dinulescu David J4K Bucuresti 91  3
2 2 Geanta Radu SC 45 Bucuresti 91  3
2 2 Ilies Razvan SC 196 Bucuresti 91  3
2 2 Ionescu David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Pele R.
2 2 Ogrezeanu Anca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Burlan C.
2 2 Tita Teodor SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 91  3 Anton Gabriela
2 2 Barjoveanu Alexia LTN Bucuresti 90  3
2 2 Covrig Dragos Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 2 Frone Mihai SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 90  3 Anton Gabriela
2 2 Jinga Tudor Andrei Scoala nr. 139 Mircea Santimbreanu Bucuresti 90  3 Prof Ana Butnaru
2 2 Lica David Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 2 Mihailescu Sebastian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Pele R.
2 2 Stanica Teodora Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 2 Zaharia Alexandra Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 2 Georgescu Peter Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Burlan C.
2 2 Micu Aida SC 139 Bucuresti 89  M
2 2 Stanciulescu Gabriel Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 89  M
2 2 Toma Andrei SC 199 Bucuresti 89  M
2 2 Barbu Stefan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 88  M
2 2 Benza Stefan Adrian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M G. Voicu
2 2 Manolache Cezar SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 88  M Anton Gabriela
2 2 Moisi Alexandra SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 88  M Bortoi Louise
2 2 Nita Giulia LTN Bucuresti 88  M
2 2 Geanta Adrian SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 87  M Anton Gabriela
2 2 Georgescu Antonia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 87  M G. Voicu
2 2 Gidea Larissa SANTIMBREANU Bucuresti 87  M
2 2 Moise Rares SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 87  M Anton Gabriela
2 2 Pislaru Anastasia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 2 Popescu Karina Marie Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 87  M G. Voicu
2 2 Radoi Antonia SANTIMBREANU Bucuresti 87  M
2 2 Suliman Serkan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 2 Tudor Dacian SANTIMBREANU Bucuresti 87  M
2 2 Dragin Gorun J4K Bucuresti 86  M
2 2 Patriche Denisa Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M Burlan C.
2 2 Alecu Lea Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 85  M
2 2 Parlog Cristian Ioana SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 85  M Anton Gabriela
2 2 Ticleanu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 85  M G. Voicu
2 2 Lupascu Leonid Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 84  M Burlan C.
2 2 Petrescu Calin Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 84  M
2 2 Sorescu Victor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Burlan C.
2 2 Fainita Miruna SC 149 Bucuresti 82  M
2 2 Lupastean Teodora SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 82  M Anton Gabriela
2 2 Patachia Eduard Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 82  M
2 2 Ionescu Victor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 81  M G. Voicu
2 2 Neicutescu Ana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 81  M
2 2 Andriescu Ioana IOANID Bucuresti 80  M
2 2 Ciuraru Vlad TBAR Bucuresti 80  M
2 2 Corcodel Teodora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M Burlan C.
2 2 Fara Nume SC 92 Bucuresti 80  M
2 2 Ismail Ali SC 3 Bucuresti 80  M
2 2 Olteanu Cristiana SC 55 Bucuresti 80  M
2 2 Ruse Alexia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 80  M
2 2 Stoica Philip Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M Burlan C.
2 2 Visalon Vlad COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 80  M
2 2 Voinea Theodor SC 55 Bucuresti 80  M
2 2 Dobrici Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 79    Burlan C.
2 2 Bobilnean Andra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78    Burlan C.
2 2 Diaconescu Ariana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78    Burlan C.
2 2 Diaconu Maria LTN Bucuresti 78   
2 2 Popa Alexia SC 139 Bucuresti 78   
2 2 Calin Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 77    Pele R.
2 2 Ciuca Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 77    G. Voicu
2 2 Grigorescu Noemi Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 76   
2 2 Rusinaru Bianca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 76    G. Voicu
2 2 Ghita Andrei SC 31 Bucuresti 75   
2 2 Constantin George Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 74    Pele R.
2 2 Gheorghiu Sever Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 74    G. Voicu
2 2 Jerpelea Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 73    Pele R.
2 2 Sabou Victor COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 73   
2 2 Pestina Matei TBAR Bucuresti 72   
2 2 Dragut Radu LTN Bucuresti 70   
2 2 Manea Andrei SC 55 Bucuresti 70   
2 2 Pasca Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 70    G. Voicu
2 2 Suteu Cristina SC 171 Bucuresti 70   
2 2 Capisizu Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 69    Anton Gabriela
2 2 Visa Leah Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 69    G. Voicu
2 2 Maximeasa Emanuel COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 65   
2 2 Ivascanu Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 62    Burlan C.
2 2 Aflorii Iarina COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 61   
2 2 Ditu Horia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 60   
2 2 Puiu Cristian Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 60   
2 2 Ciuchi Rares Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 58    Pele R.
2 2 Ilie Arina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 51    G. Voicu
2 2 Anghel Lucas Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 50   
2 2 Popescu Andrei SC 79 Bucuresti 50   
2 2 Szilagyi Daria LTN Bucuresti 50   
2 2 Bogdan Radu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 48    Pele R.
2 2 Oprea Irina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 45    G. Voicu
2 2 Curta Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 44    Pele R.
2 3 Balan Teodor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 3 Popescu Ilioniu Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 3 Taut Radu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 100  1 Manciu E.
2 3 Velciu Ilinca SC 79 Bucuresti 100  1
2 3 Voineag Vivianne SC 3 Bucuresti 100  1
2 3 Dinca Eva SC 45 Bucuresti 99  1
2 3 Herdea Tiberiu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1 Ionescu M.
2 3 Tudor Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 3 Artenii Alexia SC 45 Bucuresti 98  1
2 3 Bargaoanu Iulia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  1
2 3 Chivu Razvan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  1
2 3 Gheorghiu Sava Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 97  1 Ionescu M.
2 3 Lero Maxim Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  1
2 3 Oncescu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 97  1 Ionescu M.
2 3 Bulacu Mihai Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 3 Dumitru Patricia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 3 Dutu Petra SC 45 Bucuresti 96  2
2 3 Ionescu Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 3 Ionita Andreea Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 3 Moldoveanu Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 3 Neagoie Maria HAMBURG Bucuresti 96  2
2 3 Variu Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 3 Atanasiu Radu SC 45 Bucuresti 95  2
2 3 Marasescu Alexandru SC 45 Bucuresti 95  2
2 3 Marinescu Alexia SC 45 Bucuresti 95  2
2 3 Salceanu Tudor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 95  2
2 3 Tanasescu Ana HAMBURG Bucuresti 95  2
2 3 Constantinos Karlos SC 45 Bucuresti 94  2
2 3 Dobrinoiu Bogdan SC 45 Bucuresti 94  2
2 3 Enache Maria SC 186 Bucuresti 94  2
2 3 Firescu Pavel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  2 Ionescu M.
2 3 Ionescu Andrei SC 79 Bucuresti 94  2
2 3 Potoroaca Alexis Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 94  2
2 3 Stefan Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  2 Ionescu M.
2 3 Asoltanie Catinca SC 45 Bucuresti 93  3
2 3 Duica Marian SC 195 Bucuresti 93  3
2 3 Echim Irina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  3 Ionescu M.
2 3 Serban Dragos Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 93  3
2 3 Bordescu Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 92  3
2 3 Medrega Andra SC 195 Bucuresti 92  3
2 3 Musteata Gabriel SC 196 Bucuresti 92  3
2 3 Pavelescu Alexandru IORGA Bucuresti 92  3
2 3 Rusu Octavian SC 45 Bucuresti 92  3
2 3 Savu Ilinca Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 92  3
2 3 Simion Andra Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 92  3
2 3 Chirita Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Ionescu M.
2 3 Constantinescu Iarina SC 45 Bucuresti 91  3
2 3 El Ibrahim Amer Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Manciu E.
2 3 Firoiu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Ionescu M.
2 3 Gheorghe Teodor SC 179 Bucuresti 91  3
2 3 Maissa Simina IOANID Bucuresti 91  3
2 3 Matache Mihnea VLAHUTA Bucuresti 91  3
2 3 Muscalu Claudia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Craciun N.
2 3 Oprea Anca Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 91  3
2 3 Stanescu Rares Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Frone C.
2 3 Suteu Radu SC 171 Bucuresti 91  3
2 3 Vasile Andreea SC 195 Bucuresti 91  3
2 3 Bulata Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Manciu E.
2 3 Dobrovat Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Ionescu M.
2 3 Dorobantu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Manciu E.
2 3 Ispas Theodora SC 45 Bucuresti 90  3
2 3 Kifor Victor Teodor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Manciu E.
2 3 Toth Miruna SC 45 Bucuresti 90  3
2 3 Bostan Andra SC 171 Bucuresti 89  M
2 3 Constantinescu Maria P. COPIILOR Bucuresti 89  M
2 3 Ditescu Darius Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Manciu E.
2 3 Scutaru Elena Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 89  M
2 3 Vlad Mihai SC 45 Bucuresti 89  M
2 3 Enache Stephan Cristian LTN Bucuresti 88  M
2 3 Manole Laura SC 45 Bucuresti 88  M
2 3 Barcau Eric Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 3 Lentu Teodora Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 3 Soare Letitia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 3 Uariu Vlad Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 3 Vlad Eric Ionut Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 87  M Manciu E.
2 3 Cinaru Bianca SC 45 Bucuresti 86  M
2 3 Codrascu Cristian SC 45 Bucuresti 86  M
2 3 Marinescu Eduard Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M Frone C.
2 3 Mitrofan Adrian Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 86  M
2 3 Neagu Cristiana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M Manciu E.
2 3 Paun Sonia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 86  M
2 3 Stefanescu Luca SC 45 Bucuresti 86  M
2 3 Ciohodaru Brad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 85  M Craciun N.
2 3 Sora David VLAHUTA Bucuresti 85  M
2 3 Arion Robu Tudor Ioan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 84  M Frone C.
2 3 Calin Alexia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 84  M
2 3 Ninulescu Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 84  M D. Ionescu
2 3 Simionescu Nora Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 84  M
2 3 Ionica Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 83  M
2 3 Niculescu Daria SC 45 Bucuresti 83  M
2 3 Toma Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Manciu E.
2 3 Tutunaru Alessia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Ionescu M.
2 3 Bledea Mihai Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 82  M
2 3 Dumitrescu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 82  M Craciun N.
2 3 Grigore Natalia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 82  M
2 3 Mihalache Miria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 82  M Craciun N.
2 3 Lazar Andreea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 81  M Manciu E.
2 3 Daminescu Luca VLAHUTA Bucuresti 80  M
2 3 Dumitrescu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M Ionescu M.
2 3 Georgescu Alexandra VLAHUTA Bucuresti 80  M
2 3 Velea Grumezea Natalia VLAHUTA Bucuresti 80  M
2 3 Pene Petre Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 79    Ionescu M.
2 3 Enache David SC 45 Bucuresti 78   
2 3 Grigorescu Paul Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 78   
2 3 Nedelcu Elena Diana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78    Manciu E.
2 3 Visa Julia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78    Craciun N.
2 3 Ghita Maria SC 31 Bucuresti 77   
2 3 Grosu Miruna VLAHUTA Bucuresti 77   
2 3 Ivanescu Massinichristian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 77    Manciu E.
2 3 Vidrascu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 77    Manciu E.
2 3 Petrescu David VLAHUTA Bucuresti 74   
2 3 Vaduva Rares VLAHUTA Bucuresti 74   
2 3 Gavrizi Mihai Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 73   
2 3 Jacodi Mara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 73    Craciun N.
2 3 Stoica Cristina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 73    Ionescu M.
2 3 Sparlac Vladimir Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 72    Craciun N.
2 3 Nistor Ana SC 45 Bucuresti 71   
2 3 Grigore Mihai SC 45 Bucuresti 70   
2 3 Bobora Alexandra SC 45 Bucuresti 68   
2 3 Dumitru Ana Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 68    Manciu E.
2 3 Golescu Rares LTN Bucuresti 68   
2 3 Ionita Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 68    Ionescu M.
2 3 Zaharia Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 68    Manciu E.
2 3 Bontas Eva SC 179 Bucuresti 66   
2 3 Dumitrelea Tudor VLAHUTA Bucuresti 66   
2 3 Vasile Maria SC 45 Bucuresti 66   
2 3 Bejenaru Aylin Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 65   
2 3 Dragan Sabina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 65    D. Ionescu
2 3 Rosu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 65    Frone C.
2 3 Tudor Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 65    Frone C.
2 3 Dumitrache Alexandru SC 179 Bucuresti 64   
2 3 Florea Andrei COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 63   
2 3 Pop Alma VLAHUTA Bucuresti 63   
2 3 Manoliu Codrin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 62    Ionescu M.
2 3 Timofte Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 60    Manciu E.
2 3 Dumitrescu Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 59    Craciun N.
2 3 Opris Traian SC 45 Bucuresti 58   
2 3 Fratila Ioana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 57    Craciun N.
2 3 Rizea Mara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 53    Craciun N.
2 3 Iordache Mariuca LTN Bucuresti 50   
2 3 Andrei Ileana VLAHUTA Bucuresti 40   
2 4 Badoi Diana SC 20 Bucuresti 100  1
2 4 Diaconescu Vlad Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Galoiu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 100  1 Nedelcu G.
2 4 Ghitescu Ioana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Ispas Ioana SC 45 Bucuresti 100  1
2 4 Ruse Maria Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Sava Luca Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Schipor Ilinca DUCA Bucuresti 100  1
2 4 Serban Mihnea Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Slanina Iulia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Vilcu Iza Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Zarafiu Toma Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
2 4 Baluta Alexia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 4 Baluta Mario Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 4 Craciun Alexia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 4 Lentu Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 4 Nita Rares BOGZA Bucuresti 99  1
2 4 Stancu Delia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
2 4 Angelescu Victor SC 45 Bucuresti 98  2
2 4 Dinu Patric Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 98  2
2 4 Dumitru Mihnea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 98  2 Constantin A.
2 4 Gavrila Elena Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 98  2
2 4 Andrei Theodor SC 196 Bucuresti 97  2
2 4 Armeanu Vlad Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 4 Baniceru Anais Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 97  2 Barbu V.
2 4 Deaconescu Vlad Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 4 Despot Toma SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 97  2 Psatta Cezarina
2 4 Ghita Alexandru SC 196 Bucuresti 97  2
2 4 Oprea Andrei DUCA Bucuresti 97  2
2 4 Petrescu Viviana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 4 Prelipcean Cristiana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 4 Serbanescu Bogdan SC 196 Bucuresti 97  2
2 4 Stanescu Robert LTN Bucuresti 97  2
2 4 Toma Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 97  2 Constantin A.
2 4 Vizuru Natalia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 97  2
2 4 Ailincai Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Barbu V.
2 4 Al Marii Sonia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Barbu V.
2 4 Bloom Susan LTN Bucuresti 96  2
2 4 Crisan Gabriel SC 45 Bucuresti 96  2
2 4 Dinu Ilinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Barbu V.
2 4 Garvasuc Roland Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Constantin A.
2 4 Matei Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Constantin A.
2 4 Nicolescu Mira Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Constantin A.
2 4 Niculescu Andra Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 4 Raiciu Alessia HAMBURG Bucuresti 96  2
2 4 Soueidan Philipe Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2 Arvay R.
2 4 Zemba Mihnea COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 96  2 Apostol Madalina
2 4 Burea Alexandru Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 95  3
2 4 Petriceanu Daniel COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 95  3 Mihalcescu Teodora
2 4 Puiu Toma Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  3 Voicu V.
2 4 Stanciu Anastasia IORGA Bucuresti 95  3
2 4 Stanescu Adela Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  3 Nedelcu G.
2 4 Ulmeanu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  3 Constantin A.
2 4 Banuta David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 Barbu V.
2 4 Busescu Alexia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 94  3
2 4 Ionescu Muscel Marc COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 94  3 Mihalcescu Teodora
2 4 Nedelcu Mara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 Nedelcu G.
2 4 Tolstobrach Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  3 Nedelcu G.
2 4 Ardeleanu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  3 Nedelcu G.
2 4 Bercaru Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  3 Constantin A.
2 4 Biltiu Delia SC 45 Bucuresti 93  3
2 4 Cotirta Gabriela SC 146 Bucuresti 93  3
2 4 Drama Luca DUCA Bucuresti 93  3
2 4 Nitu Teodor SC 146 Bucuresti 93  3
2 4 Panes Bianca SC 146 Bucuresti 93  3
2 4 Popescu Anemona Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 93  3
2 4 Tanase Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  3 Nedelcu G.
2 4 Vasiliu Victor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 93  3
2 4 Avram Alexandra IORGA Bucuresti 92  3
2 4 Gilice Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3 Nedelcu G.
2 4 Iancu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3 Nedelcu G.
2 4 Oprea Tudor DUCA Bucuresti 92  3
2 4 Patrascu Radu SC 45 Bucuresti 92  3
2 4 Pislaru Luca Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 92  3
2 4 Stirosu Serban Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3 Barbu V.
2 4 Tepus Diana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3 Arvay R.
2 4 Abaza Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Nedelcu G.
2 4 Flor Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Constantin A.
2 4 Mikhulesku Sasha Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 91  3
2 4 Nicolae Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 91  3
2 4 Nicorescu Eliza SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 BUCURESTI 91  3 Psatta Cezarina
2 4 Popa Erica Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Barbu V.
2 4 Popescu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3 Constantin A.
2 4 Florea Robert Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Nedelcu G.
2 4 Galasiu Dariu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 4 Ionet Miruna Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Constantin A.
2 4 Plesoianu Radu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3 Voicu V.
2 4 Boros Victor DUCA Bucuresti 89  M
2 4 Dumitru Andra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M Nedelcu G.
2 4 Ganga Eric Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 89  M
2 4 Jarca Robert Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 89  M
2 4 Nicolau Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 89  M
2 4 Ciausu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M Voicu V.
2 4 Dumitrescu Andrea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M Barbu V.
2 4 Georgescu Kevin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M Barbu V.
2 4 Gradinaru Mariuca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M Constantin A.
2 4 Grigore Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M Nedelcu G.
2 4 Harea Ioana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 88  M
2 4 Tutoiu Stefan SC 146 Bucuresti 88  M
2 4 Zama Tudor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 88  M
2 4 Ciobotaru Radu SC 45 Bucuresti 87  M
2 4 Vaduva Alec Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 4 Lacatus Maria Georgiana COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 86  M Mihalcescu Teodora
2 4 Martin Razvan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M Voicu V.
2 4 Spiridon Maia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M Nedelcu G.
2 4 Cornea Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 85  M Voicu V.
2 4 Oancea Petru DUCA Bucuresti 85  M
2 4 Paldiciuc Rusu Denis SC 45 Bucuresti 85  M
2 4 Pavaluca Maria COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 84  M Marinescu Gabriela
2 4 Ravescu Vlad SC 45 Bucuresti 84  M
2 4 Balsanu Tamara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Voicu V.
2 4 Belizarie Mara Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 83  M
2 4 Costachescu Matei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 83  M
2 4 Gheorghiu Giulia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Barbu V.
2 4 Giscan Dinu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Nedelcu G.
2 4 Iliescu Vlad Andrei COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 83  M Mihalcescu Teodora
2 4 Marin Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Nedelcu G.
2 4 Oncioiu Puiu Sabina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 83  M Nedelcu G.
2 4 Hurducas Ekaterina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 82  M Constantin A.
2 4 Chis Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M Barbu V.
2 4 Olariu Ioan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M Arvay R.
2 4 Predescu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 79    Nedelcu G.
2 4 Cismasu Tiberiu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 78   
2 4 Ditu Raluca Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 77   
2 4 Oncioiu Puiu Beatrice Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 77    Nedelcu G.
2 4 Patriche Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 77    Constantin A.
2 4 Petrov Ioan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 76    Voicu V.
2 4 Lungu Iulia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 74    Voicu V.
2 4 Caisan Miruna Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 73    Nedelcu G.
2 4 Sitaru Paula SC 45 Bucuresti 73   
2 4 Voichitoiu Horia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 73   
2 4 Kapatina Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 72   
2 4 Baiculescu Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 71    Nedelcu G.
2 4 Costache Daria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 71    Voicu V.
2 4 Vintila Dan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 71    Barbu V.
2 4 Andrei Petru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 70    Constantin A.
2 4 David Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 67    Voicu V.
2 4 Netejoru Dim SC 45 Bucuresti 67   
2 4 Lambru Iulia COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 66    Mihalcescu Teodora
2 4 Bogdan Cristian COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 64    Apostol Madalina
2 4 Pirjolea Ecaterina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 64    Arvay R.
2 4 Baratosi Filip Emanuel COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 60    Mihalcescu Teodora
2 4 Arusilor Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 58    Nedelcu G.
2 4 Mamularu Andreea Ioana COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 54    Mihalcescu Teodora
2 4 Tudose Ariana Ioana COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 51    Mihalcescu Teodora
2 4 Valutanu Tudor Daniel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 51    Constantin A.
2 4 Olaru Andreea Diana COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 45    Mihalcescu Teodora
2 4 Schiopu Marcu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 18    Arvay R.
2 5 Bulacu Alexia IOANID Bucuresti 96  1
2 5 Dumitrescu Toma Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  1
2 5 Stoica Ioana LTN Bucuresti 95  1
2 5 Mociu Maria Irina COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 94  1 Nistor Adisor
2 5 Ionescu Rares COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 93  2 Nistor Adisor
2 5 Ivanescu Alexandra COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 93  2 Antofie Dan
2 5 Mihailescu Victor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  2
2 5 Tudor Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 93  2
2 5 Bogdan Theodora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  2
2 5 Deliu Smaranda COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 92  2 Antofie Dan
2 5 Eftenie Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  2
2 5 Ana Theodor ALEXANDRI Bucuresti 90  3
2 5 Greculescu Mario LTN Bucuresti 90  3
2 5 Mihai Albert Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 5 Niculescu Victor COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3 Nistor Adisor
2 5 Popescu Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 5 Sotiroff Ivanciu COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3 Antofie Dan
2 5 Tanasescu Luca COSBUC Bucuresti 90  3
2 5 Zamfirescu Stanca Maria COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3 Antofie Dan
2 5 Kaporalis Chloe Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M
2 5 Petrescu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M
2 5 Bucur Daria Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 5 Cojocaru Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 87  M
2 5 Jinescu Tudor Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 87  M
2 5 Rosca Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 87  M
2 5 Ghetea Alexandra Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 86  M
2 5 Sobaru Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M
2 5 Cefalan Rebeca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 85  M
2 5 Filip Tudor COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 85  M Antofie Dan
2 5 Mihai Nicolae Petru COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 85  M Antofie Dan
2 5 Radu Calin COSBUC Bucuresti 84  M
2 5 Coman Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 82  M
2 5 Dobre Razvan SC 186 Bucuresti 82  M
2 5 Racolta Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 82  M
2 5 Burcea Radu Stefan COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCURESTI 80  M Antofie Dan
2 5 Conecini Sabrina COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCURESTI 80  M Antofie Dan
2 5 Ionescu Mario SC 118 Bucuresti 80  M
2 5 Negoita Alisia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M
2 5 Robitu Andrei COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 80  M Antofie Dan
2 5 Cacaliceanu Catalina Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 78   
2 5 Chiriac Ioan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 77   
2 5 Nicolae David SC 32 Bucuresti 75   
2 5 Bacanu Cristian Cezar COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCURESTI 71   
2 5 Oana Vlad SC 118 Bucuresti 70   
2 6 Antal Radu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 99  1
2 6 Boingiu Keren ALEXANDRI Bucuresti 99  1
2 6 Preda Marius SC 150 Bucuresti 99  1
2 6 Serbanescu Andrei SC 196 Bucuresti 98  1
2 6 Trifu Adelaida CNITV Bucuresti 98  1
2 6 Zanfir Andreea SC 88 Bucuresti 98  1
2 6 Croitoru Radu SC 45 Bucuresti 97  2
2 6 Ene Mircea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  2
2 6 Ionescu Bianca Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
2 6 Ulkusal Maya Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  2
2 6 Andrei Ioana LTN Bucuresti 94  2
2 6 Blaj Nicolae COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 94  2 Nistor Adisor
2 6 Budescu Wichman Petru SC 56 Bucuresti 94  2
2 6 Radu Adela Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  2
2 6 Mosii Denisa NECULCE Bucuresti 93  3
2 6 Canal Rosioara Mara COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 92  3 Nistor Adisor
2 6 Frunteanu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3
2 6 Neacsu Anais Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3
2 6 Radu Catalina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 92  3
2 6 Voicu Bodan Petru COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 92  3 Nistor Adisor
2 6 Oprea Maria COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 91  3 Nistor Adisor
2 6 Baniceru Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 6 Dumitriu Alexia Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 6 Ilia Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 6 Perjescu Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 6 Perjescu Monica Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 6 Serbanescu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 6 Vasilescu Arina SC 150 Bucuresti 90  3
2 6 Bisceanu Bogdan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M
2 6 Popa Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M
2 6 Schwarz Robert COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 89  M Mihaita Manuela
2 6 Smintina Daniel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M
2 6 Voiculescu Adriana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 89  M
2 6 Maximeasa Roxana COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 88  M Pintilie Andreea
2 6 Ileana Dragos Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 87  M
2 6 Popa Cristiana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 87  M
2 6 Niculici Dariu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M
2 6 Preda Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M
2 6 Nitu Antonia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 85  M
2 6 Onea Cezar COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 85  M Duta Nicoleta
2 6 Radu Maria LTN Bucuresti 84  M
2 6 Stan Silvia COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 81  M Mihaita Manuela
2 6 Camarasean Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M
2 6 Marin Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M
2 6 Cintaretu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 78   
2 6 Constantinescu Victor COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 78   
2 6 Cristea Matei ALEXANDRI Bucuresti 78   
2 6 Dragut Clara LTN Bucuresti 70   
2 6 Palasan Mircea COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 67    Mihaita Manuela
2 6 Cucu Stefan COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 62    Duta Nicoleta
2 6 Lica Mircea Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 60   
2 6 Patru Theodora COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 52    Pintilie Andreea
2 7 Tarara Cristian SC 79 Bucuresti 98  1
2 7 Coman Calin COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 96  1 Duta Nicoleta
2 7 Grigoriu Iulia SC 79 Bucuresti 96  1
2 7 Stefan Andreea Bianca COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 96  1 Nistor Adisor
2 7 Buha Alexandra SC 79 Bucuresti 95  2
2 7 Ruseanu Delia SC 79 Bucuresti 95  2
2 7 Stanescu David LTN Bucuresti 93  2
2 7 Ciocoiu Andrei SC 79 Bucuresti 92  2
2 7 Margina Ilinca COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 92  2 Nistor Adisor
2 7 Stanescu Raluca SC 79 Bucuresti 92  2
2 7 Comaniciu Livia SC 79 Bucuresti 91  3
2 7 Stegarescu Nicoleta Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 91  3
2 7 Babici Alexandra COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3 Duta Nicoleta
2 7 Constantin Monica SC 79 Bucuresti 90  3
2 7 Constantin Stefan SC 79 Bucuresti 90  3
2 7 Nedelcu Matei COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  3 Nistor Adisor
2 7 Popa David SC 79 Bucuresti 90  3
2 7 Trifu Amelia CNITV Bucuresti 90  3
2 7 Helici Ana SC 79 Bucuresti 89  M
2 7 Boboc Darvas Timea COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 87  M Nistor Adisor
2 7 Puiu Filip CNITV Bucuresti 86  M
2 7 Yelmer Kaan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 85  M
2 7 Duta Ruxandra CARAGIALE Bucuresti 84  M
2 7 Ropota Mara COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 84  M Duta Nicoleta
2 7 Stoian Catalin SC 79 Bucuresti 84  M
2 7 Bratu Ionut COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 82  M Zamfirescu Mihai
2 7 David Victor COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 82  M
2 7 Budacu Robert SC 79 Bucuresti 80  M
2 7 Chiritoiu Cristian SC 79 Bucuresti 80  M
2 7 Dediu George SC 45 Bucuresti 80  M
2 7 Maldea Elena SC 45 Bucuresti 80  M
2 7 Negreanu Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 80  M
2 7 Ostafi Tiberiu SC 79 Bucuresti 80  M
2 7 Stamatoiu Dominic Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 80  M
2 7 Tanase Mihnea SC 79 Bucuresti 80  M
2 7 Tudorache Bianca SC 79 Bucuresti 80  M
2 7 Turcu Razvan COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 80  M Zamfirescu Mihai
2 7 Stanescu Maria COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 77    Zamfirescu Mihai
2 7 Covaciu Alin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 76   
2 7 Nicolae Ana SC 79 Bucuresti 75   
2 7 Hanta Codrin SC 79 Bucuresti 72   
2 7 Puca Mihnea SC 45 Bucuresti 70   
2 8 Jinescu Ioana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 98  1
2 8 Tanase Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 96  1
2 8 Nitu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  1
2 8 Pirvu Diana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 95  1
2 8 Nicolae Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 94  2
2 8 Maximeasa Sanziana COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 92  2 Duta Nicoleta
2 8 Caruntu Daiana COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 91  2 Duta Nicoleta
2 8 Neculau Delia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 8 Oprea Andrei SCOALA GIMNAZIALA NR 79 Bucuresti 90  3 Marin Ion
2 8 Secan Octavia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 8 Stanciu Larisa Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 8 Tojeski Sergiu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 90  3
2 8 Vlad Eduard Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
2 8 Petcu Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 88  M
2 8 Avram Andreea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 86  M
2 8 Vintila Elizabeth Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 84  M
2 8 Cotiga Rares ICHB Bucuresti 80  M
2 8 Marica Alexandra COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 80  M Duta Nicoleta
2 8 Onea Alexandra COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 80  M Duta Nicoleta
2 8 Ene Paul Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 70   
2 8 Ionescu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 68   
2 8 Tiganas Teodor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 68   
2 8 Bumbes Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 66   
2 8 Dinu Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 62   
2 8 Ghican Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 58   
2 8 Stanciu Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 58   
2 9 M1 Rosu Alexandra VIANU Bucuresti 98  1
2 9 M1 Craciun Valentin EMINESCU Bucuresti 90  2
2 9 M1 Mihai Ilinca COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 90  2 Nistor Adisor
2 10 M1 Joita Maria LAZAR Bucuresti 80  M
2 10 M1 Mihalache George MILITAR Bucuresti 75   
2 11 M1 Cheptanaru Alice CNMV Bucuresti 97  1
2 11 M1 Dita Andrei CREANGA Bucuresti 95  1
2 11 M1 Paraschiv Razvan CNMV Bucuresti 95  1
2 11 M1 Roman Iulia CNMV Bucuresti 95  1
2 11 M1 Simion Robert CREANGA Bucuresti 95  1
2 11 M1 Stan Alexandra CNMV Bucuresti 95  1
2 11 M1 Toi Alexandru CREANGA Bucuresti 95  1
2 11 M1 Musatescu Ioana CNMV Bucuresti 93  2
2 11 M1 Vasile Andreea CNMV Bucuresti 93  2
2 11 M1 Culianu Matei CREANGA Bucuresti 92  3
2 11 M1 Cristea Maria CNMV Bucuresti 91  3
2 11 M1 Oancea Simona CNMV Bucuresti 91  3
2 11 M1 Verdes Constantin CREANGA Bucuresti 91  3
2 11 M1 Nae Renata CNMV Bucuresti 90  3
2 11 M1 Porfireanu Cosmina CNMV Bucuresti 90  3
2 11 M1 Sinescu Rebeca CNMV Bucuresti 90  3
2 11 M1 Tomescu Maria CNMV Bucuresti 90  3
2 11 M1 Vasilief Cristina CNMV Bucuresti 90  3
2 11 M1 Gavris Sabina CNMV Bucuresti 89  M
2 11 M1 Mustata Richard CNMV Bucuresti 89  M
2 11 M1 Rosu Iulia CNMV Bucuresti 85  M
2 12 M1 Galatanu Visan Cosmin MADGEARU Bucuresti 97  1
3 pregatitoare Arnautu Irina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Arsenescu Stefan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Balica Ana "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Barbalata Tudor Stefan Scoala Sf Andrei Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Berea Andrei "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Biris Andrei Nr. 45 Titu Maiorescu Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Buse Serban GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Caciula Diana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Caplan Alessia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Caplan Anna GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ciobanu Ioana Miruna LIC NICOLAE IORGA Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ciocan Ribert gimnaziala sf. andrei Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Coman Andrei Scoala Nr. 117 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Comanescu Ion GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Constantin Erick "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Crasan Daria 111 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Crasan Matei 111 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Curelariu Andreea Katinca Scoala Gimnaziala nr. 117 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Diaconescu Mihnea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Dima Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Dobrin Daria Irina 115 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Draghici Natalia Maria 119 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Dumitra Ana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Dumitrescu Razvan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Dumitru Andrei 197 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ene Vlad "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Epure Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Filip Diana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Gongu Albert Gabriel SFANTUL ANDREI BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Grigore Elena Daniela SCOALA NR. 45-"TITU MAIORESCU" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Gusta Marta GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ignat Eva GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ilie Monica "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ilinca Stanciu CN Goethe Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ionel Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ionita Andrei GENERALA 156 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ionita Claudia Ioana 119 Magurele,Judetul Ilfov 100  1
3 pregatitoare Ispas Ana Maria "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Krausz Octavian TITU MAIORESCU Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Lapuste Marc 193 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Lazarica Mara "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Malciu Denisa scoala 117 , sector 6 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Mandragiu Mara GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Manole Raul Gabriel SC GIMNAZIALA NR. 59 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Marica Andreea Stefania SF ANDREI Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Matei Mara GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Miclea Rares Alexandru 117 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Mihai Maria Cristina Nr 3 Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Mihalache Tudor nr.79 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Militaru Nicolae GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Moise Tudor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Musat David Adrian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Musat David Sebastian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Nica Radu Andrei SF ANDREI Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Niculae Alexia Simona Sf.Andrei (Aleea Parva, sector 6) Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Pantea Mihnea Stefan Liceul Ion Barbu Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Paraipan Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Pirvu Bianca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Popanzareanu Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Poteras Ilinca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Raducan Anastasia Maria LICEUL ION BARBU BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Raicu Maria Scoala generala 309 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Rapcea Matei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Rau Codrin Scoala Gimnaziala Nr. 117 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Savu Eric GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Savulescu Ioana "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Savulescu Mara Sfantul Andrei Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Savulescu Nora sfantul Andrei Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Schiopescu Antonia Clara nr. 79 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Seicean Luca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Slavnicu Irina Stefania GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Sovarel Ana "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare STAFIE-STĂNCIOI IANIS NICHOLAS SF ANDREI Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Stan Vlad Raluca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Stanciu Daniela "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Stancu Calin LIC. ION BARBU Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Stanescu Mihai Ioan LIC. ANTIM IVIREANU Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Stefan Alexandru Andrei SCOALA SFANTUL ANDREI BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Stefan Rares Andrei 172 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Tanase Tudor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Tascau Andreea Scoala Gimnaziala 311 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Tone Raisa GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Tudose Eva "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Tutui Tudor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Ungureanu Flavius "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Vasilescu Emma GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Vintila Adelina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Bardan Victoria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  2
3 pregatitoare Cimpoeru Victor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  3
3 pregatitoare Gogioiu Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 97  3
3 pregatitoare Huma Eduard GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  3
3 pregatitoare Neagoe Ilinca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  3
3 pregatitoare Ionescu Cristian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 pregatitoare Jorascu Robert GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 pregatitoare Buzeian Luca TITU MAIORESCU Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Crasan Lidia 111 OTOPENI 90  3
3 pregatitoare David Cristian GIMNAZIALA 32 Bucuresti 90  3
3 pregatitoare DIAMANDI MONICA VIOLETA 196 Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Dinca Maria GENERALA NR 27 BUCURESTI 90  3
3 pregatitoare Godic Isabela VLAHUTA Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Gradinaru Maria Gradinita Esmerald Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Ionescu Dediu "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Iulia Maria Berceanu Colegiul German Goethe Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Kiss Draghici Ioan Fabian ELNA FARAGO Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Mohanu Dominic Scoala nr 117 Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Nita Tudor Rares GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Paduraru Alexia "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Popa Malina "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Stratulat Rebeca "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Voina Colin "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 pregatitoare Ene Patrick GIMNAZIALA 150 Bucuresti 88  M
3 pregatitoare Nastacu Mihai GIMNAZIALA 150 Bucuresti 81  M
3 1 Alecu Vlad "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 1 Andrei Cristian 143 Bucuresti, sector 6 100  1
3 1 Balanoiu Sara Liceul "Miguel de Cervantes" Bucuresti 100  1
3 1 Balea Andreea Bianca Constantin Brancusi Bucuresti 100  1
3 1 Ballas Anastasia SCOALA GIMNAZIALA REGELE MIHAI I Bucuresti 100  1
3 1 Barbu Matei Scoala nr 5 Bucuresti 100  1
3 1 Beznoska Sophia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Burlacu Andrei Sfantul Andrei Bucuresti 100  1
3 1 Chelaru Eduard Razvan 174 CONSTANTIN BRANCUSI Bucuresti 100  1
3 1 Ciobanu Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Ciolompea Alexandru SCOALA NR.174 CONSTANTIN BRANCUSI Bucuresti 100  1
3 1 Cojocaru Dragos GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Constantin Victor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Cotruta Mara SCOALA GIMNAZIALA NR 98 AVRAM IANCU Bucuresti 100  1
3 1 Croitoru Alexandra Ioana 197 BUCURESTI 100  1
3 1 Darie Sofia 197 Bucuresti 100  1
3 1 Dascalu Eva "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 1 Desaga Daria Elena 174-CONSTANTIN BRANCUSI Bucuresti 100  1
3 1 Dima Andrei Stefan 179 Bucuresti 100  1
3 1 Dragan Liliana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Ghita Daria "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 1 Gutuman Luca Mario 197 Bucuresti 100  1
3 1 Hill Patrick Lucas Scoala nr.74 "Constantin Brancusi" Bucuresti 100  1
3 1 Iacobescu Ruxandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Iliescu Maria Alecsia Scoala 131 Bucuresti 100  1
3 1 Iosifescu Sasha GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Isopencu Denisa Gheorghe Corneliu Bucuresti 100  1
3 1 Istrate Andreea Ruxandra Scoala nr.128 Bucuresti 100  1
3 1 Ivan Maria 56 Bucuresti 100  1
3 1 Ivana Ioan Nectarie Gimnaziala Sf Andrei Bucuresti 100  1
3 1 Jula Diana "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 1 Lehaci Teodora "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 1 Matei Elisa Elena scoala gimnaziala nr 174 constantin brancusi Bucuresti 100  1
3 1 Matei Voicu JUST4KIDS Bucuresti 100  1
3 1 Mesaros Stefan Albert 279 Bucuresti 100  1
3 1 Mihai Grigore Just4Kids Bucuresti 100  1
3 1 Mihalache Razvan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Mindruta Razvan 117 Bucuresti 100  1
3 1 Mironescu Ilinca Scoala nr. 194 Bucuresti 100  1
3 1 Moldovan Laura SC 3 "Nicolae Titulescu" bucuresti 100  1
3 1 Negrila Maria SCOALA 79 Bucuresti 100  1
3 1 Nemes Carolina CERVANTES Bucuresti 100  1
3 1 Nicolae Alexia Maria 197 Bucuresti 100  1
3 1 Nicolaie Alexia Iarina CONSTANTIN BRANCUSI-174 Bucuresti 100  1
3 1 Nicolau Ioana Scoala 164 Sector 5 Bucuresti 100  1
3 1 Nita Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Nuta Ilinca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Oliver Wagner JUST4KIDS Titu 100  1
3 1 Olteanu Stefan Scoala nr 280 Bucuresti 100  1
3 1 Paraschiv Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Petre Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Popa Andrei Scoala Gimnaziala nr. 117 Bucuresti 100  1
3 1 Poscas Andra "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 1 Sandu Andrei gimnaziala nr 81 BUCURESTI 100  1
3 1 Sarbu Rares Martisor Bucuresti 100  1
3 1 Schintee Oana Maria 131 Bucuresti 100  1
3 1 Schipor Anton "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 1 Scutariu Maia Scoala Gimnaziala Nr. 117 bucuresti 100  1
3 1 Serb Ana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Sert Maya GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Simion Antonio Cristian SCOALA 135 Bucuresti 100  1
3 1 Stan Cristian SCOALA 97 BUCURESRI 100  1
3 1 Stoian Maria Alexandra Ctin Brancusi Bucuresti 100  1
3 1 Stoica Matei Alexandru 174-Constantin Brancusi BUCURESTI 100  1
3 1 Tabacaru Alexia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Tigau Alexandru SCOALA GIMNAZIALA NR. 197 Bucuresti 100  1
3 1 Trefas Eduard 117 Bucuresti 100  1
3 1 Ulvoczki Albert Mihai Scoala Generala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
3 1 Ungureanu Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 1 Ungureanu Vlad Sfantul Andrei bucuresti 100  1
3 1 Vasc Radu Scoala 174 Constantin Brancusi Bucuresti 100  1
3 1 Vasilescu Daria Elena 197 Bucuresti 100  1
3 1 Vasu Victor 197 Bucuresti 100  1
3 1 Voicu Matei JFK Bucuresti 100  1
3 1 Avram Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  2
3 1 Josanu Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  2
3 1 Glavan Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  3
3 1 Rizea Raisa GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  3
3 1 Banu Iulia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  3
3 1 Andronache Alexandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Anton Catinca Maria GEN 176 "SF CONCTANTIN SI ELENA" Bucuresti 95  3
3 1 Arun Ismail "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Avram Irina Colegiu German Goethe Bucuresti 95  3
3 1 Bacrea Erica Andreea CONSTANTIN BRANCUSI-174 Bucuresti 95  3
3 1 Badea Alexia Daniela 117 Bucuresti 95  3
3 1 Banciu Rares "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Banuta Sebastian 117 Bucuresti 95  3
3 1 Barbu Andrei Gimnaziala Sf Andrei Bucuresti 95  3
3 1 Beligan Ilinca "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Bruca Alexandra Maria Gimnaziala nr. 143 Bucuresti 95  3
3 1 Catrina Radu Stefan Scoala nr.193 Bucuresti 95  3
3 1 Chircu David Gabriel Scoala nr 3 Nicolae Titulescu Bucuresti 95  3
3 1 Deneanu George Dan Cristian nr.20 Bucuresti 95  3
3 1 Dinca Ana Liceul Teoretic Ioan Petrus Bucuresti 95  3
3 1 Eliade Daria Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Gagiu Alexandru "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Georgita Clara GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Gheorghe David Andrei 131 Bucuresti 95  3
3 1 Gheorghe Luiza Alexandra 135 Bucuresti 95  3
3 1 Gheorghe Sonia SC.GIMNAZIALA SF.ANDREI Bucuresti Bucuresti 95  3
3 1 Ghorfi Maria Alexandra Nr.117 Bucuresti 95  3
3 1 Gramaticu Ilinca "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Grigore Emilia Larisa SCOALA 135 Bucuresti 95  3
3 1 Ilievici Milan Andrei 131 Bucuresti 95  3
3 1 Luca Theodor "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Lupu Ozana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Mateescu Sofia "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Mihai Pandi Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Moiceanu David GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Niculae David Cristian 56 Bucuresti 95  3
3 1 Prodan David "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Raducan David Stefan LICEUL ION BARBU Bucuresti 95  3
3 1 Sbarcea Catinca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Schiuacu David GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 1 Spatan Matei SCOALA GIMNAZIALA NR 59 Bucuresti 95  3
3 1 Spatareanu Matei SCOALA GIMNAZIALA NR. 59 b 95  3
3 1 Stamate Irina Gabriela 117 Bucuresti 95  3
3 1 Stancu Eva "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Tanasie Robert ELENA CUZA Bucuresti 95  3
3 1 Voicu Andrei "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 1 Voicu Mihai avram iancu nr 98 Bucuresti 95  3
3 1 Voiculet Alexia Ioana Colegiul German Goethe Bucuresti 95  3
3 1 Aizic Theodor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 94  3
3 1 Butnaru Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 94  3
3 1 Clejan Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 1 Anghel Antonia "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 1 Berceanu Rares 198 Bucuresti 90  3
3 1 Beznila Elena Roxana MIRCEA SANTIMBREANU NR 139 Bucuresti 90  3
3 1 Brezeanu Cosmin Florin 117 Bucuresti 90  3
3 1 Chitu Mara Andreea SFANTUL ANDREI Bucuresti 90  3
3 1 Coteanu Mara "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 1 Deaconescu Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 1 Dinica Filip SCOALA 142 Bucuresti 90  3
3 1 Dragan Robert Generala 197 Bucuresti 90  3
3 1 Dumitra Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 1 Florea Stefanov Razvan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 1 Georgescu Maria Teodora Scoala 79 Bucuresti 90  3
3 1 Mazilu Xenia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 1 Mihai Darius GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 1 Mihaila Andrei "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 1 Miinea Claudiu Mihai CONSTANTIN BRANCUSI-174 Bucuresti 90  3
3 1 Morega David Ioan LIC. NICOLAE IORGA Bucuresti 90  3
3 1 Neacsu Maria CONSTANTIN BRANCUSI-174 Bucuresti 90  3
3 1 Nicola Teodor "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 1 Nicolescu Bianca 197 Bucuresti 90  3
3 1 Paunescu Tudor 279 Bucuresti 90  3
3 1 Popescu Mircea "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 1 Rogoti Gabriel Sfintii Trei Ierarhi Bucuresti 90  3
3 1 Roman George GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 1 Savu Izabel GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 1 Usurelu Cristian Stefan scoala 309 Bucuresti 90  3
3 1 Vlad Alexandru JUST4KIDS BUCURESTI 90  3
3 1 Badea Elena SCOALA GENERALA NR.143 Bucuresti 85  M
3 1 Constantinescu Eduard "I.G.Duca" Bucuresti 85  M
3 1 Curici Catinca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 85  M
3 1 Danalache Vlad "I.G.Duca" Bucuresti 85  M
3 1 Fernandez Berbece Miriam Paola GEN 3 NICOLAE TITULESCU bucuresti 85  M
3 1 Iliescu Gabriel "I.G.Duca" Bucuresti 85  M
3 1 Mirea Alexia CONSTANTIN BRANCUSI-174 Bucuresti 85  M
3 1 Schipor Stefania "I.G.Duca" Bucuresti 85  M
3 1 Sovarel Ioana "I.G.Duca" Bucuresti 85  M
3 1 Ignat Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 84  M
3 1 Tuta Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 82  M
3 1 Caslariu Luca "I.G.Duca" Bucuresti 80  M
3 1 Dumitru Patrick Mihai C-tin Brancusi Bucuresti 80  M
3 1 Sihleanu Mihnea "I.G.Duca" Bucuresti 80  M
3 1 Patrinoiu Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 79   
3 1 Puiu Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 78   
3 1 Serban Vlad GIMNAZIALA 150 Bucuresti 72   
3 1 Dumitrescu Bianca "I.G.Duca" Bucuresti 70   
3 1 Stefan Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 65   
3 1 Ionel Vlad GIMNAZIALA 150 Bucuresti 60   
3 1 Cruceru Teodora GIMNAZIALA 150 Bucuresti 55   
3 2 Angelescu Ruxandra TITU MAIORESCU Bucuresti 100  1
3 2 Ciuperca Silviu Mihai 174 Bucuresti 100  1
3 2 Codres Dan I.H. RADULESCU Bucuresti 100  1
3 2 Dimulescu Vlad Mihai Scoala Gimnaziala Nr. 197 Bucuresti 100  1
3 2 Dinu Alexandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 2 Dumitrescu Mihai 117 Bucuresti 100  1
3 2 Fejer Ruxandra Gabriela Scoala Gimnaziala nr 112 Bucuresti 100  1
3 2 Gheorghe Antonia Cristina SCOALA 188 Bucuresti 100  1
3 2 Isac Sofia Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 2 Manea Raluca Andreea SCOALA GIMNAZIALA 174 "C-TIN BRANCUSI" BUCURESTI 100  1
3 2 Marcu Ilinca Ioana Scoala gimnaziala Sf. Andrei Bucuresti 100  1
3 2 Maria Mara SCOALA 188 Bucuresti 100  1
3 2 Marinescu Bogdan JUST4KIDS Bucuresti 100  1
3 2 Marmureanu Laura Liceul tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 100  1
3 2 Mateescu Luca Bogdan Scoala Gimnaziala nr.174 Bucuresti 100  1
3 2 Mazilu Matei BRANCUSI Bucuresti 100  1
3 2 Mototolea Sara GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 2 Nicolescu David Stefan Colegiul german Goethe bucuresti 100  1
3 2 Petcu Ana Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 2 Racu Andreea Ruxandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 2 Stanciu Vlad Andrei Lic.teoretic Ioan Petrus Bucuresti 100  1
3 2 Stancu David 197 Bucuresti 100  1
3 2 Stefan Ioan SCOALA GIMNAZIALA NR 59 Bucuresti Bucuresti 100  1
3 2 Toma Rares Ioan 117 Bucuresti 100  1
3 2 Tomescu Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 2 Tutunaru Ruxandra Liceul Teoretic Ioan Petrus Bucuresti 100  1
3 2 Velea Alexandru Titu 176 Bucuresti 100  1
3 2 Voinea Ada C-tin Brancusi nr 174 Bucuresti 100  1
3 2 Zaharia Monica Luiza GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 2 Nitu Carla Alessia 174 Bucuresti 99  2
3 2 Tanase Mihnea Andrei HAMBURG, NR. 195 Bucuresti 99  2
3 2 Ciugulan Alice Andreea GIMNAZIALA ION HELIADE RADULESCU Bucuresti 98  2
3 2 Preda Ioana Daniela 174 Bucuresti 98  2
3 2 Stanciu Isabela "I.G.Duca" Bucuresti 98  2
3 2 Sivul Catalin "I.G.Duca" Bucuresti 97  2
3 2 Banica Diana Ioana GIMNAZIALA 143 SECT 5 Bucuresti 96  2
3 2 Codres Diana I.H. RADULESCU Bucuresti 96  2
3 2 Dragin Gorun JUST4KIDS Bucuresti 96  2
3 2 Ducaru Ioana "I.G.Duca" Bucuresti 96  2
3 2 Ghizdavet Dragos Marian Scoala Gimnaziala Nr 117 Bucuresti 96  2
3 2 Moise Rares Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 2 Mosoiu Bianca Mihaela GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 2 Nicola Victor Teodor HAMBURG, NR. 195 Bucuresti 96  2
3 2 Nistor Nichita nr. 172 , Sf. Andrei Bucuresti 96  2
3 2 Parlog Cristian Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 2 Patan Ioana Victoria Scoala nr 156 Bucuresti 96  2
3 2 Piciu Sara GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 2 Pisica Tudor Mihai 117 Bucuresti 96  2
3 2 Popescu Stefan Cristian 309 Bucuresti 96  2
3 2 Postoroanca Vlad Costin GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 2 Preda Adrian JUST4KIDS Bucuresti 96  2
3 2 Radu Ioana 197 Bucuresti 96  2
3 2 Rusu Laurentiu 162 Bucuresti 96  2
3 2 Siliste Indru George Scoala gimnaziala nr. 197 Bucuresti 96  2
3 2 Szohl Ana Daria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 2 Tilvar Bianca "I.G.Duca" Bucuresti 96  2
3 2 Tudor Ana Maria I H RADULESCU Bucuresti 96  2
3 2 Tutuianu Maria Elena SCOALA GIMNAZIALA 117 Bucuresti 96  2
3 2 Voicu Tudor Sc. Gimnaziala Sf. Andrei Bucuresti 96  2
3 2 Baluta Alexandru NR. 131 Bucuresti 95  3
3 2 Mihalache Alexandra "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 2 Oraselu Ioana Nr.11 Ion Heliade Radulescu Bucuresti 95  3
3 2 Popirlan Jasmine Ioana Maria Constantin Brincusi Bucuresti 95  3
3 2 Bobosatu Maria Clara Scoala Gimnaziala Nr. 117 BUCURESTI 94  3
3 2 Fejer Sorina Mihaela Scoala Gimnaziala 112 Bucuresti 94  3
3 2 Hainarosie Cristian Luca Scoala Generala nr. 117 Bucuresti 94  3
3 2 Oroian Andrei "I.G.Duca" Bucuresti 94  3
3 2 Pantazi Ana "I.G.Duca" Bucuresti 94  3
3 2 Vasu Filip "I.G.Duca" Bucuresti 94  3
3 2 Bojog Ana Maria nr.117 Bucuresti 92  3
3 2 Gazdaru Irina Gabriela GENERALA NR 149 bucuresti 92  3
3 2 Ghita Alessia GIMNAZIALA SF. ANDREI Bucuresti 92  3
3 2 Ghita Andrei Cristian Scoala nr. 31 Bucuresti 92  3
3 2 Ionescu Teodor Scoala Gimnaziala 197 Bucuresti 92  3
3 2 Ludosanu Luca CN MIHAI EMINESCU Bucuresti 92  3
3 2 Matasariu Ionut Razvan 197 Bucuresti 92  3
3 2 Mihai Stefan Horia Scoala Gimnaziala Nicolae Labis Bucuresti 92  3
3 2 Mistirian Adriana Scoala nr.188 Bucuresti 92  3
3 2 Nica Iustin Andrei 143, Sector 5, Bucuresti BUCURESTI 92  3
3 2 Nicolae Alexandru 197 Bucuresti 92  3
3 2 Patranoiu Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 2 Raicu Stefan Scoala generala 309 Bucuresti 92  3
3 2 Timofte Horia JUST4KIDS Bucuresti 92  3
3 2 Tofan Rares SCOALA 188 Bucuresti 92  3
3 2 Trandafir Riana Maria Scoala Generala nr. 66 Bucuresti 92  3
3 2 Tudorache Demetra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 2 Tudoran Andra Georgiana Colegiul Catolic SF IOSIF Bucuresti 92  3
3 2 Zorzoliu Radu Stefan nr. 117 Bucuresti 92  3
3 2 Costea Mihai GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 2 Frone Mihai GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 2 Geanta Adrian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 2 Pakzad Moghadam Seiied GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 2 Pandrea Rares GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 2 Tita Teodor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 2 Despot Maia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 2 Dragne Mihai "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 2 Farmazon Rohard "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 2 Hanganu Cucu Ilinca 195 Bucuresti 90  3
3 2 Ion Stefan Florin GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 2 Ionescu Luca "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 2 Lupastean Teodora GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 2 Tenita Irina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 2 Ursut Horia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 2 Enache Dacian SC. REGELE MIHAI I Bucuresti 89  M
3 2 Fleschiu David Mihai GIMNAZIALA 150 Bucuresti 88  M
3 2 Stancu Stefan Scoala nr.59 Dimitrie Sturza Bucuresti 88  M
3 2 Stoica Stefan Christian SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCUSI Bucuresti 88  M
3 2 Zold Octavian Stefan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 88  M
3 2 Constantin Rares Christian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 86  M
3 2 Barbu Elias GIMNAZIALA 150 Bucuresti 85  M
3 2 Minescu Stefan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 85  M
3 2 Dobrin Radu Scoala nr. 59 Dimitrie Sturza Bucuresti 84  M
3 2 Timbus Maria Alexandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 84  M
3 2 Craciunescu Lucia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 81  M
3 2 Surpeteanu Maria Sc. gen.nr.162 Bucuresti 81  M
3 2 Apostoliceanu Alexandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 80  M
3 2 Negut ANA MARIA GEORGIANA "I.G.Duca" Bucuresti 80  M
3 2 But Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 79   
3 2 Isar Camelia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 79   
3 2 Matache Maia Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 78   
3 2 Aljbawi Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 76   
3 2 Ochiana Andrei Cristian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 74   
3 2 Moisi Alexandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 73   
3 2 Cecareanu David GIMNAZIALA 150 Bucuresti 72   
3 2 Manolache Cezar Petre GIMNAZIALA 150 Bucuresti 70   
3 2 Zugravu Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 67   
3 2 Arghir Vlad GIMNAZIALA 150 Bucuresti 66   
3 2 Balan Diana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 66   
3 3 Chiriacescu Stefan Lic T Ion Barbu Bucuresti 100  1
3 3 Dumitrescu Andrei 86 Bucuresti 100  1
3 3 Gurita Mihai GIMNAZIALA AVRAM IANCU Bucuresti 100  1
3 3 Peta Andrei Liceul ion barbu Bucuresti 100  1
3 3 Tudoroiu Catalina Scoala generala nr 197 bucuresti 100  1
3 3 Zanoaga Victor Scoala Gimnaziala Avram Iancu Bucuresti 100  1
3 3 Albu Teodor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  1
3 3 Coca Bogdan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  1
3 3 Iosifescu Dinu GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  1
3 3 Pomenea Cristian Andrei nr. 133 BUCURESTI 99  1
3 3 Popescu Bianca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  1
3 3 Stamo Matei Nicolae Scoala Centrala BUCURESTI 99  1
3 3 Udroiu Mihnea Alexandru Scoala gimnaziala "Constantin Brancusi" nr.174 Bucuresti 99  1
3 3 Velciu Ilinca Maria SCOALA 79 BUCURESTI 99  1
3 3 Constantinescu Silvia Andreea Scoala Gimnaziala Nr. 169 Bucuresti 98  1
3 3 Degeratu Clara Liceul Ion Barbu Bucuresti 98  1
3 3 Dragomir Ioana Teodora 174 constantin brancusi sect 6 Bucuresti 98  1
3 3 Georgescu Vlad GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  1
3 3 Stanescu Delia Georgiana 194 bucuresti 98  1
3 3 Coman Radu GIMNAZIALA 150 Bucuresti 97  2
3 3 Jipa Mara Cristiana Constantin Brancusi Bucuresti 97  2
3 3 Petre Andrei Mihai Scoala Gimnaziala nr. 135 Bucuresti 97  2
3 3 Radu Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 97  2
3 3 Simion Stefan 143 Bucuresti 97  2
3 3 Stoica Daria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 97  2
3 3 Andrei Maia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 3 Anghel Delia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 3 Butnaru Irina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 3 Chetraru Carla Paula Scoala Gimnaziala nr.311 Bucuresti 96  2
3 3 Ciuclea Rares GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 3 Ene Mihai HAMBURG Bucuresti 96  2
3 3 Paun Vlad GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  2
3 3 Rogoti Serafim Sfintii Trei Ierarhi Bucuresti 96  2
3 3 Solcan Luca Liceul Teoretic Eugen Lovinescu BUCURESTI 96  2
3 3 Vladescu Ilinca Mara GIMNAZIALA NR 56 BUCURESTI 96  2
3 3 Voicu Teodor Scoala gimnaziala Avram Iancu bucuresti 96  2
3 3 Zgavarogea Cojocaru Mihai Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi BUCURESTI 96  2
3 3 Alexandrescu Diana Scoala gimnaziala nr 117 Bucuresti 95  2
3 3 Andronache Mara Ruxandra SCOALA GIMNAZIALA "C-TIN BRANCUSI" Bucuresti 95  2
3 3 Barbulescu Robert Cristian Scoala generala Constantin Brancusi Bucuresti 95  2
3 3 Chirila Dragos "I.G.Duca" Bucuresti 95  2
3 3 Dumitrescu Luca Scoala 194 Marin Sorescu Bucuresti 95  2
3 3 Duta Stefan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  2
3 3 Jurca Vlad Alexandru 197 Bucuresti 95  2
3 3 Matoru Rares "I.G.Duca" Bucuresti 95  2
3 3 Mohanu Minako Scoala nr 117 Bucuresti 95  2
3 3 Pirvanescu Andreea Cristiana Scoala Gimnaziala "Titu Maiorescu" Bucuresti 95  2
3 3 Pricop Alexandru Scoala nr 117 BUCURESTI 95  2
3 3 Sora David Alexandru LICEUL ALEXANDRU VLAHUTA Bucuresti 95  2
3 3 Suteu Radu Mihail Scoala gimnaziala Petre Ispirescu BUCURESTI 95  2
3 3 Tanase Stefan Rares NR. 139 Bucuresti 95  2
3 3 Vintila Amalia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  2
3 3 Marcas Andra Isabella GIMNAZ. NR.143 Bucuresti 94  3
3 3 Toth Miruna Alexandra GIMNAZIALA TITU MAIORESCU Bucuresti 94  3
3 3 Aizic Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 93  3
3 3 Ardelean Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 3 Atanasiu Alexandru "I.G.Duca" Bucuresti 92  3
3 3 Belu Tudor Stefan ELENA FARAGO Bucuresti 92  3
3 3 Bujac Bianca Georgiana Scoala Gimnaziala nr. 135 Bucuresti 92  3
3 3 Davidescu Maria Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 3 Gheorghe Teodor Ioan SCOALA GIMNAZIALA NR. 179 Bucuresti 92  3
3 3 Ghita Maria Ruxandra Scoala nr. 31 Bucuresti 92  3
3 3 Grigore Mihai Scoala Gimnaziala nr.45 Titu Maiorescu BUCURESTI 92  3
3 3 Hodivoianu David Mihai Scoala Gimnaziala "Constantin Brancusi" Bucuresti 92  3
3 3 Hristache Dan "I.G.Duca" Bucuresti 92  3
3 3 Ilie Alexandra Maria Scoala Gimnaziala nr. 135 Bucuresti 92  3
3 3 Mihalache Iulia nr.79 Bucuresti 92  3
3 3 Oanea Matei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 3 Plocon Catalin Scoala Gimnaziala nr. 135 Bucuresti 92  3
3 3 Popescu Brianna Maria Horia Hulubei Bucuresti 92  3
3 3 Spiridon Serban GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 3 Dragomir Serboiu Darius GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 3 Marinescu Medeea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 3 Beligan Rares "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 3 Cojocaru Aida "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 3 Dragos Tudor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 3 Oarza Matei "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 3 Popescu Darius Cristian LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA Bucuresti 90  3
3 3 Radoi Matei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 3 Tudose Matei "I.G.Duca" Bucuresti 90  3
3 3 Andronache Bianca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 88  M
3 3 Argesanu Andreea Catalina Liceul Odobleja Bucuresti 88  M
3 3 Cioboata Anca Scoala Gimnaziala nr. 135 Bucuresti 88  M
3 3 Cojocaru Calin GIMNAZIALA 150 Bucuresti 88  M
3 3 Imireanu Rares Gherasim SCOALA GIMNAZIALA NR. 143 Bucuresti 88  M
3 3 Paraschiv Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 88  M
3 3 Radut Andreea Daniela SFINTII CONSTANTIN SI ELENA Bucuresti 88  M
3 3 Telejman Alexandru "I.G.Duca" Bucuresti 88  M
3 3 Ungureanu Georgiana 195 Bucuresti 88  M
3 3 Boata Stefan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 87  M
3 3 Botoaca Alexander GIMNAZIALA 150 Bucuresti 86  M
3 3 Descariu Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 86  M
3 3 Mihai Alexandru Antonio Ctin Brancusi BUCURESTI SECTOR 4 84  M
3 3 Stoiana Gabriel Iulian Gimnaziala nr 143 Bucuresti 84  M
3 3 Stancu Vlad GIMNAZIALA 150 Bucuresti 83  M
3 3 Bitoiu Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 82  M
3 3 Ionescu Razvan "I.G.Duca" Bucuresti 82  M
3 3 Hropaciov Dragos Mihai Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 81  M
3 3 Musat Stefan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 81  M
3 3 Danciulescu Calin "I.G.Duca" Bucuresti 80  M
3 3 Slavnicu Matei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 77   
3 3 Vertan Ana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 77   
3 3 Doca Sofia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 76   
3 3 Cojocaru Razvan "I.G.Duca" Bucuresti 75   
3 3 Pirvu Luca GIMNAZIALA 150 Bucuresti 74   
3 3 Enescu Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 73   
3 3 Bulubasa Mihai "I.G.Duca" Bucuresti 72   
3 3 Chinole Ana Tina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 72   
3 3 Dragan Alexandru "I.G.Duca" Bucuresti 70   
3 3 Ilie Ana Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 70   
3 3 Tarau Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 68   
3 3 Dica Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 65   
3 3 Marica Tudor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 63   
3 3 Tulea Ana Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 61   
3 3 Constantin Petru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 52   
3 3 Patrascu Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 51   
3 3 Gheorghiu Daria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 43   
3 3 Codrea Denis GIMNAZIALA 150 Bucuresti 40   
3 3 Martin Theo Cristian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti  
3 4 Acujboaei Sebastian GIMNAZIALA 307 Bucuresti 100  1
3 4 Alexandrescu Luca Cristian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Andrei Cristian Balaban Scoala gimnaziala Constantin Brancusi BUCURESTI 100  1
3 4 Andrei Mihnea Teodor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Avram Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Badoi Diana Nr. 20 BUCURESTI 100  1
3 4 Bradescu Ana Maria Ctin Brancusi BUCURESTI 100  1
3 4 Brindusescu Miruna NR 79 Bucuresti 100  1
3 4 Burea Alexandru Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
3 4 Cazan Alexandra Scoala 197 Bucuresti 100  1
3 4 Chiorean Matei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Clatici Emanuel GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Constantinescu Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Cotovelea Sara Ioana 197 Bucuresti 100  1
3 4 Croitoru Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Curelaru Anisia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Dragan Adrian Stefan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Dragne Miruna Alexandra Gimnaziala Constantin Brancusi Bucuresti 100  1
3 4 Dragu Alexandra Scoala Nr. 128 Bucuresti Bucuresti 100  1
3 4 Dumitriu Miruna Maria Scoala Gimnaziala 197 Bucuresti 100  1
3 4 Dumitru Yasmin Gabriela C-tin Brancusi Bucuresti 100  1
3 4 Florescu Ana Maria I.H.Radulescu Bucuresti 100  1
3 4 Floroiu Ines Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Giurgiu Andrei Stefan Gimnaziala 59 Bucuresti 100  1
3 4 Hanceri Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Ifrim Robert Matei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Imireanu Mara Haritea SCOALA GIMNAZIALA NR.143 Bucuresti 100  1
3 4 Ioan Tudor Vasile Scoala nr. 174 Constantin Brancusi Bucuresti 100  1
3 4 Ion Andrei Robert Liceul Teoretic "Ioan Petrus" Otopeni Bucuresti 100  1
3 4 Lazaroiu Mihai SCOALA GIMNAZIALA nr. 174-CONSTANTIN BRANCUSI Bucuresti 100  1
3 4 Litu Eduard GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Lupului Stanescu Mihai 142 Bucuresti 100  1
3 4 Marin Adela Andreea GIMNAZIALA "GRIGORE GHICA VOIEVOD" Bucurest sector 6 100  1
3 4 Mihaila Victor Nr 206 Bucuresti 100  1
3 4 Minculescu Alexandru GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Nicola Mihnea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Nita Rares Vasile GIMNAZIALA GEO BOGZA BUCURESTI 100  1
3 4 Oprea Tudor "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 4 Pantilimon David GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Piciu Dinita Alexandra GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Schipor Ilinca "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 4 Serban Mihnea Alexandru SC Gim I.H.RADULESCU Bucuresti 100  1
3 4 Stanescu Robert Liceul Teoretic National Bucuresti 100  1
3 4 Tanasov Andrei "I.G.Duca" Bucuresti 100  1
3 4 Tudoran Ana Roxana Colegiul Catolic SF IOSIF BUCURESTI 100  1
3 4 Vasile Vlad Raul Scoala Generala 97 Bucuresti 100  1
3 4 Veisa Radu GIMNAZIALA 150 Bucuresti 100  1
3 4 Vladutu Cristian Vlad Scowls be 170 "Geo Bogza" Bucuresti 100  1
3 4 Ciolpan Catalina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  2
3 4 Condei Felix Octavian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  2
3 4 Sebastian Theodor Ioan GIMNAZIALA 150 Bucuresti 99  2
3 4 Bantas Calin Andrei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Bucurica Andrei Eric GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Ciocan Matei GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Dutu Mihnea Ionut GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Gugu Stefan 197 Bucuresti 98  2
3 4 Isac Maria Diana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Moisescu Diana Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Otobicu Ioana 142 Bucuresti 98  2
3 4 Rusu Maria Raluca Scoala Gimnaziala "C-tin Brancusi" Bucuresti 98  2
3 4 Rusu Mihai GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Ticu Tudor GIMNAZIALA 150 Bucuresti 98  2
3 4 Corlan Mira GIMNAZIALA 150 Bucuresti 97  3
3 4 Nistor Ioana SCOALA NR 117 Bucuresti 97  3
3 4 Ciobanu Antonia Gabriela 117 Bucuresti 96  3
3 4 Constantin Vlad Scoala Nr. 194 Bucuresti 96  3
3 4 Covrig Eduard Gabriel SCOALA GIMNAZIALA ''MIRCEA SANTIMBREANU'' NR 139 Bucuresti 96  3
3 4 Cristea Dan Gabriel Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi (nr. 174) Bucuresti 96  3
3 4 Curelariu Stefan Aurelian Gimnaziala nr.117 Bucuresti 96  3
3 4 Diaconu Diana Anamaria 169 Bucuresti 96  3
3 4 Dumitru Mihnea Andrei Nr 17 Pia Bratianu BUCURESTI, SECTOR 6 96  3
3 4 Enache Mihnea Nicolae Regele Mihai 1 Bucuresti 96  3
3 4 Ganga Eric Andrei SC Gim I.H.RADULESCU Bucuresti 96  3
3 4 Gheorghe Mugur REGELE MIHAI I Bucuresti 96  3
3 4 Gologan Alexia Daniela Scoala Gimnaziala nr. 117 Bucuresti 96  3
3 4 Hutu Matei "I.G.Duca" Bucuresti 96  3
3 4 Marin Stefan Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucuresti 96  3
3 4 Mitroi Alexandru mircea santimbreanu Bucuresti 96  3
3 4 Oprea Andrei "I.G.Duca" Bucuresti 96  3
3 4 Popescu Luca Mihail GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  3
3 4 Postoroanca Anisia GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  3
3 4 Rosca Vlad Cristian GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  3
3 4 Sadeghi Far Ariana Gimnaziala Constantin Brancusi Bucuresti 96  3
3 4 Taranu Mihai GIMNAZIALA 150 Bucuresti 96  3
3 4 Voinea Ionut Florin C.N. MIHAI EMINESCU Bucuresti 96  3
3 4 Buzatu Darius "I.G.Duca" Bucuresti 95  3
3 4 Pirvu Mario Gabriel GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 4 Popescu Mara Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 4 Sachelarie Raluca Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 95  3
3 4 Dogaru Dinu GIMNAZIALA 150 Bucuresti 94  3
3 4 Mateescu Diana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 94  3
3 4 Buliga Fabian "I.G.Duca" Bucuresti 93  3
3 4 Blaj Bogdan "I.G.Duca" Bucuresti 92  3
3 4 Deneanu Andreea Maria Irina nr. 20 Bucuresti 92  3
3 4 Dumitru Ana Maria Gabriela Scoala Gimnaziala nr. 143 Bucuresti 92  3
3 4 Georgescu Vlad Stefan Scoala 79 BUCURESTI 92  3
3 4 Mihalache Andreea Dorina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 4 Nicolae Vlad "I.G.Duca" Bucuresti 92  3
3 4 Seicean Oana Medeea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 92  3
3 4 Vasilescu Vlad Generala 197 Bucuresti 92  3
3 4 Teodorescu Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 91  3
3 4 Dobre Iulia Cristina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 4 Papagheorghe Fedora GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 4 Tone Rares GIMNAZIALA 150 Bucuresti 90  3
3 4 Cazacu Alexandru "I.G.Duca" Bucuresti 89  M
3 4 Cotarta Gabriela "I.G.Duca" Bucuresti 89  M
3 4 Iliescu Eduard George scoala gimnaziala nr.143 Bucuresti 89  M
3 4 Luca Elena "I.G.Duca" Bucuresti 89  M
3 4 Noel Alexandre "I.G.Duca" Bucuresti 89  M
3 4 Oancea Cristian "I.G.Duca" Bucuresti 89  M
3 4 Zugravu Daria Maria GIMNAZIALA 150 Bucuresti 89  M
3 4 Chitu Calin SFANTUL ANDREI Bucuresti 88  M
3 4 Gazdaru Ana Maria GENERALA NR 149 BUCURESTI 88  M
3 4 Gheorghita Stefan "I.G.Duca" Bucuresti 88  M
3 4 Cristescu Razvan "I.G.Duca" Bucuresti 87  M
3 4 Drana Luca "I.G.Duca" Bucuresti 86  M
3 4 Paun Mara Ioana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 86  M
3 4 Dreghiciu Maria Apelina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 85  M
3 4 Iliescu Miruna "I.G.Duca" Bucuresti 84  M
3 4 Dobra Andreea GIMNAZIALA 150 Bucuresti 83  M
3 4 Florian Tudor "I.G.Duca" Bucuresti 82  M
3 4 Duta Veronica Gabriela GIMNAZIALA 150 Bucuresti 81  M
3 4 Popovici Bianca Diana GIMNAZIALA 150 Bucuresti 78   
3 4 Panes Bianca "I.G.Duca" Bucuresti 76   
3 4 Micu Octavian "I.G.Duca" Bucuresti 74   
3 4 Afroukhteh Telejani Iosef GIMNAZIALA 150 Bucuresti 72   
3 4 Constantinescu Ana Catalina GIMNAZIALA 150 Bucuresti 72   
3 5 Bunea Denisa Cristina SCOALA GENERALA NR. 194 Bucuresti 100  1
3 5 Balteanu Vlad Gabriel Scoala Mircea Santimbreanu Bucuresti 99  1
3 5 Negrila Andreea SCOALA 79 Bucuresti 99  1
3 5 Stancu Vlad L.T.N ( Liceul Teoretic National ) Bucuresti 99  1
3 5 Hodivoianu Anamaria C.N. Grigore Moisil Bucuresti 98  2
3 5 Malureanu Bianca Scoala 150 Bucuresti 98  2
3 5 Sorial Sherif Gimnaziala Mircea Santimbreanu Bucuresti 98  2
3 5 Lungu Andrei Alexandru GIMNAZIALA AVRAM IANCU Bucuresti 97  2
3 5 Conecini Sabrina Elena Colegiul German Goethe Bucuresti 96  3
3 5 Demetrescu Andreea Scoala Gimnaziala nr. 190 Bucuresti 96  3
3 5 Dobrin Traian C.N.B GEORGE COSBUC Bucuresti 95  3
3 5 Fejer Mihai Alexandru Scoala generala nr 56 Bucuresti 95  3
3 5 Ivanescu Alexandra Colegiul German Goethe Bucuresti 95  3
3 5 Pricop Alexia Gimnaziala nr 188 Bucuresti 93  3
3 5 Radu Daria Maria Scoala Mircea Santimbreanu Bucuresti 93  3
3 5 Paun Anghelescu Cristian SCOALA GIMNAZIALA NR. 279 Bucuresti 90  3
3 5 Moisi Razvan 150 Bucuresti 87  M
3 5 Mistirian Mihaela Alexanrda Scoala nr.188 Bucuresti 85  M
3 5 Radut Adrian Stefan Gimnaziala nr 188 Bucuresti 70   
3 6 Mateescu Alin Gabriel Scoala Gimnaziala nr.198 Bucuresti 99  1
3 6 Mocioi Tudor Gabriel C.N.I. Tudor Vianu Bucuresti 99  1
3 6 Moga Teodor CN Grigore Moisil Bucuresti 98  1
3 6 Costache Tudor GR MOISIL Bucuresti 97  2
3 6 Savin Vlad Mihai Scoala Gimnaziala nr. 143 Bucuresti 97  2
3 6 Balanica Andrei SCOALA GIMNAZIALA IOANID Bucuresti 96  2
3 6 Chiritescu Alexandra ION BARBU Bucuresti 96  2
3 6 Mitrache Anton Florentin Scoala Gimnaziala Nr.143 Bucuresti 96  2
3 6 Mihai Alexandra Scoala Gimnaziala nr.197 Bucuresti 95  3
3 6 Tudose Alexandru Eduard Scoala Gimnaziala Nr.143 Bucuresti 95  3
3 6 Dumitrache Alexandru Cristian Colegiul National ''Grigore Moisil'' BUCURESTI 94  3
3 6 Nicola Stefan Florin scoala generala nr 143 Bucuresti sec. 5 94  3
3 6 Preda Marius Sc. gimnaziala nr.150 bucuresti 94  3
3 6 Salih Ali Nr.169 Bucuresti 94  3
3 6 Renga Rares Ioan 156 Bucuresti 90  3
3 6 Ghizdavet Calin Mihai Sc. Gimnaziala nr. 117 Bucuresti, sector 6 89  M
3 7 Marin Eduard Constantin GIMNAZIALA "GRIGORE GHICA VOIEVOD" Bucuresti 100  1
3 7 Stoica Monica Alexandra Gimnaziala nr. 1 BUCURESTI 97  2
3 7 Trandafir Laura Florina LIC NICOLAE IORGA Bucuresti 96  2
3 7 Chiran Andrei LTN Bucuresti 94  3
3 7 Zaharia Diana 150 Bucuresti 94  3
3 7 Bulai Eugen Gimnaziala143 Bucuresti 75   
3 7 Hanganu Cucu Gabriela 195 Bucuresti 70   
3 8 Chiritescu Maria GEORGE COSBUC Bucuresti 99  1
3 8 Teodorescu Mihnea Serban LICEUL TEORETIC ION BARBU BUCURESTI 86  M
3 9 M1 Craciun Valentin CN MIHAI EMINESCU Bucuresti 95  1
3 11 M1 Simion Robert CN ION CREANGA Bucuresti 97  1



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018