Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B212

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Bratu Nicole - Sector 1 100  1
1 pregatitoare Ionita Alesia Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Puiu Andreea Denisa
1 pregatitoare Nicolaescu Bianca Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Puiu Andreea
1 pregatitoare Nicolaescu Maia Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Puiu Andreea
1 pregatitoare Panait Diana Lic N Iorga Sector 1 100  1
1 pregatitoare Popescu Maria LTNI Sector 1 100  1
1 pregatitoare Tica Maya Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Puiu Andreea
1 pregatitoare Vlad Stanciu Scoala ,,Pia Bratianu" Sector 1 100  1
1 pregatitoare Nahoi Vlad Lic N Iorga Sector 1 95  2
1 pregatitoare Branzan Rares Scoala Primara Little Genius Sector 1 90  3 Puiu Andreea Denisa
1 pregatitoare Ciurezu Darie Scoala Primara Little Genius Sector 1 90  3
1 pregatitoare Emanoil Vladimir Scoala Primara Little Genius Sector 1 90  3 Puiu Andreea
1 pregatitoare Garaiacu Calin Scoala Primara Little Genius Sector 1 90  3 Puiu Andreea
1 pregatitoare Lupusor Vlad Lic N Iorga Sector 1 90  3
1 pregatitoare Paun Bogdan Lic N Iorga Sector 1 90  3
1 pregatitoare Toma Rares Scoala ,,Pia Bratianu" Sector 1 90  3
1 pregatitoare Tutuianu Sara Teodora Scoala Primara Little Genius Sector 1 90  3 Puiu Andreea Denisa
1 1 Aldea Victor Andrei Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Radu Laura Maria
1 1 Baltag Clara LTNI Sector 1 100  1
1 1 Barsan Maria Nicole Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Radu Laura Maria
1 1 Boutay Elea Maria Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Radu Laura Maria
1 1 Cioc Ruxandra Floriana LTNI Sector 1 100  1
1 1 Copot Darius Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Radu Laura Maria
1 1 Cristea Matei Alexandru Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Radu Laura Maria
1 1 David Ruxandra 17 Sector 1 100  1
1 1 Dinca Maria 175 Sector 1 100  1
1 1 Dogaru Lidia Ioana LTNI Sector 1 100  1
1 1 Dragomir Denisa Elena LTNI Sector 1 100  1
1 1 Grigore Eva Maria LTNI Sector 1 100  1
1 1 Lazaroiu Luciana LTNI Sector 1 100  1
1 1 Mandu Cezar Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Radu Laura Maria
1 1 Mokrech Sara Alexandra LTNI Sector 1 100  1
1 1 Morega David Ioan LTNI Sector 1 100  1
1 1 Rusnac Mihai LTNI Sector 1 100  1
1 1 Zorland Lara Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Radu Laura Maria
1 1 Enache Briana Claudia Roberta Scoala Primara Little Genius Sector 1 99  2 Radu Laura Maria
1 1 Bratucu Tudor LTNI Sector 1 95  3
1 1 Dragoi Radu Stefan LTNI Sector 1 94  3
1 1 Anitas Mihnea Andrei Scoala Primara Little Genius Sector 1 92  3 Radu Laura Maria
1 1 Panaitescu Andreea LTNI Sector 1 92  3
1 1 Bostina Theodor LTNI Sector 1 90  3
1 1 Preda Alexandru LTNI Sector 1 90  3
1 1 Serban Anastasia LTNI Sector 1 89  M
1 1 Bana Mihai Vlad LTNI Sector 1 85  M
1 1 Preda Ionut LTNI Sector 1 66   
1 2 Coser Stefania Scoala Primara Little Genius Sector 1 100  1 Vasile Camelia
1 2 Bratu Mara Scoala Primara Little Genius Sector 1 99  2 Vasile Camelia
1 2 Mirea Miruna Scoala Primara Little Genius Sector 1 98  3 Vasile Camelia
1 2 Copot Antonia Scoala Primara Little Genius Sector 1 95  3 Vasile Camelia
1 2 Suteu Elena Scoala ,,Petre Ispirescu" Sector 1 88  M
1 2 Bratu Andrei - Sector 1 84  M
1 3 Nastasa Andrei Scoala nr. 3 Sector 1 97  1
1 3 Suteu Mihai Scoala ,,Petre Ispirescu" Sector 1 96  2
1 3 Jipa Rares - Sector 1 94  3
1 3 Bostan Andra Scoala ,,Petre Ispirescu" Sector 1 89  M
1 4 Coman Antonio LTNI Sector 1 89  M



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018