Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B209

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Abbasi Samira Scoala nr 79 Sector 3 100  1
1 pregatitoare Afenduli Maria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/i. Vasile
1 pregatitoare Cascarade Damian Scoala nr 79 Sector 3 100  1
1 pregatitoare Cirstea Marina Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/ I Vasile
1 pregatitoare Deaconu Sofia Scoala nr 56 Sector 3 100  1
1 pregatitoare Goia Tudor Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A. Vintila/i. Vasile
1 pregatitoare Lazar Bogdan Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/i. Vasile
1 pregatitoare Leaua Luca Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/i Vasile
1 pregatitoare Manea Rares Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/i Vasile
1 pregatitoare Marmalichi Radu Andrei Scoala nr 79 Sector 3 100  1
1 pregatitoare Soproni Amalia Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/ I Vasile
1 pregatitoare Tanase Maria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/ I Vasile
1 pregatitoare Tenea Eva Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/ I Vasile
1 pregatitoare Suciu Matei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 97  2 A Vintila/ I Vasile
1 pregatitoare Balaci George Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  3 A Vintila/ I Vasile
1 pregatitoare Comaniciu Vlad Scoala nr 79 Sector 3 90  3
1 pregatitoare Paun Andrei Scoala nr 97 Sector 3 90  3
1 pregatitoare Popescu Rares Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  3 A Vintila/ I Vasile
1 1 Bescheret Eduard Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 S Dobrescu/d Vlasceanu
1 1 Bololoi Malin Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Constantinescu Victor Andrei Scoala nr 79 Sector 3 100  1 S Dobrescu/d Vlasceanu
1 1 Deaconu David Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Grindean Anastasia Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Nechita Matei Scoala nr 79 Sector 3 100  1
1 1 Onofrei Luca Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Popescu David Cristian Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Raducanu Vlad Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Raus Toma Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Stoiciu Sofia Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Stranga Vlad Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
1 1 Negrila Maria Scoala nr 79 Sector 3 99  2
1 1 Cadogan Gemma Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 95  3 C Golorom/m Mihai
1 1 Lachine Alexandru Scoala nr 79 Sector 3 90  3
1 1 Memetea Ioana Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  3 S Dobrescu/d Vlasceanu
1 2 Obejdeanu Fred Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 94  1 A Iacob/i Marcu
1 2 Ilie Maria Scoala nr 190 Sector 5 92  2
1 2 Radulescu Eva Mariuca Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 92  2 A Iacob/i Marcu
1 2 Pop Vlad Andrei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 91  3 A Iacob/i Marcu
1 2 Vlad Miruna Maria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 88  M A Iacob/i Marcu
1 2 Tanase Matei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 83  M A Iacob/i Marcu
1 2 Gadiac Alexandra Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 81  M A Iacob/i Marcu
1 2 Medianu Victor Andrei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 81  M A Iacob/i Marcu
1 2 Calineci Ana Dimitria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 80  M A Iacob/i Marcu
1 2 Ghimisi Andrei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 74    A Iacob/i Marcu
1 2 Panghe Antonia Scoala nr 3 Sector 3 abs   
1 3 Iordache Iara Ariana Scoala nr 56 Sector 2 94  1
1 3 Anghel Dan Scoala nr 56 Sector 2 93  2
1 3 Pavel Maria Scoala nr 56 Sector 2 92  3
1 3 Florea Sanziana Scoala nr 56 Sector 2 90  3
1 3 Protopopescu Tudor Bogdan Scoala nr 56 Sector 2 88  M
1 3 Enache Irina Scoala nr 56 Sector 2 87  M
1 3 Rusu Ioana Scoala nr 56 Sector 2 87  M
1 3 Scutelnicu Alexandra Scoala nr 56 Sector 2 87  M
1 3 Cristea Cristian Scoala nr 113 Sector 4 86  M VLADU AURELIA
1 3 Ivanov Ioana Cristiana Scoala nr 113 Sector 4 84  M
1 3 Apostol Horatiu Scoala nr 56 Sector 2 83  M
1 3 Irod Tudor Scoala nr 113 Sector 4 80  M
1 3 Rosca Iulia Scoala nr 56 Sector 2 80  M
1 3 Sofronie Maria Ruxandra Scoala nr 56 Sector 2 80  M
1 3 Cristea Alexandra Scoala nr 113 Sector 4 79   
1 3 Simsek Civan Scoala nr 56 Sector 2 78   
1 3 Dumitriu Vlad Alexandru Scoala nr 56 Sector 2 74   
1 3 Ciobotaru Ionescu Ana Scoala nr 56 Sector 2 71   
1 3 Constantin Ana Maria Scoala nr 56 Sector 2 abs   
1 3 Deaconu Matei Scoala nr 56 Sector 2 abs   
1 4 Dobrescu Andrei Scoala nr 79 Sector 4 86  M
1 4 Popa Maria Scoala nr 79 Sector 4 77   
1 5 Dinu Madalina Scoala nr 79 Sector 4 94  1
1 5 Butnaru Mihai Scoala nr 79 Sector 4 88  M
1 5 Chivulescu Alexandra Scoala nr 79 Sector 4 86  M
1 5 Cseh Tudor Scoala nr 79 Sector 4 86  M
1 5 Dina Filip Scoala nr 79 Sector 4 86  M
1 5 Draica Irina Scoala nr 79 Sector 4 86  M
1 5 Negrila Andreea Scoala nr 79 Sector 4 85  M
1 5 Ionescu Vlad Stefan Scoala nr 79 Sector 4 83  M
1 5 Constantin Matei Scoala nr 79 Sector 4 82  M
1 5 Danescu Alina Alexandra Scoala nr 79 Sector 4 82  M
1 5 Dobrescu Ioana Scoala nr 79 Sector 4 81  M
1 5 Sfetcu Vlad Scoala nr 79 Sector 4 80  M
1 5 Suditu Darius Scoala nr 79 Sector 4 80  M
1 5 Draghici Bianca Scoala nr 79 Sector 4 79   
1 5 Sisu Maria Alexandra Scoala nr 79 Sector 4 77   
1 5 Obejdeanu Luca Colegiul George Cosbuc Sector 76   
1 5 Tanase Georgia Scoala nr 49 Sector 75   
1 5 Preda Alexandra Scoala nr 79 Sector 4 74   
1 5 Rascu Paul Scoala nr 79 Sector 4 abs   
1 5 Sburlan Cristian Scoala nr 79 Sector 4 abs   
1 6 Gheorghe Teodora Scoala nr 79 Sector 4 97  1
1 6 Wist Razvan Scoala nr 79 Sector 4 94  2
1 6 Turp Maximilian Scoala nr 79 Sector 4 88  M
1 6 Boca Mihai Tudor Scoala nr 79 Sector 4 84  M
1 6 Lachine Noura Scoala nr 79 Sector 4 abs   
1 7 Constantin Stefan Scoala nr 79 Sector 4 100  1
1 7 Tarara Cristian Tudor Scoala nr 79 Sector 4 100  1
1 7 Grigoriu Iulia Scoala nr 79 Sector 4 99  2
1 7 Ruseanu Delia Scoala nr 79 Sector 4 99  2
1 7 Buha Alexandra Scoala nr 79 Sector 4 97  2
1 7 Stanescu Maria Raluca Scoala nr 79 Sector 4 96  3
1 7 Constantin Monica Scoala nr 79 Sector 4 95  3
1 7 Voinea Alexandra Maria Scoala nr 79 Sector 4 95  3
1 7 Popescu Maria Cristina Scoala nr 79 Sector 4 91  3
1 7 Ostafi Tiberius Scoala nr 79 Sector 4 89  M
1 7 Savu Ioana Teodora Scoala nr 79 Sector 4 89  M
1 7 Stoian Catalin Scoala nr 79 Sector 4 89  M
1 7 Comaniciu Lidia Scoala nr 79 Sector 4 88  M
1 7 Tudorache Bianca Scoala nr 79 Sector 4 88  M
1 7 Popa David Scoala nr 79 Sector 4 86  M
1 7 Preda Daniel Gabriel Scoala nr 79 Sector 4 86  M
1 7 Helici Ana Maria Scoala nr 79 Sector 4 85  M
1 7 Chiritoiu Cristian Scoala nr 79 Sector 4 83  M
1 7 Stefanescu Razvan Scoala nr 79 Sector 4 83  M
1 7 Takmaji Rene Scoala nr 79 Sector 4 82  M
1 7 Ciocoiu Andrei Scoala nr 79 Sector 4 80  M
1 7 Tanase Mihnea Scoala nr 79 Sector 4 75   
1 7 Hanta Codrin Scoala nr 79 Sector 4 73   
1 7 Petre Alexandra Scoala nr 79 Sector 4 abs   
2 pregatitoare Abbasi Samira Scoala Gimnaziala 79 Sector 4 100  1
2 pregatitoare Afenduli Maria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/i. Vasile
2 pregatitoare Cascarade Damian Scoala nr 79 Sector 3 100  1
2 pregatitoare Goia Tudor Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A. Vintila/i. Vasile
2 pregatitoare Gugeanu Anna Scoala nr 111 Sector 3 100  1
2 pregatitoare Manea Rares Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/i Vasile
2 pregatitoare Marmalachi Radu Scoala Gimnaziala 79 Sector 3 100  1
2 pregatitoare Mindrila Maria Teodora Scoala Gimnaziala 56 Sector 2 100  1
2 pregatitoare Pavel Alexandra SC.GIMNAZIALA 56 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Soproni Amalia Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/ I Vasile
2 pregatitoare Tanase Maria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/ I Vasile
2 pregatitoare Tica Stefan Scoala Hamburg Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Vlagali Razvan Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 A Vintila/i. Vasile
2 pregatitoare Voicu Tudor SC.GIMNAZIALA 79 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Balaci George Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  2 A Vintila/ I Vasile
2 pregatitoare Cirstea Marina Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  2 A Vintila/ I Vasile
2 pregatitoare Comaniciu Vlad Scoala nr 79 Sector 3 90  2
2 pregatitoare Leaua Luca Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  2 A Vintila/i Vasile
2 pregatitoare Manole Maria Scoala nr 79 Sector 3 90  2
2 pregatitoare Tapai Alexia Scoala Gimnaziala 79 Bucuresti 90  2
2 pregatitoare Buciuc Maria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 80  M A. Vintila/ I Vasile
2 pregatitoare Lazar Bogdan Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 80  M A Vintila/i. Vasile
2 pregatitoare Popescu Rares Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 80  M A Vintila/ I Vasile
2 pregatitoare Suster Tudor Petre Scoala nr.56 Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Suciu Matei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 70    A Vintila/ I Vasile
2 1 Iordache Stefan Scoala nr. 79 Bucuresti 100  1
2 1 Josanu Patricia Scoala nr. 79 Sector 3 100  1
2 1 Onofrei Luca Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 100  1 C Golorom/m Mihai
2 1 Popa Ioana Scoala nr 70 Bucuresti 100  1
2 1 Stafiescu Stefan Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
2 1 Raducanu Vlad Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 99  2 C Golorom/m Mihai
2 1 Ciurea Luca Scoala nr. 79 Sector 3 94  3
2 1 Stoiciu Sofia Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 94  3 C Golorom/m Mihai
2 1 Matei Andrei 56 Buc. 93  3 Constantin A.
2 1 Mogila Vlad Scoala nr 79 Sector 3 93  3
2 1 Popescu David Cristian Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  3 C Golorom/m Mihai
2 1 Vaciu Vlad Andrei Scoala nr.194 Bucuresti 90  3
2 1 Turp Valeria Scoala nr.79 Bucuresti 89  M
2 1 Alexe David Scoala nr. 79 Sector 3 88  M
2 1 Bobaru Ruxandra Elena Scoala nr.56 Bucuresti 87  M
2 1 Constantinescu Alessia Scoala nr. 79 Sector 3 86  M
2 1 Carp Iris Scoala nr. 79 Sector 3 85  M
2 1 Deaconu David Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 85  M C Golorom/m Mihai
2 1 Huzuneanu Maria Scoala nr. 79 Sector 3 84  M
2 1 Sorescu Alexandru Scoala nr. 79 Bucuresti 84  M
2 1 Talpa Cristian Scoala nr.79 Bucuresti 84  M
2 1 Vladescu Ioana Scoala nr 79 Sector 3 84  M
2 1 Stranga Vlad Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 82  M C Golorom/m Mihai
2 1 Petriu Beatrice Scoala nr. 79 Bucuresti 81  M
2 1 Chitu Ruxandra Scoala nr.79 Bucuresti 75   
2 1 Grindean Anastasia Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 75   
2 1 Cadogan Gemma Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 74    C Golorom/m Mihai
2 1 Nechita Matei Scoala nr 79 Sector 3 69   
2 1 Grigoras Ervin Scoala nr. 79 Bucuresti 64   
2 1 Enache Eric 79 Buc. 60   
2 1 Stefan Catalin Scoala nr.79 Bucuresti 55   
2 1 Cepan Darius Scoala nr. 79 Sector 3 54   
2 2 Abbasi Farkosh Darius Bucuresti 96  1 Geicu
2 2 Gurau Alexandru Mihai Scoala Gimnaziala 79 Sector 4 93  2
2 2 Obejdeanu Fred Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 90  3 A Iacob/i Marcu
2 2 Tomescu Ana Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 88  M A Iacob/i Marcu
2 2 Medianu Victor Andrei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 86  M A Iacob/i Marcu
2 2 Radulescu Eva Mariuca Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 83  M A Iacob/i Marcu
2 2 Vlad Miruna Maria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 78    A Iacob/i Marcu
2 2 Calineci Ana Dimitria Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 abs    A Iacob/i Marcu
2 2 Gheonea Tudor Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 abs    A Iacob/i Marcu
2 2 Ghimisi Andrei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 abs    A Iacob/i Marcu
2 2 Tanase Matei Scoala Gimnaziala Step by Step Sector 3 abs    A Iacob/i Marcu
2 3 Pavel Maria Scoala nr 56 Sector 2 97  1
2 3 Protopopescu Tudor Bogdan Scoala nr 56 Sector 2 96  2
2 3 Marcu Alexandra SCOALA 56 Bucuresti 90  3
2 3 Drugea Roxana SCOALA 56 Bucuresti 88  M
2 3 Florea Sanziana Scoala nr 56 Sector 2 82  M
2 3 Badicioiu Serafim Scoala nr. 79 Bucuresti 64   
2 3 Braticevici Carmen Elena Scoala nr. 56 Bucuresti 64   
2 4 Vlagali Cristiana Scoala Gimnaziala nr 49 Sector 2 96  1
2 4 Iordan Mara Scoala Gimnaziala nr 51 Sector 3 80  M
2 5 Sorocianu Ruxandra Scoala Gimnaziala 79 Sector 4 92  1
2 5 Suditu Darius Scoala nr 79 Sector 4 92  1
2 5 Rascu Paul Scoala nr 79 Sector 4 90  2
2 5 Rosu Alexia Scoala Gimnaziala 79 Sector 4 80  M
2 5 Obejdeanu Luca Colegiul George Cosbuc Sector 73   
2 5 Dina Filip Scoala nr 79 Sector 4 62   
2 5 Tanase Georgia Scoala nr 49 Sector abs   



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018