Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B208

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Ignat Parascheva Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1
1 1 Dragan Liliana Maria Sc Gim. nr. 150 Sector 2 100  1
1 1 Gheorghe Marius Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 100  1
1 1 Manole Monica Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Zamfir Cristinel
1 1 Oprea Vlad Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Zamfir Cristinel
1 1 Petrache George Fabio Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Zamfir Cristinel
1 1 Vasile Maria Casandra Liceul Teoretic Bilingv Miguel de Servantes Bucuresti 100  1
1 1 Vizuroiu Alexandru Eduard Sc. Gim. Nr. 27 Bucuresti 100  1
1 1 Vulturescu Alessia Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 4 100  1
1 1 Nastasiuc Roberta Ioana Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 99  2 Zamfir Cristinel
1 1 Dinca Marian Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 95  3 Zamfir Cristinel
1 1 Rogojinaru Alexandru Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 95  3
1 1 Murad Alexandru Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 93  3 Zamfir Cristinel
1 1 Viscol Constantin Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 93  3 Zamfir Cristinel
1 1 Nicolae Luca Razvan Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 92  3 Zamfir Cristinel
1 1 Gheorghe Mihnea Dimitri Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  3 Zamfir Cristinel
1 1 Pitisteanu Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  3 Zamfir Cristinel
1 1 Ionescu Vlad Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 88  M Zamfir Cristinel
1 1 Draghici Daniel Nicolae Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 76   
1 1 Ionete Riana Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 73    Zamfir Cristinel
1 1 Niculescu Maria Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 57    Zamfir Cristinel
1 1 Dumitrache Evelin Andreea Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 53    Zamfir Cristinel
1 1 Gheorghe Violeta Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 50    Zamfir Cristinel
1 2 Filat Maria Scoala Gim Sf Silvestru Sector 2 97  1
1 2 Batir Daniel Bogdan Sc. Nr. 56 Sector 2 94  2 Mihaita Alina
1 2 Pocris Elena Teodora Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 84  M Ignat Daniela
1 2 Uncuta Gabriel Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 83  M Ignat Daniela
1 2 Dobre Giulia Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 82  M Ignat Daniela
1 2 Andrei David Nicolae Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 78    Ignat Daniela
1 2 Ignat Nectarie Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 78    Ignat Daniela
1 2 Creci Denis Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 75    Barbuta Diana
1 2 Oshima Souta Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 74    Barbuta Diana
1 2 Anghel Andra Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 70    Ignat Daniela
1 2 Filipescu Maria Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 70    Ignat Daniela
1 2 Ionescu Maria Eliza Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 60    Ignat Daniela
1 2 Stoian Adrian Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 58    Ignat Daniela
1 3 Ionica Rares Alexandru Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 95  1
1 3 Statescu Iulia Andreea Scoala Gimnaziala nr. 80 Sector 3 93  2
1 3 Ungureanu Sergiu Sc. Gim nr 30 Sector 2 89  M
1 3 Copaceanu Lorena Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 87  M Ruxanda Madalina
1 3 Craciun Cristian Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 87  M Ruxanda Madalina
1 3 Todeci David Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 87  M Sacalerus Vasilica
1 3 Gogoncea Alexandru Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 85  M Ruxanda Madalina
1 3 Tanasie Edi Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 85  M Ruxanda Madalina
1 3 Dobre David Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 84  M Ruxanda Madalina
1 3 Lakkis Leila Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 84  M Ruxanda Madalina
1 3 Manea Martha Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 83  M Ruxanda Madalina
1 3 Luca Zoltan Scoala Gimnazial Sector 2 82  M
1 3 Pitea Alexandra Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 82  M Ruxanda Madalina
1 3 Toma Nicola Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 81  M Sacalerus Vasilica
1 3 Curpan Stefan Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 79    Tita Elena
1 3 Ignat Maria 307 Bucuresti 78    Maican Simona
1 3 Coman Daria Elena Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 76   
1 3 Tudorache Gabriela Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 74    Ruxanda Madalina
1 3 Oprea George Sc. Gim. Maica Domnului Sector 2 70    Ruxanda Madalina
1 3 Kelmer David Scoala Gimnaziala Sector 2 69   
1 3 Vladaia Andreea Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 67    Ruxanda Madalina
1 3 Ciobanu Daria Andreea Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 63   
1 3 Ali El Masri BBIS Sector 2 61   
1 4 Manijean Anais Jade Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 97  1 Piscan Elena
1 4 Creci Arina Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 96  1 Piscan Elena
1 4 Golia Anastasia Scoala Gimnaziala nr. 27 Sector 2 94  2
1 4 Raduca Daniel Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 94  2 Piscan Elena
1 4 Arvinte Ciprian Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 93  3 Piscan Elena
1 4 Dragan Adrian Stefan Sc Gim. nr. 150 Sector 2 92  3
1 4 Sicoe Andreea Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 91  3 Piscan Elena
1 4 Ciolacu Mihai Sabin Scoala Gimnaziala nr 30 Sector 2 90  3
1 4 Radulescu Bogdan Scoala Gimnaziala nr. 27 Sector 2 89  M
1 4 Tara Horia Andrei Sc. Gim. Nr. 39 Bucuresti 88  M
1 4 Opran Daniel Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 85  M Piscan Elena
1 4 Marin Cosmina Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 82  M Piscan Elena
1 4 El Masri Sami Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 81  M Piscan Elena
1 4 Militaru Patricia Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 74    Piscan Elena
1 4 Constantin Anne Marie Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 73    Piscan Elena
1 4 Chiurciu Mihai Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 71    Piscan Elena
1 4 Bogdan Ecaterina Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 70    Piscan Elena
1 4 Radulescu Andreea Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 70   
1 4 Stoica Elissa Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 70    Piscan Elena
1 4 Pascu Carla Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 68    Piscan Elena
1 4 Vasiliu Laura Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 67    Piscan Elena
1 5 Amzoi Daria Teodora Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 82  M Stoian Mirela
1 5 Colan Bianca Maria Sc. Gim. Maica Domnului Sector 2 76    Stoinu Mirela
1 5 Sandu Maria Alexandra Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 76    Stoian Mirela
1 5 Bayram Halil Ibrahim Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 60    Stoian Mirela
1 5 Constantin Denis Leonard Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 53    Stoian Mirela
1 5 Boca Bogdan Nicolae Sc. Gim. Maica Domnului Sector 2 50    Stoinu Mirela
1 6 Batir Carmen Rebeca Scoala Gimnaziala Nr. 56 Sector 2 94  1
1 8 Stefanescu Mihai Daniel Colegiul Bilingv George Cosbuc Bucuresti 70   
2 pregatitoare Catrina Bogdan Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Voin Diana
2 pregatitoare Colan Vlad Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Voin Diana
2 pregatitoare Cristian Eliza Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Voin Diana
2 pregatitoare Croitoru Maia Andreea Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Voin Diana
2 pregatitoare Dragoi Alexandru Constantin Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Voin Diana
2 pregatitoare Grama Tudor Scoala NR. 30 Sector 2 100  1 Ana Stefanita
2 pregatitoare Tomulescu Paul Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Voin Diana
2 pregatitoare Vrajitoriu Eduard Stefan Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Voin Diana
2 pregatitoare Cojan Adrian Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  2 Voin Diana
2 pregatitoare Munteanu Tudor Scoala GIM. MAICA DOMNULUI Sector 2 90  2 Voin Diana
2 pregatitoare Stoica Radu Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  2 Voin Diana
2 pregatitoare Tudose Bianca Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  2 Voin Diana
2 pregatitoare Vlad Andrei Bogdan Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  2 Voin Diana
2 pregatitoare Brindusa Maxime Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 80  M Voin Diana
2 pregatitoare Cononov Matei Scoala LAUDER Sector 2 80  M Mirela Constantin
2 pregatitoare Moldoveanu Mihai Robert Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 80  M Voin Diana
2 pregatitoare Paraschiv Daria Cristina Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 80  M Voin Diana
2 pregatitoare Stoica Alexandru Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 80  M Voin Diana
2 pregatitoare Vasile Matei Alexandru Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 80  M Voin Diana
2 pregatitoare Dumitrescu Alexandru Mihail Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 70    Voin Diana
2 pregatitoare Moldoveanu Andrei Gabriel Scoala GIM. MAICA DOMNULUI Sector 2 70    Voin Diana
2 pregatitoare Sulugiuc Theodor Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 70    Voin Diana
2 1 Manole Monica Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 99  1 Zamfir Cristinel
2 1 Nastasiuc Roberta Ioana Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 99  1 Zamfir Cristinel
2 1 Stanciu Lazarica Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 99  1 Zamfir Cristinel
2 1 Vasile Maria Casandra Liceul Teoretic Bilingv Miguel de Servantes Bucuresti 99  1
2 1 Dragota Georgia SCOALA GIM. NR. 56 Bucuresti 97  2
2 1 Dogaru Albert Andrei Scoala Gimnaziala MARIA ROSETI Sector 2 95  2
2 1 Viscol Constantin Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 95  2 Zamfir Cristinel
2 1 Ionas Matei Stefan Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 94  2 Zamfir Cristinel
2 1 Ivan Maria SC. GIM. NR.56 Sector 2 94  2
2 1 Nicolae Luca Razvan Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 94  2 Zamfir Cristinel
2 1 Rusu Eremia Bianca Scoala Gimnaziala NR. 30 Sector 2 94  2
2 1 Visinescu Maria Ruxandra SCOALA GIM. NR. 27 Bucuresti 92  3
2 1 Bodor Natalya Cristina Scoala Gimnaziala NR 56 Sector 2 91  3
2 1 Dumitrache Evelin Andreea Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  3 Zamfir Cristinel
2 1 Romanof Antonia SCOALA GIM. NR. 27 Bucuresti 90  3
2 1 Vulturescu Alessia Ioana Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 90  3 Zamfir Cristinel
2 1 Cristea Theea Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 89  M Zamfir Cristinel
2 1 Dinca Marian Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 89  M Zamfir Cristinel
2 1 Murad Alexandru Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 89  M Zamfir Cristinel
2 1 Tolbaru Sofia Alexia Scoala Gimnaziala MARIA ROSETI Sector 2 89  M
2 1 Ancuta Andreea SCOALA GIM. NR. 27 Bucuresti 88  M
2 1 Petrache George Fabio Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 87  M Zamfir Cristinel
2 1 Gheorghe Mihnea Dimitri Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 84  M Zamfir Cristinel
2 1 Mihai Nicoleta Denisa Scoala Gimnaziala NR. 27 Sector 2 84  M
2 1 Oprea Vlad Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 84  M Zamfir Cristinel
2 1 Pitisteanu Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 84  M Zamfir Cristinel
2 1 Ionescu Vlad Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 83  M Zamfir Cristinel
2 1 Petreanu Andrei Scoala Gimnaziala NR. 27 Sector 2 75   
2 1 Ionete Riana Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 65    Zamfir Cristinel
2 1 Niculescu Maria Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 65    Zamfir Cristinel
2 2 Pocris Elena Teodora Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 100  1 Ignat Daniela
2 2 Al Daraghmeh Omar Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 98  1 Ignat Daniela
2 2 Batir Daniel Bogdan Sc. Nr. 56 Sector 2 97  2 Mihaita Alina
2 2 Sandu Savin Stefan Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 96  2 Ignat Daniela
2 2 Ion Mihai Scoala Gimnaziala NR. 30 Sector 2 94  3
2 2 Andrei David Nicolae Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 93  3 Ignat Daniela
2 2 Roventa Ioana Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 93  3 Ignat Daniela
2 2 Chiriac Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 66    Ignat Daniela
2 2 Filipescu Maria Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 65    Ignat Daniela
2 2 Oshima Souta Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 65    Barbuta Diana
2 2 Zgirieci Alexandru Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 63    Ignat Daniela
2 2 Ionescu Maria Eliza Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 58    Ignat Daniela
2 2 Creci Denis Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 54    Barbuta Diana
2 2 Luca Reu Ilinca Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 53    Barbuta Diana
2 2 Badici Radu Andrei LIC. AL. VLAHUTA Sector 2 50    Chivu Oana
2 3 Urda Teodor Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 98  1 Dumitrescu Veronica
2 3 Tutuianu Andreea Ecaterina LIC. AL. VLAHUTA Sector 2 93  2 Alice Csismadi
2 3 Ionica Rares Alexandru Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 91  3 Cozac Cristina
2 3 Statescu Iulia Andreea Scoala Gimnaziala nr. 80 Sector 3 90  3
2 3 Badea Alexe George Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 79    Dumitrescu Veronica
2 3 Curpan Stefan Scoala Gimnaziala nr 27 Sector 2 76    Tita Elena
2 3 Dragota Filip Stefan SCOALA GIM. NR. 56 Bucuresti 65    Ionescu Elena
2 3 Guciu Bianca Nicole Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 62    Dumitrescu Veronica
2 3 Voicu Bianca Gabriela Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 60    Dumitrescu Veronica
2 3 Lupascu Bianca Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 51    Dumitrescu Veronica
2 4 Vizireanu Iarina Andreea Scoala Gimnaziala NR. 27 Sector 2 100  1
2 4 Sicoe Andreea Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 99  1 Piscan Elena
2 4 Raduca Daniel Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 98  1 Piscan Elena
2 4 Militaru Victor SC. GIM. NR.27 Sector 2 97  2
2 4 Arvinte Ciprian Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 96  2 Piscan Elena
2 4 Marin Cosmina Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 96  2 Piscan Elena
2 4 Ciolacu Mihai Sabin Scoala Gimnaziala nr 30 Sector 2 95  3
2 4 Creci Arina Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 94  3 Piscan Elena
2 4 Jeleoboglu Ioana Sc. Gim. Nr. 56 Bucuresti 92  3
2 4 Balmus Diana SCOALA GIM. NR. 27 Bucuresti 91  3
2 4 Tara Horia Andrei Sc. Gim. Nr. 39 Bucuresti 91  3
2 4 Manijean Anais Jade Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 89  M Piscan Elena
2 4 Arnautu Alexandru Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 86  M Piscan Elena
2 4 Vasiliu Laura Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 79    Piscan Elena
2 4 Stoica Elissa Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 73    Piscan Elena
2 4 Ban Ioana Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 61    Piscan Elena
2 4 Chiurciu Mihai Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 61    Piscan Elena
2 4 El Masri Sami Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 61    Piscan Elena
2 4 Bogdan Ecaterina Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 50    Piscan Elena
2 5 Ristache Matei Gabriel Scoala Gimnaziala Sf. Trei Ierarhi Sector 2 84  M
2 5 Amzoi Daria Teodora Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 82  M Stoinu Mirela
2 5 Sandu Maria Alexandra Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 80  M Stoinu Mirela
2 5 Bayram Halil Ibrahim Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 72    Stoinu Mirela
2 5 Colan Bianca Maria Sc. Gim. Maica Domnului Sector 2 70    Stoinu Mirela
2 5 Boca Bogdan Nicolae Sc. Gim. Maica Domnului Sector 2 66    Stoinu Mirela
2 5 Morosan Felicia Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 63    Stoinu Mirela
2 5 Bulai Valentin Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 53    Stoinu Mirela
2 5 Dobre Gabriel Sc Gim Maica Domnului Bucuresti 50    Stoinu Mirela
2 6 Batir Carmen Rebeca Scoala Gimnaziala Nr. 56 Sector 2 93  1
2 6 Khalid Fatima Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 82  M Stancu Elvira
2 6 Vocheci Ianis Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 72    Stancu Elvira
2 6 Vlada Andrei Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 50    Stancu Elvira
2 7 Calin Alexandru Scoala Gimnaziala Maica Domnului Sector 2 50    Stancu Elvira



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018