Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B198

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Chitea Arwen Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Buc. 100  1
1 pregatitoare Eftenie Mihnea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1
1 pregatitoare Epure Alexandra SC EUROPEANA Buc. 100  1
1 pregatitoare Marin Natalia ANASTASIA P Buc. 100  1
1 pregatitoare Mocanu Miruna SC 1 Buc. 100  1
1 pregatitoare Szilagy David LTN Buc. 100  1
1 pregatitoare Varvaroi Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1
1 pregatitoare Gheorghe Isabel LTN Buc. 85  M
1 1 Anusca David Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1 Zeronian C.
1 1 Boicu Ioana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1 Silberman N.
1 1 Bolundut Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1 Ionita I.
1 1 Butnariu Nectaria Laura Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1 Zeronian C.
1 1 Chitu Stefania J4K Buc. 100  1
1 1 Cinca David J4K Buc. 100  1
1 1 Dumitrescu Tudor TEDDY BAR Buc. 100  1
1 1 Frunza Andrei SC 75 Buc. 100  1
1 1 Gradinaru Ilinca TEDDY BAR Buc. 100  1
1 1 Gradinaru Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1 Zeronian C.
1 1 Matei Apetrei J4K Buc. 100  1
1 1 Mihai Grigore J4K Buc. 100  1
1 1 Moldovan Laura SC 3 Buc. 100  1
1 1 Moldoveanu Theodor TEDDY BAR Buc. 100  1
1 1 Pocorea Alexandru TEDDY BAR Buc. 100  1
1 1 Voicu Matei J4K Buc. 100  1
1 1 Zotic Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1 Zeronian C.
1 1 Daraban David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 99  2 Ionita I.
1 1 Dinu Sabina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 99  2 Zeronian C.
1 1 Marinescu Adela CERVANTES Buc. 99  2 Mihaescu C.
1 1 Melinte Ana Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 99  2 Zeronian C.
1 1 Radulescu Sofia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 99  2 Zeronian C.
1 1 Stejar Doroteea LTN Buc. 99  2
1 1 Udrea Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 99  2 Branzan M.
1 1 Kaporalis Kyra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  2 Zeronian C.
1 1 Popa Ilinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  2 Silberman N.
1 1 Popescu Ileana CERVANTES Buc. 98  2 Mihaescu C.
1 1 Cracea Alessia IORGA Buc. 97  2
1 1 Mizdran Teodor IORGA Buc. 97  2
1 1 Popescu Nicoleta TEDDY BAR Buc. 97  2
1 1 Stanciu Ilinca IORGA Buc. 97  2
1 1 Nitu Catinca Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  3 Ionita I.
1 1 Bulata Pavel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  3 Ionita I.
1 1 Ghitulescu Vlad LTN Buc. 95  3
1 1 Masar Dragos SC 97 Buc. 95  3
1 1 Neamtu Iulia FRIDOLIN Buc. 95  3
1 1 Nemes Karolina CERVANTES Buc. 95  3 Mihaescu C.
1 1 Oliver Wagner J4K Buc. 95  3
1 1 Radu Albert Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  3 Ionita I.
1 1 Stancu Miruna IORGA Buc. 95  3
1 1 Budai Ruxandra CERVANTES Buc. 94  3 Mihaescu C.
1 1 De Blasio Davide Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3 Ionita I.
1 1 Mirescu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3 Silberman N.
1 1 Puiu Sabina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3 Branzan M.
1 1 Staicu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3 Silberman N.
1 1 Vizitiu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3 Ionita I.
1 1 Voicu Tudor CERVANTES Buc. 94  3 Mihaescu C.
1 1 Dobre Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 93  3 Zeronian C.
1 1 Florescu Ana Maria CERVANTES Buc. 93  3 Mihaescu C.
1 1 Ailincai Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Branzan M.
1 1 Neacsu Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Ionita I.
1 1 Suliman Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Silberman N.
1 1 Baraniuc Sanziana CERVANTES Buc. 91  3 Mihaescu C.
1 1 Constantin Gabriel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3 Zeronian C.
1 1 Demusca Tudor LTN Buc. 90  3
1 1 Gheorghiu Iarina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3 Silberman N.
1 1 Mihalache Razvan SC 150 Buc. 90  3
1 1 Mocanu Anton LTN Buc. 90  3
1 1 Mocanu Pertu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3
1 1 Nica Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3 Silberman N.
1 1 Radu Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3 Silberman N.
1 1 Vlad Alexandru J4K Buc. 90  3
1 1 Vrusea Alexis LTN Buc. 90  3
1 1 Boutiuc Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 89  M Branzan M.
1 1 Dimbezel Tudor J4K Buc. 89  M
1 1 Sora Ana VLAHUTA Buc. 89  M
1 1 Truie Ilinca CERVANTES Buc. 89  M Mihaescu C.
1 1 Badea Alesia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M Zeronian C.
1 1 Coman Arina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M Ionita I.
1 1 Rotarescu Iris Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M Silberman N.
1 1 Covaliu Amalia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Branzan M.
1 1 Dumitrascu Sara LTN Buc. 87  M
1 1 Marin Petru Calin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Ionita I.
1 1 Popescu Robert CERVANTES Buc. 86  M Mihaescu C.
1 1 Vasile Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Silberman N.
1 1 Barbier Daria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M Silberman N.
1 1 Cozmaciuc Ana CERVANTES Buc. 85  M Mihaescu C.
1 1 Mantu Bianca SC 12 Buc. 85  M
1 1 Poteca Sorin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M Zeronian C.
1 1 Bogaci Miron SC 171 Buc. 84  M
1 1 Niculae Melisa CERVANTES Buc. 84  M Mihaescu C.
1 1 Pavel Stefania Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M Silberman N.
1 1 Tomescu Andrei LTN Buc. 84  M
1 1 Vintoiu Carol Ion Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M Ionita I.
1 1 Panoiu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M Zeronian C.
1 1 Dima Iarina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Zeronian C.
1 1 Musa Ayscha Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Zeronian C.
1 1 Rotarescu Karina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Silberman N.
1 1 Moldovan Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Zeronian C.
1 1 Pirvan Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Ionita I.
1 1 Marcu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Silberman N.
1 1 Poncea Miruna Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Zeronian C.
1 1 Barbu Bianca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 79    Ionita I.
1 1 Tanase Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 79    Silberman N.
1 1 Baiculescu Ioana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 78    Zeronian C.
1 1 Dumitrescu Teodora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 78    Silberman N.
1 1 Moise Robert Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 77    Zeronian C.
1 1 Muntean Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Silberman N.
1 1 Popescu Ilinca Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Ionita I.
1 1 Stancu Antonio IORGA Buc. 69   
1 1 Mina Matei Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 65    Ionita I.
1 1 Parvulescu David LTN Buc. 63   
1 1 Marinoiu Sonia LTN Buc. 60   
1 2 Grecu Sonia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1 Burlan C.
1 2 Timofte Horia J4K Buc. 99  1
1 2 Asgari Armin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1 Burlan C.
1 2 Cocheci Giorgia SC 3 Buc. 97  1
1 2 Coman Giulia TEDDY BAR Buc. 97  1
1 2 Costea Maria SC 1 Buc. 97  1
1 2 Garvasuc Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  1 Burlan C.
1 2 Tatomir Teodor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  1 Burlan C.
1 2 Ogrezeanu Anca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2 Burlan C.
1 2 Voica Eleonora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2 Burlan C.
1 2 Cioaca Veronica Stefania LIC.TEORETIC NICOLAE IORGA Buc. 95  2
1 2 Marinescu Bogdan J4K Buc. 93  2
1 2 Calota Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Voicu G.
1 2 Carjan Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Voicu G.
1 2 Dumitrescu Irina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Burlan C.
1 2 Ipate Elisa SC 3 Buc. 92  3
1 2 Pintea Alexa Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Burlan C.
1 2 Slanina Simon Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Voicu G.
1 2 Vasilescu Vlad J4K Buc. 92  3
1 2 Diaconescu Ariana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  3 Burlan C.
1 2 Dobrici Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  3 Burlan C.
1 2 Varvaroi Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  3 Burlan C.
1 2 Constantin George Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3 Pele R.
1 2 Lupu Matei TEDDY BAR Buc. 90  3
1 2 Bozga Maria IORGA Buc. 89  M
1 2 Georgescu Antonia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 89  M Voicu G.
1 2 Lupu Alexandru TEDDY BAR Buc. 88  M
1 2 Corcodel Teodora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Burlan C.
1 2 Ersek Marius Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Voicu G.
1 2 Hritcu Ilinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Pele R.
1 2 Patriche Denisa Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Burlan C.
1 2 Barbu David LAUDER Buc. 86  M
1 2 Dinulescu David J4K Buc. 86  M
1 2 Georgescu Peter Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Burlan C.
1 2 Moldoveanu David TEDDY BAR Buc. 86  M
1 2 Nicolaescu David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Burlan C.
1 2 Benza Adrian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M Voicu G.
1 2 Pestina Matei TEDDY BAR Buc. 85  M
1 2 Ciuraru Vlad TEDDY BAR Buc. 84  M
1 2 Mitroi Nicolas Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M Voicu G.
1 2 Preda Adrian J4K Buc. 84  M
1 2 Balan Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M Pele R.
1 2 Jitaru Catinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M Pele R.
1 2 Ciuca Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Voicu G.
1 2 Ionescu David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Pele R.
1 2 Gheorghiu Sever Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Voicu G.
1 2 Lupascu Leonid Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Burlan C.
1 2 Calin Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Pele R.
1 2 Szilagy Daria LTN Buc. 80  M
1 2 Butnariu Cristian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 79    Pele R.
1 2 Mihailescu Sebastian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 79    Pele R.
1 2 Ionescu Victor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 78    Voicu G.
1 2 Carutasu Tudor LTN Buc. 76   
1 2 Ignat Alexandru TEDDY BAR Buc. 76   
1 2 Negulescu Mircea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Pele R.
1 2 Nita Giulia LTN Buc. 76   
1 2 Puiu Eduard SC 7 Buc. 76   
1 2 Stefan Dragos LTN Buc. 76   
1 2 Dan Matei IORGA Buc. 74   
1 2 Diaconu Maria LTN Buc. 74   
1 2 Ghita Andrei SC 31 Buc. 74   
1 2 Ivascanu Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 73    Burlan C.
1 2 Petrescu Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 73    Burlan C.
1 2 Popescu Karina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 73    Voicu G.
1 2 Bobilnean Andra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 71    Burlan C.
1 2 Ilie Arina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 70    Voicu G.
1 2 Toma Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 69    Burlan C.
1 2 Florescu Maria SC 7 Buc. 68   
1 2 Stefanut Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 64    Voicu G.
1 2 Negrila Timeea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 62    Pele R.
1 2 Bogdan Radu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 61    Pele R.
1 2 Visa Leah Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 61    Voicu G.
1 2 Micu Antonio Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 60    Pele R.
1 2 Manea Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 56    Voicu G.
1 2 Kostoudis Alexandros Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 55    Pele R.
1 2 Radulescu Ana Maria SC. CENTRALA Buc. 53   
1 2 Cristea Rares Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 52    Voicu G.
1 2 Curta Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 50    Pele R.
1 2 Lupsa David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 50    Burlan C.
1 2 Stoica Phillip Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 50    Burlan C.
1 2 Enache Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 49    Pele R.
1 2 Florea Catalina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 45    Burlan C.
1 3 Bulata Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1 Manciu E.
1 3 Chirita Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1 M. Ionescu
1 3 Davidescu Iulia IORGA Buc. 98  1
1 3 Radu Clara IORGA Buc. 98  1
1 3 Constantinescu Maria P COPIILOR Buc. 97  1
1 3 Daminescu Luca VLAHUTA Buc. 97  1
1 3 Dumitrescu Andra IORGA Buc. 97  1
1 3 Tutunaru Alessia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  1 M. Ionescu
1 3 Lazar Andreea Teodora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2 Manciu E.
1 3 Velea Grumezea Natalia VLAHUTA Buc. 96  2
1 3 Chiselita Sebastian P COPIILOR Buc. 95  2
1 3 Ilie Scheferis Diana IORGA Buc. 95  2
1 3 Voineag Viviane SC 3 Buc. 95  2
1 3 Dula Alexandru SC 7 Buc. 94  2
1 3 Martin Theo IORGA Buc. 94  2
1 3 Stancu Theodora IORGA Buc. 94  2
1 3 Taut Radu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  2 Manciu E.
1 3 Udroiu Miruna VLAHUTA Buc. 94  2
1 3 Popescu Mihai SC 3 Buc. 93  3
1 3 Stanescu Rares Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 93  3 Frone C.
1 3 Bonciu Vlad SC 171 Buc. 92  3
1 3 Gheorghiu Sava Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 M. Ionescu
1 3 Herdea Tiberiu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 M. Ionescu
1 3 Ilie Sabrina IORGA Buc. 92  3
1 3 Ogrodnic Vlad IORGA Buc. 92  3
1 3 Oncescu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 M. Ionescu
1 3 Vidrascu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3 Manciu E.
1 3 Chiohodaru Brad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3 Craciun N.
1 3 Mirea Andrei SC 190 Buc. 90  3
1 3 Popescu Cezar SC 3 Buc. 90  3
1 3 Tutuianu Andreea Ecaterina VLAHUTA Buc. 90  3
1 3 Almaghe Cezar Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 89  M M. Ionescu
1 3 Ciobanu Mara VLAHUTA Buc. 89  M
1 3 Covaliu Vlad Gabriel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 89  M Manciu E.
1 3 Apostol Victor VLAHUTA Buc. 88  M
1 3 El Ibrahim Amer Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M Manciu E.
1 3 Enache Stephan LTN Buc. 88  M
1 3 Pene Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M M. Ionescu
1 3 Popescu Vlad VLAHUTA Buc. 88  M
1 3 Axan Sasha Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Frone C.
1 3 Ciurtin Miruna SC 10 Buc. 87  M
1 3 Echim Irina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M M. Ionescu
1 3 Stefan Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M M. Ionescu
1 3 Timofte Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Manciu E.
1 3 Voicu Andrei SC 3 Buc. 87  M
1 3 Firescu Pavel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M M. Ionescu
1 3 Kifor Victor Teodor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Manciu E.
1 3 Matache Mihnea VLAHUTA Buc. 86  M
1 3 Ciuca Horia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M M. Ionescu
1 3 Dumitrelea Tudor VLAHUTA Buc. 84  M
1 3 Firoiu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M M. Ionescu
1 3 Florescu Paul SC 190 Buc. 84  M
1 3 Morcovescu Teo SC 129 Buc. 84  M
1 3 Pavelescu Alexandru IORGA Buc. 84  M
1 3 Grosu Miruna VLAHUTA Buc. 83  M
1 3 Moroianu Cleopatra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M Frone C.
1 3 Precupescu Bogdan SC 3 Buc. 83  M
1 3 Maissa Simina IOANID Buc. 82  M
1 3 Muscalu Claudia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Craciun N.
1 3 Popa Mario VLAHUTA Buc. 82  M
1 3 Sava Maria TEDDY BAR Buc. 82  M
1 3 Stoica Cristina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M M. Ionescu
1 3 Vaduva Rares VLAHUTA Buc. 82  M
1 3 Ditescu Darius Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Manciu E.
1 3 Dorobantu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Manciu E.
1 3 Neagu Cristiana Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Manciu E.
1 3 Smira Ioana SC 79 Buc. 81  M
1 3 Andrei Robert IORGA Buc. 80  M
1 3 Bucur Vlad Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Manciu E.
1 3 Ivanescu Massini Christian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Manciu E.
1 3 Tudor Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Frone C.
1 3 Dobrovat Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 79    M. Ionescu
1 3 Ionescu Sara Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 79    Manciu E.
1 3 Roman Daria VLAHUTA Buc. 79   
1 3 Dintica Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 78    Frone C.
1 3 Lapusteanu Mario IORGA Buc. 78   
1 3 Badicu Sara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 77    M. Ionescu
1 3 Manoliu Codrin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 77    M. Ionescu
1 3 Radut Stefan IORGA Buc. 77   
1 3 Dumitrescu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Craciun N.
1 3 Ghita Maria SC 31 Buc. 76   
1 3 Ninulescu Ana Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    D. Ionescu
1 3 Serban Delia VLAHUTA Buc. 76   
1 3 Dobre Catinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    D. Ionescu
1 3 Dumitru Ana Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Manciu E.
1 3 Hociota Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Manciu E.
1 3 Marinescu Eduard Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Frone C.
1 3 Rosu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Frone C.
1 3 Vlad Eric Ionut Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Manciu E.
1 3 Bobeica Nikita Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 74    M. Ionescu
1 3 Cristea Alecsandra VLAHUTA Buc. 74   
1 3 Sora David VLAHUTA Buc. 74   
1 3 Gheorghiu Iana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 73    M. Ionescu
1 3 Nedelcu Elena Diana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 73    Manciu E.
1 3 Gilca Matei VLAHUTA Buc. 72   
1 3 Ionescu Vlad Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 72    Manciu E.
1 3 Mihalache Miria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 69    Craciun N.
1 3 Zaharia Alexia Ana Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 69    Manciu E.
1 3 Calitoiu Iarina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 68    M. Ionescu
1 3 Carp Maria VLAHUTA Buc. 68   
1 3 Florea Vladimir VLAHUTA Buc. 68   
1 3 Popescu Ioana VLAHUTA Buc. 68   
1 3 Rausanu Ioana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 67    M. Ionescu
1 3 Rizea Mara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 66    Craciun N.
1 3 Toma Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 66    Manciu E.
1 3 Jacodi Mara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 65    Craciun N.
1 3 Mihalcea Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 63    Frone C.
1 3 Petrescu David VLAHUTA Buc. 63   
1 3 Arion Robu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 62    Frone C.
1 3 Georgescu Alexandra VLAHUTA Buc. 62   
1 3 Hiriza Luana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 62    D. Ionescu
1 3 Scarlat Dragos VLAHUTA Buc. 62   
1 3 Dragan Sabina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 59    D. Ionescu
1 3 Moisescu George Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 59    D. Ionescu
1 3 Popescu Maia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 58    D. Ionescu
1 3 Stoica Maria Cristiana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 57    Manciu E.
1 3 Robu Alicia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 55    Craciun N.
1 3 Visa Julia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 54    Craciun N.
1 3 Stancu Ana VLAHUTA Buc. 50   
1 3 Timaru Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 43    Frone C.
1 4 Dumitru Mihnea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 99  1 Constantin A.
1 4 Bercaru Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1 Constantin A.
1 4 Gilice Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 93  1 Nedelcu G.
1 4 Ionita Darius SC 10 Buc. 93  1
1 4 Cristofor Briana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  2 Constantin A.
1 4 Garvasuc Roland Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  2 Constantin A.
1 4 Arif Ayse SC 79 Buc. 91  2
1 4 Galoiu Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  2 Nedelcu G.
1 4 Iancu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  2 Nedelcu G.
1 4 Nicolescu Mira Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  2 Constantin A.
1 4 Stanescu Robert LTN Buc. 91  2
1 4 Dumitrescu Andrea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3 Barbu V.
1 4 Nita Rares GEO BOGZA Buc. 90  3
1 4 Smira Maria SC 79 Buc. 90  3
1 4 Stirosu Serban Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 89  M Barbu V.
1 4 Al Marii Sonia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M Barbu V.
1 4 Stanciu Anastasia IORGA Buc. 88  M
1 4 Balsanu Tamara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M V. Voicu
1 4 Georgescu Kevin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Barbu V.
1 4 Gheorghiu Giulia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M Barbu V.
1 4 Puiu Toma Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 87  M V. Voicu
1 4 Ailincai Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Barbu V.
1 4 Banuta David Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Barbu V.
1 4 Florea Robert Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Nedelcu G.
1 4 Parjolea Ecaterina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M Arvay R.
1 4 Cornea Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M V. Voicu
1 4 Cristea Calin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M Arvay R.
1 4 Martin Razvan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M V. Voicu
1 4 Tudosie Dragos Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M
1 4 Ungureanu Eric Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 85  M V. Voicu
1 4 David Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M V. Voicu
1 4 Gradinaru Mariuca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M Constantin A.
1 4 Hurducas Ekaterina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M Constantin A.
1 4 Nicolaescu Filip Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M Nedelcu G.
1 4 Tanase Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M Nedelcu G.
1 4 Dimitriu Andra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M Nedelcu G.
1 4 Ionet Miruna Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M Constantin A.
1 4 Toma Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M Constantin A.
1 4 Baniceru Anais Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Barbu V.
1 4 Caisan Miruna Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M Nedelcu G.
1 4 Coman Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M V. Voicu
1 4 Dinu Ilinca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Barbu V.
1 4 Grigore Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Nedelcu G.
1 4 Mihalache Andreea SC 150 Buc. 81  M
1 4 Olariu Ioan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Arvay R.
1 4 Patriche Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Constantin A.
1 4 Spiridon Maia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Nedelcu G.
1 4 Tolstobrach Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Nedelcu G.
1 4 Valutanu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M Constantin A.
1 4 Abaza Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Nedelcu G.
1 4 Baitan Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Constantin A.
1 4 Bloom Susan LTN Buc. 80  M
1 4 Chis Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M Barbu V.
1 4 Petrov Ioan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 79    V. Voicu
1 4 Ciurescu Cristian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 78    Constantin A.
1 4 Soueidan Edward Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 78    Arvay R.
1 4 Terec Darius Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 78    Barbu V.
1 4 Flor Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 77    Constantin A.
1 4 Matei Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 77    Constantin A.
1 4 Oncioiu Sabina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 77    Nedelcu G.
1 4 Ionescu Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Constantin A.
1 4 Plesoianu Radu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    V. Voicu
1 4 Stanescu Adela Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Nedelcu G.
1 4 Tepus Diana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Arvay R.
1 4 Vintila Danut Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76    Barbu V.
1 4 Mija Karina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Constantin A.
1 4 Popa Erica Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Barbu V.
1 4 Popescu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75    Constantin A.
1 4 Serbia Geaner Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 73    V. Voicu
1 4 Marin Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 70    Nedelcu G.
1 4 Olaru Carina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 70    Barbu V.
1 4 Oncioiu Beatrice Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 70    Nedelcu G.
1 4 Deaconu Otilia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 68    Constantin A.
1 4 Orceag Raluca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 68    Nedelcu G.
1 4 Giscan Dinu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 67    Nedelcu G.
1 4 Lungu Iulia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 67    V. Voicu
1 4 Drujinin Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 64    Barbu V.
1 4 Pastia Cristian Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 60    Nedelcu G.
1 4 Ungureanu Iulia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 55    Arvay R.
1 4 Arusilor Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 50    Nedelcu G.
1 5 Stanca Victor SC 56 Buc. 99  1
1 5 Coman Alexandru SC 56 Buc. 98  1
1 5 Dobrescu Maxim Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  1
1 5 Severin Fabiana SC 194 Buc. 97  1
1 5 Cojocaru Theodora ICHB Buc. 94  2
1 5 Eftenie Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  2
1 5 Giugiumica Anne Marie IOANID Buc. 94  2
1 5 Motreanu Irina ICHB Buc. 94  2
1 5 Tudor Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  2
1 5 Sobaru Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 93  3
1 5 Ioanov Alex Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3
1 5 Ana Theodor V ALECSANDRI Buc. 90  3
1 5 Bogdan Theodora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3
1 5 Coman Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3
1 5 Popescu Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3
1 5 Talpeanu Rares SC 56 Buc. 90  3
1 5 Ciurescu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M
1 5 Goldner Alexandru V ALECSANDRI Buc. 88  M
1 5 Halaicu Irina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M
1 5 Oana Vlad V ALECSANDRI Buc. 88  M
1 5 Bunea Enrico Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M
1 5 Racolta Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M
1 5 Catrina Darius CERVANTES Buc. 84  M
1 5 Dumitrescu Toma Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M
1 5 Rosca Alex Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M
1 5 Panaitescu Oana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M
1 5 Chendi Letitia V ALECSANDRI Buc. 82  M
1 5 Oprescu Viviana ALECSANDRI Buc. 82  M
1 5 Robu Viegas Gabriel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M
1 5 Kaporalis Chloe Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 81  M
1 5 Kovats Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M
1 5 Panaitescu Augustina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M
1 5 Pasca Iris Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 80  M
1 5 Visan Elena V ALECSANDRI Buc. 80  M
1 5 Andronache Sergiu CERVANTES Buc. 78   
1 5 Nedea Mario V ALECSANDRI Buc. 77   
1 5 Bonteanu Ana V ALECSANDRI Buc. 76   
1 5 Cojocaru Alex Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76   
1 5 Gorus Iulia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76   
1 5 Ilie Scheferis Eliza IORGA Buc. 76   
1 5 Ilies Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 76   
1 5 Vinatoiu Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 75   
1 5 Ionescu Mario V ALECSANDRI Buc. 74   
1 5 Popescu Tudor SC 3 Buc. 74   
1 5 Dragnea Alexandru SC 3 Buc. 67   
1 5 Mihai Filip ALECSANDRI Buc. 64   
1 5 Oprescu Enrika V ALECSANDRI Buc. 62   
1 5 Anghel Andra V ALECSANDRI Buc. 58   
1 5 Timaru Cristina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 50   
1 6 Neacsu Dalu Anais Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 99  1
1 6 Antal Radu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1
1 6 Gioga Stefania Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1
1 6 Ileana Dragos Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1
1 6 Mocanu Alex LTN Buc. 98  1
1 6 Niculici Darius SC Buc. 98  1
1 6 Ulkusal Maya Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 98  1
1 6 Camarasan Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  2
1 6 Caprita Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  2
1 6 Carutasu Alexandru SC Buc. 97  2
1 6 Marin Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  2
1 6 Popa Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  2
1 6 Ene Mircea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2
1 6 Fierascu Petru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2
1 6 Frunteanu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2
1 6 Giurescu Victor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2
1 6 Ciofu Cezara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  3
1 6 Pruna Ruxandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  3
1 6 Radu Catalina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  3
1 6 Smintina Daniel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  3
1 6 Borda Iris Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3
1 6 Bosneag Alexandru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3
1 6 Baniceru Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3
1 6 Perjescu Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3
1 6 Perjescu Monica Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 92  3
1 6 Borda Iarina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  3
1 6 Popa Cristiana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  3
1 6 Budescu Wichman SC 56 Buc. 90  3
1 6 Traistaru Vlad V ALECSANDRI Buc. 90  3
1 6 Georgescu Mara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M
1 6 Serbanescu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M
1 6 Anastasiu Alexandru GENESIS Buc. 86  M
1 6 Cristea Matei V ALECSANDRI Buc. 82  M
1 6 Voiculescu Adriana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M
1 6 Bisceanu Bogdan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 71   
1 7 Stanescu David LTN Buc. 99  1
1 7 Mantu David CN LAZAR Buc. 98  1
1 7 Puiu Filip Ioan CNTV Buc. 98  1
1 7 Almaghe Andrada Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  2
1 7 Dumitrescu Sara Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 95  2
1 7 Cainamisir Ringala Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 93  3
1 7 Covaciu Alin Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 93  3
1 7 Negreanu Luca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 91  3
1 7 Rogoz Daniel Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 83  M
1 7 Morcovescu Radu SC 129 Buc. 80  M
1 7 Moraru Iorga Alexandra V ALECSANDRI Buc. 78   
1 7 Florea Claudia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 67   
1 7 Oprescu Teodora SC Buc. 52   
1 7 Pafroscu Victor SC Buc. 52   
1 8 Minea Radu Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1
1 8 Nitu Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1
1 8 Pirvu Diana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1
1 8 Tanase Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1
1 8 Tomescu Horia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 100  1
1 8 Vlad Eduard Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 97  2
1 8 Nicolae Stefan Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 96  2
1 8 Secan Octavia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 94  3
1 8 Petcu Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 93  3
1 8 Avram Andreea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3
1 8 Nae Teodora Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3
1 8 Rosu Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 90  3
1 8 Stelea Ioana LAZAR Buc. 90  3
1 8 Ghican Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M
1 8 Vintila Elisabeth Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 88  M
1 8 Ionescu Flavia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 86  M
1 8 Staicu Catalina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M
1 8 Stanciu Larisa Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 84  M
1 8 Stanciu Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 82  M
1 8 Rinciog Ana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Buc. 74   
1 8 Draghici Diana SC 307 Buc. 68   
1 8 Ghinea Victor SC Buc. 52   
1 8 Iancu Gabriel SC Buc. 52   
1 8 Mitrea Maria SC Buc. 52   
1 10 M1 Joita Maria CN LAZAR Buc. 90  1
1 10 M1 Mihalache George C N CANTEMIR Buc. 85  M
1 11 M1 Stan Alexandra CNMV Buc. 99  1
1 11 M1 Vasilief Cristina CNMV Buc. 98  1
1 11 M1 Ifrimov Corina CNMV Buc. 97  1
1 11 M1 Nae Renata CNMV Buc. 97  1
1 11 M1 Vasile Andreea CNMV Buc. 97  1
1 11 M1 Andrei Cosmin CNMV Buc. 96  2
1 11 M1 Gavris Sabina CNMV Buc. 96  2
1 11 M1 Tomescu Maria CNMV Buc. 96  2
1 11 M1 Sinescu Rebeca CNMV Buc. 95  2
1 11 M1 Dunel Alexandra CNMV Buc. 94  3
1 11 M1 Porfireanu Cosmina CNMV Buc. 94  3
1 11 M1 Paraschiv Razvan CNMV Buc. 93  3
1 11 M1 Roman Iulia CNMV Buc. 93  3
1 11 M1 Cristea Maria CNMV Buc. 92  3
1 11 M1 Moise Catalina CNMV Buc. 90  3
1 11 M1 Panait Alexandra CNMV Buc. 90  3
1 11 M1 Rosu Iulia CNMV Buc. 90  3
1 11 M1 Mehedintu Elena CNMV Buc. 89  M
1 12 M2 Galatanu Visan Cosmin MADGEARU Buc. 90  1
3 pregatitoare Armanaschi Vlad Liceul Teoretic "Ioan Petrus" Otopeni 100  1
3 pregatitoare Boatca Luca Sf. Nicolae Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Bratianu Victoriua LIVIU REBREANU BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Cazacu Sasa Mihai Jose Marti BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Chiriac Manole Alexandra NR.45 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare CRUTAN MIHAI ALEXANDRU SC 179 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare CRUTAN MIHAI ALEXANDRU SC 197 Sector 1 100  1
3 pregatitoare Daniel Alesia Andreea Scoala Primara Rose Mary BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Dobre Erika Andreea Gimnaziala Nicolae Labis BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Eftenie Mihnea Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Enescu Iulia Stefania Scoala generala sf Andrei Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Iacob Razvan Ionut Scoala Gimnaziala Avram Iancu Bucuresti BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Iordan Andrei Bogdan Gimnaziala ,, Liviu Rebreanu" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Istrate Carina LIVIU REBREANU BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Mangeac Ruxandra Sc. Gim. AVRAM IANCU Bucuresti 100  1 Zegheru Livia
3 pregatitoare Marin Natalia Ioana ANASTASIA POPESCU BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Mazuru Teodora Gimnaziala ,, Liviu Rebreanu" Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Munteanu Iasmina Mihaela Gimnaziala ,, Liviu Rebreanu" BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Panait Stefan 119 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Petre Alessia Maria Scoala Primara Rose Mary BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Sarpe Matei Ovidiu Nr. 81 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Scarlatescu Ana Riana LIVIU REBREANU BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Tabaras Stefan LIVIU REBREANU BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Tanase Daniel Rafael 195 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Toma Ciprian Ioan SC 179 Bucuresti 100  1
3 pregatitoare Trifas Ianis Luca 119 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Tufan Dragos Andrei Scoala gimnaziala nr. 119 BUCURESTI 100  1
3 pregatitoare Begu Ilinca Maria scoala Gimnaziala Hamburg(195) Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Bulbariu Anna Titu Maiorescu Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Burcus Vlad Cezar Bolliac Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Chitea Arwen Anamaria Scoala gimnaziala Ion Heliade Radulescu Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Cretu Vlad Alexandru nr. 56 Jose Marti BUCURESTI 90  2
3 pregatitoare Ionita Alesia Cristiana Little Genius Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Lepadatu Matia LIVIU REBREANU BUCURESTI 90  2
3 pregatitoare Mates Ioana Teodora Sc. Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Mihailescu Andres 19 BUCURESTI 90  2
3 pregatitoare Mitu Stefan Dacian GOETHE BUCURESTI 90  2
3 pregatitoare Miu Ana Corina scoala 56 Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Moldovan Elena Arina Gimnaziala ,, Liviu Rebreanu" Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Muraru Alexandru Mihai AVRAM IANCU BUCURESTI 90  2
3 pregatitoare Peta Ingrid SCOALA GIMNAZIALA GEORGE BACOVIA NR.111 sector 4 BUCURESTI 90  2
3 pregatitoare Petre Ana Liceul teoretic nicolae iorga Bucuresti-sector 1 90  2
3 pregatitoare Platica Ana Elena Liceul Ioan Petrus, Otopeni Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Pop Ana Maria SC 198 Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Raducanu Briana Andreea Scoala Gimnaziala Avram Iancu nr .98 Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Rapcencu Mihai Alexandru COLEGIUL NATIONAL GOETHE Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Sabou Tudor GOETHE Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Scrisu Alesia 119 Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Spulber Eduard SC 179 Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Stoi Vlad Mihai HAMBURG BUCURESTI 90  2
3 pregatitoare Vasiu Tudor Gimnaziala ,, Liviu Rebreanu" Bucuresti 90  2
3 pregatitoare Mindrila Maria Teodora Scoala Gimnaziala nr. 56 Bucuresti 80  M
3 pregatitoare Spiridon Daren Andrei 119 bucuresti 80  M
3 1 Almangiu Maria Teodora Scoala Gimnaziala Nr. 194 Bucuresti 100  1
3 1 Anusca David Alexandru PIA BRATIANU BUCURESTI 100  1
3 1 Artenii Adrian Paul Scoala 45 "Titu Maiorescu" Bucuresti 100  1
3 1 Baciu Daria SCOALA GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU,, BUCURESTI 100  1
3 1 Baiculescu Ioana PIA BRATIANU BUCURESTI 100  1
3 1 Banu Lila Lic. Nicolae Iorga Bucuresti 100  1
3 1 Bucur Alina Scoala nr.165 Bucuresti 100  1
3 1 Chiciorea Radu Stefan 165 Bucuresti 100  1
3 1 Cioc Ruxandra Floriana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 100  1
3 1 Cojocaru Alex SCOALA GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU,, BUCURESTI 100  1
3 1 Conduraru Miruna Ioana SC GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 100  1
3 1 Constantin Radu Dimitrie Scoala Gimnaziala Hamburg Bucuresti 100  1
3 1 Cretoiu Maria Cristina Scoala Gimnaziala 194 Marin Sorescu Bucuresti 100  1
3 1 Cristea Matei Alexandru Little Genius BUCURESTI 100  1
3 1 Cristea Tudor SCOALA GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU" BUCURESTI 100  1
3 1 Crudu Mara sc 19 BUCURESTI 100  1
3 1 Dan David Andrei GENERAL NR 49 Bucuresti 100  1
3 1 Dascalu Christiana Liceul Teoretic "Ioan Petrus" Otopeni 100  1
3 1 Dicu Raisa Alexandra Gimnaziala nr. 195 (Hamburg) Bucuresti 100  1
3 1 Dobrita Rares Stefan Scoala Nr. 27 Bucuresti 100  1
3 1 Dobrota David Stefan 190 BUCURESTI 100  1
3 1 Dutu Damian Stefan Titu Maiorescu Bucuresti 100  1
3 1 Frunza Andrei SC 75 Buc. 100  1
3 1 Furtuna Ana Ariana Scoala Gimnaziala nr. 190 Bucuresti 100  1
3 1 Gheorghe Andra PETRUS Bucuresti 100  1
3 1 Gheorghe Andrei PETRUS Bucuresti 100  1
3 1 Gheorghe Marius scoala 27 BUCURESTI 100  1
3 1 Gheorghiu Vlad SC 98 BUCURESTI 100  1
3 1 Ghica Alexandru Darius scoala Bucuresti 100  1
3 1 Ghica Alexandru Darius Scoala Nr. 49 Bucuresti 100  1
3 1 Goldis Ryana Ioana Liceul Teoretic Ioan Petrus Otopeni Otopeni 100  1
3 1 Grama Stefan Nicolae scoala gimnaziala 194 bucuresti 100  1
3 1 Gun Deniz Alexandru Sc. Gim. "Maria Rosetti" Bucuresti 100  1
3 1 Ionescu Eric SCOALA GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU" BUCURESTI 100  1
3 1 Ivascu Bianca Sc. gen. nr. 79 Bucuresti 100  1
3 1 Lupu Mihnea sc 19 BUCURESTI 100  1
3 1 Magar Dragos SC 97 BUCURESTI 100  1
3 1 Mandache Alexia Irulan Scoala nr. 28 Bucuresti 100  1
3 1 Manea Simona Teodora scoala nr.11 Bucuresti 100  1
3 1 Masar Dragos SC 97 BUCURESTI 100  1
3 1 Mekhael George Riyadh Scoala nr.165 Bucuresti 100  1
3 1 Melinte Ana Alexandra PIA BRATIANU BUCURESTI 100  1
3 1 Moise Alexia Teodora Herastrau Bucuresti 100  1
3 1 Musescu Ilinca Olga Gudynn Intl School Voluntari Ilfov 100  1
3 1 Neagoe Raluca Stefania Liceul "Ioan Petrus" Otopeni 100  1
3 1 Neamtu Iulia Fridolin Bucuresti 100  1
3 1 Negoita Tudor SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 BUCURESTI 100  1
3 1 Nicolae Andrei Scoala Gimnaziala nr.75 " Leonardo da Vinci " Bucuresti 100  1
3 1 Nicolae Pindaru Alexia SCOALA GIMNAZIALA ,,AVRAM IANCU,, BUCURESTI 100  1
3 1 Nitoiu Mara Scoala nr 56 Bucuresti 100  1
3 1 Oana Varzaru Scoala 195 Bucuresti 100  1
3 1 Oancea Ilinca Gimnaziala Adrian Paunescu (205) Bucuresti, Sector 6 100  1
3 1 Pavaloaia Elena 45 Titu Maiorescu Bucuresti 100  1
3 1 Pislaru Luca 119 Bucuresti 100  1
3 1 Plesa Alexandru David 195 Hamburg Bucuresti 100  1
3 1 Popescu Cristian Calin LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI 100  1
3 1 Popusoi Iustin Marian Liceul teoretic Jean Monnet Bucuresti 100  1
3 1 Profeanu Stefan Alexandru 195 Bucuresti 100  1
3 1 Puiu Alexandra Mara Scoala Nr. 49 Bucuresti 100  1
3 1 Radovici Daria Mihaela SCOALA GIMNAZIALA NR56 BUCURESTI 100  1
3 1 Raducu Daria Ioana Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
3 1 Ramescu Stefan sc 19 BUCURESTI 100  1
3 1 Rapcencu Stefan Rares COLEGIUL NATIONAL GOETHE Bucuresti 100  1
3 1 RUSU EREMIA BIANCA IOANA SC GR. GHICA VOIEVOD Sector 1 100  1
3 1 Sacarin Ana Scoala nr 79 Bucuresti 100  1 Dirlau
3 1 Schiller Alexandru Ioan Goethe bucuresti 100  1
3 1 Slavu Arisa sc 19 Sector 1 100  1
3 1 Stanescu Loredana Andreea Scoala 45 Titu Maiorescu Bucuresti 100  1
3 1 Stanica Alexandra I.H.RADULESCU BUCURESTI 100  1
3 1 Stefan Alexandra Scoala nr.109-"Serban Voda" Bucuresti 100  1
3 1 Stefan Rares Gimnaziala "Avram Iancu", Sector 4 Bucuresti 100  1
3 1 Stoian Mihnea Colegiu German Goethe Bucuresti 100  1 Rott Lucia
3 1 Strambei Ana Scoala nr 79 Bucuresti 100  1 Tamaroiu
3 1 Szasz Norbert scoala 45 Titu Maiorescu Bucuresti 100  1
3 1 Tanase Clara Tatiana LICEUL ION PETRUS OTOPENI OTOPENI 100  1
3 1 Trica Ioana Anisia Scoala gen. nr. 79 Bucuresti 100  1
3 1 Turlete Eva Maria Ioan Petrus Otopeni 100  1
3 1 Ursu Cosmin 133 Bucuresti 100  1
3 1 Vasilescu Ariadna Maria Scoala 194 Bucuresti 100  1
3 1 Vlad Andrei Mihai Scoala Gimnaziala Ionel Teodoreanu Bucuresti 100  1
3 1 Voiculescu Vlad Alexandru 165 Bucuresti 100  1
3 1 Bolundut Alexandru PIA BRATIANU BUCURESTI 98  2
3 1 Bulata Pavel PIA BRATIANU BUCURESTI 98  2
3 1 Largeanu Andreea sc 19 BUCURESTI 98  2
3 1 Marinescu Andrei sc 19 BUCURESTI 98  2
3 1 Amarandei Stefania Liceul Teoretic Ioan Petrus Otopeni 95  2
3 1 Andrei Antonia Smart Kids Bucuresti 95  2
3 1 Asan Matei Hamburg (fosta 195 Bucuresti) Bucuresti 95  2
3 1 Asoltanie Ilinca Ioana NR 45 TITU MAIORESCU BUCURESTI 95  2
3 1 Banu Leonard Scoala gimnaziala nr. 5 Bucuresti Bucuresti 95  2
3 1 Batrana Lia Nicol Maria Colegiul german Goethe Bucuresti 95  2
3 1 Carmu Bogdan Alexandru SMART KIDS BUCURESTI 95  2
3 1 Ciolan Eva Maria Ioan Petrus Otopeni 95  2
3 1 Danciu Matei sc 119 Vasile Voiculescu Bucuresti 95  2
3 1 Dragoi Florentina Denisa Liceul Dimitrie Bolintineanu BUCURESTI 95  2
3 1 Dumitrescu Tudor TEDDY BAR BUCURESTI 95  2
3 1 Enciu Serban SCOALA GIMNAZIALA "G.BACOVIA" Bucuresti 95  2
3 1 Floarea Iarina Andreea Scoala Nr. 39 Bucuresti 95  2
3 1 Gheorghisor Catalin Gabriel GIMNAZIALA NR 119 BUCURESTI BUCURESTI 95  2
3 1 Golic Victor Colegiul National Goethe Bucuresti 95  2
3 1 Hrasulescu Diana GIMNAZIALA EMIL RACOVITA NR.93 Bucuresti 95  2
3 1 Ionescu Andrei 197 Bucuresti 95  2
3 1 Isai Oana Izabela SC 12 Bucuresti 95  2
3 1 Isai Oana Izabela SC 12 Bucuresti 95  2
3 1 Luca Daria Alexandra Jose Marti 56 Bucuresti 95  2
3 1 Luchian Ana sc 19 BUCURESTI 95  2
3 1 Merdescu Maria SC 10 BUCURESTI 95  2
3 1 Mihai Radu Andrei sc 19 BUCURESTI 95  2
3 1 Mihailescu Daniel Scoala nr 93 Bucuresti 95  2
3 1 Mircioaga Eva Cristiana GIMANZIALA "EMIL RACOVITA" BUCURESTI 95  2
3 1 Mitirita Maria Scoala 10 Maria Rosetti BUCURESTI 95  2
3 1 Mogila Vlad Cristian Scoala gimnaziala nr. 79 BUCURESTI 95  2
3 1 Neagu Dragos. Alexandru Scoala 119 Vasile Voiculescu Bucuresti 95  2
3 1 Negoita Ana SCOALA GIMNAZIALA NR. 129 BUCURESTI 95  2
3 1 Nitulescu Maria Alessia LICEUL TEORETIC "NICOLAE IORGA" BUCURESTI 95  2
3 1 Oancea Darie Scoala 56 Bucuresti 95  2
3 1 Petrica Traian Colegiul German Goethe Bucuresti 95  2
3 1 Popa Ana otopeni otopeni 95  2
3 1 Popescu Nicoleta TEDDY BAR BUCURESTI 95  2
3 1 Prandea Raluca sc 19 BUCURESTI 95  2
3 1 Radu Irene Nicole Scoala gimnaziala 195-Hamburg Bucuresti 95  2
3 1 Rotariu Andrada 119 Bucuresti 95  2
3 1 Roznovanu Ioana COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCURESTI 95  2
3 1 Saila Ioana Patricia SCOALA GENERALA NR. 56 BUCURESTI 95  2
3 1 Sanda Diane Andreea Scoala gimnaziala nr. 186 "Elena Vacarescu" Bucuresti 95  2
3 1 Sorescu Maria Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 95  2
3 1 Spanu Dominic Ioan Scoala Generala nr. 197 Bucuresti 95  2
3 1 Stefan Bianca SC 21 BUCURESTI 95  2
3 1 Stefanescu Radu Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 95  2
3 1 Talpa Cristian Mihai SC 79 BUCURESTI 95  2
3 1 Tanrikulu Dan Baris Gimnaziala nr. 195 (Hamburg) Bucuresti 95  2
3 1 Tintea Tiberiu NR 195 BUCURESTI 95  2
3 1 Toma Alexandra Georgiana DIMITRIE BOLINTINEANU BUCURESTI 95  2
3 1 Udrea Ana PIA BRATIANU BUCURESTI 95  2
3 1 Visan Ariana sc 19 BUCURESTI 95  2
3 1 Visenoiu Eduard Ionut GIMNAZIALA HERASTRAU Bucuresti 95  2
3 1 Viziteu Alessia Riana Scoala Ionel Teodoreanu Bucuresti 95  2
3 1 Zgonea Maria PIA BRATIANU BUCURESTI 95  2
3 1 Zgura Thea Maria Scoala Nr. 49 Bucuresti 95  2
3 1 Florea Bianca sc 19 BUCURESTI 94  3
3 1 Matei Sabina sc 19 BUCURESTI 94  3
3 1 Negoita Sara sc 19 BUCURESTI 94  3
3 1 Pop David Gabriel SC 129 Bucuresti 92  3
3 1 Andrei Irina Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 90  3
3 1 Anitas Mihnea Andrei Little Genius Bucuresti 90  3
3 1 Barbu Maria SCOALA 56 Bucuresti 90  3
3 1 Bileca Alexandru Theodor Colegiul German Goethe Bucuresti 90  3
3 1 Briana Mihaela ROSE MARY BUCURESTI 90  3
3 1 Cercel Stefan Andrei Scoala gimnaziala "Serban Voda" Bucuresti 90  3
3 1 Cojocaru Irina scoala Bucuresti 90  3
3 1 Daria Teodora AVRAM IANCU BUCURESTI 90  3
3 1 Deaconescu Stefan SC 11 BUCURESTI 90  3
3 1 Gradinaru Ilinca TEDDY BAR BUCURESTI 90  3
3 1 Luta Robert Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 90  3
3 1 Mateescu Norbert Gabriel SMART KIDS BUCURESTI,SECTOR 1 90  3
3 1 Matinca Sara Iulia GIMANZIALA "EMIL RACOVITA" BUCURESTI 90  3
3 1 Mircea Mathias Mihai LICEUL IOAN PETRUS Bucuresti 90  3
3 1 Negoita Beatrice 194 MARIN SORESCU BUCURESTI 90  3
3 1 Nita Cristian SC 194 BUCURESTI 90  3
3 1 Oproiu Maria SC 195 BUCURESTI 90  3
3 1 Pelea David Andrei Liceul Dimitrie Bolintineanu Bucuresti 90  3
3 1 Popescu Robert sc 19 BUCURESTI 90  3
3 1 Puiu Sabina Ioana PIA BRATIANU BUCURESTI 90  3
3 1 Radu Matei Stefan PETRUS Sector 5 90  3
3 1 Schmidt Rebecca Colegiul German Goethe Bucuresti 90  3
3 1 Stefan Gherman Baltaretu COLEGIUL GOETHE Bucuresti 90  3
3 1 Surubariu Andrei Colegiu German Goethe Bucuresti 90  3 Ciovica Irina
3 1 Surubariu Andrei Colegiul german 'Goethe' Bucuresti 90  3
3 1 Taradaciuc Cristian Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu Bucuresti 90  3
3 1 Vasilescu Ioana sc nr 1 Cornetu Cornetu 90  3
3 1 Vatui Maria Izabela Liceul teoretic " Dante Aligheri" Bucuresti 90  3
3 1 Voinea Alexandru Gimnaziala Avram Iancu Bucuresti 90  3
3 1 Zaharia Karina sc 19 BUCURESTI 89  M
3 1 Sobetchi Anastasia sc 19 BUCURESTI 88  M
3 1 Paslaru Sofia sc 19 BUCURESTI 87  M
3 1 Saisuc Teodora sc 19 BUCURESTI 87  M
3 1 Barbuica Stefan sc 19 BUCURESTI 86  M
3 1 Alexandrescu Gabriel Colegiul German Goethe Bucuresti 85  M
3 1 Boutiuc Maria Alexandra PIA BRATIANU BUCURESTI 85  M
3 1 Calin David Christian colegiul german goethe bucuresti 85  M
3 1 Cercel Matei Scoala Gimnaziala nr. 117 Sector 6 85  M Volovate Anca
3 1 Chirila Andrei Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 85  M
3 1 Constantinescu Alexia Maria GENERAL NR 49 Bucuresti 85  M
3 1 Cucu Matei Gabriel Scoala Titu Maiorescu,sc 45 Bucuresti 85  M
3 1 Dragomirescu Aida ISB Bucuresti 85  M
3 1 Gheorghiu Gabriel Nr 129-Elena Farago Bucuresti 85  M
3 1 Giurgea Maria SCOALA GIMNAZIALA "ALEXANDRU COSTESCU" BUCURESTI 85  M
3 1 Oncete Alexia Flora Scoala Nr.1,,Sf. Voievozi" Bucuresti 85  M
3 1 Paduraru Gabriela Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 85  M
3 1 Petre Victor sc 19 BUCURESTI 85  M
3 1 Raduta Maria Catalina Scoala generala nr 45 Titu Maiorescu Bucuresti 85  M
3 1 Ruff Sara Alexandra Colegiul German Goethe Bucuresti 85  M
3 1 Vizitiu Andrei PIA BRATIANU BUCURESTI 85  M
3 1 Lucas Andrei sc 19 BUCURESTI 83  M
3 1 Mihai Teodora sc 19 BUCURESTI 83  M
3 1 Mihalcea Radu sc 19 BUCURESTI 83  M
3 1 Radulescu Sofia PIA BRATIANU BUCURESTI 83  M
3 1 Mihailescu Iannis sc 19 BUCURESTI 82  M
3 1 Boutay Elea Maria Little Genius Bucuresti 80  M
3 1 Ciolca Ana Scoala Gimnaziala Nr 82 Bucuresti 80  M
3 1 Hogea Russe Ileana sc 19 BUCURESTI 80  M
3 1 Ilie Maria sc 19 BUCURESTI 80  M
3 1 Mirea Gabriel Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 80  M
3 1 Mirescu Alexandru PIA BRATIANU BUCURESTI 80  M
3 1 Olteanu Andrei sc 19 BUCURESTI 80  M
3 1 Serbanoiu David Andrei SF NICOLAE Bucuresti 80  M
3 1 Stoian Daria Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 80  M
3 1 Visterneanu Andrei sc 19 BUCURESTI 80  M
3 1 Ponovescu Briana sc 19 BUCURESTI 70   
3 1 Botarca Karina sc 19 BUCURESTI 66   
3 1 Coman Arina PIA BRATIANU BUCURESTI 65   
3 1 Nitu Catinca PIA BRATIANU BUCURESTI 65   
3 1 Simion Malina sc 19 BUCURESTI 65   
3 1 Belghiru Ana Maria sc 19 BUCURESTI 60   
3 1 Serban Anastasia sc 19 BUCURESTI 60   
3 1 Mahera Maria sc 19 BUCURESTI 55   
3 2 Asgari Armin PIA BRATIANU BUCURESTI 100  1
3 2 Cadir Timur Spectrum Bucuresti 100  1
3 2 Chivu Andreea Ana SC11 Bucuresti 100  1
3 2 Cotorobai Malina Scoala nr.11 I.H.Radulescu Bucuresti 100  1
3 2 Dobre Radu Fabian Scoala generala nr.197 Bucuresti Bucuresti 100  1
3 2 Gheorghe Antonia Catalina LICEUL TEORETIC "IOAN PETRUS" OTOPENI Otopeni 100  1
3 2 Ipate Elisa Scoala nr. 3 bucuresti 100  1
3 2 Lupu Matei TEDDY BAR BUCURESTI 100  1
3 2 Monea Ana Maria Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Sector 1 100  1 Ionita Mariana
3 2 Nistor Sara Titu Maiorescu Bucuresti 100  1
3 2 Onisoru Ana Maria Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Sector 1 100  1 Vartic Florentina
3 2 RADU MIHAI ALEXANDRU SC 113 BUCURESTI 100  1
3 2 Stoica Victor Anton LTN Bucuresti 100  1
3 2 Tatomir Teodor PIA BRATIANU BUCURESTI 100  1
3 2 Tenu Carla SC 11 BUCURESTI 100  1
3 2 Dumitrescu Ana Gabriela Scoala Nr. 49 Bucuresti 99  2
3 2 Sabou Victor GOETHE Bucuresti 99  2
3 2 Filios Sara Teodora Scoala "Sfantul Silvestru" Bucuresti 98  2
3 2 Ogrezeanu Anca PIA BRATIANU BUCURESTI 98  2
3 2 Costea Maria Ruxandra Scoala nr. 1 Sfintii Voievozi Bucuresti 97  2
3 2 Dumitrescu Karina sc 19 BUCURESTI 97  2
3 2 Iliescu Raluca sc 19 BUCURESTI 97  2
3 2 Barbu David Constantin Complex Educational Lauder Reut Bucuresti 96  2
3 2 Carjan Mihai PIA BRATIANU BUCURESTI 96  2
3 2 Cioaca Veronica Stefania LIC.TEORETIC NICOLAE IORGA BUCURESTI 96  2
3 2 Iacob Mihnea Alexandru MARTISOR BUCURESTI SECTOR 4 96  2
3 2 Lup Andrei Mihai Ion Heliade Radulescu Bucuresti 96  2
3 2 Lvov Alexandru TEDDY BAR BUCURESTI 96  2
3 2 Naftanaila Carmen Teodora gimnaziala nr.188 Bucuresti 96  2
3 2 Nuta Stefan Alexandru Scoala Gimnaziala Martisor Bucuresti 96  2
3 2 Preda Alexia Maria PETRUS Sector 5 96  2
3 2 Ropotan Darius Andrei SC 194 BUCURESTI 96  2
3 2 Sanz Ene Ana Gimnaziala IH Radulescu (nr.11) Bucuresti 96  2
3 2 Stanciu Matei scoala nr. 194 BUCURESTI 96  2
3 2 Ismana Andrei Stefan 197 Bucuresti 95  3
3 2 Manolache Sebastian Stefan Scoala Gimnaziala nr. 81 Bucuresti Sector 3 95  3
3 2 Slanina Simon PIA BRATIANU BUCURESTI 95  3
3 2 Cherbeleata Maria Diana sc. gimnaziala nr. 194 bucuresti 94  3
3 2 Onisoru Stefan Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Sector 1 94  3 Ionita Mariana
3 2 Stefan Ianina Maria nr. 111 George Bacovia Bucuresti 94  3
3 2 Garvasuc Matei PIA BRATIANU BUCURESTI 93  3
3 2 Banica Diana SCOALA GIMNAZIALA NR.190 MARCELA PENES BUCURESTI 92  3
3 2 Ciuca Andrei PIA BRATIANU BUCURESTI 92  3
3 2 Dan Maria Daniela SC 17 BUCURESTI 92  3
3 2 Erdem Ali Said SCOALA NR 56 , BUCURESTI,SECTOR 2 92  3
3 2 Istode Ariana Andreea ION HELIADE RADULESCU nr 11 Bucuresti 92  3
3 2 Moise Maria Ioana Scoala nr 133 Bucuresti 92  3
3 2 Neicutescu Ana Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Sector 1 92  3 Ionita Mariana
3 2 Pafitis Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Sector 1 92  3 Ionita Mariana
3 2 Patriche Denisa PIA BRATIANU BUCURESTI 92  3
3 2 Pestina Matei TEDDY BAR BUCURESTI 92  3
3 2 Petrica Alesia Colegiul German Goethe Bucuresti 92  3
3 2 Piti George Christian Scoala Nr. 56 Bucuresti 92  3
3 2 Puiu Eduard Stefan Scoala Gimnaziala Nr.7 Bucuresti 92  3
3 2 Toma Andrei Cristian SC 199 BUCURESTI 92  3
3 2 Ursoi David Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Sector 1 92  3 Ionita Mariana
3 2 Visalon Vlad Colegiu German Goethe Bucuresti 92  3 Stefan Emiliana
3 2 Visalon Vlad GOETHE BUCURESTI 92  3
3 2 Vrajitoru Oana Lavinia SC 194 BUCURESTI 92  3
3 2 Calota Andrei PIA BRATIANU BUCURESTI 91  3
3 2 Ciobanu Bianca Maria Spectrum Bucuresti 91  3
3 2 Sorescu Victor PIA BRATIANU BUCURESTI 90  3
3 2 Avasiloaei Mihai PIA BRATIANU BUCURESTI 89  M
3 2 Bileca Maria Mihaela Colegul German Goethe Bucuresti 88  M
3 2 Ciolca Matei Scoala Gimnaziala Nr 82 Bucuresti 88  M
3 2 Nicolaescu David PIA BRATIANU BUCURESTI 88  M
3 2 Pasca Luca SC 17 BUCURESTI 88  M
3 2 Pirvan Liviu Andrei nr 194 bucuresti 88  M
3 2 Popeci Bianca sc 19 BUCURESTI 88  M
3 2 Solea David Scoala nr 79 Bucuresti 88  M Teianu
3 2 Trosca Livia sc 19 BUCURESTI 88  M
3 2 Mihaila David sc 19 BUCURESTI 87  M
3 2 Voica Eleonora PIA BRATIANU BUCURESTI 86  M
3 2 Malliotis Ana sc 19 BUCURESTI 85  M
3 2 Pintea Alexa Maria PIA BRATIANU BUCURESTI 85  M
3 2 Zevedei Teodora sc 19 BUCURESTI 85  M
3 2 Dumitrescu Irina PIA BRATIANU BUCURESTI 84  M
3 2 Pop Kimi SC 56 BUCURESTI 84  M
3 2 Cismaru Sarah sc 19 BUCURESTI 81  M
3 2 Gheorghiu Sever PIA BRATIANU BUCURESTI 81  M
3 2 Cojocaru Radu sc 19 BUCURESTI 80  M
3 2 Combei Mihnea Titu Maiorescu Bucuresti 80  M
3 2 Manfreda Mattia sc 19 BUCURESTI 80  M
3 2 Palsgraaf Ioan Scoala nr.79 Bucuresti 77   
3 2 Marcu Daniel sc 19 BUCURESTI 75   
3 2 Mateescu Ariana sc 19 BUCURESTI 75   
3 2 Ticleanu Tudor PIA BRATIANU BUCURESTI 74   
3 2 Blas Ioana sc 19 BUCURESTI 70   
3 2 Sandu Ioana sc 19 BUCURESTI 70   
3 2 Ionescu Victor PIA BRATIANU BUCURESTI 65   
3 2 Stoica Phillip PIA BRATIANU BUCURESTI 59   
3 2 Ilie Arina Maria PIA BRATIANU BUCURESTI 57   
3 3 Balan Teodor nr.11 Ion Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
3 3 Costache Raluca SC 11 Bucuresti 100  1
3 3 Dumitru Bianca Stefania Scoala Gimnaziala nr. 31 BUCURESTI 100  1
3 3 Morus Alexandru Scoala nr. 79 Bucuresti 100  1
3 3 Andrei David Ioan Scoala Generala Nr. 194 Bucuresti 99  1
3 3 Artenii Alexia Maria Scoala 45 "Titu Maiorescu" Bucuresti 99  1
3 3 Cadir Selim Halil Spectrum Bucuresti 99  1
3 3 Costila Ioan Cristian Scoala 194 Bucuresti 99  1
3 3 Dutu Petra Mihaela Titu Maiorescu Bucuresti 99  1
3 3 Geafer Aylin Liceul Teoretic Alexandru Vlahuta Bucuresti 99  1
3 3 Ghita Alex SCOALA GIMNAZIALA NR. 178 BUCURESTI 99  1
3 3 Haivas Vlad nr.190 Bucuresti 99  1
3 3 Ionita Andreea SC 11 Bucuresti 99  1
3 3 Ivan Andrei Cristian George Bacovia-nr. 111 Bucuresti 99  1
3 3 Letitia Soare Sc. Gen. Ion Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
3 3 Marcu Andrei Sc. nr. 186 Elena Vacarescu bucuresti 99  1
3 3 Minca Teodora SC 49 BUCURESTI 99  1
3 3 Pintilie Ion Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
3 3 Popescu Ilioniu Andrei Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
3 3 Variu Radu Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 99  1
3 3 Armasu Filip Gimnaziala Herastrau Bucuresti 98  1
3 3 Chivu Razvan I. H. Radulescu Sector 1 98  1
3 3 Cosuta Mihail Alexandru GIMNAZIALA GEORGE BACOVIA BUCURESTI 98  1
3 3 Danciu Ana Cezara Scoala Gimnaziala Elena Vacarescu Bucuresti 98  1
3 3 Enache Stephan Cristian Liceul Teoretic National Bucuresti 98  1
3 3 Fortu Gabriel 113 bucuresti 98  1
3 3 Gerea Serban GIMNAZIALA AVRAM IANCU BUCURESTI 98  1
3 3 Haluca Radu Matei Scoala Grigore Ghica Voievod Bucuresti 98  1
3 3 Ionescu Radu I. H. Radulescu Bucuresti 98  1
3 3 Irod Tudor Alexandru Scoala 113 Bucuresti 98  1
3 3 Ivanov Ioana Cristiana GIMNAZIALA 113 BUCURESTI 98  1
3 3 Rosca Nichita Daniel IOANID BUCURESTI 98  1
3 3 Stefan Teodora Ioana Scoala Generala 97 Bucuresti 98  1
3 3 Verzotti Matteo Alexandru LIC NICOLAE IORGA BUCURESTI 98  1
3 3 Dula Alexandru Scoala nr 7 Bucuresti 97  2
3 3 Filip Mihai Raul NR 45 TITU MAIORESCU BUCURESTI 97  2
3 3 Ivan Patricia Scoala gimnaziala nr. 179 Bucuresti 97  2
3 3 Rusu Octavian Mihai Generala "Titu Maiorescu" Bucuresti 97  2
3 3 Asoltanie Catinca NR 45 TITU MAIORESCU BUCURESTI 96  2
3 3 Baciu Bruno Colegiul German Goethe Bucuresti 96  2
3 3 Buzoianu Matei Alexandru 179 Bucuresti 96  2
3 3 Chiselita Sebastian Planeta Copiilor Bucuresti 96  2
3 3 Cretu Cristina SC 88 BUCURESTI 96  2
3 3 Cristea Alexandra GIMNAZIALA 113 BUCURESTI 96  2
3 3 Cristea Cristian GIMNAZIALA 113 BUCURESTI 96  2 VLADU AURELIA
3 3 Dumitru Patricia I. H. Radulescu Sector 1 96  2
3 3 Folea Alexandru Nicolae Gimnaziala MARIA ROSETTI Bucuresti 96  2
3 3 Guse Alexandra Lidia 194 bucuresti 96  2
3 3 Ilie Sabrina nicolae iorga bucuresti 96  2
3 3 Irimia Victor SC 88 BUCURESTI 96  2
3 3 Lentu Teodora SC 11 Bucuresti 96  2
3 3 Lupu Maria Cristina Scoala Gimnaziala Nr.195 Bucuresti 96  2
3 3 Mates Alexandra Sc. Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti Bucuresti 96  2
3 3 Mates Irina Sc. Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti Bucuresti 96  2
3 3 Nastase Raluca Gabriela SC.Gimnaziala 113 Bucuresti 96  2
3 3 Niculescu Daria Dana Mihaela scoala nr.45 Titu Maiorescu Bucuresti 96  2
3 3 Nitu Theodor Ioan SCOALA NR 56 BUCURESTI 96  2
3 3 Oprescu Isabella SCOALA GIMNAZIALA NR.195 BUCURESTI 96  2
3 3 Szocs Teodora Maria Scoala gimnaziala nr.88 Bucuresti 96  2
3 3 Tanasescu Andrei Scoala Gimnaziala Nr 179 Bucuresti 96  2
3 3 Toma Carina Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 96  2
3 3 Toma Luca Gabriel sc generala nr 79 BUCURESTI 96  2
3 3 Tudor Andrei SC 11 BUCURESTI 96  2
3 3 Banu Daria Nicoleta nr 59 Bucuresti 95  3
3 3 Barna Valentin Scoala ,, Sf. Trei Ierarhi" Bucuresti 95  3
3 3 Daia Traian GIMNAZIALA 113 BUCURESTI 95  3
3 3 Dragoi Aura Gabriela Liceul Dimitrie Bolintineanu Bucuresti 95  3
3 3 Marinescu Alexia Scoala 45 Titu Maiorescu Bucuresti 95  3
3 3 Namolosanu Vlad LAUDER BUCURESTI 95  3
3 3 Popa Diana Alexandra Scoala 195 Hamburg Bucuresti 95  3
3 3 Popa Thea Ana Scoala nr. 79 Bucuresti, sect.4 95  3
3 3 Tutunaru Alessia PIA BRATIANU BUCURESTI 95  3
3 3 Bulata Mihai PIA BRATIANU BUCURESTI 94  3
3 3 Dumitrescu Maria PIA BRATIANU BUCURESTI 94  3
3 3 Potoroaca Alexis ION HELIADE RADULESCU BUCURESTI 94  3
3 3 Tudor Andrei Trosca Liceul teoretic Jean Monnet Bucuresti 94  3
3 3 Vranescu Alexandru Scoala gimnaziala Nicolae Labis Bucuresti Sector 3 94  3
3 3 Almaghe Cezar PIA BRATIANU BUCURESTI 93  3
3 3 Armanu Marina Scoala nr.36, ,,Ionel Teodoreanu" Bucuresti , sector 4 93  3
3 3 Ciopasiu Ayiana SC 11 Bucuresti 93  3
3 3 Dimofte Robert Andrei Scoala Gimnaziala 113 bucuresti 93  3
3 3 Dumitru Andrei Denis Liceul teoretic Jean Monnet Bucuresti 93  3
3 3 Fronea Daniela SC. GIMNAZIALA 113 BUCURESTI 93  3
3 3 Petrescu Catinca Ioana Liceul teoretic Jean Monnet Bucuresti 93  3
3 3 Satran Eduard George IOANID BUCURESTI 93  3
3 3 Batrana Ioan Alexandru Colegiul german Goethe Bucuresti 92  3
3 3 Bodron Irina Scoala Gimnaziala nr 194, "Marin Sorescu" Bucuresti sector 4 92  3
3 3 Briana Dumitru Colegiul Ghoethe Bucuresti 92  3
3 3 Bulacu Mihai I. H. Radulescu Bucuresti 92  3
3 3 Constantinescu Maria PLANETA COPIILOR BUCURESTI 92  3
3 3 Dima Adroe Ioana Larisa gimnaziala nr 194 bucuresti 92  3
3 3 Grigore Alessya Elena SCOALA NR. 113 BUCURESTI 92  3
3 3 Grigore Natalia Clara Ion Heliade Radulescu Bucuresti 92  3
3 3 Ionica Radu Andrei Scoala nr 11 Ion Heliade Radulescu Bucuresti sector 1 92  3
3 3 Midache Andrei Hamburg Bucuresti 92  3
3 3 Miu Ana Criatina GENERALA NR 150 Bucuresti 92  3
3 3 Nedelcu Edmond Scoala nr. 59 Scoala nr. 59 92  3
3 3 Nica Andreas Scoala nr.165 Bucuresti 92  3
3 3 Nistor Ana Titu Maiorescu Bucuresti 92  3
3 3 Onisoru Antonia Scoala nr. 56 Bucuresti 92  3
3 3 Platica Claudiu Alexandru Liceul Ioan Petrus, Otopeni Bucuresti 92  3
3 3 Radulescu Andrei Valentin GIMNAZIALA ION VISOIU CHITILA 92  3
3 3 Saizu Ilynka Alexandra COLEGIUL GERMAN GOETHE BUCURESTI 92  3
3 3 Schmidt Tobias Colegiul German Goethe Bucuresti 92  3
3 3 Seba Vlad Ionut Titu Maiorescu Bucuresti 92  3
3 3 Spanu Maria sc 19 BUCURESTI 92  3
3 3 Tanase Andrei Scoala nr. 56 Bucuresti 92  3
3 3 Tica Maria Scoala Gimnaziala "George Bacovia" Bucuresti 92  3
3 3 Variu Vlad Scoala nr. 11 Heliade Radulescu Bucuresti 92  3
3 3 Echim Irina PIA BRATIANU BUCURESTI 91  3
3 3 Taut Radu Alexandru PIA BRATIANU BUCURESTI 91  3
3 3 Ditescu Darius PIA BRATIANU BUCURESTI 89  M
3 3 Gheorghiu Sava PIA BRATIANU BUCURESTI 89  M
3 3 Barbosa Alexandra Larisa Colegiul german Goethe Bucuresti 88  M
3 3 Beldiman Radu Ioan Scoala Gimnaziala Nr. 88 Sector 3 Bucuresti 88  M
3 3 Finta Mihnea Ioan Liceul Teoretic Mihai Ionescu Bucuresti 88  M
3 3 Marinescu Daria Ana Scoala Generala Nr.59 Bucuresti 88  M
3 3 Nuca Mario Alexandru SCOALA NR.36 Bucuresti 88  M Ene Georgeta
3 3 Nuca Mario Alexandru ionel teodoreanu bucuresti 88  M
3 3 Ruff Carmen Iulia Colegiul German Goethe Bucuresti 88  M
3 3 Vasile Ana Ion Heliade Radulescu sector 1 Bucuresti 88  M
3 3 Herdea Tiberiu PIA BRATIANU BUCURESTI 87  M
3 3 Badicu Sara PIA BRATIANU BUCURESTI 84  M
3 3 Dobrovat Luca PIA BRATIANU BUCURESTI 84  M
3 3 Firescu Pavel PIA BRATIANU BUCURESTI 84  M
3 3 Ionita Alexia PIA BRATIANU BUCURESTI 84  M
3 3 Mircioaga Viviana Maria GIMANZIALA "EMIL RACOVITA" BUCURESTI 84  M
3 3 Stefan Matei PIA BRATIANU BUCURESTI 84  M
3 3 Pitulice Eusebiu sc 19 BUCURESTI 82  M
3 3 Toma Matei PIA BRATIANU BUCURESTI 81  M
3 3 Calin Matei Alexandru Scoala Hamburg Bucuresti 80  M
3 3 Stoica Cristina PIA BRATIANU BUCURESTI 80  M
3 3 Dorobantu Andrei PIA BRATIANU BUCURESTI 79   
3 3 Chirita Maria PIA BRATIANU BUCURESTI 78   
3 3 Marinescu Eduard PIA BRATIANU BUCURESTI 78   
3 3 Bragadiru Teodor sc 19 BUCURESTI 76   
3 3 Pene Petre Luca PIA BRATIANU BUCURESTI 75   
3 3 Firoiu Alexandru PIA BRATIANU BUCURESTI 73   
3 3 Gheorghiu Iana PIA BRATIANU BUCURESTI 72   
3 3 Lazar Andreea PIA BRATIANU BUCURESTI 70   
3 3 Moisescu George PIA BRATIANU BUCURESTI 65   
3 3 Simion Smaranda sc 19 BUCURESTI 64   
3 3 Manoliu Codrin PIA BRATIANU BUCURESTI 60   
3 3 Apostolescu Mara sc 19 BUCURESTI 46   
3 4 Caraus Ioana Madalina GENERALA NR.307 Bucuresti 100  1
3 4 Constantinescu Iustinian Gimnaziala nr. 111 Bucuresti 100  1
3 4 Craiovan Silviu Ioan Sc. Gim. AVRAM IANCU Bucuresti BUCURESTI 100  1
3 4 Dorobantu Robert Sc.Shanghai Bucuresti 100  1
3 4 Dragomirescu Robert ISB Bucuresti 100  1
3 4 Floares Mihai Ionut Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 100  1
3 4 Galoiu Alexandru PIA BRATIANU BUCURESTI 100  1
3 4 Gheorghe Mihnea Alex Liceul teoretic Dante Alighieri Bucuresti 100  1
3 4 Gligor Dan MONNET BUCURESTI 100  1
3 4 Ioana Harea Gimnaziala Ion Heliade Radulescu Bucuresti 100  1
3 4 Ionescu Alexandru GIMNAZIALA NR. 111 GEORGE BACOVIA BUCURESTI 100  1
3 4 Iorgulescu Mario Tiberiu NR. 56 JOSE MARTI BUCURESTI 100  1
3 4 Matei Eric Mihai Bucuresti 100  1 Ristea
3 4 Nedelus Andreea Maria Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 100  1
3 4 Pincu Victor Andrei Scoala nr. 98 AVRAM IANCU Bucuresti 100  1
3 4 Popescu Cezar SCOALA 79 BUCURESTI 100  1
3 4 Radan Alessia Bucuresti 100  1 Ristea
3 4 Slanina Iulia SC 11 BUCURESTI 100  1
3 4 Timotin Petru Bucuresti 100  1 Ristea
3 4 Tutanescu Andrei Bucuresti 100  1 Ristea
3 4 Ursache Ruxandra Bucuresti 100  1 Ristea
3 4 Vasiliu Victor I.H. RADULESCU I BUCURESTI 100  1
3 4 Vizireanu Iarina Andreea Generala nr. 27 Bucuresti 100  1
3 4 Voinea Maria Sc. Gim. AVRAM IANCU Bucuresti BUCURESTI 100  1
3 4 Calin Diana Bucuresti 99  2 Ristea
3 4 Dumitrache Andrei Scoala nr. 111 George Bacovia Bucuresti 99  2
3 4 Ionita Darius SC 10 Buc. 99  2
3 4 Moise Andrei Marian NR.133 Bucuresti 99  2
3 4 Pencu Paola Francesca Elena Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 99  2
3 4 Sacarin Mara Bucuresti 99  2 Ristea
3 4 Stoica Maria Monica Avram Iancu Nr 98 Bucuresti 99  2
3 4 Strambei Alexandru Scoala nr 79 Bucuresti 99  2 Topor
3 4 Zama Tudor Andrei Gimnaziala Ion Heliade Radulescu Bucuresti 99  2
3 4 Perju Verzotti Luca SCOLA NR 3 NICOLAE TITULESCU BUCURESTI 98  2
3 4 Stefan Ariana Ioana nr. 111 George Bacovia Bucuresti 98  2
3 4 Badea Maria 197 Bucuresti 97  2
3 4 Mazilu Teodora Scoala nr 79 Bucuresti 97  2 Ristea
3 4 Preda Bianca Andreea PETRUS Sector 5 97  2
3 4 Turcanu Victor Silviu Gimn. Avram Iancu Bucuresti Bucuresti 97  2
3 4 Bacaliaro Tudor Antonio Scoala Gimnaziala nr. 79 Bucuresti 96  2
3 4 Bors Bianca Maria Scoala nr 119 Bucuresti 96  2 Stoia
3 4 Cazacu Nicoleta Livia Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 96  2
3 4 Cristea Teodora Scoala Nr. 79 Bucuresti 96  2
3 4 Garvasuc Roland PIA BRATIANU BUCURESTI 96  2
3 4 Iacob Ana Maria Scoala nr 79 Bucuresti 96  2 Ristea
3 4 Lentu Andrei Gimnaziala "I.H.Radulescu" Sector 1 96  2 Dragomir Daniela
3 4 Lutai Ana Maria Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 96  2
3 4 Mate David Nicolae SCOALA GIMNAZIALA EMIL RACOVITA BUCURESTI 96  2
3 4 Murariu Nadia Scoala nr 79 Bucuresti 96  2 Ristea
3 4 Oprea Elena Scoala nr 79 Bucuresti 96  2 Ristea
3 4 Paduraru Denis Antonio 119 Bucuresti 96  2
3 4 Purdea Andrei Nr.56 Bucuresti 96  2
3 4 Serban Theodor scoala generala nr 56 Bucuresti 96  2
3 4 Soueidan Philipe PIA BRATIANU BUCURESTI 96  2
3 4 Toma Catinca Bucuresti 96  2 Ristea
3 4 Ursu Stefan 133 bucuresti 96  2
3 4 Zegheru Maihai Scoala Gimnaziala Avram Iancu Bucuresti BUCURESTI 96  2
3 4 Alexandru Daria Antonia Sc. gimnaziala "Avram Iancu" Bucuresti 95  3
3 4 Mihai Maria Andreea Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 95  3
3 4 Muresanu Miruna Scoala Nr. 307 Bucuresti 95  3
3 4 Stan Trica Carina Andreea Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 95  3
3 4 Voican Ilinca SC 3 IERARHI BUCURESTI 95  3
3 4 Tara Horia Andrei Sc. Gen. 39 Bucuresti 94  3
3 4 Avram Alexandra Maria LICEUL TEORETIC NICOLAE IORGA BUCURESTI 92  3
3 4 Braga Beatrice Bucuresti 92  3 Ristea
3 4 Ciobanu Alexandra Mihaela Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 92  3
3 4 Cosma Maria Bucuresti 92  3 Ristea
3 4 Dobrila Victor Bucuresti 92  3 Ristea
3 4 Gheorghe Radu Andrei GIMNAZIALA GEORGE BACOVIA BUCURESTI 92  3
3 4 Hauca Maria Minodora Scoala nr. 56 Bucuresti 92  3
3 4 Iordache David Alexandru 119 Bucuresti 92  3
3 4 Maican Karina Scoala Nr. 119 Bucuresti Bucuresti 92  3
3 4 Marin Valentina Alexandra Scoala Gimnaziala nr.119 Bucuresti 92  3
3 4 Oana Razvan SC 11 BUCURESTI 92  3
3 4 Popescu Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 92  3
3 4 Popescu Andrei SCOALA 79 Bucuresti 92  3
3 4 Ravescu Vlad Andrei SCOALA GENERALA NR. 45 "TITU MAIORESCU" BUCURESTI 92  3
3 4 Scrisu Cosmin Ionut Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 92  3
3 4 Serban Luca SCOALA 79 Bucuresti 92  3
3 4 Solea Miruna Scoala nr 79 Bucuresti 92  3 Ristea
3 4 Stoica Marian Alexandru SF ANDREI BUCURESTI-SECTOR 6 92  3
3 4 Zane David Bucuresti 92  3 Ristea
3 4 Zlataru Victor SC 79 BUCURESTI 92  3
3 4 Iancu Matei PIA BRATIANU BUCURESTI 91  3
3 4 Onofrei Anne Marie Alexandra Liceul Greco Catolic Timotei Cipariu Bucuresti 91  3
3 4 Tudosie Dragos PIA BRATIANU BUCURESTI 91  3
3 4 Gradinaru Mariuca PIA BRATIANU BUCURESTI 90  3
3 4 Toma Andrei PIA BRATIANU BUCURESTI 90  3
3 4 Vranceanu Razvan Bucuresti 90  3 Ristea
3 4 Ciungradi Ilinca Bucuresti 88  M Ristea
3 4 Cotoanta Robert Mihai SCOALA NR. 119 Bucuresti 88  M Georgescu Isabela
3 4 Feodot Mihnea Scoala gimnaziala nr. 79 Bucuresti 88  M
3 4 Grigore Tudor GENERAL NR 49 Bucuresti 88  M
3 4 Iacob Radu Stefan Sc. Gim. AVRAM IANCU Bucuresti BUCURESTI 88  M
3 4 Iliescu Maria Jose Marti Bucuresti 88  M
3 4 Ion Calin Mihail Constantin Brancusi Bucuresti 88  M
3 4 Matei Andrei PIA BRATIANU BUCURESTI 88  M
3 4 Maxim Ilinca Complexul Educational Lauder-Reut Bucuresti 88  M
3 4 Paduraru Lucian Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 88  M
3 4 Spuza Matei Constantin Scoala 11 I H Radulescu Bucuresti 88  M
3 4 Stoenescu Nicolae Cosmin Scoala Gimnaziala Nr.119 Bucuresti 88  M
3 4 Tepus Diana PIA BRATIANU BUCURESTI 88  M
3 4 Baciu Vladimir sc 19 BUCURESTI 87  M
3 4 Coman Matei PIA BRATIANU BUCURESTI 86  M
3 4 Puiu Toma PIA BRATIANU BUCURESTI 86  M
3 4 Cristofor Briana PIA BRATIANU BUCURESTI 85  M
3 4 Martin Razvan PIA BRATIANU BUCURESTI 83  M
3 4 Hurducas Ekaterina PIA BRATIANU BUCURESTI 79   
3 4 Spiridon Maria PIA BRATIANU BUCURESTI 78   
3 4 Popa Erica PIA BRATIANU BUCURESTI 75   
3 4 Giscan Dinu PIA BRATIANU BUCURESTI 74   
3 4 Petrov Ioan PIA BRATIANU BUCURESTI 61   
3 5 Calciu Alin Gabriel Scoala 280 Bucuresti 100  1
3 5 Cojocaru Andrei LICEUL D. BOLINTINEANU Bucuresti Bucuresti 100  1
3 5 Coman Mihnea George SCOALA GENERALA NR.79 BUCURESTI 100  1
3 5 Dianu Alexandru Catalin Scoala 280 Bucuresti 100  1
3 5 Neacsu Nicolae Stefan COLEGIUL NATIONAL SPIRU HARET Sector 6 100  1
3 5 Zuica Lucas Cristian Scoala Gimnaziala "George Bacovia" Bucuresti 100  1
3 5 Bratu Alexia Nicoleta Generala Nr.46 Bucuresti 99  2
3 5 Ripeanu Alexandru Scoala Hamburg Bucuresti 99  2
3 5 Badjiber Yousef Alex Scoala Nr.36 "Ionel Teodoreanu" Bucuresti 98  2
3 5 Coman Tudor Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 98  2
3 5 Dina Mara Alexandra Scoala gimnaziala Mircea Santimbreanu Bucuresti 98  2
3 5 Radu Calin Alexandru CN G. Cosbuc Bucuresti 98  2
3 5 Surcel Sabina Colegiul National Bilingv "George Cosbuc" Bucuresti Bucuresti 97  3
3 5 Bulacu Alexia Ioanid Bucuresti 96  3
3 5 Ion Carmen Scoala Gimnaziala nr. 190 Bucuresti 96  3
3 5 Tica Simeon Scoala nr. 97 Bucuresti 96  3
3 5 Zainea Matei Theodor scoala 79 Bucuresti 95  3
3 5 Dima Alexandru LICEUL TEORETIC NATIONAL BUCURESTI BUCURESTI 94  3
3 5 Dobrescu Maxim Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 92  3
3 5 Ianov Alexandru SC 17 BUCURESTI 92  3
3 5 Eftenie Vlad Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 90  3
3 5 Ion Cristian Scoala Gimnaziala nr. 190 Bucuresti 90  3
3 5 Stoica Ioana LTN Bucuresti 90  3
3 5 Dumitrescu Toma Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 89  M
3 5 Barbu Cristiana C N BILINGV GEORGE COSBUC Bucuresti 85  M
3 5 Racolta Andrei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 85  M
3 5 Ifrim Teodora Miruna SC 17 BUCURESTI 82  M
3 5 Muresan Luca Sergiu Liceul teoretic Jean Monnet Bucuresti 81  M
3 5 Dumitru Elena Scoala Generala 46 Bucuresti 80  M
3 5 Ifrim Raluca Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 80  M
3 5 Kaporalis Chloe Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 80  M
3 5 Rosca Alex Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 80  M
3 5 Braileanu Alexandru SC 17 BUCURESTI 75   
3 5 Cojocaru Alex Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 75   
3 6 Ileana Dragos Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 99  1
3 6 Negoita Vlad SCOALA GIMNAZIALA NR. 79 BUCURESTI 99  1
3 6 Sava Zukerman Ion SC 17 BUCURESTI 99  1
3 6 Neacsu Dalu Anais Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 98  1
3 6 Cretu Vlad 195 BUCURESTI 97  2
3 6 Oprea Bogdan Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  2
3 6 Borda Iarina Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 95  2
3 6 Borda Iris Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 95  2
3 6 Enciu Clara Maria SCOALA GIMNAZIALA NR.188 Bucuresti 94  2
3 6 Ionita Andrei SC 17 BUCURESTI 94  2
3 6 Popa Alexia Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 94  2
3 6 Budescu Wichman SC 56 BUCURESTI 93  3
3 6 Caprariu Maria Iulia SC. REGELE MIHAI I Bucuresti 93  3
3 6 Serbanescu Maria Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 92  3
3 6 Baniceru Mihai Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 90  3
3 6 Fierascu Petru Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 90  3
3 6 Frunteanu Matei Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 90  3
3 6 Tenu Marc 11 BUCURESTI 90  3
3 6 Ulkusal Maya Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 90  3
3 6 Voiculescu Adriana Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 90  3
3 6 Gheorghita Camelia Teodora GEO BOGZA Bucuresti 89  M
3 6 Perjescu Alexandra Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 89  M
3 6 Perjescu Monica Scoala Gimnaziala Pia Bratianu BUCURESTI 89  M
3 6 Bentu Andrei Lucian GIMNAZIALA "NICOLAE TITULESCU Bucuresti 86  M
3 7 Petre Andreea Paula Georgiana Liceul teoretic nicolae iorga Bucuresti-sector 1 100  1
3 7 Puiu Filip Ioan CNTV Bucuresti 97  2
3 7 Stefan Andreea Bianca COLEGIUL GERMAN GOETHE Bucuresti 96  3 Nistor Adisor
3 7 Craciun Calin MONNET BUCURESTI 86  M
3 7 Mirea Andreea Raluca Scoala Nr 2 Cretesti Cretesti 83  M
3 7 Andreea Diana Balitchi liceul teoretic Jean Monnet Bucuresti 82  M
3 8 Nitu Tudor Mario scoala 11, pia bratiau bucuresti 99  1
3 8 Vlad Eduard SC 17 BUCURESTI 99  1
3 8 Pirvu Diana Ioana SC 17 BUCURESTI 98  2
3 8 Topala Catalin Scoala Nr. 46 Bucuresti 97  2
3 8 Tomescu Horia 17 BUCURESTI 94  3
3 8 Craciun Bianca Gabriela DIMITRIE BOLINTINEANU BUCURESTI 90  3
3 8 Lisca Alexandru George Emil Palade Ploiesti 90  3
3 8 Dobroiu C. Giulia Catalina LICEUL TEORETIC "DIMITRIE BOLINTINEANU" BUCURESTTI 80  M
3 11 M1 Oprea Cristiana Gabriela CNMV Bucuresti 98  1
3 11 M1 Cheptanaru Alice CNMV Bucuresti 97  1
3 11 M1 Paraschiv Razvan CNMV BUCURESTI 96  1
3 11 M1 Stan Alexandra CNMV BUCURESTI 96  1
3 11 M1 Oancea Simona CNMV Bucuresti 95  2
3 11 M1 Vasilief Cristina CNMV BUCURESTI 92  2
3 11 M1 Cristea Maria CNMV BUCURESTI 91  3
3 11 M1 Gavris Sabina CNMV BUCURESTI 91  3
3 11 M1 Barbu Clara CNMV Bucuresti 90  3
3 11 M1 Mehedintu Elena Irina CNMV Bucuresti 90  3
3 11 M1 Porfireanu Cosmina CNMV BUCURESTI 90  3
3 11 M1 Tomescu Maria CNMV BUCURESTI 90  3
3 11 M1 Rosu Iulia CNMV BUCURESTI 80  M



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018