Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B197

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Diaconu Daria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Draghici Sara Maria Scoala nr.46 Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Filipoiu Riana Alexia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Gherghina Irina Anisia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Minea Theodor Stefan Scoala Mea Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Tatu Ioana Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Draguna Beatrice Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Droana Ianis Gabriel Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Grigore Rebeca Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Panciu Emil Cosmin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Preda Mario George Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Roxana Dogaru
1 pregatitoare Sohmez Enis Scoala nr.56 Bucuresti 95  2
1 pregatitoare Suster Tudor Petre Scoala nr.56 Bucuresti 95  2
1 1 Stefan Cezar Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Ramona Ghita
1 1 Zabrauteanu Theodora Scoala nr.79 Bucuresti 98  1
1 1 Atkinson Christian Hayden Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 97  1 Ramona Ghita
1 1 Bardas Nectarie Scoala nr.97 Bucuresti 95  2
1 1 Cojocaru Sara Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Ramona Ghita
1 1 Constantinescu Elena Daniela Scoala nr.79 Bucuresti 95  2
1 1 Diaconu Iustina Scoala nr.79 Bucuresti 95  2
1 1 Margarit Rares Scoala nr.79 Bucuresti 95  2
1 1 Sandulescu Ana Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Ramona Ghita
1 1 Bischofberger Katarina Scoala nr.56 Bucuresti 91  3
1 1 Ghidus Ioana Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Ghita
1 1 Roata Palade Maria Magdalena Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Ghita
1 1 Tartau Matei Alexandru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Ghita
1 1 Bozu Lupu Ana Maria Scoala nr.56 Bucuresti 87  M
1 1 Bobaru Ruxandra Elena Scoala nr.56 Bucuresti 84  M
1 1 Merisan Andrei Scoala nr.97 Bucuresti 81  M
1 1 Dascalu Gavril Maria Elena Scoala nr.79 Bucuresti 79   
1 1 Chira Emil Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Ramona Ghita
1 1 Soare Karina Teodora Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Ramona Ghita
1 2 Soviani Rares Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 99  1 Ramona Giurgea
1 2 Stanciu Dabija Ioana Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 93  2 Ramona Giurgea
1 2 Jderu Ioan Luca Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 91  2 Ramona Giurgea
1 2 Burlacu Tudor Andrei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Giurgea
1 2 Flacau Maria Cristina Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Giurgea
1 2 Baluta Mihnea Costin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 88  M Ramona Giurgea
1 2 Ionescu Teodora Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 87  M Ramona Giurgea
1 2 Tibelea Tudor Scoala nr.95 Bucuresti 85  M
1 2 Andronie Eduard Andrei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 82  M Ramona Giurgea
1 2 Ionita Radu Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 82  M Ramona Giurgea
1 2 Nicolescu Maria Scoala Miguel Cervantes Bucuresti 81  M
1 2 Al Khatib Idris Ahmed Scoala Spectrum Bucuresti 66   
1 2 Stescu David Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Ramona Giurgea
1 3 Al Hasan Elisa Bucharest Beirut Iint. School Bucuresti 88  M
1 3 Boraciu Alexandru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 84  M Cristina Despescu
1 3 Valea David Cristian Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 73    Cristina Despescu
1 3 Arsene Loana Scoala Tiu Dumitrescu Bucuresti 67   
1 3 Dela Amir Scoala nr.81 Bucuresti 67   
1 3 Negoita David Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 67    Cristina Despescu
1 3 Ionides Eva Marlen Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 56    Cristina Despescu
1 3 Busu Vicentiu Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Cristina Despescu
1 3 Iane Cezar Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Cristina Despescu
1 3 Tatu Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Cristina Despescu
1 4 Draghici Alexandra Scoala nr.46 Bucuresti 95  1
1 4 Todirascu Darius Scoala nr.80 Bucuresti 94  2
1 4 Gkovaris Lucas Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Anne Dumitru
1 4 Radu Enrico Florin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 88  M Anne Dumitru
1 4 Chifa Patricia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 84  M Anne Dumitru
1 4 Draghici Karin Ioana Scoala nr.46 Bucuresti 84  M
1 4 Bischofberger Izabella Scoala nr.56 Bucuresti 82  M
1 4 Burlacu Ana Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Anne Dumitru
1 4 Dananau Erik Alexandru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Anne Dumitru
1 5 Fronescu Martin Cristian Scoala nr.81 Bucuresti 95  1
1 5 Gagauta Andrei Paul Scoala nr.81 Bucuresti 93  2
1 5 Tatu Ioana Scoala nr.81 Bucuresti 92  2
1 5 Roata Palade Mircea Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Eftene Adina
1 5 Ticus Rares Andrei Scoala nr.81 Bucuresti 90  3
1 5 Eremia Vlad Mihai Scoala nr.81 Bucuresti 88  M
1 5 Fahrican Tosun Scoala nr.81 Bucuresti 85  M
1 5 Dela Chadi Mike Scoala nr.81 Bucuresti 83  M
1 5 Draghici Ana Ariana Scoala nr.46 Bucuresti 80  M
1 5 Tibelea Matei George Scoala nr.95 Bucuresti 72   
1 5 Vaja Andreea Amalia Scoala nr.81 Bucuresti 71   
1 5 Stefan Mihaela Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 70    Eftene Adina
1 5 Gloaba Marius Constantin Scoala nr.81 Bucuresti 65   
1 5 Lazar Dragos Scoala nr.81 Bucuresti 62   
1 5 Duma Ioan Matei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 60    Eftene Adina
1 6 Dumitrescu Rares Matei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 99  1 Eftene Adina
1 6 Mihale Claudia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 99  1 Eftene Adina
1 6 Ionici Andrei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 94  2 Eftene Adina
1 6 Sohmez Deniz Scoala nr.56 Bucuresti 94  2
1 6 Popescu Luca Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Eftene Adina
1 6 Aghergheloaei Flavia Elena Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti abs    Eftene Adina
2 pregatitoare Draghici Sara Maria Scoala nr.46 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Draguna Beatrice Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
2 pregatitoare Filipoiu Riana Alexia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
2 pregatitoare Gherghina Irina Anisia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
2 pregatitoare Grigore Rebeca Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
2 pregatitoare Preda Mario George Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
2 pregatitoare Sohmez Enis Scoala nr.56 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Diaconu Daria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  2 Roxana Dogaru
2 pregatitoare Panciu Emil Cosmin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  2 Roxana Dogaru
2 pregatitoare Tatu Ioana Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  2 Roxana Dogaru
2 1 Ardeleanu Eric Constantin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Ghita Ramona
2 1 Bardas Nectarie Paul Scoala nr.97 Bucuresti 100  1
2 1 Cojocaru Sara Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Ramona Ghita
2 1 Constantinescu Elena Daniela Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
2 1 Diaconu Iustina Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
2 1 Margarit Rares Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
2 1 Sandulescu Ana Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Ramona Ghita
2 1 Tartau Matei Alexandru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Ramona Ghita
2 1 Zabrauteanu Theodora Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
2 1 Roata Palade Maria Magdalena Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 99  2 Ramona Ghita
2 1 Stefan Cezar Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 99  2 Ramona Ghita
2 1 Ciurescu Eric Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 94  3 Ramona Ghita
2 1 Atkinson Christian Hayden Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Ghita
2 1 Nicolae Laura Scoala nr.79 Bucuresti 90  3
2 1 Bozu Lupu Ana Maria Scoala nr.56 Bucuresti 84  M
2 1 Bischofberger Katarina Scoala nr.56 Bucuresti 83  M
2 2 Jderu Ioan Luca Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 98  1 Ramona Giurgea
2 2 Soviani Rares Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 97  1 Ramona Giurgea
2 2 Ionescu Teodora Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 96  2 Ramona Giurgea
2 2 Stanciu Dabija Ioana Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Ramona Giurgea
2 2 Anghel Horia Petru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 94  2 Ramona Giurgea
2 2 Nicolescu Maria Scoala Miguel Cervantes Bucuresti 93  3
2 2 Burlacu Tudor Andrei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 91  3 Ramona Giurgea
2 2 Staicu Alexandra Scoala nr.79 Bucuresti 91  3
2 2 Baluta Mihnea Costin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Giurgea
2 2 Flacau Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 82  M Ramona Giurgea
2 2 Andronie Eduard Andrei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 79    Ramona Giurgea
2 2 Ionita Radu Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 79    Ramona Giurgea
2 2 Mocanu Delia Scoala nr.157 BUCURESTI 79   
2 3 Mocanu Ruxandra Scoala nr.79 Bucuresti 88  M
2 3 Tatu Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 74    Cristina Despescu
2 3 Dela Amir Scoala nr.81 Bucuresti 71   
2 3 Boraciu Alexandru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 66    Cristina Despescu
2 3 Negoita David Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 54    Cristina Despescu
2 3 Ionides Eva Marlen Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 38    Cristina Despescu
2 4 Todirascu Darius Scoala nr.80 Bucuresti 96  1
2 4 Ardeleanu Thea Maria Sc. Gim. AVRAM IANCU Bucuresti 95  1 Toader Roxana
2 4 Gkovaris Lucas Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  1 Anne Dumitru
2 4 Draghici Alexandra Scoala nr.46 Bucuresti 93  2
2 4 Chifa Patricia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Anne Dumitru
2 4 Draghici Karin Ioana Scoala nr.46 Bucuresti 90  3
2 4 Radu Enrico Florin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 88  M Anne Dumitru
2 5 Dinca Tudor Cristian Scoala Gimnaziala Nr. 80 Bucuresti 95  1
2 5 Ticus Rares Andrei Scoala nr.81 Bucuresti 95  1
2 5 Roata Palade Mircea Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 92  2 Eftene Adina
2 5 Grigore Anya Stephanie Scoala nr.84 Bucuresti 89  M
2 5 Stefan Mihaela Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 88  M Eftene Adina
2 5 Draghici Ana Ariana Scoala nr.46 Bucuresti 83  M
2 5 Fahrican Tosun Scoala nr.81 Bucuresti 83  M
2 5 Duma Ioan Matei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 77    Eftene Adina
2 5 Dela Chadi Mike Scoala nr.81 Bucuresti 75   
2 5 Lazar Dragos Scoala nr.81 Bucuresti 71   
2 6 Dumitrescu Rares Matei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  1 Eftene Adina
2 6 Ionici Andrei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  1 Eftene Adina
2 6 Sohmez Deniz Scoala nr.56 Bucuresti 90  1
2 6 Mihale Claudia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 84  M Eftene Adina
2 6 Aghergheloaei Flavia Elena Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 80  M Eftene Adina
3 pregatitoare Diaconu Daria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
3 pregatitoare Draguna Beatrice Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
3 pregatitoare Gherghina Irina Anisia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
3 pregatitoare Grigore Rebeca Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
3 pregatitoare Panciu Emil Cosmin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
3 pregatitoare Preda Mario George Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 100  1 Roxana Dogaru
3 pregatitoare Filipoiu Riana Alexia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  2 Roxana Dogaru
3 1 Constantinescu Elena Daniela Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
3 1 Diaconu Iustina Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
3 1 Margarit Rares Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
3 1 Mortici Matei Scoala nr 79 Bucuresti 100  1 Dirlau
3 1 Zabrauteanu Theodora Scoala nr.79 Bucuresti 100  1
3 1 Roata Palade Maria Magdalena Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 98  2 Ramona Ghita
3 1 Stefan Cezar Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 98  2 Ramona Ghita
3 1 Sandulescu Ana Maria Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 95  3 Ramona Ghita
3 1 Vasile Ioana Alexandra Scoala nr 194 Bucuresti 95  3
3 1 Tartau Matei Alexandru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 94  3 Ramona Ghita
3 1 Bardas Nectarie Col. National Jean Monnet-Ploiesti Bucuresti 92  3
3 1 Ardeleanu Eric Constantin Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ghita Ramona
3 1 Ciurescu Eric Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 90  3 Ramona Ghita
3 1 Preda David Stefan Scoala nr 79 Bucuresti 90  3 Dirlau
3 1 Bischofberger Katarina Scoala nr.56 Bucuresti 85  M
3 1 Chira Emil Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 85  M Ramona Ghita
3 1 Ciungradi Mihai Scoala nr 79 Bucuresti 85  M Dirlau
3 2 Ilie Luca Mihai Scoala Spectrum Bucuresti 95  1 Radescu Oana
3 2 Nicolescu Maria Scoala Miguel Cervantes Bucuresti 89  M
3 3 Boraciu Alexandru Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 75    Cristina Despescu
3 4 Gkovaris Lucas Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 83  M Anne Dumitru
3 5 Vaja Andreea Amalia Scoala nr.81 Bucuresti 93  1
3 5 Duma Ioan Matei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 82  M Eftene Adina
3 6 Mihale Claudia Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 94  1 Eftene Adina
3 6 Dumitrescu Rares Matei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 91  2 Eftene Adina
3 6 Ionici Andrei Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC Bucuresti 91  2 Eftene Adina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018