Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B186

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Catalin Miruna Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Catalin Radu Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Ene Daria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Garconita Alexandra Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Gavrila Robert Ionut Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Ghinararu Iulia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Lospa Tamara Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Manguci Luca Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Nita Matei Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Pop Marcus Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Popa Cosmin Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Tabacaru Mihnea Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Tartau Vlad Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Tivda Ilinca Maria Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Untea Xenia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 pregatitoare Buse Alice Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  2
1 pregatitoare Campan David Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 90  3
1 1 Alkan Arif Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Aron Mario Robert Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Calisov Radu Constantin Scoala Gimnaziala Nr. 20 Bucuresti 100  1
1 1 Carlan Silvia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Chirvasiu Ana Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Cioc Eduard Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 100  1
1 1 Ciomirdac Miruna Ioana Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Dina Irina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Dragodan Horatiu Traian Complex Educational Lauder Reut Bucuresti 100  1
1 1 Ene Catalina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Fratica Robert Mario Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Garconita Vlad Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Gheorghiu Raluca Oana Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Iacobescu Adriana Rebeca Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Lixandru Sara Andreea Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Macovei Maria Ioana Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Mirea Emanuel Stefan Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Nistor Vlad Mihai Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Partene Andrei Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 100  1
1 1 Rasboi Andreea Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 100  1
1 1 Teodorescu Daria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Vatui Maria Izabela Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 100  1
1 1 Adam Andreea Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 99  2
1 1 Balan Ruxandra Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 99  2
1 1 Munteanu Costin Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 99  2
1 1 Nicolae Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 75 Bucuresti 99  2
1 1 Tintila Andreea Izabela Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 99  2
1 1 Vremes Eduard Gabriel Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 99  2
1 1 Anton Vlad Alexandru Scoala Gimnaziala Nr. 1 Bucuresti 98  2
1 1 Branisteanu Lavinia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 98  2
1 1 Dana David Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 98  2
1 1 Dobrea Mihnea Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 98  2
1 1 Solojan Rihana Andreea Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 98  2
1 1 Aftene Bogdan Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 97  3
1 1 Culea Edith Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 97  3
1 1 Ilie Lavinia Iustina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 96  3
1 1 Andrei Sotiris Vasilis Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Bogdan Matei Costin Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Codarcea Matei Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Colan David Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 95  3
1 1 Gherghescu Maria Sara Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Lu Tianyu Andreas Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Matei Vlad Nicolae Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Olteanu Andrei Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Osman Amoun Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 95  3
1 1 Prisacariu Beatrice Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Punga Felicia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 95  3
1 1 Zaharescu Mihai Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 95  3
1 1 Goaga Sonia Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 94  3
1 1 Ion Horia Tudor Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 94  3
1 1 Tanase Denis Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 94  3
1 1 Cimpeanu Andreea Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 93  3
1 1 Iordache Mathias Stefan Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 93  3
1 1 Zaharescu Maria Elena Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 93  3
1 1 Cernat Isachi Maria Teodora Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 92  3
1 1 Marin Cezar Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 92  3
1 1 Mesnita Radu Alexandru Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 90  3
1 1 Patrascu Jasmine Gabriela Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 90  3
1 1 Sandu Rares Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 90  3
1 1 Ostafi Anastasia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 89  M
1 1 Meirosu Raluca Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 88  M
1 1 Pologea Natalia Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 88  M
1 1 Croitoru Amira Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 87  M
1 1 Deneanu George Dan Cristian Scoala Gimnaziala Nr. 20 Bucuresti 87  M
1 1 Rotaru Radu Stefan Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 85  M
1 1 Tarata Sofia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 84  M
1 1 Cristea Greta Stefania Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 83  M
1 1 Marinescu Yannis Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 81  M
1 1 Neamtu Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 80  M
1 1 Tanase Mihai Cosmin Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 79   
1 1 Gavrilita Patricia Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 78   
1 1 Negreanu Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 75   
1 1 Sandu Antonio Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 75   
1 1 Barna Alex Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 71   
1 1 Feraru Carla Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 70   
1 1 Soldea Alina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 67   
1 1 Marangoci Darius Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 66   
1 1 Dumitrascu Andrei Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 59   
1 1 Cataonu Teodora Alexandra Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 abs    92
1 1 Kehaiyan Maria Zara Complex Educational Lauder Reut Bucuresti abs   
1 2 Pana Alexandru Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 97  1
1 2 Dinca Andrei Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 96  1
1 2 Mihai Stefan Horia Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 96  1
1 2 Alioanei Mara Scoala Gimnaziala Nr. 56 Bucuresti 95  2
1 2 Cocan Claudiu Marian Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 95  2
1 2 Boca Claudiu Iustin Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 93  3
1 2 Grasu Vlad Antonie Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 93  3
1 2 Chirila Stefan Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 92  3
1 2 Voinea Alexandru Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 91  3
1 2 Mihai Ana Maria Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 89  M
1 2 Cristea Cosmin Mihai Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 88  M
1 2 Papa Vlad Ionut Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 88  M
1 2 Stoian Catalin Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 83  M
1 2 Turneanu Ingrid Scoala Gimnaziala Nr. 56 Bucuresti 82  M
1 2 Lates Darius Gabriel Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 81  M
1 2 Oncete Sanziana Maria Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 81  M
1 2 Sovaroiu Andreea Stefania Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 80  M
1 2 Chitu Daria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 79   
1 2 Enache Alexandra Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 79   
1 2 Colcisca Daniel Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 78   
1 2 Craciun Andrei Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 78   
1 2 Draghici Daria Maria Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 78   
1 2 Zeciu Denisa Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 78   
1 2 Cristescu Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 77   
1 2 Oleacu Voicu Alina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 77   
1 2 Radoi Claudiu Ioan Scoala Gimnaziala Nr. 116 Bucuresti 77   
1 2 Badea Maria Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 76   
1 2 Dobre Costin Adrian Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 75   
1 2 Radu Mihai Reis Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 74   
1 2 Petcu Allesia Cristiana Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 73   
1 2 Casaburi Caterina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 72   
1 2 Cristache Luca Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 71   
1 2 Dorobantu Bogdan Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 70   
1 2 Vlad Miruna Denisa Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 70   
1 2 Damian Sabina Ioana Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 69   
1 2 Gaure Karina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 69   
1 2 Vitalaru Natalia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 69   
1 2 Vaeni Alessia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 67   
1 2 Chelariu Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 64   
1 2 Duica Cristina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 64   
1 2 Motoc Antonia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 63   
1 2 Dumitrescu Alexandru Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 62   
1 2 Andrei Florin Stefan Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 61   
1 2 Gratianu Mario Gabriel Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 61   
1 2 Jarcau Dragos Mario Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 61   
1 2 Gheorghe Andrei Daniel Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 59   
1 2 Fana Raluca Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 57   
1 2 Ostapovici Mario Scoala Gimnaziala Nr. 92 Bucuresti 54   
1 2 Stavrositu Alexandra Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti 50   
1 2 Boghici Isabela Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 abs   
1 2 Craciun Ana Catalina Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti abs   
1 2 Diaconu Ioana Scoala Gimnaziala Nr. 89 Bucuresti abs   
1 3 Velciu Ilinca Maria Scoala Gimnaziala Nr. 79 Sector 3 99  1
1 3 Enache Maria Scoala Gimnaziala Nr. 80 Sector 3 97  2
1 3 Olteanu Andrei Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 93  2
1 3 Namolosanu Vlad Complex Educational Lauder Reut Sector 3 92  3
1 3 Tabacaru Horia Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 92  3
1 3 Cojocaru Vlad Scoala Gimnaziala Nr. 196 Sector 3 88  M
1 3 Ghita Radu Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 86  M
1 3 Sulea Ilinca Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 85  M
1 3 Dumitrescu Vladimir Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 84  M
1 3 Grindei Cristian Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 84  M
1 3 Oancea Teodora Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 82  M
1 3 Lazar Alexandru Samuel Scoala Gimnaziala Nr. 87 Sector 3 79   
1 3 Bratu Matei Bogdan Complex Educational Lauder Reut Bucuresti 77   
1 3 Darie Alexandru Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 76   
1 3 Paraschiv Erica Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 76   
1 3 Talmacel Ariana Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 76   
1 3 Chira Daria Scoala Gimnaziala Nr. 79 Sector 3 75   
1 3 Cozmanciuc Antonie Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 75   
1 3 Raducan Ana Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 74   
1 3 Coman Irina Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 73   
1 3 Mazilu Stefan Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 73   
1 3 Rosu Diana Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 71   
1 3 Cioc Radu Cristian Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 68   
1 3 Meirosu Bogdan Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 65   
1 3 Lavi Miruna Ilanit Complex Educational Lauder Reut Sector 3 62   
1 3 Chesaru Vlad Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 60   
1 3 Udrea Simina Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 56   
1 3 Andrei Hermann Ingrid Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 50   
1 3 Cristea Leonardo Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 abs   
1 3 Nistor Alexis Complex Educational Lauder Reut Sector 3 abs   
1 4 Radu Alexandru Scoala Gimnaziala Nr. 80 Sector 3 100  1
1 4 Gheorghe Mihnea Alex Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 96  1
1 4 Popescu Aruna Scoala Gimnaziala Nr. 149 Sector 3 92  2
1 4 Chira Carla Scoala Gimnaziala Nr. 79 Sector 3 91  2
1 4 Dragostin David Scoala Gimnaziala Nr. 149 Sector 3 91  2
1 4 Voiculescu Alexandru Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 91  2
1 4 Deneanu Andreea Maria Irina Scoala Gimnaziala Nr. 20 Sector 3 90  3
1 4 Magiru Alexia Scoala Gimnaziala Nr. 149 Sector 3 90  3
1 4 Moinescu Anton George Scoala Gimnaziala Nr. 86 Sector 3 90  3
1 4 Oprea Mara Scoala Gimnaziala Nr. 86 Sector 3 90  3
1 4 Maruta Bianca Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 89  M
1 4 Petcu Norris Stefano Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 88  M
1 4 Ionescu David Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 86  M
1 4 Popa Radu Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 86  M
1 4 Covalciuc Cristian Scoala Gimnaziala Nr. 149 Sector 3 85  M
1 4 Constantin Alesia Maria Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 84  M
1 4 Tasip Teodora Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 82  M
1 4 Vasile Bianca Complex Educational Lauder Reut Sector 3 82  M
1 4 Voiculescu Radu Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 80  M
1 4 Vasui Gabriela Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 78   
1 4 Alexa Nicholas Scoala Gimnaziala Nr. 149 Sector 3 77   
1 4 Anghelescu Alexia Scoala Gimnaziala Nr. 149 Sector 3 77   
1 4 Manea Stefan Daniel Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 76   
1 4 Maxim Ilinca Complexul Educational Lauder Reut Sector 3 76   
1 4 Serbanescu Andrei Scoala Gimnaziala Nr. 86 Sector 3 76   
1 4 Turcu Andreea Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 76   
1 4 Demeter Adrian Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 74   
1 4 Nitu Dara Iulia Complex Educational Lauder Reut Sector 3 74   
1 4 Calisov Ana Maria Scoala Gimnaziala Nr. 20 Bucuresti 73   
1 4 Postolea Daria Scoala Gimnaziala Nr. 149 Sector 3 73   
1 4 Palade Luisa Maria Scoala Gimnaziala Nr. 92 Sector 3 70   
1 4 Nastasoiu Rebecca Complex Educational Lauder Reut Sector 3 64   
1 4 Albu Ariadna Compl. Educ. Lauder Reut Bucuresti 60   
1 4 Mursa Mara Alexandra Liceul Teoretic Dante Alighieri Sector 3 abs   
1 5 Andreescu Robert Scoala Gimnaziala Nr. 56 Bucuresti 95  1
1 5 Matei Stefan Scoala Gimnaziala nr. 80 Bucuresti 93  2
1 5 Fogoros Ioana Teodora Liceul George Cosbuc Bucuresti 88  M
1 5 Dinca Tudor Cristian Scoala Gimnaziala Nr. 80 Bucuresti 87  M
1 5 Neacsu David Adrian Scoala Gimnaziala Nr. 79 Bucuresti 86  M
1 5 Piso Marcus Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti 79   
1 5 Danciu Elia Liceul George Cosbuc Bucuresti 75   
1 5 Mihai Ana Alexandra Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti 69   
1 5 Tifui Lara Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti 68   
1 5 Alioanei Radu Scoala Gimnaziala Nr. 56 Bucuresti 65   
1 5 Neacsu Catalina Cristina Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti 64   
1 5 Scutelnicu Ana Maria Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti 53   
1 5 Dragoman Olivia Carla Complexul Educationala Lauder Reut Bucuresti abs   
1 5 Iancu Alec Tudor Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti abs   
1 5 Negrea Daniel Mihail Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti abs   
1 6 Stancescu Monica Elena Liceul Teoretic Dante Alighieri Bucuresti 97  1
1 6 Stoian Matei Scoala Gimnaziala Nr. 97 Bucuresti 89  M
1 6 Peicea Briana Liceul Waldorf Bucuresti 57   
1 6 Marinescu Vlad CComplexul Educational Lauder Reut Bucuresti 49   
1 6 Moisescu Toma Cristian Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti abs   
1 6 Rotman Giacomo Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti abs   
1 6 Saguna Maria Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti abs   
1 7 Apetrei Eduard Ionut Scoala Gimnaziala Nr. 79 Bucuresti 83  M
1 7 Burcovschi Tudor Scoala Gimnaziala Nr. 97 Bucuresti 46   
1 8 Anghel Matei Ciprian Complex Educational Lauder Reut Sector 3 97  1
1 8 Stefan Daniel Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti 86  M
1 8 Sima Maria Cristina Scoala Gimnaziala Nr. 116 Bucuresti 85  M
1 8 Ostapovici Bianca Scoala Gimnaziala Nr. 92 Bucuresti 58   
1 8 Arbanasu Dan Andrei Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti abs   
1 9 M1 Lica Vlad Florian Complexul Educational Lauder Reut Bucuresti 92  1



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018