Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B180

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Kallos Tania Scoala Europeana Sector 1 98  1 Vladeanu Daniela
1 2 Borbely Ernest Scoala Europeana Sector 1 96  2 Vladeanu Daniela
1 2 Todorescu Vlad Scoala Europeana Sector 1 91  2 Vladeanu Daniela
1 2 Alexandrescu Stefan Scoala Europeana Sector 1 90  3 Vladeanu Daniela
1 2 Nicolae Claudia Scoala Europeana Sector 1 90  3 Vladeanu Daniela
1 2 Rizea Carina Scoala Europeana Sector 1 88  M Vladeanu Daniela
1 2 Cotinghiu Alex Scoala Europeana Sector 1 84  M Vladeanu Daniela
1 2 Bogdan Alex Scoala Europeana Sector 1 80  M Vladeanu Daniela
1 2 Bonciu Eduard Scoala Europeana Sector 1 77    Scraba Maria
1 2 Cinca Ana Scoala Europeana Sector 1 53    Corneteanu Mihaela
1 2 Burloiu Sever Scoala Europeana Sector 1 abs    Vladeanu Daniela
1 3 Bita Anastasia Scoala Europeana Sector 1 96  1 Petre Elena
1 3 Nistor Ioana Scoala Europeana Sector 1 93  2 Puran Madalina
1 3 Calomfirescu Victor Scoala Europeana Sector 1 89  M Epure Dan
1 3 Talpiga Laura Scoala Europeana Sector 1 82  M Puran Madalina
1 3 Zaciu Casiana Scoala Europeana Sector 1 79    Epure Dan
1 3 Nedelcu Vlad Scoala Europeana Sector 1 77    Puran Madalina
1 3 Popescu Alexandra Scoala Europeana Sector 1 77    Puran Madalina
1 3 Murarescu Darius Scoala Europeana Sector 1 75    Puran Madalina
1 3 Ciurez Ioana Scoala Europeana Sector 1 67    Puran Madalina
1 3 Chideanu Maria Scoala Europeana Sector 1 65    Epure Dan
1 3 Dicu Ianis Scoala Europeana Sector 1 64    Epure Dan
1 3 Bizau Filip Scoala Europeana Sector 1 58    Puran Madalina
1 3 Grigore Horia Scoala Europeana Sector 1 43    Epure Dan
1 3 Radulescu Matei Scoala Europeana Sector 1 39    Epure Dan
1 3 Tivig Victor Scoala Europeana Sector 1 abs    Puran Madalina
1 4 Dumitru Alexandru Scoala Europeana Sector 1 97  1 Andries Laura
1 4 Ilie Carina Scoala Europeana Sector 1 95  2 Adina Stancu
1 4 Picotici Bianca Scoala Europeana Sector 1 93  2 Vizireanu Stela
1 4 Constantin Andrei Scoala Europeana Sector 1 91  3 Vizireanu Stela
1 4 Iliescu Ioana Lorelei Scoala Europeana Sector 1 90  3 Andries Laura
1 4 Barcaru Ilinca Scoala Europeana Sector 1 79    Andries Laura
1 4 Diaconu Andrei Scoala Europeana Sector 1 79    Vizireanu Stela
1 4 Marin Maria Scoala Europeana Sector 1 79    Adina Stancu
1 4 Florescu Ana Maria Scoala Europeana Sector 1 76    Andries Laura
1 4 Bejan Maria Scoala Europeana Sector 1 74    Vizireanu Stela
1 4 Costinescu Alexandru Scoala Europeana Sector 1 74    Adina Stancu
1 4 Turcescu Andrei Scoala Europeana Sector 1 71    Vizireanu Stela
1 4 Blajan Tudor Scoala Europeana Sector 1 64    Vizireanu Stela
1 5 Popescu Ioana Scoala Europeana Sector 1 97  1 Coman Mariana
1 5 Enache Elias Scoala Europeana Sector 1 90  2 Coman Mariana
1 5 Paun Ioana Scoala Europeana Sector 1 90  2 Coman Mariana
1 5 Raileanu Teodora Scoala Europeana Sector 1 90  2 Grecu Elena
1 5 Barbulescu Ania Scoala Europeana Sector 1 85  M Coman Mariana
1 5 Cirja Iris Scoala Europeana Sector 1 82  M Coman Mariana
1 5 Girjabu Emma Scoala Europeana Sector 1 82  M Coman Mariana
1 5 Horhoianu Ioana Scoala Europeana Sector 1 81  M Coman Mariana
1 5 Struna Anastasia Scoala Europeana Sector 1 81  M Grecu Elena
1 5 Banica Ana Scoala Europeana Sector 1 80  M Coman Mariana
1 5 Cutus Maria Scoala Europeana Sector 1 80  M Grecu Alina Elena
1 5 Manoliu Dan Scoala Europeana Sector 1 78    Grecu Elena
1 5 Ciungan Mara Scoala Europeana Sector 1 75    Coman Mariana
1 5 Cinca Elena Scoala Europeana Sector 1 74    Coman Mariana
1 5 Dragut Theodor Scoala Europeana Sector 1 72    Coman Mariana
1 5 Gadaleta Mauro Scoala Europeana Sector 1 68    Grecu Elena
1 5 Dumitru Antonio Scoala Europeana Sector 1 67    Grecu Elena
1 5 Dinu Mircea Scoala Europeana Sector 1 66    Coman Mariana
1 5 Tomescu Iulia Scoala Europeana Sector 1 63    Grecu Alina Elena
1 5 Pocopivnii Anastasia Scoala Europeana Sector 1 60    Grecu Elena
1 5 Graur Ana Scoala Europeana Sector 1 56    Grecu Elena
1 5 Zamfir Alexandru Scoala Europeana Sector 1 53    Grecu Elena
1 5 Radu Stefania Scoala Europeana Sector 1 50    Grecu Elena
1 5 Calinescu Aliona Scoala Europeana Sector 1 48    Grecu Elena
1 5 Velciu David Scoala Europeana Sector 1 47    Grecu Alina Elena
1 5 Dihel Maria Scoala Europeana Sector 1 abs    Grecu Elena
1 5 Zamfir Ioana Scoala Europeana Sector 1 abs    Grecu Alina Elena
1 6 Talpiga Vlad Scoala Europeana Sector 1 98  1 Navrescu Olguta
1 6 Motca Luca Scoala Europeana Sector 1 97  1 Navrescu Olguta
1 6 Petcu Lorelei Scoala Europeana Sector 1 97  1 Coman Mariana
1 6 Matei Ana Scoala Europeana Sector 1 96  1 Navrescu Olguta
1 6 Simionescu Andrei Scoala Europeana Sector 1 96  1 Navrescu Olguta
1 6 Chifa Vlad Scoala Europeana Sector 1 95  2 Navrescu Olguta
1 6 Hopulele Ana Scoala Europeana Sector 1 95  2 Navrescu Olguta
1 6 Jamali Arian Scoala Europeana Sector 1 95  2 Navrescu Olguta
1 6 Oprea Tudosie David Scoala Europeana Sector 1 95  2 Navrescu Olguta
1 6 Stan Maria Scoala Europeana Sector 1 95  2 Navrescu Olguta
1 6 Blajan Natalia Scoala Europeana Sector 1 93  3 Serban Ionut
1 6 Marin Adina Scoala Europeana Sector 1 92  3 Navrescu Olguta
1 6 Avram Matei Scoala Europeana Sector 1 91  3 Navrescu Olguta
1 6 Dicu Marius Nicolae Scoala Europeana Sector 1 91  3 Navrescu Olguta
1 6 Gheorghiu Tudor Scoala Europeana Sector 1 91  3 Navrescu Olguta
1 6 Trandafir Alexandra Scoala Europeana Sector 1 91  3 Serban Ionut
1 6 Zinca Luiza Scoala Europeana Sector 1 91  3 Coman Mariana
1 6 Luca Alexandra Scoala Europeana Sector 1 90  3 Navrescu Olguta
1 6 Ognean Mara Scoala Europeana Sector 1 89  M Serban Ionut
1 6 Diaconu Alexia Scoala Europeana Sector 1 88  M Serban Ionut
1 6 Leca Alexia Scoala Europeana Sector 1 87  M Serban Ionut
1 6 Negut Andra Scoala Europeana Sector 1 87  M Serban Ionut
1 6 Gheorghiu Matei Scoala Europeana Sector 1 86  M Navrescu Olguta
1 6 Gosu Filip Scoala Europeana Sector 1 78    Serban Ionut
1 6 Mocanu Briana Scoala Europeana Sector 1 77    Serban Ionut
1 6 Dragomir Andrei Scoala Europeana Sector 1 76    Coman Mariana
1 6 Robciuc Tudor Scoala Europeana Sector 1 76    Serban Ionut
1 6 Chiritoiu Eliza Scoala Europeana Sector 1 70    Coman Mariana
1 6 Despa Alexandru Scoala Europeana Sector 1 70    Serban Ionut
1 6 Warinschi Sebastian Scoala Europeana Sector 1 69    Serban Ionut
1 6 Delcea Eduard Scoala Europeana Sector 1 61    Coman Mariana
1 7 Toader Sergiu Scoala Europeana Sector 1 86  M Navrescu Olguta
1 7 Popescu Andreea Scoala Europeana Sector 1 84  M Navrescu Olguta
1 7 Calomfirescu Vlad Scoala Europeana Sector 1 78    Coman Mariana
1 7 Pascut Matei Scoala Europeana Sector 1 77    Navrescu Olguta
1 8 Simion Andrei Scoala Europeana Sector 1 92  1 Bita Cristina
1 8 Traistaru Antonio Scoala Europeana Sector 1 89  M Lisman Alin
1 8 Dan Andrei Scoala Europeana Sector 1 88  M Bita Cristina
1 8 Popa Alexandru Scoala Europeana Sector 1 74    Bita Cristina
1 8 Mazilu Matei Scoala Europeana Sector 1 68    Bita Cristina
1 8 Testa Matei Scoala Europeana Sector 1 56    Bita Cristina
1 8 Serban Alexandru Scoala Europeana Sector 1 54    Bita Cristina
2 2 Kallos Tania Scoala Europeana Sector 1 99  1 Vladeanu Daniela
2 2 Borbely Ernest Scoala Europeana Sector 1 91  2 Vladeanu Daniela
2 2 Todorescu Vlad Scoala Europeana Sector 1 91  2 Vladeanu Daniela
2 2 Nicolae Claudia Scoala Europeana Sector 1 90  3 Vladeanu Daniela
2 2 Nicolae Ana Scoala Europeana Sector 1 75    Vladeanu Daniela
2 2 Cotinghiu Alex Scoala Europeana Sector 1 58    Vladeanu Daniela
2 2 Alexandrescu Stefan Scoala Europeana Sector 1 abs    Vladeanu Daniela
2 2 Baciu Andra Scoala Europeana Sector 1 abs    Corneteanu Mihaela
2 3 Bita Anastasia Scoala Europeana Sector 1 98  1 Petre Elena
2 3 Costin Robert Scoala Europeana Sector 1 98  1 Oprea Andreea
2 3 Barbulescu Sofia Scoala Europeana Sector 1 95  2 Oprea Andreea
2 3 Ancar Eric Scoala Europeana Sector 1 92  3 Oprea Andreea
2 3 Guli Rebeca Scoala Europeana Sector 1 83  M Epure Dan
2 3 Zaciu Casiana Scoala Europeana Sector 1 81  M Epure Dan
2 3 Ciurez Ioana Scoala Europeana Sector 1 79    Puran Madalina
2 3 Talpiga Laura Scoala Europeana Sector 1 79    Puran Madalina
2 3 Grigore Horia Scoala Europeana Sector 1 58    Epure Dan
2 3 Tuta Ilinca Scoala Europeana Sector 1 47    Puran Madalina
2 3 Bizau Filip Scoala Europeana Sector 1 abs    Puran Madalina
2 3 Chideanu Maria Scoala Europeana Sector 1 abs    Epure Dan
2 3 Nistor Ioana Scoala Europeana Sector 1 abs    Puran Madalina
2 3 Petrescu Maria Scoala Europeana Sector 1 abs    Oprea Andreea
2 3 Tivig Victor Scoala Europeana Sector 1 abs    Puran Madalina
2 4 Dumitru Alexandru Scoala Europeana Sector 1 98  1 Andries Laura
2 4 Barcaru Ilinca Scoala Europeana Sector 1 97  1 Andries Laura
2 4 Picotici Bianca Scoala Europeana Sector 1 97  1 Vizireanu Stela
2 4 Turcescu Andrei Scoala Europeana Sector 1 95  2 Vizireanu Stela
2 4 Costinescu Alexandru Scoala Europeana Sector 1 93  2 Adina Stancu
2 4 Diaconu Andrei Scoala Europeana Sector 1 93  2 Vizireanu Stela
2 4 Bejan Maria Scoala Europeana Sector 1 91  3 Vizireanu Stela
2 4 Constantin Andrei Scoala Europeana Sector 1 91  3 Vizireanu Stela
2 4 Florescu Ana Maria Scoala Europeana Sector 1 91  3 Andries Laura
2 4 Iliescu Ioana Lorelei Scoala Europeana Sector 1 88  M Andries Laura
2 4 Toader Serban Scoala Europeana Sector 1 81  M Adina Stancu
2 4 Dicu Anca Scoala Europeana Sector 1 79    Andries Laura
2 4 Blajan Tudor Scoala Europeana Sector 1 63    Vizireanu Stela
2 5 Popescu Ioana Scoala Europeana Sector 1 100  1 Coman Mariana
2 5 Raileanu Teodora Scoala Europeana Sector 1 92  2 Grecu Elena
2 5 Horhoianu Ioana Scoala Europeana Sector 1 90  3 Coman Mariana
2 5 Struna Anastasia Scoala Europeana Sector 1 90  3 Grecu Elena
2 5 Enache Elias Scoala Europeana Sector 1 89  M Coman Mariana
2 5 Cirja Iris Scoala Europeana Sector 1 88  M Coman Mariana
2 5 Pascut Letitia Scoala Europeana Sector 1 86  M Coman Mariana
2 5 Dihel Maria Scoala Europeana Sector 1 85  M Grecu Elena
2 5 Cutus Maria Scoala Europeana Sector 1 84  M Grecu Alina Elena
2 5 Manoliu Dan Scoala Europeana Sector 1 83  M Grecu Elena
2 5 Ablagi Cengis Scoala Europeana Sector 1 76    Grecu Alina Elena
2 5 Dumitru Antonio Scoala Europeana Sector 1 76    Grecu Elena
2 5 Dinu Mircea Scoala Europeana Sector 1 73    Coman Mariana
2 5 Pocoprivnii Anastasia Scoala Europeana Sector 1 73    Grecu Elena
2 5 Tomescu Iulia Scoala Europeana Sector 1 72    Grecu Alina Elena
2 5 Popescu Mara Scoala Europeana Sector 1 71    Coman Mariana
2 5 Graur Ana Scoala Europeana Sector 1 62    Grecu Elena
2 5 Barbulescu Ania Scoala Europeana Sector 1 abs    Coman Mariana
2 6 Luca Alexandra Scoala Europeana Sector 1 97  1 Navrescu Olguta
2 6 Petcu Lorelei Scoala Europeana Sector 1 94  1 Coman Mariana
2 6 Simionescu Andrei Scoala Europeana Sector 1 94  1 Navrescu Olguta
2 6 Talpiga Vlad Scoala Europeana Sector 1 94  1 Navrescu Olguta
2 6 Tudosie David Scoala Europeana Sector 1 94  1 Navrescu Olguta
2 6 Avram Matei Scoala Europeana Sector 1 93  2 Navrescu Olguta
2 6 Zinca Luiza Scoala Europeana Sector 1 93  2 Coman Mariana
2 6 Lungu Caterina Scoala Europeana Sector 1 92  2 Serban Ionut
2 6 Bonciog Matei Scoala Europeana Sector 1 91  3 Coman Mariana
2 6 Gheorghiu Matei Scoala Europeana Sector 1 91  3 Navrescu Olguta
2 6 Matei Ana Scoala Europeana Sector 1 91  3 Navrescu Olguta
2 6 Stan Maria Scoala Europeana Sector 1 91  3 Navrescu Olguta
2 6 Dicu Marius Nicolae Scoala Europeana Sector 1 90  3 Navrescu Olguta
2 6 Gheorghiu Tudor Scoala Europeana Sector 1 90  3 Navrescu Olguta
2 6 Marin Adina Scoala Europeana Sector 1 90  3 Navrescu Olguta
2 6 Jumbei Nicolae Scoala Europeana Sector 1 89  M Coman Mariana
2 6 Chifa Vlad Scoala Europeana Sector 1 87  M Navrescu Olguta
2 6 Diaconu Alexia Scoala Europeana Sector 1 87  M Serban Ionut
2 6 Ognean Mara Scoala Europeana Sector 1 86  M Serban Ionut
2 6 Delcea Eduard Scoala Europeana Sector 1 85  M Coman Mariana
2 6 Puiu Teodora Scoala Europeana Sector 1 84  M Serban Ionut
2 6 Jamali Arian Scoala Europeana Sector 1 83  M Navrescu Olguta
2 6 Negut Andra Scoala Europeana Sector 1 82  M Serban Ionut
2 6 Motca Luca Scoala Europeana Sector 1 80  M Navrescu Olguta
2 6 Blajan Natalia Scoala Europeana Sector 1 78    Serban Ionut
2 6 Trandafir Alexandra Scoala Europeana Sector 1 76    Serban Ionut
2 6 Gosu Filip Scoala Europeana Sector 1 74    Serban Ionut
2 6 Moise Sara Scoala Europeana Sector 1 72    Serban Ionut
2 6 Chiritoiu Eliza Scoala Europeana Sector 1 abs    Coman Mariana
2 7 Toader Sergiu Scoala Europeana Sector 1 80  M Navrescu Olguta
2 7 Pascut Matei Scoala Europeana Sector 1 abs    Navrescu Olguta
2 8 Simion Andrei Scoala Europeana Sector 1 abs    Bita Cristina
2 9 M1 Sirbu Iulia Scoala Europeana Sector 1 86  M Boscanici Bogdan
2 10 M1 Stanciulescu Mihnea Scoala Europeana Sector 1 abs    Serban Ionut
2 11 M1 Chiriac Sebastian Scoala Europeana Sector 1 87  M Bita Cristina
2 11 M1 Hashemi Anca Scoala Europeana Sector 1 80  M Bita Cristina
2 12 M1 Talambuta Cezar Scoala Europeana Sector 1 90  1 Boscanici Bogdan
2 12 M1 Birsan Alin Scoala Europeana Sector 1 81  M Boscanici Bogdan
2 12 M1 Antohi Laurentiu Scoala Europeana Sector 1 abs    Boscanici Bogdan
3 2 Kallos Tania Scoala Europeana Sector 1 92  1 Hera Anca
3 2 Todorescu Vlad Scoala Europeana Sector 1 86  M Hera Anca
3 2 Dicu Alexandra Scoala Europeana Sector 1 81  M Hera Anca
3 2 Nicolae Ana Scoala Europeana Sector 1 71    Hera Anca
3 2 Rizea Carina Scoala Europeana Sector 1 69    Hera Anca
3 2 Borbely Ernest Scoala Europeana Sector 1 abs    Hera Anca
3 2 Bragarea Maria Scoala Europeana Sector 1 abs    Hera Anca
3 2 Cotinghiu Alex Scoala Europeana Sector 1 abs    Hera Anca
3 2 Nicolae Claudia Scoala Europeana Sector 1 abs    Hera Anca
3 3 Costin Robert Scoala Europeana Sector 1 89  M Oprea Andreea
3 3 Bita Anastasia Scoala Europeana Sector 1 85  M Petre Elena
3 3 Calomfirescu Victor Scoala Europeana Sector 1 85  M Epure Dan
3 3 Nistor Ioana Scoala Europeana Sector 1 85  M Puran Madalina
3 3 Ancar Eric Scoala Europeana Sector 1 78    Oprea Andreea
3 3 Nafornita Ilinca Scoala Europeana Sector 1 77    Oprea Andreea
3 3 Talpiga Laura Scoala Europeana Sector 1 75    Puran Madalina
3 3 Manescu Vlad Scoala Europeana Sector 1 73    Puran Madalina
3 3 Ciurez Ioana Scoala Europeana Sector 1 69    Puran Madalina
3 3 Dicu Ianis Scoala Europeana Sector 1 64    Epure Dan
3 3 Guli Rebeca Scoala Europeana Sector 1 abs    Epure Dan
3 4 Constantin Andrei Scoala Europeana Sector 1 96  1 Vizireanu Stela
3 4 Dumitru Alexandru Scoala Europeana Sector 1 96  1 Andries Laura
3 4 Picotici Bianca Scoala Europeana Sector 1 92  2 Vizireanu Stela
3 4 Dintoi Robert Scoala Europeana Bucuresti 90  3 Andries Laura
3 4 Iliescu Ioana Lorelei Scoala Europeana Sector 1 90  3 Andries Laura
3 4 Barcaru Ilinca Scoala Europeana Sector 1 87  M Andries Laura
3 4 Glodeanu Natalia Scoala Europeana Sector 1 74    Andries Laura
3 4 Dumitrescu Matei Scoala Europeana Bucuresti abs    Andries Laura
3 4 Florescu Ana Maria Scoala Europeana Sector 1 abs    Andries Laura
3 5 Popescu Ioana Scoala Europeana Sector 1 100  1 Coman Mariana
3 5 Banuta Ana Scoala Europeana Sector 1 96  1 Grecu Alina Elena
3 5 Raileanu Teodora Scoala Europeana Sector 1 95  2 Grecu Elena
3 5 Struna Anastasia Scoala Europeana Sector 1 93  3 Grecu Elena
3 5 Darie Miruna Scoala Europeana Sector 1 92  3 Coman Mariana
3 5 Enache Elias Scoala Europeana Sector 1 91  3 Coman Mariana
3 5 Manoliu Dan Scoala Europeana Sector 1 89  M Grecu Elena
3 5 Horhoianu Ioana Scoala Europeana Sector 1 88  M Coman Mariana
3 5 Tomescu Iulia Scoala Europeana Sector 1 71    Grecu Alina Elena
3 5 Paulopol Daria Scoala Europeana Sector 1 68    Grecu Elena
3 5 Cutus Maria Scoala Europeana Sector 1 66    Grecu Alina Elena
3 5 Cirja Iris Scoala Europeana Sector 1 abs    Coman Mariana
3 5 Dragut Theodor Scoala Europeana Sector 1 abs    Coman Mariana
3 6 Petre Adina Scoala Europeana Sector 1 98  1 Serban Ionut/lupu Gabriela
3 6 Stan Maria Scoala Europeana Sector 1 98  1 Navrescu Olguta
3 6 Talpiga Vlad Scoala Europeana Sector 1 98  1 Navrescu Olguta
3 6 Luca Alexandra Scoala Europeana Sector 1 95  2 Navrescu Olguta
3 6 Motca Luca Scoala Europeana Sector 1 95  2 Navrescu Olguta
3 6 Avram Matei Scoala Europeana Sector 1 93  3 Navrescu Olguta
3 6 Gheorghiu Tudor Scoala Europeana Sector 1 93  3 Navrescu Olguta
3 6 Petcu Lorelei Scoala Europeana Sector 1 93  3 Coman Mariana
3 6 Simionescu Andrei Scoala Europeana Sector 1 91  3 Navrescu Olguta
3 6 Gheorghiu Matei Scoala Europeana Sector 1 90  3 Navrescu Olguta
3 6 Oprea Tudosie David Scoala Europeana Sector 1 89  M Navrescu Olguta
3 6 Dicu Marius Nicolae Scoala Europeana Sector 1 85  M Navrescu Olguta
3 6 Trandafir Alexandra Scoala Europeana Sector 1 82  M Serban Ionut/lupu Gabriela
3 6 Ognean Mara Scoala Europeana Sector 1 81  M Serban Ionut/lupu Gabriela
3 6 Chifa Vlad Scoala Europeana Sector 1 80  M Navrescu Olguta
3 6 Jamali Arian Scoala Europeana Sector 1 80  M Navrescu Olguta
3 6 Chiritoiu Eliza Scoala Europeana Sector 1 74    Coman Mariana
3 6 Adam Denisa Scoala Europeana Sector 1 abs    Serban Ionut/lupu Gabriela
3 6 Jumbei Nicolae Scoala Europeana Sector 1 abs    Coman Mariana
3 6 Lazarescu Andreea Scoala Europeana Sector 1 abs    Serban Ionut/lupu Gabriela
3 6 Matei Ana Scoala Europeana Sector 1 abs    Navrescu Olguta
3 7 Toader Sergiu Scoala Europeana Sector 1 75    Navrescu Olguta



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018