Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B173

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 pregatitoare Dunca Rares Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Mates Ioana Teodora Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Mihai Maria Cristina Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Platica Ana Elena Liceul Ioan Petrus, Otopeni Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Popescu Rares Stefan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Salbatecu Mara Alexandra Scolii Gimnaziale N. Titulescu Bucuresti 100  1
1 pregatitoare Toma Ciprian Ioan Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 90  2
1 pregatitoare Stoian Ema Alexandra Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 88  M
1 1 Papacioc Denis Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 99  1
1 1 Vencu Ianis Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 99  1
1 1 Marcuta Ilinca Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 95  2
1 1 Florea Larisa Georgiana Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 93  3
1 1 Grigore Denisa Elena Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 91  3
1 1 Popescu Radu Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 90  3
1 1 Zamfir Cristian Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 87  M
1 1 Buldan Eric Andrei Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 85  M
1 1 Gusoi Natalia Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 85  M
1 1 Rizescu Bianca Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 85  M
1 1 Giurgea Maria Scoala Gimnaziala "Alexandru Costescu" Bucuresti 83  M
1 1 Ruse Teodora Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 82  M
1 1 Chiran Eduard Andrei Scoala Gimnaziala "Geo Bogza" Bucuresti 80  M
1 1 Lazar Maria Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 80  M
1 1 Hortopan Lavinia Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 75   
1 1 Stanciu Karina Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 74   
1 1 Grajdeanu Florin Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 68   
1 1 Mares Mihai Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 68   
1 1 Constantinescu Ilinca Andreea Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 61   
1 1 Maricescu Ioana Raluca Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 60   
1 1 Laslo Ana Maria Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 39   
1 2 Simzianu Teodora Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 95  1
1 2 Ciobanu Andreea Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 94  2
1 2 Dior David Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 91  3
1 2 Serban Luca Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 89  M
1 2 Covaci Alexandru Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 88  M
1 2 Musetescu Rares Andrei Scoala Gimnaziala Marin Preda Bucuresti 82  M
1 2 Dragan Sebastian Liceul "G. Enescu" Bucuresti 81  M
1 2 Musetescu Eva Maria Scoala Gimnaziala Marin Preda Bucuresti 78   
1 2 Bogdan Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 76   
1 2 Manea Elina Maria Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 76   
1 2 Rosu Paul Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 76   
1 2 Blebea Antonia Maria Sc.Gimnaziala "Titu Maiorescu" Bucuresti 73   
1 2 Dumitrescu David Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 72   
1 2 Sibianu Sebastian Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 59   
1 2 Cotovelea Andreea Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 47   
1 3 Mates Irina Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
1 3 Brestoiu Matei Dimitri Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 98  1
1 3 Rugina Matei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 98  1
1 3 Nicula Andrei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 97  1
1 3 Mates Alexandra Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 96  2
1 3 Opran David Andrei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 96  2
1 3 Popescu Mihnea Andrei Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 94  2
1 3 Grigore Stefania Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 93  2
1 3 Georgescu Maximilian Kristiana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 92  3
1 3 Ghita Alex Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 92  3
1 3 Verzotti Matteo Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 92  3
1 3 Zapca Mara Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 92  3
1 3 Gheorghe Roxana Gabriela Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 91  3
1 3 Radulescu Andrei Valentin Scoala Gimnaziala Prof. Ion Visoiu Chitila Bucuresti 91  3
1 3 Lazea Tudor Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 90  3
1 3 Orbean Radu Andrei Liceul Teoretic J. Monnet Bucuresti 90  3
1 3 Ivan Irina Gabriela Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 89  M
1 3 Preda Sebastian Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 88  M
1 3 Vartires Ioana Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 88  M
1 3 Anghel Andrei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 86  M
1 3 Dragulet Maria Cristina Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 86  M
1 3 Manole Ariana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 86  M
1 3 Toma Luca Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 84  M
1 3 Radulescu Andreea Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 82  M
1 3 Toma Carina Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 82  M
1 3 Buzoianu Matei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 81  M
1 3 Tudor Samuel Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 80  M
1 3 Ursea Radu Stefan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 80  M
1 3 Barna Valentin Scoala ,, Sf. Trei Ierarhi" Bucuresti 79   
1 3 Argatu Adelina Cristina Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 78   
1 3 Ciubotaru Daniel Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 78   
1 3 Manuc Alex Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 76   
1 3 Platica Claudiu Alexandru Liceul Ioan Petrus, Otopeni Bucuresti 76   
1 3 Teodorescu Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 76   
1 3 Radulescu Stefania Scoala Gimnaziala Nr.186 Bucuresti 75   
1 3 Soare Diana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 75   
1 3 Udristoiu Vlad Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 75   
1 3 Mihalca Andreea Catalina Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 71   
1 3 Ursu Maria Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 71   
1 3 Tanasescu Andrei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 70   
1 3 Popescu Darius Cristian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 69   
1 3 Simion Daria Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 66   
1 3 Cimpeanu Andreea Stefania Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 65   
1 3 Pieptea Stefan Gabriel Flaviu Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 61   
1 3 Dragomir Veronica Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 60   
1 3 Miron Miruna Andreea Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 54   
1 3 Ilinoiu Stefan Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 45   
1 4 Peia Carlos Andreas Liceul Teoretic "Al. Vlahuta" Bucuresti 93  1
1 4 Simzianu Stefania Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 86  M
1 4 Dima Catinca Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 85  M
1 4 Ionescu Ana Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 85  M
1 4 Tomasescu Razvan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 85  M
1 4 Ispas Cristiana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 84  M
1 4 Ciurel Daria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 83  M
1 4 Marita Ana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 83  M
1 4 Stoiculescu Vlad Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 82  M
1 4 Ghita Ana Teodora Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 81  M
1 4 Iordache Carla Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 81  M
1 4 Ciornei Mihnea Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 79   
1 4 Manea Florin Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 79   
1 4 Manolache Andrei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 79   
1 4 Finaru Stefan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 78   
1 4 Mocanu Diana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 78   
1 4 Rizea Mihaela Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 71   
1 4 Buldan Alexia Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 68   
1 4 Mercone Mihnea Gabriel Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 68   
1 4 Paligora Karina Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 67   
1 4 Frumuselu Luca Lucian Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 65   
1 4 Constantinescu Rares Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 60   
1 5 Papacioc Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 84  M
1 5 Hortopan Rares Cristian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 77   
1 5 Scurei Puiu Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 75   
1 5 Teodorescu Ana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 71   
1 5 Lupascu Emma Mihaela Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 64   
1 6 Stoica Mihnea Stefan Scoala Gimnaziala Sf.Nicolae Bucuresti 83  M
1 8 Miron Vlad Ioan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 89  M
2 pregatitoare Buculei Alexandra Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Chisar Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Dunca Rares Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Gavrila Alexandra Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Jugaru Ana Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mates Ioana Teodora Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mihai Maria Cristina Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Mosteanu Tudor Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Pantu David Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Popescu Rares Stefan Liceul Teoretic N. Iorga Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Stoian Ema Alexandra Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Tilici Ivana Daria Liceul Teoretic N. Iorga Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Tinea Corina Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Visan Mihai Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 100  1
2 pregatitoare Nenciu Liviu Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 90  2
2 pregatitoare Popa Ionut Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 90  2
2 pregatitoare Salbatecu Mara Alexandra Scoala Gimnaziala N. Titulescu Bucuresti 90  2
2 pregatitoare Stoica Andrei Scoala 170,,Geo Bogza" Bucuresti 90  2
2 pregatitoare Toma Ciprian Ioan Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 90  2
2 pregatitoare Vatamanu Andrada Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 90  2
2 pregatitoare Burtel Sebastian Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Platica Ana Elena Liceulteoretic Ioan Petrus, Otopeni Bucuresti 80  M
2 pregatitoare Tomasescu Tudor Stefan Liceul Teoretic N. Iorga Bucuresti 80  M
2 1 Cioc Ruxandra Floriana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 100  1
2 1 Dragomir Denisa Elena Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 100  1
2 1 Dragulet Iris Alexandra Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 100  1
2 1 Giurgea Maria Sc. Gimnaziala "Alexandru Costescu". Bucuresti 100  1
2 1 Nitulescu Maria Alessia Scoala Elena Vacarescu Bucuresti 100  1
2 1 Culita Mirela Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 97  2
2 1 Ciobanu Ana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 92  3
2 1 Grigore Eva Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 89  M
2 1 Mihaila Alexia Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 89  M
2 1 Mocanu Anton Liceul Teoretic National Bucuresti 88  M
2 1 Marcuta Ilinca Liceul Teoretic N. Iorga Bucuresti 85  M
2 1 Baltag Clara Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 84  M
2 1 Oncete Alexia Flora Scoala Nr.1,,Sf. Voievozi" Bucuresti 84  M
2 1 Puiu Sabina Ioana Scoala 17 "Pia Bratianu". Bucuresti 84  M
2 1 Chiran Eduard Andrei Scoala 170,,Geo Bogza" Bucuresti 80  M
2 1 Lutan Sara Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 80  M
2 1 Papacioc Denis Liceul Teoretic N. Iorga Bucuresti 80  M
2 1 Zamfir Cristian Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 80  M
2 1 Maghiar Tudor Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 79   
2 1 Radu Roberta Scoala Gimnaziala ,,Titu Maiorescu" Bucuresti 79   
2 1 Ghinea Sara Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 78   
2 1 Aroiu Filip Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 75   
2 1 Dogaru Lidia Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 75   
2 1 Zoltner Telu Patrick Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.186 Bucuresti 75   
2 1 Milescu Ilena Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 74   
2 1 Rusnac Mihai Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 74   
2 1 Stan Andrei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 74   
2 1 Wetzel Eric Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 74   
2 1 Bana Vlad Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 73   
2 1 Costin Sofia Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 73   
2 1 Iorgulis Iustin Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 72   
2 1 Culescu Erik Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 69   
2 1 Dobrescu Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 69   
2 1 Maricescu Ioana Raluca Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 69   
2 1 Popescu Radu Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 69   
2 1 Rizescu Bianca Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 68   
2 1 Dumitrescu Paul Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 67   
2 1 Stancu Antonio Gabriel Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 66   
2 1 Tilea Patricia Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 66   
2 1 Lazar Maria Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 65   
2 1 Naghi Alexia Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 65   
2 1 Ruse Maria Teodora Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 65   
2 1 Stanciu Karina Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 65   
2 1 Bratucu Tudor Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 64   
2 1 Mitrofan Felix Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 64   
2 1 Serban Razvan Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 61   
2 1 Dinca Maria Scoala Gimnaziala Sf. Nicolae Bucuresti 60   
2 1 Bostina Teodor Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 59   
2 1 Ferescu Ana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 57   
2 1 Preda Ionut Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 57   
2 1 Costache Daria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 48   
2 2 Rosu Paul Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 98  1
2 2 Musetescu Eva Maria Scoala Marin Preda Bucuresti 94  2
2 2 Dumitrescu David Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 93  3
2 2 Serban Luca Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 86  M
2 2 Zelinschi Matei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 84  M
2 2 Dragan Sebastian Colegiul National ,,George Enescu" Bucuresti 82  M
2 2 Carutasu Tudor Liceul Teoretic National Bucuresti 80  M
2 2 Burcea Robert Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 79   
2 2 Ciobanu Andreea Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 78   
2 2 Cristea Bianca Scoala Gimnaziala Nr.163 Bucuresti 77   
2 2 Simzianu Teodora Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 77   
2 2 Florescu Maria Scoala Gimnaziala Nr.7 Bucuresti 76   
2 2 Dior David Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 75   
2 2 Bogdan Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 70   
2 2 Cristache Maria Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 70   
2 2 Gherghinescu Matei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 70   
2 2 Heihal Albert Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 70   
2 2 Huidici Maria Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 70   
2 2 Musetescu Rares Andrei Scoala Marin Preda Bucuresti 70   
2 2 Puiu Eduard Stefan Scoala Gimnaziala Nr.7 Bucuresti 70   
2 2 Stanca Tea Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 70   
2 3 Mates Irina Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
2 3 Popescu Mihai Gabriel Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 100  1
2 3 Verzotti Matteo Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 100  1
2 3 Rugina Matei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 99  1
2 3 Voicu Andrei Daniel Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 99  1
2 3 Popescu Darius Cristian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 98  2
2 3 Radulescu Alexandru Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 98  2
2 3 Nicula Andrei Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 97  2
2 3 Dragulet Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 96  2
2 3 Popescu Mihnea Andrei Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 96  2
2 3 Toma Luca Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 96  2
2 3 Ghita Alex Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 94  3
2 3 Bulacu Andrei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 93  3
2 3 Maftei Dany Gabriel Scoala Gimnaziala Nr. 1,,Ion Visoiu" Bucuresti 93  3
2 3 Radulescu Andrei Valentin Scoala Gimnaziala Nr. 1,,Ion Visoiu" Bucuresti 93  3
2 3 Cirje Maria Sara Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 92  3
2 3 Ivan Irina Gabriela Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 92  3
2 3 Martin Theo Cristian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 92  3
2 3 Pufan Andreea Alexandra Colegiul German Goethe Bucuresti 92  3
2 3 Zapca Mara Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 92  3
2 3 Ilie Scheferis Diana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 90  3
2 3 Dumitrescu Andra Elena Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 89  M
2 3 Rizea Ana Maria Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 89  M
2 3 Anghel Andrei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 87  M
2 3 Radu Clara Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 87  M
2 3 Voichin Irina Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 87  M
2 3 Ciubotaru Daniel Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 86  M
2 3 Gruia Ilinca Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 86  M
2 3 Opran David Andrei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 86  M
2 3 Soare Diana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 86  M
2 3 Vartires Ioana Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 86  M
2 3 Barna Valentin Scoala Sf. Trei Ierarhi Bucuresti 85  M
2 3 Cretu Maxim Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 85  M
2 3 Toma Carina Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 85  M
2 3 Gheorghe Roxana Gabriela Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 84  M
2 3 Ilie Sabrina Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 83  M
2 3 Jugaru Matei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 83  M
2 3 Vasile Ana Scoala Gimnaziala ,,I. H. Radulescu" Bucuresti 83  M
2 3 Georgescu Ioana Maria Scoala Gimnaziala "Maria Rosetti" Bucuresti 82  M
2 3 Enache Luca Scoala Nr. 11 "I.H.Radulescu" Bucuresti 81  M
2 3 Georgescu Maximiliana Kristiana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 81  M
2 3 Mates Alexandra Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 81  M
2 3 Sandulescu Mara Elena Scoala Gimnaziala Nr. 1,,Ion Visoiu" Bucuresti 81  M
2 3 Dula Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.7 Bucuresti 80  M
2 3 Stavrositu Marius Scoala Gimnaziala ,,I. H.Radulescu" Bucuresti 80  M
2 3 Ursu Maria Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 80  M
2 3 Andruta Vladimir Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 78   
2 3 Drug Cristian Valentin Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 78   
2 3 Stancu Theodora Alexia Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 78   
2 3 Platica Claudiu Alexandru Liceul Teoretic Ioan Petrus, Otopeni Bucuresti 75   
2 3 Radulescu Andreea Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 73   
2 3 Tudor Samuel Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 73   
2 3 Argatu Adelina Cristiana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 72   
2 3 Tanasescu Andrei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 72   
2 3 Ursea Radu Stefan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 71   
2 3 Dragomir Veronica Sc.Gimnaziala Nicolae Titulescu Bucuresti 69   
2 3 Zoltner Telu Andreas David Scoala Gimnaziala Nr.186 Bucuresti 69   
2 3 Teodorescu Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 66   
2 3 Calinoiu Stefania Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 64   
2 4 Perju Verzotti Luca Scoala Nr. 3 "Nicolae Titulescu" Bucuresti 100  1
2 4 Papirowski Svenja Alexia Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 97  1
2 4 Rizescu Andreea Cristiana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 97  1
2 4 Pufan Ioana Gabriela Colegiul German Goethe Bucuresti 96  1
2 4 Ghita Ana Teodora Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 95  2
2 4 Ionescu Ana Maria Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 95  2
2 4 Ispas Cristiana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 95  2
2 4 Peia Carlos Andreas Liceul Teoretic ,,Al. Vlahuta" Bucuresti 95  2
2 4 Simzianu Stefania Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 95  2
2 4 Mocanu Diana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 92  3
2 4 Petrescu Tudor Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 92  3
2 4 Console Alexandra Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 91  3
2 4 Dima Catinca Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 91  3
2 4 Finaru Stefan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 91  3
2 4 Marita Ana Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 91  3
2 4 Tomasescu Razvan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 91  3
2 4 Radu Elena Andreea Scoala Gimnaziala ,,Titu Maiorescu" Bucuresti 88  M
2 4 Iordache Carla Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 87  M
2 4 Camuescu Paul Constantin Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 85  M
2 4 Ciurel Daria Alexandra Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 84  M
2 4 Opincaru Vlad Iustin Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 83  M
2 4 Stoiculescu Vlad Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 83  M
2 4 Tomescu Matei Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 80  M
2 4 Schirca Denis Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 79   
2 4 Coman Matei Scoala Nr. 17 "Pia Bratianu" Bucuresti 77   
2 4 Leva Alessia Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 77   
2 4 Pavel Nicolas Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 76   
2 4 Frumuselu Luca Lucian Scoala Nr. 3 "Nicolae Titulescu" Bucuresti 72   
2 4 Bodea Sara Colegiul German Goethe Bucuresti 71   
2 4 Manolache Andrei Scoala Gimnaziala Nr.179 Bucuresti 70   
2 4 Pantelemon Gabriela Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 70   
2 4 Schmidt Mario Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 70   
2 5 Mineo Dana Colegiul National Ion Neculce Bucuresti 98  1
2 5 Ionescu Cosmin Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 88  M
2 5 Scurei Puiu Alexandru Scoala Gimnaziala Nr.178 Bucuresti 88  M
2 5 Papacioc Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 87  M
2 5 Ilie Scheferis Eliza Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 79   
2 5 Teodorescu Ana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 69   
2 5 Lupascu Emma Mihaela Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 61   
2 6 Georgescu Mihai Alexandru Scoala Gimnaziala "Maria Rosetti" Bucuresti 92  1
2 6 Mocanu Alexandru Liceul Teoretic National Bucuresti 91  2
2 6 Anastasiu Alexandru Ioan Scoala Genesis Bucuresti 90  3
2 6 Carutasu Alexandru Liceul Teoretic National Bucuresti 87  M
2 8 Miron Vlad Ioan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Bucuresti 90  1
2 8 Mihalascu Ana Maria Scoala 175 ,,Sf. Nicolae" Bucuresti 70   



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018