Rezultate Arhiva editia 2014-2015 B154

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 1 Al Betar Alexandru LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Alexa Morcov Magdalena LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Bebu Matei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Dimache Maria LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Dulgheriu Victor LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Ersch Victoria LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Florea Matei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Grecu Matei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Gutoi Victor LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Ivan Teodora LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Lixandru Andreea LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Mares Teodora LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Martincu Teodora LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Naghy Diana LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Pacuraru Andrei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Toader Radu LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Tudora Eduard LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Varlan Mihai LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Vasilescu Clara LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
1 1 Tarara Teodora SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 98  2
1 1 Jiman Alexandru LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 90  3
1 3 Comanici Flavia SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 98  1
1 3 Tarara Ana Maria SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 96  2
1 3 Niculescu Deea SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 95  3
1 3 Dutoiu Laura SC. GIM. NR. 56 Bucuresti 88  M
1 3 Georgescu David LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 88  M
1 4 Dragne Daria SC. GIM. NR. 39 Bucuresti 94  1
1 4 Ristoiu Tudor SC. GIM. NR. 30 Bucuresti 92  2
1 4 Bondei Radu SC. GIM. NR. 27 Bucuresti 88  M
1 4 Carapetru Stefan SC. GIM. NR. 27 Bucuresti 88  M
1 4 Adam Alexandru Mihai Scoala Gimnaziala Ferdinand Bucuresti 87  M
1 5 Georgescu Daria LIC. NAT. "CANTEMIR-VODA" Bucuresti 94  1
1 6 Vasile Daria Maria SC. GRIGORIE GHICA VOIEVOD Bucuresti 98  1
1 6 Poziumschi Giulia SC. GIM. NR. 28 Bucuresti 96  2
1 6 Naghiu Robert SC. GRIGORIE GHICA VOIEVOD Bucuresti 95  3
1 6 Dascalu Edit SC. GIM. NR. 56 Bucuresti 92  3
2 pregatitoare Bulbariu Anna Liceul Teoretic Bilingv ”ITA WEGMAN” Bucuresti 100   
2 1 Al Betar Alexandru LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Alexa Morcov Magdalena LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Bebu Matei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Dimache Maria LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Dulgheriu Victor LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Ersch Victoria LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Florea Matei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Grecu Matei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Ivan Teodora LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Lixandru Andreea LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Mares Teodora LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Martincu Teodora LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Naghy Diana LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Pacuraru Andrei LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Tarara Teodora SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 100  1
2 1 Toader Radu LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Tudora Eduard LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Varlan Mihai LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Vasilescu Clara LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 100  1
2 1 Niculita Sara SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 95  2
2 1 Jiman Alexandru LIC. "ITA WEGMAN" Bucuresti 90  3
2 3 Comanici Flavia SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 98  1
2 3 Rizea Ioana SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 98  1
2 3 Rosu Iustina SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 98  1
2 3 Nitu Theodor SC. GIM. NR. 56 "FERDINAND" Bucuresti 96  2
2 3 Tacu Alexandru SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 96  2
2 3 Chiriac Tudor SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 95  3
2 3 Ciurtin Miruna SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 94  3
2 3 Tarara Ana Maria SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 94  3
2 4 Bondei Radu SC. GIM. NR. 27 Bucuresti 94  1
2 4 Carapetru Stefan SC. GIM. NR. 27 Bucuresti 94  1
2 4 Adam Alexandru Mihai SC. GIM. NR. 56 "FERDINAND" Bucuresti 88  M
2 5 Pirlea Andrei SC. GIM. NR. 10 Bucuresti 98  1



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018