Arhiva editia 2014-2015


Judetul: ARGES
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
1 AG107 Pitesti Scoala Gimnaziala "Mircea cel Batran" rezultate »
2 AG109 Costesti Scola Gimnaziala Nr. 1 Costesti rezultate »
3 AG112 Pitesti Universitatea Constantin Brancoveanu rezultate »

Judetul: BACAU
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
4 BC112 Onesti Scoala Gimnaziala George Calinescu rezultate »
5 BC113 Targu Ocna Colegiul National C.Negri rezultate »

Judetul: BIHOR
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
6 BH100 Beius Scoala Gimnaziala "Nicolae Popoviciu" rezultate »

Judetul: BOTOSANI
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
7 BT100 Botosani Liceul Teoretic "Nicolae Iorga" rezultate »
8 BT105 Botosani Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi rezultate »
9 BT109 Botosani Scoala Gimnaziala Nr. 13 rezultate »
10 BT113 Darabani Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" rezultate »
11 BT115 Curtesti Scoala Gimnaziala Nr. 1 Oraseni Deal rezultate »

Judetul: BRASOV
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
12 BV103 Brasov Liceul de Arte Plastice HMT rezultate »
13 BV104 Brasov Scoala Jules Verne rezultate »

Judetul: BUCURESTI
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
14 B102 Sector 4 Scoala Nr. 129 "Elena Farago" rezultate »
15 B106 Sector 1 Scoala "Anastasia Popescu" rezultate »
16 B108 Sector 1 Scoala Gimnaziala "Titu Maiorescu" rezultate »
17 B109 Sector 5 Scoala Nr. 280 rezultate »
18 B111 Sector 1 Scoala Nr. 11 "I.H.Radulesc" rezultate »
19 B112 Sector 1 Scoala Nr. 12 Herastrau rezultate »
20 B116 Sector 1 Liceul Greco-Catolic "Timotei Cipariu" rezultate »
21 B117 Sector 1 Liceul Teoretic "Ion Neculce" rezultate »
22 B122 Sector 2 Colegiul National "Mihai Viteazul" rezultate »
23 B126 Sector 6 Scoala Nr. 197 rezultate »
24 B128 Sector 5 Scoala Nr. 146 "I.G.DUCA" rezultate »
25 B129 Sector 3 Scoala Gimnaziala HAMBURG rezultate »
26 B130 Sector 4 Scoala Nr. 36 "Ionel Teodoreanu" rezultate »
27 B133 Sector 5 Scoala Gimnaziala Nr. 143 rezultate »
28 B139 Sector 3 Scoala Nr. 81 rezultate »
29 B143 Sector 2 Colegiul National "Emil Racovita" rezultate »
30 B150 Sector 1 Liceul Teoretic "Scoala MEA" rezultate »
31 B154 Sector 2 LICEUL TEORETIC BILINGV "ITA WEGMAN' rezultate »
32 B155 Sector 6 Scoala Gimnaziala Nr. 309 rezultate »
33 B157 Sector 6 Scoala Gimnaziala Nr. 169 rezultate »
34 B164 Sector 4 Scoala Gimnaziala "Martisor'' rezultate »
35 B165 Sector 1 Colegiul German "Goethe" rezultate »
36 B168 Sector 3 Scoala Spectrum rezultate »
37 B172 Sector 6 Liceul Ortodox Sf. Antim Ivireanu rezultate »
38 B173 Sector 1 Scoala Gimnaziala Nr 178 rezultate »
39 B179 Sector 3 Scoala Gimnaziala Nr. 88 rezultate »
40 B180 Sector 1 Scoala Europeana rezultate »
41 B186 Sector 3 Liceul Teoretic Dante Alighieri rezultate »
42 B187 Sector 6 Liceul Teoretic "Eugen Lovinescu" rezultate »
43 B197 Bucuresti Scoala Gimnaziala Metropolitana ARC rezultate »
44 B198 Sector 1 Academia de Studii Economice rezultate »
45 B199 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr. 117 rezultate »
46 B200 Sector 6 Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi rezultate »
47 B202 Sector 3 Scoala Gimnaziala Liviu Rebreanu rezultate »
48 B203 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr 59 rezultate »
49 B204 Sector 4 Scoala Gim AVRAM IANCU rezultate »
50 B205 Sector 6 Scoala Gimnaziala nr 310 Regele Mihai I rezultate »
51 B206 Sector 2 Liceul Teoretic Jean Monnet rezultate »
52 B208 Sector 2 B208 rezultate »
53 B209 Sector 4 Scoala Gimnaziala Step by Step rezultate »
54 B211 Sector 6 Scoala Internationala KING GEORGE rezultate »
55 B212 Sector 1 Scoala Primara Little Genius rezultate »
56 B214 Bucuresti Universitatea Politehnica Bucuresti rezultate »
57 B215 Bucuresti Universitatea Politehnica Bucuresti (F2) rezultate »
58 B216 Bucuresti Academia de Studii Economice (F2) rezultate »
59 B217 Sector 5 Scoala Primara ADA KINDERGARDEN &SCHOOL rezultate »
60 B218 Sector 3 Scoala Primara Ina School rezultate »
61 B219 Sector 3 Universitatea Spiru Haret – Sediul CENTRAL rezultate »
62 B220 Sector 3 Universitatea Spiru Haret – Bld BASARABIA rezultate »
63 B221 Sector 1 Garfield Academy rezultate »
64 B222 Sector 3 Universitatea Hyperion rezultate »
65 B223 Sector 5 Scoala After School Micul Lord rezultate »

Judetul: BUZAU
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
66 BZ105 Parscov Scoala Gimnaziala V.Voiculescu rezultate »

Judetul: CALARASI
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
67 CL101 Calarasi Școala Gimnazială "Nicolae Titulescu" rezultate »
68 CL102 Oltenita Școala Gimnazială "Alexandru D. Ghica" rezultate »
69 CL103 Vasilati Școala Gimnazială "Constantin Brâncoveanu" rezultate »
70 CL106 Fundulea Liceul Tehnologic nr. 1 rezultate »
71 CL107 Dragalina Scoala gimnaziala nr.1 rezultate »

Judetul: CLUJ
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
72 CJ101 Gherla Scoala Gimnaziala Nr. 1 rezultate »

Judetul: CONSTANTA
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
73 CT125 Constanta Universitatea Spiru Haret rezultate »

Judetul: DAMBOVITA
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
74 DB103 Ocnita SCOALA GIMNAZIALA OCNITA rezultate »
75 DB107 Moreni Scoala Gimnaziala Nr.3 Moreni rezultate »
76 DB108 Targoviste Scoala Gimnaziala Vasile Carlova rezultate »
77 DB109 Titu Scoala Gimnaziala Pictor Nicolae Grigorescu rezultate »
78 DB111 Titu Casa de Cultura Titu Târg rezultate »
79 DB112 Targoviste Universitatea Valahia rezultate »

Judetul: GALATI
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
80 GL102 Galati Scoala Nr. 29 "Sfanta Ana" rezultate »
81 GL104 Galati Scoala Ctin Gh Marinescu rezultate »
82 GL105 Galati Scoala Gimnaziala Nr. 22 rezultate »
83 GL116 Galati Scoala Gimnaziala nr. 18 rezultate »
84 GL118 Tecuci Scoala Gimnaziala Elena Doamna rezultate »
85 GL119 Galati Liceul Teoretic Mircea Eliade rezultate »

Judetul: GIURGIU
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
86 GR100 Giurgiu Liceul teoretic "TUDOR VIANU" rezultate »

Judetul: GORJ
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
87 GJ104 Targu Jiu Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi rezultate »

Judetul: IASI
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
88 IS103 Iasi Scoala Generala Nr. 10 "GH I Bratianu" rezultate »
89 IS105 Iasi Scoala "B.P. Hasdeu" rezultate »
90 IS106 Pascani Scoala "Iordache Cantacuzino" rezultate »
91 IS108 Iasi Scoala Gimnaziala "Otilia Cazimir" rezultate »
92 IS109 Iasi Scoala Gimnaziala Internationala Spectrum rezultate »
93 IS111 Iasi Şcoala Gimnazială "George Cosbuc" rezultate »
94 IS115 Iasi Liceul Teoretic "Miron Costin" rezultate »
95 IS116 Iasi Scoala Primara Lorelay rezultate »
96 IS117 Iasi Scoala "Varlaam Mitropolitul" rezultate »
97 IS118 Iasi Scoala George Calinescu rezultate »
98 IS119 Pascani Scoala Gimnaziala Gistesti rezultate »
99 IS120 Iasi Scoala primara Junior UAIC rezultate »
100 IS121 Iasi Scoala Gimnaziala Ion Creanga rezultate »
101 IS122 Belcesti Scoala Gimnazială Rusi rezultate »
102 IS123 Harlau Scoala Primara Happy Stars rezultate »
103 IS124 Focuri Liceul Tehnologic Focuri rezultate »
104 IS125 Pascani Liceul Tehnologic Economic Nicolae Iorga rezultate »
105 IS127 Topile Scoala Gimnaziala Topile rezultate »
106 IS130 Iasi Universitatea Agronimica "ION IONESCU DE LA BRAD" rezultate »
107 IS131 Iasi Universitatea Mihail Kogalniceanu rezultate »

Judetul: ILFOV
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
108 IF100 Bragadiru Scoala "Pro Ingenio" rezultate »
109 IF101 Otopeni Liceul "Ioan Petrus" rezultate »
110 IF103 Voluntari Olga Gudynn International School rezultate »
111 IF104 Voluntari Scoala Little London Pipera rezultate »
112 IF105 Chiajna Scoala Kids Club rezultate »
113 IF107 Berceni Scoala Primara KinderStar rezultate »
114 IF108 Clinceni Liceului cu Program Sportiv rezultate »

Judetul: MARAMURES
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
115 MM105 Baia Mare Dimitrie Cantemir rezultate »
116 MM107 Ieud Scoala Gimnaziala Ieud rezultate »
117 MM110 Somcuta Mare Liceul Teoretic I. Buteanu rezultate »
118 MM111 Farcasa Scola Gimnaziala Lucian Blaga rezultate »
119 MM112 Dumbravita Scoala Gimnaziala Dumbravita rezultate »

Judetul: NEAMT
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
120 NT100 Roman Colegiul National "Roman-Voda" rezultate »
121 NT102 Roman Scoala Gimnaziala "Vasile Alecsandri" rezultate »
122 NT103 Roman Scoala "Roman Musat" rezultate »

Judetul: OLT
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
123 OT101 Slatina Scoala cu clasele I-VIII "Vlaicu Voda" rezultate »
124 OT105 Slatina Scoala Postliceala Sanitara Christiana rezultate »
125 OT111 Caracal Colegiul National "Ionita Asan" rezultate »
126 OT118 Slatina Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu rezultate »

Judetul: PRAHOVA
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
127 PH100 Podenii Noi Scoala Gimnaziala rezultate »
128 PH104 Izvoarele Școala Gimnazială-Traian Săvulescu rezultate »
129 PH105 Ploiesti Scoala Gim. Henri Mathias Berthelot rezultate »
130 PH107 Ploiesti Scoala Gimnaziala Andrei Muresanu rezultate »
131 PH108 Paulesti Scoala Primara Angels rezultate »

Judetul: SUCEAVA
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
132 SV100 Gura Humorului Colegiul National "Alexandru cel Bun" rezultate »
133 SV101 Suceava Colegiul National "Stefan Cel Mare" rezultate »
134 SV102 Bosanci Scoala cu cl.I-VIII Bosanci rezultate »
135 SV104 Campulung Moldovenesc Școala Gimnazială "Teodor Ștefanelli" rezultate »
136 SV107 Fundu Moldovei Scoala "Dimitrie Gusti" rezultate »
137 SV108 Vicovu De Sus Scoala Gimnaziala Nr.1 rezultate »
138 SV109 Radauti Scoala Gimnaziala "Mihai Eminescu" rezultate »
139 SV110 Radauti Scoala Gimnaziala "Bogdan Voda" rezultate »
140 SV111 Radauti Scoala Gimanziala Nr.4 "Regina Elisabeta" rezultate »
141 SV115 Falticeni Scoala Gimnaziala "Ion Irimescu" rezultate »
142 SV118 Suceava Scoala Gimnaziala nr.8 rezultate »
143 SV120 Falticeni Scoala Gimnaziala "Alexandru Ioan Cuza" rezultate »
144 SV122 Suceava Şcoala Gimnazială Nr. 3 rezultate »
145 SV123 Volovat Şcoala Gimnazială Volovăţ rezultate »
146 SV125 Vatra Dornei Scoala Gimnaziala Nr.1 rezultate »
147 SV126 Milisauti Scoala Gimnaziala Milisauti rezultate »
148 SV128 Siret Scoala Postliceala Sanitara Laureatus rezultate »
149 SV129 Marginea Liceul Tehnologic Vasile Gherasim rezultate »
150 SV130 Gura Humorului Scoala Gimnaziala Teodor Balan rezultate »
151 SV131 Bivolaria Scoala Gimnaziala Bivolarie rezultate »
152 SV132 Ipotesti Scoala Gimnaziala Ipotesti rezultate »
153 SV133 Cacica Scoala Gimnazială Pârteştii de Sus rezultate »
154 SV134 Rasca Scoala Gimnaziala Risca rezultate »
155 SV135 Maneuti Scoala Gimnaziala ION PINTILIE rezultate »
156 SV136 Suceava Universitatea Stefan cel Mare rezultate »
157 SV137 Suceava Universitatea STEFAN CEL MARE - corp D rezultate »
158 SV138 Suceava Scoala Gimnaziala Siminicea rezultate »

Judetul: TELEORMAN
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
159 TR104 Turnu Magurele Liceul Teoretic Marin Preda rezultate »
160 TR105 Ciolanestii Din Deal Scoala Gimnaziala Ciolanesti rezultate »

Judetul: VALCEA
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
161 VL101 Dragasani Scoala "Tudor Vladimirescu" rezultate »
162 VL102 Ramnicu Valcea Scoala Nr. 5 rezultate »
163 VL103 Berbesti Scoala generala Berbesti rezultate »
164 VL104 Babeni Liceul "George Tarnea" rezultate »
165 VL105 Ramnicu Valcea COLEGIUL ENERGETIC rezultate »
166 VL108 Ramnicu Valcea Colegiul Economic rezultate »
167 VL109 Ramnicu Valcea CNI MATEI BASARAB rezultate »
168 VL111 Calimanesti Scoala Gimnaziala Serban Voda Cantacuzino rezultate »
169 VL113 Ladesti Liceul Teoretic Ladesti rezultate »
170 VL115 Ionesti SCOALA GIMNAZIALA rezultate »
171 VL116 Balcesti Liceul Tehnologic Petrache Poenaru rezultate »
172 VL117 Fauresti Scoala Gimnaziala Bungetani rezultate »
173 VL118 Ramnicu Valcea Universitatea Spiru Haret rezultate »

Judetul: VASLUI
COD Localitate Unitate de invatamant Rezultate
174 VS101 Vaslui Scoala Gimnaziala Stefan Cel Mare rezultate »
175 VS102 Vaslui Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu rezultate »
176 VS104 Vaslui Şcoala Gimnazială ,,Mihai Eminescu" rezultate »
177 VS105 Vaslui Liceul Teoretic Emil Racovita rezultate »
178 VS106 Vaslui Scoala Gimnaziala Vasile Alecsandri rezultate »



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2017