Rezultate Arhiva editia 2011-2012 VS100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 9 M1 Mitrache Laura Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 96  1 GARABET Diana Monica
1 9 M1 Ciornovalic Ovidiu Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M GARABET Diana Monica
1 9 M2 Ionel Larisa Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 92  1 LITRA Corina
1 10 M2 Mitrofan Maria Gabriela Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 90  1 GARABET Diana Monica
1 10 M2 Afloarei Andrei Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 88  M LITRA Corina
1 10 M2 Panainte Poliana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 85  M BULETE Marilena
1 10 M2 Aliciuc Vasile Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M BULETE Marilena
1 10 M2 Ivan Ofelia Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M GARABET Diana Monica
1 10 M2 Gatu Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 74    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Zaharia Constantin Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 73    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Miron Alexandru Mihai Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    BULETE Marilena
1 10 M2 Rusu Stefan Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    BULETE Marilena
1 10 M2 Parlia Stefan Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 69    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Bujor Alexandru Ionut Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 66    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Cotaea Bogdan Andrei Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 62    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Tomescu Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 62    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Pila Cosmin Andrei Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 55    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Postolache Ciprian Stefan Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 50    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Nestian Sebastian Radu Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 41    NEMTANU Marius Catalin
1 10 M2 Arsene Crina Elena Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 38    GARABET Diana Monica
1 10 M2 Alexandru Madalina Petronela Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 30    GARABET Diana Monica
1 11 M1 Boicu Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 90  1 BULETE Marilena
1 11 M1 Lihor Andreea Oana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 82  M BULETE Marilena
1 11 M1 Cozma Lauren?iu Cristinel Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    BULETE Marilena
1 11 M1 Mocanu Marin Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 66    BULETE Marilena
1 11 M1 Stupu Cristi Florin Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 66    BULETE Marilena
1 11 M2 Barbalata Bianca Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 90  1 LITRA Corina
1 11 M2 Chiriac Ionela Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 88  M NEMTANU Marius Catalin
1 11 M2 Colesnic Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 83  M BULETE Marilena
1 11 M2 Radoi Andrada Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M BULETE Marilena
1 11 M2 Tanase Ioana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 75    BULETE Marilena
1 11 M2 Clin Adelina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 74    BULETE Marilena
1 11 M2 Bejan Laura Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 72    BULETE Marilena
1 11 M2 Buga Ciprian Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    NEMTANU Marius Catalin
1 11 M2 Ghimis Constantin Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    LITRA Corina
1 11 M2 Paduraru Georgiana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    BULETE Marilena
1 11 M2 Aanei Marius Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 65    LITRA Corina
1 11 M2 Darii Victor Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 65    LITRA Corina
1 11 M2 Donici Alexandra Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 60    NEMTANU Marius Catalin
1 11 M2 Nechita Voichita Gianina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 60    NEMTANU Marius Catalin
1 12 M1 Lazurca Diana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 98  1 BULETE Marilena
1 12 M1 Doroftei Diana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 97  2 BULETE Marilena
1 12 M2 Parpalea Crina Elena Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 98  1 NEMTANU Marius Catalin
1 12 M2 Gavriluta Madalina Maria Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 92  2 NEMTANU Marius Catalin
1 12 M2 Romascu Mariana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 90  3 LITRA Corina
1 12 M2 Palalae Roxana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 88  M LITRA Corina
2 9 M1 Mitrache Laura Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 98  1 GARABET Diana Monica
2 9 M2 Patrascu Alin Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M LITRA Corina
2 10 M2 Vieru Alexandra Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 93  1 BULETE Marilena
2 10 M2 Huhurez Andreea Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 92  2 GARABET Diana Monica
2 10 M2 Panainte Poliana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 91  3 BULETE Marilena
2 10 M2 Aliciuc Vasile Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 90  M BULETE Marilena
2 10 M2 Mitrofan Maria Gabriela Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 88  M GARABET Diana Monica
2 10 M2 Popovici Cristian Raul Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 85  M GARABET Diana Monica
2 10 M2 Gache Alexandra Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 81  M BULETE Marilena
2 10 M2 Frij Bianca Beatrice Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 79    NEMTANU Marius Catalin
2 10 M2 Zamfir Georgiana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 79    NEMTANU Marius Catalin
2 10 M2 Popa Carmen Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 75    BULETE Marilena
2 10 M2 Apetrei Alex George Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 74    GARABET Diana Monica
2 10 M2 Popa Bogdan Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 73    GARABET Diana Monica
2 10 M2 Tanase Alexandra Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    BULETE Marilena
2 10 M2 Ruja Angel Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 69    GARABET Diana Monica
2 10 M2 Mogos Stefania Carmen Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 67    GARABET Diana Monica
2 10 M2 Otel Alina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 66    BULETE Marilena
2 10 M2 Rusu Stefan Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 66    BULETE Marilena
2 10 M2 Miron Alexandru Mihai Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 62    BULETE Marilena
2 10 M2 Zaharia Constantin Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 60    NEMTANU Marius Catalin
2 10 M2 Tipau Cosmina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 57    GARABET Diana Monica
2 10 M2 Apopei Raluca Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    LITRA Corina
2 10 M2 Arsene Crina Elena Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    GARABET Diana Monica
2 10 M2 Cotaea Bogdan Andrei Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    NEMTANU Marius Catalin
2 10 M2 Duracu Roxana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    LITRA Corina
2 10 M2 Gatu Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    NEMTANU Marius Catalin
2 10 M2 Munteanu Madalina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    LITRA Corina
2 10 M2 Pila Cosmin Andrei Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    NEMTANU Marius Catalin
2 10 M2 Postolache Cprian Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    NEMTANU Marius Catalin
2 10 M2 Tomescu Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    NEMTANU Marius Catalin
2 11 M1 Lihor Andreea Oana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M BULETE Marilena
2 11 M1 Boicu Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 73    BULETE Marilena
2 11 M1 Mocanu Marin Alexandru Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    BULETE Marilena
2 11 M1 Pricope Ionut Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 65    BULETE Marilena
2 11 M2 Huhurez Ramona Iuliana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 93  1 BULETE Marilena
2 11 M2 Vieru Alexandra Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 91    BULETE Marilena
2 11 M2 Chiriac Ionela Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 90  2 NEMTANU Marius Catalin
2 11 M2 Nechita Madalina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 83  M BULETE Marilena
2 11 M2 Rusu Ticu Marian Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 83    GARABET Diana Monica
2 11 M2 Barbalata Bianca Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M LITRA Corina
2 11 M2 Dima Gabriela Elena Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M BULETE Marilena
2 11 M2 Ursu Georgiana Patricia Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M BULETE Marilena
2 11 M2 Paduraru Georgiana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 72    BULETE Marilena
2 11 M2 Mocanu Gabriela Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 71    GARABET Diana Monica
2 11 M2 Dumitrescu Eduard Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 70    BULETE Marilena
2 11 M2 Ungureanu Maria Magdalena Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 67    GARABET Diana Monica
2 11 M2 Coser Madalina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 66    GARABET Diana Monica
2 11 M2 Buga Ciprian Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 65    NEMTANU Marius Catalin
2 11 M2 Enache Laura Bianca Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 65    BULETE Marilena
2 11 M2 Chiper Tiberiu Andrei Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 64    BULETE Marilena
2 11 M2 Aanei Marius Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 60    LITRA Corina
2 11 M2 Manea Emanuel Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 60    BULETE Marilena
2 11 M2 Radoi Andrada Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 60    BULETE Marilena
2 11 M2 Lazar Larisa Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    GARABET Diana Monica
2 12 M1 Dumbrava Cristina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 83  M NEMTANU Marius Catalin
2 12 M2 Gavriluta Madalina Maria Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 91  1 NEMTANU Marius Catalin
2 12 M2 Lungeanu Luiza Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 80  M LITRA Corina
2 12 M2 Romascu Mariana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui 60    LITRA Corina
2 12 M2 Buimaga Georgiana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    LITRA Corina
2 12 M2 Manea Madalina Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    LITRA Corina
2 12 M2 Palalae Roxana Colegiul Economic Anghel Rugina vaslui abs    LITRA Corina



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018