Rezultate Arhiva editia 2011-2012 VL105

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 5 BIRZESCU CLAUDIU GABRIEL COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 95  1 BADEA CATALIN
1 5 ANGHEL STEFANIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 82  M MANEA CERASELA
1 5 PANEK TEODORA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 75    MANEA CERASELA
1 5 DOBRINESCU ANDREEA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 74    MANEA CERASELA
1 5 RADUT EMANUELA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 74    MANEA CERASELA
1 5 TOADERE CATALINA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 70    MANEA CERASELA
1 5 PREDUCA ANDREEA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 64    MANEA CERASELA
1 5 BESLEAGA ROXANA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    MANEA CERASELA
1 6 GEALAPU DOLORES COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M MANEA CERASELA
1 6 ORASANU ADINA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 63    MANEA CERASELA
1 6 POPESCU LAURA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 56    MANEA CERASELA
1 6 POPA LAURA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    MANEA CERASELA
1 6 MUCALAU DENISA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 30    MANEA CERASELA
1 7 CHIRITA ROXANA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 81  M MANEA CERASELA
1 7 ROMAN ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 58    MANEA CERASELA
1 8 BUNTA ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 80  M COCOS GABRIELA
1 8 IACOB ANA-MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 58    MANEA CERASELA
1 9 M1 HAINAGIU DANIEL COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 97  1 ARON OANA
1 9 M1 ARON MARIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 96  1 ARON OANA
1 9 M1 POPESCU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 96  1 ARON OANA
1 9 M1 GHERGUS AIDA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 95  2 ARON OANA
1 9 M1 DANCILA OVIDIU COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 91  3 ARON OANA
1 9 M1 PIRVULESCU IRINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 91  3 ARON OANA
1 9 M1 SCANTEI BIANCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 91  3 ARON OANA
1 9 M1 STOICA STEFAN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 91  3 ARON OANA
1 9 M1 COTOARBA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 90  3 RASCU VALERICA
1 9 M1 FULGESCU VLAD COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 86  M ARON OANA
1 9 M1 MOSTEANU DIACONU PAUL ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 82  M RASCU VALERICA
1 9 M1 CINCULESCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 80  M ARON OANA
1 9 M1 DOBRE STEFAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 80  M RASCU VALERICA
1 9 M1 CIUCA MARIUS COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 70    RASCU VALERICA
1 9 M2 PRUNEL ALEXANDRU MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 86  M MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 BONCIU MARIUS COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 75    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 FEYDIEU MIHAI ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 71    URECHE ION
1 9 M2 UDRESCU ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 71    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 MUSAT DRAGOS ANDREI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 70    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 VALCEA ANDREI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 69    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 DANESCU ALEXANDRU IONUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 MUNTEANU GABRIELA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 SERBANOIU GEORGE COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 GUDAC ANDREEA DAYANA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 65    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 BUDULECI STEFAN TIBERIU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 64    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 TANDARESCU IOANA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 63    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 BARBIERU ION ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 59    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 BARZESCU VLAD GABRIEL COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 59    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 RADULESCU ALEXANDRA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 59    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 SPIRIDON IONUT ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 58    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 BOGHIAN ROBERT MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 56    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 ENCEA VLAD COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 56    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 BOSTINA NICOLAE ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 55    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 CIRSTINOIU BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 55    URECHE ION
1 9 M2 BIZIC ANDREI EDUARD COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 FLORESCU ELENA BIANCA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 POPA ROBERT ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 DUICU COSMIN IUSTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 47    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 BADEA CONSTANTIN ALIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 46    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 MORARU BEATRICE MAGDALENA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 46    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 PAUN CONSTANTIN IONUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 46    BIRZESCU CATALIN
1 9 M2 STRIMBEANU CONSTANTIN DANIEL COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 46    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 CALINOIU CONSTANTIN COSMIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 42    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 CHITURUS DARIUS MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 42    MATACUTA DUMITRU
1 9 M2 SOGOR NICOLAE ANDREI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 26    BIRZESCU CATALIN
1 10 M1 POZINAREA IOANA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 100  1 POZINAREA SIMONA
1 10 M1 SUCIU IOAN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 97  1 ARON OANA
1 10 M1 PATULARU IRINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 96  2 POZINAREA SIMONA
1 10 M1 NEGRILA ANCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 94  2 POZINAREA SIMONA
1 10 M1 MODAN VALENTIN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 92  3 ARON OANA
1 10 M1 CHICHIRAU VLAD COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 91  3 ARON OANA
1 10 M1 NITESCU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 91  3 POZINAREA SIMONA
1 10 M1 COTOARBA LAVINIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 85  M POZINAREA SIMONA
1 10 M1 SALISTE MIRCEA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 85  M CIOBOTARU PETRE
1 10 M1 IRIMESCU IONUT COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 84  M POZINAREA SIMONA
1 10 M1 RACHINA DANUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M FLORESCU ION
1 10 M1 GLONT ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 76    ARON OANA
1 10 M1 IONESCU MARIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 76    CIOBOTARU PETRE
1 10 M1 SANDU BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 75    FLORESCU ION
1 10 M1 CIONTU CATALINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 73    COCOS GABRIELA
1 10 M1 NEAMTU ANA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 71    FLORESCU ION
1 10 M1 BAICU IOAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 69    FLORESCU ION
1 10 M1 MUNTEANU ANDREEA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 67    COCOS GABRIELA
1 10 M1 PUSCASU BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 67    FLORESCU ION
1 10 M1 BAZAVAN MONICA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 65    CIOBOTARU PETRE
1 10 M1 COLU DIANA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 65    CIOBOTARU PETRE
1 10 M1 CIOCIRLAN LOREDANA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 64    CIOBOTARU PETRE
1 10 M1 VERZESCU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 53    CIOBOTARU PETRE
1 10 M1 ENE GRATIELA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 37    FLORESCU ION
1 10 M2 CIOACA ALEXANDRA NICOLETA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 72    FLORESCU ION
1 10 M2 CICIU RADU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    URECHE ION
1 10 M2 HILCU ANDREI GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA 62    VLADESCU LIVIU
1 10 M2 BALASA DUMITRU MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 59    MATACUTA DUMITRU
1 10 M2 PARAUSANU MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 57    URECHE ION
1 10 M2 PETRIAN NATALIA ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 56    FLORESCU ION
1 10 M2 CHIRITA MADALINA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 55    FLORESCU ION
1 10 M2 ANGHEL ANA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 51    FLORESCU ION
1 10 M2 CIRSTEA VLADUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    URECHE ION
1 10 M2 MUTU RIZOIU IONUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 48    MATACUTA DUMITRU
1 10 M2 NICULA MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 47    URECHE ION
1 10 M2 BUCHEAN ALEXANDRU IONUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 44    FLORESCU ION
1 10 M2 ANDREESCU REMUS COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 42    URECHE ION
1 10 M2 BUNESCU RAZVAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 24    DIACONESCU CARMEN
1 10 M2 BOGOI COSMIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 22    DIACONESCU CARMEN
1 11 M1 GRIGOROIU MADALINA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 83  M COCOS GABRIELA
1 11 M1 DICU TREPTUCEANU COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 73    DAFINCESCU IRINEL
1 11 M1 SOCACIU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 58    COCOS GABRIELA
1 11 M1 STEFANESCU ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 50    COCOS GABRIELA
1 11 M2 MUTU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 94  1 CIOBOTARU MARIANA
1 11 M2 BERBECE EDUARD COSTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 93  2 BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 MICLE ANDREI RAZVAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 93  2 MATACUTA DUMITRU
1 11 M2 ARMASELU VLASCEANU ANA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 92  3 BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 REBECA PETRE VALENTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 88  M BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 DUTU ALEXANDRU STEFAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 87  M BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 SARPE ION CATALIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 87  M MATACUTA DUMITRU
1 11 M2 BLEICEANU FLORIN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 84  M MATACUTA DUMITRU
1 11 M2 BARCAN IRINA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 83  M BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 FILIGEAN ANA ROXANA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 83  M BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 GRIGORE ANCA ELENA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 83  M MATACUTA DUMITRU
1 11 M2 ROBU FLORIN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 81  M MATACUTA DUMITRU
1 11 M2 BONCIU ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 GHERGHINA ADRIAN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M MATACUTA DUMITRU
1 11 M2 LEU STEFAN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M MATACUTA DUMITRU
1 11 M2 CIRSTOIU RADU GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 74    BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 MORCOV ALEXANDRA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 71    BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 POPESCU ALEXANDRA MIHAELA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 71    BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 CHELCEA ROBERT ANDREI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 68    BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 STAN FLORIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 67    DIACONESCU CARMEN
1 11 M2 GUIU DENISA ELENA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 64    BIRZESCU CATALIN
1 11 M2 ORBU COSMIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    DIACONESCU CARMEN
1 11 M2 MOLDOVAN FLORIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 46    DIACONESCU CARMEN
1 11 M2 ZDARCEA ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 18    DIACONESCU CARMEN
1 12 M1 BUTACU RALUCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 94  1 POZINAREA SIMONA
1 12 M1 SCHIOPU ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 92  2 POZINAREA SIMONA
1 12 M1 PETRESCU MIHAI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 90  3 URECHE ION
1 12 M1 POPESCU MARIUS COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 87  M CIOBOTARU PETRE
1 12 M1 DUTA BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M URECHE ION
1 12 M2 ANGHEL ADRIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 83  M DIACONESCU CARMEN
1 12 M2 POPESCU RAZVAN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 83  M MATACUTA DUMITRU
1 12 M2 MIRION ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 61    MATACUTA DUMITRU
1 12 M2 PERTEA MIHAI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 54    MATACUTA DUMITRU
2 5 ANGHEL STEFANIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 59    MANEA CERASELA
2 5 TOADERE CATALINA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 58    MANEA CERASELA
2 5 HAITA REBECA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 57    MANEA CERASELA
2 5 STANCIU AMALIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 45    MANEA CERASELA
2 6 SCARLAT ANCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 96  1 ARON OANA
2 6 DRAGHICI ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 94  2 ARON OANA
2 6 BRABETE ADRIAN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 91  3 ARON OANA
2 6 MITULESCU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 90  3 ARON OANA
2 6 POPA ALINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 85  M ARON OANA
2 6 STEFAN SIMINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 84  M ARON OANA
2 6 POPESCU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 82  M ARON OANA
2 6 ZUGRAVU ANCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 82  M ARON OANA
2 6 VILCULESCU BIANCA NICOLE COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 81  M ARON OANA
2 6 ELIAS ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 80  M ARON OANA
2 6 IONESCU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 80  M ARON OANA
2 6 SERBAN ELENA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 74    ARON OANA
2 6 TUDOSE IZABEL COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 74    MANEA CERASELA
2 6 RADU OANA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 72    ARON OANA
2 6 BIRZAN CRISTINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 71    ARON OANA
2 6 TEODORESCU IUSTIN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 65    ARON OANA
2 6 POPA ELENA LAURA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 54    MANEA CERASELA
2 6 MUCALAU DENISA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 34    MANEA CERASELA
2 8 ARON TEODORA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 100  1 ARON OANA
2 8 DANES IRINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 100  1 ARON OANA
2 8 NICU ANCA TEODORA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 97  1 ARON OANA
2 8 MORLOVA DIANA RAMONA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 90  3 ARON OANA
2 8 ANGHELESCU IRINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 89  M ARON OANA
2 8 BUCA MARIA CRISTINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 84  M ARON OANA
2 8 MUTU ALEXANDRA MARIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 84  M ARON OANA
2 8 BOBEANU ANDRA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 80  M ARON OANA
2 8 COSTIN DRAGOS COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 70    ARON OANA
2 8 COJOCARU ANAMARIA BIANCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 66    PREDA ION
2 9 M1 HAINAGIU DANIEL COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 100  1 ARON OANA
2 9 M1 UNGUREANU ALEXANDRU CORNELIU COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 100  1 GORGOTA VASILE
2 9 M1 IORDACHE EDUARD COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 98  1 SERBAN NICOLAE
2 9 M1 COTOARBA DIANA IOANA COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 97  1 RASCU VALERICA
2 9 M1 DANCILA OVIDIU COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 97  1 ARON OANA
2 9 M1 BALTEANU DANIEL COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 96  1 ARON OANA
2 9 M1 POPESCU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 94  2 ARON OANA
2 9 M1 STOICA STEFAN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 94  2 ARON OANA
2 9 M1 AMZA ADINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 93  2 ARON OANA
2 9 M1 ARON MARIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 92  3 ARON OANA
2 9 M1 FULGESCU VLAD VALENTIN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 92  3 ARON OANA
2 9 M1 GHERGUS AIDA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 86  M ARON OANA
2 9 M1 SCINTEI BIANCA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 86  M ARON OANA
2 9 M1 PIRVULESCU IRINA SILVIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 81  M ARON OANA
2 9 M1 CINCULESCU ANDREI STEFAN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 80  M ARON OANA
2 9 M1 SITARU SIMINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 68    PREDA ION
2 9 M1 BOGDAN MARIA CLAUDIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 55    PREDA ION
2 9 M1 MOSTEANU DIACONU PAUL ANDREI COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 50    RASCU VALERICA
2 9 M2 UDRESCU ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 82  M BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 SERBANOIU GEORGE COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 81  M BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 DANESCU ALEXANDRU IONUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 PRUNEL ALEXANDRU MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 RADU MIHAI ROBERT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 BONCIU MARIUS COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 68    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 BOSTINA NICOLAE ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 CIRSTINOIU BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    URECHE ION
2 9 M2 ENCEA VLAD COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 BUSE AMELIA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 64    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 LAZAREVIC NIKOLA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 62    URECHE ION
2 9 M2 BUDULECI STEFAN TIBERIU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 60    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 FOTA MIHAI ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 60    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 CHITURUS DARIUS MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 54    MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 CHIRITA LAURENTIU FLORIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 53    MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 BADEA CONSTANTIN ALIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 51    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 CALUGARASU DUMITRU CRISTIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 46    MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 BOGHIAN ROBERT MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 44    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 RIZEA CLAUDIU STEFAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 42    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 DUICU COSMIN IUSTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 39    MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 MUSAT DRAGOS ANDRETTI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 38    MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 TAMBREA ADRIAN CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 37    BIRZESCU CATALIN
2 9 M2 CONDECI RARES CONSTANTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 34    MATACUTA DUMITRU
2 9 M2 BAJAN IONUT SEBASTIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 33    BIRZESCU CATALIN
2 10 M1 SARAOLU LAUREAN COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 98  1 GORGOTA VASILE
2 10 M1 SUCIU IOAN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 96  1 ARON OANA
2 10 M1 PATULARU IOANA IRINA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 92  2 POZINAREA SIMONA
2 10 M1 LAZAR LUCIAN COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 90  3 GORGOTA VASILE
2 10 M1 LUNGU FLORIN COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 87  M GORGOTA VASILE
2 10 M1 NITESCU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 84  M POZINAREA SIMONA
2 10 M1 CHICHIRAU VLAD COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 83  M ARON OANA
2 10 M1 SERBANA GEORGE THEODOR COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 83  M ARON OANA
2 10 M1 NEGRILA ANCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 80  M POZINAREA SIMONA
2 10 M1 MODAN VALENTIN COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 74    ARON OANA
2 10 M1 RACHINA DANUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 71    FLORESCU ION
2 10 M1 GLONT ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 68    ARON OANA
2 10 M1 SALISTE MIRCEA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 62    CIOBOTARU PETRE
2 10 M1 IONESCU ALINA MARIA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 52    CIOBOTARU PETRE
2 10 M1 NEAMTU ANA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    FLORESCU ION
2 10 M1 BAZAVAN ELENA MONICA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 47    CIOBOTARU PETRE
2 10 M1 DIMA VERONICA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 30    CIOBOTARU PETRE
2 10 M2 MUTU RIZOIU IONUT ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 90  1 MATACUTA DUMITRU
2 10 M2 CICIU RADU MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 82  M URECHE ION
2 10 M2 CIOACA ALEXANDRA NICOLETA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M FLORESCU ION
2 10 M2 PETRIAN NATALIA ALEXANDRA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M FLORESCU ION
2 10 M2 PARAUSANU MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 73    URECHE ION
2 10 M2 HILCU ANDREI COSMIN GRUPUL SCOLAR INDUSTRIAL GENERAL MAGHERU RAMNICU VALCEA 71    VLADESCU LIVIU
2 10 M2 CIRSTEA ANDREI VLADUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 68    URECHE ION
2 10 M2 BUCHEAN ALEXANDRU IONUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 65    FLORESCU ION
2 10 M2 BUNESCU RAZVAN IONUT COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 60    DIACONESCU CARMEN
2 10 M2 PAUN EUGEN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 59    URECHE ION
2 10 M2 ANGHEL ANA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 55    FLORESCU ION
2 10 M2 ANDREESCU REMUS COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 54    URECHE ION
2 10 M2 BALASA DUMITRU MARIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 54    MATACUTA DUMITRU
2 10 M2 POPA RADU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    URECHE ION
2 10 M2 BOGOI COSMIN NICOLAE COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 38    DIACONESCU CARMEN
2 11 M1 DUTA IULIA COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 100  1 DRUGAN CONSTANTIN
2 11 M1 TARBA ANDREI COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU LAHOVARI RAMNICU VALCEA 80  M DRUGAN CONSTANTIN
2 11 M1 STEFANESCU ADRIAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 74    COCOS GABRIELA
2 11 M1 SOCACIU CUMPANASU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL DE INFORMATICA MATEI BASARAB RAMNICU VALCEA 50    COCOS GABRIELA
2 11 M2 REBECA PETRE VALENTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 90  1 BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 ARMASELU VLASCEANU ANA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 84  M BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 BARCAN IRINA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 83  M BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 MICLE ANDREI RAZVAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 81  M MATACUTA DUMITRU
2 11 M2 BERBECE ALEXANDRU COSTIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 BLEICEANU FLORIN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M MATACUTA DUMITRU
2 11 M2 GUIU DENISA ELENA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 SARPE ION CATALIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M MATACUTA DUMITRU
2 11 M2 DUTU ALEXANDRU STEFAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 73    BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 LEU STEFAN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 72    MATACUTA DUMITRU
2 11 M2 CIRSTOIU RADU GHEORGHE COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 66    BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 POPESCU ALEXANDRA MIHAELA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 64    BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 GHERGHINA ADRIAN BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 60    MATACUTA DUMITRU
2 11 M2 STAN FLORIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 58    DIACONESCU CARMEN
2 11 M2 CHELCEA ROBERT ANDREI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 56    BIRZESCU CATALIN
2 11 M2 MORCOV ALEXANDRA MARIA COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 50    BIRZESCU CATALIN
2 12 M1 BUTACU RALUCA COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 98  1 POZINAREA SIMONA
2 12 M1 ROMAN ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 88  M POZINAREA SIMONA
2 12 M1 SCHIOPU ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 82  M POZINAREA SIMONA
2 12 M1 PETRESCU MIHAI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 81  M URECHE ION
2 12 M1 MATEESCU FLORIN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 80  M URECHE ION
2 12 M1 POPESCU MARIUS COLEGIUL NATIONAL MIRCEA CEL BATRAN RAMNICU VALCEA 80  M CIOBOTARU PETRE
2 12 M1 DUTA TEODOR BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 73    URECHE ION
2 12 M1 BELEI BOGDAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 64    URECHE ION
2 12 M2 ANGHEL CONSTANTIN ADRIAN COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 83  M DIACONESCU CARMEN
2 12 M2 PERTEA MIHAI COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 67    MATACUTA DUMITRU
2 12 M2 POPESCU RAZVAN ALEXANDRU COLEGIUL TEHNIC ENERGETIC RAMNICU VALCEA 63    MATACUTA DUMITRU
3 5 BARBU MIHAI EUGEN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 97  1 POZINAREA SIMONA
3 5 MATEI LEONARD C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 84  M POZINAREA SIMONA
3 5 RUSU RAUL C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 82  M POZINAREA SIMONA
3 5 PAUNESCU DANA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 81  M POZINAREA SIMONA
3 5 CATRINOIU ADRIAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 71    POZINAREA SIMONA
3 5 PLESANU OCTAVIAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 68    POZINAREA SIMONA
3 5 UTA VLAD C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 67    POZINAREA SIMONA
3 5 POPESCU EDUARD C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 66    POZINAREA SIMONA
3 5 TRANA ADRIAN STEFAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 66    POZINAREA SIMONA
3 5 STEFAN FLORIAN ADRIAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 65    POZINAREA SIMONA
3 5 UNIVERSAL BOGBAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 63    POZINAREA SIMONA
3 5 STANCU VLAD C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 57    POZINAREA SIMONA
3 5 UTA TEODORA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 48    POZINAREA SIMONA
3 5 CIRSTEA ANDREI C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 45    POZINAREA SIMONA
3 5 GRIGORE THEODOR C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 18    POZINAREA SIMONA
3 6 STEFAN SIMINA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 99  1 ARON ROXANA
3 6 MITULESCU ALEXANDRA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 98  1 ARON ROXANA
3 6 CIRNEANU VLAD C.N. AL. LAHOVARI RM. VALCEA 97  1 CIOBOTARU MARIANA
3 6 BRABETE ADRIAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 94  2 ARON ROXANA
3 6 DRAGHICI ANDREI C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 92  3 ARON ROXANA
3 6 POPA ALINA ELENA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 92  3 ARON ROXANA
3 6 VILCULESCU BIANCA NICOLE C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 92  3 ARON ROXANA
3 6 VLADUCU MARIA C.N. AL. LAHOVARI RM. VALCEA 90  3 CIOBOTARU MARIANA
3 6 HODOROAGA ANA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 82  M ARON ROXANA
3 6 POPESCU ANDREEA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 82  M ARON ROXANA
3 6 RADU OANA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 80  M ARON ROXANA
3 6 SERBAN ELENA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 80  M ARON ROXANA
3 6 IONESCU BOGDAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 74    ARON ROXANA
3 6 ELIAS ALEXANDRU C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 71    ARON ROXANA
3 8 ARON TEODORA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 95  1 ARON ROXANA
3 8 DANES ANA IRINA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 94  1 ARON ROXANA
3 8 ANGHELESCU IRINA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 89  M ARON ROXANA
3 8 BUCA MARIA CRISTINA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 88  M ARON ROXANA
3 8 MUTU ALEXANDRA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 88  M ARON ROXANA
3 8 MORLOVA DIANA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 85  M ARON ROXANA
3 8 NICU ANCA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 85  M ARON ROXANA
3 8 BIRZAN ANDREI C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 74    ARON ROXANA
3 8 MELINTE THEODOR C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 72    ARON ROXANA
3 8 ANDREESCU ELENA ANDREEA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 69    ARON ROXANA
3 9 M1 HAINAGIU DANIEL C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 95  1 ARON ROXANA
3 9 M1 DANCILA OVIDIU C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 92  2 ARON ROXANA
3 9 M1 GHERGUS AIDA GABRIELA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 92  2 ARON ROXANA
3 9 M1 POPESCU ANDREEA ELENA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 91  3 ARON ROXANA
3 9 M1 AMZA ADINA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 89  M ARON ROXANA
3 9 M1 MIHAILA COSMINA ANA MARIA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 87  M ARON ROXANA
3 9 M1 COTOARBA IOANA C.N.I. MATEI BASARAB RM. VALCEA 85  M RASCU VALERICA
3 9 M1 PIRVULESCU IRINA SILVIA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 85  M ARON ROXANA
3 9 M1 ARON MARIA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 83  M ARON ROXANA
3 9 M1 SCINTEI BIANCA ANDREEA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 83  M ARON ROXANA
3 9 M1 FULGESCU VLAD C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 80  M ARON ROXANA
3 9 M2 FEYDIEU MIHAI ALEXANDRU C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 91  1 URECHE ION
3 9 M2 BONCIU MARIUS C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 82  M BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 UDRESCU ALEXANDRU C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 80  M BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 BIZIC ANDREI EDUARD C. T. ENERGETIC RM. VALCEA 72    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 BUSE AMELIA MARIA C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 72    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 BUDULECI STEFAN TIBERIU C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 70    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 SERBANOIU GEORGE C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 70    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 CIRSTINOIU BOGDAN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 69    URECHE ION
3 9 M2 DANESCU ALEXANDRU IONUT C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 64    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 FOTA MIHAI ALEXANDRU C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 64    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 VALCEA ANDREI C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 62    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 BOGHIAN ROBERT MARIAN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 60    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 FLORESCU BIANCA ELENA C. T. ENERGETIC RM. VALCEA 60    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 CALUGARASU DUMITRU CRISTIAN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 54    MATACUTA DUMITRU
3 9 M2 MORARU BEATRICE C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 52    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 PIRVU DRAGOS C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 50    MATACUTA DUMITRU
3 9 M2 BADEA CONSTANTIN ALIN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 48    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 POPA ROBERT ALEXANDRU C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 38    MATACUTA DUMITRU
3 9 M2 IANCOVESCU ROBERT C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 34    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 SOGOR ANDREI C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 26    BIRZESCU CATALIN
3 9 M2 DUICU COSMIN IUSTIN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 18    MATACUTA DUMITRU
3 10 M1 PATULARU IRINA C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 87  M POZINAREA SIMONA
3 10 M1 CHICHIRAU VLAD C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 86  M ARON ROXANA
3 10 M1 SERBANA GEORGE THEODOR C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 81  M ARON ROXANA
3 10 M1 SUCIU IOAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 81  M ARON ROXANA
3 10 M1 GLONT ALEXANDRU C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 80  M ARON ROXANA
3 10 M1 MODAN VALENTIN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 80  M ARON ROXANA
3 10 M1 BANUTA MIHAI DAMIAN C. N. MIRCEA CEL BATRAN RM. VALCEA 68    ARON ROXANA
3 10 M2 CICIU RADU MARIAN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 61    URECHE ION
3 10 M2 MUTU RIZOIU IONUT ALEXANDRU C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 39    MATACUTA DUMITRU
3 11 M1 SOCACIU CUMPANASU BOGDAN C.N.I. MATEI BASARAB RM. VALCEA 66    COCOS GABRIELA
3 11 M1 STEFANESCU ADRIAN C.N.I. MATEI BASARAB RM. VALCEA 66    COCOS GABRIELA
3 11 M2 BERBECE EDUARD COSTIN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 98  1 BIRZESCU CATALIN
3 11 M2 REBECA PETRE VALENTIN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 86  M BIRZESCU CATALIN
3 11 M2 MICLE ANDREI RAZVAN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 85  M MATACUTA DUMITRU
3 11 M2 GUIU DENISA ELENA C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 84  M BIRZESCU CATALIN
3 11 M2 DUTU ALEXANDRU STEFAN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 80  M BIRZESCU CATALIN
3 11 M2 POPESCU ALEXANDRA MIHAELA C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 61    BIRZESCU CATALIN
3 11 M2 BLEICEANU FLORIN BOGDAN C.T. ENERGETIC RM. VALCEA 44    MATACUTA DUMITRU



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018