Rezultate Arhiva editia 2011-2012 VL103

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Dinica Ion Constantin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 91  1 Dragulescu Corina
1 2 Matacuta Eduard Dumitru Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 88  M Barbu Domnica
1 2 Cirstea Adrian Florin Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 85  M Barbu Domnica
1 2 Negricioiu Ana-Maria Virginia Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 82  M Teodorescu Felicia
1 2 Predescu Florian Daniel Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 78    Barbu Domnica
1 2 Vaduva Paula –Alexandra Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 78    Teodorescu Felicia
1 2 Miroiu Teodora Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 74    Iliescu Aurora
1 2 Talpatanu Sorin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 73    Iliescu Aurora
1 2 Nica a. Alexandru C-tin Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 72    Teodorescu Felicia
1 2 Munteanu Dragos – Teodor Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 71    Teodorescu Felicia
1 2 Marin Diana Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 70    Dragulescu Corina
1 2 Marina Patricia-Elena Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 70    Teodorescu Felicia
1 2 Birsan Ana Maria Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 68    Iliescu Aurora
1 2 Glomnicu Andrada Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 67    Dragulescu Corina
1 2 Tudora Richardo Valentin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 67    Iliescu Aurora
1 2 Piturlea Adina Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 65    Iliescu Aurora
1 2 Ungureanu Ioana-Selena Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 65    Teodorescu Felicia
1 2 Dontu Beatrice Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 64    Iliescu Aurora
1 2 Ardeoaica Alexandru Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 62    Teodorescu Felicia
1 2 Dinca Ioana Daria Scoala cu clasele I-VIII Sinesti Sinesti 62    Dinca Simona
1 2 Savoiu Diana-Patricia Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 62    Teodorescu Felicia
1 2 Andrasi Andrei Ciprian Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 59    Barbu Domnica
1 2 Dumitratcu Teodora Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 59    Iliescu Aurora
1 2 Ene Constantin Valentin Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 59    Barbu Domnica
1 2 Durlea Badea Petru Virgil Scoala cu clasele I-VIII Sinesti Sinesti 58    Dinca Simona
1 2 Otovei Cristina Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 42    Iliescu Aurora
1 3 Ghinea Mara Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 98  1 Avramoiu Maricica
1 3 Spalatoreasa Andrei Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 92  2 Avramoiu Maricica
1 3 Burleanu Alexandra Elena Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 89  M Cornea Ion
1 3 Florica Ionut Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 89  M Cornea Ion
1 3 Popa ttefania Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 89  M Avramoiu Maricica
1 3 Mihai Dumitru Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 82  M Soceanu Diana Nicoleta
1 3 Racheru Razvan Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 80  M Avramoiu Maricica
1 3 Ivan Razvan Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 77    Iordache Eugenia
1 3 Viezuina Marius Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 76    Avramoiu Maricica
1 3 Ion ttefan Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 74    Avramoiu Maricica
1 3 Cirstea Iuliana Maria Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 73    Belgu Mihaela
1 3 Dina Elena Maria Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 70    Soceanu Diana Nicoleta
1 3 Chilian Maria Cristina Scoala cu clasele I-VIII Berbetti Berbesti 68    Matei Valentin
1 3 Matutoiu Iulia Mihaela Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 66    Belgu Mihaela
1 3 Cumpanatoiu Petre C-tin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 54    Cornea Ion
1 3 Trascau Narcis Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 52    Popescu Mihaela
1 3 Pana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 43    Geana Ion
1 3 Bumbar Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 42    Popescu Mihaela
1 3 Matacuta Elena Bianca Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 40    Soceanu Diana Nicoleta
1 4 Saftoiu Daniel Sc. cu clasele I-VIII Milostea - Slatioara Slatioara 88  M Stamatoiu Anca
1 4 Buliman Arminda-Zenaida Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 86  M Boeangiu Cecilia
1 4 Grigore Andreea – Stefania Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 86  M Boeangiu Cecilia
1 4 Pirvu Victoria Sc.cu clasele I-VIII Milostea - Slatioara Slatioara 85  M Stamatoiu Anca
1 4 Iancu Alin Scoala cu clasele I-VIII Mateetti Mateesti 81  M tolea Adina
1 4 Florescu Mihai Adrian Grup Scolar Preda Buzescu - Berbetti Berbesti 80  M Cumpanatoiu Lavinia
1 4 Vladutu Narcis-Georgel Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 79    Boeangiu Cecilia
1 4 Ghiorghie Teodor Iulian Grup Scolar Preda Buzescu - Berbetti Berbesti 77    Cumpanatoiu Lavinia
1 4 Toma Radu Andrei Scoala „Luca Solomon - Vaideeni Vaideeni 75    Antoana Florina
1 4 Giurea S.Constantin-Catalin Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 74    Boeangiu Cecilia
1 4 Binitor Anamaria Sc.cu clasele I-VIII Armatetti–Cernitoar Cernisoara 73    Olescu Ileana
1 4 Cumpanatoiu Maria Alisa Grup Scolar Preda Buzescu - Berbetti Berbesti 73    Cumpanatoiu Lavinia
1 4 Barbosu Florentina Bianca Scoala cu clasele I-VIII Berbetti Berbesti 71    Zamfiroiu Andreea
1 4 Trusca Andra Elena Grup Scolar Preda Buzescu - Berbetti Berbesti 71    Cumpanatoiu Lavinia
1 4 Manasia Bianca Scoala cu clasele I-VIII Mateetti Mateesti 69    tolea Adina
1 4 Genunche Roxana –Iasmina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 60    Boeangiu Cecilia
1 4 Piturlea Tibi ttefan Grup Scolar Preda Buzescu - Berbetti Berbesti 57    Cumpanatoiu Lavinia
1 4 Ciolpan Elena Roxana Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 56    Butoi Ioana
1 4 Ionescu Valentin –Gabriel Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 56    Boeangiu Cecilia
1 4 Saftoiu Denisa Scoala cu clasele I-VIII Mateetti Mateesti 54    tolea Adina
1 4 Postelnicu Andreea Sc.cu clasele I-VIII Armatetti–Cernitoara Cernisoara 39    Olescu Ileana
1 4 Rujean Elena Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Stroietti Stroiesti 37    Butoi Ioana
1 5 Dinica Iustinian Scoala cu clasele I-VIII Berbetti Berbesti 86  M Lazarescu Maria
1 5 Lacatusu Zorina –Andreea Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 86  M Turcescu Aurica
1 5 Palea Ana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 85  M Turcescu Aurica
1 5 Pietraroiu Elena –Diana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 75    Turcescu Aurica
1 5 Ravasi Milena –Maria Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 68    Turcescu Aurica
1 6 Teodorescu Maria Raluca Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 86  M Boiangiu Daniela
1 6 Matei Eliza Larisa Grup Scolar Preda Buzescu - Berbetti Berbesti 80  M Moldoveanu Simona
1 6 Mihaila Anamaria Catalina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 76    Boiangiu Daniela
1 6 Alb Maria Malina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 75    Boiangiu Daniela
1 6 Andreescu Oana Alisa Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 62    Boiangiu Daniela
1 7 Ion Alexandra Gabriela Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 88  M Munteanu Elena
1 8 Popescu Teodor C-tin Grup Scolar Preda Buzescu - Berbetti Berbesti 96  1 Modrescu Ion
1 8 Saftoiu Ion Sc. cu clasele I-VIII Milostea - Slatioara Slatioara 81  M Dragu Luminita
1 9 M1 Buse Danut Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 83  M Schiteanu Constantin
1 9 M1 Matei Ionut Adrian Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 66    Schiteanu Constantin
1 11 M1 Ivan Maria Madalina Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 76    Schiteanu Constantin
1 11 M1 Andronache Maria Magdalen Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 58    Schiteanu Constantin
1 12 M2 Davidescu Roxana Mihaela Gr. Scolar C-tin Br?ncoveanu - Horezu Horezu 57    Schiteanu Constantin
2 1 Birdac Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 100  1 Balana Dorina
2 1 Andreita Andreea Luminita Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 95  2 Ionescu Dan
2 1 Anghelescu Nicolae Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 88  M Constantin Elena
2 1 Carlan Ioana Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 88  M Ravasi Claudia
2 1 Vicsoreanu Cosmina Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 88  M Balana Dorina
2 1 Manole Cosmin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 87  M Constantin Elena
2 1 Speriatu Andreea Bianca Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 87  M Balana Dorina
2 1 Chilian Eduard Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 86  M Constantin Elena
2 1 Cumpanasoiu Alexandra Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 85  M Constantin Elena
2 1 Valcea Denis Ionut Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 85  M Ionescu Dan
2 1 Oprita Lucian Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 83  M Constantin Elena
2 1 Birsan Alin Dorian Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 80  M Ravasi Claudia
2 1 Popa Tania Florentina Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 80  M Ionescu Dan
2 1 Raducan Maria Luiza Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 80  M Ravasi Claudia
2 1 Tudora Eduard Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 78    Constantin Elena
2 1 Piturlea Malvina Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 77    Constantin Elena
2 1 Spiridon Valentin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 71    Constantin Elena
2 1 Ciobanu Denisa Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 70    Trandafir Stoica Monica
2 2 Dinica Ion Constantin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 99  1 Dragulescu Corina
2 2 Dontu Beatrice Stefania Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 98  2 Iliescu Aurora
2 2 Ureche Andreea Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 90  3 Voicu Dorina
2 2 Dumitrescu Razvan Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 86  M Cioranu Alina
2 2 Nica Alexandru Constantin Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 86  M Teodorescu Felicia
2 2 Vaduva Alexandra Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 84  M Teodorescu Felicia
2 2 Ardeoaica Alexandru Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 81  M Teodorescu Felicia
2 2 Marin Elena Diana Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 80  M Dragulescu Corina
2 2 Paraschiv Bianca Scoala cu clasele I-VIII Sinesti Sinesti 76    Nicolaescu Geanina
2 2 Cirstea Adrian Florin Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 75    Barbu Domnica
2 2 Marina Patricia Elena Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 75    Teodorescu Felicia
2 2 Matacuta Eduard Dumitru Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 74    Barbu Domnica
2 2 Negricioiu Ana-Maria Virginia Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 73    Teodorescu Felicia
2 2 Manea Andrei Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 72    Dragulescu Corina
2 2 Matei Madalina Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 69    Cioranu Alina
2 2 Stanculescu Eduard Gabriel Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 65    Dragulescu Corina
2 2 Ungureanu Ioana Selena Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 65    Teodorescu Felicia
2 2 Dumitru Alexandru Liceul Teoretic Gradistea Gradistea 64    Dumitru Valeria
2 2 Nitulescu Alexandra Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 63    Cioranu Alina
2 2 Rascol Maria Scoala cu clasele I-VIII Popesti Sinesti Sinesti 61    Anghel Adrian
2 2 Durlea Badea Petru Virgil Scoala cu clasele I-VIII Sinesti Sinesti 60    Nicolaescu Geanina
2 2 Bran Roxana Adriana Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 58    Barbu Domnica
2 2 Albulescu Crina Maria Scoala cu clasele I-VIII Paraieni Paraieni 56    Popa Sorin
2 2 Glomnicu Andrada Ioana Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 56    Dragulescu Corina
2 2 Stoica Ioan Liceul Teoretic Gradistea Gradistea 56    Dumitru Valeria
2 2 Dinca Iuliana Liceul Teoretic Gradistea Gradistea 51    Dumitru Valeria
2 2 Stanescu Emilia Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 41    Dragulescu Corina
2 3 Ghinea Mara Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 96  1 Avramoiu Maricica
2 3 Hodoroaga Andrei Liceul Teoretic Gradistea Gradistea 95  2 Ursu Funieru Alina
2 3 Viezuina Marius Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 92  3 Avramoiu Maricica
2 3 Branescu Estefania Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 91  M Avramoiu Maricica
2 3 Becheru Vladut Adrian Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 86  M Palea Lavinia
2 3 Genunche Elena Cristina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 84  M Palea Lavinia
2 3 Robu Nicoleta Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 84  M Tomescu Simona
2 3 Dobre Domitian Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 82  M Tomescu Simona
2 3 Racheru Razvan Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 82  M Avramoiu Maricica
2 3 Albeanu Catalin Stefan Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 81  M Palea Lavinia
2 3 Burleanu Alexandra Elena Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 80  M Cornea Ion
2 3 Florica Ionut Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 80  M Cornea Ion
2 3 Giubega Maria Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 80  M Tomescu Simona
2 3 Ivan Razvan Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 80  M Iordache Eugenia
2 3 Munteanu Eduard Constantin Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 80  M Palea Lavinia
2 3 Popa Stefania Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 80  M Avramoiu Maricica
2 3 Sodolescu Eduard Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 80  M Avramoiu Maricica
2 3 Draghia Teodora Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 78    Avramoiu Maricica
2 3 Negricioiu Lucia Maria Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 76    Palea Lavinia
2 3 Stanculescu Ionut Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 76    Iordache Eugenia
2 3 Badea Andra Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 75    Avramoiu Maricica
2 3 Ginju Aida Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 75    Avramoiu Maricica
2 3 Dumitrescu Bianca Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 74    Avramoiu Maricica
2 3 Trascau Narcisa Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 73    Popescu Mihaela
2 3 Dina Elena Maria Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 72    Soceanu Diana Nicoleta
2 3 Spalatoreasa Andrei Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 72    Avramoiu Maricica
2 3 Stefan Diana Grup Scolar C-tin Br?ncoveanu Horezu Horezu 72    Puetu Georgiana
2 3 Nicolae Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 71    Popescu Mihaela
2 3 Rosu Emilia Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 69    Iordache Eugenia
2 3 Cherascu Madalina Scoala cu clasele I-VIII Turcesti Mateesti 64    Ion Daniela
2 3 Mihalcea Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 58    Popescu Mihaela
2 3 Patrascu Roxana Geanina Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 58    Soceanu Diana Nicoleta
2 3 Ungureanu Alexandru Claudiu Scoala cu clasele I-VIII Paraieni Paraieni 56    Albulescu Cristina
2 3 Zamfira Denis Georgian Scoala cu clasele I-VIII Paraieni Paraieni 52    Albulescu Cristina
2 3 Cumpanasoiu Petre C-tin Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 50    Cornea Ion
2 3 Radu Robert Iulian Scoala cu clasele I-VIII Paraieni Paraieni 48    Albulescu Cristina
2 3 Bumbar Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 42    Popescu Mihaela
2 4 Saftoiu Daniel Scoala cu clasele I-VIII Milostea Sl?tioara Slatioara 94  1 Stamatoiu Anca
2 4 Cumpanasoiu Maria Alisa Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 93  2 Cumpanasoiu Lavinia
2 4 Grigore Andreea – Stefania Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 92  3 Boeangiu Cecilia
2 4 Druga Stefan Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 90  M Cumpanasoiu Lavinia
2 4 Giurea Constantin Catalin Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 90  M Boeangiu Cecilia
2 4 Ghiorghie Teodor Iulian Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 87  M Cumpanasoiu Lavinia
2 4 Buliman Arminda Zenaida Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 86  M Boeangiu Cecilia
2 4 Florescu Mihai Adrian Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 81  M Cumpanasoiu Lavinia
2 4 P?rvu Victoria Scoala cu clasele I-VIII Milostea Sl?tioara Slatioara 81  M Stamatoiu Anca
2 4 Ionescu Ionut Alexandru Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 80  M Cumpanasoiu Lavinia
2 4 Trusca Andra Elena Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 80  M Cumpanasoiu Lavinia
2 4 Vladutu Narcis Georgel Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 80  M Boeangiu Cecilia
2 4 Binisor Anamaria Scoala cu clasele I-VIII Armasesti Cernisoara Cernisoara 75    Olescu Ileana
2 4 Iancu Alin Scoala cu clasele I-VIII Matee?ti Mateesti 73    Solea Adina
2 4 Barbosu Florentina Bianca Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 70    Zamfiroiu Andreea
2 4 Stanisor Remus Andrei Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 69    Butoi Ioana
2 4 Gheorghe Ana-Maria Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 65    Zamfiroiu Andreea
2 4 Rascol Teofil Scoala cu clasele I-VIII Popesti Sinesti Sinesti 65    Anghel Adrian
2 4 Speriatu George Catalin Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 63    Zamfiroiu Andreea
2 4 Diaconu Constantin Daniel Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 58    Zamfiroiu Andreea
2 4 Chircu Cristina Florina Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 56    Cumpanasoiu Lavinia
2 4 Piturlea Tibi Stefan Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 55    Cumpanasoiu Lavinia
2 4 Postelnicu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Armasesti Cernisoara Cernisoara 48    Olescu Ileana
2 4 Ciolpan Elena Roxana Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 46    Butoi Ioana
2 4 Berbescu Constantin Eduard Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 44    Zamfiroiu Andreea
2 4 Genunche Roxana Iasmina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 41    Boeangiu Cecilia
2 4 Rujean Elena Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 34    Butoi Ioana
2 4 Filip Florin Victor Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 23    Butoi Ioana
2 5 Dinica Iustinian Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 76    Boeangiu Ana Maria
2 5 Lacatusu Zorina Andreea Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 70    Turcescu Aurica
2 5 Palea Ana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 68    Turcescu Aurica
2 5 Zamfira Darius Constantin Scoala cu clasele I-VIII Paraieni Paraieni 66    Maria Catalin
2 5 Miuti Roxana Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 62    Florescu Gabriel
2 5 Dumitrescu Bianca Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 61    Florescu Gabriel
2 5 Grigorescu Andrei Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 60    Boeangiu Ana Maria
2 5 Pietraroiu Elena Diana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 50    Turcescu Aurica
2 5 Al-Ioanei Maria Adriana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 42    Turcescu Aurica
2 5 Ravasi Milena Maria Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 36    Turcescu Aurica
2 5 Sarbu Elena Izabela Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 36    Turcescu Aurica
2 5 Mitu Alexandra Bianca Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 35    Turcescu Aurica
2 5 Vaduva Robert Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 35    Florescu Gabriel
2 6 Teodorescu Maria Raluca Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 91  1 Boiangiu Daniela
2 6 Alb Maria Malina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 88  M Boiangiu Daniela
2 6 Mihaila Anamaria Catalina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 87  M Boiangiu Daniela
2 6 Matei Eliza Larisa Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 82  M Moldoveanu Simona
2 6 Olescu Lorena Scoala cu clasele I-VIII Modoia Cernisoara Cernisoara 80  M Banu Alexandru
2 6 Popescu Andreea Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 73    Moldoveanu Simona
2 6 Belciu Marina Ioana Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 72    Lazarescu Maria
2 6 Savoiu Alexandra Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 72    Boiangiu Daniela
2 6 Cherascu Ionut Cristian Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 70    Lazarescu Maria
2 6 Ravasi Mihail Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 60    Boiangiu Daniela
2 7 Hodoroaga Ionut Liceul Teoretic Gradistea Gradistea 93  1 Dinu Constantin
2 7 Moldoveanu George Andrei Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 82  M Moldoveanu Simona
2 7 Olescu Miruna Scoala cu clasele I-VIII Modoia Cernisoara Cernisoara 80  M Banu Alexandru
2 7 Barbu Eugen Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 35    Cucu Gheorghe
2 8 Popescu Teodor Grup Scolar Preda Buzescu Berbesti Berbesti 100  1 Modrescu Ion
2 8 Saftoiu Ion Scoala cu clasele I-VIII Milostea Sl?tioara Slatioara 94  2 Dragu Luminita
2 8 Smeu Florin Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 93  3 Florescu Gabriel
2 8 Duica Eusebiu Scoala cu clasele I-VIII Matee?ti Mateesti 92  M Victor Bogdan
2 8 Garla Ionut Scoala cu clasele I-VIII Mateesti Mateesti 86  M Victor Bogdan
2 12 M1 Rada Lucian Scoala cu clasele I-VIII Coltesti Alunu 86  M Moldoveanu Simona
3 1 Birdac Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 90  1 Balana Dorina
3 1 Andreita Andreea Luminita Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 80  M Ionescu Dan
3 1 Ciuteanu Roxana Stefania Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 80  M Balana Dorina
3 1 Draghici George Narcis Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 80  M Ionescu Dan
3 1 Popa Tania Florentina Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 80  M Ionescu Dan
3 1 Speriatu Andreea Bianca Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 80  M Balana Dorina
3 1 Vicsoreanu Cosmina Andreea Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 80  M Balana Dorina
3 1 Anghelescu Nicolae Gabriel Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 75    Constantin Elena
3 1 Valcea Denis Ionut Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 75    Ionescu Dan
3 1 Vlaicu Loredana Elena Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 75    Ionescu Dan
3 1 Manole Cosmin Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 70    Constantin Elena
3 1 Oprita Lucian Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 70    Constantin Elena
3 1 Cumpanasoiu Alexandra Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 65    Constantin Elena
3 1 Gioga Angel Constantin Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 65    Balana Dorina
3 1 Nicolaescu Madalina Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 65    Balana Dorina
3 1 Raducan Maria Luiza Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 63    Ravasi Claudia
3 1 Chilian Eduard Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 62    Constantin Elena
3 1 Birsan Alin Dorian Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 60    Ravasi Claudia
3 1 Cirlan Ioana Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 60    Ravasi Claudia
3 1 Cojanu Ionut Sebastian Scoala cu clasele I-VIII Berbesti Berbesti 40    Ravasi Claudia
3 2 Vaduva Paula Alexandra Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 98  1 Teodorescu Felicia
3 2 Dinica Ion Constantin Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 88  M Dr?gulescu Corina
3 2 DonSu Beatrice Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 87  M Iliescu Aurora
3 2 Ureche Andreea Gr. Sc. C-tin Brancoveanu Horezu Horezu 87  M Dorina Voicu
3 2 Matei Madalina Gr. Sc. C-tin Brancoveanu Horezu Horezu 81  M Dorina Voicu
3 2 Nica a. Alexandru C-tin Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 80  M Teodorescu Felicia
3 2 Popa Petre Ion Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 80  M Dr?gulescu Corina
3 2 Tudora Richardo Valentin Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 80  M Iliescu Aurora
3 2 Matacuta Eduard Scoala cu clasele I-VIII Ciresu Ciresu 79    Barbu Domnica
3 2 Tugulescu Ioana Gr. Sc. C-tin Brancoveanu Horezu Horezu 72    Dorina Voicu
3 2 Nicolae Mihai Lucian Grup Scolar Preda BuzescuBerbesti Berbesti 68    Dr?gulescu Corina
3 2 Cirstea Adrian Scoala cu clasele I-VIII Ciresu Ciresu 52    Barbu Domnica
3 3 Hodoroaga Andrei Liceul Teoretic Gradistea Gradistea 100  1 Ursu Funieru Alina
3 3 Ghinea Mara Gr Scolar C-tin Br?ncoveanu- Horezu Horezu 90  2 Avr?moiu Maricica
3 3 Dina Elena Maria Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 84  M Soceanu Diana Nicoleta
3 3 Spalatoreasa Andrei Gr Scolar C-tin Br?ncoveanu- Horezu Horezu 84  M Avr?moiu Maricica
3 3 Viezuina Marius Gr Scolar C-tin Br?ncoveanu- Horezu Horezu 82  M Avr?moiu Maricica
3 3 Dragulescu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 80  M Soceanu Diana Nicoleta
3 3 Mozoc Aurel Mihail Scoala cu clasele I-VIII Alunu Alunu 80  M Popescu Mihaela
3 3 Badea Andra Gr Scolar C-tin Br?ncoveanu- Horezu Horezu 77    Avr?moiu Maricica
3 3 Trascau Narcisa Scoala cu clasele I-VIII Alunu Alunu 76    Popescu Mihaela
3 3 Nicolae Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Alunu Alunu 75    Popescu Mihaela
3 3 Popa Stefania Gr Scolar C-tin Br?ncoveanu- Horezu Horezu 73    Avr?moiu Maricica
3 3 Marinescu Cristian Gr Scolar C-tin Br?ncoveanu- Horezu Horezu 64    Avr?moiu Maricica
3 3 Patrascu Geanina Scoala cu clasele I-VIII Stroesti Stroesti 55    Soceanu Diana Nicoleta
3 4 Florescu Mihai Adrian Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 95  1 Cump?n??oiu Lavinia
3 4 Saftoiu Daniel Sc. cu clasele I-VIII Milostea - Sl?tioara Slatioara 95  1 Stamatoiu Anca
3 4 Trusca Andra Elena Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 95  1 Cump?n??oiu Lavinia
3 4 Ghiorghie Teodor Iulian Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 90  2 Cump?n??oiu Lavinia
3 4 CumpanaSoiu Maria Larisa Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 88  M Cump?n??oiu Lavinia
3 4 Ionescu Ionut Alexandru Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 88  M Cump?n??oiu Lavinia
3 4 Pentoiu Miruna Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 87  M Cump?n??oiu Lavinia
3 4 Druga Stefan Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 80  M Cump?n??oiu Lavinia
3 4 Vochescu Andra Maria Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 48    Cump?n??oiu Lavinia
3 5 Lacatusu Zorina –Andreea Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 89  M Turcescu Aurica
3 5 Palea Ana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 85  M Turcescu Aurica
3 5 Nitu Alexandra Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 58    Turcescu Aurica
3 5 Ravas Milena Maria Scoala cu clasele I-VIII Alunu Alunu 52    Turcescu Aurica
3 5 Ardeoaica Alin Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 40    Turcescu Aurica
3 5 Lautaru Elena Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 35    Turcescu Aurica
3 5 Pietraroiu Elena –Diana Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 34    Turcescu Aurica
3 6 Teodorescu Maria Raluca Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 94  1 Boiangiu Daniela
3 6 Mihaila Anamaria Catalina Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 83  M Boiangiu Daniela
3 6 Matei Eliza Larisa Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 82  M Moldoveanu Simona
3 6 Giura Maria Denisa Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 80  M Moldoveanu Simona
3 6 Popescu Andreea Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 78    Moldoveanu Simona
3 6 Turlanoiu Alexandru Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 76    Moldoveanu Simona
3 6 Buliman Elis Scoala cu clasel I-VIII Alunu Alunu 45    Boiangiu Daniela
3 7 Hodoroaga Ionut Liceul Teoretic Gradistea Gradistea 99  1 Dinu Constantin
3 7 Moldoveanu George Andrei Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 84  M Moldoveanu Simona
3 8 Popescu Teodor Grup Scolar Preda Buzescu -Berbesti Berbesti 100  1 Modrescu Ion
3 8 Saftoiu Octavian Ion Scoala cu clasele I-VIII Milostea Mateesti 96  2 Dragu Luminita
3 8 Smeu Florin Ion Scoala cu clasele I-VIII Alunu Alunu 92  3 Florescu Gabriel
3 8 Duica Eusebiu Scoala cu clasele I-VIII Mateesti Mateesti 86  M Victor Bogdan
3 8 Garla Ionut Scoala cu clasele I-VIII Mateesti Mateesti 85  M Victor Bogdan



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018