Rezultate Arhiva editia 2011-2012 VL100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Ghinoiu Robert S.V. Cantacuzino Calimanesti 95  2 Mirela Nita
1 2 Buduleci Cosmina S.V. Cantacuzino Calimanesti 94  2 Mirela Nita
1 2 Badea Gabriel S.V. Cantacuzino Calimanesti 90  3 Sorina Dragoescu
1 2 Gheorghe Radu S.V. Cantacuzino Calimanesti 90  3 Mirela Nita
1 2 Savulescu Raluca S.V. Cantacuzino Calimanesti 88  M Sorina Dragoescu
1 2 Iorga Bianca S.V. Cantacuzino Calimanesti 87  M Mirela Nita
1 2 Popa Florin S.V. Cantacuzino Calimanesti 87  M Sorina Dragoescu
1 2 Popescu Alexandra Scoala Salatrucel Salatrucel 85  M Anca Utulete
1 2 Popescu Radu S.V. Cantacuzino Calimanesti 82  M Sorina Dragoescu
1 2 Vancea Adin Scoala Salatrucel Salatrucel 82  M Anca Utulete
1 2 Vegheanu Cristina S.V. Cantacuzino Calimanesti 81  M Sorina Dragoescu
1 2 Nelepcu Geanina S.V. Cantacuzino Calimanesti 80  M Mirela Nita
1 2 Popa Florentina S.V. Cantacuzino Calimanesti 79    Mirela Nita
1 2 Hudubae Narcis S.V. Cantacuzino Calimanesti 76    Sorina Dragoescu
1 2 Simionescu Alexandru S.V. Cantacuzino Calimanesti 76    Mirela Nita
1 2 Vlad Alin Scoala Salatrucel Salatrucel 75    Anca Utulete
1 2 Ghinoiu Andrei S.V. Cantacuzino Calimanesti 73    Mirela Nita
1 2 Neagu Alexandru S.V. Cantacuzino Calimanesti 71    Sorina Dragoescu
1 2 Nuta Cristian Scoala Salatrucel Salatrucel 71    Anca Utulete
1 2 Vasuiu Eduard S.V. Cantacuzino Calimanesti 71    Mirela Nita
1 2 Nanulescu Cristina S.V. Cantacuzino Calimanesti 70    Mirela Nita
1 2 Popescu Teodor Scoala Salatrucel Salatrucel 70    Anca Utulete
1 3 Ghincea Ana Liceul Teoretic Brezoi 96  1 Veronica Ferestean
1 3 Stanculescu Gabriel Scoala 1 Brezoi 91  2 Badescu Sabina
1 3 Corbeanu Ioana Liceul Teoretic Brezoi 90  3 Veronica Ferestean
1 3 Miu Victor Liceul Teoretic Brezoi 83  M Veronica Ferestean
1 3 Boicea Stefania Liceul de Arta Rm.Valcea 80  M Dinescu Maria
1 3 Vancea Raluca Scoala Salatrucel Salatrucel 80  M Corina Trocaru
1 3 Naum Diana Liceul Teoretic Brezoi 79    Veronica Ferestean
1 3 Modoran Georgiana Scoala Salatrucel Salatrucel 76    Corina Trocaru
1 3 Nuta Maria Scoala Salatrucel Salatrucel 72    Corina Trocaru
1 3 Calvun Denis S.V. Cantacuzino Calimanesti 66    Ion Neata
1 3 Vancea Alexandru Scoala Salatrucel Salatrucel 60    Corina Trocaru
1 3 Popa Cristian S.V. Cantacuzino Calimanesti 58    Ion Neata
1 4 Stroe Bogdan Liceul Teoretic Brezoi 90  3 Mirela Vlad
1 4 Ismana Bardasu Denis Liceul Teoretic Brezoi 83  M Mirela Vlad
1 4 Stefan Alexandra S.V. Cantacuzino Calimanesti 75    Elena Oprica
1 4 Gherghinete Ana Maria S.V. Cantacuzino Calimanesti 66    Elena Oprica
1 4 Belciu Paul Liceul Teoretic Brezoi 57    Mirela Vlad
1 5 Siminea Carla Liceul Teoretic Brezoi 87  M Luiza Bota
1 5 Busaga Andreea S.V. Cantacuzino Calimanesti 82  M Gheorghe Motoc
1 5 Iacob Vlad Liceul Teoretic Brezoi 76    Luiza Bota
1 5 Savulescu Razvan Take Ionescu Rm.Valcea 76    Delia Badea
1 5 Cernea Rares Liceul Teoretic Brezoi 75    Luiza Bota
1 5 Vilcu Ana Roxana Liceul Teoretic Brezoi 75    Claudiu Ene
1 5 Ionescu Andreea Liceul Teoretic Brezoi 74    Luiza Bota
1 5 Trocaru Nicolae Liceul Teoretic Brezoi 74    Luiza Bota
1 5 Petrescu Andreea Liceul Teoretic Brezoi 72    Luiza Bota
1 5 Olarescu Gabriela Scoala Salatrucel Salatrucel 71    Valeria Mazilu
1 5 Boroiu Alina Liceul Teoretic Brezoi 70    Luiza Bota
1 5 Budreala Ionut Constantin Liceul Teoretic Brezoi 70    Claudiu Ene
1 5 Dan Andrada Liceul Teoretic Brezoi 70    Luiza Bota
1 5 Luta Daniel Albert Liceul Teoretic Brezoi 70    Claudiu Ene
1 5 Ticuleanu Dalia Scoala Salatrucel Salatrucel 70    Valeria Mazilu
1 5 Rosca Maria Scoala Salatrucel Salatrucel 68    Valeria Mazilu
1 5 Sora Adelina Scoala Salatrucel Salatrucel 68    Valeria Mazilu
1 5 Ciobanu Andreea Scoala Salatrucel Salatrucel 66    Valeria Mazilu
1 5 Popescu Laura Scoala Salatrucel Salatrucel 66    Valeria Mazilu
1 5 Bradeanu Cristina Liceul Teoretic Brezoi 62    Luiza Bota
1 5 Cojocaru Andreea Lavinia Liceul Teoretic Brezoi 62    Claudiu Ene
1 5 Ograda Alexandru Liceul Teoretic Brezoi 62    Luiza Bota
1 5 Popelca George Florin Liceul Teoretic Brezoi 62    Claudiu Ene
1 5 Popa Ana Maria Liceul Teoretic Brezoi 54    Claudiu Ene
1 5 Anuta Irinel Scoala Perisani Perisani 50    Constantin Toma
1 5 Gurgui Roxana Scoala Salatrucel Salatrucel 34    Valeria Mazilu
1 6 Colibaba Alexandru Take Ionescu Rm. Valcea 80  M Mariana Vasilescu
1 6 Gherghinete Sergiu Take Ionescu Rm. Valcea 80  M Mariana Vasilescu
1 6 Buda Daniela S.V. Cantacuzino Calimanesti 76    Gheorghe Motoc
1 6 Grigore Daniel Take Ionescu Rm. Valcea 76    Mariana Vasilescu
1 6 Badita Diana Liceul Teoretic Brezoi 73    Luiza Bota
1 6 Patrascu Adelin Scoala Salatrucel Salatrucel 69    Ana Maria Sandu
1 6 Miu Alexandra Liceul Teoretic Brezoi 67    Luiza Bota
1 6 Otesanu Andrei Liceul Teoretic Brezoi 56    Luiza Bota
1 6 Moraru Andreea Scoala Salatrucel Salatrucel 45    Ana Maria Sandu
1 6 Anuta Emanuell Scoala Perisani Perisani 42    Constantin Toma
1 7 Diaconu Daniela Liceul Teoretic Brezoi 87  M Maria Iosif
1 7 Diaconu Delia Liceul Teoretic Brezoi 83  M Maria Iosif
1 7 Nuta Alexandra S.V. Cantacuzino Calimanesti 73    Cristina Alexandrescu
1 7 Comanel Andreea Scoala Salatrucel Salatrucel 68    Valeria Mazilu
1 7 Deaconu Madalina Scoala Salatrucel Salatrucel 63    Valeria Mazilu
1 7 Patrascu Ioana Liceul Teoretic Brezoi 63    Luiza Bota
1 7 Stanescu Radu S.V. Cantacuzino Calimanesti 60    Cristina Alexandrescu
1 7 David Catalin Scoala Salatrucel Salatrucel 53    Valeria Mazilu
1 7 Popescu Florin Scoala Salatrucel Salatrucel 52    Valeria Mazilu
1 7 Sora Florentina Scoala Salatrucel Salatrucel 46    Valeria Mazilu
1 7 Zgavarogea Adrian S.V. Cantacuzino Calimanesti 39    Cristina Alexandrescu
1 7 Grecu Emilia S.V. Cantacuzino Calimanesti 34    Cristina Alexandrescu
1 7 Ilea Mihaela Scoala Salatrucel Salatrucel 34    Valeria Mazilu
1 8 Ploscaru Laurentiu Take Ionescu Rm.Valcea 100  1 Stefan Smarandoiu
1 8 Dragu Luminita S.V. Cantacuzino Calimanesti 95  2 Gheorghe Motoc
1 8 Albescu Cristian Liceul Teoretic Brezoi 85  M Adrian Serbanoiu
1 8 Nita Monica Take Ionescu Rm.Valcea 80  M Mariana Saraolu
1 8 Belciu George Liceul Teoretic Brezoi 62    Adrian Serbanoiu
1 9 M1 Buduleci Cosmin G.S.E.A.S. Calimanesti 80  M Valentin Smarandache
1 9 M1 Ursu Raluca G.S.E.A.S. Calimanesti 75    Valentin Smarandache
1 9 M1 Fasui Cosmin G.S.E.A.S. Calimanesti 52    Valentin Smarandache
1 9 M2 Buduleci Alexandr-Catalin G.S.E.A.S. Calimanesti 90  3 Daniela Barbu
1 9 M2 Moraru Maria-Corina G.S.E.A.S. Calimanesti 80  M Daniela Barbu
1 9 M2 Plesanu Anca G.S.E.A.S. Calimanesti 55    Daniela Barbu
1 9 M2 Tudosescu Paul G.S.E.A.S. Calimanesti 34    Steluta Neacsu
1 9 M2 Simionescu Ioana G.S.E.A.S. Calimanesti 33    Daniela Barbu
1 9 M2 Costoiu Ovidiu G.S.E.A.S. Calimanesti 28    Steluta Neacsu
1 9 M2 Hudubae Raluca G.S.E.A.S. Calimanesti 10    Daniela Barbu
1 10 M1 Radulescu Vasile-Adrian G.S.E.A.S. Calimanesti 75    Daniela Barbu
1 10 M1 Zgavarogea Gheorghe-Gabriel G.S.E.A.S. Calimanesti 71    Daniela Barbu
1 10 M1 Losso Alexandra Liceul Teoretic Brezoi 70    Claudiu Ene
1 10 M1 David Teodora G.S.E.A.S. Calimanesti 66    Daniela Barbu
1 10 M1 Onica Alexandra Liceul Teoretic Brezoi 64    Claudiu Ene
1 10 M1 Miu Elena-Antonia G.S.E.A.S. Calimanesti 63    Daniela Barbu
1 10 M1 Necsoiu Maria-Andrada G.S.E.A.S. Calimanesti 62    Daniela Barbu
1 10 M1 Dutu Elena-Daniela G.S.E.A.S. Calimanesti 60    Daniela Barbu
1 10 M1 Surdoiu Elena-Valentina G.S.E.A.S. Calimanesti 57    Daniela Barbu
1 10 M1 Craciun Alexandru-Ion G.S.E.A.S. Calimanesti 54    Daniela Barbu
1 10 M1 Grecu Mihai-Ionut G.S.E.A.S. Calimanesti 52    Daniela Barbu
1 10 M2 Juganaru Narcisa G.S.E.A.S. Calimanesti 63    Valentin Smarandache
1 10 M2 Porfire Lidia G.S.E.A.S. Calimanesti 62    Valentin Smarandache
1 10 M2 Jerdel Ionela G.S.E.A.S. Calimanesti 50    Valentin Smarandache
1 10 M2 Stanciu Silvia G.S.E.A.S. Calimanesti 50    Valentin Smarandache
1 11 M2 Calina Elena G.S.E.A.S. Calimanesti 71    Valentin Smarandache
1 11 M2 Hului Georgiana G.S.E.A.S. Calimanesti 66    Daniela Barbu
1 12 M1 Busaga Alex G.S.E.A.S. Calimanesti 96  1 Valentin Smarandache
1 12 M1 Busuioc Andrei G.S.E.A.S. Calimanesti 86  M Valentin Smarandache
1 12 M1 Miu Madalina G.S.E.A.S. Calimanesti 85  M Valentin Smarandache
1 12 M1 Martin Adina G.S.E.A.S. Calimanesti 81  M Valentin Smarandache
1 12 M2 Tudosescu Bianca G.S.E.A.S. Calimanesti 80  M Daniela Barbu
1 12 M2 Wiume Andreea G.S.E.A.S. Calimanesti 80  M Daniela Barbu
1 12 M2 Sandu Mihai G.S.E.A.S. Calimanesti 52    Daniela Barbu
2 1 Bargaoanu Oana S.V. Cantacuzino Calimanesti 100  1 Roxana Zgripcea
2 1 Bolovan Geanina S.V. Cantacuzino Calimanesti 100  1 Mihaela Dunca
2 1 Bucea Gabriela Jiblea veche Calimanesti 100  1 Alina Toader
2 1 Ivan Eduard S.V. Cantacuzino Calimanesti 100  1 Mihaela Dunca
2 1 Mihai Adrian Jiblea veche Calimanesti 100  1 Alina Toader
2 1 Motoc Beatrice S.V. Cantacuzino Calimanesti 100  1 Mihaela Dunca
2 1 Nedelcu Andra S.V. Cantacuzino Calimanesti 100  1 Mihaela Dunca
2 1 Ghetoiu Patricia S.V. Cantacuzino Calimanesti 99  1 Mihaela Dunca
2 1 Dumitrescu Antonia S.V. Cantacuzino Calimanesti 97  1 Mihaela Dunca
2 1 Calugaru Marius S.V. Cantacuzino Calimanesti 95  2 Roxana Zgripcea
2 1 Cojocaru Eduard S.V. Cantacuzino Calimanesti 95  2 Mihaela Dunca
2 1 Zgripcea Riana S.V. Cantacuzino Calimanesti 95  2 Mihaela Dunca
2 1 Marzoi Marinela S.V. Cantacuzino Calimanesti 94  2 Mihaela Dunca
2 1 Zgavarogea Bogdan S.V. Cantacuzino Calimanesti 94  2 Roxana Zgripcea
2 1 BOICEA CATALIN MIHAI C.N.Mircea cel Batran Rm.Valcea 90  3 Liana Stanescu
2 1 Mamularu Diana S.V. Cantacuzino Calimanesti 90  3 Mihaela Dunca
2 1 Popescu Stefan Salatrucel Salatrucel 90  3 Anca Pirvulescu
2 1 Rizea Nicoleta Salatrucel Salatrucel 90  3 Anca Pirvulescu
2 1 Tololoanca Daniel Salatrucel Salatrucel 90  3 Anca Pirvulescu
2 1 Ceapa Ioana S.V. Cantacuzino Calimanesti 88  M Mihaela Dunca
2 1 Nica Stefan Salatrucel Calimanesti 85  M Anca Pirvulescu
2 2 Savulescu Raluca S.V.Calimanesti Calimanesti 95  2 Sorina Dragoescu
2 2 Vacalie Andrei Scaueni Scaueni 95  2 Laura Martin
2 2 Gheorghe Radu S.V.Calimanesti Calimanesti 90  3 Mirela Nita
2 2 Popa Florin S.V.Calimanesti Calimanesti 87  M Sorina Dragoescu
2 2 Simion Andreea Scaueni Scaueni 87  M Laura Martin
2 2 Belu Ioana Scaueni Scaueni 85  M Laura Martin
2 2 Badea Gabriel S.V.Calimanesti Calimanesti 82  M Sorina Dragoescu
2 2 Hudubae Narcis S.V.Calimanesti Calimanesti 81  M Sorina Dragoescu
2 2 Ghinoiu Robert S.V.Calimanesti Calimanesti 80  M Mirela Nita
2 2 Popa Florentina S.V.Calimanesti Calimanesti 75    Mirela Nita
2 2 Popescu Radu S.V.Calimanesti Calimanesti 75    Sorina Dragoescu
2 2 Iorga Bianca S.V.Calimanesti Calimanesti 74    Mirela Nita
2 2 Neagu Alexandru S.V.Calimanesti Calimanesti 74    Sorina Dragoescu
2 2 Ivan Cristina Scaueni Scaueni 70    Laura Martin
2 2 Vasuiu Eduard S.V.Calimanesti Calimanesti 70    Mirela Nita
2 2 Bulbucel Alice S.V.Calimanesti Calimanesti 60    Sorina Dragoescu
2 2 Muja Dariana S.V.Calimanesti Calimanesti 60    Mirela Nita
2 2 Vlad Alin Andrei Salatrucel Salatrucel 56    Mirela Nita
2 2 Ghinoiu Andrei S.V.Calimanesti Calimanesti 55    Mirela Nita
2 2 Iacob Ionut Scaueni Scaueni 50    Laura Martin
2 2 Mirea Patricia S.V.Calimanesti Calimanesti 43    Mirela Nita
2 2 Vacaru Andra Scaueni Scaueni 32    Laura Martin
2 3 Ivan Stefania S.V.Calimanesti Calimanesti 96  1 Mihaela Dragan
2 3 Stanculescu Gabriel Scoala 1 Brezoi 96  1 Sabina Badescu
2 3 Corbeanu Ioana Liceul Teoretic Brezoi 92  3 Veronica Ferestean
2 3 Gutoiu Stefania S.V.Calimanesti Calimanesti 80  M Mihaela Dragan
2 3 Vancea Raluca Sc. Cu clasele I-VIII Salatrucel 77    Corina Trocaru
2 3 Naum Diana Liceul Teoretic Brezoi 76    Veronica Ferestean
2 3 Boicea Stefania Liceul de Arta Rm. Valcea 70    Mimi Dinescu
2 3 Modoran Georgiana Sc. Cu clasele I-VIII Salatrucel 70    Corina Trocaru
2 3 Ghincea Ana Liceul Teoretic Brezoi 66    Veronica Ferestean
2 3 Nuta Maria Sc. Cu clasele I-VIII Salatrucel 66    Corina Trocaru
2 3 Gajulete Gabriela Scaueni Scaueni 65    Laura Martin
2 3 Durescu Adelina Scaueni Scaueni 60    Laura Martin
2 3 Vacalie Adriana Scaueni Scaueni 30    Laura Martin
2 4 Diaconu Stefania Maria Liceul Teoretic Brezoi 95  2 Mirela Vlad
2 4 Stroe Bogdan Liceul Teoretic Brezoi 92  3 Mirela Vlad
2 4 Cheran Radu S.V. Cantacuzino Calimanesti 91  3 Elena Stefania Burbau
2 4 Berbece Stefan S.V. Cantacuzino Calimanesti 86  M Elena Stefania Burbau
2 4 Dinca Alexandru S.V. Cantacuzino Calimanesti 86  M Elena Stefania Burbau
2 4 Stefan Alexandra S.V. Cantacuzino Calimanesti 85  M Elena Oprica
2 4 Ionescu Stefania Liceul Teoretic Brezoi 84  M Mirela Vlad
2 4 Grigore Roxana S.V.Calimanesti Calimanesti 80  M Elena Oprica
2 4 Ismana Bardasu Denis Liceul Teoretic Brezoi 80  M Mirela Vlad
2 4 Belciu Paul Liceul Teoretic Brezoi 71    Mirela Vlad
2 4 Craciun Bianca Sc. Cu clasele I-VIII Salatrucel 67    Cristina Joica
2 4 Gherghinete Anamaria S.V.Calimanesti Calimanesti 57    Elena Oprica
2 4 Dumitrache Teodor S.V. Cantacuzino Calimanesti 51    Elena Stefania Burbau
2 5 Cernea Rares Liceul Teoretic Brezoi 93  3 Luiza Bota
2 5 Savulescu Razvan Take Ionescu Rm. Valcea 82  M Delia Badea
2 5 Busaga Andreea S.V. Cantacuzino Calimanesti 81  M Gheorghe Motoc
2 5 Pop Cristina Liceul Teoretic Brezoi 81  M Luiza Bota
2 5 Dobrescu Robert Gabriel S.V. Cantacuzino Calimanesti 76    Gheorghe Motoc
2 5 Mihailoiu Andrei Razvan Jiblea veche Calimanesti 74    Claudia Diaconescu
2 5 Trocaru Nicolae Jr. Liceul Teoretic Brezoi 73    Luiza Bota
2 5 Ionescu Andreea Liceul Teoretic Brezoi 66    Luiza Bota
2 5 Moisescu Iulia S.V. Cantacuzino Calimanesti 62    Gheorghe Motoc
2 5 Deaconeasa Mihai Adrian Jiblea veche Calimanesti 58    Claudia Diaconescu
2 5 Petrescu Andreea Liceul Teoretic Brezoi 58    Luiza Bota
2 5 Moian Andrei Liceul Teoretic Brezoi 54    Claudiu Ene
2 5 Popescu Radu Georgel Jiblea veche Calimanesti 53    Claudia Diaconescu
2 5 Dan Andrada Liceul Teoretic Brezoi 49    Luiza Bota
2 5 Anuta Irinel Liceul Teoretic Brezoi 42    Luiza Bota
2 5 Popelca George Liceul Teoretic Brezoi 42    Claudiu Ene
2 5 Sarbu Elena Iuliana Liceul Teoretic Brezoi 42    Claudiu Ene
2 5 Buzila Bogdan Liceul Teoretic Brezoi 26    Claudiu Ene
2 6 Russet Petruta Jiblea veche Calimanesti 91  3 Claudia Diaconescu
2 6 Grigore Daniel Take Ionescu Rm. Valcea 86  M Maria Vasilescu
2 6 Gherghinete Sergiu Take Ionescu Rm. Valcea 84  M Maria Vasilescu
2 6 Colibaba Alexandru Take Ionescu Rm. Valcea 83  M Maria Vasilescu
2 6 Moraru Andreea Sc. Cu clasele I-VIII Salatrucel 72    Ana Maria Sandu
2 6 Trocaru Alexandra Liceul Teoretic Brezoi 69    Luiza Bota
2 6 Buda Daniela S.V. Cantacuzino Calimanesti 67    Gheorghe Motoc
2 6 Badita Diana Liceul Teoretic Brezoi 56    Luiza Bota
2 6 Anuta Emanuell Liceul Teoretic Brezoi 50    Luiza Bota
2 6 Argeseanu Adelina Sc. Cu clasele I-VIII Salatrucel 46    Ana Maria Sandu
2 6 Constantin Mihai Sebastian Jiblea veche Calimanesti 38    Claudia Diaconescu
2 6 Dumitru Florentina Jiblea veche Calimanesti 26    Claudia Diaconescu
2 7 Nuta Alexandra S.V. Cantacuzino Calimanesti 86  M Cristina Alexandrescu
2 7 Diaconu Daniela Liceul Teoretic Brezoi 82  M Maria Iosif
2 7 Necsoiu Andrei S.V. Cantacuzino Calimanesti 81  M Cristina Alexandrescu
2 7 Joica Daniel S.V. Cantacuzino Calimanesti 62    Cristina Alexandrescu
2 7 Stanescu Radu S.V. Cantacuzino Calimanesti 62    Cristina Alexandrescu
2 7 Cheran Raluca S.V. Cantacuzino Calimanesti 56    Cristina Alexandrescu
2 7 Zgavarogea Mihai Adrian S.V. Cantacuzino Calimanesti 26    Cristina Alexandrescu
2 8 Ploscaru Laurentiu Take Ionescu Rm. Valcea 95  2 Stefan Smarandoiu
2 8 Albescu Cristian Liceul Teoretic Brezoi 84  M Adrian Serbanoiu
2 8 Dragu Luminita S.V. Cantacuzino Calimanesti 84  M Gheorghe Motoc
2 8 Nita Monica Take Ionescu Rm. Valcea 80  M Mariana Saraolu
2 8 Popa Andrei S.V. Cantacuzino Calimanesti 73    Gheorghe Motoc
2 8 Prundurel Alexandru S.V. Cantacuzino Calimanesti 72    Gheorghe Motoc
2 8 Cirstea Sebastian S.V. Cantacuzino Calimanesti 70    Gheorghe Motoc
2 8 Belciu George Liceul Teoretic Brezoi 69    Adrian Serbanoiu
2 8 Lala Alexandru Liceul Teoretic Brezoi 64    Adrian Serbanoiu
2 9 M1 Siminea Dan G.S.E.A.S. Calimanesti 71    Valentin Smarandache
2 9 M1 Busaga Magdalena G.S.E.A.S. Calimanesti 63    Valentin Smarandache
2 9 M1 Buduleci Cosmin G.S.E.A.S. Calimanesti 62    Valentin Smarandache
2 9 M1 Valculescu Simina G.S.E.A.S. Calimanesti 57    Valentin Smarandache
2 9 M1 Sandu Liviu G.S.E.A.S. Calimanesti 50    Valentin Smarandache
2 9 M1 Ursu Raluca G.S.E.A.S. Calimanesti 48    Valentin Smarandache
2 9 M1 Calin Vasile G.S.E.A.S. Calimanesti 34    Valentin Smarandache
2 9 M1 Avram Cristiana G.S.E.A.S. Calimanesti 26    Valentin Smarandache
2 9 M1 Fasui Cosmin G.S.E.A.S. Calimanesti 22    Valentin Smarandache
2 9 M2 Buduleci Alexandru-Catalin G.S.E.A.S. Calimanesti 81  M Daniela Barbu
2 9 M2 Moraru Maria Corina G.S.E.A.S. Calimanesti 64    Daniela Barbu
2 9 M2 Nedelescu Elena Teodora G.S.E.A.S. Calimanesti 60    Daniela Barbu
2 9 M2 Rotaru Gabriel G.S.E.A.S. Calimanesti 56    Steluta Neacsu
2 9 M2 Cobiloiu Marius G.S.E.A.S. Calimanesti 52    Steluta Neacsu
2 9 M2 Stanculescu Elena Madalina G.S.E.A.S. Calimanesti 30    Liana Marin
2 9 M2 Costoiu Ovidiu G.S.E.A.S. Calimanesti 28    Steluta Neacsu
2 9 M2 Coconete Georgiana G.S.E.A.S. Calimanesti 26    Steluta Neacsu
2 9 M2 Hodoroaba Elena Madalina G.S.E.A.S. Calimanesti 26    Liana Marin
2 10 M2 Sima Romica G.S.E.A.S. Calimanesti 72    Steluta Neacsu
2 10 M2 Enescu Bogdan G.S.E.A.S. Calimanesti 68    Steluta Neacsu
2 10 M2 Juganaru Narcisa G.S.E.A.S. Calimanesti 64    Valentin Smarandache
2 10 M2 Porfire Lidia G.S.E.A.S. Calimanesti 62    Valentin Smarandache
2 10 M2 Jerdel Ionela G.S.E.A.S. Calimanesti 57    Valentin Smarandache
2 11 M2 Banateanu Dana G.S.E.A.S. Calimanesti 73    Valentin Smarandache
2 11 M2 Calina Elena G.S.E.A.S. Calimanesti 65    Valentin Smarandache
2 11 M2 Dumitrascu Anca G.S.E.A.S. Calimanesti 64    Valentin Smarandache
2 11 M2 Ciutu Elisa G.S.E.A.S. Calimanesti 60    Valentin Smarandache
2 12 M1 Busaga Alex G.S.E.A.S. Calimanesti 95  2 Valentin Smarandache
2 12 M1 Martin Adina G.S.E.A.S. Calimanesti 83  M Valentin Smarandache
2 12 M1 Busuioc Dragos-Andrei G.S.E.A.S. Calimanesti 70    Valentin Smarandache
2 12 M2 Tudosescu Bianca G.S.E.A.S. Calimanesti 90  3 Daniela Barbu
2 12 M2 Enachescu Iulia Andreea G.S.E.A.S. Calimanesti 64    Steluta Neacsu
2 12 M2 Sandu Mihai G.S.E.A.S. Calimanesti 53    Daniela Barbu
2 12 M2 Rosu Valentin G.S.E.A.S. Calimanesti 50    Steluta Neacsu
2 12 M2 Popescu Daniel G.S.E.A.S. Calimanesti 14    Steluta Neacsu
2 12 M2 Rizea Cosmin G.S.E.A.S. Calimanesti 14    Steluta Neacsu
3 1 Bolovan Geanina S.V.Cantacuzino Calimanesti 95  1 Mihaela Dunca
3 1 Ivan Eduard S.V.Cantacuzino Calimanesti 95  1 Mihaela Dunca
3 1 Motoc Beatrice S.V.Cantacuzino Calimanesti 95  1 Mihaela Dunca
3 1 BOICEA CATALIN MIHAI C.N.Mircea cel Batran Rm.Valcea 90  3
3 1 Mamularu Diana S.V.Cantacuzino Calimanesti 90  3 Mihaela Dunca
3 1 Dobrescu Vlad S.V.Cantacuzino Calimanesti 80  M Mihaela Dunca
3 1 Nedelcu Andra S.V.Cantacuzino Calimanesti 80  M Mihaela Dunca
3 1 Necsoiu Raul S.V.Cantacuzino Calimanesti 75    Roxana Zgripcea
3 1 Calugaru Marius S.V.Cantacuzino Calimanesti 70    Roxana Zgripcea
3 1 Dobrescu Irina S.V.Cantacuzino Calimanesti 70    Mihaela Dunca
3 1 Gigica Alberto S.V.Cantacuzino Calimanesti 70    Roxana Zgripcea
3 1 Birgaoanu Oana S.V.Cantacuzino Calimanesti 65    Roxana Zgripcea
3 1 Mesea Delia S.V.Cantacuzino Calimanesti 65    Roxana Zgripcea
3 1 Zgavarogea Bogdan S.V.Cantacuzino Calimanesti 65    Roxana Zgripcea
3 1 Calin Renata S.V.Cantacuzino Calimanesti 60    Roxana Zgripcea
3 1 Chitu Oana S.V.Cantacuzino Calimanesti 60    Roxana Zgripcea
3 1 Cojocaru Eduard S.V.Cantacuzino Calimanesti 60    Mihaela Dunca
3 1 Danes Paula S.V.Cantacuzino Calimanesti 50    Roxana Zgripcea
3 1 Scirlea Alexandru S.V.Cantacuzino Calimanesti 45    Mihaela Dunca
3 2 Vacalie Andrei Scoala Scaueni Scaueni 95  1 Laura Martin
3 2 Iorga Bianca S.V.Cantacuzino Calimanesti 93  2 Mirela Nita
3 2 Neagu Marian S.V.Cantacuzino Calimanesti 91  3 Sorina Dragoescu
3 2 Popa Florin S.V.Cantacuzino Calimanesti 91  3 Sorina Dragoescu
3 2 Badea Cornel S.V.Cantacuzino Calimanesti 87  M
3 2 Popescu Radu S.V.Cantacuzino Calimanesti 86  M Sorina Dragoescu
3 2 Hudubae Narcis S.V.Cantacuzino Calimanesti 85  M Sorina Dragoescu
3 2 Belu Ioana Scoala Scaueni Scaueni 84  M Laura Martin
3 2 Savulescu Raluca S.V.Cantacuzino Calimanesti 83  M Sorina Dragoescu
3 2 PopescuAlexandra Scoala Salatrucel Salatrucel 81  M
3 2 Vasuiu Eduard S.V.Cantacuzino Calimanesti 81  M Mirela Nita
3 2 Buduleci Cosmina S.V.Cantacuzino Calimanesti 80  M Mirela Nita
3 2 Gheorghe Radu S.V.Cantacuzino Calimanesti 80  M Mirela Nita
3 2 Simion Andreea Scoala Scaueni Scaueni 77    Laura Martin
3 2 Vlad Alin Scoala Salatrucel Salatrucel 75   
3 2 Nuta Cristian Scoala Salatrucel Salatrucel 72   
3 2 Popa Florentina S.V.Cantacuzino Calimanesti 71    Mirela Nita
3 2 Vancea Adin Scoala Salatrucel Salatrucel 65   
3 2 Popescu Teodor Scoala Salatrucel Salatrucel 64   
3 3 Stanculescu Gabriel Scoala 1 Brezoi 97  1 Sabina Badescu
3 3 Ghincea Ana L.Teoretic Brezoi 91  3 Veronica Ferestean
3 3 Modoran Georgiana Scoala Salatrucel Salatrucel 80  M Corina Trocaru
3 3 Naum Diana L.Teoretic Brezoi 80  M Veronica Ferestean
3 3 Boicea Stefani Liceul de Arta Rm.Valcea 77   
3 4 Stroe Bogdan L.Teoretic Brezoi 97  1 Mirela Vlad
3 4 Diaconu Stefania L.Teoretic Brezoi 93  2 Mirela Vlad
3 4 Gherghinete Anamaria S.V.Cantacuzino Calimanesti 86  M Elena Oprica
3 5 Savulescu Razvan Take Ionescu Rm.Valcea 97  1 Delia Badea
3 5 Cernea Rares L.Teoretic Brezoi 90  3 Luiza Bota
3 5 Trocaru Nicolae L.Teoretic Brezoi 80  M Luiza Bota
3 5 Ionescu Andreea L.Teoretic Brezoi 74    Luiza Bota
3 5 Iacob Vlad L.Teoretic Brezoi 66    Luiza Bota
3 5 Pop Cristina L.Teoretic Brezoi 66    Luiza Bota
3 5 Varaticeanu Andrei L.Teoretic Brezoi 66    Luiza Bota
3 5 Siminea Elena L.Teoretic Brezoi 62    Luiza Bota
3 5 Ograda Alexandru L.Teoretic Brezoi 58    Luiza Bota
3 5 Petrescu Andreea L.Teoretic Brezoi 46    Luiza Bota
3 5 Bardasu Stefania L.Teoretic Brezoi 30    Luiza Bota
3 6 Trocaru Alexandra L.Teoretic Brezoi 84  M Luiza Bota
3 6 Gherghinete Sergiu Take Ionescu Rm.Valcea 75    Maria Vasilescu
3 6 Russet Petruta Scoala Jiblea veche Calimanesti 73    Diaconescu Claudia
3 7 Patrascu Ioana L.Teoretic Brezoi 55    Luiza Bota
3 7 Marin Ana Maria L.Teoretic Brezoi 26    Luiza Bota
3 8 Albescu Cristian L.Teoretic Brezoi 83  M Adrian Serbanoiu
3 8 Lala Alexandru L.Teoretic Brezoi 74    Adrian Serbanoiu
3 9 M1 Buduleci Cosmin G.S.E.A.S. Calimanesti 66    Valentin Smarandache
3 9 M1 Vilculescu Simina G.S.E.A.S. Calimanesti 64    Valentin Smarandache
3 9 M1 Fasui Cosmin G.S.E.A.S. Calimanesti 50    Valentin Smarandache
3 9 M2 Buduleci Catalin G.S.E.A.S. Calimanesti 96  1 Daniela Barbu
3 9 M2 Iordache Lorena G.S.E.A.S. Calimanesti 68    Daniela Barbu
3 9 M2 Plesanu Anca G.S.E.A.S. Calimanesti 58    Daniela Barbu
3 12 M1 Busaga Alex G.S.E.A.S. Calimanesti 95  1 Valentin Smarandache
3 12 M2 Tudosescu Bianca G.S.E.A.S. Calimanesti 97  1 Daniela Barbu



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018