Rezultate Arhiva editia 2011-2012 SV102

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 1 Hudeanu Raul Sc. Cumparatura Bosanci 100  1 Macoviciuc Florentina
2 1 Damian Denisa Sc. Cumparatura Bosanci 90  2 Macoviciuc Florentina
2 2 Gabor Simon-Silviu Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 97  1 Iremie Zenaida
2 2 Gabor Catalina Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 96  2 Leceanu Monica
2 2 Pastrav Sorina Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 93  3 Iremie Zenaida
2 2 Cirlan Cosmin-George Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 92  3 Leceanu Monica
2 2 Gaitan Alexandra Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 89  M Leceanu Monica
2 2 Bivol Ioaana Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 85  M Iremie Zenaida
2 2 Curic Alexandra Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 85  M Iremie Zenaida
2 2 Bacrau Ioana Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 84  M Iremie Zenaida
2 2 Doroscan Daniela Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 84  M Iremie Zenaida
2 2 Gumina Andreea Sc. Cumparatura Bosanci 81  M Brahariu Angela
2 2 Horobet Daria Sc. Cumparatura Bosanci 78    Brahariu Angela
2 2 Barba Antonia Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 75    Iremie Zenaida
2 2 Spoiala Denisa Cristina Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 75    Leceanu Monica
2 2 Damian Emanuela Sc. Cumparatura Bosanci 74    Brahariu Angela
2 2 Croitor Eusebiu Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 71    Iremie Zenaida
2 2 Dragoi Lidia Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 71    Leceanu Monica
2 2 Stanciu Oana Sc. Cumparatura Bosanci 58    Brahariu Angela
2 2 Gavrilovici Paula Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 57    Iremie Zenaida
2 2 Tcaciuc Delia Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 56    Iremie Zenaida
2 3 Gaitan George Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 97  1 Carvatchi Ileana
2 3 Spoiala Matei Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 97  1 Carvatchi Ileana
2 3 Mitrofan Alexandru Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 95  2 Carvatchi Ileana
2 3 Mierla Denisa Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 91  3 Purice Viorica
2 3 Doroscan Ionela Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 87  M Carvatchi Ileana
2 3 Miron Naomi Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 84  M Carvatchi Ileana
2 3 Stanciu Simona -Naomi Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 82  M Sasu Oana
2 3 Bujorean Ionut Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 80  M Sasu Oana
2 3 Ene Mircea Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 80  M Carvatchi Ileana
2 3 Timoficiuc Emilia Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 80  M Purice Viorica
2 3 Dragoi Melisa Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 71    Carvatchi Ileana
2 3 Gabor Mihai Sc. Cumparatura Bosanci 70    Macoviciuc Florentina
2 3 Mitrofan Bianca Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 70    Sasu Oana
2 3 Barba Cristian Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 69    Carvatchi Ileana
2 3 Nichifor Veronica Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 61    Carvatchi Ileana
2 3 Lungu Mihail Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 59    Purice Viorica
2 3 Sutu Gabriel Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 59    Sasu Oana
2 3 Sutu Catalin Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 55    Purice Viorica
2 3 Stanescu Cezar Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 54    Carvatchi Ileana
2 4 Blindu Andrei Samuel Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 100  1 Rusu Mihaela
2 4 Barba Matei Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 92  2 Rusu Mihaela
2 4 Bujorean Teodor Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 92  2 Rusu Mihaela
2 4 Bacrau lucian Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 91  3 Rusu Mihaela
2 4 Nichifor Ionut Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 86  M Matei Stefania
2 4 Barba Larisa Sc. Cumparatura Bosanci 84  M Brahariu Angela
2 4 Horobet Georgeta Sc. Cumparatura Bosanci 83  M Brahariu Angela
2 4 Roibu Cosmin Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 82  M Rusu Mihaela
2 4 Bivol Sorin Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 81  M Matei Stefania
2 4 Gabor Laurentiu Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 81  M Rusu Mihaela
2 4 Curic Crina Sc. Cumparatura Bosanci 75    Brahariu Angela
2 4 Morar Denisa Sc. Cumparatura Bosanci 71    Brahariu Angela
2 4 Muntean Robert Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 68    Matei Stefania
2 4 Bivol Teodora Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 66    Matei Stefania
2 4 Ieremie Andrei Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 66    Matei Stefania
2 4 Mazareanu Klaus Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 65    Matei Stefania
2 4 Muntean Cristoph Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 65    Matei Stefania
2 4 Olariu Simona Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 59    Matei Stefania
2 4 Muntean Marcus Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci abs    Matei Stefania
2 5 Croitor Robert Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 95  1 Baltianu Reveca
2 5 Curic Daniel Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 90  2 Baltianu Reveca
2 5 Bivol Ionut Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 88  M Baltianu Reveca
2 5 Mierla Luisa Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 82  M Baltianu Reveca
2 5 Barba Bianca Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 80  M Baltianu Reveca
2 5 Gargan Delia Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 76    Baltianu Reveca
2 5 Polonic Robert Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 72    Baltianu Reveca
2 5 Sutu Bogdan Ilie Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci abs    Baltianu Reveca
2 6 Blindu Adriana Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 92  1 Baltianu Reveca
2 6 Rusu David Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 91  3 Baltianu Reveca
2 6 Tcaciuc Sabina Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 90  2 Baltianu Reveca
2 6 Croitor Ana -Maria Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 81  M Baltianu Reveca
2 6 Bacrau Anisoara Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 80  M Baltianu Reveca
2 6 Muntean Camelia Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 72    Baltianu Reveca
2 6 Curaliuc Gabriel Lucian Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 71    Baltianu Reveca
2 6 Cirlan Andrei Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 70    Baltianu Reveca
2 6 Croitor Daniela Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci 62    Baltianu Reveca
2 6 Blindu Iulian Sc . Cu cl.I-VIII Bosanci Bosanci abs    Baltianu Reveca
3 1 Roibu Bianca Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 95  1 Movila Lacramioara
3 1 Bivol Cosmin Alexandru Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 92  2 Sofian Cristina
3 1 Spoiala Rebeca Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 90  3 Movila Lacramioara
3 1 Curic Claudia Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 83  M Sofian Cristina
3 1 Croitor Denis Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 80  M Sofian Cristina
3 1 Stanciu David Emanuel Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 80  M Movila Lacramioara
3 1 Timoficiuc Anisoara Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 78    Sofian Cristina
3 1 Cirlan Abel Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 75    Movila Lacramioara
3 1 Cirlan Cristian Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 70    Movila Lacramioara
3 2 Cirlan George Cosmin Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 96  1 Leceanu Monica
3 2 Pastrav Sorina Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 95  2 Ieremie Zenaida
3 2 Gabor Catalina Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 90  3 Leceanu Monica
3 2 Barba Antonia Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 82  M Ieremie Zenaida
3 2 Gaitan Alexandra Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 82  M Leceanu Monica
3 2 Bivol Ioana Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 73    Ieremie Zenaida
3 2 Spoiala Denisa Cristina Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 73    Leceanu Monica
3 3 Gaitan George Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 98  1 Carvatchi Ileana
3 3 Tibuleac Bogdan Scoala cu cl.I-VIII Serbauti 93  2 Rusu Liliana
3 3 Rebenciuc Bogdan Scoala cu cl.I-VIII Serbauti 92  3 Rusu Liliana
3 3 Craciun Elena Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 91  3 Purice Viorica
3 3 Bujorean Ionut Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 86  M Sasu Oana
3 3 Spoiala Maria Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 86  M Carvatchi Ileana
3 3 Dragoi Melisa Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 85  M Carvatchi Ileana
3 3 Curca Gabriel Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 83  M Purice Viorica
3 3 Dragoi Andreea Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 78    Carvatchi Ileana
3 3 Hatnean Lavinia Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 76    Sasu Oana
3 3 Axinte Diana Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 70    Purice Viorica
3 3 Serban Emanuel Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 70    Purice Viorica
3 3 Stanescu Cezar Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 70    Carvatchi Ileana
3 3 Ene Mircea Scoala cu cl.I-VIII Bosanci abs    Carvatchi Ileana
3 4 Blindu Andrei Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 98  1 Rusu Mihaela
3 4 Bujorean Teodor Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 97  2 Rusu Mihaela
3 4 Bacrau Lucian Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 92  3 Rusu Mihaela
3 4 Barba Matei Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 90  3 Rusu Mihaela
3 4 Roibu Cosmin Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 89  M Rusu Mihaela
3 5 Croitor Robert Scoala cu cl.I-VIII Poieni-Udesti 96  1 Baltianu Reveca
3 5 Sutu Bogdan Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 95  2 Baltianu Reveca
3 5 Paduraru Cosmin C-tin Scoala cu cl.I-VIII Poieni-Udesti 88  M Gemanaru Geanina
3 5 Bivol Ionut Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 82  M Baltianu Reveca
3 5 Polonic Robert Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 75    Baltianu Reveca
3 5 Cretu Marta Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 72    Gemanaru Geanina
3 6 Blindu Iulian Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 82  M Baltianu Reveca
3 6 Tcaciuc Sabina Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 82  M Baltianu Reveca
3 6 Bacrau Anisoara Scoala cu cl.I-VIII Bosanci 81  M Baltianu Reveca
3 6 Cretu Naomi Scoala cu cl.I-VIII Poieni-Udesti 71    Gemanaru Geanina
3 6 Cirlan Andrei Scoala cu cl.I-VIII Bosanci abs    Baltianu Reveca



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018