Rezultate Arhiva editia 2011-2012 SV101

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 DUMITRESCUL EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 PREDA MONICA
1 2 CURIC ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 96  1 IEREMIE ZENAIDA
1 2 HINCU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 96  1 PREDA MONICA
1 2 MAHALU CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 PAR CAMELIA
1 2 REGUS ALBERT SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 95  2 IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 HRECENIUC ANDA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 PREDA MONICA
1 2 BURLACU ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 PREDA MONICA
1 2 MELINTE SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 PREDA MONICA
1 2 POPA AMALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 PREDA MONICA
1 2 SLINCU ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 BECHIAN SIMONE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 92  3 VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 CALUJAC LUISA SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 92  3 IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 NEACSU MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 PREDA MONICA
1 2 CATEA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 MOVILEANU LENUTA
1 2 GABOR SIMON SILVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 91  3 IEREMIE ZENAIDA
1 2 ICHIM REBECCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 ILI GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 MAFTEI MIHAELA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 90  3 IGNAT ADINA
1 2 MAROCICO GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 90  3 VACAREAN ZENOVIA
1 2 AMAISTROAIE MADALINA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 89  M SERBAN CAMELIA
1 2 CLOSCA TEODORA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 89  M SERBAN CAMELIA
1 2 CRACIUN SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 SUCEAVA SUCEAVA 89  M BABII DANIELA
1 2 LUPU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 89  M MOVILEANU LENUTA
1 2 MITREA MUNTEAN VLAD SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 89  M IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 PETRESCU EDEN SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 89  M DUMITRESCU MIHAELA
1 2 AIOANEI ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 ANDONI MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 88  M MOVILEANU LENUTA
1 2 COTURBAS BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELI CIMPULUNG MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 88  M COCA ARIANA
1 2 DARABA ILINCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 88  M PREDA MONICA
1 2 LAZARESCU EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 POPESCU LUCIAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M MANDRILA COCA
1 2 ACATRINEI MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 BULBOACA ALEXIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 MARCEAN IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 POPA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 BUDUROVICI RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 86  M SPATARIU LILIANA
1 2 CIRNEALA CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 CUCIUREAN DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 86  M SPATARIU LILIANA
1 2 ECHERT ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 86  M VACAREAN ZENOVIA
1 2 JURAVLE MONICA NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 86  M RUSU LACRAMIOARA VIOLETA
1 2 LAZAREANU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 PASTRAV SORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 86  M IEREMIE ZENAIDA
1 2 RUSU BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 SPOIALA CRISTINA DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 86  M LECEANU MONICA
1 2 TAUTU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELI CIMPULUNG MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 86  M COCA ARIANA
1 2 BUJOREAN MARIO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 85  M APAVALOAIE ISABELA
1 2 CIOCIRTAU MIRIAM SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 85  M INST.SAFRIUC GEORGETA
1 2 CIRDEI LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 85  M DUMITRESCU MIHAELA
1 2 CLIPA NAOMI SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 85  M IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 FLOREAN SARA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 85  M MANDRILA COCA
1 2 ARICIUC MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 SUCEAVA SUCEAVA 84  M ILCIUC LACRAMIOARA
1 2 CIRLAN GEORGE COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 84  M LECEANU MONICA
1 2 CORDUS SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MOVILEANU LENUTA
1 2 GAITAN ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 84  M LECEANU MONICA
1 2 GHERASIM DELIA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 84  M SERBAN CAMELIA
1 2 GROSU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M RUSU LACRAMIOARA VIOLETA
1 2 MAWAS MATEI SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 84  M IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 MOGA CODRIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M INTORSURA RENATE
1 2 NICA DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M PREDA MONICA
1 2 STOIAN DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M PREDA MONICA
1 2 TICU CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 BACRAU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 83  M IEREMIE ZENAIDA
1 2 BRADATAN ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M PREDA MONICA
1 2 COJOCARIU TUDOR SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 83  M MANDRILA COCA
1 2 MARMUREANU MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 NUTU ANA- MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M VACAREAN ZENOVIA
1 2 OSTAPCIUC DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M PREDA MONICA
1 2 POP RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELI CIMPULUNG MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 83  M COCA ARIANA
1 2 STANCIUC MALISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M PREDA MONICA
1 2 TUGUI COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M RUSU LACRAMIOARA VIOLETA
1 2 ANDRIES NICOLAE SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELI CIMPULUNG MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 82  M COCA ARIANA
1 2 BABALEAN ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 82  M ZOFOTA DANIELA
1 2 BARBA ANTONIA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 82  M IEREMIE ZENAIDA
1 2 GABOR CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 82  M LECEANU MONICA
1 2 GAITAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 HORHOGEA STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 NECHIFOR EDITH SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 82  M IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 NICSAN ALEXANDRA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 82  M MANDRILA COCA
1 2 RADU DENIS SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 82  M IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 TOMA TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 AVRAM ATELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M VACAREAN ZENOVIA
1 2 CERCACI IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 COROAMA STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M VACAREAN ZENOVIA
1 2 HALUNGA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M VACAREAN ZENOVIA
1 2 MURARIU BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 81  M PREDA MONICA
1 2 SUCIU E.A. SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 81  M ANDRIAN ALINA
1 2 ZAHARIA CEZARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M PAR CAMELIA
1 2 COROAMA MELISA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 80  M MANDRILA COCA
1 2 CRETU BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 80  M DUMITRESCU MIHAELA
1 2 DOROSCAN DANIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 80  M IEREMIE ZENAIDA
1 2 FAGARAS ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 80  M MOVILEANU LENUTA
1 2 GAGILA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 IBANESCU RAMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 80  M PREDA MONICA
1 2 SPOIALA ARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 80  M PREDA MONICA
1 2 DASCALU MIHNEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 79    ZOFOTA DANIELA
1 2 LUPASCU PAUL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 79    PAR CAMELIA
1 2 MATIAS NEAGU SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 79    IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 POSTELNICU ALESSIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 FALTICENI FALTICENI 79    BUTNARU ANA
1 2 CIOBOTARU IONUT-ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 78    RUSU LACRAMIOARA VIOLETA
1 2 GALAN IULIANA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 78    RUSU LACRAMIOARA VIOLETA
1 2 HRITUC OTILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 78    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 BARBASELU ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 SUCEAVA SUCEAVA 77    BABII DANIELA
1 2 CIMPAN DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    VACAREAN ZENOVIA
1 2 CIRJAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 COSTINIUC ALMA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 77    SERBAN CAMELIA
1 2 DEREVLEAN DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 DURA BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 77    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 GOREAC LEOPOLD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    VACAREAN ZENOVIA
1 2 IONESI EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 NICOARA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    VACAREAN ZENOVIA
1 2 PALALAE CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 77    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 POSLUSCHNIK FABIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELI CIMPULUNG MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 77    COCA ARIANA
1 2 VICOVAN FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 APETREI IONELA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 76    MANDRILA COCA
1 2 CIOCAN FELICIA COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA SUCEAVA 76    STEFANEL LUMINITA
1 2 MIHAI BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 76    INTORSURA RENATE
1 2 ROTAR ALEXANDRA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 76    MANDRILA COCA
1 2 SPIRIDON VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 SUCEAVA SUCEAVA 76    ILCIUC LACRAMIOARA
1 2 CUSNIR TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 75    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 POJOGA IOSUA SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 75    IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 TABARCEA MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 75    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 IEREMIE SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 73    AIROAIE ILEANA
1 2 PETRAR DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.5 SUCEAVA SUCEAVA 73    ILCIUC LACRAMIOARA
1 2 PETRESCU RAMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 73    DUMITRESCU MIHAELA
1 2 POPOVICI ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 73    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 PUSCASU STEFAN SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 73    IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 ILISOI DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 72    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 IATCU DARLLENE SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 71    IOACHIMCIUC LIVIA
1 2 SUTU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 71    AIROAIE ILEANA
1 2 TOFAN ANASTASIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 71    PREDA MONICA
1 2 MORARU SINZIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 69    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 PASCAL DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 69    RUSU LACRAMIOARA VIOLETA
1 2 BALTAG ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 68    URSU ILINCA
1 2 LAVRIC IACOB SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 68    VACAREAN ZENOVIA
1 2 CRACIUN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 63    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 PASCU CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 63    VLONGA ANGELICA MIHAELA
1 2 BADALUTA JAMES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 62    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 ONUT SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 61    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 2 MIHAIESCU OLGA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 54    INTORSURA RENATE/PAR CAMELIA
1 3 SAUCINITEANU PETRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 97  1 LUPASCU SILVIA
1 3 CROITOR ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 96  1 MOSCALIUC VERONICA
1 3 GRIGORESCU LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 96  1 ILINCAI DANIELA
1 3 IVAN GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 96  1 ZETU VIORICA
1 3 NICOLAU ANASTASIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 96  1 TOMA LACRAMIOARA
1 3 REUT GRETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 96  1 LUPASCU SILVIA
1 3 MAZARACHE DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 TALPAU RODICA
1 3 BARBA CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 94  2 CARVATCHI ILEANA
1 3 COTOC ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 94  2 CRANG MARIANA
1 3 ISTRATE VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 MOSCALIUC VERONICA
1 3 GRECULEAC IOANA RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 TOMA LACRAMIOARA
1 3 MOSNEAGU MIHNEA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 93  2 COZMA MARCELA
1 3 BUZULEAC IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 92  2 LUPASCU SILVIA
1 3 COTOS SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 92  2 CRANG MARIANA
1 3 DUDUMAN CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 92  2 ZETU VIORICA
1 3 LACATUSU ANDREEA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 92  2 COZMA MARCELA
1 3 CORDUNEANU ANDREEA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 BUJOR LENUTA
1 3 LUPASCU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 LUPASCU SILVIA
1 3 MARIAN MARIA ALEXANDRA SCOALA GENERALA ITCANI SUCEAVA 91  3 NEAMTU SIMONA
1 3 TEHANCIUC MARIAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 91  3 IRINCIUC ANCA
1 3 TINTEANU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 91  3 ROTARIU VOICHITA
1 3 ACATRINEI LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 90  3 ILINCAI DANIELA
1 3 BUZILA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.10 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 CRAINICIUC DANIELA
1 3 MITROFAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 90  3 CARVATCHI ILEANA
1 3 NICHIFOR TEODOR SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 90  3 MACIUC NARCISA
1 3 PASCAR ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 90  3 SEMENIUC VIORINA
1 3 SPOIALA MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 90  3 CARVATCHI ILEANA
1 3 ZUP DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 PASARE DANIELA
1 3 CHERNICIUC ANTONIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M CRANG MARIANA
1 3 CIOATA ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M ROTARIU VOICHITA
1 3 CLIPA BOGDAN - IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M CRANG MARIANA
1 3 MIHAILIUC RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M LUPASCU SILVIA
1 3 RAICU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 89  M MOSCALIUC VERONICA
1 3 UDUDEC SARA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 89  M IRINCIUC ANCA
1 3 BABIUC NICOLE SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M IRINCIUC ANCA
1 3 BULIGA ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 88  M CIOBICA FLOAREA
1 3 CHISALITA CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 88  M MOSCALIUC VERONICA
1 3 CORICIUC TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 88  M MOSCALIUC VERONICA
1 3 DIACONU ONISIM SCOALA CU CLASELE I-VIII SALCEA SALCEA 88  M MAZILU MIRELA
1 3 GAITAN GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 88  M CARVATCHI ILEANA
1 3 GRECU TEODOR SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M IRINCIUC ANCA
1 3 JIDIUC ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M LUPASCU SILVIA
1 3 MICHITEI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 88  M PASARE DANIELA
1 3 SCHIPOR ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M ROTARIU VOICHITA
1 3 VIDA LAURA STEFANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 88  M TOMA LACRAMIOARA
1 3 VULTUR LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 88  M ILINCAI DANIELA
1 3 HOMAN EMILIANO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 87  M CRANG MARIANA
1 3 RUSU CATALINA - IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 87  M CRANG MARIANA
1 3 SAVINESCU RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 87  M ZETU VIORICA
1 3 TERTELIU MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 87  M TOMA LACRAMIOARA
1 3 CURALIUC MIRCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 86  M BUJOR LENUTA
1 3 GEORGESCU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M TALPAU RODICA
1 3 IUREA SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M CRISMARIU ADRIANA
1 3 MAIDANIUC TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M CRISMARIU ADRIANA
1 3 PAULENCO IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 86  M ZETU VIORICA
1 3 ASMARANDEI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M LUPASCU SILVIA
1 3 CALIN RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 85  M ILINCAI DANIELA
1 3 COVASA EDY IULIAN SCOALA CU CLASELE I-IV NR.2 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 85  M GRIGORAS ADELA MIHAELA
1 3 ENE MIRCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 85  M CARVATCHI ILEANA
1 3 LAZURCA OVIDIU SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 85  M MACIUC NARCISA
1 3 LEHACI IRINA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 85  M COZMA MARCELA
1 3 MARICI ANASTASIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 85  M CRANG MARIANA
1 3 MAZILU DARIUS COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA SUCEAVA 85  M DUMITRAS MARIA
1 3 VARZARU TEODOR ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 85  M TOMA LACRAMIOARA
1 3 VRACI MATEI - STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 85  M CRANG MARIANA
1 3 ANDRIUC CALIN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 84  M IRINCIUC ANCA
1 3 CRISTUREANU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 84  M ATITINEI TATIANA /CLUCERESCU LACRAMIOARA
1 3 CUCOS ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M ROTARIU VOICHITA
1 3 GORAS GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M ROTARIU VOICHITA
1 3 MAJERU ADRIAN - GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M CRANG MARIANA
1 3 MUTRESCU TUDOR SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 84  M IRINCIUC ANCA
1 3 POMPARAU RENATO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M LUPASCU SILVIA
1 3 TIRNOVAN BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MOSCALIUC VERONICA
1 3 ZVARICI SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M TALPAU RODICA
1 3 ALISTAR STEFAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 83  M IRINCIUC ANCA
1 3 BICEADA STEFANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M MOSCALIUC VERONICA
1 3 BILAN GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M BUJOR LENUTA
1 3 CONSTANTIN ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 83  M TOMA LACRAMIOARA
1 3 DOROSCAN DANIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 83  M CARVATCHI ILEANA
1 3 MOISIUC IOANA CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M ROTARIU VOICHITA
1 3 MOLDOVAN BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M RAILEANU ALEXANDRINA
1 3 TOI VALENTIN - SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M CRANG MARIANA
1 3 HANDRAGEL MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 82  M AFILIPOAIE ANCUTA
1 3 SEMENIUC CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 82  M SEMENIUC VIORINA
1 3 ANASTASIE FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M LUPASCU SILVIA
1 3 COJOCAR LARISA REBECA SCOALA CU CLASELE I-IV NR.2 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 81  M GRIGORAS ADELA MIHAELA
1 3 CONDRIA IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 81  M MOSCALIUC VERONICA
1 3 KAYACI DENIZ SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M ROTARIU VOICHITA
1 3 SOLOVASTRU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M ROTARIU VOICHITA
1 3 BOSINCEANU FLORENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 80  M MIRON SILVICA
1 3 HINCU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M PROF. BINDIU ANGELA
1 3 LAURIC SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 80  M MOSCALIUC VERONICA
1 3 LUCHIAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M CRANG MARIANA
1 3 OLARIU MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M ROTARIU VOICHITA
1 3 ROSIORU SARA EMILIA SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 80  M MACIUC NARCISA
1 3 SOLOVASTRU ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M TALPAU RODICA
1 3 STRATU GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 80  M CARVATCHI ILEANA
1 3 STROE MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M ROTARIU VOICHITA
1 3 BEREHOLSCHI PAUL SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 79    CIOBICA FLOAREA
1 3 GALAN ANDREI- IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 79    CRANG MARIANA
1 3 HILOTE MADALINA-MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 79    CRANG MARIANA
1 3 LUCACI ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 79    BUJOR LENUTA
1 3 PRICOPIOAIA DANIEL SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 79    COZMA MARCELA
1 3 VALACH DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 79    ILINCAI DANIELA
1 3 VERCIUC TAISIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 79    LUPASCU RODICA
1 3 CIOBANU LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 78    ILINCAI DANIELA
1 3 CORNEA CRISTIAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 78    BOTEZAT CARINA
1 3 DASCALU MARIA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 78    BOTEZAT CARINA
1 3 MORAR TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 78    MOSCALIUC VERONICA
1 3 NECULAU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 78    ILINCAI DANIELA
1 3 SPOIALA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 78    CARVATCHI ILEANA
1 3 BILANCA TEOFANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 77    TALPAU RODICA
1 3 CALINCIUC LAURA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 77    BOTEZAT CARINA
1 3 IONESI JESSICA DELIA SCOALA CU CLASELE I-IV NR.2 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 77    GRIGORAS ADELA MIHAELA
1 3 SARAMBEI DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 77    AFILIPOAIE ANCUTA
1 3 TELEAGA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    ROTARIU VOICHITA
1 3 TUDOSA MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 77    ILINCAI DANIELA
1 3 ANDRIES VICTOR MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 76    TOMA LACRAMIOARA
1 3 DARI CORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 76    PROF. BINDIU ANGELA
1 3 MOROSAN LUCIAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 76    BOTEZAT CARINA
1 3 TECLEANU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 76    ROTARIU VOICHITA
1 3 ANTEMIE IOANA LILIANA SCOALA CU CLASELE I-IV NR.2 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 75    GRIGORAS ADELA MIHAELA
1 3 CIORBA DIANA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 75    BOTEZAT CARINA
1 3 UNGUREANU LIDIA MAGDALENA SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 75    MACIUC NARCISA
1 3 DANILIUC MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 74    SEMENIUC VIORINA
1 3 VINTU TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    HRINCESCU GHEORGHINA
1 3 APETRI DENISA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 73    FRUNZA MIRELA
1 3 BIVOLARU CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 72    TALPAU RODICA
1 3 BRATU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 72    MIRON SILVICA
1 3 DRAI EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 72    ROTARIU VOICHITA
1 3 JITARIUC ALIN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 72    FRUNZA MIRELA
1 3 MIRON NAOMI SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 72    CARVATCHI ILEANA
1 3 NICOLAICA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 72    ROTARIU VOICHITA
1 3 SCRIJOSCHI MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 72    PASARE DANIELA
1 3 SERSENIUC SORIN SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 72    MACIUC NARCISA
1 3 DUZINSCHI DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 71    CRISMARIU ADRIANA
1 3 TARNOVIETCHI COSMIN CATALIN SCOALA CU CLASELE I-IV NR.2 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 71    GRIGORAS ADELA MIHAELA
1 3 VALEANU IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 71    AFILIPOAIE ANCUTA
1 3 BELCIUG ELISABETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 SUCEAVA SUCEAVA 70    TOMA LACRAMIOARA
1 3 CIUBOTARIU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 70    CRISMARIU ADRIANA
1 3 FILIP FABIAN RUBEN SCOALA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 70    MACIUC NARCISA
1 3 PURCARU CASIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 70    MIRON SILVICA
1 3 SFIRNACIUC STEFAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    BOTEZAT CARINA
1 3 BODNARIUC DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 69    TALPAU RODICA
1 3 MIRONESCU ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 69    VACAREAN ZENOVIA
1 3 SUIU TUDOR MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 69    BUJOR LENUTA
1 3 PETRESCU SIMON ACOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 68    DUMITRESCU MIHAELA
1 3 DONISAN CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 67    ROTARIU VOICHITA
1 3 DULGHERIU BUJANOVSCHI EDUARD SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 67    FRUNZA MIRELA
1 3 IONESI ALINA MARIA SCOALA CU CLASELE I-IV NR.2 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 67    GRIGORAS ADELA MIHAELA
1 3 SFIRNACIUC FLAVIA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 67    BOTEZAT CARINA
1 3 NISTOR EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 66    ROTARIU VOICHITA
1 3 PETRESCU MONICA ACOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 64    VOIASCIUC OLTEA
1 3 RUSU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 63    BUJOR LENUTA
1 3 BUCURA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 62    PROF. BINDIU ANGELA
1 3 BODNAR LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 60    CIOBICA FLOAREA
1 3 DUMITRIU CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 59    MIRON SILVICA
1 3 BALAN ANDREEA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 58    FRUNZA MIRELA
1 3 DRAGOI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 58    CARVATCHI ILEANA
1 3 BAESU ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 55    AFILIPOAIE ANCUTA
1 4 GHERASIM TEODOR SAMUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 99  1 INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 BLANARU ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 GRIGOREAN ILENA
1 4 CUSIAC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 98  1 INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 GAFENCU BENIAMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 98  1 INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 ROTAR MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 ANASTASIU FLORENTINA
1 4 GROSU MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 97  1 ANASTASIU FLORENTINA
1 4 LAVRIC BIANCA ROBERTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 97  1 INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 MALANCRAVEANU MARIA ELISABETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 97  1 ONOFREI ADINA
1 4 MIROS RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 97  1 ONOFREI ADINA
1 4 URSESCU IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 97  1 CIRDEI MIHAELA
1 4 ASAVETI ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 96  2 APAVALOAIE ISABELA
1 4 BOCA SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 96  2 ANASTASIU FLORENTINA
1 4 BUJOREAN TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 96  2 RUSU MIHAELA
1 4 CIOTAU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 95  2 RUSU SILVICA
1 4 MOROSAN FLAVIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 95  2 ONOFREI ADINA
1 4 PAVEL ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 95  2 ONOFREI ADINA
1 4 PETRAS ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 NECHITA DANIELA
1 4 BOAMBA EMILIA IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 94  2 TRIS ALEXANDRINA
1 4 DOROHOIANU DAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 ANASTASIU FLORENTINA
1 4 RUSU DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 GRIGOREAN ILENA
1 4 SCUTAREANU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 VORONIUC OLTITA
1 4 STRUGARIU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 MUNTEANU ADRIANA/GURITA OANA
1 4 TANASE ALBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 ANASTASIU FLORENTINA
1 4 TURCULET NATALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 VORONIUC OLTITA
1 4 VIRTEA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 94  2 CIRDEI MIHAELA
1 4 MUNTEANU EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 93  3 NECHITA DANIELA
1 4 PAVEL ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 93  3 ONOFREI ADINA
1 4 SALAGEAN DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 93  3 CIMPAN RODICA
1 4 BODNAR EMILIA-GABRIELA SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 92  3 OLENICI CAMELIA- CRISTINA
1 4 CATEA MARIA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 92  3 TRIS ALEXANDRINA
1 4 COTROFEI ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA SUCEAVA 92  3 PATRAS CAMELIA
1 4 FILIPIUC IOANA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 92  3 MELINTE CRISTINA
1 4 GABOR LAURENTIU SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 92  3 RUSU MIHAELA
1 4 PARASCAN CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 92  3 CHIFAN CRISTINA
1 4 ROBCIUC IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 NECHITA DANIELA
1 4 CIURUSNIUC ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 91  3 CIRDEI MIHAELA
1 4 COMANDAR VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 91  3 MITITELELENA
1 4 PUIU ANDREEA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 91  3 HARAND DOINA
1 4 DUCA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 90  3 ONOFREI ADINA
1 4 GHETAU MELANIA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 90  3 HARAND DOINA
1 4 HANDIC DENICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 90  3 TRIS ALEXANDRINA
1 4 IORDACHESCU ANTONIA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 90  3 FILIPCIUC GABRIELA
1 4 IRINA ALEXANDRU SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 90  3 FILIPCIUC GABRIELA
1 4 PAUN LIDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 90  3 RUSU SILVICA
1 4 POP SEBASTIAN STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 90  3 INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 BURCA ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 89  M VORONIUC OLTITA
1 4 GRIGOROVICI RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 MOROSAN ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 89  M CIRDEI MIHAELA
1 4 ROMAN V. ELENA SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 89  M CHIDOVAT MARIANA
1 4 BARABAS ELINA SCOALA CU CLEASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M ANASTASIU
1 4 BARBA MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 88  M RUSU MIHAELA
1 4 BUJDEI LEONTE TUDOR SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M HARAND DOINA
1 4 DIACONESCU ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 88  M CIRDEI MIHAELA
1 4 DUBEI IRINA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M HARAND DOINA
1 4 FILIMON LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 88  M MUNTEANU ADRIANA/GURITA OANA
1 4 FILIP MIREL IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 88  M BERIZOVSCHI RODICA
1 4 GRAMADA-PETRUNEAC EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M RUSU SILVICA
1 4 MATEICIUC ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M ANASTASIU FLORENTINA
1 4 PLACINTA EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 88  M VORONIUC OLTITA
1 4 BACRAU LUCIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 87  M CARVATCHI ILEANA
1 4 BEJENARIU ELENA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 87  M TRIS ALEXANDRINA
1 4 BOTEZAT DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 87  M ONOFREI ADINA
1 4 COZMEI SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 87  M VORONIUC OLTITA
1 4 GOLEA ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M ANASTASIU FLORENTINA
1 4 MATEI VALENTINA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 87  M FILIPCIUC GABRIELA
1 4 BERARIU VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M ANASTASIU FLORENTINA
1 4 BIALY STEFANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 86  M APAVALOAIE ISABELA
1 4 BLINDU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 86  M RUSU MIHAELA
1 4 CEPOI MARIA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 86  M ONOFREI ADINA
1 4 DOVALCIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 86  M CHIFAN CRISTINA
1 4 EVULET DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 86  M CIRDEI MIHAELA
1 4 LUCHIAN RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 86  M ROTARU CRISTINA
1 4 VIERU BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 86  M APAVALOAIE ISABELA
1 4 ANDRISAN GABRIEL SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 85  M OLENICI CAMELIA- CRISTINA
1 4 BUCACIUC FRANCESCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M GRIGOREAN ILENA
1 4 CIBOTARIU VLAD STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M GRIGOREAN ILENA
1 4 CIOFU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 85  M URSU ILINCA
1 4 COLIBABA ELISA SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 84  M OLENICI CAMELIA- CRISTINA
1 4 CORBU COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 84  M TRIS ALEXANDRINA
1 4 COSTIN IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 84  M STEFURA ANNA
1 4 CREANGA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 84  M ONOFREI ADINA
1 4 DUMITRESCU RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 84  M CIRDEI MIHAELA
1 4 HORATAU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MUNTEANU ADRIANA/GURITA OANA
1 4 IACOB NATALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M VORONIUC OLTITA
1 4 LUTAC GEORGE SCOALA CU CLEASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M CIMPAN RODICA
1 4 MUSINA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 84  M ONOFREI ADINA
1 4 PRICOB ALEXANDRU MIHAI SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 84  M OLENICI CAMELIA- CRISTINA
1 4 SCHIPOR D. EDUARD IONEL SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 83  M CHIDOVAT MARIANA
1 4 CUCOS ARTENE EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 82  M BALTAG NADIA
1 4 FLAMINZEANU CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 82  M CHIFAN CRISTINA
1 4 MUNTEANU ARMAND SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M ADOMNICA CARMEN
1 4 TIPERCIUC MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 82  M RUSU SILVICA
1 4 TOFAN FILIP SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 82  M TRIS ALEXANDRINA
1 4 BUCEVSCHI ALBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 81  M CIRDEI MIHAELA
1 4 LUPANCU DENISA SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 81  M HUZDUP MIRELA- ANGELA
1 4 MARCAN TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M ADOMNICA CARMEN
1 4 MELINTE ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 81  M ONOFREI ADINA
1 4 BOBOC ELENA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 80  M TRIS ALEXANDRINA
1 4 FADOR LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII IRACLIE PORUMBESCU FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 80  M NICOARA ELENA
1 4 LEFTER DENIS ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 80  M TRIS ALEXANDRINA
1 4 MIHALCIUC GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 MURES SMARANDITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 80  M ONOFREI ADINA
1 4 REPEDE IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 80  M ONOFREI ADINA
1 4 RUSU PAUL MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 BEUDEAN CORINA SCOALA CU CLEASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 79    ANASTASIU
1 4 BUDIAN CARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 79    ADOMNICA CARMEN
1 4 MANILIUC LAURENTIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 79    APAVALOAIE ISABELA
1 4 MIRON BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 79    MIRON SILVICA
1 4 PASCUT BEATRICE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 79    COZMEI TANIA
1 4 PRELIPCEAN TUDOR IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 79    INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 ANTON CLAUDIA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 78    FILIPCIUC GABRIELA
1 4 BULIGA CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 78    CHIFAN CRISTINA
1 4 FRATIANU TUDOR COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 78    MELINTE CRISTINA
1 4 HARASEMIUC BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 78    ANASTASIU FLORENTINA
1 4 LEIZERIUC C. ANDREIA SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 78    CHIDOVAT MARIANA
1 4 ANDRES TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 77    TRIS ALEXANDRINA
1 4 BADELITA TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    RUSU SILVICA
1 4 CIRSTEAN FILIP SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 DASCALU MEDEEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 77    APAVALOAIE ISABELA
1 4 FILIP VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 77    ADOMNICA CARMEN
1 4 POPESCU ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 77    VOIASCIUC OLTEA
1 4 AGA O.S. DIANA STEFANIA SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 76    CHIDOVAT MARIANA
1 4 DRAGOI DANIEL STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 76    MUNTEANU ADRIANA/GURITA OANA
1 4 AILENEI CONSTANTIN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII IRACLIE PORUMBESCU FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 75    NICOARA ELENA
1 4 DOHOTARU VLADUT SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 75    TANSIEV MARIA
1 4 ROIBU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII BOSANCI BOSANCI 75    RUSU MIHAELA
1 4 SEMENIUC VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 75    MITITELELENA
1 4 CHISCIUC ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 74    INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 SASCAU IULIA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 74    INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 GAITAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 73    ANASTASIU FLORENTINA
1 4 CAZAC DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 71    VOIASCIUC OLTEA
1 4 COTOARA GABRIEL DIMITRIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 71    INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 TANASUC GRIBOVEANU STEFAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 71    TANSIEV MARIA
1 4 CIRCIU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 70    VOIASCIUC OLTEA
1 4 DIACONU IOSIF SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 70    APAVALOAIE ISABELA
1 4 IRINA FLORIN ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR1 A.I.CUZA FALTICENI FALTICENI 70    TRIS ALEXANDRINA
1 4 PASCAR MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 70    VOIASCIUC OLTEA
1 4 TIBICHI IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 70    COZMEI TANIA
1 4 TUDOSE SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 70    ANASTASIU FLORENTINA
1 4 DREHLUTA CARLA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 69    RUSU SILVICA
1 4 MAFTA. SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 69    TANSIEV MARIA
1 4 MAFTEAN BIANCA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 69    HARAND DOINA
1 4 BILINCIUC GHEORGHE SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 68    BERIZOVSCHI RODICA
1 4 BOLBOACA CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 68    CHIFAN CRISTINA
1 4 CIOCAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 68    BALTAG NADIA
1 4 MOLEA SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 68    CHIFAN CRISTINA
1 4 VIZITIU DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 67    VORONIUC OLTITA
1 4 PETROAIA CASIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 66    BALTAG NADIA
1 4 PUZDRE A.S. PETRU IULIAN SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 66    CHIDOVAT MARIANA
1 4 CRETU MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 65    VOIASCIUC OLTEA
1 4 NEGRUTI LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 65    VORONIUC OLTITA
1 4 DREHLUTA DARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 64    RUSU SILVICA
1 4 SBIERA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 64    INST.SAFRIUC GEORGETA
1 4 BIRSAN ILIE ROBERTO CARLOS SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 60    IGNAT ADINA
1 4 BURLA V.G. STEFANIA SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 60    CHIDOVAT MARIANA
1 4 BUZILA IULIA SCOALA CU CLASELE I-IV NR.3 FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 60    SIRGHEA NADIA
1 4 CIOCAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 60    BALTAG NADIA
1 4 COSTIN CUCU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 60    COZMEI TANIA
1 4 ISOPESCU CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII IRACLIE PORUMBESCU FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 60    NICOARA ELENA
1 4 MATEICIUC V. VALENTIN EUGEN SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 60    CHIDOVAT MARIANA
1 4 ROTAR M. FLORENTIN CONSTANTIN SCOALA CU CL. I-VIII „STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 60    CHIDOVAT MARIANA
1 4 VARAREANU OLIVIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 59    BALTAG NADIA
1 4 LIONTE RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 56    ADOMNICA CARMEN
1 4 ALBU IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 55    IGNAT ADINA
1 4 APOPEI MAGDA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 55    GOGU MIHAELA
1 4 BOGHIAN ALINA SCOALA CU CLASELE I-IV NR.3 FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 55    SIRGHEA NADIA
1 4 BUZILA ALINA SCOALA CU CLASELE I-IV NR.3 FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 55    SIRGHEA NADIA
1 4 CHIRIAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 54    GOGU MIHAELA
1 4 APOSTOL ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 51    COZMEI TANIA
1 4 MACOVEI CORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 37    GOGU MIHAELA
1 5 MUHA ANDREI SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 99  1 CRASNEAN EUTAZIA
1 5 HORODINCA MIHAI SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 97  1 NICUTA PETRU
1 5 OTAY SUZAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 97  1 APOSTOL FELICIA
1 5 ANTONOVICI TRAIAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 96  2 MARCHITAN MARIUS
1 5 AROTARITEI ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 96  2 ANDRIAN ALINA
1 5 RUSU ALEXANDRU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 96  2 SASCAU GABRIELA
1 5 SIMION BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 96  2 CIURLA CONSTANTIN
1 5 DUMISTRACEL SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 ANDRIAN ALINA
1 5 LISSOV DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 CIURLA CONSTANTIN
1 5 LUPU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 APOSTOL FELICIA
1 5 SAINIUC SIMON SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 94  3 APOSTOL FELICIA
1 5 LAMASANU ANDREI SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 93  3 TIPAU ADRIAN
1 5 BACALU MARTA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 92  3 TIPAU ADRIAN
1 5 BADELITA ALEXANDRU SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 92  3 HUZDUP MIRELA- ANGELA
1 5 BARDAN RALUCA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 92  3 TIGAERU ANGELA
1 5 MAHMOTE IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 CIURLA CONSTANTIN
1 5 MOLDOVAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 CIURLA CONSTANTIN
1 5 MUNTEAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 CIURLA CONSTANTIN
1 5 POPOVICI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 APOSTOL FELICIA
1 5 SERDENCIUC CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 LARIONESCU CORINA
1 5 SIMOS VASILIS SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 91  3 TIPAU ADRIAN
1 5 MOROSAN IOAN COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 90  3 PAVAL FLORENTINA
1 5 ZMAU ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 MOSCALIUC DUMITRU
1 5 ABLAJOAIE EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 89  M LARIONESCU CORINA
1 5 BODNAR ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 CIRLAN ELIADA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 89  M TIGAERU ANGELA
1 5 MIHORDEA CRISTIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 COZMA COSMIN SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 88  M TIPAU ADRIAN
1 5 GAVRILIUC ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 88  M SEMENIUC LILIANA
1 5 PETRACHE IOANA CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA RISCA 88  M CORDUNEANU AURICA
1 5 ANCHIDIN IOANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 87  M MARCHITAN MARIUS
1 5 OPRISANU ADRIANA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 87  M TIPAU ADRIAN
1 5 BRUSTUR ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 BULBOACA ARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M APOSTOL FELICIA
1 5 BILIUS AMEDEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 CATARGIU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 DUDICI TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 FETCU ANCUTA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 85  M TIGAERU ANGELA
1 5 TABUSCA ARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 BIRTOUI ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M APOSTOL FELICIA
1 5 CIOCAN OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MOSCALIUC DUMITRU
1 5 LAZAREANU VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M APOSTOL FELICIA
1 5 PASAILA DENISA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 84  M SEMENIUC LILIANA
1 5 Ventoniuc Matei SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 84  M LARIONESCU CORINA
1 5 CIOBANU IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 83  M LARIONESCU CORINA
1 5 GRIGORAS CAMELIA SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 82  M HUZDUP MIRELA- ANGELA
1 5 MIHAILA TEODORA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 82  M MARCHITAN MARIUS
1 5 SFIRNACIUC EMILIA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 82  M CRASNEAN EUTAZIA
1 5 TECUCEANU BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 CERNAUTEAN ANDREI IULIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M SASCAU GABRIELA
1 5 CIUNTU STEFAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 81  M TIGAERU ANGELA
1 5 COSTIUC DANIEL SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 81  M CRASNEAN EUTAZIA
1 5 IFTIMIE GEASUA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 MIRONESCU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 PRELIPCEAN CRISTIAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 81  M CRASNEAN EUTAZIA
1 5 SAVINA RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 STAN SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII VALENI MALINI MALINI 81  M STAN CATALINA
1 5 APATACHIOAIE VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M APOSTOL FELICIA
1 5 APOSTOL MANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 80  M LEONTE GHEORGHE
1 5 CARARE CLAUDIU SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 80  M SEMENIUC LILIANA
1 5 DURA TEODORA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 80  M BEDRULEA GABRIELA
1 5 IONESI DIANA SINZIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 80  M IACOVITA GHEORGHE
1 5 ISOPESCU ANDREI SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 80  M IACOVITA GHEORGHE
1 5 POP ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M CIURLA CONSTANTIN
1 5 AMARIEI DARIUS SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 79    TIPAU ADRIAN
1 5 BOTUSAN TEODORA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 79    MARCHITAN MARIUS
1 5 BRATEANU ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 79    CIURLA CONSTANTIN
1 5 COJOCARIU SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 79    CIURLA CONSTANTIN
1 5 DOBROGHII CATINCA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 79    MARCHITAN MARIUS
1 5 MIHAILESCU ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 79    ANDRIAN ALINA
1 5 CRACIUN COSTEL SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 78    CRASNEAN EUTAZIA
1 5 FLOREA LUIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 78    MOSCALIUC DUMITRU
1 5 HRENIUC TEODOR SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 78    SEMENIUC LILIANA
1 5 ARUSOAIEI EDUARD LUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    SASCAU GABRIELA
1 5 BURCA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 77    TIGAERU ANGELA
1 5 CAUNIC DENIS COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 77    MARCHITAN MARIUS
1 5 PASAILA FLORIN SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 77    SEMENIUC LILIANA
1 5 URSU CATALIN EMILIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 77    IACOVITA GHEORGHE
1 5 ZMOSU ALEXANDRA VALENTINA SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 77    HUZDUP MIRELA- ANGELA
1 5 CIBIREAC ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 76    MOSCALIUC DUMITRU
1 5 NESTERIUC SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 76    CIURLA CONSTANTIN
1 5 SLAVU VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 76    CIURLA CONSTANTIN
1 5 STAN CARMEN SCOALA CU CLASELE I-VIII VALENI MALINI MALINI 76    STAN CATALINA
1 5 COLOMINSCHI ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 75    APOSTOL FELICIA
1 5 MATEI ISABELA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 75    MARCHITAN MARIUS
1 5 SEREDENCIUC BEATRICE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 75    CIURLA CONSTANTIN
1 5 SPATARU ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 75    ANDRIAN ALINA
1 5 TEODORESCU RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 75    LARIONESCU CORINA
1 5 UNGUREANU DENIS COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 75    BEDRULEA GABRIELA
1 5 BODNAR ALINA DANIELA SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 74    HUZDUP MIRELA- ANGELA
1 5 BULIGA MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    LEONTE GHEORGHE
1 5 IACOB COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 74    MOSCALIUC DUMITRU
1 5 TANASOAIA ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    LEONTE GHEORGHE
1 5 TIPERCIUC EMANUEL RADU SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    LEONTE GHEORGHE
1 5 VRAJITORU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 74    PAVAL FLORENTINA
1 5 ALEXANDROAIE IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 73    MOSCALIUC DUMITRU
1 5 TUCHILUS CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 73    BEDRULEA GABRIELA
1 5 DEREVLEAN TEODORA SC. CU CL. I-VIII NR.2, RADAUTI RADAUTI 72    HUZDUP MIRELA- ANGELA
1 5 ABABEI ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 71    MOSCALIUC DUMITRU
1 5 BOTUSANU DARIUS COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 71    PAVAL FLORENTINA
1 5 COJOCAR PAUL THEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 71    IACOVITA GHEORGHE
1 5 TERPEZ ALBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 71    POPA ANA MARCELA
1 5 VULTUR ANDREI SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 71    TIPAU ADRIAN
1 5 CIBICA MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 70    LEONTE GHEORGHE
1 5 COSTEA RUBEN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 70    POPA ANA MARCELA
1 5 ICHIM RALUCA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 70    PAVAL FLORENTINA
1 5 MATEI IULIAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 70    BEDRULEA GABRIELA
1 5 PASCU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 70    POPA ANA MARCELA
1 5 POPESCU KARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 70    CIURLA CONSTANTIN
1 5 SOCOLIUC IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 70    CIURLA CONSTANTIN
1 5 BOGHIU LAURENTIU DORIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 69    SASCAU GABRIELA
1 5 IONET SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 69    CIURLA CONSTANTIN
1 5 MIHALESCU ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 69    SASCAU GABRIELA
1 5 PAHOMI ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 69    TIGAERU ANGELA
1 5 NISTOR COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 68    MOSCALIUC DUMITRU
1 5 DELEANU CRISTIAN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 67    SASCAU GABRIELA
1 5 ABALANESEI IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 66    CIURLA CONSTANTIN
1 5 ZANCU ANTONIE SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 66    TIPAU ADRIAN
1 5 PAVEL VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 65    LARIONESCU CORINA
1 5 MIHAILA MONICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 64    MOSCALIUC DUMITRU
1 5 ALEXANDRIUC IUSTIN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 63    BEDRULEA GABRIELA
1 5 LAVRIC ADRIANA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 63    SEMENIUC LILIANA
1 5 JACOTA BENIAMIN SCAOLA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 62    LEUNTE GHEORGHE
1 5 NEAMTU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 61    CIURLA CONSTANTIN
1 5 ROTARU ANA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 61    CRASNEAN EUTAZIA
1 5 FILIP VICTOR EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 58    COROCAESCU LUMINITA
1 5 SCUTELNICU ANDREI COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 56    BEDRULEA GABRIELA
1 5 UNGUREANU MARIA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 55    PAVAL FLORENTINA
1 5 PUIU RAZVAN DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 54    SASCAU GABRIELA
1 5 IACOBAN ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 53    CIURLA CONSTANTIN
1 5 SCRIPCAR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 51    LEONTE GHEORGHE
1 5 ROSU ADRIAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 46    MARCHITAN MARIUS
1 6 MOROSAN ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 96  1 BIRSANU MIHAELA
1 6 CIOCIRLAN IRINA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 92  2 BIRSANU MIHAELA
1 6 CRAMARIUC VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 APOSTOL FELICIA
1 6 PRICOPIOAIA ADRIAN SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 91  3 PARFENIE COSTICA
1 6 VANCEA CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 APOSTOL FELICIA
1 6 GIRIGAN DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 89  M ANDRIAN ALINA
1 6 MELINTE SILVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M CIURLA CONSTANTIN
1 6 MOROSANU RADU COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 88  M AMORARITEI CRISTIAN
1 6 RUSU CODRIN VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M POPA ANA MARCELA
1 6 TRAISTARU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 88  M BEDRULEA GABRIELA
1 6 TOFAN ANDRA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 86  M BEDRULEA GABRIELA
1 6 BERBENCIUC DENISA FLORENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 85  M POPA ANA MARCELA
1 6 DOHAN ADRIAN SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 85  M CRASNEAN EUTAZIA
1 6 ROMASCAN IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M CIURLA CONSTANTIN
1 6 SIMION RUBEN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 85  M AMORARITEI CRISTIAN
1 6 BULIGA EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 83  M LEONTE GHEORGHE
1 6 MANGHIUC RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 83  M ANDRIAN ALINA
1 6 MAZARACHE ALEX SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M APOSTOL F
1 6 COTUN ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 82  M BIRSANU MIHAELA
1 6 DUBEI MIHNEA SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 82  M NICUTA PETRU
1 6 FICIUC SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M CIURLA CONSTANTIN
1 6 ZAICESCU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M APOSTOL F
1 6 BULIGA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 81  M LEONTE GHEORGHE
1 6 BULINA MALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M APOSTOL F
1 6 CHEINER FRANCESCA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M POPA ANA MARCELA
1 6 MARCU ANDREI COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 81  M BIRSANU MIHAELA
1 6 DANILET MADALINA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 79    SEMENIUC LILIANA
1 6 DANILET PAULA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 79    SEMENIUC LILIANA
1 6 IONESI DIANA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 79    CALANCE CEZAR FLORIN
1 6 CIRLAN CAREN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 78    BEDRULEA GABRIELA
1 6 ROTARU CLAUDIU SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 78    CRASNEAN EUTAZIA
1 6 TRUFIN ADINA CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 78    CALANCE CEZAR FLORIN
1 6 UNGUREANU MIHAIL SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 78    TIPAU ADRIAN
1 6 AMAISTROAIE RADU SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 77    CRASNEAN EUTAZIA
1 6 DRUTA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 77    AMORARITEI CRISTIAN
1 6 DUNA ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 77    AMORARITEI CRISTIAN
1 6 FLOREA ELIZA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 77    TIPAU ADRIAN
1 6 ANDRISAN ANDREEA TRANDAFIRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 76    CALANCE CEZAR FLORIN
1 6 BREHA ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 76    CIURLA CONSTANTIN
1 6 RADION CLAUDIA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 76    TIPAU ADRIAN
1 6 NECHIFOR DENISA ESRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 75    SASCAU GABRIELA
1 6 AMORARITEI CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 74    BEDRULEA GABRIELA
1 6 BALINISTEANU MARA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 74    AMORARITEI CRISTIAN
1 6 SORODOC EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 74    POPA ANA MARCELA
1 6 OANEA ANA MALINA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 73    AMORARITEI CRISTIAN
1 6 BREABAN EMILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 72    CALANCE CEZAR FLORIN
1 6 POPESCU AGATA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 72    BEDRULEA GABRIELA
1 6 VINTU CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 72    LEONTE GHEORGHE
1 6 DAMIAN TEOFANA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 71    BIRSANU MIHAELA
1 6 ALEXANDROV VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 70    MURARIU DORINA
1 6 MACOVEI MONICA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 70    AMORARITEI CRISTIAN
1 6 CHIRIAC ALEXANDRU SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 68    TIPAU ADRIAN
1 6 HIRGAU ADINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 67    GIZA MIHAI
1 6 PETRESCU ADRIAN SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 67    TIPAU ADRIAN
1 6 DANILET IONUT SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 66    SEMENIUC LILIANA
1 6 BOLD TEODORA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 65    TIPAU ADRIAN
1 6 GAFENCU CLAUDIU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 65    POPA ANA MARCELA
1 6 ZGAIAN AMALIA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 65    TOMASCIUC LENUTA
1 6 HAI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 63    APOSTOL F
1 6 PLAMADA DANIEL SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 63    CRASNEAN EUTAZIA
1 6 POPESCU GEORGIA ANNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 63    POPA ANA MARCELA
1 6 LEONTE IOSIF COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 62    AMORARITEI CRISTIAN
1 6 LITVINCHEVICI ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 62    APOSTOL F
1 6 STRATON IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 61    CIURLA CONSTANTIN
1 6 BRINZAC ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 60    APOSTOL FELICIA
1 6 HUNCEAC ANAMARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 60    POPA ANA MARCELA
1 6 MARICI MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 60    POPA ANA MARCELA
1 6 AVRAM COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 59    LEONTE GHEORGHE
1 6 GIZA DAVID NOEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI MANEUTI 59    IACOVITA GHEORGHE
1 6 SAUCIUC ANDREEA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 59    SEMENIUC LILIANA
1 6 BULIGA ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 57    LEONTE GHEORGHE
1 6 CERNOVSCHI IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI MANEUTI 57    IACOVITA GHEORGHE
1 6 POPOVICI ALEXANDRU SC. CU CL. I-VIII NR. 5BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 57    CRASNEAN EUTAZIA
1 6 ROSU GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 57    AMORARITEI CRISTIAN
1 6 PRICOB ANDREEA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 56    POPA ANA MARCELA
1 6 SPINU CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 55    APOSTOL F
1 6 ANDRONIC SAVELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 54    CIURLA CONSTANTIN
1 6 MUNTEANU MARIUTA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 51    GIZA MIHAI
1 6 SAUCIUC GABRIELA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 50    SEMENIUC LILIANA
1 7 SERBAN TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 95  1 POPESCU SILVIA
1 7 CIELECKI DIMITRIE COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 94  2 BIRSANU MIHAELA
1 7 GRADINARIU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 TARAN GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 93  3 MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 MANOILA SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 92  3 LEONTE GHEORGHE
1 7 RAZNICEANU VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 PARASCA MIRUNA ILINCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 MANGHIUC FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 BOAMBA STEFANIA SC. CU CLASELE I-VIII NR. 2 „ ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 88  M PARFENIE COSTICA
1 7 BULIGA TEODOR CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 HOLBAN BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU LUNCII CORNUU LUNCII 88  M NISTOR VIORICA
1 7 ARTENE COSMIN COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 87  M BIRSANU MIHAELA
1 7 COSTIUC TEONA ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 FILIP ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 PRELIPCEAN ANA IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 STRUGAR IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 MOCANU DIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 86  M TOMASCIUC LENUTA
1 7 MURES IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII RISCA SALCEA 86  M CORDUNEANU AURICA
1 7 RATA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 HLUSNEAC MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 RUSU TEODOR EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 TIPERCIUC MIRCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 85  M LEONTE GHEORGHE
1 7 AFANASOV CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 TANASA PAUL STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 CUCIUREAN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.9 SUCEAVA SUCEAVA 83  M ANDRIAN ALINA
1 7 LEPARDA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 83  M TOMASCIUC LENUTA
1 7 MUNTEANU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 SOLDANESCU ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 83  M BIRSANU MIHAELA
1 7 CONSTANTIN RAMONA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 82  M BIRSANU MIHAELA
1 7 DUNGEANU DIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 82  M TOMASCIUC LENUTA
1 7 TUDORA DUMITRITA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 82  M BIRSANU MIHAELA
1 7 GRAMADA FILIP SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 SOFRON ANCA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 81  M TOMASCIUC LENUTA
1 7 BEJINARIU GEORGE COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 80  M TOMASCIUC LENUTA
1 7 CIUTAC BIANCA IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 ANTEMIE IONUT PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 79    CALANCE CEZAR FLORIN
1 7 COCARI TEODORA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 79    TOMASCIUC LENUTA
1 7 NISTOR ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 78    BIRSANU MIHAELA
1 7 CIOATA SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 75    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 FILIP SAMUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 74    COROCAESCU LUMINITA
1 7 AIVANOAIE ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 72    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 PETREA ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 72    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 DRAGOMIR BOGDAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 71    TOMASCIUC LENUTA
1 7 FRANCIUC SERGIU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 71    COROCAESCU LUMINITA
1 7 GHITUN FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 71    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 HAIDAU PATRICIA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 71    BIRSANU MIHAELA
1 7 POPESCU IOANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 71    TOMASCIUC LENUTA
1 7 CALENCIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 70    SEMENIUC LILIANA
1 7 FLOREA STEFAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 70    TOMASCIUC LENUTA
1 7 JACOTA VALENTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 70    LEONTE GHEORGHE
1 7 POENARU ALIN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 70    TOMASCIUC LENUTA
1 7 BEJINARIU GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 69    TOMASCIUC LENUTA
1 7 MAZAREANU DRAGOS COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 69    TOMASCIUC LENUTA
1 7 TIRON IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 69    LEONTE GHEORGHE
1 7 BUDAI PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 68    TICA MIHAELA
1 7 CRACIUN STEFAN CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 67    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 MURES JUSTIN IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 67    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 PITARU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 66    LARIONESCU CORINA
1 7 RUSU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 66    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 PAVAL RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 63    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 PASARE DIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 62    TOMASCIUC LENUTA
1 7 VICOVAN ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 62    MARCHITAN CLAUDIA GEORGETA
1 7 IRIMIA CRISTIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 61    TOMASCIUC LENUTA
1 7 JURESCHI ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 58    TOMASCIUC LENUTA
1 7 MURARIU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 58    LARIONESCU CORINA
1 7 NASTACA DENIS COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 48    BIRSANU MIHAELA
1 8 LEUCIUC ANTONIA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 95  2 PAVAL FLORENTINA
1 8 BOMPA REMUS COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 90  3 PAVAL FLORENTINA
1 8 UNGUREANU CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M CIURLA CONSTANTIN
1 8 ATANASOAIE ANDREIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M CIURLA CONSTANTIN
1 8 HOLBAN IUDITA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU LUNCII CORNUU LUNCII 81  M NISTOR VIORICA
1 8 ILIESE ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 81  M PAHOMI VASILE
1 8 MACIUCA ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M CIURLA CONSTANTIN
1 8 OPREA ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M APOSTOL F
1 8 PETRIC MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M CIURLA CONSTANTIN
1 8 VIZITEU SIMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 77    CIURLA CONSTANTIN
1 8 IONESI BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 76    CALANCE CEZAR FLORIN
1 8 GAFITESCU MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    PAHOMI VASILE
1 8 PITU MARGARETA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    PAHOMI VASILE
1 8 COCUZ ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 72    CIURLA CONSTANTIN
1 8 DOMSA COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 72    CIURLA CONSTANTIN
1 8 PINTESCU ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 70    CIURLA CONSTANTIN
1 8 FLUTUR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 69    CIURLA CONSTANTIN
1 8 FLOREA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA SUCEAVA 65    TICA MIHAELA
1 8 VLADEANU ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 64    CIURLA CONSTANTIN
1 8 CIMPAN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 58    CIURLA CONSTANTIN
1 8 GRADINARIU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 56    CIURLA CONSTANTIN
1 8 GRIGORAS MARIAN ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI MANEUTI 55    CHISILICIUC IOAN AREC
1 8 PAMPARAU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.3 SUCEAVA SUCEAVA 54    CIURLA CONSTANTIN
1 8 POLEAC CRISTINA SCOALA CU CLASELE CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 54    SEMENIUC LILIANA
1 8 BUDAI ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 53    TICA MIHAELA
1 8 VENTORIUC IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.8 SUCEAVA SUCEAVA 52    LARIONESCU CORINA
1 8 ALEXANDRU ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 50    PAHOME VASILE
1 8 GUTA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 34    TICA MIHAELA
1 9 M1 TIRON ANDREEA ECATERINA COLEGIUL NATIONAL STETAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 100  1 SCUTARU CONSTANTIN
1 9 M1 BICSI LUCIAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 96  2 POPESCU DAN
1 9 M1 BURUIANA ANDREI COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 93  3 PAVAL FLORENTINA
1 9 M1 VLADAU IOANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 88  M SCUTARU CONSTANTIN
1 9 M1 SOLOVAN TEODORA ELENA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 87  M SCUTARU CONSTANTIN
1 9 M1 MAHALU GABRIEL COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 86  M POPESCU DAN
1 9 M1 MITROFAN SIMONA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 86  M VIERIU ADRIAN
1 9 M1 MUNTEANU LAURA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 86  M SCUTARU CONSTANTIN
1 9 M1 SCRIBAN PETRUTA DIANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 86  M VIERIU ADRIAN
1 9 M1 VIZITEU EMANUELA DANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 86  M VIERIU ADRIAN
1 9 M1 UNGURASU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 83  M POPESCU DAN
1 9 M1 JITARIUC CRISTINA MARIANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 81  M VIERIU ADRIAN
1 9 M1 MANDACHE IOANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 81  M POPESCU DAN
1 9 M1 RENDIUC GEORGE COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 76    VIERIU ADRIAN
1 9 M1 BONDAR MIOARA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 75    VIERIU ADRIAN
1 9 M1 HRIHOROV IULIAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 71    POPESCU DAN
1 9 M1 MARUNEAC LARISA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 66    VIERIU ADRIAN
1 9 M1 DOBOS BOGDAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 59    VIERIU ADRIAN
1 9 M2 ICHIM ANDREEA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 73    MOROSAN MARA
1 9 M2 LEPARDA MIRUNA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 65    MOROSAN MARA
1 9 M2 FLORESCU ANCUTA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 61    MOROSAN MARA
1 9 M2 COSCIUG SABINA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 55    MOROSAN MARA
1 9 M2 MITROFAN PAULA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 50    MOROSAN MARA
1 10 M1 MANGHIUC BOGDAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 97  1 MONACU ELENA
1 10 M2 PAPUC IONUT COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 93  3 MONACU ELENA
1 10 M2 CROITORIU ANDREEA CORINA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 78    VIERIU ADRIAN
1 10 M2 IORDACHESCU CEZARA ELENA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 74    VIERIU ADRIAN
1 10 M2 BACRAU MIHAELA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 68    VIERIU ADRIAN
1 10 M2 PETROVICI SIMONA RALUCA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 48    VIERIU ADRIAN
1 11 M2 AMARCULESEI DIANA MIHAELA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 95  2 VIERIU ADRIAN
1 11 M2 PETRUNEAC LOREDANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 92  3 VIERIU ADRIAN
1 11 M2 ONOFREI REMUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 89  M VIERIU ADRIAN
1 11 M2 ILIE ANA GEROGIANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 80  M VIERIU ADRIAN
1 12 M2 MANDACHE EMANUELA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 96  1 CIMPOESU MARINELA
2 1 BARBUTA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 100  1 ZELINSCHI CAMELIA
2 1 BARDAN IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 100  1 AIRINEI GRETA
2 1 GAVRILUT DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 100  1 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 LEMNI CEZAR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 100  1 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 ONOFREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 100  1 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 PELIN ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 100  1 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 ANDRONACHI ALEX STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 CONDURACHE MARIA DARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 CURIC ANDREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 DOBREA LAURENTIU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 GHERMAN ALEXANDRA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 99  1 BOLOCA VERONICA
2 1 GHERZUM VALD CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 HAZSDA ANDREI COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 HORODINCA ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 99  1 BIZUBAC LOREDANA
2 1 HUTULEAC EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 99  1 AMARIUTEI MIHAELA
2 1 LUPU ALBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 LUPU VIVIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 99  1 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 MIHAILA TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 MITOCARU DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 99  1 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 MOROSANU ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 MUNTEANU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 VARTOLOMEI JANINE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 AIRINEI GRETA
2 1 JURAVLE ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 98  2 PELINARIU NARCISA
2 1 PAVAL BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 98  2 PELINARIU NARCISA
2 1 PETRICEANU DORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 98  2 LAMASANU LIVIA
2 1 POLEC RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 98  2 CHERNICIUC RAMONA
2 1 POPA GAGNIUC HORIA STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 97  2 CHERNICIUC RAMONA
2 1 DOROFTEI FABIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 AIRINEI GRETA
2 1 LAVRIC CINTYA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 95  2 CHERNICIUC RAMONA
2 1 SAUCIUC ALEXANDRU CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 95  2 BOLOCA VERONICA
2 1 SULIMAN TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 95  2 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 ANTON SARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 94  3 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 BUJOR IUSTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 94  3 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 CRACIUN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 94  3 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 ETCU DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 94  3 BOLOCA VERONICA
2 1 NECHITA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 94  3 SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 PURICE AMARIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 94  3 CHERNICIUC RAMONA
2 1 SPIRESCU TUDOR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 94  3 AIRINEI GRETA
2 1 TURTA RAZVAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 94  3 AIRINEI GRETA
2 1 UNGUREAN CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 93  3 AMARIUTEI MIHAELA
2 1 DOBRESCU VLAD GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 AIRINEI GRETA
2 1 ANDRONACHI THEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 91  3 AMARIUTEI MIHAELA
2 1 IROFTEI CLAUDIU CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 91  3 BOLOCA VERONICA
2 1 CIOCIRLAN MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII BUNESTI BUNESTI 90  3 CIOCIRLAN ANA
2 1 LARIONESCU CEZARA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 AIRINEI GRETA
2 1 UNGUREANU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 PELINARIU NARCISA
2 1 MIHALACHE ALEXANDRU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 89  M AIRINEI GRETA
2 1 BORDIANU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M CHERNICIUC RAMONA
2 1 KISSAK MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 86  M BURCIU VIORICA
2 1 PELINARIU ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 86  M PELINARIU NARCISA
2 1 PERROUD STEFAN LOUIS SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 86  M BOLOCA VERONICA
2 1 SENIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 85  M AMARIUTEI MIHAELA
2 1 TICAL ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 85  M BURCIU VIORICA
2 1 BUCESCHI ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 83  M PELINARIU NARCISA
2 1 ACHILOV GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 82  M BURCIU VIORICA
2 1 MOROSAN ELENA MONICA SCOALA CU CLASELE I-VIII BUNESTI BUNESTI 82  M CIOCIRLAN ANA
2 1 BIGU TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 80  M LAMASANU LIVIA
2 1 RADU IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M BURCIU VIORICA
2 1 RUSCANU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 75    SULIMAN CARMEN / HOLD ELVIRA
2 1 GAZA VIOREL NICOLAE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 74    AIRINEI GRETA
2 1 BEJENARU EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 73    BURCIU VIORICA
2 1 BURSUC SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 73    BURCIU VIORICA
2 1 CIOCAN ALEXIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 70    LAMASANU LIVIA
2 1 SCHMIDT ANA BELAMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 70    BOLOCA VERONICA
2 1 DUMA MARIAN STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 69    BOLOCA VERONICA
2 1 MOTRIUC ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 65    AMARIUTEI MIHAELA
2 1 VARAREANU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 55    LAMASANU LIVIA
2 2 BABALEAN ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 ZOFOTA DANIELA
2 2 IBANESCU RAMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 PREDA MONICA
2 2 TASCA ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 ZOFOTA DANIELA
2 2 DUMITRESCUL EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 PREDA MONICA
2 2 FLOREAN SARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 98  1 MINDRILA COCA
2 2 IVANOV STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 98  1 BUDUSANU OLIMPIA / IVANOV IULIANA
2 2 AMAISTROAIE MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 97  2 SERBAN CAMELIA
2 2 CIOBANU MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 ANDRONACHE MARICICA
2 2 COCAN OFELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 GAITAN LUCIA
2 2 LUTA ALICEA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 97  2 MATNER OTILIA
2 2 GHERASIM DELIA CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 96  2 SERBAN CAMELIA
2 2 RADU DENIS SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 96  2 IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 LEMNARIU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 95  2 BUDUSANU OLIMPIA / IVANOV IULIANA
2 2 MAHALU CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 PREDA MONICA
2 2 NEAGU MATIAS SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 95  2 IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 NICSAN ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 94  3 MINDRILA COCA
2 2 STEREANGA VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 94  3 ZOFOTA DANIELA
2 2 CLIPA NAOMI SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 93  3 IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 ZAHARIA CEZARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 93  3 GRIG IULIA
2 2 MAWAS MATEI SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 92  3 IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 ONOFREI LUANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 92  3 COTOARA CATRINA
2 2 BUTNARIU LUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 ANDRONACHE MARICICA
2 2 HINCU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 PREDA MONICA
2 2 NICHIFOR EDITH SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 90  3 IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 GALAN IULIANA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M RUSU LACRAMIOARA
2 2 COJOCARIU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M MINDRILA COCA
2 2 CLOSCA TEODORA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 87  M SERBAN CAMELIA
2 2 POPOVICI GEOVANI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 87  M ZOFOTA DANIELA
2 2 ANDONE MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 86  M MOVILEANU LENUTA
2 2 BURLACU ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 86  M PREDA MONICA
2 2 MARCU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 85  M ZOFOTA DANIELA
2 2 GULICIUC ANDREI SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 84  M IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 IONESI SARAH SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 FRATAUTII VECHI FARATAUTII VECHI 84  M HRISCA CRISTINA
2 2 POSLUSCHIK FABIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELLI CIMPULUND MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 84  M COCA ADRIANA
2 2 CATEA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 83  M MOVILEANU LENUTA
2 2 LAZURC? DANIEL VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M VLONGA ANGELA
2 2 MOGA CODRIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M INTORSURA RANATA
2 2 NEACSU MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M PREDA MONICA
2 2 PAPUC STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M OANA STEFAN
2 2 UNGUREANU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII JEAN BART SUCEAVA SUCEAVA 83  M ILCIUC LACRAMIOARA
2 2 CIRJAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 82  M VLONGA ANGELA
2 2 MELINTE SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 82  M PREDA MONICA
2 2 SIDORIUC LIVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 82  M GAITAN LUCIA
2 2 BODNARESCU LACRAMIOARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M HIJ OCTAVIA
2 2 DIACONESCU MIHNEA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 81  M MATNER OTILIA
2 2 JURAVLE MONICA-NICOLETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M RUSU LACRAMIOARA
2 2 BRADATAN ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 80  M PREDA MONICA
2 2 BUJOREAN MARIO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 80  M PREDA MONICA
2 2 ARICIUC MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII JEAN BART SUCEAVA SUCEAVA 79    ILCIUC LACRAMIOARA
2 2 COTURBAS BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELLI CIMPULUND MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 79    COCA ADRIANA
2 2 DITU RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 79    ZOFOTA DANIELA
2 2 ANDRIES NICOLAE SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELLI CIMPULUND MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 78    COCA ADRIANA
2 2 IVANOV ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 78    BUDUSANU OLIMPIA / IVANOV IULIANA
2 2 TAUTU ANDREIA SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELLI CIMPULUND MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 78    COCA ADRIANA
2 2 CIOCIRTAU BEATRICE MIRIAM SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    RUSU LACRAMIOARA
2 2 CIUBOTARU SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 77    SERBAN CAMELIA
2 2 POPESCU LUCIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 77    MINDRILA COCA
2 2 SCHUL JOSEPHIN MICHELLE SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 77    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 TUDOSE LORAND SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 77    MATNER OTILIA
2 2 ISOPESCUL FABIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 FRATAUTII VECHI FARATAUTII VECHI 76    HRISCA CRISTINA
2 2 SIMINIUC DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 76    RUSU LACRAMIOARA
2 2 CALUJAC LUISA SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 75    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 PRELIPCEAN IOANA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 75    SERBAN CAMELIA
2 2 ARTENI DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 74    ANDRONACHE MARICICA
2 2 BOBU ANDREEA TEONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 73    ANDRONACHE MARICICA
2 2 APASTIVEI ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 72    GAITAN LUCIA
2 2 CERCACI IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 72    VLONGA ANGELA
2 2 POP RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII TEODOR STEFANELLI CIMPULUND MOLDOVENESC CIMPULUNG MOLDOVENESC 72    COCA ADRIANA
2 2 MAFTEI GABRIELA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCAS MITOCAS 71    IGNAT ADINA LACRAMIOARA
2 2 PETRAR DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII JEAN BART SUCEAVA SUCEAVA 71    ILCIUC LACRAMIOARA
2 2 POJOGA IOSUA SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 71    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 TUGUI COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 71    RUSU LACRAMIOARA
2 2 PASCAL DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 70    RUSU LACRAMIOARA
2 2 REGUS ALBERT SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 69    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 TEHANCIUC ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 69    ILAS CRISTINA
2 2 VERDES GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 69    ROMAN ELENA
2 2 BOCA STEFANIA ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 68    RUSU LACRAMIOARA
2 2 CRUT ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 68    GAITAN LUCIA
2 2 LAZARESCU EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 68    RUSU LACRAMIOARA
2 2 RADU ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 68    BUDUSANU OLIMPIA / IVANOV IULIANA
2 2 IATCU DARLENE SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 67    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 MITU MARIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 67    ROMAN ELENA
2 2 MAFTEI FLAVIUS SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 66    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 MITREA MUNTEAN VLAD SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 66    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 MUNTEAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 66    ZOFOTA DANIELA
2 2 NUTU PATRICIA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 66    MATNER OTILIA
2 2 PODIUC ANTONEL SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 66    MATNER OTILIA
2 2 TIMOCI IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 66    MATNER OTILIA
2 2 CUCERCA FLORIN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 65    ILAS CRISTINA
2 2 MITROFAN LAURA SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 65    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 OANEA ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 65    GAITAN LUCIA
2 2 PERROUD PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 65    ILAS CRISTINA
2 2 CRACIUN SABINA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 64    BABII DANIELA
2 2 NICULCEA GEORGE ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 64    BABII DANIELA
2 2 DARABA ILINCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 63    PREDA MONICA
2 2 MARCU COSMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 63    ZOFOTA DANIELA
2 2 UJENIUC ALEX SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 63    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 DAVIDEAN ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 62    MATNER OTILIA
2 2 SMOCOT SARA DENYSA SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 61    IOACHIMCIUC LIDIA
2 2 AMARICA DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 60    MATNER OTILIA
2 2 IONESI EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 60    RUSU LACRAMIOARA
2 2 LUPU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 58    ANDRONACHE MARICICA
2 2 BARBOSELU ANDI IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 56    BABII DANIELA
2 2 TOFAN ANGHEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 56    ROMAN ELENA
2 2 SOLCAN ROBERTA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 54    MATNER OTILIA
2 2 GHERMAN GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 53    ILAS CRISTINA
2 2 CIMPAN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII JEAN BART SUCEAVA SUCEAVA 52    ILCIUC LACRAMIOARA
2 2 GAITAN NICOLAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 51    GAITAN LUCIA
2 2 APETREI IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI abs    MINDRILA COCA
2 2 BECHIAN SIMON SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI abs    VLONGA ANGELA
2 3 ILAS ARMAND VIOREL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 99  1 CIMPANU ANA
2 3 VIDA LAURA STEFANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 TOMA LACRAMIOARA
2 3 NICOLAU ANASTASIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 TOMA LACRAMIOARA
2 3 BANILEAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 97  1 MATNER OTILIA
2 3 CORDUNEANU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 BUJOR LENUTA
2 3 COTOC ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 95  2 CRING MARIANA
2 3 GRECU TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 95  2 IRINCIUC ANCA
2 3 PAULENCO IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 ZETU VIORICA
2 3 SAUCINITEANU PETRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 LUPASCU SILVIA
2 3 SEMENIUC CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 94  2 SEMENIUC VIORINA
2 3 CORICIUC TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 MOSCALIUC VERONICA
2 3 TERTELIU MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 TOMA LACRAMIOARA
2 3 TURTUREAN CORNEL SCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA NR 9 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 NICHITEAN MARIA
2 3 MAZILU DARIUS COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA SUCEAVA 92  3 DUMITRAS MARIA
2 3 MICHITEI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 PASARE DANIELA
2 3 BOICU ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 ONIGA ALBUMITA
2 3 DIRTU ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 CRAINICIUC DOINA
2 3 SCHIPOR ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 91  3 ROTARIU VOICHITA
2 3 TUDOSA MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 91  3 ILINCAI DANIELA
2 3 BUZULEAC IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 LUPASCU SILVIA
2 3 POMPARAU RENATO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 LUPASCU SILVIA
2 3 ZUP DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 PASARE DANIELA
2 3 GEORGESCU IOANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 89  M MOSCALIUC VERONICA
2 3 MAIDANIUC TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M LUPASCU SILVIA
2 3 CLIPA BOGDAN IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M CRING MARIANA
2 3 MAZARACHE DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M LUPASCU SILVIA
2 3 MOISUC IOANA CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M ROTARIU VOICHITA
2 3 JIDIUC ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M LUPASCU SILVIA
2 3 MUTRESCU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 86  M IRINCIUC ANCA
2 3 TOI VALENTIN SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 86  M CRING MARIANA
2 3 ASMARANDEI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M LUPASCU SILVIA
2 3 CROITOR ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 85  M MOSCALIUC VERONICA
2 3 ANDRIES VICTOR MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 84  M TOMA LACRAMIOARA
2 3 COTOS SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M CRING MARIANA
2 3 DONISAN CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M ROTARIU VOICHITA
2 3 GRIGORESCU LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 84  M ILINCAI DANIELA
2 3 RUSU CATALINA – IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M CRING MARIANA
2 3 BILINCIUC DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 83  M CUCIUREANU GINA
2 3 CALIN RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 83  M ILINCAI DANIELA
2 3 LUPASCU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M LUPASCU SILVIA
2 3 ROSIORU SARA SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 83  M MACIUC NARCISA
2 3 SALGAU TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 83  M CRAINICIUC DOINA
2 3 VORNICEANU VLAD COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 83  M RAICU ANDREICA RODICA
2 3 MOCANU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 82  M CLUCERESCU LACRAMIOARA
2 3 MOROSAN DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 82  M PASARE DANIELA
2 3 REUT GRETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M LUPASCU SILVIA
2 3 FASOLA MIRUNA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 80  M RAICU ANDREICA RODICA
2 3 PASCAR ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 80  M SEMENIUC VIORINA
2 3 SOLOVASTRU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M ROTARIU VOICHITA
2 3 ANASTASIE FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 79    LUPASCU SILVIA
2 3 MANOLE COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 79    CRAINICIUC DOINA
2 3 UDUDEC SARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 79    IRINCIUC ANCA
2 3 BRADATANU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 78    ILINCAI DANIELA
2 3 IVAN IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA NR 9 SUCEAVA SUCEAVA 78    NICHITEAN MARIA
2 3 OLARIU MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 78    ROTARIU VOICHITA
2 3 PRICOPIOAIA DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 78    COYMA MARCELA
2 3 STROE MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 78    ROTARIU VOICHITA
2 3 TEHANCIUC MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 78    IRINCIUC ANCA
2 3 ACATRINEI LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 77    ILINCAI DANIELA
2 3 ALISTAR STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 77    IRINCIUC ANCA
2 3 NICHIFOR TEODOR SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 77    MACIUC NARCISA
2 3 BUZILA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 76    CRAINICIUC DOINA
2 3 CIMBRU RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 76    MOSCALIUC VERONICA
2 3 HOMAN EMILIANO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 76    CRING MARIANA
2 3 ISTRATE VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 76    MOSCALIUC VERONICA
2 3 RADI ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 76    ILINCAI DANIELA
2 3 SUIU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 76    BUJOR LENUTA
2 3 TINTEANU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 76    ROTARIU VOICHITA
2 3 ZUP CORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 76    ATITIENEI TATOANA
2 3 CRISTUREAN STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 75    CLUCERESCU LACRAMIOARA
2 3 DAMIAN TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA NR 9 SUCEAVA SUCEAVA 75    NICHITEAN MARIA
2 3 GRECULEAC IOANA RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 75    TOMA LACRAMIOARA
2 3 HINCU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 75    BINDIU ANGELA
2 3 LEONAS SARAY COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 74    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 NECULAU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 74    ILINCAI DANIELA
2 3 DABICA MADALINA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 73    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 HRENIUC BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 73    SEMENIUC VIORINA
2 3 JITARIUC ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 73    FRUNZA MIRELA
2 3 MARICI ANASTASIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 73    CRING MARIANA
2 3 PITES CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 73    LUPASCU SILVIA
2 3 ANDRIUC CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 72    IRINCIUC ANCA
2 3 DASCALIUC ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 72    CARARE DANIELA
2 3 LAZURCA OVIDIU SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 72    MACIUC NARCISA
2 3 MAJERU ADRIAN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 72    CRING MARIANA
2 3 UCRAINET ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII SALCEA SALCEA 71    MAZILU MIRELA FLORENTINA
2 3 CARPIUC FREDERICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 70    CIMPANU ANA
2 3 CIUCALAU ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 70    CALINESCU C
2 3 SACHALSCHI FLAVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    PASARE DANIELA
2 3 SCRIJOSCHI MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    PASARE DANIELA
2 3 AXINTI LUCAS COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 69    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 DASCALU MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 69    BOTEZAT CARINA
2 3 DIACONU ONISIM SCOALA CU CLASELE I-VIII SALCEA SALCEA 69    MAZILU MIRELA FLORENTINA
2 3 RAICU ANDREICA ALEXANDRU COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 68    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 AROTARITEI CODRUT COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 67    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 CERNAUTAN ANDREI COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 67    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 DARI CORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 67    BINDIU ANGELA
2 3 DULGHERIU BUJANOVSCHI EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 67    FRUNZA MIRELA
2 3 HILOTE MADALINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 67    CRING MARIANA
2 3 IGNATESCU ANDRA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 67    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 APETREI DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 66    FRUNZA MIRELA
2 3 LUCHIAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 66    CRING MARIANA
2 3 MUNTEANU ELENA EMANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 66    CUCIUREANU GINA
2 3 VARZARU ALEXANDRA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 66    TOMA LACRAMIOARA
2 3 ROTARU GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 65    CRAINICIUC DOINA
2 3 RUSU SAMUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 65    DUMITRESCU LILIANA
2 3 TURLEA ROMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCAS MITOCAS 65    ZAICEANU MIRELA
2 3 VRACI MATEI STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 65    CRING MARIANA
2 3 MOROSAN LUCIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 62    BOTEZAT CARINA
2 3 CHITRIUC ABEL ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 60    CRING MARIANA
2 3 HRAB ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 60    CARARE DANIELA
2 3 PASCU PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 60    AFILIPOAIE ANCUTA
2 3 PAVEL GIANINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 57    AFILIPOAIE ANCUTA
2 3 BOSINCEANU FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 56    MIRON SILVICA
2 3 BEZERCU CATALINA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 54    CALINESCU C
2 3 BRATU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 54    MIRON SILVICA
2 3 OLAR ALEX SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 52    CALINESCU C
2 3 ANCHIDIN ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 51    CUCIUREANU GINA
2 3 BAESU ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA abs    AFILIPOAIE ANCUTA
2 3 COROAMA PAULA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA abs    RAICU ANDREICA RODICA
2 3 DANILIUC STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI abs    CARARE DANIELA
2 3 SAMRAMBEI DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA abs    AFILIPOAIE ANCUTA
2 3 UNGUREANU CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCAS MITOCAS abs    ZAICEANU MIRELA
2 3 VACAREAN DOMINIC SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI abs    FRUNZA MIRELA
2 4 GROSU MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 100  1 ANASTASIU FLORENTINA
2 4 BOAMBA EMILIA IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 99  1 TRIS ALEXANDRINA
2 4 STRUGARIU GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 MUNTEAN ADRIANA / GURITA OANA
2 4 BLANARU ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 GRIGOREAN ILENA
2 4 COTOFREI ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA SUCEAVA 98  1 PATRAS CAMELIA
2 4 CUSIAC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 98  1 SAFRIUC GEORGETA
2 4 PETRAS ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 ANASTASIU FLORENTINA
2 4 ROTAR MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 ANASTASIU FLORENTINA
2 4 CIBOTARIU VLAD STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 GRIGOREAN ILENA
2 4 CIOTAU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 97  2 RUSU SILVICA
2 4 PRADA PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 MUNTEAN ADRIANA / GURITA OANA
2 4 MIROS RAZVAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 96  2 ONOFREI ADINA
2 4 PAVEL ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 96  2 ONOFREI ADINA
2 4 IRINA ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 95  2 FILIPCIUC GABRIELA
2 4 MALANCRAVEANU MARIA ELISABETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 95  2 ONOFREI ADINA
2 4 MURES SMARANDITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 95  2 ONOFREI ADINA
2 4 FILIPIUC IOANA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 94  2 MELINTE CRISTINA
2 4 BUJDEI LEONTE TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 93  3 HARAND DOINA
2 4 CIRSTEAN FILIP SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 93  3 SAFRIUC GEORGETA
2 4 MATEICIUC ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 93  3 ANASTASIU FLORENTINA
2 4 PANFILOIU RAZVAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 93  3 MAFTEI VIORICA
2 4 TIPERCIUC MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 93  3 RUSU SILVICA
2 4 ILASCA ANDREI COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 92  3 OLTEAN MARIOARA
2 4 MOROSAN FLAVIAN IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 92  3 ONOFREI ADINA
2 4 ANDRES TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 91  3 TRIS ALEXANDRINA
2 4 DUCA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 91  3 ONOFREI ADINA
2 4 EVULET DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 91  3 CIRDEI MIHAELA
2 4 MUNTEAN TUDOR EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 ANASTASIU FLORENTINA
2 4 COROC?ESCU MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 GRIGORAS ADI NA
2 4 GAFENCU BENIAMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 90  3 SAFRIUC GEORGETA
2 4 POP SEBASTIAN STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 90  3 SAFRIUC GEORGETA
2 4 BERARIU VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M ANASTASIU FLORENTINA
2 4 DOROHOIANU DAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M ANASTASIU FLORENTINA
2 4 GRAMADA EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M SAFRIUC GEORGETA
2 4 PAVEL ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 88  M ONOFREI ADINA
2 4 CIOFU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 87  M URSU ILINCA
2 4 MUSINA ANDREEA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 87  M ONOFREI ADINA
2 4 ROBU OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 87  M MUNTEAN ADRIANA / GURITA OANA
2 4 RUSU DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M GRIGOREAN ILENA
2 4 TOFAN FILIP SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 86  M TRIS ALEXANDRINA
2 4 FILIP MIREL IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 85  M BEREZOSCHII RODICA
2 4 LAVRIC BIANCA ROBERTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 85  M SAFRIUC GEORGETA
2 4 MARCAN TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 85  M CIMPAN RODICA
2 4 CEPOI MARIA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 84  M ONOFREI ADINA
2 4 ISOPESCUL ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 FRATAUTII VECHI FARATAUTII VECHI 84  M PINZAR MARIA LOREDANA
2 4 PRICOB ALEXANDU MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 RADAUTI RADAUTI 84  M HUZDUP MIRELA ANGELA
2 4 ANDRISAN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 RADAUTI RADAUTI 83  M HUZDUP MIRELA ANGELA
2 4 GRIGOROVICI RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M SAFRIUC GEORGETA
2 4 MIHALCIUC GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M SAFRIUC GEORGETA
2 4 ROBCIUC IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M NECHITA DANIELA
2 4 TEHANCIUC ALEXANDRU FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 83  M FISCU LACRAMIOARA
2 4 CHISCIUC ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 82  M SAFRIUC GEORGETA
2 4 HALIP MARIA-MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 82  M MAFTEI VIORICA
2 4 MOSCAL FLAVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 82  M MITITEL ELENA
2 4 PARASCAN CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 82  M CHIFAN CRISTINA
2 4 ROTARI GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 82  M HARAND DOINA
2 4 ALEXA AMALIA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 81  M MELINTE CRISTINA
2 4 AMARIEI STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 81  M TRIS ALEXANDRINA
2 4 CAPSTRIMB ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 FRATAUTII VECHI FARATAUTII VECHI 81  M PINZAR MARIA LOREDANA
2 4 COMANDAR VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 81  M MITITEL ELENA
2 4 CORBU COSMINA PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 81  M TRIS ALEXANDRINA
2 4 MOTOC SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 81  M HARAND DOINA
2 4 BEJENARIU ELENA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 80  M TRIS ALEXANDRINA
2 4 CREANGA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA TUMORULUI 80  M ONOFREI ADINA
2 4 CUCOS ARTENE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 80  M BALTAG NADIA
2 4 HOSTIUC STEFAN COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 80  M MELINTE CRISTINA
2 4 DOVALCIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 79    CHIFAN CRISTINA
2 4 HARASEMIUC BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 79    ANASTASIU FLORENTINA
2 4 LUTAC GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 78    CIMPAN RODICA
2 4 DOHOTARU VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 77    TANASIEV MARIA
2 4 PUSCAS ANDREEA MARIA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 77    OLTEAN MARIOARA
2 4 SALAGEAN DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 77    CIMPAN RODICA
2 4 BEUDEAN CARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 76    ANASTASIU FLORENTINA
2 4 HALUS CONSTANTIN SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 76    MAFTEI VIORICA
2 4 PLACINTA TUDOR EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 76    VORONIUC OLTITA
2 4 ANTON CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 75    FILIPCIUC GABRIELA
2 4 BUCEVSCHI ALBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 75    CIRDEI MIHAELA
2 4 BUZILA IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 75    SIRGHEA CERASELA NADIA
2 4 CAZAC MARIUS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 FRATAUTII VECHI FARATAUTII VECHI 75    PINZAR MARIA LOREDANA
2 4 GOGHIE OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 75    TANASIEV MARIA
2 4 MOISUC EMA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 75    MELINTE CRISTINA
2 4 BULIGA CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    CHIFAN CRISTINA
2 4 COLIBABA ELISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 RADAUTI RADAUTI 74    HUZDUP MIRELA ANGELA
2 4 CRACIUNESCU MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 74    GRIGOREAN ILENA
2 4 HANDAC DENISA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 74    TRIS ALEXANDRINA
2 4 IREMITA OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 FRATAUTII VECHI FARATAUTII VECHI 74    PINZAR MARIA LOREDANA
2 4 CATEA MARIA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 73    TRIS ALEXANDRINA
2 4 CIOCAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 73    BALTAG NADIA
2 4 COCIRLA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 72    MUNTEAN ADRIANA / GURITA OANA
2 4 DRAGOI DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 72    MUNTEAN ADRIANA / GURITA OANA
2 4 LEFTER DENIS ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 72    TRIS ALEXANDRINA
2 4 NICORIUC PAUL ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII CLIT CLIT 72    FISCU LACRAMIOARA
2 4 SCUTAREANU COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 72    VORONIUC OLTITA
2 4 FLAMINZEANU CRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 71    CHIFAN CRISTINA
2 4 MOROSANU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 71    MUNTEAN ADRIANA / GURITA OANA
2 4 DRAGOMIR DENISA ANDRADA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 70    OLTEAN MARIOARA
2 4 PRISACARU COSMIN MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 70    STEFURA ANNA
2 4 STICLET ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    HARAND DOINA
2 4 EVULET DARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 69    HARAND DOINA
2 4 IGNATESCU MIHNEA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 69    MELINTE CRISTINA
2 4 TANASUC GRIBOVEANU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 69    TANASIEV MARIA
2 4 PETROAIA CASIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 67    BALTAG NADIA
2 4 TUDOSI SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 67    ADOMNICA CARMEN
2 4 MARICI MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 66    SAFRIUC GEORGETA
2 4 COSTIN IULIAN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 65    STEFURA ANNA
2 4 DANILET ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 65    MITITEL ELENA
2 4 COTOARAGABRIEL DIMITRIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 64    SAFRIUC GEORGETA
2 4 BILINCIUC GHEORGHE SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 58    BEREZOSCHII RODICA
2 4 LUPANCU DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 RADAUTI RADAUTI 58    HUZDUP MIRELA ANGELA
2 4 FRANCIUC OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 56    BEREZOSCHII RODICA
2 4 POPOVICI VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 56    MUNTEAN ADRIANA / GURITA OANA
2 5 BODNAR ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 96  1 CIURLA CONSTANTIN
2 5 ABLAJOAIE EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 LARIONESCU CORINA
2 5 AROTARITEI ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA NR 9 SUCEAVA SUCEAVA 93  2 ANDRIAN ALINA
2 5 CRAIU CONSTANTIN TIBERIU COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 93  2 BEDRULEA GABRIELA
2 5 RUSU ALEXANDRU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 93  2 SASCAU GABRIELA
2 5 ANTONOVICI TRAIAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  3 MARCHITAN MARIUS
2 5 SERDENCIUC CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 LARIONESCU CORINA
2 5 COJOCAR PAUL THEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 90  3 IACOVITA GHEORGHE
2 5 MUHA ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 90  3 CRASNEAN EUTAZIA
2 5 LISSOV DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M CIURLA CONSTANTIN
2 5 PRELIPCEAN CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 87  M CRASNEAN EUTAZIA
2 5 MICTARIU BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 86  M LEONTE GHEORGHE
2 5 NEMTOC STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 86  M HULUTA ECATERINA
2 5 CATARGIU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M CIURLA CONSTANTIN
2 5 MATEICIUC MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M CIURLA CONSTANTIN
2 5 MUNTEAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M CIURLA CONSTANTIN
2 5 OTAY SUZAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M APOSTOL FELICIA
2 5 BARDAN RALUCA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 83  M TIGAERU ANGELA
2 5 BURCA BOGDAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 83  M TIGAERU ANGELA
2 5 CARARE CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 83  M SEMENIUC LILIANA
2 5 MUNTEAN IOAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 83  M BEDRULEA GABRIELA
2 5 NITA TEODOR COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 83  M BEDRULEA GABRIELA
2 5 ROTARIU RARES COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 83  M BEDRULEA GABRIELA
2 5 IONESI DIANA SINZIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 82  M IACOVITA GHEORGHE
2 5 OU CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 82  M CORDUNEANU MIHAI
2 5 POPA CALIN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 82  M TIGAERU ANGELA
2 5 CORDUNEANU PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 81  M NICUTA PETRU
2 5 POPOVICI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M APOSTOL FELICIA
2 5 BIRTOIU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M APOSTOL FELICIA
2 5 POMPARAU ADELYN GEORGE COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 80  M MARCHITAN MARIUS
2 5 VULTUR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 80  M TIPAU ADRIAN
2 5 LUPU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 79    APOSTOL FELICIA
2 5 URSU CATALIN EMILIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 79    IACOVITA GHEORGHE
2 5 ISOPESCU ANDREI SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 78    IACOVITA GHEORGHE
2 5 OPRISANU ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 78    TIPAU ADRIAN
2 5 LAMASANU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 76    TIPAU ADRIAN
2 5 MIHALESCU ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 76    SASCAU GABRIELA
2 5 MOLDOVAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 76    CIURLA CONSTANTIN
2 5 MOROSAN IOAN COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 76    BIRSANU MIHAELA
2 5 GAVRILIUC ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 75    SEMENIUC LILIANA
2 5 ONCIU CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 SUCEAVA SUCEAVA 75    BABANU BRINDUSA
2 5 SAVINA RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 75    CIURLA CONSTANTIN
2 5 SOLCAN CEZAR COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 75    TIGAERU ANGELA
2 5 BACALU MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 74    TIPAU ADRIAN
2 5 DELEANU CRISTIAN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 74    SASCAU GABRIELA
2 5 PASAILA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 74    SEMENIUC LILIANA
2 5 SFIRNACIUC EMILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 73    CRASNEAN EUTAZIA
2 5 COZMA COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 72    TIPAU ADRIAN
2 5 HORODINCA MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 72    NICUTA PETRU
2 5 PASAILA DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 72    SEMENIUC LILIANA
2 5 PRICHICI DANIEL COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 72    TIGAERU ANGELA
2 5 TANASE ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 72    BEDRULEA GABRIELA
2 5 CRACIUN COSTEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    CRASNEAN EUTAZIA
2 5 HRISCA IUSTINIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    NICUTA PETRU
2 5 MANZ INGRID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    NICUTA PETRU
2 5 APOSTOL MANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 66    LEONTE GHEORGHE
2 5 HORGA ALEXANDRU COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 66    BEDRULEA GABRIELA
2 5 AVRAM BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 64    NICUTA PETRU
2 5 TIPERCIUC MANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 64    LEONTE GHEORGHE
2 5 DOROFTEI BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 62    LARIONESCU CORINA
2 5 HRENIUC CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 62    SEMENIUC LILIANA
2 5 VASILE MARTIN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 62    BEDRULEA GABRIELA
2 5 LAVRIC ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 61    SEMENIUC LILIANA
2 5 ARUSOAIEI EDUARD LUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 60    SASCAU GABRIELA
2 5 CORNEA ALEX MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 60    NICUTA PETRU
2 5 SCRIPCAR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 60    LEONTE GHEORGHE
2 5 D?ZENLI YASIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 59    NICUTA PETRU
2 5 UNGUREANU DENIS COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 58    BEDRULEA GABRIELA
2 5 ACOZMI EMIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 57    NICUTA PETRU
2 5 IONET SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 57    CIURLA CONSTANTIN
2 5 CIOBICA MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 54    LEONTE GHEORGHE
2 5 ROTAR ANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 54    CRASNEAN EUTAZIA
2 5 DURA TEODORA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 52    BEDRULEA GABRIELA
2 5 BOTEZATU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI abs    TIPAU ADRIAN
2 5 GAINA ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI abs    TIPAU ADRIAN
2 6 CIOCIRLAN IRINA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 94  1 BIRSANU MIHAELA
2 6 CAUTISANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 93  2 BIRSANU MIHAELA
2 6 POPESCU AGATHA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 93  2 BEDRULEA GABRIELA
2 6 RUSU CODRIN VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 93  2 POPA ANA MARCELA
2 6 STASI CRISTINA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 93  2 BEDRULEA GABRIELA
2 6 BALINISTEANU MARA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  3 AMORARITEI CRISTIAN
2 6 BREHA ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 CIURLA CONSTANTIN
2 6 MACOVEI MONICA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  3 AMORARITEI CRISTIAN
2 6 MOROSAN MIHAI RADU COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  3 AMORARITEI CRISTIAN
2 6 DRUTA ANDREEA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 90  3 AMORARITEI CRISTIAN
2 6 SORODOC EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 90  3 POPA ANA MARCELA
2 6 PRICOPIOAIA ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 89  M PARFENIE COSTICA
2 6 ROTARU CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 89  M NICUTA PETRU
2 6 VANCEA CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M GAFENCU STELIAN
2 6 BREABAN EMILIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 87  M CALANCE CEZAR FLORIN
2 6 IONESI DIANA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 87  M CALANCE CEZAR FLORIN
2 6 AIRINEI ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M GAFENCU STELIAN
2 6 CRAMARIUC VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M APOSTOL FELICIA
2 6 MOROSAN ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 86  M BIRSANU MIHAELA
2 6 CIRLAN KAREN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 85  M BEDRULEA GABRIELA
2 6 LUTAC ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M GAFENCU STELIAN
2 6 COJOCARIU MAGDA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 83  M POPA ANA MARCELA
2 6 HIRGAU ADINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 82  M GIZA MIHAI
2 6 DAN IOANA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 81  M POPA ANA MARCELA
2 6 ALEXANDROV VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII ION CREANGA NR 9 SUCEAVA SUCEAVA 80  M MURANU DOINA
2 6 DOHAN ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 80  M CRASNEAN EUTAZIA
2 6 TRAISTARU ANDREEA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 79    BEDRULEA GABRIELA
2 6 GIZA DAVID NOEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI MANEUTI 78    SEMENIUC LILIANA
2 6 MELINTE SILVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 78    CIURLA CONSTANTIN
2 6 MITREA MUNTEAN NICOLAE SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA SUCEAVA 75    IOACHIMCIUC LIDIA
2 6 LEONTE IOSIF COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 74    AMORARITEI CRISTIAN
2 6 TOFAN ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 74    APOSTOL FELICIA
2 6 BULIGA EMANUEL FANEL SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 73    LEONTE GHEORGHE
2 6 AMAISTROAIE RADU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 72    CRASNEAN EUTAZIA
2 6 NECHIFOR DENISA ESRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 72    SASCAU GABRIELA
2 6 ANDRISAN ANDREEA TRANDAFIRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 66    CALANCA CEZAR FLORIN
2 6 APETROAIE VLAD COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 66    AMORARITEI CRISTIAN
2 6 CERNOVSCHI IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI MANEUTI 66    IACOVITA GHEORGHE
2 6 GROSIERIU ELISA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 66    GIZA MIHAI
2 6 DIACONESCU DANIEL IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 65    POPA ANA MARCELA
2 6 GAFENCU CLAUDIU COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA SUCEAVA 65    POPESCU MARIANA
2 6 DIMITRIU MAGDA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 63    BIRSANU MIHAELA
2 6 ANDRONIC IONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 58    CIURLA CONSTANTIN
2 6 STRATON IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 57    CIURLA CONSTANTIN
2 6 ANTONEAC COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 54    NICUTA PETRU
2 6 GRIGORAS GEORGIANA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 54    POPA ANA MARCELA
2 6 MUNTEANU MARIUTA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 52    GIZA MIHAI
2 7 HLUSNEAC MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 95  1 GAFENCU STELIAN
2 7 COJOCARIU STEFAN CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 92  2 CORACAESCU LUMINITA
2 7 COSTIUC TEONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 92  2 MARCHITAN CLAUDIA
2 7 AFANASOV CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 GAFENCU STELIAN
2 7 BICEAGA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 89  M MARCHITAN CLAUDIA
2 7 CIUTAC BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M MARCHITAN CLAUDIA
2 7 PARASCA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M MARCHITAN CLAUDIA
2 7 HOLBAN BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU LUNCII CORNU LUNCII 82  M NISTOR VIORICA
2 7 STRUGAR IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 79    GAFENCU STELIAN
2 7 TIPERCIUC MIRCEA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 79    LEONTE GHEORGHE
2 7 FILIP SAMUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 77    CORACAESCU LUMINITA
2 7 PAVAL RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 76    MARCHITAN CLAUDIA
2 7 VICOVAN ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 75    GAFENCU STELIAN
2 7 BURLACU AMALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 74    MARCHITAN CLAUDIA
2 7 FRANCIUC SERGIU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 74    CORACAESCU LUMINITA
2 7 TIRON IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 74    LEONTE GHEORGHE
2 7 MURES IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 72    CORDUNEANU AURICA
2 7 ANTEMIE IONUT PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 71    CALANCA CEZAR FLORIN
2 7 BOSINCEANU CEZAR COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 70    TOMASCIUC LENUTA
2 7 HOROBET SILVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 70    GAFENCU STELIAN
2 7 MANOILA SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 70    LEONTE GHEORGHE
2 7 PAVAL DENIS COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 62    TOMASCIUC LENUTA
2 7 POENARU ALIN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 51    TOMASCIUC LENUTA
2 7 CALENCIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI abs    CARARE DANIELA
2 8 ILIESE ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 93  1 PAHOMI VASILE
2 8 HOLBAN IUDITA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU LUNCII CORNU LUNCII 88  M NISTOR VIORICA
2 8 CHIRAP ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII BOGDANESTI BOGDANESTI 84  M SOLCANU VASILE
2 8 DOMSA COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 80  M CIURLA CONSTANTIN
2 8 GAFITESCU PETRU MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 79    PAHOMI VASILE
2 8 ALEXANDRU ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 67    PAHOMI VASILE
2 8 CIMPAN GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 64    GAFENCU STELIAN
2 8 GRADINARIU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 62    GAFENCU STELIAN
2 8 IONESI BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 56    CALANCA CEZAR FLORIN
2 9 M1 TOFAN CATALIN COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 95  1 BIRSANU MIHAELA
2 9 M1 GONTARIU MIRUNA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 87  M TOMASCIUC LENUTA
2 9 M1 MITULSCHI ANDREEA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 82  M TOMASCIUC LENUTA
2 9 M1 MANGUS DIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 70    TOMASCIUC LENUTA
2 9 M1 ACATRINEI ANDREEA IOANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 61    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M1 NASTASIU CIPRIAN MARIUS COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 58    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M1 SENCIUC ANCA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 58    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M1 GAZA IONELA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 57    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M1 HEROVIC ANDREEA NATALI COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 54    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M1 NECHIFOR RAMONA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 54    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M1 PUIU DIANA ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 54    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M1 TATAR ADREEA DOMNICA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 54    TOMASCIUC LENUTA
2 10 M2 PAPUC IOAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 95  1 TOMASCIUC LENUTA
2 11 M2 ILIE ANA GEORGIANA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 96  1 VIERIU ADRIAN
2 11 M2 ONOFREI REMUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 93  2 VIERIU ADRIAN
2 11 M2 ISACHE ALEXANDRA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 87  M VIERIU ADRIAN
2 12 M2 MOISUC MARIA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 100  1 CIMPOESU MARINELA CRISTINA
2 12 M2 BURESCU ALEXANDRA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 97  2 CIMPOESU MARINELA CRISTINA
3 1 BARBUTA THEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 100  1 ZELINSCHI CAMELIA
3 1 POPA HORIA GAGNIUC SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 100  1 CHERNICIUC RAMONA
3 1 POLEC RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 95  2
3 1 PUIU PANAIOTIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 95  2 POPESCU AURICA
3 1 PURICE AMARIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 95  2 CHERNICIUC RAMONA
3 1 BALEANU MIRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 90  3 HIJI ANGELICA
3 1 BARDAN IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 AIRINEI GRETA
3 1 CROITOR RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 STANCIU ALINA
3 1 DOROFTEI FABIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 AIRINEI GRETA
3 1 MACOVEI TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 90  3 BUTNARU ANA
3 1 POLOSANU KATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 AIRINEI GRETA
3 1 URSU SARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 STANCIU ALINA
3 1 VARTOLOMEI JANINE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 AIRINEI GRETA
3 1 VEZETEU STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 90  3 POPESCU AURICA
3 1 CONSTANTINESCU GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 85  M STANCIU ALINA
3 1 CURIC ANDREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 85  M AIRINEI GRETA
3 1 DOBREA LAURENTIU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 85  M AIRINEI GRETA
3 1 FILIP MARCIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 85  M FILIP ELENA GABRIELA
3 1 HORGA ALEXANDRU-RARE? SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 85  M FILIP ELENA GABRIELA
3 1 ONOFRAS CRISTI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 85  M POPESCU AURICA
3 1 ONOFREI ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 85  M SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 PAVAL BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 85  M PELINARIU NARCISA
3 1 PISCUC ELI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 85  M ANDRONACHE ANA
3 1 SPIRESCU TUDOR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 85  M AIRINEI GRETA
3 1 CONDURACHE MARIA DARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 80  M AIRINEI GRETA
3 1 LARIONESCU CEZARA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 80  M AIRINEI GRETA
3 1 LEMNI CEZAR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 80  M SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 LUPU ALBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 80  M AIRINEI GRETA
3 1 MALOS ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 80  M STANCIU ALINA
3 1 MUNTEANU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 80  M AIRINEI GRETA
3 1 SEPTELEA SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 80  M BUTNARU ANA
3 1 SERBAN DENIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 80  M AIRINEI GRETA
3 1 TOADER DIMITRIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 80  M BUTNARU ANA
3 1 TODIRICA MARIA ANDRADA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 80  M BUTNARU ANA
3 1 TURTA RAZVAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 80  M AIRINEI GRETA
3 1 BIRZU MARIA-STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 75    FILIP ELENA GABRIELA
3 1 DOHAN OVIDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 75    AMARITEI MIHAELA
3 1 NICHITA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 75    SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 OBLUC STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 75    STANCIU ALINA
3 1 SAGHIN CRISTI SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCAS MITOCAS 75    ZAICESCU MIRELA
3 1 SULIMAN TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 75    SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 ANDRONACHI THEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    AMARITEI MIHAELA
3 1 ANTON SARAH SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 70    SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 BULIGA IOSIF SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    AMARITEI MIHAELA
3 1 DANIS PETRONELA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCAS MITOCAS 70    ZAICESCU MIRELA
3 1 DIRTU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    PELINARIU NARCISA
3 1 GAVRILUT DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 70    SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 GHERZUM VLAD CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    AIRINEI GRETA
3 1 HORODINCA ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    BIZUBAC LOREDANA
3 1 JURAVLE ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    PELINARIU NARCISA
3 1 LAVRIC CINTYA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    CHERNICIUC RAMONA
3 1 LUPU VIVIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 70    SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 MIHAILESCU ALESSANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 70    ANDRONACHE ANA
3 1 MIHALACHE ALEXANDRU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    AIRINEI GRETA
3 1 MOROSANU ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    AIRINEI GRETA
3 1 MURARIU IUSTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 70    SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 PELINARIU ELIZA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    PELINARIU NARCISA
3 1 PLECAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 70    AIRINEI GRETA
3 1 SEMENOV SOFIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    AMARITEI MIHAELA
3 1 SOPON TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 70    BUTNARU ANA
3 1 UNGUREANU FLORIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCAS MITOCAS 70    ZAICESCU MIRELA
3 1 ACSINTE ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 65    BUTNARU ANA
3 1 ANDRONACHI ALEX STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 65    AIRINEI GRETA
3 1 BUCEVSCHI ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 65    PELINARIU NARCISA
3 1 BUCULEI SIMINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 65    STANCIU ALINA
3 1 CIOBAN CRISTINEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 65    ANDRONACHE ANA
3 1 HAZSDA ANDREI COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 65    AIRINEI GRETA
3 1 MOROSAN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 65    GHIVNICI MARIA ELVIRA
3 1 PELIN ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 65    SULIMAN CARMEN/HOLD ECATERINA
3 1 PREUTU MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 65    BUTNARU ANA
3 1 VRABIE ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 65    BUTNARU ANA
3 1 BALAN CLAUDIU GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 60    AIRINEI GRETA
3 1 CAZAC DANIEL STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 60    PASAILA DARIA
3 1 DUBEI COSETTE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 60    AMARITEI MIHAELA
3 1 DUMITRESCU DIANA ANTONIA SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 60    PASAILA DARIA
3 1 HU?ULEAC EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 60    AMARITEI MIHAELA
3 1 HUSDUP LUIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 60    PELINARIU NARCISA
3 1 MACOVEI DIMITRIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 60    AMARITEI MIHAELA
3 1 RADU IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 60    BURCIU VIORICA
3 1 TUGUI LAURA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 60    ANDRONACHE ANA
3 1 ACHILOV GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 55    BURCIU VIORICA
3 1 BADELI?A DAMARIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 55    ANDRONACHE ANA
3 1 BEJENARU EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 55    BURCIU VIORICA
3 1 BUCATARIU BEATRIS-ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 55    FILIP ELENA GABRIELA
3 1 CARSTIAN MARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 55    ANDRONACHE ANA
3 1 LUCESCU SAMUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 55    PASAILA DARIA
3 1 SAVUCA SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 55    GHIVNICI MARIA ELVIRA
3 1 CIOCAN MIHNEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 50    BUTNARU ANA
3 1 CORBU AMALIA-MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 50    FILIP ELENA GABRIELA
3 1 FILIP NAOMI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 50    GHIVNICI MARIA
3 1 GIZA VIOREL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 50    AIRINEI GRETA
3 1 ICHIM ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCAS MITOCAS 50    ZAICESCU MIRELA
3 1 KISSAK MANUELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 50    BURCIU VIORICA
3 1 LUPU BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 50    AMARITEI MIHAELA
3 1 MIHAILA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 50    AIRINEI GRETA
3 1 PRICOPIOAIA ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 50    SULIMAN CARMEN/HOLD ELVIRA
3 1 ROTARI BEATRIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 50    AMARITEI MIHAELA
3 1 TICAL ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 50    BURCIU VIORICA
3 1 URICIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 40    GHIVNICI MARIA
3 1 OZARCHEVICI PETRICA COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 20    PASAILA DARIA
3 2 CRACIUN SABINA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 BABII DANIELA
3 2 DUMITRESCUL EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 98  1 PREDA MONICA
3 2 FLOREAN SARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 98  1 MANDRILA COCA
3 2 CALUJAC LUISA SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 97  1 IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 LEMNARIU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 97  1 BUDUSANU OLIMPIA/IVANOV IULIANA
3 2 IVANOV STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 96  2 BUDUSANU OLIMPIA/IVANOV IULIANA
3 2 MAROCICO GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 96  2 VACAREAN ZENOVIA
3 2 SUTAC DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 96  2 PINTILIE LILIANA
3 2 BABALEAN ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 95  2 ZOFOTA DANIELA
3 2 REGUS ALBERT SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 95  2 IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 TEBREAN ANDREEA SCOALA CU CLASEL I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 95  2 LILIEANA SPATARIU
3 2 CLIPA NAOMI SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 93  2 IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 COJOCARIU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 93  2 MANDRILA COCA
3 2 BUDUROVICI RAZVAN SCOALA CU CLASEL I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 92  3 LILIEANA SPATARIU
3 2 CITEA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 MOVILEANU LENUTA
3 2 IBANESCU RAMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 PREDA MONICA
3 2 MINDRILA ALEXANDRU SCOALA CU CLASEL I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 92  3 LILIEANA SPATARIU
3 2 NICSAN ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 92  3 MANDRILA COCA
3 2 PUSCASU STEFAN SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 92  3 IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 CIOBANU MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 ANDRONACHE MARICICA
3 2 ONOFREI LUANA DARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 91  3 COTOARA CATRINA
3 2 RADU DENIS SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 91  3 IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 ZAHARIA CEZARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 DUMENCU GABRIELA
3 2 HINCU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 PREDA MONICA
3 2 NEACSU MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 PREDA MONICA
3 2 LUTA ALICEA SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 89  M MATNER OTILIA
3 2 OSTAPCIUC DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 89  M PREDA MONICA
3 2 STOIAN DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 89  M PREDA MONICA
3 2 AMAISTROAIE MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 88  M SERBAN CAMELIA
3 2 CROITOR DENIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 88  M ZOFOTA DANIELA
3 2 POPA AMALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 88  M PREDA MONICA
3 2 COTA SARAH MARIA SCOALA CU CLASEL I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 87  M LILIEANA SPATARIU
3 2 NEAGU MATIAS SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 87  M IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 NICA DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 87  M PREDA MONICA
3 2 NUTU ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 86  M VACAREAN ZENOVIA
3 2 BURLACU ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 85  M PREDA MONICA
3 2 GULICIUC ANDREI SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 84  M IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 SPOIALA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 84  M ANDRONACHE MARICICA
3 2 STREANGA VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M ZOFOTA DANIELA
3 2 DITU RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M ZOFOTA DANIELA
3 2 LEFTER MATEI SCOALA CU CLASEL I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 83  M LILIEANA SPATARIU
3 2 PAVEL MAURIZIO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 83  M LOGHIN FELICIA
3 2 POP STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M OANU STEFAN
3 2 BICHEL STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 82  M PREDA MONICA
3 2 BODNARESCU LACRAMIOARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 82  M HIJ OCTAVIA
3 2 BUJOREAN MARIO SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 82  M PREDA MONICA
3 2 GOLEA ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 82  M PREDA MONICA
3 2 MUNTEAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 82  M ZOFOTA DANIELA
3 2 MITREA MUNTEAN VLAD SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 81  M IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 TASCA ADINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 81  M ZOFOTA DANIELA
3 2 FODOR VASILE BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 RADAUTI RADAUTI 80  M HUTULEAC DOINA
3 2 GHERASIM DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 79    SERBAN CAMELIA
3 2 NAUJENIUC STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 78    ZOFOTA DANIELA
3 2 NICOARA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 78    VACAREAN ZENOVIA
3 2 POLOSANU CEZARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 78    ZOFOTA DANIELA
3 2 RUSU ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 78    TATAR DOINA RODICA
3 2 IATCU DARLENE SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 77    IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 MAHALU CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 77    FLOREA LUCIA
3 2 ACSINTE ELISABETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 76    SOLDANESCU ELENA
3 2 DUMITRIU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 76    TATAR DOINA RODICA
3 2 CIOATA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 74    TATAR DOINA RODICA
3 2 DARABA ILINCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 74    PREDA MONICA
3 2 IVANOV ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 74    BUDUSANU OLIMPIA/IVANOV IULIANA
3 2 POJOGA IOSUA SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 73    IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 NICHITOAE ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 70    ANDRONACHE MARICICA
3 2 NICULCEA GEORGE ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 70    BABII DANIELA
3 2 STAN IUSTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 70    PINTILIE LILIANA
3 2 DRAGOI STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 69    ANDRONACHE MARICICA
3 2 UJENIUC ALEXANDRU SCOALA CRESTINA FILADELFIA SUCEAVA 69    IOACHIMCIUC LIDIA
3 2 DAVID TOADER SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAIL SADOVEANU FALTICENI FALTICENI 68    BUTNARU ANA
3 2 BARBOSELU ADI IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 64    BABII DANIELA
3 2 BOBU ANDREEA TEONA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 59    ANDRONACHE MARICICA
3 2 ORHEI ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 58    BABII DANIELA
3 2 FRANCU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 56    BABII DANIELA
3 2 SPOIAL? DENIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 56    TATAR DOINA RODICA
3 3 TURTUREAN CORNEL DAVID SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 100  1 NICHITEAN MARIA ADRIANA
3 3 BANILEAN ALEXANDRU IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 99  1 CALINESCU CORINA
3 3 REUT GRETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 99  1 LUPASCU SILVIA
3 3 MUTRESCU TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 98  1 IRINCIUC ANCA
3 3 NICOLAU ANASTASIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 TOMA L?CR?MIOARA
3 3 TERTELIU MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 TOMA L?CR?MIOARA
3 3 PAULENCO IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 96  2 LETU VIORICA
3 3 SAUCINITEANU PETRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 96  2 LUPASCU SILVIA
3 3 COTOC ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 94  2 CRANG MARIANA
3 3 COTOS SERBAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 94  2 CRANG MARIANA
3 3 ISTRATE VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 MOSCALIUC VERONICA
3 3 IUREA SARINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 CRISMARIU ADRIANA
3 3 MARIAN MARIA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 94  2 NEAMTU SIMONA CARMEN
3 3 TIMOFICIUC DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 94  2 NEAMTU SIMONA CARMEN
3 3 CRISTUREAN STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 ATITIENEI TATIANA/CLUCERESCU LACRAMIOARA
3 3 MOSNEAGU MIHNEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 92  3 COZMA MARCEL
3 3 SEMENIUC CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 92  3 SEMENIUC VIORINA
3 3 BEJENARU CODRIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 TABARCEA SILVESTRU
3 3 BUZILA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 CRAINICIUC DOINA
3 3 CROITOR ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 MOSCALIUC VERONICA
3 3 GRIGORESCU LORENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 91  3 DANIELA ILINCAI
3 3 TEHANCIUC MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 91  3 IRINCIUC ANCA
3 3 PASCAR ANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 90  3 SEMENIUC VIORINA
3 3 LAZAR SABINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 89  M CRAINICIUC DOINA
3 3 MICHITEI IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 89  M PASARE DANIELA
3 3 SAVINESCU RARES SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 89  M
3 3 VIDA LAURA STEFANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 89  M TOMA L?CR?MIOARA
3 3 SCHIPOR ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M ROTARIU VOICHITA
3 3 GRECU TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 87  M IRINCIUC ANCA
3 3 PINTILIE SILVIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 87  M ILISESCU DELIA/CIOCOIU MARIA
3 3 DUDUMAN CRISTEAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 11 MIRON COSTIN SUCEAVA SUCEAVA 86  M
3 3 MANOLE COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 86  M CRAINICIUC DOINA
3 3 UCRAINET ALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII SALCEA SALCEA 86  M MAZILU MIRELA FLORENTINA
3 3 GRECULEAC IOANA - RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 85  M TOMA L?CR?MIOARA
3 3 STROE MATEI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 85  M ROTARIU VOICHITA
3 3 DIRTU ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 84  M CRAINICIUC DOINA
3 3 MOCANU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 83  M ATITIENEI TATIANA/CLUCERESCU LACRAMIOARA
3 3 PLESCIUC PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 83  M IRINCIUC ANCA
3 3 ANDRIUC CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 82  M IRINCIUC ANCA
3 3 TINTEANU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 80  M ROTARIU VOICHITA
3 3 HINCU SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 79    BINDIU ANGELA
3 3 IONESI ALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 79    GRIGORAS ADELA MIHAELA
3 3 COJOCAR LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 78    GRIGORAS ADELA MIHAELA
3 3 IONESI CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 78    GRIGORAS ADELA MIHAELA
3 3 TELEAGA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 78    ROTARIU VOICHITA
3 3 TUDOSA MARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 78    DANIELA ILINCAI
3 3 VARZARU ALEXANDRA TEODORA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 73    TOMA L?CR?MIOARA
3 3 MOROSAN LUCIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 72    BOTEZAT CARINA
3 3 NICOL?ICA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 72    ROTARIU VOICHITA
3 3 SPINU ANGELA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 72    IRINCIUC ANCA
3 3 DONISAN CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 71    ROTARIU VOICHITA
3 3 ABORDIENCEI ANGEL IONUT SCOPALA CU CLASELE I-VIII NR 7 SUCEAVA SUCEAVA 70    NEAMTU SIMONA
3 3 ALISTAR STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 70    IRINCIUC ANCA
3 3 ANTEMIE IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 70    GRIGORAS ADELA MIHAELA
3 3 OLARIU MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 68    ROTARIU VOICHITA
3 3 DULGHERIU BUJANOVSCHI EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 66    FRUNZA MIRELA
3 3 UDUDEC SARA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 66    IRINCIUC ANCA
3 3 ROTARU GEORGIANA JESSICA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 65    NEAMTU SIMONA CARMEN
3 3 DANILIUC MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 54    SEMENIUC VIORINA
3 3 DASCALIUC OREST ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 50    CARARE DANIELA
3 4 ALEXIU VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BOGDANESTI BOGDANESTI 100  1 URSUTU MARIA
3 4 MIROS RAZVAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 100  1 ONOFREI ADINA
3 4 CIOTAU ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 99  1 RUSU SILVICA
3 4 CUSIAC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 99  1 SAFRIUC GEORGETA
3 4 GAFENCU BENIAMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 99  1 SAFRIUC GEORGETA
3 4 MALANCRAVEANU MARIA ELISABETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 99  1 ONOFREI ADINA
3 4 MOROSAN FLAVIAN IOAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 99  1 ONOFREI ADINA
3 4 URSESCU IULIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 99  1 CIRDEI MIHAELA
3 4 BUJDEI LEONTE TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 98  2 HARAND DOINA
3 4 GUBERNU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 7 GRIGORE GHICA VOIEVOD SUCEAVA SUCEAVA 98  2 GIVNICI MARIA
3 4 MAYER FRANZ SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 98  2 FILIPCIUC GABRIELA
3 4 BOAMBA EMILIA IRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 97  2 ALEXANDRINA TRISI
3 4 MOROSAN ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 97  2 CIRDEI MIHAELA
3 4 TURCULET MALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 97  2 VORONIUC OLTITA
3 4 VIRTEA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 97  2 CIRDEI MIHAELA
3 4 ANTONESEI BENIAMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII SFINTU ILIE SUCEAVA 96  2 TASCA MARIA ELENA
3 4 BALEANU ELIZABETA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 96  2 RUSU SILVICA
3 4 CHISCIUC ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 96  2 SAFRIUC GEORGETA
3 4 GHERASIM TEODOR SAMUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 96  2 SAFRIUC GEORGETA
3 4 PAVEL ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 96  2 ONOFREI ADINA
3 4 SALAGEAN DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 96  2 CIMPAN RODICA
3 4 STRUGARIU TEODORA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 96  3 GURITA OANA/MUNTEANU ADRIANA
3 4 PARASCAN CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 95  3 CHIFAN CRISTINA
3 4 PAUN LIDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 95  3 RUSU SILVICA
3 4 SAUCIUC EMILIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 95  3 ONOFREI ADINA
3 4 BOTEZAT DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 94  3 ONOFREI ADINA
3 4 MARCAN TEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 94  3 CIMPAN RODICA
3 4 ROTARI GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 94  3 HARAND DOINA
3 4 ARTENE CUCOS EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 93  3 BALTAG NADIA
3 4 COTOFREI ANDREI COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA SUCEAVA 92  3 PATRAS CAMELIA
3 4 CREANGA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 92  3 ONOFREI ADINA
3 4 DUCA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 92  3 ONOFREI ADINA
3 4 PAVEL ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 92  3 ONOFREI ADINA
3 4 SCHIPOR EDUARD IONEL SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 92  3 CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 CIBOTARIU VLAD STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 GRIGOREAN ILENA
3 4 DIACONESCU ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 91  3 CIRDEI MIHAELA
3 4 SASCAU IULIA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 91  3 SAFRIUC GEORGETA
3 4 BEJENARIU ELENA ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 90  3 ALEXANDRINA TRISI
3 4 FILIP MIREL IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MITOCUL DRAGOMIRNEI MITOCUL DRAGOMIRNEI 90  3 BEREZOVSCHI RODICA
3 4 IRINA ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 90  3 FILIPCIUC GABRIELA
3 4 MUSINA ANDREEA BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 90  3 ONOFREI ADINA
3 4 ROBU OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 GURITA OANA/MUNTEANU ADRIANA
3 4 GRAMADA-PETRUNEAC EMANUEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M RUSU SILVICA
3 4 HRENIUC AMALIA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 89  M PUHA OLTEA
3 4 ILASCA ANDREI COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 89  M OLTEAN MIRIAM
3 4 MAFTEAN BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 89  M HARAND DOINA
3 4 MIHALCIUC GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M SAFRIUC GEORGETA
3 4 BIG ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 88  M ONOFREI ADINA
3 4 CAPSTRIMB ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 88  M PINZAR MARIA LOREDANA
3 4 FILIPCIUC IOANA COLEGIUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA SUCEAVA 88  M MELINTE CRISTINA
3 4 MOSCAL FLAVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 88  M MITITEL ELENA
3 4 POP SEBASTIAN STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 88  M SAFRIUC GEORGETA
3 4 BADELITA TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 87  M RUSU SILVICA
3 4 IACOB NATALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 87  M VORONIUC OLTITA
3 4 ANTON CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 86  M FILIPCIUC GABRIELA
3 4 CEPOI MARIA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 86  M ONOFREI ADINA
3 4 DRAGOI DANIEL STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 86  M GURITA OANA/MUNTEANU ADRIANA
3 4 LAVRIC BIANCA ROBERTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 86  M SAFRIUC GEORGETA
3 4 MURES SMARANDITA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 86  M ONOFREI ADINA
3 4 BUCATARIU DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MIRON CRINA
3 4 FLOREA MALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 TEODOR BALAN GURA HUMORULUI GURA HUMORULUI 84  M ONOFREI ADINA
3 4 LUTAC GEORGE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 84  M CIMPAN RODICA
3 4 STREANGA TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 84  M MIRON CRINA
3 4 TIPERCIUC MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 84  M RUSU SILVICA
3 4 DUME DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 83  M MIRON CRINA
3 4 STICLE? ANA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 83  M HARAND DOINA
3 4 ANDRES TIBERIU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 82  M ALEXANDRINA TRISI
3 4 COROCAESCU MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 82  M GRIGORAS ADINA
3 4 GHETAU MELANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 82  M HARAND DOINA
3 4 GRIGORAS BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 82  M GRIGORUT VIOLETA
3 4 IORDACHESCU ANTONIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 82  M FILIPCIUC GABRIELA
3 4 ROMAN ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 82  M CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 AGA DIANA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 81  M CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 BICIUSCA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M NICHITA DANIELA
3 4 LEIZERIUC ANDREIA SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 81  M CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 PUIU ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 81  M HARAND DOINA
3 4 DUMITRESCU RUXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 80  M CIRDEI MIHAELA
3 4 PUZDRE PETRU IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 80  M CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 CIRSTEAN FILIP SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 79    SAFRIUC GEORGETA
3 4 BUCEVSCHI ALBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 REGINA ELISABETA RADAUTI RADAUTI 77    CIRDEI MIHAELA
3 4 CATEA MARIA MAGDALENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 77    ALEXANDRINA TRISI
3 4 CRETU MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 77    VOIASCIUC OLTEA
3 4 HANDAC DENISA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 AL I CUZA FALTICENI FALTICENI 77    ALEXANDRINA TRISI
3 4 ISOPESCUL MELISA SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 77    PINZAR MARIA LOREDANA
3 4 MIHAILESCU ALESSANDRO IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 77    COBZIUC GABRIELA
3 4 IREMITA OANA SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 76    PINZAR MARIA LOREDANA
3 4 POPESCU ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 75    VOIASCIUC OLTEA
3 4 DOHOTAR VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 74    TANASIEV MARIA
3 4 PASCAR MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 72    VOIASCIUC OLTEA
3 4 FADOR LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII IRACLIE PORUMBESCU FRATAUTII NOI FRATAUTII NOI 70    NICOARA ELENA
3 4 CAZAC GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 68    PINZAR MARIA LOREDANA
3 4 SEMENIUC VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 68    MITITEL ELENA
3 4 IRINCIUC SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 64    HARAND DOINA
3 4 CIOBAN VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 63    COBZIUC GABRIELA
3 4 MIRON ONCIUL TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 SUCEAVA SUCEAVA 63    GRIGORAS ADINA
3 4 DANILET ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 62    MITITEL ELENA
3 4 EVULE? DARIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 62    HARAND DOINA
3 4 BRASCAN DELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR.4 SUCEAVA SUCEAVA 61    MIRON CRINA
3 4 MATEICIUC VALENTIN EUGEN SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 58    CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 BURLA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 56    CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 CAZAC DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 52    VOIASCIUC OLTEA
3 4 HANGAN VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII PETRU MUSAT SIRET SIRET 52    MATNER OTILIA
3 4 HRISCA ROBERTO IONEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 52    COBZIUC GABRIELA
3 4 ONICA VASILE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 I VESPER HORODNIC DE SUS HORODNIC DE SUS 46    COBZIUC GABRIELA
3 4 ROTAR FLORENTIN CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA PUTNA 46    CHIDOVET MARIANA AURICA
3 4 CARCIU ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII BADEUTI BADEUTI 43    VOIASCIUC OLTEA
3 5 MACOVICIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 96    CIURLA CONSTANTIN
3 5 AROTARITEI ROBERT SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 94    ANDREAN ALINA
3 5 CARARE CLAUDIU SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 93  1 SEMENIUC LILIANA
3 5 MOROSAN IOAN COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 93  1 PAVAL FLORENTINA
3 5 RUSU ALEXANDRU DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 93  1 SASCAU GABRIELA
3 5 OU CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 92  2 CORDUNEANU MIHAI
3 5 SERDENCIUC CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 92  2 LARIONESCU CORINA
3 5 ANTONOVICI TRAIAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 91  3 MARCHITAN MARIUS
3 5 ABLAJOAIE EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 90  3 LARIONESCU CORINA
3 5 HORODINCA MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 90  3 NICUTA PETRU
3 5 SIMOS VASILIS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 89  M TIPAU ADRIAN
3 5 CIOBANU IUSTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 87  M LARIONESCU CORINA
3 5 MUHA ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 87  M CRASNEAN EUTAZIA
3 5 COZMA COZMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 86  M TIPAU ADRIAN
3 5 BARDAN RALUCA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 84  M TIGAERU ANGELA
3 5 BULIGA MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 83  M LEONTE GHEORGHE
3 5 ALEXIUC DRAGOS SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 82  M HULUTA ECATERINA
3 5 IONESI DIANA SINZIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 81  M IACOVITA GHEORGHE
3 5 VULTUR ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 81  M TIPAU ADRIAN
3 5 CIOCAN OVIDIU ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 4 SUCEAVA SUCEAVA 80  M MOSCALIUC DUMITRU
3 5 PASAILA DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 80  M SEMENIUC LILIANA
3 5 SERBAN DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 79    ANDREAN ALINA
3 5 COJOCAR PAUL THEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 74    IACOVITA GHEORGHE
3 5 SPATAR BOGDAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 8 SUCEAVA SUCEAVA 74    LARIONESCU CORINA
3 5 URSU CATALIN EMILIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 74    IACOVITA GHEORGHE
3 5 GHEORGHITANU BIANCA GABRIELA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 73   
3 5 BACALU MARTA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 70    TIPAU ADRIAN
3 5 ISOPESCU ANDREI SEBASTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 70    IACOVITA GHEORGHE
3 5 BACIU LARISA SCOALA CU CLASELE I-VIII ADINCATA ADINCATA 68    CEORNODOLEA GABRIELA
3 5 PETRACHE IOANA CATALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 RISCA RISCA 68    CORDUNEANU MIHAI
3 5 OPRISANU ADRIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 67    TIPAU ADRIAN
3 5 ALEXIUC TUDOR SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 10 SUCEAVA SUCEAVA 66    HULUTA ECATERINA
3 5 BURDUHOS HRISTINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 66    ANDREAN ALINA
3 5 ARUSOAIEI EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 64    SASCAU GABRIELA
3 5 PINTILIE DAVID VICENTIU SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 63   
3 5 DELEANU CRISTIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 62    SASCAU GABRIELA
3 5 CIOBICA MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 60    LEONTE GHEORGHE
3 5 HRENIUC TEODOR CIPRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 54    SEMENIUC LILIANA
3 5 MIHALESCU ILIE SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 40    SASCAU GABRIELA
3 6 ARUSILOR DIANA SCOAOA CU CLASELE I-VIII NR 9 ION CREANGA SUCEAVA SUCEAVA 96  1 MOSCALIUC DUMITRU
3 6 PRICOPIOAIA ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 95  1 PARFENIE COSTICA
3 6 BULIGA DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 94  2 LEONTE GHEORGHE
3 6 COJOCARIU MAGDA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 94  2 POPA MARCELA
3 6 LUTAC ECATERINA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 GAFENCU STELIAN
3 6 VANCEA CALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 92  3 GAFENCU STELIAN
3 6 CIOCIRLAN IRINA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 91  3 BIRSANU MIHAELA
3 6 IONESI DIANA LAVINIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 91  3 CALANCE CEZAR FLORIN
3 6 RUSU CODRIN-VALENTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 91  3 POPA MARCELA
3 6 CAUTISANU ANDREI COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 89  M BIRSANU MIHAELA
3 6 NECHIFOR ERSA DENISA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 89  M SASCAU GABRIELA
3 6 HIRGAU ADINA MIHAELA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 84  M GIZA MIHAI
3 6 MOROSAN ANAMARIA COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI FALTICENI 83  M BIRSANU MIHAELA
3 6 DOHAN ADRIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 82  M CRASNEAN EUTAZIA
3 6 BALINISTEANU MARA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 81  M AMORARITEI CRISTIAN
3 6 AVRAM COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 80  M LEONTE GHEORGHE
3 6 ANDRISAN ANDREEA TRANDAFIRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 79    CALANCE CEZAR FLORIN
3 6 MACOVEI MONICA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 79    AMORARITEI CRISTIAN
3 6 SORODOC EDUARD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 79    POPA MARCELA
3 6 DAN IOANA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 77    POPA MARCELA
3 6 DIACONU DUMITRA SCOALA CU CLASELE I-VIII ADINCATA ADINCATA 77    CEORNODOLEA GABRIELA
3 6 GROSIERU ELISA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 75    GHIVNICI MARIA
3 6 CERNOVSCHI IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI MANEUTI 72    IACOVITA GHEORGHE
3 6 AMAIESTROAIE RADU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 5 BOGDAN VODA RADAUTI RADAUTI 68    CRASNEAN EUTAZIA
3 6 GIZA DAVID NOEL SCOALA CU CLASELE I-VIII MANEUTI MANEUTI 66    IACOVITA GHEORGHE
3 6 MARICI MIHAIL SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 MIHAI EMINESCU RADAUTI RADAUTI 53    POPA MARCELA
3 6 LEONTE IOSIF COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 50    AMORARITEI CRISTIAN
3 6 MUNTEANU ALEXANDRA MARIUTA SCOALA CU CLASELE I-VIII PLOPENI PLOPENI 45    GIZA MIHAI
3 7 HOLBAN BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU LUNCII CORNU LUNCII 95  1 NISTOR VIORICA
3 7 MORHAN VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 94  2 MARCHITAN CLAUDIA
3 7 AFANASOV CLAUDIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 GAFENCU STELIAN
3 7 GRADINARIU IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 91  3 GAFENCU STELIAN
3 7 BOAMBA STEFANIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 ION IRIMESCU FALTICENI FALTICENI 88  M PRICOPIOAIA ADRIAN
3 7 PARASCA MIRUNA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 88  M MARCHITAN CLAUDIA
3 7 BOCA STEFAN SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 87  M MARCHITAN CLAUDIA
3 7 HLUSNEAC MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 86  M GAFENCU STELIAN
3 7 RATA ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 83  M MARCHITAN CLAUDIA
3 7 RAZNICEANU VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 82  M MARCHITAN CLAUDIA
3 7 TARAN GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 81  M GAFENCU STELIAN
3 7 CIUTAC BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 79    MARCHITAN CLAUDIA
3 7 BELDEA GEORGIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ADINCATA ADINCATA 76    CEORNODOLEA GABRIELA
3 7 STRUGAR IOANA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 71    GAFENCU STELIAN
3 7 VICOVAN AMCA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 71    GAFENCU STELIAN
3 7 ANTEMIE IONUT PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 70    CALANCE CEZAR FLORIN
3 7 BURLACU AMALIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 70    MARCHITAN CLAUDIA
3 7 BICEAGA ALEXANDRA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 68    MARCHITAN CLAUDIA
3 7 GOGAN ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 66    MARCHITAN CLAUDIA
3 7 NITU RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII ADINCATA ADINCATA 66    CEORNODOLEA GABRIELA
3 7 CALENCIUC ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII MILISAUTI MILISAUTI 60    SEMENIUC LILIANA
3 7 BUDAI PAULA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 58   
3 7 CIUBOTAR MIRUNA MARIA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 3 SUCEAVA SUCEAVA 54    GAFENCU STELIAN
3 7 BOSTANGICA LOREDANA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII BAIA BAIA 50   
3 8 ILIESE ROXANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 91  1 PAHOMI VASILE
3 8 URSAN DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII ARBORE ARBORE 85  M PAHOMI VASILE
3 8 HOLBAN IUDITA SCOALA CU CLASELE I-VIII CORNU LUNCII CORNU LUNCII 82  M NISTOR VIORICA
3 8 CALANCE ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 2 RADAUTI RADAUTI 80  M HUZDUP MIRELA
3 8 CHIRAP ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 BOGDANESTI BOGDANESTI 78    SOLCANU VASILE
3 8 IONESI BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII NR 1 FRATAUTII VECHI FRATAUTII VECHI 76    CALANCE CEZAR FLORIN
3 8 GIOSAN ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII MALINI MALINI 73    GOGAN GABRIELA
3 8 UNGUREANU CORNELIA SCOALA CU CLASELE I-VIII MALINI MALINI 60    GOGAN GABRIELA
3 8 STEFANOAIA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII MALINI MALINI 54    GOGAN GABRIELA
3 9 M1 SOLOVAN TEODORA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 97  1 SCUTARU CONSTANTIN
3 9 M1 UNGURASU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 95  2 POPESCU DAN
3 9 M1 MAHALU GABRIEL COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 71    POPESCU DAN
3 10 M2 PAPUC IOAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA SUCEAVA 80  M MONACU ELENA
3 10 M2 BODNARESCU CIPRIAN COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 77    SCUTARU CONSTANTIN
3 10 M2 CROITORIU ANDREEA CORINA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 70    VIERIU ADRIAN
3 10 M2 BUTNARASU MANUELA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 54    SCUTARU CONSTANTIN
3 11 M2 ONOFREI REMUS ANDREI COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 75    VIERIU ADRIAN
3 12 M2 BURESCU ALEXANDRA GABRIELA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA SUCEAVA 99  1 CIMPOESU MARINELA



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018