Rezultate Arhiva editia 2011-2012 OT106

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 1 Badescu Maria Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 95  1 Marinas Florica
2 1 Marioara Catalina Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 90  2 Marinas Florica
2 1 Sapasu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 90  2 Marinas Florica
2 1 Soare Alexandra Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 90  2 Marinas Florica
2 2 Soare Alexandra Scoala Virgil Mazilescu Corabia 93  1 Datcu Adela
2 2 Oprea Bianca Scoala Virgil Mazilescu Corabia 89  M Datcu Adela
2 2 Velica Adelin Scoala Virgil Mazilescu Corabia 85  M Datcu Adela
2 2 Mircea Bianca Scoala Virgil Mazilescu Corabia 83  M Datcu Adela
2 2 Cioara Lavinia Scoala Virgil Mazilescu Corabia 80  M Datcu Adela
2 2 Virdol Stefan Scoala Virgil Mazilescu Corabia 80  M Datcu Adela
2 3 Velica Lauren'iu Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 86  M Streche Marius
2 3 Bulie Alexandra Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 81  M Streche Marius
2 3 Predut Marius Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 79    Streche Marius
2 3 Pana Florin Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 74    Mihalcea Iulia
2 3 Baetica Cosmin Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 70    Mihalcea Iulia
2 3 Dicu Adriana Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 70    Mihalcea Iulia
2 3 Jianu Marius Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 67    Mihalcea Iulia
2 3 Bulica Marius Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 66    Mihalcea Iulia
2 4 Musuroi Daniel Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 95  1 Urzicana Mirela
2 4 Musuroi Alina Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 94  2 Urzicana Mirela
2 4 Baciu Ionela Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 91  3 Ficiu Mirela
2 4 Baciu Alin Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 90  3 Urzicana Mirela
2 4 Ghila Alexandra Scoala Virgil Mazilescu Corabia 86  M Ciobanu Rodica
2 4 Ispas Elena Scoala Virgil Mazilescu Corabia 86  M Ciobanu Rodica
2 4 Magargiu Lidia Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 85  M Urzicana Mirela
2 4 Musuroi Niky Sebastian Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 85  M Urzicana Mirela
2 4 Sindila Sonia Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 85  M Urzicana Mirela
2 4 Voicu Maria Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 81  M Fulga Mihaela
2 4 Barbu Monica Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 80  M Urzicana Mirela
2 4 Cojoc Stefania Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 79    Urzicana Mirela
2 4 Velica Andreea Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 77    Urzicana Mirela
2 4 Baciu Alecsandra Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 76    Urzicana Mirela
2 4 Patachia Simona Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 72    Fulga Mihaela
2 4 Soare Simona Scoala Virgil Mazilescu Corabia 69    Ciobanu Rodica
2 4 Hoarca Bogdan Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 68    Urzicana Mirela
2 4 David Geanina Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 63    Ficiu Mirela
2 4 Golgojan Ofelia Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 62    Ficiu Mirela
2 4 Matei Andreea Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 57    Ficiu Mirela
2 4 Virdol Cristina Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 54    Ficiu Mirela
2 4 Filigeanu Valentin Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 52    Ficiu Mirela
2 4 Cojoc Denisa Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 43    Ficiu Mirela
2 4 Tebeica Corina Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 36    Ficiu Mirela
2 5 Patachia Ghiorghita Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 91  1 Dicu Georgica
2 5 Dinu Iulia Scoala Virgil Mazilescu Corabia 82  M Tomescu Nicolae
2 5 Lungu Larisa Scoala Virgil Mazilescu Corabia 78    Firicescu Carmen
2 5 Spanu Mihaela Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 75    Bosoi Stan
2 5 Golgojan Maria Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 62    Cotelin Luta
2 5 Virdol Maria Irene Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 54    Cotelin Luta
2 5 Stancu Catalin Scoala Virgil Mazilescu Corabia 50    Firicescu Carmen
2 5 Minculeasa Mihaita Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 46    Cotelin Luta
2 5 Tebeica Daniela Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 46    Cotelin Luta
2 5 Imireanu Marina Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 43    Cotelin Luta
2 5 Mitrica Gabriela Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 34    Cotelin Luta
2 6 Ficiu Bogdan Scoala Virgil Mazilescu Corabia 98  1 Tomescu Nicolae
2 6 Ficiu Costin Scoala Virgil Mazilescu Corabia 95  2 Tomescu Nicolae
2 6 Ispas Stefan Scoala Virgil Mazilescu Corabia 95  2 Stoichitescu Constantin
2 6 Mone Iulian Scoala Virgil Mazilescu Corabia 94  3 Tomescu Nicolae
2 6 Mihalcea Gabriel Scoala Virgil Mazilescu Corabia 92  3 Tomescu Nicolae
2 6 Neagu Gabriel Scoala nr. 4 Corabia 83  M Bivol Nicolae
2 6 Virdol Ana Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 72    Cotelin Luta
2 6 Hintea Andreea ScoalaDumitru Buzdun Corabia 67    Firicescu Carmen
2 6 Dumitru Ramona ScoalaDumitru Buzdun Corabia 62    Firicescu Carmen
2 6 Ionele Emil Gabriel Scoala nr. 4 Corabia 62    Bivol Nicolae
2 6 Butaru Alina Scoala nr. 4 Corabia 58    Bivol Nicolae
2 6 Istrate Dorinel Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 58    Cotelin Luta
2 6 Virdol Georgiana Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 58    Cotelin Luta
2 6 Saula Andreea Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 53    Cotelin Luta
2 6 Pistae Florentin Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 47    Cotelin Luta
2 7 Datcu Gabriel Scoala Virgil Mazilescu Corabia 94  1 Tomescu Nicolae
2 7 Cotelin Oana Scoala Virgil Mazilescu Corabia 87  M Tomescu Nicolae
2 7 Popescu Dorian Scoala nr. 4 Corabia 83  M Bivol Nicolae
2 7 Velea Teodor Scoala nr. 4 Corabia 83  M Bivol Nicolae
2 7 Purtareata Ana Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 70    Cotelin Luta
2 7 Herghelegiu Florinela Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 62    Miu Mirela
2 7 Baetica Emilia Scoala cu clasele I-VIII, Izbiceni Izbiceni 54    Miu Mirela
2 7 Cealicu Andrei Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 54    Cotelin Luta
2 7 Andrei Mirela Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 38    Cotelin Luta
2 7 Lia Mihaela Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 22    Cotelin Luta
2 8 Mitroi Alin Scoala nr. 4 Corabia 87  M Bivol Nicolae
2 8 Pistae Alexandra Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 48    Cotelin Luta
2 8 Pana Adelina Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 46    Cotelin Luta
2 8 Virdol Mirela Scoala cu clasele I-VIII, Giuvarasti Giuvarasti 42    Cotelin Luta
3 1 Marioara Catalina Sc. Giuvarasti Giuvarasti 100  1 Marinas Florica
3 1 Marculescu Maria Sc Virgil Mazilescu Corabia 95  2 Alexandru Marian
3 1 Badescu Maria Sc. Giuvarasti Giuvarasti 85  M Marinas Florica
3 1 Sapasu Alexandra Sc. Giuvarasti Giuvarasti 45    Marinas Florica
3 1 Soare Alexandra Sc. Giuvarasti Giuvarasti 18    Marinas Florica
3 2 Musuroi Sidonia SC. Izbiceni Izbiceni 94  1 Velica Alina
3 2 Mircea Bianca Sc Virgil Mazilescu Corabia 90  2 Datcu Adela
3 2 Oprea Bianca Sc Virgil Mazilescu Corabia 90  2 Datcu Adela
3 2 Soare Alexandra Sc Virgil Mazilescu Corabia 88  M Datcu Adela
3 2 Sprincenatu Alexandra SC. Izbiceni Izbiceni 80  M Velica Alina
3 2 Velica Adelin Sc Virgil Mazilescu Corabia 80  M Datcu Adela
3 2 Draghia Alina SC. Izbiceni Izbiceni 74    Velica Alina
3 2 Vancica Denisa Sc Virgil Mazilescu Corabia 73    Datcu Adela
3 2 Vardol Stefan Sc Virgil Mazilescu Corabia 73    Datcu Adela
3 2 Cioara Lavinia Sc Virgil Mazilescu Corabia 68    Datcu Adela
3 2 Voicu Danut SC. Izbiceni Izbiceni 67    Velica Alina
3 2 Penescu Constantin SC. Izbiceni Izbiceni 65    Velica Alina
3 3 Velica Laurentiu SC. Izbiceni Izbiceni 92  1 Streche Marius
3 3 Nita Cornelia Sc. Nr. 4 Corabia 86  M Oaie Ileana
3 3 Dicu Adriana SC. Izbiceni Izbiceni 84  M Streche Marius
3 3 Finca Dorian Sc. Nr. 4 Corabia 83  M Oaie Ileana
3 3 Predut Marius SC. Izbiceni Izbiceni 81  M Streche Marius
3 3 Pana Florin SC. Izbiceni Izbiceni 80  M Streche Marius
3 3 Cancea Iliana SC. Izbiceni Izbiceni 70    Streche Marius
3 4 Musuroi Daniel SC. Izbiceni Izbiceni 97  1 Urzicana Mirela
3 4 Milcu Alexandru Sc. Nr. 4 Corabia 93  2 Ortacu Florentina
3 4 Putinelu Alecsandra Sc. Nr. 4 Corabia 86  M Ortacu Florentina
3 4 Barbu Monica SC. Izbiceni Izbiceni 84  M Urzicana Mirela
3 4 Voicu Maria SC. Izbiceni Izbiceni 84  M Fulga Mihaela
3 4 Patachia Simona SC. Izbiceni Izbiceni 82  M Fulga Mihaela
3 4 Velica Tomi SC. Izbiceni Izbiceni 75    Urzicana Mirela
3 4 Cristea Alin Sc. Vadastra Vadastra 74    Voicu Laura
3 4 Morat Cosmina Sc. Vadastra Vadastra 73    Voicu Laura
3 4 Baciu Alin SC. Izbiceni Izbiceni 71    Urzicana Mirela
3 4 Baciu Ionela Sc. Giuvarasti Giuvarasti 71    Ficiu Mirela
3 4 Cojoc Stefania SC. Izbiceni Izbiceni 62    Urzicana Mirela
3 4 Tanase Marian SC. Izbiceni Izbiceni 60    Fulga Mihaela
3 4 Ciupila Vladut Sc. Vadastra Vadastra 58    Fulga Mihaela
3 4 Golgojan Marcel Sc. Giuvarasti Giuvarasti 56    Ficiu Mirela
3 4 Ionescu Ionela SC. Izbiceni Izbiceni 56    Fulga Mihaela
3 4 Cojoc Denisa Sc. Giuvarasti Giuvarasti 55    Ficiu Mirela
3 4 Matei Andreea Sc. Giuvarasti Giuvarasti 53    Ficiu Mirela
3 4 Filigeanu Valentin Sc. Giuvarasti Giuvarasti 49    Ficiu Mirela
3 4 David Geanina Sc. Giuvarasti Giuvarasti 45    Ficiu Mirela
3 4 Popa Puiu Sc. Vadastra Vadastra 42    Voicu Laura
3 4 Virdol Cristina Sc. Giuvarasti Giuvarasti 36    Ficiu Mirela
3 4 Stochita Alexandra Sc Giuvarasti Giuvarasti 26    Ficiu Mirela
3 4 Tebeica Corina Sc. Giuvarasti Giuvarasti 26    Ficiu Mirela
3 5 Draghia Denisa Sc. Dumitru Buzdun Corabia 95  1 Firicescu Carmen
3 5 Dinu Iulia Sc Virgil Mazilescu Corabia 90  2 Tomescu Nicolae
3 5 Biciusca Adela Sc Virgil Mazilescu Corabia 88  M Tomescu Nicolae
3 5 Zagara Cristina Sc Virgil Mazilescu Corabia 84  M Tomescu Nicolae
3 5 Staicu Marius Sc Virgil Mazilescu Corabia 82  M Tomescu Nicolae
3 5 Patachia Marius SC. Izbiceni Izbiceni 81  M Dicu Georgica
3 5 Diaconu Roxana Sc Virgil Mazilescu Corabia 69    Tomescu Nicolae
3 5 Golgojan Maria Sc. Giuvarasti Giuvarasti 58    Cotelin Luta
3 5 Buzulica Andreea Sc Virgil Mazilescu Corabia 50    Tomescu Nicolae
3 5 Tebeica Daniela Sc. Giuvarasti Giuvarasti 42    Cotelin Luta
3 5 Nedeianu Catalin Sc Virgil Mazilescu Corabia 38    Tomescu Nicolae
3 6 Bocai Elena Sc Virgil Mazilescu Corabia 99  1 Tomescu Nicolae
3 6 Matei Cezara Sc Virgil Mazilescu Corabia 99  1 Tomescu Nicolae
3 6 Neacsu Adela Sc Virgil Mazilescu Corabia 99  1 Tomescu Nicolae
3 6 Ficiu Bogdan Sc Virgil Mazilescu Corabia 98  2 Tomescu Nicolae
3 6 Grecu Andreea Sc Virgil Mazilescu Corabia 98  2 Tomescu Nicolae
3 6 Mone Iulian Sc Virgil Mazilescu Corabia 98  2 Tomescu Nicolae
3 6 Ispas Stefan Sc Virgil Mazilescu Corabia 95  3 Stoichitescu Constantin
3 6 Mihalcea Gabriel Sc Virgil Mazilescu Corabia 93  M Tomescu Nicolae
3 6 Zapciroiu Andrei Sc Virgil Mazilescu Corabia 93  M Tomescu Nicolae
3 6 Sarmon Loredana Sc. Vadastra Vadastra 91  M Rau Lavinia
3 6 Ficiu Costin Sc Virgil Mazilescu Corabia 89  M Tomescu Nicolae
3 6 Hintea Andreea Sc. Dumitru Buzdun Corabia 88  M Firicescu Carmen
3 6 Panait Adelina Sc. Vadastra Vadastra 84  M Rau Lavinia
3 6 Dinu Daniel Sc Virgil Mazilescu Corabia 77    Tomescu Nicolae
3 6 Visatovici Bianca Sc. Vadastra Vadastra 76    Rau Lavinia
3 6 Tanase Laurentiu Sc. Vadastra Vadastra 74    Rau Lavinia
3 6 Mitroi Cosmin Sc. Dumitru Buzdun Corabia 72    Firicescu Carmen
3 6 Firicel Radu Sc. Vadastra Vadastra 51    Rau Lavinia
3 6 Virdol Ana Sc. Giuvarasti Giuvarasti 48    Cotelin Luta
3 6 Asan Daniela Sc. Vadastra Vadastra 44    Rau Lavinia
3 6 Dumitru Ramona Sc. Dumitru Buzdun Corabia 40    Firicescu Carmen
3 7 Datcu Gabriel Sc Virgil Mazilescu Corabia 84  M Tomescu Nicolae
3 7 Velea Teodor Sc. Nr. 4 Corabia 83  M Bivol Nicolae
3 7 Cotelin Oana Sc Virgil Mazilescu Corabia 80  M Tomescu Nicolae
3 7 Imireanu Madalina Sc. Giuvarasti Giuvarasti 68    Cotelin Luta
3 7 Popescu Dorian Sc. Nr. 4 Corabia 52    Bivol Nicolae
3 7 Purtareata Ana Sc. Giuvarasti Giuvarasti 52    Cotelin Luta



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018