Rezultate Arhiva editia 2011-2012 OT105

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 1 Achimescu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 100  1 Iana Tatiana
2 1 Andronachescu Victor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 100  1 Iana Tatiana
2 1 Diaconescu Rares C.N.V. N.Titulescu, Slatina Slatina 100  1 Petrescu Daniela
2 1 Fulga Andrei Marian C.N.V. N.Titulescu, Slatina Slatina 100  1 Pirscoveanu Elena
2 1 Fulgan Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina 100  1 Popescu Camelia
2 1 Gherghina Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 100  1 Iana Tatiana
2 1 Marinescu Anca Scoala cu calsele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 100  1 Iana Tatiana
2 1 Mateescu Corina C.N.V. N.Titulescu, Slatina Slatina 100  1 Pirscoveanu Elena
2 1 Spulbar Adelina C.N.V. N.Titulescu, Slatina Slatina 100  1 Pirscoveanu Elena
2 1 Trifu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina 100  1 Popescu Camelia
2 1 Valu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina 100  1 Popescu Camelia
2 1 Valu Eugen Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina 100  1 Popescu Camelia
2 1 Andreiana Roxana C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 95  2 Petrescu Daniela
2 1 Bancescu David Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
2 1 Biruta Maria C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 95  2 Petrescu Daniela
2 1 Chirea Loredana C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 95  2 Petrescu Daniela
2 1 Dascalu Razvan C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 95  2 Petrescu Daniela
2 1 Gheorghe Bogdan C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 95  2 Petrescu Daniela
2 1 Gheorghe Rares Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
2 1 Hurezanu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
2 1 Paraschiv Ionut Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
2 1 Petea Andrei Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina 95  2 Popescu Camelia
2 1 Ciocanel Ramona Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina 90  3 Popescu Camelia
2 1 Cioponea Angy C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 90  3 Predescu Maria, Sulger Nicolae
2 1 Cretan Olivia C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 90  3 Petrescu Daniela
2 1 Danciulescu Ciprian C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 90  3 Predescu Maria, Sulger Nicolae
2 1 Dragut Genoveva C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 90  3 Petrescu Daniela
2 1 Iancu Maria C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 90  3 Petrescu Daniela
2 1 Oprea Paul C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 90  3 Petrescu Daniela
2 1 Stefan Georgica Scoala cu clasele I-VIII Coteana Slatina 90  3 Popescu Camelia
2 1 Vasile Cosmin Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 90  3 Iana Tatiana
2 1 Vasile Mihai C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 90  3 Predescu Maria, Sulger Nicolae
2 1 Dumitrescu Alexandra C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 85  M Predescu Maria, Sulger Nicolae
2 1 Florescu Livia C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 85  M Petrescu Daniela
2 1 Gheorghe Mihai Adrian C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 85  M Pirscoveanu Elena
2 1 Gheorghisor Alexandra C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 85  M Petrescu Daniela
2 1 Marin Daria C.N.V. N. Titulescu, Slatina Slatina 85  M Petrescu Daniela
2 2 Velicea Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 98  1 Tudoran Steluta
2 2 Savu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Tudoran Steluta
2 2 Stancila Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Tudoran Steluta
2 2 Velea Catalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 93  3 Dragu Iulia
2 2 Stefan Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 92  3 Tudoran Steluta
2 2 Achimescu Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 91  3 Tudoran Steluta
2 2 Vasile Laurentiu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 91  3 Tudoran Steluta
2 2 Predut Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 90  3 Dragu Iulia
2 2 Stanoiu Luca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 90  3 Dragu Iulia
2 2 Popescu Cristina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 88  M Dragu Iulia
2 2 Preda Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 87  M Dragu Iulia
2 2 Lilea Denisa Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 85  M Dragu Iulia
2 2 Nicu Antonia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 84  M Dragu Iulia
2 2 Fratila Catalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 81  M Dragu Iulia
2 2 Udrea Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 81  M Dragu Iulia
2 2 Badea Ionut Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 80  M Dragu Iulia
2 2 Velcu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 74    Dragu Iulia
2 2 Lungu Iulia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 70    Tudoran Steluta
2 2 Neacsu Stelian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 70    Dragu Iulia
2 2 Paun cel Mic Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 70    Tudoran Steluta
2 2 Pitur Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 70    Tudoran Steluta
2 2 Vancica Mario Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 70    Dragu Iulia
2 2 Dinu Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 66    Dragu Iulia
2 3 Dinescu Antonio Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Comanceanu Vasilica
2 3 Grigore Ionut Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Circiumaru Carmen
2 3 Hristea Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Circiumaru Carmen
2 3 Panait Paul Costinel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 95  2 Comanceanu Vasilica
2 3 Oroboaca Noemi Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 91  3 Circiumaru Carmen
2 3 Aldea Ionut Marcel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 90  3 Comanceanu Vasilica
2 3 Predut Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 90  3 Circiumaru Carmen
2 3 Biscoveanu Stefan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 89  M Circiumaru Carmen
2 3 Vizireanu Oana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 88  M Circiumaru Carmen
2 3 Belciugan Darius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 87  M Circiumaru Carmen
2 3 Gutica Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 85  M Circiumaru Carmen
2 3 Popescu Ciprian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 84  M Circiumaru Carmen
2 3 Corbeanu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 70    Circiumaru Carmen
2 3 Stroiuleasa Madalin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 60    Circiumaru Carmen
2 3 Manea Darius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 50    Circiumaru Carmen
2 4 Peligrad Marilena Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 100  1 Buzatu Niculina
2 4 Stanica Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 90  3 Buzatu Niculina
2 4 Chirita Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 85  M Rosu Elena
2 4 Balan Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 80  M Rosu Elena
2 5 Barbu Angelo Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 90  3 Cojocaru Daniel
2 5 Agapie Diandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 86  M Filip Daniela
2 5 Barbulescu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 86  M Cojocaru Daniel
2 5 Neaga Elena Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 86  M Cojocaru Daniel
2 5 Balasoiu Marius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 50    Filip Daniela
2 6 Ionescu Cornelia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 92  3 Filip Daniela
2 6 Lilea Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 92  3 Filip Daniela
2 6 Pavel Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 92  3 Cojocaru Daniel
2 6 Serban Octavian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 86  M Cojocaru Daniel
2 6 Corovanca Roxana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 85  M Cojocaru Daniel
2 6 Bouleanu Nichita Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 84  M Cojocaru Daniel
2 6 Paun cel Mic Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 84  M Cojocaru Daniel
2 6 Serban Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 82  M Cojocaru Daniel
2 6 Voicu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 80  M Cojocaru Daniel
2 6 Vaduva Rares Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 64    Filip Daniela
2 7 Chirimbu Liviu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 99  1 Cojocaru Daniel
2 7 Savu Damian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 88  M Cojocaru Daniel
2 7 Calin Diana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5, Slatina Slatina 87  M Cojocaru Daniel
3 1 Biruta Maria C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 100  1 Petrescu Daniela
3 1 Craciun Mihai Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 100  1 Aldea Camelia
3 1 Diaconescu Rares C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 100  1 Petrescu Daniela
3 1 Gherghina Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 100  1 Iana Tatiana
3 1 Iova Bianca Maria C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 100  1 Predut Cristina
3 1 Achimescu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
3 1 Andrei Tiberiu Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 95  2 Aldea Camelia
3 1 Andronachescu Victor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
3 1 Arici Stefania C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 95  2 Predut Cristina
3 1 Bostina Cristian C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 95  2 Petrescu Daniela
3 1 Dogaru Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 95  2 Popescu Camelia
3 1 Florescu Livia C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 95  2 Petrescu Daniela
3 1 Manolache Catalina C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 95  2 Predut Cristina
3 1 Marinescu Anca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
3 1 Munteanu Eduard Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 95  2 Aldea Camelia
3 1 Patran Eduard Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 95  2 Aldea Camelia
3 1 Ruse Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Oporelu Oporelu 95  2 Marinescu Georgiana
3 1 Selea Rares Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 95  2 Aldea Camelia
3 1 Vasile Cosmin Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 95  2 Iana Tatiana
3 1 Visanescu Bogdan Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 95  2 Aldea Camelia
3 1 Abalaru Simona C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 90  3 Predut Cristina
3 1 Albota Carmen Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 90  3 Aldea Camelia
3 1 Alexandru Natalia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 90  3 Iana Tatiana
3 1 Cintian Carla Elena C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 90  3 Predut Cristina
3 1 Gheorghe Bogdan C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 90  3 Petrescu Daniela
3 1 Gheorghisor Alexandru C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 90  3 Petrescu Daniela
3 1 Hurezanu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 90  3 Iana Tatiana
3 1 Miu Cristian Scoala cu clasele I-VIII Oporelu Oporelu 90  3 Marinescu Georgiana
3 1 Neacsu Sorin Mihai C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 90  3 Predut Cristina
3 1 Oprea Andrei Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 90  3 Aldea Camelia
3 1 Trifu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 90  3 Popescu Camelia
3 1 Varzaru Rares Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 90  3 Aldea Camelia
3 1 Vasile Marina Ionela C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 90  3 Predut Cristina
3 1 Chirea Loredana C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 85  M Petrescu Daniela
3 1 Danciulescu Ciprian C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 85  M Predescu Maria, Sulger Nicolae
3 1 Dragut Genoveva C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 85  M Petrescu Daniela
3 1 Marin Robert C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 85  M Predut Cristina
3 1 Matei Stefania Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 85  M Aldea Camelia
3 1 Sterie Andrei C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 85  M Predut Cristina
3 1 Turcitu Daria Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 85  M Aldea Camelia
3 1 Dinculescu Petrisor Scoala cu clasele I-VIII Oporelu Oporelu 80  M Marinescu Georgiana
3 1 Fulgan Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 80  M Popescu Camelia
3 1 Gheorghe Rares Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 80  M Iana Tatiana
3 1 Iancu Maria C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 80  M Petrescu Daniela
3 1 Mateescu Corina C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 80  M Pirscoveanu Elena
3 1 Oprea Paul C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 80  M Petrescu Daniela
3 1 Paraschiv Ionut Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 80  M Iana Tatiana
3 1 Tufeanu Ianis C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 80  M Predut Cristina
3 1 Valu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 80  M Popescu Camelia
3 1 Vasile Mihai C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 80  M Predescu Maria, Sulger Nicolae
3 1 Ciocanel Ramona Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 75    Popescu Camelia
3 1 Delcea Andrei C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 75    Predescu Maria, Sulger Nicolae
3 1 Fulga Andrei C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 75    Pirscoveanu Elena
3 1 Petcu Elena Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 75    Aldea Camelia
3 1 Bercea Marian Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 70    Popescu Camelia
3 1 Dascalu Razvan C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 70    Petrescu Daniela
3 1 Dulmus Ionut C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 70    Predescu Maria, Sulger Nicolae
3 1 Ionica Madalina C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 70    Predut Cristina
3 1 Minescu Alexandru C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 70    Petrescu Daniela
3 1 Mirea Ana C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 70    Pirscoveanu Elena
3 1 Popescu Andrei Ionut Scoala cu clasele I-VIII Oporelu Oporelu 70    Marinescu Georgiana
3 1 Rosu Cristinel Scoala cu clasele I-VIII Oporelu Oporelu 70    Marinescu Georgiana
3 1 Cioponea Angy C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 65    Predescu Maria, Sulger Nicolae
3 1 Gagiu Elisa Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 65    Aldea Camelia
3 1 Ionescu Cezar Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 65    Aldea Camelia
3 1 Petea Andrei Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 65    Popescu Camelia
3 1 Spulbar Adelina C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 65    Pirscoveanu Elena
3 1 Conea Ionut Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 60    Popescu Camelia
3 1 Neagu Adriana Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 60    Popescu Camelia
3 1 Tancu Daniel Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 60    Popescu Camelia
3 1 Valu Eugen Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 60    Popescu Camelia
3 1 Stefan Georgica Scoala cu clasele I-VIII Coteana Coteana 55    Popescu Camelia
3 1 Danil Antonio C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 45    Predescu Maria, Sulger Nicolae
3 2 Achimescu Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 98  1 Tudoran Steluta
3 2 Dospina Mihai Scoala Stefan Protopopescu Slatina Slatina 98  1 Ungheanu Malina
3 2 Velicea Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 98  1 Tudoran Steluta
3 2 Stancila Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 96  1 Tudoran Steluta
3 2 Savu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 94  2 Tudoran Steluta
3 2 Vasile Laurentiu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 94  2 Tudoran Steluta
3 2 Velea Catalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 94  2 Dragu Iulia
3 2 Musa Geani C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 93  3 Condurache Elena, Serban Nicoleta
3 2 Ocnaru Denisa C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 92  3 Condurache Elena, Serban Nicoleta
3 2 Stefan Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 91  3 Tudoran Steluta
3 2 Predut Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 90  3 Dragu Iulia
3 2 Pena Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 78    Tudoran Steluta
3 2 Popa Cezar C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 77    Condurache Elena, Serban Nicoleta
3 2 Ene Marius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 75    Tudoran Steluta
3 2 Cojocaru Radu C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 73    Condurache Elena, Serban Nicoleta
3 2 Scripcariu Oana C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 73    Condurache Elena, Serban Nicoleta
3 2 Pitur Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 70    Tudoran Steluta
3 3 Panait Costinel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 94  2 Comanceanu Vasilica
3 3 Raduca Laurentiu C.N.V. N. Titulescu Slatina Slatina 94  2 Barbulescu Elena
3 3 Dinescu Antonio Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 90  3 Comanceanu Vasilica
3 5 Barbu Angelo Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 86  M Cojocaru Daniel
3 5 Anghel Luiza Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 84  M Filip Daniela
3 5 Neaga Elena Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 81  M Cojocaru Daniel
3 5 Barbulescu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 80  M Cojocaru Daniel
3 5 Mihailescu Claudiu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 70    Cojocaru Daniel
3 5 Tudosie Ionut Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 63    Cojocaru Daniel
3 5 Tudosie Mihnea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 61    Cojocaru Daniel
3 6 Ionescu Cornelia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 98  1 Filip Daniela
3 6 Lilea Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 97  2 Filip Daniela
3 6 Pavel Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 90  3 Cojocaru Daniel
3 6 Corovanca Roxana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 81  M Cojocaru Daniel
3 6 Serban Octavian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 80  M Cojocaru Daniel
3 6 Bouleanu Nichita Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 73    Cojocaru Daniel
3 6 Serban Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 71    Cojocaru Daniel
3 6 Mitroi Hagi Scoala cu clasele I-VIII Curtisoara Curtisoara 62    Branescu Emilia
3 6 Ciobanu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Curtisoara Curtisoara 60    Branescu Emilia
3 6 Neacsu Nicusor Scoala cu clasele I-VIII Curtisoara Curtisoara 60    Branescu Emilia
3 7 Chirimbu Liviu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 100  1 Cojocaru Daniel
3 7 Barbulescu Florin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 88  M Filip Daniela
3 7 Pavel Theodora Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 80  M Cojocaru Daniel
3 7 Savu Damian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 80  M Cojocaru Daniel
3 7 Croitoru Razvan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 72    Cojocaru Daniel
3 7 Constantinescu Cristian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 70    Cojocaru Daniel
3 7 Toader Valentin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 70    Cojocaru Daniel
3 8 Iana Dragos Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 95  1 Cojocaru Daniel
3 8 Ganescu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Curtisoara Curtisoara 72    Branescu Emilia



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018