Rezultate Arhiva editia 2011-2012 OT104

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Milea Alexandru Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 91  1 Popescu Florica
1 2 Racau Maria Amalia Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 76    Constantinescu Maria
1 2 Tiron Florina Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 75    Popescu Florica
1 2 Nicolae Luke Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 74    Popescu Florica
1 2 Oprea Andrada Maria Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 72    Constantinescu Maria
1 2 Tomescu Denisa Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 72    Bazga Maria
1 2 Radu Bianca Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 70    Popescu Florica
1 2 Staicu Teodor Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 70    Constantinescu Maria
1 2 Ciobanu Cristian Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 69    Popescu Florica
1 2 Draghici Valentina Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 69    Popescu Florica
1 2 Nistor Andrei Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 62    Bazga Maria
1 2 Mateiana Roxana Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 61    Bazga Maria
1 2 Oancea Andrei Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 60    Popescu Florica
1 2 Popa Alexandra Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 60    Popescu Florica
1 2 Serban Cristiana Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 60    Constantinescu Maria
1 3 Hodor Diana Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 86  M Enachioaia Violeta
1 3 Schiopu Silvia Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 85  M Enachioaia Violeta
1 3 Anghel Costel Junior Sc.cu cls.I-VIII Negreni Scornicesti 81  M Zanfirescu Cristiana
1 3 Danciu Alexandru Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 80  M Enachioaia Violeta
1 3 Mitroi Mihnea Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 80  M Enachioaia Violeta
1 3 Neacsu Ana Maria Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 80  M Enachioaia Violeta
1 3 Toma Alina Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 75    Enachioaia Violeta
1 3 Odagiu Nicoleta Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 70    Enachioaia Violeta
1 3 Calin Iulian Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 61    Enachioaia Violeta
1 3 Ilie Danut Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 50    Enachioaia Violeta
1 4 Catana Larisa Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 82  M Neacsu Viorica
1 4 Enachioaia Ruxandra Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 82  M Neacsu Viorica
1 4 Tanase Andreea Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 82  M Neacsu Viorica
1 4 Ivana Alin Mihail Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 80  M Marinescu Amalia
1 4 Voiculescu Cristian Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 80  M Marinescu Amalia
1 4 Rotaru Razvan Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 68    Marica Ion
1 4 Nicolae Sara Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 67    Neacsu Viorica
1 4 Raicu Daniel Constantin Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 66    Marinescu Amalia
1 4 Zavarache Eliza Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 63    Neacsu Viorica
1 4 Preoteasa Diana Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 62    Marica Ion
1 4 Ilie Mihaela Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 55    Neacsu Viorica
1 4 Buica George Alin Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 54    Marinescu Amalia
1 5 Dinca Silviu Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 91  1 Grigorie Marius
1 5 Popa Ana Maria Sc.cu cls.I-VIII Negreni Scornicesti 90  2 Anghel Costel
1 5 Burcea Camelia Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 84  M Dragomiroiu Florica
1 5 Niculae Mihaela Sc.cu cls.I-VIII Negreni Scornicesti 84  M Anghel Costel
1 5 Tomescu Bianca Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 77    Grigorie Marius
1 5 Tudoran Amalia Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 76    Florea Cerasela
1 5 Ramadan Alexandra Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 68    Grigorie Marius
1 6 Matei Teodor Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 94  1 Anghel Costel
1 6 Milea Emanuel Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 83  M Grigorie Marius
1 6 Stanciucu Elena Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 81  M Badea Florea
1 6 Catana Alexandru Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 76    Grigorie Marius
1 6 Zamfir Nicoleta Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 74    Badea Florea
1 6 Enachioaia Maria Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 71    Grigorie Marius
1 6 Citu Alexandru Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 70    Grigorie Marius
1 6 Dobrogeanu Catalina Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 65    Grigorie Marius
1 6 Gheorghe Andrei Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 65    Grigorie Marius
1 6 Piciu Mihaela Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 64    Grigorie Marius
1 6 Gheorghe Ramona Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 59    Badea Florea
1 6 Racaleanu Elena Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 54    Badea Florea
1 6 Matei Mihaela Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 52    Badea Florea
1 6 Stefan Alexandru Sc.cu cls.I-VIII Negreni Scornicesti 51    Anghel Costel
1 7 Marinescu Andreea Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 86  M Grigorie Marius
1 7 Anghel Catalina Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 83  M Badea Florea
1 7 Alexandru Ionut Tiberius Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 80  M Badea Florea
1 7 Banaru Romi Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 73    Grigorie Marius
1 7 Staicu Laura Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 51    Grigorie Marius
1 7 Velcea Mihaela Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 50    Badea Florea
1 7 Stefan Ana Maria Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 45    Badea Florea
1 8 Bazga Mihaela Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 90  1 Cojocaru Laura
1 8 Popescu Valentin Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Scornicesti 56    Grigorie Marius
1 9 M2 Hodor Madalina Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 71    Dumitrescu Mihai
1 10 M1 Catana Luigi Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 97  1 Dumitrescu Mihai
1 10 M2 Florea Robert Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 97  1 Dumitrescu Mihai
1 10 M2 Predescu Ionut Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 83  M Dumitrescu Mihai
1 10 M2 Bazga Monica Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 82  M Dumitrescu Mihai
1 10 M2 Matei Petrisor Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 80  M Dumitrescu Mihai
1 10 M2 Velcea Adina Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 63    Dumitrescu Mihai
1 10 M2 Istrate Catalin Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 61    Dumitrescu Mihai
1 11 M2 Nedelcu Robert Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 92  1 Dumitrescu Mihai
1 11 M2 Arapu Ionela Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 81  M Dumitrescu Mihai
2 1 Mustata Alexia-Maria Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 100  1 Margineanu Marius
2 1 Patriche Andreea Mihaela Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 100  1 Margineanu Marius
2 1 Asaftei Alin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 95  2 Baboi Emilia
2 1 Giogardac Ana-Maria Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 95  2 Margineanu Marius
2 1 Neagoe Andrei Nicusor Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 95  2 Baboi Emilia
2 1 Neagoe Darius Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 95  2 Baboi Emilia
2 1 Radu Lavinia Gabriela Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 95  2 Petrusca Florina
2 1 Prioteasa Florin Costinel Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 93  3 Baboi Emilia
2 1 Prioteasa Mihaita Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 92  3 Baboi Emilia
2 1 Ivana Andrei George Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 90  3 Petrusca Florina
2 1 Muscalu Stefi Marius Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 90  3 Baboi Emilia
2 1 Tundrea Georgiana Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 90  3 Baboi Emilia
2 1 Filip Maria Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 89  M Margineanu Marius
2 1 Piciu Alexandra Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 89  M Margineanu Marius
2 1 Cosareanu Alexandru Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 85  M Margineanu Marius
2 1 Ghita Mihai Ionut Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 80  M Margineanu Marius
2 2 Milea Alexandru Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 83  M Popescu Florica
2 2 Miu Catalin Cosmin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 72    Constantinescu Maria
2 2 Staicu Teodor Mihaita Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 72    Constantinescu Maria
2 2 Oprea Andrada Maria Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 67    Constantinescu Maria
2 2 Tomescu Denisa Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 61    Popescu Florica
2 2 Mazilu Irina Emiliana Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 50    Popa Dorina
2 2 Rosu Mihaita Ovidiu Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 50    Popa Dorina
2 2 Topala Stefan Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 50    Popa Dorina
2 3 Gorun Alexandru Gabriel Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 82  M Ivan Teodora
2 3 Toma Alina Elena Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 81  M Popescu Florica
2 3 Valeanu Roxana Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 81  M Ivan Teodora
2 3 Anghel Costel Junior Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 80  M Zanfirescu Cristiana
2 3 Hodor Gabriela Diana Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 77    Popescu Florica
2 3 Schiopu Silvia Maria Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 77    Popescu Florica
2 3 Neacsu Ana Maria Angela Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 74    Popescu Florica
2 3 Cojocaru Iazmina Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 73    Ivan Teodora
2 3 Oprea Florin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 73    Ivan Teodora
2 3 Mitroi Mihnea Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 68    Popescu Florica
2 3 Niculae Mariana Minodora Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 65    Zanfirescu Cristiana
2 3 Odagiu Nicoleta Claudia Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 65    Popescu Florica
2 3 Staicu Adrian Constantin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 65    Ivan Teodora
2 3 Topala Alexandra Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 65    Zanfirescu Cristiana
2 3 Tundrea Claudiu Nicolae Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 65    Ivan Teodora
2 3 Calin Iulian Marian Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 60    Popescu Florica
2 3 Ghita Razvan Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 60    Ivan Teodora
2 4 Ivana Alin-Mihail Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 80  M Marinescu Amalia
2 4 Serban Laurentiu Andrei Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 65    Marinescu Amalia
2 4 Voiculescu Cristian Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 60    Marinescu Amalia
2 4 Raicu Daniel Constantin Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 58    Marinescu Amalia
2 4 Matei Catalin Mihai Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 55    Stefan Felicia
2 4 Oprea Alexandra Manuela Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 52    Marinescu Amalia
2 4 Preoteasa Diana Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 52    Marica Ion
2 4 Rotaru Razvan Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 52    Marica Ion
2 5 Popa Daria -Claudia Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 81  M Anghel Costel
2 5 Niculae Mihaela Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 77    Anghel Costel
2 5 Dinca Silviu Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 73    Grigorie Emil Marius
2 5 Popa Ana-Maria Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 72    Anghel Costel
2 5 Alexe Silviu Mihai Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 67    Grigorie Emil Marius
2 5 Sandulescu Anisoara Cristina Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 62    Ivana Valeria
2 5 Ilie Denisa Nicoleta Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 54    Ivana Valeria
2 6 Matei Teodor Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 94  1 Anghel Costel
2 6 Ilie Gabriel Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 92  2 Ivana Valeria
2 6 Velcea Ana Maria Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 91  3 Anghel Costel
2 6 Gheorghe Andrei Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 87  M Grigorie Emil Marius
2 6 Manasia Ionut Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 87  M Grigorie Emil Marius
2 6 Trasca Maria Florentina Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 83  M Ivana Valeria
2 6 Milea Emanuel Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 82  M Grigorie Emil Marius
2 6 Piciu Mihaela Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 78    Grigorie Emil Marius
2 6 Catana Alexandru Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 73    Grigorie Emil Marius
2 6 Stanciucu Elena Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 73    Badea Florea
2 6 Istrate Claudiu Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 70    Ivana Valeria
2 6 Mazilu Doroteia Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 70    Anghel Costel
2 6 Velcea Elena Georgiana Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 70    Anghel Costel
2 6 Citu Alexandru Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 69    Grigorie Emil Marius
2 6 Matei Daiana Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 65    Badea Florea
2 6 Voiculet Cristina Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 65    Ivana Valeria
2 6 Enachioaia Maria Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 62    Grigorie Emil Marius
2 6 Racaleanu Elena Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 61    Badea Florea
2 6 Stefan Alexandru Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 50    Anghel Costel
2 7 Spiridon Gabriela Cristina Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 82  M Anghel Costel
2 7 Anghel Catalina Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 80  M Badea Florea
2 7 Alexandru Ionut- Tiberiu Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 75    Badea Florea
2 7 Zaharia Ion Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 55    Radulescu Ilie
2 8 Capraru Adriana Raluca Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 70    Ivana Valeria
2 8 Gelcan Alexandra Diana Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 60    Anghel Costel
2 8 Voiculet Oana-Iulia Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 58    Ivana Valeria
2 8 Mandache Andreea Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 54    Ivana Valeria
2 8 Florian Marinel Sc.cu cls.I-VIII Icoana Icoana 50    Ivana Valeria
2 10 M2 Bazga Monica Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 93  1 Dumitrescu Mihai
2 10 M2 Predescu Ionut Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 90  2 Dumitrescu Mihai
2 10 M2 Matei Petrisor Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 84  M Dumitrescu Mihai
3 1 Radu Lavinia Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 90  1 Petrusca Florina
3 1 Andrei Simona Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 85  M Petrusca Florina
3 1 Ilie Alexandru Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 85  M Margineanu Marius
3 1 Mustata Alexia Maria Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 85  M Margineanu Marius
3 1 Patriche Andreea Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 85  M Margineanu Marius
3 1 Prioteasa Iulian Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 85  M Baboi Emilia
3 1 Cosareanu Adnan Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 80  M Margineanu Marius
3 1 Prioteasa Florin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 80  M Baboi Emilia
3 1 Mihalache Cosmina Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 75    Petrusca Florina
3 1 Andrei Victoria Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 70    Petrusca Florina
3 1 Asaftei Alin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 70    Baboi Emilia
3 1 Husovschi Alexandru Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 70    Baboi Emilia
3 1 Ivana Andrei Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 70    Petrusca Florina
3 1 Neagoe Andrei Nicusor Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 70    Baboi Emilia
3 1 Neagoe Darius Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 70    Baboi Emilia
3 1 Tundrea Georgiana Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 70    Baboi Emilia
3 1 Turuican Florin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 70    Baboi Emilia
3 1 Cruceru Flavius Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 65    Baboi Emilia
3 1 Rotaru Miruna Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 65    Baboi Emilia
3 1 Piciu Alexandra Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 63    Margineanu Marius
3 1 Petre Claudiu Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 60    Petrusca Florina
3 1 Rosioru Nicoleta Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 60    Baboi Emilia
3 2 Oprea Andra Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 80  M Constantinescu Maria
3 2 Staicu Teodor Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 72    Constantinescu Maria
3 2 Milea Valentin Alexandru Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 70    Popescu Florica Dorina
3 2 Miu Catalin Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 69    Constantinescu Maria
3 2 Guianu Leonard Nicusor Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 68    Constantinescu Maria
3 2 Preoteasa Teodora Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 67    Constantinescu Maria
3 2 Racau Maria Amelia Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 66    Constantinescu Maria
3 2 Tiron Florina Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 60    Popescu Florica Dorina
3 2 Serban Cristina Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 58    Constantinescu Maria
3 2 Fetita Andreea Mihaela Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 50    Constantinescu Maria
3 3 Valeanu Roxana Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 91  1 Ivan Teodora
3 3 Oprea Nicolae Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 81  M Ivan Teodora
3 3 Anghel Costel Junior Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 80  M Zanfirescu Cristiana
3 3 Gorun Alexandru Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 80  M Ivan Teodora
3 3 Ghita Razvan Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 69    Ivan Teodora
3 3 Toma Alina Sc.cu cls.I-IV Falcoeni Potcoava 68    Enachioaia Violeta
3 3 Tundrea Claudiu Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 68    Ivan Teodora
3 3 Staicu Adrian Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 62    Ivan Teodora
3 4 Enache Elena Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 72    Marica Ion
3 4 Preoteasa Ionela Daniela Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 67    Marica Ion
3 4 Preoteasa Diana Marina Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 66    Marica Ion
3 4 Rotaru Razvan Sc.cu cls.I-VIII Sinesti Potcoava 51    Marica Ion
3 6 Matei Teodor Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 92  1 Anghel Costel
3 6 Manasia Ionut Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 82  M Grigorie Emil Marius
3 6 Velcea Ana Maria Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 81  M Anghel Costel
3 6 Milea Emanuel Liceul Stefan Diaconescu Potcoava Potcoava 80  M Grigorie Emil Marius
3 6 Velcea Elena Georgiana Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 65    Anghel Costel
3 6 Gheorghe Ramona Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 50    Badea Florea
3 7 Anghel Catalina Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 83  M Badea Florea
3 7 Alexandru Ionut Tiberiu Sc.cu cls.I-VIII Bircii Scornicesti 82  M Badea Florea
3 7 Spiridon Gabriela Sc.cu cls.I-VIII Ion Popescu Negreni Scornicesti 81  M Anghel Costel



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018