Rezultate Arhiva editia 2011-2012 OT103

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 ROSU LAUREN?IU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 85  M Mirela Caragea
1 2 CONOPAN MALINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 83  M Mirela Caragea
1 2 ADIR MARIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 78    Mirela Caragea
1 2 MARGOI DENISA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 77    Mirela Caragea
1 2 CIOCOTOIU VANESA Sc. M. Drumes Bals 76    Mariana Paun
1 2 TANASIE-PATRUT STEFANIA CLAUDIA Sc. M. Drumes Bals 76    Mirela Costache
1 2 ARMEGA ANDREI Sc. M. Drumes Bals 71    Mirela Costache
1 2 POPA MIHAI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 71    Mirela Caragea
1 2 VLAD ADRIAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 71    Mirela Caragea
1 2 MITRICA MADALINA Sc. M. Drumes Bals 68    Mariana Paun
1 2 RADU ELENA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 68    Mirela Caragea
1 2 TUTA ANCA FLORENTINA Sc. M. DrumeS Bals 67    Mirela Costache
1 2 ROSU CRISTINA Sc. M. Drumes Bals 64    Mariana Paun
1 2 GRAURE DARIANA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 62    Mirela Caragea
1 2 NITA CRISTIAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 62    Mirela Caragea
1 2 TRUTA ANDREEA LOREDANA Sc. M. Drumes Bals 61    Mirela Costache
1 2 SERBAN PETRUTA Sc. M. Drumes Bals 59    Mariana Paun
1 2 BARBU CATALIN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 56    Mirela Caragea
1 2 OPREA GEORGE Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 51    Mirela Caragea
1 2 RONCEA RALUCA Sc. M. Drumes Bals abs    Mariana Paun
1 3 GIRNITA ALEXANDRA CLAUDIA Sc. M. Drumes Bals 94  2 Florentina Mihaescu
1 3 PIRLEA ELIZA NATALIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 94  2 Gabriela Mihaescu
1 3 PADURETU DAVID PAVEL Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 93  2 Lumini?a Cara
1 3 GURAN RAZVAN MARIUS Sc. M. Drumes Bals 91  3 Florentina Mihaescu
1 3 LATEA ALEXANDRU MIHAI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 90  3 Luminita Cara
1 3 BADANOIU NICOLETA GEORGIANA Sc. M. Drumes Bals 89  M Florentina Mihaescu
1 3 POPESCU MIREL FLORIN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 88  M Lumini?a Cara
1 3 IONESCU VICTOR MARIAN Sc. M. Drumes Bals 86  M Florentina Mihaescu
1 3 STEFANICA ALEXANDRA ANDREEA Sc. M. Drumes Bals 86  M Florentina Mihaescu
1 3 COSTACHE ANTONIA IOANA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 84  M Luminita Cara
1 3 BALAESCU ANDREEA MARINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 81  M Gabriela Mihaescu
1 3 BOJIN LAURENTIU MARIAN Sc. M. Drumes Bals 81  M Florentina Mihaescu
1 3 URSU MIHAITA RŸAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 81  M Gabriela Mihaescu
1 3 BUCA ALEXANDRU GABRIEL Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Luminita Cara
1 3 COSMULESCU ALEXANDRA MARIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Gabriela Mihaescu
1 3 DOBRIN BOGDAN VALENTIN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Luminita Cara
1 3 LACRARU MARIA EMILIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Gabriela Mihaescu
1 3 PREDA MIHAELA ALEXANDRA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 78    Gabriela Mihaescu
1 3 PREDUTI ANA MARIA Sc. M. Drumes Bals 77    Florentina Mihaescu
1 3 BARBU DENISA MARIA Sc. M. Drumes Bals 76    Lumini?a Cara
1 3 CIOCIRLAN-SERBAN TEODORA FLORINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 74    Gabriela Mihaescu
1 3 PREDA ALESSIA EMILIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 70    Gabriela Mihaescu
1 4 DUGAESESCU FILIP Sc. M. Drumes Bals 97  1 Mariana Zaharia
1 4 POLIFRONIE DRAGOS CONSTANTIN Sc. M. Drumes Bals 96  1 Mariana Zaharia
1 4 COJOCARU GEORGIANA Colegiul Tehnic Bals 91  3 Mariana Vaduva
1 4 DUMITRU ELENA Colegiul Tehnic Bals 87  M Mariana Vaduva
1 4 CRISTEA ROBERT Colegiul Tehnic Bals 78    Mariana Vaduva
1 4 BLEJDEA DAMIAN Colegiul Tehnic Bals 77    Mariana Vaduva
1 4 CAZAN KAROLA Colegiul Tehnic Bals 76    Mariana Vaduva
1 4 ALBU MARC ALEXANDRU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 73    Mariana Firescu
1 4 GHERGU NICUSOR Colegiul Tehnic Bals 69    Mariana Vaduva
1 4 CONSTANTINESCU MARIUS Colegiul Tehnic Bals 65    Mariana Vaduva
1 4 OSMAN ADRIAN Sc. M. Drumes Bals 63    Mariana Zaharia
1 4 PUIU DIANA Colegiul Tehnic Bals 57    Mariana Vaduva
1 5 ZAMFIRA ANDREI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 85  M Sorin Curca
1 5 COSTACHE ADINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 84  M Sorin Curca
1 5 ROTARU BOGDAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 84  M Sorin Curca
1 5 CURCA ANA MARIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 83  M Sorin Curca
1 5 STEFAN LAVINIA-IONELA Sc. cu cls. I-VIII Margaritesti Voineasa 83  M Pirvu Mihaela
1 5 NEDELCU RADU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 82  M Sorin Curca
1 5 LUCSOREANU MADALINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 77    Sorin Curca
1 5 ANTONIE ROBERT Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 58    Sorin Curca
1 6 NICOLAE MIHAI ANDREI Sc. cu cls. I-VIII Margaritesti Voineasa 93  2 Pirvu Mihaela
1 6 GHERGHINA BOGDAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 84  M Daniela Titoveanu
1 6 NISTOR DANIEL Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 82  M Alexandra Petrescu
1 6 STATIE ANA MARIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 73    Alexandra Petrescu
1 6 RADULESCU CLAUDIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 61    Alexandra Petrescu
1 6 ALEXANDRU FLORINEL BOGDAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 50    Daniela Titoveanu
1 7 CURCA ANDREEA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 95  2 Sorin Curca
1 7 ILIE ALINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 81  M Sorin Curca
1 7 COSTACHE ANDREI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 74    Sorin Curca
2 1 NICOLAE BOGDAN IONUT Sc. Voineasa Voineasa 91  3 Badea Luminita
2 1 POPESCU MIHAI Sc. Brosteni Gavanesti 86  M Alina Ciurez
2 2 ROSU LAURENTIU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 97  1 Mirela Caragea
2 2 ADIR MARIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 92  3 Mirela Caragea
2 2 GOACE SIMONA-DANIELA Sc. Brosteni Gavanesti 91  3 Alina Ciurez
2 2 POPA MIHAI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 85  M Mirela Caragea
2 2 MARGOI DENISA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 84  M Mirela Caragea
2 2 CONOPAN MALINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 83  M Mirela Caragea
2 2 MANDA ANDREEA RAMONA Sc. M. Drumes Bals 80  M Mirela Costache
2 2 MARGINEANU DRAGOS Sc. M. Drumes Bals 80  M Mariana Paun
2 2 POPA DENIS Sc. Bobicesti Bobicesti 80  M Francu Steliana
2 2 TUDOR ALEXANDRA Sc. Brosteni Gavanesti 80  M Alina Ciurez
2 2 VLAD ADRIAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Mirela Caragea
2 2 STROE ALEXANDRU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 78    Mirela Caragea
2 2 CIOCOTOIU VANESA Sc. M. Drumes Bals 76    Mariana Paun
2 2 TRUTA ANDREEA LOREDANA Sc. M. Drumes Bals 75    Mirela Costache
2 2 MITRICA MADALINA Sc. M. Drumes Bals 73    Mariana Paun
2 2 NITA CRISTIAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 72    Mirela Caragea
2 2 SERBAN PETRUTA Sc. M. Drumes Bals 71    Mariana Paun
2 2 EFTINOIU ANDREI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 70    Mirela Caragea
2 2 MATUSA CRISTIAN Sc. M. Drumes Bals 70    Mariana Paun
2 2 GUGILA ALEXANDRU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 67    Mirela Caragea
2 2 PANTUCU CATALIN Sc. Bobicesti Bobicesti 65    Francu Steliana
2 2 NASTASIE LAURA Sc. M. Drumes Bals 62    Mariana Paun
2 2 FERARIU MIHAI Sc. Bobicesti Bobicesti 60    Francu Steliana
2 2 BARBU CATALIN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals abs    Mirela Caragea
2 2 CAMPAN MIHAELA Sc. Bobicesti Bobicesti abs    Francu Steliana
2 3 LATEA ALEXANDRU MIHAI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 95  2 Luminita Cara
2 3 PADURETU DAVID PAVEL Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 95  2 Gabriela Mihaescu
2 3 GIRNITA ALEXANDRA CLAUDIA Sc. M. Drumes Bals 93  2 Florentina Mihaescu
2 3 CONSTANTIN ELENA MICHELL Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 91  3 Luminita Cara
2 3 BOJIN LAURENTIU MARIAN Sc. M. Drumes Bals 90  3 Florentina Mihaescu
2 3 COSTACHE ANTONIA IOANA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 90  3 Luminita Cara
2 3 COTOCEL ALEXANDRU IONUT Sc. M. Drumes Bals 90  3 Florentina Mihaescu
2 3 GURAN RAZVAN MARIUS Sc. M. Drumes Bals 90  3 Florentina Mihaescu
2 3 IONESCU VICTOR MARIAN Sc. M. Drumes Bals 90  3 Florentina Mihaescu
2 3 LACRARU MARIA EMILIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 90  3 Gabriela Mihaescu
2 3 MATEI EMIL CRISTIAN Sc. M. Drumes Bals 90  3 Florentina Mihaescu
2 3 NEGOITA GABRIEL VALENTIN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 90  3 Gabriela Mihaescu
2 3 PIRLEA ELIZA NATALIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 90  3 Gabriela Mihaescu
2 3 PREDA MIHAELA ALEXANDRA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 90  3 Gabriela Mihaescu
2 3 URSU MIHAITA RYAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 90  3 Gabriela Mihaescu
2 3 BALAESCU ANDREEA MARINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 88  M Gabriela Mihaescu
2 3 COSMULESCU ALEXANDRA MARIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 87  M Gabriela Mihaescu
2 3 CIOCIRLAN-SERBAN TEODORA FLORINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 86  M Gabriela Mihaescu
2 3 BUCA GABRIEL ALEXANDRU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 85  M Luminita Cara
2 3 POPESCU MIREL FLORIN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 83  M Luminita Cara
2 3 CRETEANU DANIELA Sc. Voineasa Voineasa 78    Badea Luminita
2 3 GRIGORIE ANASTASIA MARINA Sc. M. Drumes Bals 74    Florentina Mihaescu
2 3 MUNTEANU DIANA Sc. Bobicesti Bobicesti 72    Pirvu Viorica
2 3 NICA SORIN NICUSOR Sc. M. Drumes Bals 72    Florentina Mihaescu
2 3 GRAMATICU CLAUDIA Colegiul Tehnic Bals 70    Constantin Dumitru
2 3 ARGHIR LILIANA Sc. Bobicesti Bobicesti 65    Pirvu Viorica
2 3 DOGARU MARIA AURORA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 64    Gabriela Mihaescu
2 4 DUGAESESCU FILIP Sc. M. Drumes Bals 95  2 Mariana Zaharia
2 4 COJOCARU GEORGIANA Colegiul Tehnic Bals 91  3 Mariana Vaduva
2 4 DUMITRU ELENA Colegiul Tehnic Bals 90  3 Mariana Vaduva
2 4 POLIFRONIE DRAGOS CONSTANTIN Sc. M. Drumes Bals 90  3 Mariana Zaharia
2 4 STUPARU NATALIA Sc. M. Drumes Bals 90  3 Mariana Zaharia
2 4 NEDELCU ROBERT Colegiul Tehnic Bals 89  M Mariana Vaduva
2 4 GHERGU NICUSOR Colegiul Tehnic Bals 87  M Mariana Vaduva
2 4 ALBU MARC ALEXANDRU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 85  M Mariana Firescu
2 4 POPESCU FLORIAN Sc.Brosteni Gavanesti 83  M Alina Ciurez
2 4 BLEJDEA DAMIAN Colegiul Tehnic Bals 81  M Mariana Vaduva
2 4 CRISTEA ROBERT Colegiul Tehnic Bals 80  M Mariana Vaduva
2 4 BARBU GABRIEL Sc. Bobicesti Bobicesti 78    Radoi Marius
2 4 LAPADAT OANA Sc. Bobicesti Bobicesti 67    Radoi Marius
2 5 COSTACHE ADINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 91  3 Sorin Curca
2 5 STEFAN LAVINIA IONELA Sc. Voineasa Voineasa 85  M Mihaela Pirvu
2 5 ZAMFIRA ANDREI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 85  M Sorin Curca
2 5 CURCA ANA MARIA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Sorin Curca
2 5 ROTARU BOGDAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Sorin Curca
2 5 CARAULEANU CRISTINA Colegiul Tehnic Bals 66    Mircea Vilceloiu
2 5 RADUT ALEXANDRU Sc. Vulpeni, Gropsani Vulpeni 64    Mihaela Pirvu
2 5 TUCA ANDI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 62    Sorin CurcA
2 5 BELDIE VALENTINA Sc. Vulpeni, Gropsani Vulpeni 60    Mihaela Pirvu
2 5 DUMITRA ALEXANDRA Sc. Bobicesti Bobicesti 60    Ilinca Denisa
2 5 DINA ADRIAN Sc. Vulpeni, Gropsani Vulpeni abs    Mihaela Pirvu
2 5 TUNARU MARIAN Sc. Bobicesti Bobicesti abs    Ilinca Denisa
2 6 GHERGHINA BOGDAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 92  3 Daniela Titoveanu
2 6 NISTOR DANIEL Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 92  3 Alexandra Petrescu
2 6 FLORESTEANU ALEXANDRU Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 91  3 Alexandra Petrescu
2 6 NICOLAE ANDREI MIHAI Sc. Voineasa Voineasa 90  3 Mihaela Pirvu
2 6 DRAGANOIU ALEXANDRU Sc. Bobicesti Bobicesti 83  M Ilinca Denisa
2 6 BARBU DELIA Sc. Vulpeni Vulpeni 80  M Balan Olivia
2 6 STAN MIRIAM Sc. Vulpeni Vulpeni 73    Balan Olivia
2 6 TUDOSIE CLAUDIA Sc. Bobicesti Bobicesti 70    Ilinca Denisa
2 6 VILARAU ANA MARIA Sc. Vulpeni Vulpeni 68    Balan Olivia
2 6 COJOCARIU ALEXANDRA Sc. Bobicesti Bobicesti 66    Ilinca Denisa
2 6 DUTU COSMIN Sc. Vulpeni Vulpeni 66    Balan Olivia
2 6 ROSU SEBASTIAN Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 66    Daniela Titoveanu
2 6 ARVATESCU BIANCA Sc. Vulpeni Vulpeni 64    Balan Olivia
2 6 ENACHE ALEXANDRU Sc. Vulpeni Vulpeni 60    Balan Olivia
2 6 PREDUT DENIS ANDREI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 60    Daniela Titoveanu
2 7 CURCA ANDREEA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 82  M Sorin Curca
2 7 RADU IONELA CRISTINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 82  M Daniela Titoveanu
2 7 COSTACHE TONI GABRIEL Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 80  M Daniela Titoveanu
2 7 COSTACHE ANDREI Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 71    Sorin Curca
2 7 ILIE ALINA Lic.Teoretic P.Pandrea Bals 60    Sorin Curca
2 8 GRAMATICU MARINELA Colegiul Tehnic Bals 64    Vilceloiu Mircea
2 8 STOIAN ANGEL Colegiul Tehnic Bals 64    Vilceloiu Mircea
3 1 Miinescu Ilie Sorin Colegiul Tehnic Bals 95  2 Boltasu Valentina
3 1 Nicolae Bogdan Ionut Sc. Voineasa Voineasa 95  2 Badea Luminita
3 1 Grigorie Raul Colegiul Tehnic Bals 90  3 Boltasu Valentina
3 1 Neacsu Daria Georgiana Colegiul Tehnic Bals 90  3 Boltasu Valentina
3 1 Petre Gabriel Colegiul Tehnic Bals 90  3 Boltasu Valentina
3 1 Bouda Stefan Valentin Colegiul Tehnic Bals 85  M Boltasu Valentina
3 1 Ionescu Anculete Diana Colegiul Tehnic Bals 80  M Boltasu Valentina
3 1 Renghea Andrei Vladut Sc. Brosteni Gavanesti 80  M Ciurez Alina
3 1 Popescu Mihai Damian Sc. Brosteni Gavanesti 70    Ciurez Alina
3 1 Rosulescu Alexandra Sc. Morunglav Morunglav 70    Dobrin Sofica
3 2 Rosu Laurentiu L.T.P.Pandrea Bals 95  2 Caragea Mirela
3 2 Adir Maria L.T.P.Pandrea Bals 93  2 Caragea Mirela
3 2 Conopan Malina L.T.P.Pandrea Bals 89  M Caragea Mirela
3 2 Goace Simona Daniela Sc.Brosteni Gavanesti 89  M Cirez Alina
3 2 Vlad Adrian L.T.P.Pandrea Bals 84  M Caragea Mirela
3 2 Tudor Maria Alexandra Sc.Brosteni Gavanesti 81  M Ciurez Alina
3 2 Margoi Denisa L.T.P.Pandrea Bals 76    Caragea Mirela
3 2 Matusa Cristian Sc. M.Drumes Bals 76    Paun Mariana
3 2 Ciocotoiu Vanesa Sc. M.Drumes Bals 72    Paun Mariana
3 2 Mitrica Madalina Sc. M.Drumes Bals 68    Paun Mariana
3 2 Nastasie Laura Sc. M.Drumes Bals 66    Paun Mariana
3 2 Renghea Andreea Denisa Sc.Brosteni Gavanesti 63    Ciurez Alina
3 3 Pirlea Eliza Natalia L.T.P.Pandrea Bals 98  1 Mihaescu Gabriela
3 3 Latea Alexandru Mihai L.T.P.Pandrea Bals 97  1 Cara Luminita
3 3 Paduretu David Pavel L.T.P.Pandrea Bals 97  1 Mihaescu Gabriela
3 3 Guran Razvan Marius Sc. M.Drumes Bals 96  1 Mihaescu Florentina
3 3 Ionescu Victor Marian Sc. M.Drumes Bals 93  2 Mihaescu Florentina
3 3 Costache Antonia Ioana L.T.P.Pandrea Bals 92  3 Cara Luminita
3 3 Lacraru Maria Emilia L.T.P.Pandrea Bals 91  3 Mihaescu Gabriela
3 3 Balaescu Andreea Marina L.T.P.Pandrea Bals 90  3 Mihaescu Gabriela
3 3 Girnita Alexandra Claudia Sc. M.Drumes Bals 90  3 Mihaescu Florentina
3 3 Popescu Mirel Florin L.T.P.Pandrea Bals 87  M Cara Luminita
3 3 Cosmulescu Alexandra Maria L.T.P.Pandrea Bals 86  M Mihaescu Gabriela
3 3 Preda Mihaela Alexandra L.T.P.Pandrea Bals 86  M Mihaescu Gabriela
3 3 Creteanu Daniel Sc.Voineasa Voineasa 82  M Badea Luminita
3 3 Constantin Elena Michell L.T.P.Pandrea Bals 78    Cara Luminita
3 3 Ciobanu Adrian Florentin Sc.Brosteni Gavanesti 68    Ciurez Alina
3 4 Iordache Madalina Sc. M.Drumes Bals 98  1 Zaharia Mariana
3 4 Polifronie Dragos Constantin Sc. M.Drumes Bals 96  1 Zaharia Mariana
3 4 Stuparu Natalia Sc. M.Drumes Bals 95  2 Zaharia Mariana
3 4 Popescu Sebastian Florian Sc.Brosteni Gavanesti 91  3 Ciurez Alina
3 5 Lucsoreanu Madalina L.T.P.Pandrea Bals 71    Curca Sorin
3 5 Stefan Lavinia Ionela Sc. Voineasa Voineasa 71    Pirvu Mihaela
3 5 Beldie Valentina Sc. Gropsani Vulpeni abs    Pirvu Mihaela
3 5 Radut Alexandru Sc. Gropsani Vulpeni abs    Pirvu Mihaela
3 6 Nistor Daniel L.T.P.Pandrea Bals 93  2 Petrescu Alexandra
3 6 Nicolae Andrei Mihai Sc. Voineasa Voineasa 91  3 Pirvu Mihaela
3 6 Barbu Delia Sc. Vulpeni Vulpeni 77    Balan Olivia
3 6 Vilarau Ana Maria Sc. Vulpeni Vulpeni 76    Balan Olivia
3 6 Floresteanu Alexandru L.T.P.Pandrea Bals 75    Petrescu Alexandra
3 6 Stan Miriam Sc. Vulpeni Vulpeni 72    Balan Olivia
3 6 Dutu Cosmin Sc. Vulpeni Vulpeni 62    Balan Olivia
3 6 Arvatescu Bianca Sc. Vulpeni Vulpeni 60    Balan Olivia
3 7 Curca Andreea L.T.P.Pandrea Bals 91  3 Curca Sorin



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018