Rezultate Arhiva editia 2011-2012 OT100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Uritu Mihai Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 96  1 Cristescu Reluta
1 2 Soare Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia 95  1 Datcu Adela
1 2 Brindusoiu Antonia Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 94  2 Cristescu Reluta
1 2 Cojocaru Andra Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Dumitru Marieta
1 2 Pirvu Razvan - Florin Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Eremia Nicolae
1 2 Coneschi Vlad Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Medaru Olimpia
1 2 Ionita Andrei Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Medaru Olimpia
1 2 Rusu Gabriela Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 92  3 Cristescu Reluta
1 2 Achimescu Bianca Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 91  3 Tudoran Steluta
1 2 Ghioca Robert - Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Eremia Nicolae
1 2 Corbeanu Denisa Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Cristescu Reluta
1 2 Stancila Mihai - Vladut Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 90  3 Tudoran Steluta
1 2 Buzuc Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Dumitru Marieta
1 2 Donciu Bogdan Scoala cu Clasele I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 89  M Tomireanu Nicolae
1 2 Mitran Marian Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 89  M Cristescu Reluta
1 2 Tanase R?zvan Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Medaru Olimpia
1 2 Patrascu Stefan Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 88  M Stana Dumitru
1 2 Tudor Ionut Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 88  M Cristescu Reluta
1 2 Mircea Bianca Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia 87  M Datcu Adela
1 2 Balu Sandra Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Medaru Olimpia
1 2 Ortan Mihai - Alexandru Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 86  M Stana Dumitru
1 2 Ciulinca Andra Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 85  M Matache Mariana
1 2 Ghencea Lavinia Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Dumitru Marieta
1 2 Logofatu Patricia Scoala cu Clasele I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 85  M Tomireanu Nicolae
1 2 Predica Marius Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Dumitru Marieta
1 2 Bubuianu Simeon Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Dumitru Marieta
1 2 Gioarsa Ioana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Dumitru Marieta
1 2 Pruna Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 84  M Cristescu Reluta
1 2 Badea Maria - Bianca Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 83  M Stana Dumitru
1 2 Cruceru Sorin - Marinel Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 83  M Eremia Maria
1 2 Velica Adelin Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia 83  M Datcu Adela
1 2 Savu Andrei Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 82  M Tudoran Steluta
1 2 Dragoi Andrei Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Dumitru Marieta
1 2 Ilie Maria - Stefania Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Medaru Olimpia
1 2 Marinescu Adrian Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Medaru Olimpia
1 2 Soreata Mihai - Alex Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 81  M Ivan Daniela
1 2 Vasile Laurentiu Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 81  M Tudoran Steluta
1 2 Ghencea Bianca Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Dumitru Marieta
1 2 Saitoc - Grigoroscuta Luiza - Raluca Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 80  M Eremia Maria
1 2 Trica Andrei Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Marinescu Aurelia
1 2 Virvea Marian - Ciprian Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 80  M Stana Dumitru
1 2 Drinciu Cristina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 79    Dumitru Marieta
1 2 Ghidarcea Darius Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 79    Cristescu Reluta
1 2 Vlad Violeta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 79    Matache Mariana
1 2 Costea Flaviu - Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 78    Ivan Daniela
1 2 Dragnea Vlad - Andrei Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 78    Eremia Maria
1 2 Balan Marian - Catalin Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 77    Stana Dumitru
1 2 Ciobanu Andreea - Daniela Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 77    Eremia Maria
1 2 Constantin Bianca Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 77    Marinescu Aurelia
1 2 Simion Luana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Dumitru Marieta
1 2 Urucu Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Medaru Olimpia
1 2 Vardol Stefan Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia 77    Datcu Adela
1 2 Anghel Valentin Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 76    Matache Mariana
1 2 Draghici Alexandru Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 76    Matache Mariana
1 2 Gogot Raul Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 76    Cristescu Reluta
1 2 Iacob Cosmin Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 76    Matache Mariana
1 2 Lemnaru Alina - Camelia Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 76    Ivan Daniela
1 2 Niculae Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 76    Cristescu Reluta
1 2 Nita Bogdan Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 76    Cristescu Reluta
1 2 Nitu Elena - Maria Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 76    Ivan Daniela
1 2 Buzna Eduard Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 74    Dumitru Marieta
1 2 Iacob Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Ivan Daniela
1 2 Tulea Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 74    Cristescu Reluta
1 2 Ghiorma Adrian Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 73    Marinescu Aurelia
1 2 Talevici Adela Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 72    Matache Mariana
1 2 Viespe Denis Scoala cu Clasele I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 72    Tomireanu Nicolae
1 2 Oprea Bianca Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia 71    Datcu Adela
1 2 Cioara Lavinia Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia 70    Datcu Adela
1 2 Preda Aida Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 70    Matache Mariana
1 2 Tabara Diana - Cristina Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 70    Stana Dumitru
1 2 Ciurea Nicolae - Bogdan Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 69    Stana Dumitru
1 2 Trandafir Andrada Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 68    Ivan Daniela
1 2 Dinu Cristina - Alexandra Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 67    Stana Dumitru
1 2 Dumitru George - Constantin Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 67    Eremia Nicolae
1 2 Cirjan Nicoleta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 66    Matache Mariana
1 2 Talevici Boris Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 66    Matache Mariana
1 2 Manda Alexandru - Marinel Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 64    Eremia Maria
1 2 Pohata Stefania Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 64    Ivan Daniela
1 2 Ene Simina Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 63    Ivan Daniela
1 2 Vaduva Larisa - Georgiana Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 63    Stana Dumitru
1 2 Florica Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 60    Marinescu Aurelia
1 2 Robescu Gabriel - Nicolae Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 58    Eremia Maria
1 3 Dan Eliana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Popescu Luminita
1 3 Mladin Raisa Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 99  1 Vladu Mariana
1 3 Paunescu Bianca Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Caciu Elena
1 3 Vasile Radu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Caciu Elena
1 3 Alexe Florin Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 97  1 Cirstea Elena
1 3 Povarna Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 97  1 Vladu Mariana
1 3 Caim Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 95  2 Corbeanu Alexandra
1 3 P?duroiu Mihai Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 95  2 Comanceanu Vasilica
1 3 Panait Costinel Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 95  2 Comanceanu Vasilica
1 3 Ifrim Miruna Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 94  2 Cirstea Elena
1 3 Marinescu Catalina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Caciu Elena
1 3 Relea Florin - Andrei Scoala cu Clasele I-VIII Constantin Brancoveanu Slatina Slatina 94  2 Matache Olimpia
1 3 Botoman Dragos Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Caciu Elena
1 3 Olteanu Teodora Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 93  3 Corbeanu Alexandra
1 3 Streinu Catalina Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 93  3 Cirstea Elena
1 3 Barbulescu Miruna Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 92  3 Vladu Mariana
1 3 Gusa Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 92  3 Vladu Mariana
1 3 Spridon Octavian Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 92  3 Cirstea Elena
1 3 Calinescu Marina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Popescu Luminita
1 3 Amza Cristina - Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Pintescu Cornelia
1 3 Boca Radu - Mihai Scoala cu Clasele I-VIII Constantin Brancoveanu Slatina Slatina 90  3 Matache Olimpia
1 3 Dabu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Vladu Mariana
1 3 Delurintu Alexia Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Vladu Mariana
1 3 Dinescu Antonio Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 90  3 Comanceanu Vasilica
1 3 Dobre Catalina - Andreea Scoala cu Clasele I-VIII Constantin Brancoveanu Slatina Slatina 90  3 Matache Olimpia
1 3 Duta Ioana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Vladu Mariana
1 3 Frunza Ovidiu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popescu Luminita
1 3 Ionita Cosmin Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 90  3 Predescu Ioana
1 3 Lunganu Denisa Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Cirstea Elena
1 3 Mioc Roxana Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 90  3 Corbeanu Alexandra
1 3 Mircea Dragos Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Alesu Silvia
1 3 Popescu Cristina Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Cirstea Elena
1 3 Voicu Tiana Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Alesu Silvia
1 3 Neagoe Razvan Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 89  M Corbeanu Alexandra
1 3 Balan Denisa Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 88  M Corbeanu Alexandra
1 3 Bigiu Adriana Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 88  M Chiuchiunea Elena
1 3 Chelaru Diana Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 88  M Corbeanu Alexandra
1 3 Florescu Robert Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Caciu Elena
1 3 Ivan Catalin Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 88  M Vladu Mariana
1 3 Abagiu Andreea Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 87  M Cirstea Elena
1 3 Badea Stefan Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 87  M Cirstea Elena
1 3 Murgea Alexandra Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 87  M Predescu Ioana
1 3 Popescu Ioana Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 87  M Corbeanu Alexandra
1 3 Ciobanu Manuela Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 86  M Alesu Silvia
1 3 Enache Eduard Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Mariana
1 3 Florea Rares Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Caciu Elena
1 3 Olaru Andreea Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 86  M Cirstea Elena
1 3 Garbaciu Ovidiu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 85  M Vladu Vasile
1 3 Legea Agnes Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Caciu Elena
1 3 Mitrache Octavian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 85  M Vladu Mariana
1 3 Raicu Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 85  M Vladu Mariana
1 3 Rosu Andra - Maria Scoala cu Clasele I-VIII Constantin Brancoveanu Slatina Slatina 85  M Matache Olimpia
1 3 Sandu Octavian Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 85  M Alesu Silvia
1 3 Bondoc Elizabeth Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Caciu Elena
1 3 Nicolescu Ioana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Caciu Elena
1 3 Popescu Marius Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Caciu Elena
1 3 Rusoiu Dan Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 84  M Cirstea Elena
1 3 Sarpe Casandra Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 84  M Corbeanu Alexandra
1 3 Sebestean Andreea Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Caciu Elena
1 3 Tinu Andreea Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 84  M Corbeanu Alexandra
1 3 Burca Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Vladu Vasile
1 3 Ciausu Diana Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 83  M Chiuchiunea Elena
1 3 Draguloiu Diana Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 83  M Cirstea Elena
1 3 Guta Dan - Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 83  M Cirstea Elena
1 3 Mares Alin Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Vladu Mariana
1 3 Cioaca Dragos Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Caciu Elena
1 3 Petrescu Maria Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 82  M Corbeanu Alexandra
1 3 Rizea Dennis Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 82  M Alesu Silvia
1 3 Chelaru Alexandra Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 81  M Vladu Mariana
1 3 Muruga Bianca Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 81  M Alesu Silvia
1 3 Aldea Ionut Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 80  M Comanceanu Vasilica
1 3 Broboana Anisoara - Elena Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 80  M Chiuchiunea Elena
1 3 Catanoiu Cezar Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 80  M Vladu Mariana
1 3 Cirstea Daria Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Caciu Elena
1 3 Istrate Daniel - Andrei Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 80  M Chiuchiunea Elena
1 3 Paunescu Matei Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Caciu Elena
1 3 Scarlat Bianca Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 80  M Predescu Ioana
1 3 Serban Maria Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Alesu Silvia
1 3 Protopopu Simona Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 79    Vladu Mariana
1 3 Jianu Ionut Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 78    Alesu Silvia
1 3 Radoi Ana - Maria Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 78    Cirstea Elena
1 3 Comanescu Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 77    Vladu Mariana
1 3 Lazar Filip - Eduard Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 77    Vladu Mariana
1 3 Pitur Eduard Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 77    Cirstea Elena
1 3 Truica Andreea Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Caciu Elena
1 3 Gavadia Lorena Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Popescu Luminita
1 3 Mirea Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 76    Vladu Mariana
1 3 Radoi Theodora Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 76    Alesu Silvia
1 3 Ganesanu Ionela Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 75    Alesu Silvia
1 3 Danciulescu Andrada Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 74    Caciu Elena
1 3 Dumitru Mihai Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Alesu Silvia
1 3 Fieraru Raluca Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Alesu Silvia
1 3 Iordache Ioana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 74    Caciu Elena
1 3 Cita Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 72    Alesu Silvia
1 3 Scarlat Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 72    Alesu Silvia
1 3 Circiumaru Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 70    Alesu Silvia
1 3 Lupu Catalin Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 68    Predescu Ioana
1 3 Nuta Marin - Cristian Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 68    Chiuchiunea Elena
1 3 Tanu Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 66    Alesu Silvia
1 4 Florita Violeta Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Cimpeanu Daniela
1 4 Mihai Catalina Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 98  1 Dobre Stanca
1 4 Serban Dragos Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 98  1 Nicolaita Carmen
1 4 Coconu Taisia Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 97  1 Nicolaita Carmen
1 4 Iordache Alexandru Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 97  1 Nicolaita Carmen
1 4 Oncioiu Georgiana Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 97  1 Nicolaita Carmen
1 4 Carnaru Ingrid Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 95  2 Dobre Stanca
1 4 Grosoiu Andrei Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Nicolae Anca
1 4 Netoiu Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Cimpeanu Daniela
1 4 Alexandrescu Marian-Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 94  2 Nicolae Anca
1 4 Stoica Radu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 94  2 Laufer Cristina
1 4 Gigiu Octavian Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Cimpeanu Daniela
1 4 Rata Andreea Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 93  3 Rucsandoiu Flavia
1 4 Iancau Stefania Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 91  3 Dobre Stanca
1 4 Ionel Razvan Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Cimpeanu Daniela
1 4 Popescu Adelina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Cimpeanu Daniela
1 4 Patrascu Laurentiu Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 89  M Dobre Stanca
1 4 Dinca Lorena Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 88  M Dobre Stanca
1 4 Pop Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Cimpeanu Daniela
1 4 Vasile Stefania Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 88  M Sterie Valentina
1 4 Catanoiu Simona Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Cimpeanu Daniela
1 4 Cirstea Diana Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 87  M Rucsandoiu Flavia
1 4 Dadulescu Bianca Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 87  M Nicolaita Carmen
1 4 Gheorghisor Sorina - Ana - Maria Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 87  M Dobre Stanca
1 4 Mateescu Valentin Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 87  M Rucsandoiu Flavia
1 4 Tudose Daniel Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Cimpeanu Daniela
1 4 Diaconu Claudiu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Cimpeanu Daniela
1 4 Ionescu Andrei Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 85  M Nita Carmen
1 4 Stinga Alexandra Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 85  M Nicolaita Carmen
1 4 Matei Silvana Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 84  M Dobre Stanca
1 4 Cazan Geany Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Cimpeanu Daniela
1 4 Anton Andreea Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 82  M Rucsandoiu Flavia
1 4 Catrina Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Ilie Mariana
1 4 Dobre Ruxandra Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 81  M Dobre Stanca
1 4 Popescu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 81  M Laufer Cristina
1 4 Gila Florin Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 80  M Nicolaita Carmen
1 4 Vlaicu Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Cimpeanu Daniela
1 4 Diaconu Robert Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 75    Cimpeanu Daniela
1 4 Nine Denis Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 74    Nita Carmen
1 4 Rogoveanu Stefanut Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 74    Laufer Cristina
1 4 Badea Valentina Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 72    Nita Carmen
1 4 Dorita Marius Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 72    Laufer Cristina
1 4 Marinescu Cosmin Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 72    Cimpeanu Daniela
1 4 Simion Nicoleta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 72    Dobre Stanca
1 4 Serban Bianca Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 70    Dobre Stanca
1 4 Ilea Adelina Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 69    Dobre Stanca
1 4 Faramus Alma Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 67    Sterie Valentina
1 4 Biscoveanu Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 66    Tesileanu Gabriela
1 5 Ralita Madalina Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 99  1 Nasui Florin
1 5 Ignat Horia Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Nasui Mariana
1 5 Ciorceanu Andrei Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Nasui Mariana
1 5 Baias Andrei - Bogdan Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 96  1 Popa Dorin
1 5 Dobrita George Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Popa Gratiela
1 5 Vlad Razvan Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Nasui Mariana
1 5 Lupu Laura Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Popa Gratiela
1 5 Popa Sara - Maria Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 95  2 Ghimisi Dumitrel
1 5 Craciun Andrada Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Popa Gratiela
1 5 Pavel Raluca Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 93  3 Ghimisi Dumitrel
1 5 Udrel Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Nasui Mariana
1 5 Barbu Simina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Nasui Mariana
1 5 Sandu Stefania Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Nasui Mariana
1 5 Stirbescu Stefania Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Popa Gratiela
1 5 Encea Catalina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Nasui Mariana
1 5 Adam Madalina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
1 5 Anca Gabriela Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
1 5 Ciulinca Mihai Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
1 5 Dobre Gigi Scoala cu Clasele I-VIII Gheorghe Magheru Caracal Caracal 90  3 Basch - Naidin Delia
1 5 Enache Razvan - Ionut Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 90  3 Chiritescu Elena
1 5 Fugaru Bianca Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Nasui Florin
1 5 Fulga Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Popa Dorin
1 5 Manda Bogdan Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Nasui Florin
1 5 Musat Sergiu Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 90  3 Ghimisi Dumitrel
1 5 Popescu Raluca Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
1 5 Staicu Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
1 5 Velicu Ioana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
1 5 Cincu Alexandra - Melania Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 88  M Ciolan Emil
1 5 Barbuceanu Ingrid Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Popa Gratiela
1 5 Nica Iuliana Scoala cu Clasele I-VIII Gheorghe Magheru Caracal Caracal 87  M Basch - Naidin Delia
1 5 Voican Sergiu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Nasui Mariana
1 5 Buturoiu Alexandra Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 86  M Radu Teodor
1 5 Preda Claudiu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Nasui Mariana
1 5 Prina Andreea - Marina Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 86  M Ciolan Emil
1 5 Purcaru Ioana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Popa Dorin
1 5 Dinu Andreea Scoala cu Clasele I-VIII Gheorghe Magheru Caracal Caracal 85  M Basch - Naidin Delia
1 5 Pirvu Denisa Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Nasui Mariana
1 5 Predeteanu Mihaela Scoala cu Clasele I-VIII Gheorghe Magheru Caracal Caracal 84  M Basch - Naidin Delia
1 5 Bacanaru Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 83  M Nasui Florin
1 5 Andrei Marinel Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 82  M Nasui Florin
1 5 Nedeloiu Adrian - Ionut Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 82  M Ciolan Emil
1 5 Cristea Cecilia Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Nasui Florin
1 5 Diaconu Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Nasui Florin
1 5 Dragan Denis Scoala cu Clasele I-VIII Gheorghe Magheru Caracal Caracal 80  M Basch - Naidin Delia
1 5 Florea Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Nasui Florin
1 5 Ghiorghe Alexandru - Andrei Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Stefana Gheorghe
1 5 Ionescu Mihai Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Popa Gratiela
1 5 Militaru Dragos Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Nasui Mariana
1 5 Pandelie Larisa Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Nasui Florin
1 5 Papa Claudiu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Popa Gratiela
1 5 Popa Adriana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 80  M Radu Teodor
1 5 Rogojinaru Elena Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 80  M Radu Teodor
1 5 Pitur Sebastian Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Popa Gratiela
1 5 Stirbescu Monica Scoala cu Clasele I-VIII Comani, Draganesti - Olt Comani 76    Florea Simona
1 5 Serban Loredana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 75    Popa Gratiela
1 5 Cilianu Vladut - Gabriel Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 74    Ciolan Emil
1 5 Stancioiu Laura - Ioana Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 73    Ciolan Emil
1 5 Stefan Ion Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 73    Nasui Florin
1 5 Barbulescu Andreea Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 5 Slatina Slatina 71    Cojocaru Daniel
1 5 Aron Samuel Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 70    Radu Teodor
1 5 Lioveanu Florentin - Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 70    Ciolan Emil
1 5 Blaga Andreea Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 69    Radu Teodor
1 5 Serban Valentina Scoala cu Clasele I-VIII Comani, Draganesti - Olt Comani 67    Florea Simona
1 5 Radoi Marius Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 66    Nasui Florin
1 5 Barbu Madalina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 58    Radu Teodor
1 5 Dragan Valentina - Gabriela Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 56    Ciolan Emil
1 6 Ionescu Razvan Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Nasui Mariana
1 6 Gherghina Rares Scoala cu Clasele I-VIII Mihail Drumes Bals Bals 98  1 Tabarta Elena
1 6 Trutescu Bogdan Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Nasui Mariana
1 6 Dumitru Lavinia Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Nasui Mariana
1 6 Manolache Stefania Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 97  1 Nasui Florin
1 6 Saioc Ioana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 97  1 Ionita Adriana
1 6 Pescaru Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Nasui Mariana
1 6 Aldea Lorena Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Popa Gratiela
1 6 Dobrescu Diana Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Nasui Mariana
1 6 Florica Ovidiu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Nasui Mariana
1 6 Ganescu Mihaela Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 93  3 Stefana Gheorghe
1 6 Racaru Elena Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 91  3 Nasui Florin
1 6 Ciobanu Robert Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Popa Gratiela
1 6 Motorga Stefania Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 85  M Ionita Adriana
1 6 Constantin Alexandru Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Popa Gratiela
1 6 Leulescu Oana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 84  M Ionita Adriana
1 6 Dragulescu Costina Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 83  M Stefana Gheorghe
1 6 Ducu Mihaela Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 83  M Stefana Gheorghe
1 6 Mihaitoaia Petrut Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 82  M Ionita Adriana
1 6 Mitrofan Radu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Popa Gratiela
1 6 Tudor Alina Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 81  M Nasui Florin
1 6 Biscoveanu Maria Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Nasui Florin
1 6 Visan Cosmin Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Nasui Mariana
1 6 Anuta Lorena Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 75    Popa Gratiela
1 6 Paduroiu Maria Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 70    Ionita Adriana
1 7 Ghira Andreas Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 98  1 Popa Dorin
1 7 Finta Ovidiu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 97  1 Popa Dorin
1 7 Vava Teia Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 96  1 Popa Dorin
1 7 Tanasescu-Scarlat Chrys Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Nasui Florin
1 7 Vodita Stefan Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Nasui Mariana
1 7 Milarez R?zvan Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 94  2 Popa Dorin
1 7 Pirosca Radu Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Nasui Mariana
1 7 Stefanescu Mihaela Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Nasui Mariana
1 7 Radulescu Ema Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 93  3 Popa Dorin
1 7 Safta Alina Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Nasui Mariana
1 7 Datcu Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII Virgil Mazilescu Corabia Corabia 92  3 Tomescu Nicolae
1 7 Balasa Oana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 91  3 Popa Dorin
1 7 Gavrila Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 91  3 Popa Dorin
1 7 Chiriac Maria Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
1 7 Mocanu Andreea Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
1 7 Mitruta Isabela Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Nasui Mariana
1 7 Ioja Andreea Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 84  M Tecu Ion
1 7 Stan Diana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 84  M Popa Dorin
1 7 Danica Ionut Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 76    Tecu Ion
1 7 Tudose Alin Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 72    Nasui Mariana
1 7 Stefanescu Claudiu Scoala cu Clasele I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 70    Nasui Florin
1 8 Boroghina Gabriel Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Nasui Mariana
1 8 Barbuia Raluca Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  1 Nasui Mariana
1 8 Ghindeanu Laura Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Popa Gratiela
1 8 Martin Diana - Gabriela Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Stefana Gheorghe
1 8 Popescu Sorin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 90  3 Ionita Adriana
1 8 Prodan Ioana - Maria Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 85  M Stefana Gheorghe
1 8 Cirstea Alexandra Scoala cu Clasele I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Popa Gratiela
1 8 Trusca Elena - Monica Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 82  M Stefana Gheorghe
1 8 Preda - Nicola Claudia Scoala cu Clasele I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Stefana Gheorghe
1 8 Amza Georgiana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 63    Ionita Adriana
1 8 Apostol Stefan Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 60    Ionita Adriana
1 9 M1 Mocanu Madalin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 95  1 Gusatu Ion
1 9 M1 Gusatu Iulia Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 93  2 Gusatu Ion
1 9 M1 Lutu Stefan Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 92  2 Taclit Daniela
1 9 M1 Diaconu Marian Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 91  3 Gusatu Ion
1 9 M1 Goleanu Cosmina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 91  3 Gusatu Ion
1 9 M1 Trifu Mihai Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 91  3 Taclit Daniela
1 9 M1 Vladu Sorin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 91  3 Gusatu Ion
1 9 M1 Fulgoi Cristina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 90  3 Gusatu Ion
1 9 M1 Popescu Catalina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 89  M Taclit Daniela
1 9 M1 Amza Elena Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 88  M Gusatu Ion
1 9 M1 Cojocariu Anca Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 88  M Gusatu Ion
1 9 M1 Dragomir Diana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 88  M Gusatu Ion
1 9 M1 Crivac Cristian Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 85  M Gusatu Ion
1 9 M1 Popescu Valentina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 84  M Gusatu Ion
1 9 M1 Trasca Ana Maria Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 84  M Gusatu Ion
1 9 M1 Marineata Iulia Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 82  M Gusatu Ion
1 9 M1 Nistor Claudiu Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 82  M Tecu Ion
1 9 M1 Popescu Petronela Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 81  M Gusatu Ion
1 9 M1 Georgescu Alexandru Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 80  M Gusatu Ion
1 9 M1 Negrila Oana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 80  M Gusatu Ion
1 9 M1 Ilie Madalin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 78    Taclit Daniela
1 9 M1 Popescu Robert Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 78    Taclit Daniela
1 9 M1 Popa Cornel Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 77    Tecu Ion
1 9 M1 Amza Adelin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 66    Tecu Ion
1 9 M2 Purcarescu George Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 32    Radu Teodor
1 10 M1 Naiden Andretti Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 94  1 Gusatu Ion
1 10 M1 Ciobanu Daniela Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 67    Taclit Daniela
1 10 M1 Sanda Diana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 43    Taclit Daniela
1 10 M2 Vasilica Ciprian Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 70    Nicolaescu Nicolae
1 10 M2 Udrea Florin Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 65    Nicolaescu Nicolae
1 11 M2 Craciunica Picu Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 80  M Nicolaescu Nicolae
1 11 M2 Gavrila Ionela Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 68    Nicolaescu Nicolae
1 11 M2 Niculaie Manuel Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 63    Nicolaescu Nicolae
1 12 M2 Buharu Vlad Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 57    Turcu Teodora
1 12 M2 Ilinca Madalina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 52    Radu Teodor
1 12 M2 Petrache Maria Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 46    Radu Teodor
2 1 Badoi Danut Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Carstea Cristian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 100  1 Varzaru Geanina
2 1 Catanoiu Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Ciobanu Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Crespi Maria - Teodora Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Diaconescu Clara Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 100  1 Diaconescu Emilia
2 1 Din Albert Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Dinu Alina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Georgescu Camelia
2 1 Dumitrescu Andrei - Catalin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Gheorghita Margareta
2 1 Dumitrescu Vlad - Cristian Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Farcasanu Bianca - Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Feraru Stefan - Lucian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Florea Alina Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Florea Raluca - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Ioana Maria Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 100  1 Diaconescu Emilia
2 1 Ionescu Andrei - Ianis Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Lia Sara - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Mandache Marius - Viorel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Gheorghita Margareta
2 1 Militaru Alexandru - Cristian Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Gheorghita Margareta
2 1 Monea Cezara - Alexia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Popa Andrei - Filip Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 100  1 Diaconescu Emilia
2 1 Popinzareanu Rares Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 100  1 Diaconescu Emilia
2 1 Prina Alexandru - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Radoi Darius - Catalin Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Radu Mihai - Cosmin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Gheorghita Margareta
2 1 Roman Valentina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Georgescu Camelia
2 1 Serbanica Nicoleta - Romina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Gheorghita Margareta
2 1 Stancu Mihai - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Sugubetu Adriana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Dimulescu Valeria
2 1 Szocs Luca Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 100  1 Diaconescu Emilia
2 1 Vlad Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Georgescu Camelia
2 1 Voica Alexandru - Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
2 1 Abalaru Simona Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 95  2 Predut Cristina
2 1 Aria Andreea - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Badea Raluca - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Bizu Roxana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Borta Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Bujgoi Mihnea - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Cirjaliu Maria Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 95  2 Varzaru Geanina
2 1 Constantin Riana - Elena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Cristescu Alexandru - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Datcu Andrei - Madalin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Diaconu Denis - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 95  2 Ruta Mihaela
2 1 Dumitru Liviu - Valentin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Floarea Maria - Martina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Grigore Daria - Mihaela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Grigorescu Andreea - Iulia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Iordache Valentin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Georgescu Camelia
2 1 Manolea Cristian - Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Manu Robert - Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Motoc Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Nicolae Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Georgescu Camelia
2 1 Nuta Doria - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Pirvu Ion - Silviu Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Radac Anaid - Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
2 1 Radu Ciprian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 95  2 Varzaru Geanina
2 1 Romanescu Andi Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 95  2 Varzaru Geanina
2 1 Rusanescu Razvan - Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 95  2 Ruta Mihaela
2 1 Solnitaru Ana - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Georgescu Camelia
2 1 Truica Alexandra - Elena Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Vladu Melania Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Georgescu Camelia
2 1 Vlasceanu Marina - Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Gheorghita Margareta
2 1 Badica Denisa Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Varzaru Geanina
2 1 Cretu Eduard Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Gheorghita Margareta
2 1 Dumitrescu Eduard - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Gheorghita Margareta
2 1 Ghita Eduard - Mario Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Gheorghita Margareta
2 1 Militaru Bianca Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Varzaru Geanina
2 1 Militaru Madalina Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Varzaru Geanina
2 1 Nuta Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Dimulescu Valeria
2 1 Smarande Alehandro Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Varzaru Geanina
2 1 Girjoaba Lavinia - Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Dimulescu Valeria
2 1 Nitu Raluca Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 89  M Diaconescu Emilia
2 1 Alexe Maria - Giulia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Dimulescu Valeria
2 1 Dumitru Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Dimulescu Valeria
2 1 Breazu Ioan Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Gheorghita Margareta
2 1 Calota Robert Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Georgescu Camelia
2 1 Draghici Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Gheorghita Margareta
2 1 Lintoiu Bianca - Ionela Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Gheorghita Margareta
2 1 Manolache Radu - Mihail Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Gheorghita Margareta
2 1 Tanasie Ionela - Gabriela Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 85  M Ruta Mihaela
2 1 Ivancescu Diana - Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 84  M Gheorghita Margareta
2 1 Lemnaru Gabriela Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Varzaru Geanina
2 1 Ciobanu Leontin Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 80  M Varzaru Geanina
2 1 Scripcaru Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 80  M Varzaru Geanina
2 1 Voicu Daria - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Gheorghita Margareta
2 1 Dragan Alexandra - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 75    Gheorghita Margareta
2 1 Petrovici Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 75    Dimulescu Valeria
2 1 Radu Sebastian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 75    Varzaru Geanina
2 1 Mandache Mihaela - Denisa Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 71    Gheorghita Margareta
2 1 Popescu Paul - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 71    Gheorghita Margareta
2 1 Dumitrescu Florin Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 65    Varzaru Geanina
2 2 Ionita Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Medaru Olimpia
2 2 Uritu Mihai - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 98  1 Cristescu Reluta
2 2 Balu Sandra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Medaru Olimpia
2 2 Brindusoiu Antonia Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 96  1 Cristescu Reluta
2 2 Coneschi Vlad - Silviu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Medaru Olimpia
2 2 Dospina Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 96  1 Ungheanu Malina
2 2 Drinciu Cristina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Dumitru Marieta
2 2 Feraru Iulia Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 96  1 Marinescu Aurelia
2 2 Cruceru Sorin - Marinel Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 95  2 Eremia Maria
2 2 Palastea Ema - Andreea Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 95  2 Pietreanu Coralia
2 2 Preda Aida Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 95  2 Matache Mariana
2 2 Buzna Eduard Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Dumitru Marieta
2 2 Cruceru Robert - Florin Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 94  2 Pietreanu Coralia
2 2 Ghencea Lavinia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Dumitru Marieta
2 2 Mitran Marian Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 94  2 Cristescu Reluta
2 2 Stefanescu Anastasia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Medaru Olimpia
2 2 Musa Geani Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 93  3 Condurache Elena, Serban Nicoleta
2 2 Ghioca Robert - Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Eremia Nicolae
2 2 Iordache Vlad - Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Medaru Olimpia
2 2 Viespe Denis Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 92  3 Tomireanu Nicolae
2 2 Ionescu Cristian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Medaru Olimpia
2 2 Logofatu Patricia Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 90  3 Tomireanu Nicolae
2 2 Fulga Ioana - Alexia Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 88  M Pietreanu Coralia
2 2 Rusu Gabriela - Claudia Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 87  M Cristescu Reluta
2 2 Soreata Mihai - Alex Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 87  M Ivan Daniela
2 2 Danciu Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 86  M Tomireanu Nicolae
2 2 Dragoi Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Dumitru Marieta
2 2 Gogot Raul Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 86  M Cristescu Reluta
2 2 Popescu Alexandru - Mario Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Duta Sofia
2 2 Balan Marian - Catalin Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 84  M Stana Dumitru
2 2 Dogaru Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 84  M Tomireanu Nicolae
2 2 Feteleanu Ana - Alexia Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 84  M Pietreanu Coralia
2 2 Ilie Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Medaru Olimpia
2 2 Vlaicu Sebastian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Medaru Olimpia
2 2 Pruna Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 83  M Cristescu Reluta
2 2 Calin Maria - Dariana Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 82  M Pietreanu Coralia
2 2 Cirjan Nicoleta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 82  M Matache Mariana
2 2 Tanase Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Medaru Olimpia
2 2 Tudor Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 81  M Cristescu Reluta
2 2 Corbeanu Denisa Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Cristescu Reluta
2 2 Ocnaru Denisa Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 80  M Condurache Elena, Serban Nicoleta
2 2 Robescu Nicolae - Gabriel Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 80  M Eremia Maria
2 2 Tulbea Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Dumitru Marieta
2 2 Constantin Bianca Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 79    Marinescu Aurelia
2 2 Nita Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 79    Cristescu Reluta
2 2 Vasile Cristian Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 79    Pietreanu Coralia
2 2 Virvea Marian - Ciprian Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 79    Stana Dumitru
2 2 Cojocaru Andra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 78    Dumitru Marieta
2 2 Pirvu Razvan - Florin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 78    Eremia Nicolae
2 2 Pohata Stefania Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 77    Ivan Daniela
2 2 Costea Flaviu - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 76    Ivan Daniela
2 2 Ghencea Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Dumitru Marieta
2 2 Vlad Violeta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 76    Matache Mariana
2 2 Calu Cosmina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 75    Dumitru Marieta
2 2 Truta Razvan Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 75    Ivan Daniela
2 2 Mitrache Marius - Mihaita Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 74    Stana Dumitru
2 2 Boroi Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 73    Dumitru Marieta
2 2 Paraschiv Luciana Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 73    Pietreanu Coralia
2 2 Marinescu Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 72    Medaru Olimpia
2 2 Neacsu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 72    Medaru Olimpia
2 2 Ciulinca Andra Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 71    Matache Mariana
2 2 Dragnea Vlad - Andrei Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 71    Eremia Maria
2 2 Intorcaciu Diana - Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 71    Medaru Olimpia
2 2 Popa Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 70    Ivan Daniela
2 2 Scripcariu Oana Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 70    Condurache Elena, Serban Nicoleta
2 2 Toader Ionut - Claudiu Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 70    Pietreanu Coralia
2 2 Patrascu Stefan Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 69    Stana Dumitru
2 2 Predica Marius Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 69    Dumitru Marieta
2 2 Talevici Adela Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 69    Matache Mariana
2 2 Ciobanu Andreea - Daniela Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 68    Eremia Maria
2 2 Manda Alexandru - Marinel Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 68    Eremia Maria
2 2 Marcu Andrei - Cristian Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 68    Pietreanu Coralia
2 2 Ortan Mihai - Alexandru Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 68    Stana Dumitru
2 2 Tulea Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 67    Cristescu Reluta
2 2 Anghel Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 66    Medaru Olimpia
2 2 Bubuianu Simeon Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 66    Dumitru Marieta
2 2 Buzuc Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 66    Dumitru Marieta
2 2 Nitu Elena - Maria Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 65    Ivan Daniela
2 2 Popa Alexandru - Cezar Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 64    Condurache Elena, Serban Nicoleta
2 2 Avram Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 63    Cristescu Reluta
2 2 Jilavu Stefan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 63    Dumitru Marieta
2 2 Visan Octaviana Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 63    Duta Sofia
2 2 Lemnaru Alina - Camelia Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 62    Ivan Daniela
2 2 Rosu Danut - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 61    Duta Sofia
2 2 Stefan Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 61    Ivan Daniela
2 2 Ciurea Nicolae - Bogdan Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 60    Stana Dumitru
2 2 Popescu Stefan Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 60    Ungheanu Malina
2 2 Ionescu Mario Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 59    Ivan Daniela
2 2 Saitoc - Grigoroscuta Raluca - Luiza Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 59    Eremia Maria
2 2 Trandafir Andrada Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 59    Ivan Daniela
2 3 Dan Eliana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Popescu Luminita
2 3 Gusa Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 95  2 Vladu Mariana
2 3 Catanoiu Cezar Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 94  2 Vladu Mariana
2 3 Chelaru Alexandra Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 94  2 Vladu Mariana
2 3 Florescu Robert Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Caciu Elena
2 3 Banica Marian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Pintescu Cornelia
2 3 Sebestean Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Caciu Elena
2 3 Moraru Adelin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Pintescu Cornelia
2 3 Mitrache Octavian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Vladu Mariana
2 3 Paunescu Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Caciu Elena
2 3 Frunza Ovidiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Popescu Luminita
2 3 Povarna Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 89  M Vladu Mariana
2 3 Dobre Catalina Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 88  M Matache Olimpia
2 3 Ivan Catalin Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 88  M Vladu Mariana
2 3 Botoman Dragos - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Caciu Elena
2 3 Rizea Dennis Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 87  M Alesu Silvia
2 3 Badea Florina Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Mariana
2 3 Ifrim Miruna Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 86  M Cirstea Elena
2 3 Marinescu Catalina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Caciu Elena
2 3 Mirea Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Mariana
2 3 Nicolae Radu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Caciu Elena
2 3 Raicu Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Mariana
2 3 Sandu Octavian Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 86  M Alesu Silvia
2 3 Duta Ioana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 85  M Vladu Mariana
2 3 Enache Eduard Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 85  M Vladu Mariana
2 3 Olaru Andreea Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 85  M Cirstea Elena
2 3 Relea Florin Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 85  M Matache Olimpia
2 3 Amza Cristina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Pintescu Cornelia
2 3 Bagiu Adriana Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 84  M Chiuchiunea Elena
2 3 Calinescu Daniel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Pintescu Cornelia
2 3 Muruga Bianca Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 84  M Alesu Silvia
2 3 Pitur Eduard Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 84  M Cirstea Elena
2 3 Barbulescu Miruna Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Vladu Mariana
2 3 Dabu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Vladu Mariana
2 3 Sirb Andrei Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 83  M Cirstea Elena
2 3 Ciobanu Manuela Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 82  M Alesu Silvia
2 3 Lica Lorena Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 82  M Stefanescu Gheorghe
2 3 Pisaru Alin Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 82  M Vladu Vasile
2 3 Abagiu Andreea Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 81  M Cirstea Elena
2 3 Dumitru Mihai Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 81  M Alesu Silvia
2 3 Istrate Daniel - Andrei Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 81  M Chiuchiunea Elena
2 3 Schinteie Andreea Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 81  M Barbulescu Elena
2 3 Pletoiu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Caciu Elena
2 3 Popescu Cristina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Cirstea Elena
2 3 Protopopu Simona Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 80  M Vladu Mariana
2 3 Pruna Adriana Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Stefanescu Gheorghe
2 3 Radoi Ana - Maria Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Cirstea Elena
2 3 Scarlat Bianca Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 80  M Predescu Ioana
2 3 Badea Stefan Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 79    Cirstea Elena
2 3 Olteanu Elena Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 79    Vladu Vasile
2 3 Bolboasa Izabela Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 78    Ivan Delia
2 3 Cirstea Daria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 78    Caciu Elena
2 3 Popescu Marius Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 78    Caciu Elena
2 3 Guta Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 77    Cirstea Elena
2 3 Lazar Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 77    Vladu Vasile
2 3 Udrescu Brenda Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 77    Vladu Mariana
2 3 Dragnea Cristian Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 76    Barbulescu Elena
2 3 Pana Denisa Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 76    Vladu Vasile
2 3 Rusoiu Dan - Andrei Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 76    Cirstea Elena
2 3 Nicolescu Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 75    Caciu Elena
2 3 Voicu Tiana Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 75    Alesu Silvia
2 3 Burca Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 74    Vladu Vasile
2 3 Ganesanu Ionela Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Alesu Silvia
2 3 Marcu David Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Cirstea Elena
2 3 Lovin Denis Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 73    Stefanescu Gheorghe
2 3 Lunganu Denisa Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 73    Cirstea Elena
2 3 Rosu Andra Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 73    Matache Olimpia
2 3 Lungu Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 72    Vladu Vasile
2 3 Bondoc Elizabeth Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 71    Caciu Elena
2 3 Broboana Anisoara - Elena Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 71    Chiuchiunea Elena
2 3 Ciausu Diana - Elena Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 71    Chiuchiunea Elena
2 3 Alecu Ovidiu Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 70    Barbulescu Elena
2 3 Garbaciu Ovidiu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 70    Vladu Vasile
2 3 Streinu Catalina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 70    Cirstea Elena
2 3 Alexe Florin Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 69    Cirstea Elena
2 3 Calofir Mihaela - Valentina Sc. de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 69    Chiuchiunea Elena
2 3 Jilavu Georgiana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 68    Vladu Vasile
2 3 Raduca Marius - Laurentiu Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 68    Barbulescu Elena
2 3 Mandache Madalin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 67    Stefanescu Gheorghe
2 3 Macchi Sarah Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 65    Stefanescu Gheorghe
2 3 Mircea Dragos Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 62    Alesu Silvia
2 3 Scarlat Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 62    Alesu Silvia
2 3 Draguloiu Diana Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 61    Cirstea Elena
2 3 Stanca Rares Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 61    Stefanescu Gheorghe
2 3 Circiumaru Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 58    Alesu Silvia
2 3 Tudor Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 58    Stefanescu Gheorghe
2 4 Catanoiu Simona Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Cimpeanu Daniela
2 4 Popescu Adelina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Cimpeanu Daniela
2 4 Ionel Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Cimpeanu Daniela
2 4 Gealapu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 96  2 Matescu Simona
2 4 Florita Violeta Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Cimpeanu Daniela
2 4 Grosoiu Lucian - Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Nicolae Anca
2 4 Olteanu Rares Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Stefanescu Angela
2 4 Carnaru Ingrid - Adriana - Emilia Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 94  2 Dobre Stanca
2 4 Diaconu Claudiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Cimpeanu Daniela
2 4 Gigiu Octavian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Cimpeanu Daniela
2 4 Matei Silvana - Florentina Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 93  3 Dobre Stanca
2 4 Mihai Maria - Catalina Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 93  3 Dobre Stanca
2 4 Catrina Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Ilie Mariana
2 4 Nicolae Paul Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Stefanescu Angela
2 4 Visanescu Adina Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 92  3 Nicolaita Carmen
2 4 Geamanu Mihaela - Alin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 91  3 Nicolae Anca
2 4 Laufer Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Stefanescu Angela
2 4 Rogoveanu Stefanut Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 89  M Laufer Cristina
2 4 Dorita Marius Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 88  M Laufer Cristina
2 4 Pantucu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Stefanescu Angela
2 4 Alexandrescu Marian - Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 86  M Nicolae Anca
2 4 Coconu Taisia Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 86  M Nicolaita Carmen
2 4 Iancau Diana - Stefania Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 86  M Dobre Stanca
2 4 Iordache Alexandru Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 85  M Nicolaita Carmen
2 4 Nitulescu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 85  M Tesileanu Gabriela
2 4 Popescu Katia Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 85  M Nicolaita Carmen
2 4 Stoica Radu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 84  M Laufer Cristina
2 4 Florescu Iulian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Matescu Simona
2 4 Gheorghisor Sorina - Ana - Maria Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 83  M Dobre Stanca
2 4 Pop Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Cimpeanu Daniela
2 4 Cazan Geany Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Cimpeanu Daniela
2 4 Netoiu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Cimpeanu Daniela
2 4 Scherer Radu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Stefanescu Angela
2 4 Vasilescu Vlad Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 81  M Mares Adriana
2 4 Dicu Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 80  M Matescu Simona
2 4 Popescu Alexandra - Gabriela Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 75    Nicolaita Carmen
2 4 Dinca Lorena - Nicoleta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 73    Dobre Stanca
2 4 Popescu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 72    Laufer Cristina
2 4 Ciusnel Ciprian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 70    Matescu Simona
2 4 Marinescu Cosmin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 70    Cimpeanu Daniela
2 4 Ciobanu Victor Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 69    Matescu Simona
2 4 Tudose Daniel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 69    Cimpeanu Daniela
2 4 Ilea Adelina - Emanuela Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 68    Dobre Stanca
2 4 Nita Irina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 68    Nicolae Anca
2 4 Simion Diana - Nicoleta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 68    Dobre Stanca
2 4 Troceanu Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 66    Cimpeanu Daniela
2 5 Ralita Madalina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 98  1 Nasui Florin
2 5 Becheanu Daniela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  2 Popa Gratiela
2 5 Velicu Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Popa Gratiela
2 5 Ignat Horia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Nasui Mariana
2 5 Vlad Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Nasui Mariana
2 5 Ciulinca Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Nasui Mariana
2 5 Dobrita Madalin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Popa Gratiela
2 5 Ancuta Alexandra Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Popa Dorin
2 5 Lupu Laura Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
2 5 Popescu Raluca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
2 5 Staicu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
2 5 Encea Catalina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Nasui Mariana
2 5 Ciorceanu Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Nasui Mariana
2 5 Stirbescu Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Popa Gratiela
2 5 Enache Razvan Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 87  M Chiritescu Elena
2 5 Manda Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Nasui Florin
2 5 Sandu Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Nasui Mariana
2 5 Anca Gabriela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Nasui Mariana
2 5 Diaconu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 84  M Nasui Florin
2 5 Dumitrescu Mihnea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 84  M Popa Dorin
2 5 Pitur Sebastian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Popa Gratiela
2 5 Purcaru Ioana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 84  M Popa Dorin
2 5 Eremencu Elena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Popa Gratiela
2 5 Ghioca Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 83  M Nasui Florin
2 5 Popa Sara Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 83  M Ghimisi Dumitrel
2 5 Pirvu Denisa Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Nasui Mariana
2 5 Preda Claudiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Nasui Mariana
2 5 Barbu Simina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Nasui Mariana
2 5 Militaru Sorina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 81  M Nasui Florin
2 5 Obogeanu Teodora - Elena Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 81  M Dogaru Adrian
2 5 Ionescu Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Popa Gratiela
2 5 Popescu Alexandru - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 80  M Dogaru Adrian
2 5 Voican Sergiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Nasui Mariana
2 5 Pandelie Larisa Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 79    Nasui Florin
2 5 Baias Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 78    Popa Dorin
2 5 Floricel Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 78    Popa Dorin
2 5 Manolache Valeriu - Mihai Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 77    Dogaru Adrian
2 5 Tudor Catalin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 76    Nasui Florin
2 5 Udrel Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Nasui Mariana
2 5 Dicu Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 75    Nasui Florin
2 5 Fugaru Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 75    Nasui Florin
2 5 Iacob Ramona - Marina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 75    Stefana Gheorghe
2 5 Lioveanu Florentin - Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 75    Ciolan Emil
2 5 Craciun Andrada Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 74    Popa Gratiela
2 5 Duta Mihai Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 74    Popa Dorin
2 5 Perpelea Denisa Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 74    Popa Dorin
2 5 Ristea Andrei - Marius Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 74    Dogaru Adrian
2 5 Dumitrescu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 73    Popa Dorin
2 5 Dutulescu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 73    Popa Gratiela
2 5 Stefan Ion Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 71    Nasui Florin
2 5 Valcea Ionela Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 71    Popa Dorin
2 5 Belghiru Valentin Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 70    Munteanu Claudia
2 5 Andrei Marinel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 69    Nasui Florin
2 5 Grosu Elena - Madalina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 68    Stefana Gheorghe
2 5 Barbulescu Ingrid Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 67    Dogaru Adrian
2 5 Ghiorghe Alexandru - Andrei Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 67    Stefana Gheorghe
2 5 Postolache Marian - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 67    Dogaru Adrian
2 5 Bacanaru Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 63    Nasui Florin
2 5 Barbu Marian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 63    Popa Dorin
2 5 Barbu Vlad - Marian Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 63    Stefana Gheorghe
2 5 Bostan Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 63    Dogaru Adrian
2 5 Papa Claudiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 63    Popa Gratiela
2 5 Serban Loredana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 63    Popa Gratiela
2 5 Boroi Andreea Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 62    Stefana Gheorghe
2 5 Cincu Alexandra - Melania Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 59    Ciolan Emil
2 5 Paraschiv Flavius Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 59    Popa Dorin
2 5 Radoi Marius Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 55    Nasui Florin
2 5 Stancioiu Laura - Ioana Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 55    Ciolan Emil
2 5 Tabarca Raluca Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 55    Munteanu Claudia
2 5 Baluta Daria Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 53    Popa Dorin
2 5 Gutan Marina - Iuliana Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 51    Dogaru Adrian
2 5 Nedeloiu Adrian - Ionut Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 51    Ciolan Emil
2 5 Cilianu Vladut - Gabriel Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 47    Ciolan Emil
2 5 Constantin Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 47    Munteanu Claudia
2 5 Sulger Anda Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 47    Munteanu Claudia
2 5 Buzatu Denisa Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 43    Popa Dorin
2 5 Stancu Iulian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 42    Popa Dorin
2 5 Dragan Mihaela Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 31    Ciolan Emil
2 6 Dobrescu Diana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Nasui Mariana
2 6 Pescaru Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Nasui Mariana
2 6 Dumitru Lavinia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Nasui Mariana
2 6 Strungaru Diana Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 94  2 Dogaru Adrian
2 6 Aldea Lorena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Popa Gratiela
2 6 Florea Mircea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Nasui Mariana
2 6 Ionescu Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Nasui Mariana
2 6 Visan Cosmin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Nasui Mariana
2 6 Constantin Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
2 6 Stefan Dana Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 90  3 Munteanu Claudia
2 6 Trutescu Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
2 6 Baboi Mihaela Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 88  M Dogaru Adrian
2 6 Manolache Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 88  M Nasui Florin
2 6 Mezdrea Georgiana Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 85  M Dogaru Adrian
2 6 Florica Ovidiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Nasui Mariana
2 6 Ganescu Mihaela Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 82  M Stefana Gheorghe
2 6 Trasca Sorin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Nasui Florin
2 6 Gurlui Roberta Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 78    Munteanu Claudia
2 6 Oprea Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 78    Munteanu Claudia
2 6 Anuta Lorena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Popa Gratiela
2 6 Dan Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 76    Nasui Florin
2 6 Dragomir Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 76    Dogaru Adrian
2 6 Racaru Elena Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 76    Nasui Florin
2 6 Biscoveanu Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 75    Nasui Florin
2 6 Tache Elena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 74    Popa Gratiela
2 6 Opritescu Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 71    Munteanu Claudia
2 6 Dragulescu Costina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 67    Stefana Gheorghe
2 6 Tudor Alina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 58    Nasui Florin
2 7 Vava Teia Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 100  1 Popa Dorin
2 7 Pirosca Radu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Nasui Mariana
2 7 Tanasescu-Scarlat Chrys Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 99  1 Nasui Florin
2 7 Finta Ovidiu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 98  1 Popa Dorin
2 7 Gavrila Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 98  1 Popa Dorin
2 7 Milarez Razvan Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 98  1 Popa Dorin
2 7 Stefanescu Mihaela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Nasui Mariana
2 7 Chiriac Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Nasui Mariana
2 7 Pirvu Denisa Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Popa Gratiela
2 7 Mitruta Isabela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Nasui Mariana
2 7 Radulescu Ema Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 94  2 Popa Dorin
2 7 Safta Alina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Nasui Mariana
2 7 Tudose Alin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Nasui Mariana
2 7 Gibea Stefan Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 91  3 Nasui Florin
2 7 Vodita Stefan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Nasui Mariana
2 7 Mocanu Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
2 7 Sfetcu Andrei Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Stefana Gheorghe
2 7 Vlada Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Nasui Mariana
2 7 Petcu Gabriel - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Stefana Gheorghe
2 7 Stanciu Narcisa Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Nasui Mariana
2 7 Stoica Ioan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Nasui Mariana
2 7 Banica Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 76    Popa Dorin
2 7 Stefanescu Claudiu Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 66    Nasui Florin
2 8 Boroghina Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Nasui Mariana
2 8 Barbiua Raluca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Nasui Mariana
2 8 Pruna Diana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
2 8 Badoi Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Nasui Mariana
2 8 Ghindeanu Laura Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Popa Gratiela
2 8 Popescu Sorin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 84  M Ionita Adriana
2 8 Cirstea Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Popa Gratiela
2 8 Prodan Ioana - Maria Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Stefana Gheorghe
2 8 Bezna Ana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 78    Nasui Mariana
2 8 Conea Denisa Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Nasui Mariana
2 8 Stavre Teodor Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 74    Popa Gratiela
2 8 Trusca Elena - Monica Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Stefana Gheorghe
2 8 Ungureanu Teodora Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 74    Nasui Mariana
2 8 Marcu Costina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 72    Nasui Mariana
2 8 Martin Diana - Gabriela Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 69    Stefana Gheorghe
2 8 Apostol Stefan Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 62    Ionita Adriana
2 8 Bistriceanu Isabela - Cristina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 62    Stefana Gheorghe
2 9 M1 Mocanu Madalin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 90  3 Gusatu Ion
2 9 M1 Gusatu Iulia Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 83  M Gusatu Ion
2 9 M2 Ciobanu Gabriel Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 62    Popa Maria - Doina
2 9 M2 Iordache Marius Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 54    Popa Maria - Doina
2 9 M2 Militaru Mihai Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 38    Popa Maria - Doina
2 10 M1 Naiden Andretti Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 96  1 Gusatu Ion
2 10 M2 Vasilica Ciprian Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 59    Nicolaescu Nicolae
2 11 M2 Gavrila Ionela Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 69    Nicolaescu Nicolae
2 11 M2 Lixandroiu Ionela Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 55    Nicolaescu Nicolae
2 11 M2 State Alexandru Colegiul Tehnic Alexe Marin Slatina Slatina 47    Nicolaescu Nicolae
3 1 Lia Sara Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 100  1 Ruta Mihaela
3 1 Nuta Doria - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 100  1 Gheorghita Margareta
3 1 Aria Andreea - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 99  1 Gheorghita Margareta
3 1 Dumitru Liviu - Valentin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 98  1 Gheorghita Margareta
3 1 Florea Alina Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 98  1 Ruta Mihaela
3 1 Manolea Cristian - Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 98  1 Gheorghita Margareta
3 1 Crespi Teodora Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 95  2 Ruta Mihaela
3 1 Feraru Stefan - Lucian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Dimulescu Valeria
3 1 Prina Alexandru - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Dimulescu Valeria
3 1 Stancu Mihai - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Dimulescu Valeria
3 1 Nicolae Maria Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 91  3 Vile Mihaela
3 1 Bujgoi Mihnea - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Gheorghita Margareta
3 1 Dumitrescu Vlad Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 90  3 Ruta Mihaela
3 1 Farcasanu Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 90  3 Ruta Mihaela
3 1 Militaru Alexandru - Cristian Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 90  3 Gheorghita Margareta
3 1 Vancea Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 89  M Ruta Mihaela
3 1 Buzgurila Andrei Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 88  M Diaconescu Emilia
3 1 Ciobanu Mihai - Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Dimulescu Valeria
3 1 Datcu Andrei - Madalin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 86  M Gheorghita Margareta
3 1 Motoc Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Dimulescu Valeria
3 1 Pirvu Ion - Silviu Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Gheorghita Margareta
3 1 Serbanica Nicoleta - Romina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 84  M Gheorghita Margareta
3 1 Voica Alexandru - Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 84  M Ruta Mihaela
3 1 Diaconu Denis Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 83  M Ruta Mihaela
3 1 Manu Robert - Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 83  M Gheorghita Margareta
3 1 Ionescu Andrei - Ianis Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 82  M Ruta Mihaela
3 1 Calota Robert Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 81  M Georgescu Camelia
3 1 Girjoaba Lavinia - Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Dimulescu Valeria
3 1 Grigorescu Andreea - Iuliana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 81  M Dimulescu Valeria
3 1 Ioana Maria Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 81  M Diaconescu Emilia
3 1 Bizu Roxana - Elena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Dimulescu Valeria
3 1 Dumitrescu Andrei - Catalin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Gheorghita Margareta
3 1 Dumitrescu Eduard - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Gheorghita Margareta
3 1 Floarea Maria - Martina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Dimulescu Valeria
3 1 Ghita Eduard - Mario Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Gheorghita Margareta
3 1 Monea Cezara - Alexia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Dimulescu Valeria
3 1 Petra Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 80  M Vile Mihaela
3 1 Popa Andrei Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Diaconescu Emilia
3 1 Popinzareanu Rares Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 79    Diaconescu Emilia
3 1 Vladu Melania Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 79    Georgescu Camelia
3 1 Catanoiu Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 78    Dimulescu Valeria
3 1 Dinu Alina Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 78    Georgescu Camelia
3 1 Nicolae Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 78    Georgescu Camelia
3 1 Putinelu Mara Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 78    Vile Mihaela
3 1 Badalan Simona Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 77    Constantin Alina - Ofelia
3 1 Badea Maria - Raluca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Dimulescu Valeria
3 1 Nicolescu Cheti Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 77    Diaconescu Emilia
3 1 Diaconescu Clara Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 76    Diaconescu Emilia
3 1 Nuta Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Dimulescu Valeria
3 1 Sugubetu Adriana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 76    Dimulescu Valeria
3 1 Neacsu Stefan Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 74    Cirstea Iulia
3 1 Radu Mihai - Cosmin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 74    Gheorghita Margareta
3 1 Becheanu Petru Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 73    Cirstea Iulia
3 1 Draghiceanu Eduard Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 73    Cirstea Iulia
3 1 Manolache Radu - Mihail Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 73    Gheorghita Margareta
3 1 Radac Anaid - Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 72    Dimulescu Valeria
3 1 Vataselu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 72    Ruta Mihaela
3 1 Badoi Florin - Daniel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 71    Dimulescu Valeria
3 1 Borta Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 71    Gheorghita Margareta
3 1 Comanescu Stefan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 71    Dimulescu Valeria
3 1 Ionica Larisa Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 71    Cirstea Iulia
3 1 Iordache Valentin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 71    Georgescu Camelia
3 1 Luca Mihnea Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 71    Vile Mihaela
3 1 Pavaleanu Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 71    Cirstea Iulia
3 1 Radoi Darius Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 71    Ruta Mihaela
3 1 Scorbureanu Adinel Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 71    Cirstea Iulia
3 1 Zorzoliu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 71    Vile Mihaela
3 1 Caruntu Dana - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 70    Dimulescu Valeria
3 1 Chira David Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 70    Cirstea Iulia
3 1 Constantin Riana - Elena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 70    Dimulescu Valeria
3 1 Mandache Mihaela - Denisa Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 70    Gheorghita Margareta
3 1 Rusanescu Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 70    Ruta Mihaela
3 1 Stoica Alina Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 70    Constantin Alina - Ofelia
3 1 Vlasceanu Marina - Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 69    Gheorghita Margareta
3 1 Buscu Antonio Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 68    Cirstea Iulia
3 1 Ivanescu Adriana Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 68    Constantin Alina - Ofelia
3 1 Nuta Lucian Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 68    Constantin Alina - Ofelia
3 1 Cristescu Ionut - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 67    Dimulescu Valeria
3 1 Dobromir Cristian Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Caracal Caracal 67    Ruta Mihaela
3 1 Florea Raluca - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 67    Dimulescu Valeria
3 1 Petre Dragos Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 67    Diaconescu Emilia
3 1 Solnitaru Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 66    Georgescu Camelia
3 1 Szocs Luca Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 66    Diaconescu Emilia
3 1 Truica Alexandra - Elena Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 66    Gheorghita Margareta
3 1 Din Albert - Constantin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 65    Dimulescu Valeria
3 1 Dogaru Anca Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 65    Vile Mihaela
3 1 Dutu Anamaria - Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 65    Gheorghita Margareta
3 1 Mandache Marius - Viorel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 65    Gheorghita Margareta
3 1 Rasoga Daniela Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 65    Constantin Alina - Ofelia
3 1 Smaranda Alexia Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 65    Diaconescu Emilia
3 1 Smarandache Andreea Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 65    Cirstea Iulia
3 1 Tapescu Iustin Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 65    Cirstea Iulia
3 1 Patrascoiu Robert Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 64    Cirstea Iulia
3 1 Bratu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 63    Cirstea Iulia
3 1 Antonie Ionela Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 62    Barascu Paula
3 1 Popescu Paul - Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 62    Gheorghita Margareta
3 1 Iliescu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 61    Vile Mihaela
3 1 Pricoliciu Laura - Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 61    Gheorghita Margareta
3 1 Antonie Diana Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 60    Barascu Paula
3 1 Ciobanu Alexandru Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 60    Constantin Alina - Ofelia
3 1 Ciobanu Leontin - Iliuta Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 59    Varzaru Geanina
3 1 Alexe Maria - Giulia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 56    Dimulescu Valeria
3 1 Cruceru Cristian Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 55    Barascu Paula
3 1 Drugu Patricia Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 55    Constantin Alina - Ofelia
3 1 Musea Iuliana Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 50    Barascu Paula
3 1 Stanciucu Sorin Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 50    Barascu Paula
3 1 Taifas Florian - Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 50    Dimulescu Valeria
3 1 Voicu Daria - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 50    Gheorghita Margareta
3 2 Coneschi Vlad Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Medaru Olimpia
3 2 Stefanescu Anastasia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Medaru Olimpia
3 2 Oprea Marina Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 96  1 Georgescu Maria
3 2 Brindusoiu Antonia Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Cristescu Reluta
3 2 Logofatu Patricia Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 95  2 Tomireanu Nicolae
3 2 Rusu Gabriela - Claudia Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 94  2 Cristescu Reluta
3 2 Uritu Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 94  2 Cristescu Reluta
3 2 Cruceru Robert Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 93  3 Pietreanu Coralia
3 2 Drinciu Cristina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Dumitru Marieta
3 2 Ionita Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Medaru Olimpia
3 2 Constantin Bianca Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 92  3 Marinescu Aurelia
3 2 Ghioca Robert - Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Eremia Nicolae
3 2 Robescu Nicolae - Gabriel Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 92  3 Eremia Maria
3 2 Cojocaru Andra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Dumitru Marieta
3 2 Dina Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 91  3 Nicolae Gabriela
3 2 Margheanu Cristina - Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 91  3 Georgescu Maria
3 2 Ghencea Lavinia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Dumitru Marieta
3 2 Ilie Ana - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Medaru Olimpia
3 2 Buzna Eduard Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Dumitru Marieta
3 2 Ghencea Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Dumitru Marieta
3 2 Nita Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 89  M Cristescu Reluta
3 2 Palastea Ema Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 89  M Pietreanu Coralia
3 2 Vlaicu Sebastian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Medaru Olimpia
3 2 Dobre Andreea Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 88  M Nicolae Gabriela
3 2 Lunganu Andreea - Valentina Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 88  M Georgescu Maria
3 2 Neacsu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Medaru Olimpia
3 2 Pruna Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 88  M Cristescu Reluta
3 2 Simion Luana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Dumitru Marieta
3 2 Tulbea Adrian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Dumitru Marieta
3 2 Viespe Denis Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 88  M Tomireanu Nicolae
3 2 Barbuica Todor - Marius Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 87  M Georgescu Maria
3 2 Bubuianu Simeon Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Dumitru Marieta
3 2 Pirvu Razvan - Florin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 87  M Eremia Nicolae
3 2 Popescu Alexandru - Mario Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 87  M Duta Sofia
3 2 Ulmeanu Alina - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 87  M Georgescu Maria
3 2 Donciu Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 86  M Tomireanu Nicolae
3 2 Feteleanu Alexia Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 86  M Pietreanu Coralia
3 2 Niculaie Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 86  M Cristescu Reluta
3 2 Tuturluta Geani - Fabian Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 86  M Cristescu Reluta
3 2 Boroi Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Dumitru Marieta
3 2 Jarca Andi - Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 85  M Georgescu Maria
3 2 Mitran Marian Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 85  M Cristescu Reluta
3 2 Corbeanu Denisa Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 84  M Cristescu Reluta
3 2 Gioarsa Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Dumitru Marieta
3 2 Toader Ionut Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 84  M Pietreanu Coralia
3 2 Cirjan Nicoleta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 83  M Matache Mariana
3 2 Cruceru Sorin - Marinel Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 83  M Eremia Maria
3 2 Dragoi Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Dumitru Marieta
3 2 Feraru Iulia Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 83  M Marinescu Aurelia
3 2 Gogot Raul Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 83  M Cristescu Reluta
3 2 Soreata Alex Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 83  M Ivan Daniela
3 2 Anghel - Paraschiv Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Medaru Olimpia
3 2 Ghidanac Andrei Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 82  M Nicolae Gabriela
3 2 Pohata Stefania Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 82  M Ivan Daniela
3 2 Talevici Adela Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 82  M Matache Mariana
3 2 Tudor Ionut Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 81  M Cristescu Reluta
3 2 Fana Ioana - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 80  M Georgescu Maria
3 2 Iordache Vlad Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Medaru Olimpia
3 2 Muculis Andreas Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 80  M Pietreanu Coralia
3 2 Ciobanu Andreea - Daniela Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 79    Eremia Maria
3 2 Dragnea Vlad - Andrei Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 79    Eremia Maria
3 2 Lemnaru Camelia Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 79    Ivan Daniela
3 2 Manda Alexandru - Marinel Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 79    Eremia Maria
3 2 Cojocaru Stefania Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 78    Pietreanu Coralia
3 2 Ghidarcea Darius Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 78    Cristescu Reluta
3 2 Paraschiv Luchiana Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 78    Pietreanu Coralia
3 2 Cocosatu Veronica Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 77    Nicolae Gabriela
3 2 Gherghina Andreea Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 77    Nicolae Gabriela
3 2 Tanase Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Medaru Olimpia
3 2 Tosu Alexandru Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 77    Nicolae Gabriela
3 2 Nae Nicusor Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 76    Matache Mariana
3 2 Voica Alina - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 76    Georgescu Maria
3 2 Grosu Cristiana Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 73    Nicolae Gabriela
3 2 Cocosila Bianca - Maria Sc. cu Cls. I-VIII Stefan Protopopescu Slatina Slatina 72    Georgescu Maria
3 2 Saitoc - Grigoroscuta Raluca - Luiza Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 71    Eremia Maria
3 2 Fulga Alexia Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 70    Pietreanu Coralia
3 2 Veria Andrei Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 69    Nicolae Gabriela
3 2 Abagiu Madalina Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 68    Nicolae Gabriela
3 2 Spataru Cristian Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 68    Nicolae Gabriela
3 2 Dutu Anda Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 61    Nicolae Gabriela
3 2 Nitu Ana - Maria Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 43    Nicolae Gabriela
3 2 Ciuica Radu Colegiul National Ion Minulescu Slatina Slatina 41    Nicolae Gabriela
3 3 Duta Ioana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 99  1 Vladu Mariana
3 3 Lunganu Denisa Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 98  1 Cirstea Elena
3 3 Guta Dan Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 97  1 Cirstea Elena
3 3 Ifrim Miruna Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 96  1 Cirstea Elena
3 3 Povarna Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 96  1 Vladu Mariana
3 3 Paunescu Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Caciu Elena
3 3 Mladin Raisa Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 93  3 Vladu Mariana
3 3 Barbulescu Miruna Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 92  3 Vladu Mariana
3 3 Botoman Dragos Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Caciu Elena
3 3 Calinescu Daniel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Pintescu Cornelia
3 3 Chelaru Alexandra Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 92  3 Vladu Mariana
3 3 Dabu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 92  3 Vladu Mariana
3 3 Dan Eliana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Popescu Luminita
3 3 Florescu Robert Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Caciu Elena
3 3 Ivan Catalin Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 92  3 Vladu Mariana
3 3 Streinu Catalina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 92  3 Cirstea Elena
3 3 Olaru Andreea Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 91  3 Cirstea Elena
3 3 Sebestean Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Caciu Elena
3 3 Badea Stefan Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Cirstea Elena
3 3 Dimulescu Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Caciu Elena
3 3 Mitrache Octavian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Vladu Mariana
3 3 Spiridon Octavian Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 90  3 Cirstea Elena
3 3 Enache Eduard Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 89  M Vladu Mariana
3 3 Muruga Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 89  M Alesu Silvia
3 3 Bagiu Adriana Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 88  M Chiuchiunea Elena
3 3 Frunza Ovidiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Popescu Luminita
3 3 Gusa Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 87  M Vladu Mariana
3 3 Schinteie Andreea Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 87  M Barbulescu Elena
3 3 Abagiu Andreea Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 86  M Cirstea Elena
3 3 Alexe Florin Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 86  M Cirstea Elena
3 3 Calinescu Marina Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Mariana
3 3 Catanoiu Cezar Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Mariana
3 3 Garbaciu Ovidiu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Vasile
3 3 Lazar Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Vasile
3 3 Udrescu Brenda Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 86  M Vladu Mariana
3 3 Popescu Cristina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 85  M Cirstea Elena
3 3 Rizea Dennis Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Alesu Silvia
3 3 Rusoiu Dan Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 85  M Cirstea Elena
3 3 Marinescu Catalina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Caciu Elena
3 3 Burca Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Vladu Vasile
3 3 Ciausu Elena - Diana Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 83  M Chiuchiunea Elena
3 3 Lica Lorena Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 83  M Stefanescu Gheorghe
3 3 Voicu Tiana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Alesu Silvia
3 3 Danciulescu Andrada Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Caciu Elena
3 3 Raicu Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 82  M Vladu Mariana
3 3 Broboana Anisoara - Elena Scoala de Arte si Meserii Crimpoia Crimpoia 81  M Chiuchiunea Elena
3 3 Mirea Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 81  M Vladu Mariana
3 3 Legea Agnes Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 79    Caciu Elena
3 3 Paunescu Matei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 79    Caciu Elena
3 3 Vasilescu Marius Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 77    Pintescu Cornelia
3 3 Delurintu Alexia Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 76    Vladu Mariana
3 3 Ganesanu Ionela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 75    Alesu Silvia
3 3 Protopopu Simona Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 75    Vladu Mariana
3 3 Pruna Adriana Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 73    Stefanescu Gheorghe
3 3 Patru Cosmin Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 40    Cirstea Elena
3 4 Netoiu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Cimpeanu Daniela
3 4 Alexandrescu Marian - Gabriel Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 99  1 Nicolae Anca
3 4 Florita Violeta Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Cimpeanu Daniela
3 4 Grosoiu Andrei - Lucian Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 99  1 Nicolae Anca
3 4 Ionel Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Cimpeanu Daniela
3 4 Popescu Adelina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Cimpeanu Daniela
3 4 Tircomnicu Vladut Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 99  1 Laufer Cristina
3 4 Coconu Taisia Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 98  1 Nicolaita Carmen
3 4 Iancau Stefania Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 98  1 Dobre Stanca
3 4 Gigiu Octavian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Cimpeanu Daniela
3 4 Vlad Florin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Stefanescu Angela
3 4 Diaconu Claudiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  2 Cimpeanu Daniela
3 4 Carnaru Ingrid Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 95  2 Dobre Stanca
3 4 Gheorghisor Sorina Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 95  2 Dobre Stanca
3 4 Dadulescu Bianca Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 93  3 Nicolaita Carmen
3 4 Gealapu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 92  3 Matescu Simona
3 4 Nicolae Paul Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Stefanescu Angela
3 4 Stoica Radu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 91  3 Laufer Cristina
3 4 Vasilescu Vlad Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Titulescu Slatina Slatina 90  3 Mares Adriana
3 4 Cazan Geany Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 88  M Cimpeanu Daniela
3 4 Simion Nicoleta Colegiul National Vocational Nicolae Titulescu Slatina Slatina 88  M Dobre Stanca
3 4 Ionescu Andrei Colegiul National Ionita Asan Caracal Caracal 86  M Nita Carmen
3 4 Diaconu Robert Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 84  M Cimpeanu Daniela
3 4 Marinescu Cosmin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Cimpeanu Daniela
3 4 Pop Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 79    Cimpeanu Daniela
3 4 Tudose Daniel Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 79    Cimpeanu Daniela
3 4 Cristescu Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Coculescu Scornicesti Scornicesti 78    Lica Nadia
3 4 Nitulescu Alexandra Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 73    Tesileanu Gabriela
3 4 Manescu Madalina Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Coculescu Scornicesti Scornicesti 53    Lica Nadia
3 4 Dondea Bianca Sc. cu Cls. I-VIII Nicolae Coculescu Scornicesti Scornicesti 51    Lica Nadia
3 5 Ignat Horia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 100  1 Nasui Mariana
3 5 Vlad Razvan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 99  1 Nasui Mariana
3 5 Craciun Andrada Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 98  1 Popa Gratiela
3 5 Anca Gabriela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Nasui Mariana
3 5 Baias Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 97  1 Popa Dorin
3 5 Becheanu Daniela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Popa Gratiela
3 5 Dobrita Madalin Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Popa Gratiela
3 5 Stirbescu Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Popa Gratiela
3 5 Ciorceanu Andrei Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  2 Nasui Mariana
3 5 Voinic Alin Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 96  2 Nasui Florin
3 5 Dumitrescu Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 95  2 Popa Dorin
3 5 Ionescu Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  2 Popa Gratiela
3 5 Manda Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 95  2 Nasui Florin
3 5 Ciulinca Mihai Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Nasui Mariana
3 5 Velicu Ioana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 93  3 Popa Gratiela
3 5 Popescu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 92  3 Dogaru Adrian
3 5 Buturoiu Alexandra Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 91  3 Radu Teodor
3 5 Ancuta Alexandra Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Popa Dorin
3 5 Baluta Daria Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Popa Dorin
3 5 Obogeanu Theodora Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 90  3 Dogaru Adrian
3 5 Vilcea Ionela Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Popa Dorin
3 5 Manolache Valeriu Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 85  M Dogaru Adrian
3 5 Barbu Marian Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 84  M Popa Dorin
3 5 Fulga Andreea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 83  M Popa Dorin
3 5 Lupu Laura Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 82  M Popa Gratiela
3 5 Postolache Marian Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 82  M Dogaru Adrian
3 5 Purcaru Ioana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 82  M Popa Dorin
3 5 Barbulescu Ingrid Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 81  M Dogaru Adrian
3 5 Ristea Andrei Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 81  M Dogaru Adrian
3 5 Diaconu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 80  M Nasui Florin
3 5 Dumitrescu Mihnea Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 80  M Popa Dorin
3 5 Eremencu Elena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Popa Gratiela
3 5 Gutan Marina Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 80  M Dogaru Adrian
3 5 Sandu Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Nasui Mariana
3 5 Duta Mihai Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 73    Popa Dorin
3 5 Calcan Ramona Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 69    Dogaru Adrian
3 5 Dutulescu Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 69    Popa Gratiela
3 5 Floricel Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 69    Popa Dorin
3 5 Marineci Madalina Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 69    Dogaru Adrian
3 5 Joita Larisa Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 63    Dogaru Adrian
3 5 Perpelea Denisa Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 62    Popa Dorin
3 5 Grosu Elena - Madalina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 57    Stefana Gheorghe
3 5 Doran Diana - Nicoleta Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 56    Stefana Gheorghe
3 5 Paraschiv Flavius Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 56    Popa Dorin
3 5 Bancu Fredi Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 55    Dogaru Adrian
3 5 Stoica Elena Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 54    Dogaru Adrian
3 5 Gavrilescu Malina Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 53    Dogaru Adrian
3 5 Iacob Ramona - Marina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 52    Stefana Gheorghe
3 5 Zorlescu Isabela Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 51    Dogaru Adrian
3 5 Necsulescu Anca Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 50    Dogaru Adrian
3 5 Patru Isabel Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 50    Dogaru Adrian
3 5 Safciu Constantin Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 50    Dogaru Adrian
3 5 Vasile Cristina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 50    Radu Teodor
3 5 Vieru Denisa Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 50    Dogaru Adrian
3 6 Mircescu Malina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 97  1 Popa Gratiela
3 6 Gheorghe Cristina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 96  1 Popa Gratiela
3 6 Luta Florin Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 95  1 Dogaru Adrian
3 6 Dinu Amalia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 94  2 Popa Gratiela
3 6 Eremia Iulia Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 93  2 Dogaru Adrian
3 6 Manolache Stefania Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 93  2 Nasui Florin
3 6 Popa Ioana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 93  2 Popa Dorin
3 6 Matei Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Popa Gratiela
3 6 Dumitru Lavinia Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Nasui Mariana
3 6 Istrate Cristian Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Popa Gratiela
3 6 Ciobanu Robert Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
3 6 Florica Ovidiu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
3 6 Petcu Paula Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Popa Gratiela
3 6 Pescaru Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Nasui Mariana
3 6 Radu Alexandra Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 84  M Popa Dorin
3 6 Constantin Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Popa Gratiela
3 6 Pana Mihnea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Popa Gratiela
3 6 Velea Andreea Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 83  M Dogaru Adrian
3 6 Alexe Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 81  M Dogaru Adrian
3 6 Trutescu Bogdan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Nasui Mariana
3 6 Mezdrea Georgiana Sc. cu Cls. I-VIII C-tin Brancoveanu Slatina Slatina 73    Dogaru Adrian
3 6 Mitrofan Radu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 73    Popa Gratiela
3 6 Tache Elena Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 73    Popa Gratiela
3 6 Ducu Mihaela Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 65    Stefana Gheorghe
3 6 Ganescu Mihaela Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 62    Stefana Gheorghe
3 6 Dragulescu Costina Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 61    Stefana Gheorghe
3 6 Baragan Georgiana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 60    Popa Gratiela
3 6 Raduica Alexandru Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 60    Popa Gratiela
3 7 Vava Teia Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 100  1 Popa Dorin
3 7 Finta Ovidiu Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 99  1 Popa Dorin
3 7 Tanasescu - Scarlat Chrys Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 97  1 Nasui Florin
3 7 Ghira Andreas Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 96  1 Popa Dorin
3 7 Milarez Razvan Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 96  1 Popa Dorin
3 7 Pirosca Radu Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Nasui Mariana
3 7 Stefanescu Mihaela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 92  3 Nasui Mariana
3 7 Vodita Stefan Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  3 Nasui Mariana
3 7 Banica Alexandru Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Popa Dorin
3 7 Chiriac Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 90  3 Nasui Mariana
3 7 Gavrila Andrei Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 90  3 Popa Dorin
3 7 Mitruta Isabela Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Nasui Mariana
3 7 Radulescu Ema Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 85  M Popa Dorin
3 7 Balasa Oana Liceul cu Program Sportiv Slatina Slatina 80  M Popa Dorin
3 7 Safta Alina Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 80  M Nasui Mariana
3 7 Mocanu Andreea Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 69    Nasui Mariana
3 7 Stefanescu Claudiu Sc. cu Cls. I-VIII Nr. 3 Slatina Slatina 62    Nasui Florin
3 8 Barbuia Raluca Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 95  1 Nasui Mariana
3 8 Pruna Diana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 91  2 Popa Gratiela
3 8 Popescu Sorin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 90  3 Ionita Adriana
3 8 Ghindeanu Laura Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 86  M Popa Gratiela
3 8 Lutu Ana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 85  M Popa Gratiela
3 8 Badoi Maria Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 83  M Nasui Mariana
3 8 Martin Diana - Gabriela Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Stefana Gheorghe
3 8 Prodan Ioana - Maria Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Stefana Gheorghe
3 8 Trusca Elena - Monica Sc. cu Cls. I-VIII George Poboran Slatina Slatina 80  M Stefana Gheorghe
3 8 Amza Georgiana Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 71    Ionita Adriana
3 8 Ilie Georgiana Sc. cu Cls. I-VIII Eugen Ionescu Slatina Slatina 62    Popa Gratiela
3 9 M1 Mocanu Madalin Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 92  1 Gusatu Ion
3 9 M2 Matei Sabina Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 42    Radu Teodor
3 9 M2 Gilca Giulia Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 37    Radu Teodor
3 9 M2 Trusca Daniela Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 33    Radu Teodor
3 10 M1 Naiden Andretti Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 92  1 Gusatu Ion
3 12 M1 Craciunoiu Andrei Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 90  1 Radu Teodor
3 12 M2 Cojocaru Mihai - Cosmi Colegiul National Radu Greceanu Slatina Slatina 49    Radu Teodor



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018