Rezultate Arhiva editia 2011-2012 IS101

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 1 ARAMA M. MIHNEA IOAN SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 ARITON T. ANA MARIA SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 AZOITEI C. ALEXANDRA SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 BABII DARIA SC JUNIOR IASI 100  1 PENU IULIANA
2 1 BALAN IOANA CNGB IASI 100  1 LUPU OANA
2 1 BARBU MATEI SC HASDEU IASI 100  1 DOROFTE ECATERINA
2 1 BERTEA SILVIAN CODRIN CNGB IASI 100  1 LUPU OANA
2 1 BUGOI RARES SC JUNIOR IASI 100  1 PENU IULIANA
2 1 BUTNARU MARIA V LUPULUI V LUPULUI 100  1 PREPELITA MAGDALENA
2 1 CHIRIAC C. GABRIEL CALIN SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 CHITESCU MARCU KOGALNICEANU IASI 100  1 Prof. Savu Diana
2 1 COCEA A. ALEXANDRU SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 COZMA S. TEODOR CRISTIAN SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 DASCALU N. ALECSIA-ELENA ALECSANDRI IASI 100  1 Elena Craus
2 1 DIMITRIU S. CODRIN-GABRIEL ALECSANDRI IASI 100  1 Elena Craus
2 1 DIRTU BOGDAN SC HASDEU IASI 100  1 SOLOMON CRISTINA
2 1 DUMITRIU IUSTINIAN SC INTERN. SPECTRUM IASI 100  1 MIHALACHE NADIA
2 1 FOIA A.L. ALEXIA-MARIA ALECSANDRI IASI 100  1 Elena Craus
2 1 GHEORGHIU ANDREI SC HASDEU IASI 100  1 DOROFTE ECATERINA
2 1 GOLOGAN DIMITRIE SC JUNIOR IASI 100  1 PENU IULIANA
2 1 GORIUC STEFAN SC HASDEU IASI 100  1 DOROFTE ECATERINA
2 1 ILIE E. ALEXANDRU SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 IONCIOAIA CALIN KOGALNICEANU IASI 100  1 Prof. Savu Diana
2 1 IRINA DANIEL V LUPULUI V LUPULUI 100  1 PREPELITA MAGDALENA
2 1 JECKEL C. SEBASTIAN ANDREI SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 KELLER NICOLE KOGALNICEANU IASI 100  1 Prof. Savu Diana
2 1 LIVADARU B. ANA-MARIA SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 LUNCA DARIA BARSANESCU IASI 100  1 PETREA MARIA
2 1 MAXIM C. STEFAN RARES SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 MELINTE ALEXANDRA GEORGIANA CNGB IASI 100  1 LUPU OANA
2 1 MIHAESCU C. TUDOR ALECSANDRI IASI 100  1 Elena Craus
2 1 MIRONEANU C. STEFANIA ALECSANDRI IASI 100  1 Elena Craus
2 1 PRODAN ALEXANDRU SC HASDEU IASI 100  1 STEFAN LIVIU
2 1 RADUCANU ALEXANDRU SC JUNIOR IASI 100  1 PENU IULIANA
2 1 RAICU MIHAI BOGDAN BARSANESCU IASI 100  1 ANDREI DOINA
2 1 SARDARU C. ALEXANDRA CRISTIANA SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 SCOBAN C. ALIN GABRIEL SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 TARABOANTA A. MARIA SC CAZIMIR IASI 100  1
2 1 Zaharia Stefan Cosmin BARSANESCU IASI 100  1 ANDREI DOINA
2 1 ZMUSCHI LAKSHMI SC BARNOVA BARNOVA 98  2 MOCANU ALINA
2 1 ACOSTACHIOAIE ANASTASIA MARIA CNGB IASI 95  3 LUPU OANA
2 1 AGACHE ADINA V LUPULUI V LUPULUI 95  3 PREPELITA MAGDALENA
2 1 BADARAU-RATA C. DAN CALIN SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 BIRSAN C. ALEXIA MARIA SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 BUTNARIU CRISTINA SC HASDEU IASI 95  3 DOROFTE ECATERINA
2 1 CHIRCA RIANA BARSANESCU IASI 95  3 ANDREI DOINA
2 1 CONDREA DARIA SC HASDEU IASI 95  3 DOROFTE ECATERINA
2 1 COPACINSCHI R. ALESSIA MARIA SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 CRISTEA DARIA ELENA CNGB IASI 95  3 LUPU OANA
2 1 DANILA ANDREI SC JUNIOR IASI 95  3 PENU IULIANA
2 1 DRAGAN FILIP V LUPULUI V LUPULUI 95  3 PREPELITA MAGDALENA
2 1 Fieraru Ioana BARSANESCU IASI 95  3 ANDREI DOINA
2 1 GRADINARIU ANTONIA ELENA CNGB IASI 95  3 LUPU OANA
2 1 HOLBAN LIVIA V LUPULUI V LUPULUI 95  3 PREPELITA MAGDALENA
2 1 HURMUZACHE G. MARIA IOANA SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 ILIE P. MATEI GEORGE SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 IRICIUC GEORGIANA V LUPULUI V LUPULUI 95  3 PREPELITA MAGDALENA
2 1 LEHACI MIRUNA SC HASDEU IASI 95  3 DOROFTE ECATERINA
2 1 Muntean Rares KOGALNICEANU IASI 95  3 Prof. Savu Diana
2 1 NITA ADELINA BARSANESCU IASI 95  3 ANDREI DOINA
2 1 NOFAL H. JABEL SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 OLINICI ECATERINA SC HASDEU IASI 95  3 DOROFTE ECATERINA
2 1 PROFIR M.D. TEOFANA ALECSANDRI IASI 95  3 Elena Craus
2 1 RACOVITA D. ROBERT SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 SACARESCU C. MARIA REBECCA SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 SANDULACHE C. RARES STEFAN SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 STRACHINAR A. ALEXANDRU ALECSANDRI IASI 95  3 Elena Craus
2 1 STRAUB I. ECATERINA SC CAZIMIR IASI 95  3
2 1 TAUTESCU ANDREEA V LUPULUI V LUPULUI 95  3 PREPELITA MAGDALENA
2 1 TIBANESCU ANDREEA KOGALNICEANU IASI 95  3 Prof. Savu Diana
2 1 TUDOSE C. ALEXIA-MARIA ALECSANDRI IASI 95  3 Elena Craus
2 1 UNGUREANU SABINA BARSANESCU IASI 95  3 PETREA MARIA
2 1 ROBU P. MIRCEA-PAVEL ALECSANDRI IASI 93  3 Elena Craus
2 1 ANECULAESEI F. DARIA MARIA SC CAZIMIR IASI 92  3
2 1 COTARLICI ALEX BARSANESCU IASI 92  3 ANDREI DOINA
2 1 Borsinschi IOANA DENISA SC MAIORESCU IASI 91  3 CATRUC CORNELIA
2 1 ANDREI IULIA V LUPULUI V LUPULUI 90  3 PREPELITA MAGDALENA
2 1 BALANICI SERGIU KOGALNICEANU IASI 90  3 Prof. Savu Diana
2 1 BIRLIBA C.M. MARIA-TEODORA ALECSANDRI IASI 90  3 Elena Craus
2 1 BULEI TEODORA ANDREEA CNGB IASI 90  3 LUPU OANA
2 1 DUMITRIU O. DENISA MARIA SC CAZIMIR IASI 90  3
2 1 GULEI ILINCA V LUPULUI V LUPULUI 90  3 PREPELITA MAGDALENA
2 1 KELLER R. INGRID SC CAZIMIR IASI 90  3
2 1 NICOARA SELENA SC JUNIOR IASI 90  3 PENU IULIANA
2 1 PRISACARIU F. MATEI ALECSANDRI IASI 90  3 Elena Craus
2 1 TARABUTA V. AMALIA ALECSANDRI IASI 90  3 Elena Craus
2 1 Terchea Alexandru KOGALNICEANU IASI 90  3 Prof. Savu Diana
2 1 TUDOSA CODRIN BARSANESCU IASI 90  3 ANDREI DOINA
2 1 ZOTA V. RARES VASILE SC CAZIMIR IASI 88  M
2 1 CHIRILA DAN BARSANESCU IASI 85  M ANDREI DOINA
2 1 Molociniuc Andrei KOGALNICEANU IASI 85  M Prof. Savu Diana
2 1 TASCU MARTA BARSANESCU IASI 85  M ANDREI DOINA
2 1 VITCU GABRIEL SC SYLVA IASI 85  M
2 1 PASCAL MARIUCA SC HASDEU IASI 84  M DOROFTE ECATERINA
2 1 VOINO ANA - MARIA SC SYLVA IASI 84  M
2 1 MARTINAS IOANA MARIA CNGB IASI 83  M LUPU OANA
2 1 DUMITRASCU STEFAN BARSANESCU IASI 80  M ANDREI DOINA
2 1 DURA DANIEL KOGALNICEANU IASI 80  M Prof. Savu Diana
2 1 GHERGHEL COSMIN SC SYLVA IASI 80  M
2 1 PADUREANU ECATERINA SC JUNIOR IASI 80  M PENU IULIANA
2 1 Sava-Pav?l Iustina KOGALNICEANU IASI 80  M Prof. Savu Diana
2 1 SURU TEODOR MIREL CNGB IASI 80  M LUPU OANA
2 1 ZAHARIA MADALINA SC SYLVA IASI 80  M
2 1 PAVEL BIANCA SC JUNIOR IASI 78    PENU IULIANA
2 1 TOPA M. ROBERT-GEORGE ALECSANDRI IASI 78    Elena Craus
2 1 MUSTEATA DENIS SC SYLVA IASI 75   
2 1 CIRNU DRAGOS SC BARNOVA BARNOVA 73    MOCANU ALINA
2 1 TIMUS SOFIA SC INTERN. SPECTRUM IASI 70    MIHALACHE NADIA
2 2 BOBOC THEA SC HASDEU IASI 100  1 CHIRILA LAURA
2 2 DONIA ANDREI SC HASDEU IASI 100  1 CHIRILA LAURA
2 2 STRUGARIU C. STEFAN VLADIMIR SC CAZIMIR IASI 100  1
2 2 BUGA RARES SC AL. CEL BUN IASI 99  2 CATIA EUGENIA
2 2 CIOBANU RADU EUROED IASI 99  2 CIRSMARI RAMONA
2 2 Ciocoiu Alexandru KOGALNICEANU IASI 99  2 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Lefter Lucia Maria CNME IASI 99  2 Benedek E.
2 2 NIMIGEANU IOANA SC HASDEU IASI 99  2 HUDISTEANU DOMNICA
2 2 PANTIRU IUSTINA SC AL. CEL BUN IASI 99  2 CRAUCIUC MARIA
2 2 Pricop Tudor NEGRUZZI IASI 99  2 Iarovoi Raluca
2 2 SiRBU TRAIAN SC JUNIOR IASI 99  2 MINEA LILIANA
2 2 Chireac Vlad SC M.KOGALNICEANU IASI 98  3 Inv. Sirbu Lenu?a
2 2 Aungurencei Miruna BARSANESCU IASI 97  3 Cretu C.
2 2 Busca-Fainarea Maria KOGALNICEANU IASI 97  3 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 MIndrilA Cosmin KOGALNICEANU IASI 97  3 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 PLESCAN MATEI SC JUNIOR IASI 97  3 MINEA LILIANA
2 2 RUSU EDUARD SC HASDEU IASI 97  3 HUDISTEANU DOMNICA
2 2 TEPOI EVA SC JUNIOR IASI 97  3 MINEA LILIANA
2 2 Vataman Smaranda Sc. Ion Creanga IASI 97  3 Andriescu Lucretia
2 2 Ciobanu Vlad KOGALNICEANU IASI 96  3 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Ciorap Silviu Sc. Ion Creanga IASI 96  3 Andriescu Lucretia
2 2 Corbu Aida Elena CNME IASI 96  3 Benedek E.
2 2 HUDISTEANU MIHAELA SC HASDEU IASI 96  3 HUDISTEANU DOMNICA
2 2 Spanu Ionut BARSANESCU IASI 96  3 Popa E.
2 2 TUGURLAN IONUT SC AL. CEL BUN IASI 96  3 CRAUCIUC MARIA
2 2 ANTOHE RARES SC HASDEU IASI 95  3 HUDISTEANU DOMNICA
2 2 BUTNARU ANDREEA SC HASDEU IASI 95  3 CHIRILA LAURA
2 2 Grosu Stefana KOGALNICEANU IASI 95  3 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 MUHA IOANA SC CAZIMIR IASI 95  3 VASILACHE ANISOARA
2 2 Rusu George NEGRUZZI IASI 95  3 Iarovoi Raluca
2 2 SAMSON CORINA SC AL. CEL BUN IASI 95  3 CRAUCIUC MARIA
2 2 TABACARU BIANCA SC HASDEU IASI 95  3 BODESCU MARIA
2 2 Cebotaru Raluca BARSANESCU IASI 94  3 Dorosinca C.
2 2 CHELARIU ROBERT SC HASDEU IASI 94  3 CHIRILA LAURA
2 2 CHIRILA TUDOR SC AL. CEL BUN IASI 94  3 CRAUCIUC MARIA
2 2 Grigoriu Theodor NEGRUZZI IASI 94  3 Iarovoi Raluca
2 2 GUTU CALIN BARSANESCU IASI 94  3 Cucuteanu A
2 2 Ivanov Maria KOGALNICEANU IASI 94  3 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 MORARIU STEFAN SC SYLVA IASI 94  3
2 2 TUDOR IANCU SC HASDEU IASI 94  3 CHIRILA LAURA
2 2 Vicol Radu BARSANESCU IASI 94  3 Cucuteanu A
2 2 CHIRVASA GEORGE SC JUNIOR IASI 93  3 MINEA LILIANA
2 2 GRIGORE MARC SC JUNIOR IASI 93  3 MINEA LILIANA
2 2 IOSUB CATALINA SC HASDEU IASI 93  3 HUDISTEANU DOMNICA
2 2 MERISCA DRAGOS SC AL. CEL BUN IASI 93  3 CRAUCIUC MARIA
2 2 Rusu-Cozma Andrei KOGALNICEANU IASI 93  3 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Salceanu Andrei BARSANESCU IASI 93  3 Cretu C.
2 2 Stircia Bogdan CNME IASI 93  3 Benedek E.
2 2 BABAN G. MARIO IOAN SC CAZIMIR IASI 92  3
2 2 NECHITA COSMIN SC TEODOREANU IASI 92  3 DUMITRASCU DANIELA
2 2 Aron Maria KOGALNICEANU IASI 91  3 Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Cojocariu Daniela Ioana BARSANESCU IASI 91  3 Cretu C.
2 2 Gavriliu Iulia BARSANESCU IASI 91  3 Cucuteanu A
2 2 GROSU DARIA SC JUNIOR IASI 91  3 MINEA LILIANA
2 2 IFTODE CODRIN SC HASDEU IASI 91  3 CHIRILA LAURA
2 2 Rogojina Mihai BARSANESCU IASI 91  3 Popa E.
2 2 SLATINEANU IRINA SC JUNIOR IASI 91  3 MINEA LILIANA
2 2 CATANA DARIA SC TEODOREANU IASI 90  3 DUMITRASCU DANIELA
2 2 ENACHESCU OANA SC HASDEU IASI 90  3 CHIRILA LAURA
2 2 POPA ALEXANDRA SC HASDEU IASI 90  3 CHIRILA LAURA
2 2 Alexoaie Maria Stefana BARSANESCU IASI 89  M Cretu C.
2 2 DORNEANU ANDREEA SC HASDEU IASI 89  M CHIRILA LAURA
2 2 LUCHIAN COSTIN SC AL. CEL BUN IASI 89  M CRAUCIUC MARIA
2 2 ONOFREI CRISTIAN SC TEODOREANU IASI 89  M DUMITRASCU DANIELA
2 2 Silistra Maria KOGALNICEANU IASI 89  M Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Simiras Teofil CNME IASI 89  M Benedek E.
2 2 DASCALEANU ILINCA SC SYLVA IASI 88  M
2 2 Geambec Oana BARSANESCU IASI 88  M Cucuteanu A
2 2 Ioniuc Smaranda Maria CNME IASI 88  M Benedek E.
2 2 MELNIC MIHAITA SC INTERN. SPECTRUM IASI 88  M NEICU IONELA
2 2 RATA SABINA SC AL. CEL BUN IASI 88  M CATIA EUGENIA
2 2 STAN COSMIN SC HASDEU IASI 88  M CHIRILA LAURA
2 2 Buruiana Cristina CNME IASI 87  M Benedek E.
2 2 Ciubotariu Diana BARSANESCU IASI 87  M Dorosinca C.
2 2 CONSTANTINESCU STEFAN -ALEXANDRU SC SYLVA IASI 87  M
2 2 Crupa Andrei CNME IASI 87  M Benedek E.
2 2 Nitoi Annayse BARSANESCU IASI 87  M Dorosinca C.
2 2 TURNEA ALEXANDRA SC AL. CEL BUN IASI 87  M CATIA EUGENIA
2 2 VACARITA-NEGREA DELIA SC HASDEU IASI 87  M CHIRILA LAURA
2 2 Costarnache Rares NEGRUZZI IASI 86  M Iarovoi Raluca
2 2 Hritcu Alexia KOGALNICEANU IASI 86  M Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Manolache Beatrice NEGRUZZI IASI 86  M Iarovoi Raluca
2 2 Maxim Matei KOGALNICEANU IASI 86  M Inv. Sirbu Lenuta
2 2 MUNTEANU LEVI SC INTERN. SPECTRUM IASI 86  M NEICU IONELA
2 2 NUNUT DENISA SC TEODOREANU IASI 86  M BUJOR LORENA
2 2 Bacauanu Matei CNME IASI 85  M Benedek E.
2 2 Bradatan Cristina BARSANESCU IASI 85  M Cretu C.
2 2 COCALIA RARE? SC AL. CEL BUN IASI 85  M CRAUCIUC MARIA
2 2 GINJU ANDREEA SC HASDEU IASI 85  M HUDISTEANU DOMNICA
2 2 Popa Paul NEGRUZZI IASI 85  M Iarovoi Raluca
2 2 Benchea Sabina Elena CNME IASI 84  M Benedek E.
2 2 Ciolan Teodora SC BARNOVA IASI 84  M Mistreanu C.
2 2 COTAN ELI TEONA SC INTERN. SPECTRUM IASI 84  M NEICU IONELA
2 2 Gherca Flavia BARSANESCU IASI 84  M Dorosinca C.
2 2 IONESCU VLAD SC AL. CEL BUN IASI 84  M CATIA EUGENIA
2 2 LASCAR RUXANDRA EUROED IASI 84  M CIRSMARI RAMONA
2 2 Munteanu Daria Maria BARSANESCU IASI 84  M Cretu C.
2 2 Nagler Danny NEGRUZZI IASI 84  M Iarovoi Raluca
2 2 TANASE TUDOR SC HASDEU IASI 84  M DOHOTARIU LILIANA
2 2 UNGUREANU IOANA EUROED IASI 84  M CIRSMARI RAMONA
2 2 AGRICI M. BRIANA STEFANA SC CAZIMIR IASI 83  M
2 2 Chiriac Matei SC CALINESCU IASI 83  M Andrese Mihaela
2 2 COVALIUC CRISTIAN SC SYLVA IASI 83  M
2 2 Diaconu Teodora BARSANESCU IASI 83  M Cretu C.
2 2 Lozneanu Cristina Teodora CNME IASI 83  M Benedek E.
2 2 Lungu Horatiu BARSANESCU IASI 83  M Dorosinca C.
2 2 MANGALAGIU TUDOR SC AL. CEL BUN IASI 83  M CATIA EUGENIA
2 2 REVEI TUDOR EUROED IASI 83  M CIRSMARI RAMONA
2 2 SELIMAN ANDREI SC AL. CEL BUN IASI 83  M CATIA EUGENIA
2 2 Sofronie Andreea NEGRUZZI IASI 83  M Iarovoi Raluca
2 2 CHESCU ILINCA SC HASDEU IASI 82  M DUMITRESCU CARMEN
2 2 COMAN STEFAN SC HASDEU IASI 82  M HUDISTEANU DOMNICA
2 2 GHIBAN STEFANIA SC AL. CEL BUN IASI 82  M CRAUCIUC MARIA
2 2 Isache Bogdan SC CALINESCU IASI 82  M Andrese Mihaela
2 2 MUNTEANU ALEXANDRU SC TEODOREANU IASI 82  M DUMITRA?CU DANIELA
2 2 SALE CALIN EUROED IASI 82  M CIRSMARI RAMONA
2 2 BITICA DARIA SC TEODOREANU IASI 81  M BUJOR LORENA
2 2 BURNUSUZ ILINCA SC TEODOREANU IASI 81  M BUJOR LORENA
2 2 CHELARIU MARA SC HASDEU IASI 81  M CHIRILA LAURA
2 2 COSTANDACHE COSMIN SC SYLVA IASI 81  M
2 2 IONITA ANDREI SC AL. CEL BUN IASI 81  M CRAUCIUC MARIA
2 2 POLIACU SEBASTIAN SC SYLVA IASI 81  M
2 2 Astefanei Octavian BARSANESCU IASI 80  M Dorosinca C.
2 2 ATASIEI G. RALUCA IOANA SC CAZIMIR IASI 80  M
2 2 Ciobanu Raluca KOGALNICEANU IASI 80  M Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Codreanu Alexandru NEGRUZZI IASI 80  M Iarovoi Raluca
2 2 DIACONU STEFANA SC JUNIOR IASI 80  M MINEA LILIANA
2 2 FLOREA ALEXANDRU SC SYLVA IASI 80  M
2 2 GAINA DIANA SC HASDEU IASI 80  M DOHOTARIU LILIANA
2 2 Gavril Ioana NEGRUZZI IASI 80  M Iarovoi Raluca
2 2 Inimosu Mihnea Rares CNME IASI 80  M Benedek E.
2 2 MUNTEANU RARES SC HASDEU IASI 80  M CHIRILA LAURA
2 2 Popa Delia KOGALNICEANU IASI 80  M Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Raileanu Fabian BARSANESCU IASI 80  M Cucuteanu A
2 2 Savin Ionut KOGALNICEANU IASI 80  M Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Ardelean Maria Sc. Ion Creanga IASI 78    Andriescu Lucretia
2 2 Chirita Flavia BARSANESCU IASI 78    Dorosinca C.
2 2 DRAGU ELIAS RARES SC HASDEU IASI 78    CHIRILA LAURA
2 2 FILIP RADU -GABRIEL SC SYLVA IASI 78   
2 2 Filip Matei BARSANESCU IASI 78    Cucuteanu A
2 2 GRECU CEZAR EUROED IASI 78    CIRSMARI RAMONA
2 2 ICHIM TUDOR SC JUNIOR IASI 78    MINEA LILIANA
2 2 URSACHIANU M. ILINCA IOANA SC CAZIMIR IASI 78   
2 2 Urserescu Constantin BARSANESCU IASI 78    Cretu C.
2 2 ADAM THEODOR BARSANESCU IASI 77    Dorosinca C.
2 2 Mocanu Maia KOGALNICEANU IASI 77    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 PETRU OCTAVIAN SC SYLVA IASI 77   
2 2 SOROCEANU SOFIA SC HASDEU IASI 77    CHIRILA LAURA
2 2 Cicalo Bianca NEGRUZZI IASI 76    Iarovoi Raluca
2 2 FATU EDUARD SC JUNIOR IASI 76    MINEA LILIANA
2 2 FLOER CATARINA EUROED IASI 76    CIRSMARI RAMONA
2 2 Ignat Stefan Dragos BARSANESCU IASI 76    Cretu C.
2 2 IVAN ALEXANDRU SC LUNCA CETATUII IASI 76    ENACHESCU MIHAELA
2 2 Verdes Alexandra BARSANESCU IASI 76    Popa E.
2 2 Calugaru Dumitrita NEGRUZZI IASI 75    Iarovoi Raluca
2 2 CHIRU STEFAN SC HASDEU IASI 75    CHIRILA LAURA
2 2 LAZANU MARIA SC HASDEU IASI 75    DUMITRESCU CARMEN
2 2 Tatarusanu Eduard KOGALNICEANU IASI 75    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Turcanasu Zamfira BARSANESCU IASI 75    Dorosinca C.
2 2 Turcanu Iulia BARSANESCU IASI 75    Popa E.
2 2 DUCA GABRIELA SC SYLVA IASI 74   
2 2 Oanea Maria BARSANESCU IASI 74    Cretu C.
2 2 Sihlaniuc Alexia BARSANESCU IASI 74    Popa E.
2 2 Andriescu Ruxandra BARSANESCU IASI 73    Dorosinca C.
2 2 Barladeanu Stefan BARSANESCU IASI 73   
2 2 BOTEZATU MIRUNA SC IORGA IASI 73   
2 2 Ciobanu Ana-Maria Sc. Ion Creanga IASI 73    Andriescu Lucretia
2 2 DUMBRAVA STEFANA-LORENA SC SYLVA IASI 73   
2 2 ENACHI SERBAN -CONSTANTIN SC SYLVA IASI 73   
2 2 Muntianu Anisia CNME IASI 73    Benedek E.
2 2 SOFIAN DELIA SC HASDEU IASI 73    CHIRILA LAURA
2 2 Tutuianu Clara CNME IASI 73    Benedek E.
2 2 Adam Andrei BARSANESCU IASI 72   
2 2 Grosu Sanziana KOGALNICEANU IASI 72    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 LUPU DAVID SC HASDEU IASI 72    CHIRILA LAURA
2 2 Mursa Anda KOGALNICEANU IASI 72    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 OLARU DIANA SC IORGA IASI 72    MINDIRIGIU VASILE
2 2 VINTILA ALEXIA-CRISTIANA SC SYLVA IASI 72   
2 2 Chiriac Diana Bianca CNME IASI 71    Benedek E.
2 2 Horodniceanu Ilinca Parascheva CNME IASI 71    Benedek E.
2 2 BACIU DOROTHEA BARSANESCU IASI 70    Dorosinca C.
2 2 Cotiuga Daria BARSANESCU IASI 70    Dorosinca C.
2 2 Enache Miruna Nicola BARSANESCU IASI 70    Mistreanu C.
2 2 LESERU OTILIA SC HASDEU IASI 70    HUDISTEANU DOMNICA
2 2 Petrovici Maxim CNME IASI 70    Benedek E.
2 2 SOFRON RARES EUROED IASI 70    CIRSMARI RAMONA
2 2 Bahrin Daria Teodora CNME IASI 69    Benedek E.
2 2 CUTUMAN GEORGIANA BARSANESCU IASI 69    Dorosinca C.
2 2 Kuchta Alexandru KOGALNICEANU IASI 69    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 SAUCIUC DARIA GEORGIANA SC ASACHI IASI 69    MOCANU MIHAELA
2 2 Toperczer Daria Ioana BARSANESCU IASI 69    Mistreanu C.
2 2 Chelariu Maria KOGALNICEANU IASI 68    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 GOREA DANIELA SC SYLVA IASI 68   
2 2 Horodniceanu Ana Carmina CNME IASI 68    Benedek E.
2 2 ILIESCU ANDREI-CHRISTIAN SC SYLVA IASI 68   
2 2 MINUT L. MIHNEA SC CAZIMIR IASI 68   
2 2 Popa Stefan BARSANESCU IASI 68    Cucuteanu A
2 2 Wersebe Frolich Andrei NEGRUZZI IASI 68    Iarovoi Raluca
2 2 Cozma Talpalaru Tudor CNME IASI 67    Benedek E.
2 2 GROSU ANA-MARIA SC SYLVA IASI 67   
2 2 Ivanov Claudia SC CALINESCU IASI 67    Andrese Mihaela
2 2 Patrascu Cosmin BARSANESCU IASI 67    Cucuteanu A
2 2 Balcan Teodor KOGALNICEANU IASI 66    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Gata Liana KOGALNICEANU IASI 66    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 GRADINARU TUDOR SC HASDEU IASI 66    CHIRILA LAURA
2 2 Lupascu Diana SC CAZIMIR IASI 66   
2 2 Macovei Luana BARSANESCU IASI 66    Dorosinca C.
2 2 RASCENCO ISELIN SC INTERN. SPECTRUM IASI 66    NEICU IONELA
2 2 BAITOC IRIS ADNANA SC SYLVA IASI 65   
2 2 BURA EUSEBIU SC HASDEU IASI 65    CHIRILA LAURA
2 2 IRIMESCU DRAGOS SC HASDEU IASI 65    HUDISTEANU DOMNICA
2 2 Mutica Octavian Mihai CNME IASI 65    Benedek E.
2 2 ALEXINSCHI O. ANDREI VLAD SC CAZIMIR IASI 64   
2 2 GHERMAN VASILE SC TEODOREANU IASI 64    BUJOR LORENA
2 2 CIHODARU ?TEFAN EUROED IASI 63    CIRSMARI RAMONA
2 2 Dima Krista CNME IASI 63    Benedek E.
2 2 Butnariu Sergiu SC CAZIMIR IASI 62   
2 2 Calinescu Bianca KOGALNICEANU IASI 62    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 Pricop Smaranda BARSANESCU IASI 62    Dorosinca C.
2 2 Timoficiuc Mihai BARSANESCU IASI 62    Popa E.
2 2 POSTOLACHE ANISIA SC HASDEU IASI 61    DUMITRESCU CARMEN
2 2 Terciu Melissa BARSANESCU IASI 60    Dorosinca C.
2 2 SFREDEL GEORGE SC SYLVA IASI 59   
2 2 AFLOROAIEI ANDREI -GABRIEL SC SYLVA IASI 58   
2 2 CIOATA ANDREEA SC HASDEU IASI 58    CHIRILA LAURA
2 2 Dulgheru Andra BARSANESCU IASI 58    Dorosinca C.
2 2 MATEI MIHAI SC HASDEU IASI 58    DOHOTARIU LILIANA
2 2 Plavanescu Alexia SC SYLVA IASI 58   
2 2 MACARI ANDREI SC SYLVA IASI 57   
2 2 YILDIRIM MIRYAN SC INTERN. SPECTRUM IASI 57    NEICU IONELA
2 2 ARMA?U MIHNEA SC INTERN. SPECTRUM IASI 55    NEICU IONELA
2 2 Cretu Alin KOGALNICEANU IASI 55    Inv. Sirbu Lenuta
2 2 ASAFTEI RARES BARSANESCU IASI 54    Dorosinca C.
2 2 Catrinescu Andreea KOGALNICEANU IASI 54    Înv. Sîrbu Lenu?a
2 2 BURLACU ALEXANDRA SC SYLVA IASI 52   
2 2 AL-ATOUM DEMAH SC INTERN. SPECTRUM IASI 50    NEICU IONELA
2 2 LEONTE LUCIAN SC SYLVA IASI 50   
2 2 Mihalache Claudia BARSANESCU IASI 48    Mistreanu C.
2 2 CLUS ANDREAS SC INTERN. SPECTRUM IASI 40    NEICU IONELA
2 3 BALAN FLORIN SC HASDEU IASI 99  1 MARTINIUC CARMEN
2 3 Straton Maria Ilinca CNME IASI 99  1 Tiganasu Maria
2 3 Casuneanu Otilia CNME IASI 98  2 Tiganasu Maria
2 3 DAMIAN DRAGOS SC CAZIMIR IASI 96  3 HUZUM LINA
2 3 Gerghel Stefan BARSANESCU IASI 96  3 DINA CORINA
2 3 IACOB VLAD CNGI IASI 96  3 MARCHITAN ELENA
2 3 BUCUR RIANA BARSANESCU IASI 95  3 DOINA STANCIU?
2 3 BUSAGA MARIA SC CONTA IASI 95  3 Liliana Creanga
2 3 DIACONU RARES SC HASDEU IASI 95  3 MARTINIUC CARMEN
2 3 TIGANAS EDUARD SC JUNIOR IASI 95  3 MOCANU MIOARA
2 3 PANTIRU MARIA SC AL. CEL BUN IASI 93  3 SPANU DOINITA
2 3 Rosu Ioan CNME IASI 93  3 Tiganasu Maria
2 3 VASILACHE RADU SC JUNIOR IASI 93  3 MOCANU MIOARA
2 3 VELNIC COSMIN SC HASDEU IASI 93  3 MARTINIUC CARMEN
2 3 MACAHON MARIA SC HASDEU IASI 92  3 DOROFTEI RODICA
2 3 Suflet Rares CNME IASI 92  3 Tiganasu Maria
2 3 BALTEANU G. CLAUDIA MARINA SC CAZIMIR IASI 91  3
2 3 Bunduc Andrei CNME IASI 91  3 Tiganasu Maria
2 3 CHIURLEA STEFANIA SC HASDEU IASI 91  3 DOROFTEI RODICA
2 3 NECHITA VLAD SC CONTA IASI 91  3 Liliana Creang?
2 3 PANTIR ANDREI SC HASDEU IASI 91  3 APOPEI DOINA
2 3 BIHOLAR R. MATEI STEFAN SC CAZIMIR IASI 90  3
2 3 Buimistru Victoria CNME IASI 90  3 Tiganasu Maria
2 3 MOISANU MARA SC JUNIOR IASI 90  3 MOCANU MIOARA
2 3 STIRBU TEODOR SC HASDEU IASI 90  3 MARTINIUC CARMEN
2 3 Sunguru Denisa CNME IASI 90  3 Tiganasu Maria
2 3 DOBO? WALTER EUROED IASI 89  M BARBIERU ROXANA
2 3 HARJA C.DIANA SC CAZIMIR IASI 89  M
2 3 SOIMARU BOGDAN BARSANESCU IASI 89  M SCURTU IOAN
2 3 BERTEA DARIA CNGI IASI 88  M MARCHITAN ELENA
2 3 BUCIUC ROXANA SC CONTA IASI 88  M Liliana Creanga
2 3 BURBULEA ADRIAN SC HASDEU IASI 88  M MARTINIUC CARMEN
2 3 CHIRIAC O. MIHAI ALEXANDRU SC CAZIMIR IASI 88  M
2 3 HRITAC ALEXANDRU SC HASDEU IASI 88  M DOROFTEI RODICA
2 3 Hulpoi Roxana Maria SC CAZIMIR IASI 88  M Cristea Constanta
2 3 Negoita Ioana CNME IASI 88  M Tiganasu Maria
2 3 RADU DANA BARSANESCU IASI 88  M SCURTU IOAN
2 3 ABURCULESEI C. IARINA STEFANIA SC CAZIMIR IASI 87  M
2 3 Burlacu Traian CNME IASI 87  M Tiganasu Maria
2 3 Cojocaru Iolanda CNME IASI 87  M Tiganasu Maria
2 3 PADURARIU D. ROBERT MARIAN SC CAZIMIR IASI 87  M
2 3 PANTIRU G. DIANA GEORGIANA SC CAZIMIR IASI 87  M
2 3 BUJOREAN COSMIN EUROED IASI 86  M BARBIERU ROXANA
2 3 DRAGAN BEATRICE SC HASDEU IASI 86  M DOROFTEI RODICA
2 3 FERARIU ALEXIA BARSANESCU IASI 86  M SCURTU IOAN
2 3 IACOB IASMINA SC V LUPULUI V LUPULUI 86  M CATRINESCU LILIANA
2 3 MATEI ANA SC JUNIOR IASI 86  M MOCANU MIOARA
2 3 POSTOLACHE MALINA BARSANESCU IASI 86  M DOINA STANCIU?
2 3 ZAINESCU CIPRIANA?? BARSANESCU IASI 86  M DOINA STANCIU?
2 3 BRINZA TEODORA SC HASDEU IASI 85  M DOROFTEI RODICA
2 3 HAID?U STEFAN EUROED IASI 85  M BARBIERU ROXANA
2 3 IBRIAN VLAD SC AL. CEL BUN IASI 85  M SPANU DOINI?A
2 3 Todirica Mara CNME IASI 85  M Tiganasu Maria
2 3 TOMA ALEXANDRU FLORIN SC HASDEU IASI 85  M APOPEI DOINA
2 3 ADONICIOAIE MARIA SC JUNIOR IASI 84  M MOCANU MIOARA
2 3 CONTAS MARIA SC HASDEU IASI 84  M DOROFTEI RODICA
2 3 MILATINOVICI STEFAN ALEXANDRU BARSANESCU IASI 84  M SCURTU IOAN
2 3 Pachitanu Stefana CNME IASI 84  M Tiganasu Maria
2 3 ROTARU PAULA SC CONTA IASI 84  M Liliana Creang?
2 3 Diaconescu M?lina-Andreea KOGALNICEANU IASI 83  M Prof. VIlcu Gabriela
2 3 P?R?U? ILINCA SC JUNIOR IASI 83  M MOCANU MIOARA
2 3 STOICA SABIN SC INTERN SPECTRUM IASI 83  M DRACSINEANU DOINA
2 3 TITA ANDA SC HASDEU IASI 83  M APOPEI DOINA
2 3 TOFAN ROBERT SC JUNIOR IASI 83  M MOCANU MIOARA
2 3 URTOI ALEXIA SC HASDEU IASI 83  M APOPEI DOINA
2 3 Arminii Rhea Silvia Elena NEGRUZZI IASI 82  M Tabara Elena
2 3 BACIU TUDOR??????????????????????????????????????? BARSANESCU IASI 82  M DOINA STANCIU?
2 3 BOICIUC COSTIN ALECSANDRI IASI 82  M Negru Virginia
2 3 GASNER MATEI SC HASDEU IASI 82  M MARTINIUC CARMEN
2 3 MOTRIUC DIANA SC HASDEU IASI 82  M MARTINIUC CARMEN
2 3 POSTOLACHE G. TUDOR SC CAZIMIR IASI 82  M
2 3 Andriev Alexandru-Armand KOGALNICEANU IASI 81  M Prof. V?lcu Gabriela
2 3 CAZACU IZABEL SC AL. CEL BUN IASI 81  M VALEANU ELENA
2 3 Ciobanu Miruna CNME IASI 81  M Tiganasu Maria
2 3 Cuza Raul CNME IASI 81  M Tiganasu Maria
2 3 DASC?LU CEZAR EUROED IASI 81  M BARBIERU ROXANA
2 3 HU?UPA?U MIHAELA SC CONTA IASI 81  M Liliana Creang?
2 3 LUCANU GABRIEL BARSANESCU IASI 81  M SCURTU IOAN
2 3 MAFTECIUC DARIAN CNGI IASI 81  M MARCHITAN ELENA
2 3 PATRASCU MIRUNA???????????????????????????????? BARSANESCU IASI 81  M DOINA STANCIU?
2 3 TEMNEANU DARIA SC CONTA IASI 81  M Liliana Creang?
2 3 Ciubotaru Giorgio-Robert KOGALNICEANU IASI 80  M Prof. Vilcu Gabriela
2 3 CIUREANU ANGEL SC AL. CEL BUN IASI 80  M STIFIUC GABRIELA
2 3 GHEORGHE ANDREI SC HASDEU IASI 80  M DOROFTEI RODICA
2 3 SPIRIDON ROBERT SC HASDEU IASI 80  M APOPEI DOINA
2 3 TARABOANTA D. DANIEL SC CAZIMIR IASI 80  M
2 3 ANECHITOAIE CODRIN MIHAI BARSANESCU IASI 78    SCURTU IOAN
2 3 CIOBANU MARCU SC AL. CEL BUN IASI 78    SPANU DOINI?A
2 3 GRIGORUTA DELIA SC HASDEU IASI 78    DOROFTEI RODICA
2 3 ILIE OANA SC AL. CEL BUN IASI 78    STIFIUC GABRIELA
2 3 PESTE IOANA BARSANESCU IASI 78    SCURTU IOAN
2 3 ULILIUC MARA SC JUNIOR IASI 78    MOCANU MIOARA
2 3 VIERU IOANA SC HASDEU IASI 78    APOPEI DOINA
2 3 VORNICU NUCU CNGI IASI 78    MARCHITAN ELENA
2 3 Adumitroae Maria-Daniela KOGALNICEANU IASI 77    Prof. VIlcu Gabriela
2 3 Aminov Yasmin CNME IASI 77    Tiganasu Maria
2 3 CARAUS TEODOR SC HASDEU IASI 77    MARTINIUC CARMEN
2 3 CHELARIU TUDOR SC HASDEU IASI 77    DOROFTEI RODICA
2 3 FENECHIU RAZVAN EUROED IASI 77    BARBIERU ROXANA
2 3 Lepadatu Stefan Andrei SC GHICA IASI 77    Cozma Parascheva
2 3 Manolache Ilinca-Ioana KOGALNICEANU IASI 77    Prof. V?lcu Gabriela
2 3 POPESCU YASMINA BARSANESCU IASI 77    STANCIU DOINA
2 3 SLONOVSCIN CODRIN BARSANESCU IASI 77    ALEXANDROAIE NINA
2 3 UNGUREANU S. JONAS SC CAZIMIR IASI 77   
2 3 BITCULESCU NICOLAE SC HASDEU IASI 76    MARTINIUC CARMEN
2 3 DOSOFTEI ANDREEA SC JUNIOR IASI 76    MOCANU MIOARA
2 3 ENACHE DELIA SC HASDEU IASI 76    MARTINIUC CARMEN
2 3 MIRON ANASTASIA SC CONTA IASI 76    Liliana Creang?
2 3 ROMAN ALEXANDRA CNGI IASI 76    MARCHITAN ELENA
2 3 TAUTU MAGDA SC HASDEU IASI 76    MARTINIUC CARMEN
2 3 TIPIRIGOI GEORGE SC CONTA IASI 76    Liliana Creang?
2 3 VARNA DENISA BARSANESCU IASI 76    ALEXANDROAIE NINA
2 3 Diaconescu Ioana-Alexandra KOGALNICEANU IASI 75    Prof. V?lcu Gabriela
2 3 OLARU RAZVAN BARSANESCU IASI 75    SCURTU IOAN
2 3 Salagor Constantina CNME IASI 75    Tiganasu Maria
2 3 STRATAN MATEI SC JUNIOR IASI 75    MOCANU MIOARA
2 3 Achel?ri?ei ?erban KOGALNICEANU IASI 74    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 BUTNARU BIANCA SC HASDEU IASI 74    BUBURUZANU CARMEN
2 3 CONSTANTIN TEODORINA SC JUNIOR IASI 74    MOCANU MIOARA
2 3 IVANOV STEFAN BARSANESCU IASI 74    SCURTU IOAN
2 3 MACOVEI BOGDAN SC AL. CEL BUN IASI 74    SPANU DOINI?A
2 3 Sfrijan Bianca- Ioana KOGALNICEANU IASI 74    Prof. V?lcu Gabriela
2 3 SINCU AMALIA SC JUNIOR IASI 74    MOCANU MIOARA
2 3 Zetu Iasmina CNME IASI 74    Tiganasu Maria
2 3 JOHN PITSON HARRISON SC HASDEU IASI 73    BUBURUZANU CARMEN
2 3 MANDREA ALEXANDRU SC HASDEU IASI 73    MARTINIUC CARMEN
2 3 Manea Alexandru CNME IASI 73    Tiganasu Maria
2 3 BUHAIESCU ALEXANDRU SC JUNIOR IASI 72    MOCANU MIOARA
2 3 FANTANARU MALINA EUROED IASI 72    BARBIERU ROXANA
2 3 ICHIM COSMIN SC CONTA IASI 72    Liliana Creanga
2 3 Jighirgiu Eduard-Emanoil KOGALNICEANU IASI 72    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 PUIU COSMIN SC HASDEU IASI 72    APOPEI DOINA
2 3 RADU COSMINA SC HASDEU IASI 72    MARTINIUC CARMEN
2 3 COJOCARIU ALBERT STEFANEL SC V LUPULUI V LUPULUI 71    CATRINESCU LILIANA
2 3 NASTASE VALENTIN CODRIN? BARSANESCU IASI 71    DOINA STANCIU?
2 3 COJOCARU ANDREEA CNGI IASI 70    MARCHITAN ELENA
2 3 DUMITRESCU GEORGE ALEX LIC. WALDORF IASI 70    ADRIAN CONDREA
2 3 MAFTEI ALEXANDRA?? BARSANESCU IASI 70    DOINA STANCIU?
2 3 ROCA ALEXANDRU BARSANESCU IASI 70    ALEXANDROAIE NINA
2 3 TARCAN COSMIN? BARSANESCU IASI 70    DOINA STANCIU?
2 3 TESLARASU ALEXANDRA SC V LUPULUI V LUPULUI 70    CATRINESCU LILIANA
2 3 ZEGAN DIANDRA ANDREEA EUROED IASI 69    BARBIERU ROXANA
2 3 Ambrono Georgiana-Gabriela KOGALNICEANU IASI 68    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 Caraman Talida KOGALNICEANU IASI 68    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 Popovici Maria KOGALNICEANU IASI 68    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 Pusnei Victor-Dumitru KOGALNICEANU IASI 67    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 BABUSANU STEFAN EUROED IASI 66    BARBIERU ROXANA
2 3 CRACIUNAS ANA-MARIA SC HASDEU IASI 66    MARTINIUC CARMEN
2 3 DEACONU FLORIN SC AL. CEL BUN IASI 66    SPANU DOINITA
2 3 DRUHUS DARIA BARSANESCU IASI 66    ALEXANDROAIE NINA
2 3 GAVRIL TUDOR SC HASDEU IASI 66    MARTINIUC CARMEN
2 3 Iacob Andreea KOGALNICEANU IASI 66    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 Nicolau Cosmin KOGALNICEANU IASI 65    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 ANDRUNACHE AL SC CONTA IASI 64    Liliana Creanga
2 3 BARBACARU ALEXANDRA BARSANESCU IASI 64    ALEXANDROAIE NINA
2 3 ISTRATE STEFANIA SC V LUPULUI V LUPULUI 64    CATRINESCU LILIANA
2 3 JITAREANU ANA EUROED IASI 64    BARBIERU ROXANA
2 3 PRELICZ VICTORIA SC AL. CEL BUN IASI 63    SPANU DOINITA
2 3 CHIDIU ALECSIA CRISTIANA EUROED IASI 62    BARBIERU ROXANA
2 3 Nita Claudiu KOGALNICEANU IASI 62    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 PAVEL NICOLETA SC CONTA IASI 62    Liliana Creang?
2 3 VASILICA GEORGE BARSANESCU IASI 62    SCURTU IOAN
2 3 DANILA ANASTASIA SC AL. CEL BUN IASI 61    SPANU DOINITA
2 3 Anastasiei Rare?-Constantin COL LANGA MIROSLAVA 60    Lazar Ana
2 3 ANASTASIU M?D?LINA SC V LUPULUI IASI 60    CATRINESCU LILIANA
2 3 LAZAR VLAD SC HASDEU IASI 60    MARTINIUC CARMEN
2 3 Murgoci Geogiana-Mariana KOGALNICEANU IASI 60    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 GRADINARU CATALINA SC CONTA IASI 58    Liliana Creang?
2 3 MALANCUS DIANA BARSANESCU IASI 58    ALEXANDROAIE NINA
2 3 Mironescu Beatrice NEGRUZZI IASI 58    Alexandru Virginia
2 3 Spatariu Daria KOGALNICEANU IASI 58    Prof. V?lcu Gabriela
2 3 ALEXA DARIA BARSANESCU IASI 56    SCURTU IOAN
2 3 GHERAS VLAD SC HASDEU IASI 56    MARTINIUC CARMEN
2 3 Adumitroae Emanuela-Ana KOGALNICEANU IASI 54    Prof. Vilcu Gabriela
2 3 PETRARU ANDREI SC HASDEU IASI 52    MARTINIUC CARMEN
2 3 Velescu Cristian COL LANGA MIROSLAVA 50    Lazar Ana
2 3 Here? Andra KOGALNICEANU IASI 45    Prof. Vilcu Gabriela
2 4 Grosu Matei Sc. Ion Creanga IASI 100  1 Cre?u Maria
2 4 CHIRCA RADU BARSANESCU IASI 98  2 RUSU ELISABETA
2 4 FODOR MARIA SC HASDEU IASI 98  2 NECHITA MIHAELA
2 4 GHEORGHI?? IUSTIN SC ASACHI IASI 97  3 CALINESCU RODICA
2 4 URSERESCU ECATERINA BARSANESCU IASI 97  3 PARAU MARIANA
2 4 HADARG CATALINA ALECSANDRI IASI 96  3 Berea Gabriela
2 4 JUGLAN IOANA SC AL. CEL BUN IASI 96  3 MILEA ELENA
2 4 SURDU MIHAI SC INTERN SPECTRUM IASI 96  3 BURA SIMONA/ROTARU VALERIA
2 4 SAUCIUC AMIRA LIVIA Sc. Carmen Sylva IASI 95  3 ILUTA VIORICA
2 4 CARAUSU OANA ANASTASIA SC HASDEU IASI 94  3 NECHITA MIHAELA
2 4 AZOI?EI CRISTINA BARSANESCU IASI 93  3 RUSU ELISABETA
2 4 PERDUN PATRICIA SC AL. CEL BUN IASI 93  3 COJOCARIU ANA
2 4 ROTARU VERONICA IOANA BARSANESCU IASI 93  3 IULIA MATEI
2 4 STANCIU IONELA SC INTERN SPECTRUM IASI 93  3 BURA SIMONA/ROTARU VALERIA
2 4 STOICA VLAD BARSANESCU IASI 93  3 IULIA MATEI
2 4 BARGHIEL INGRID BARSANESCU IASI 92  3 PARAU MARIANA
2 4 MARGARIT NECULCE MATEI SC SYLVA IASI 92  3
2 4 Marinescu Vlad Ioan NEGRUZZI IASI 92  3 Suna Marieta
2 4 PETRARU ECATERINA BARSANESCU IASI 92  3 RUSU ELISABETA
2 4 ZAHARIA ?TEFAN SC AL. CEL BUN IASI 92  3 COJOCARIU ANA
2 4 Alistar Danut CNME IASI 91  3
2 4 CHISTOL FLORIN BARSANESCU IASI 91  3 RUSU ELISABETA
2 4 DANIELESCU IOANA BARSANESCU IASI 91  3 CHETRAN CARMEN
2 4 Lapusneanu Andrei KOGALNICEANU IASI 91  3 Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 NEDELCU MARA BARSANESCU IASI 91  3 IULIA MATEI
2 4 POPA EMILIAN SC JUNIOR IASI 91  3 RUS MIHAELA
2 4 UNGUREANU DELIA BARSANESCU IASI 91  3 PARAU MARIANA
2 4 ATODIRESEI DAMIAN BARSANESCU IASI 90  3 PARAU MARIANA
2 4 BARBIR IUSTIN -STEFANEL SC ASACHI IASI 90  3
2 4 OLOERIU DELIA IOANA BARSANESCU IASI 90  3 CHETRAN CARMEN
2 4 POPA IOANA SC AL. CEL BUN IASI 90  3 MILEA ELENA
2 4 Alupoaie Mircea Sc. Ion Creanga IASI 89  M Cretu Maria
2 4 BURLACU CATALIN SC AL. CEL BUN IASI 89  M BODESCU LARISA
2 4 GRADINARIU SABINA MALINA BARSANESCU IASI 89  M IULIA MATEI
2 4 MOSCALU TUDOR BARSANESCU IASI 89  M CHETRAN CARMEN
2 4 RADU MIHNEA ADRIAN BARSANESCU IASI 89  M CHETRAN CARMEN
2 4 STEFAN TUDOR SC AL. CEL BUN IASI 89  M COJOCARIU ANA
2 4 AGHINITEI ANDREEA ION GHICA IASI 88  M Chichirau Ioana
2 4 Herescu Mircea Sc. Ion Creanga IASI 88  M Buceag Marinela
2 4 MATRESCU DRAGOS SC IORGA IASI 88  M MORARASU MARIANA
2 4 NASTASE SORANA BARSANESCU IASI 88  M PARAU MARIANA
2 4 NICA LAURA SC CAZIMIR IASI 88  M CHIMEN NICOLETE
2 4 Teodor Anastasia CNME IASI 88  M
2 4 VESTALE TEODORA SC SIMIONESCU IASI 88  M
2 4 Boca Vlad CNME IASI 87  M
2 4 Butuc Eric NEGRUZZI IASI 87  M Suna Marieta
2 4 CHELARIU SABIAN SC AL. CEL BUN IASI 87  M BODESCU LARISA
2 4 CHIRITA MATEI BARSANESCU IASI 87  M CHETRAN CARMEN
2 4 Cucorad? C?t?lin Sc. Ion Creanga IASI 87  M Buceag Marinela
2 4 Holban Andreea KOGALNICEANU IASI 87  M Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 IORGA TUDOR SC AL. CEL BUN IASI 87  M MILEA ELENA
2 4 MANOLACHE ARIS EUROED IASI 87  M GOREA OANA
2 4 PARAU MIRUNA BARSANESCU IASI 87  M PÂR?U MARIANA
2 4 REBEGEA IRINA CNGI IASI 87  M ALBISTEANU CRISTINA
2 4 Simioniuc Mihai Sc. Ion Creanga IASI 87  M Cre?u Maria
2 4 Apostolescu Elisa NEGRUZZI IASI 86  M Nechita Nicoleta
2 4 Badarau Dragos KOLANICEANU IASI 86  M Inv. Andries Spiridon
2 4 MUNTIANU ANDREIA SC AL. CEL BUN IASI 86  M COJOCARIU ANA
2 4 PETRARIU IOANA SC JUNIOR IASI 86  M RUS MIHAELA
2 4 UNTU GEORGE BARSANESCU IASI 86  M PARAU MARIANA
2 4 Vasilache Vlad KOGALNICEANU IASI 86  M Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 APARASCHIVEI GEORGE SC CAZIMIR IASI 85  M Mardare Carmen
2 4 Ceornea Tudor Sc. Ion Creanga IASI 85  M Buceag Marinela
2 4 COLOTIN ROBERTA SC SIMIONESCU IASI 85  M Viorica Bizdica
2 4 Gheorghita Codrin Sc. Ion Creanga IASI 85  M Buceag Marinela
2 4 Grecu Lorena Sc. Ion Creanga IASI 85  M Buceag Marinela
2 4 Iosep Serban NEGRUZZI IASI 85  M Nechita Nicoleta
2 4 Istrate Tudor KOGALNICEANU IASI 85  M Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 MIHALACHE RADU SC SIMIONESCU IASI 85  M
2 4 NEDELCU ADINA ANDREEA BARSANESCU IASI 85  M IULIA MATEI
2 4 PALAMIDA ROBERT CNGI IASI 85  M ALBISTEANU CRISTINA
2 4 PASCARIU MATEI BARSANESCU IASI 85  M CHETRAN CARMEN
2 4 Pascaru Maria KOGALNICEANU IASI 85  M Inv. Andries Spiridon
2 4 PAVEL MARIA SC HASDEU IASI 85  M BLAJUT CRISTINA
2 4 Terinte Ruxandra CNME IASI 85  M
2 4 Vasiliu Razvan CNME IASI 85  M
2 4 Vieru Anastasia KOGALNICEANU IASI 85  M Inv. Andries Spiridon
2 4 Bacalie Roxana Sc. Ion Creanga IASI 84  M Cretu Maria
2 4 BEJINARU MIHNEA GEORGE BARSANESCU IASI 84  M CHETRAN CARMEN
2 4 BUTNARIU ANDRADA SC SIMIONESCU IASI 84  M
2 4 DELEANU TUDOR SC V LUPULUI V LUPULUI 84  M BOZAIAN BEATRICE
2 4 Mareci Ioana Amalia NEGRUZZI IASI 84  M Suna Marieta
2 4 NEGREI IUSTINIAN ANDREI BARSANESCU IASI 84  M CHETRAN CARMEN
2 4 NICULITA DANIEL EUROED IASI 84  M GOREA OANA
2 4 Popa Eduard KOGALNICEANU IASI 84  M Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 Rotar Maria CNME IASI 84  M
2 4 Scutaru Stefan Sorin SC GHICA IASI 84  M Chichirau Ioana
2 4 SUSU CODRIN PETRE BARSANESCU IASI 84  M CHETRAN CARMEN
2 4 TISTU IOANA SC AL. CEL BUN IASI 84  M MILEA ELENA
2 4 Ursu Carlo SC MAIORESCU IASI 84  M Patrascu Elena
2 4 ZMEU SMARANDA SC SYLVA IASI 84  M
2 4 Agache Florin KOGALNICEANU IASI 83  M Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 CIOC?RLAN VLAD SC IORGA IASI 83  M MORARASU MARIANA
2 4 GOAGA ALEXANDRA CNGI IASI 83  M ALBISTEANU CRISTINA
2 4 Hoblea Maria KOGALNICEANU IASI 83  M Prof. V?duva Mona-Lisa
2 4 LUCA ?TEFAN SC AL. CEL BUN IASI 83  M COJOCARIU ANA
2 4 MOTRUC ANDREI EUROED IASI 83  M GOREA OANA
2 4 PADURARIU MARIA REBECCA BARSANESCU IASI 83  M RUSU ELISABETA
2 4 PASCU MARIUS SC AL. CEL BUN IASI 83  M COJOCARIU ANA
2 4 Balas Cosmina SC GHICA IASI 82  M Chichirau Ioana
2 4 DANAILA LUIGI SC IORGA IASI 82  M MORARASU MARIANA
2 4 Gorea Bianca Andreea SC CONTA IASI 82  M Ilie Maria
2 4 PANCU ANDREI SC SYLVA IASI 82  M
2 4 Popovici Delia Sc. Ion Creanga IASI 82  M Cretu Maria
2 4 Sfabu Alin KOGALNICEANU IASI 82  M Inv. Andries Spiridon
2 4 Agache Raluca NEGRUZZI IASI 81  M Aparaschivei Valeria
2 4 BOJOI CRISTIAN BARSANESCU IASI 81  M RUSU ELISABETA
2 4 CIUBOTARU MARA SC AL. CEL BUN IASI 81  M BODESCU LARISA
2 4 GHEBU?? SABIN SC SIMIONESCU IASI 81  M
2 4 Matei ?tefania Sc. Ion Creanga IASI 81  M Buceag Marinela
2 4 RUSU ANDREEA LAURA BARSANESCU IASI 81  M CHETRAN CARMEN
2 4 Str?til? ?erban SC CAZIMIR IASI 81  M Mardare Carmen
2 4 TANASE ANCA BARSANESCU IASI 81  M IULIA MATEI
2 4 Adumitroae Gabriel KOGALNICEANU IASI 80  M Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 BA?CHIR C?LIN BARSANESCU IASI 80  M RUSU ELISABETA
2 4 CONSTANTINESCU ANDRA SC SYLVA IASI 80  M
2 4 COSTIN STEFAN-TEODOR SC HASDEU IASI 80  M BLAJUT CRISTINA
2 4 Farca Diana CNME IASI 80  M
2 4 GABROVSCHI CAROL EUROED IASI 80  M GOREA OANA
2 4 HRISCU ALESSANDRA BARSANESCU IASI 80  M PARAU MARIANA
2 4 HRISTODOR COSMIN MARIAN SC SIMIONESCU IASI 80  M MARCULETZ ANICA
2 4 Mosnegutu Eduard NEGRUZZI IASI 80  M Suna Marieta
2 4 ROMILA VLAD SC MAIORESCU IASI 80  M
2 4 Sava Claudia KOGALNICEANU IASI 80  M Inv. Andries Spiridon
2 4 Sofia Bogdan CNME IASI 80  M
2 4 STRATON LUCIAN CNGI IASI 80  M ALBISTEANU CRISTINA
2 4 TANASE ALEXANDRU BARSANESCU IASI 80  M RUSU ELISABETA
2 4 Zavadovschi Bogdan KOGALNICEANU IASI 80  M Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 ZM?U TEODOR SC SIMIONESCU IASI 80  M
2 4 BEJAN MATEI SC AL. CEL BUN IASI 78    COJOCARIU ANA
2 4 Chiriac Nicola Delia SC SYLVA IASI 78   
2 4 DONCEAN SERBAN GABRIEL BARSANESCU IASI 78    CHETRAN CARMEN
2 4 Dumitrascu Anamaria KOGALNICEANU IASI 78    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 Filon Ioana C?t?lina KOGALNICEANU IASI 78    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 MAXIM AMALIA IRINA BARSANESCU IASI 78    IULIA MATEI
2 4 Sinca Madalina Sc. Ion Creanga IASI 78    Buceag Marinela
2 4 Tacu Razvan KOGALNICEANU IASI 78    Inv. Andries Spiridon
2 4 Cucos Andreea CNME IASI 77   
2 4 DARIE IASMINA SC AL. CEL BUN IASI 77    MILEA ELENA
2 4 Diaconu Ioana KOGALNICEANU IASI 77    Înv. Andrie? Spiridon
2 4 ILIE DIANA SC SYLVA IASI 77   
2 4 JITAREANU ECATERINA BARSANESCU IASI 77    CHETRAN CARMEN
2 4 Maxim Madalina KOGALNICEANU IASI 77    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 Popovici George KOGALNICEANU IASI 77    Inv. Andries Spiridon
2 4 RAICU BIANCA ALEXANDRA BARSANESCU IASI 77    RUSU ELISABETA
2 4 Roman Elena KOGALNICEANU IASI 77    Inv. Andries Spiridon
2 4 SERBAN C?LIN SC AL. CEL BUN IASI 77    BODESCU LARISA
2 4 SERSENIUC RADU CONSTANTIN? SC HASDEU IASI 77    NECHITA MIHAELA
2 4 ALEXANDRESCU ALEXIA TEODORA BARSANESCU IASI 76    CHETRAN CARMEN
2 4 Costin Delia Maria KOGALNICEANU IASI 76    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 CROITORU RARES SC SYLVA IASI 76   
2 4 Dumitru Teodora KOGALNICEANU IASI 76    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 IONESCU DAVID SC AL. CEL BUN IASI 76    MILEA ELENA
2 4 IOTOVICI STEFAN ALEXANDRU BARSANESCU IASI 76    CHETRAN CARMEN
2 4 LOZEANU ANDREI SC SIMIONESCU IASI 76   
2 4 ROMA?CU AMALIA BARSANESCU IASI 76    RUSU ELISABETA
2 4 Aloui Yasmine SC GHICA IASI 75    Chichirau Ioana
2 4 Chiorescu Alexandru KOGALNICEANU IASI 75    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 Cusnir Marin KOGALNICEANU IASI 75    Inv. Andries Spiridon
2 4 DOMINTE ALEXANDRA BARSANESCU IASI 75    RUSU ELISABETA
2 4 GHERGHEL MARTA SC SIMIONESCU IASI 75   
2 4 Lenta Irina Sc. Ion Creanga IASI 75    Cre?u Maria
2 4 Manole Teodora Sc. Ion Creanga IASI 75    Buceag Marinela
2 4 Minea Ioan Mihai SC CAZIMIR IASI 75    Mardare Carmen
2 4 NITA BIANCA SC AL. CEL BUN IASI 75    COJOCARIU ANA
2 4 SAMSON CATALIN SC AL. CEL BUN IASI 75    COJOCARIU ANA
2 4 ACATRINEI ANDRA SC AL. CEL BUN IASI 74    COJOCARIU ANA
2 4 ADOCHITEI PANDELEA CARINA MONICA BARSANESCU IASI 74    CHETRAN CARMEN
2 4 ANDRONACHE ANDREEA SC HASDEU IASI 74    BLAJUT CRISTINA
2 4 BULEI IASMINA SC AL. CEL BUN IASI 74    COJOCARIU ANA
2 4 COROAMA IOAN SC AL. CEL BUN IASI 74    MILEA ELENA
2 4 ISPAS ALEXANDRU SC AL. CEL BUN IASI 74    BODESCU LARISA
2 4 MELINTE TEODORA SC SIMIONESCU IASI 74   
2 4 SIMIONESE MIHAI ADRIAN BARSANESCU IASI 74    CHETRAN CARMEN
2 4 TURCANU OTILIA SC AL. CEL BUN IASI 74    MILEA ELENA
2 4 VALUTA SANDU SC SYLVA IASI 74   
2 4 Barcea Maria Sc. Ion Creanga IASI 73    Cre?u Maria
2 4 SAVU ROBERT SC AL. CEL BUN IASI 73    BODESCU LARISA
2 4 Ursachi Andrei NEGRUZZI IASI 73    Suna Marieta
2 4 Vanatoru Andreea Sc. Ion Creanga IASI 73    Buceag Marinela
2 4 BUICA IOANA SC HASDEU IASI 72    BLAJUT CRISTINA
2 4 Filibiu Alberto KOGALNICEANU IASI 72    Inv. Andries Spiridon
2 4 Paraschiv Diana KOGALNICEANU IASI 72    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 POTLOG LIVIU SC AL. CEL BUN IASI 72    MILEA ELENA
2 4 VERDE? VICTOR SC GHICA IASI 72    Chichirau Ioana
2 4 MEDVEDEU ALEXANDRU BARSANESCU IASI 71    CHETRAN CARMEN
2 4 Tarnauceanu Andreea NEGRUZZI IASI 71    Suna Marieta
2 4 Dobosaru Roberto KOGALNICEANU IASI 70    Inv. Andries Spiridon
2 4 IONEL TUDOR - PAUL SC HASDEU IASI 70    NECHITA MIHAELA
2 4 Rusescu Alexandra Sc. Ion Creanga IASI 70    Cretu Maria
2 4 Dumbravu Stefan Sc. Ion Creanga IASI 69    Buceag Marinela
2 4 HAMAN BIANCA ALECSANDRI IASI 69    Pantazi Teodora
2 4 MIROSNICENCU MIHAI SC SYLVA IASI 69   
2 4 Oancia Razvan Constantin Sc. Ion Creanga IASI 69    Cretu Maria
2 4 RADULESCU RICHARD ANDREI SC MAIORESCU IASI 69    Parfene Mariana, Cheptanariu Jenita
2 4 DAMINESCU MARIA BARSANESCU IASI 68    IULIA MATEI
2 4 MORARIU LUCIAN SC INTERN SPECTRUM IASI 68    BURA SIMONA/ROTARU VALERIA
2 4 UNGUREANU TEODORA SC SYLVA IASI 68   
2 4 Condurache Cristian Sc. Ion Creanga IASI 67    Cretu Maria
2 4 DUMBRAVA ELISABETA BARSANESCU IASI 67    RUSU ELISABETA
2 4 Fatu Alexandru KOGALNICEANU IASI 66    Inv. Andries Spiridon
2 4 Holban Mihnea KOGALNICEANU IASI 66    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 Merschi Andrei CNME IASI 66   
2 4 MIHNEA STEFAN SC SIMIONESCU IASI 66   
2 4 RUSU ANDREEA BARSANESCU IASI 66    CHETRAN MIRCEA
2 4 Sirbu Robert SC GHICA IASI 66    Chichirau Ioana
2 4 DONITA CLAUDIU MIHAI BARSANESCU IASI 65    CHETRAN CARMEN
2 4 FURCOI IOANA SC SYLVA IASI 64   
2 4 Stroescu Andreea KOLANICEANU IASI 64    Inv. Andries Spiridon
2 4 Bogdan Alexandra Sc. Ion Creanga IASI 63    Buceag Marinela
2 4 CIOBANU GEORGE CNGI IASI 63    ALBISTEANU CRISTINA
2 4 Popovici Octavian KOGALNICEANU IASI 63    Inv. Andries Spiridon
2 4 Tican Eduard Stefan NEGRUZZI IASI 63    Suna Marieta
2 4 BARLADEANU STEFANA CNGI IASI 62    ALBISTEANU CRISTINA
2 4 E?cu ?tefan KOGALNICEANU IASI 62    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 NICULITA ANDREI BARSANESCU IASI 62    RUSU ELISABETA
2 4 Pisaltu Liviu KOGALNICEANU IASI 62    Inv. Andries Spiridon
2 4 Plumb Teodor Sc. Ion Creanga IASI 62    Cre?u Maria
2 4 Butnaru Ana KOGALNICEANU IASI 61    Inv. Andries Spiridon
2 4 CIORPIC ELENA SC CONTA IASI 61    PELIN CARMEN
2 4 LUPULEASA RALUCA SC AL. CEL BUN IASI 61    COJOCARIU ANA
2 4 Batculescu Paula KOGALNICEANU IASI 60    Inv. Andries Spiridon
2 4 Croitoru Dan KOGALNICEANU IASI 60    Inv. Andries Spiridon
2 4 DIMIR STEFAN SC AL. CEL BUN IASI 60    MILEA ELENA
2 4 Rusu Andrei KOGALNICEANU IASI 60    Prof. Vaduva Mona-Lisa
2 4 CIOCIRLIE DARIA BARSANESCU IASI 58    CHETRAN CARMEN
2 4 CRACALEANU MARA CNME IASI 58   
2 4 MACARE TUDOR SC INTERN SPECTRUM IASI 58    BURA SIMONA/ROTARU VALERIA
2 4 Serban Emanuel CNME IASI 58   
2 4 Lupu Andrei NEGRUZZI IASI 47    Suna Marieta
2 4 LUCA ?TEFANIA SC SIMIONESCU IASI 46   
2 4 ARVINTE MARIAN SC AL. CEL BUN IASI 42    COJOCARIU ANA
2 4 Ciobanu Bogdan KOGALNICEANU IASI 30    Inv. Andries Spiridon
2 5 SANDULACHE LAURA CNME IASI 93  1 NEDELCU MONICA
2 5 SMAU ADRIAN NATIONAL IASI 93  1 ANTON CARMEN
2 5 SOLODCHI ANDREEA CNME IASI 93  1 NEDELCU MONICA
2 5 BADARAU LAURA NEGRUZZI IASI 92  2 IONESCU SILVIANA
2 5 POPA IOANA CNER IASI 92  2 BUZAC DORU
2 5 GAVRILESCU IOANA CNME IASI 91  3 NEDELCU MONICA
2 5 AMARANDEI MATEI CNER IASI 90  3 TIMOHE GHE.
2 5 ARMINII ILINCA RALUCA NEGRUZZI IASI 90  3 ZANOSCHI ADRIAN
2 5 DOROHOI IOANA CNME IASI 90  3 NEDELCU MONICA
2 5 GALCA TEODOR- CONSTANTIN NATIONAL IASI 90  3 SERGIU PRISACARIU
2 5 GAVRIL SANDRA-TEODORA NATIONAL IASI 90  3 SERGIU PRISACARIU
2 5 HRITCU ADELINA-ELENA NATIONAL IASI 90  3 SERGIU PRISACARIU
2 5 HARIP IULIA NATIONAL IASI 89  M IOANA CATALINA ANTON
2 5 GAVRILOVICI VICTOR NEGRUZZI IASI 88  M ILIE DUMITRU
2 5 PETRISOR ANDREI CNER IASI 88  M BUZAC DORU
2 5 MACIUC ANA MARIA NATIONAL IASI 87  M IOANA CATALINA ANTON
2 5 TIRNOVAN GEORGIANA CNER IASI 87  M PITU LEON
2 5 ANDRIESCU MARIA CNME IASI 86  M NEDELCU MONICA
2 5 POPA BRIANA- MARIA NATIONAL IASI 85  M SERGIU PRISACARIU
2 5 LUCHIAN COSTIN FLORIN CN ARTA IASI 84  M PASA NARCISA
2 5 ROSU ELENA CNME IASI 84  M NEDELCU MONICA
2 5 ANDRIES ANDREI NATIONAL IASI 83  M GALAN IOANA
2 5 CROITORU RAZVAN CONSTANTIN NATIONAL IASI 83  M SERGIU PRISACARIU
2 5 HORCEAG CODRIN CNER IASI 82  M BUZAC DORU
2 5 RUSU BOGDAN CNME IASI 82  M BLENDEA GHE
2 5 BOZ RUXANDRA - MIHAELA CANTEMIR IASI 81  M MUNTEANU DANIELA
2 5 CARTAS MIRUNA CNER IASI 81  M TIMOHE GHE.
2 5 CHIRIAC CATALIN NATIONAL IASI 81  M SERGIU PRISACARIU
2 5 FALCICA RARES NATIONAL IASI 81  M BENTA VALERICA
2 5 URMA MADALINA CNME IASI 81  M NEDELCU MONICA
2 5 AGAFITEI ALEXANDRA CNME IASI 80  M NEDELCU MONICA
2 5 COMAN EDUARD CNME IASI 80  M NEDELCU MONICA
2 5 CRACIUN ANDREI CNME IASI 80  M NEDELCU MONICA
2 5 TEODORESCU SABINA - PAULA CANTEMIR IASI 80  M MUNTEANU DANIELA
2 5 TUCA INES CNME IASI 80  M NEDELCU MONICA
2 5 ZAMURCA ROBERT CNME IASI 80  M NEDELCU MONICA
2 5 ANGHEL IOANA CANTEMIR IASI 77    MUNTEANU DANIELA
2 5 CHIRILA RADU CNME IASI 77    NEDELCU MONICA
2 5 COVALCIUC ALEXANDRU NATIONAL IASI 77    SERGIU PRISACARIU
2 5 MARIN IOANA CN ARTA IASI 76    PASA NARCISA
2 5 SAPUNARU DIANA CNER IASI 76    BUZAC DORU
2 5 CORNEA ADRIAN CN ARTA IASI 75    GIOSAN IRINA
2 5 IONITA BIANCA CNME IASI 74    BLENDEA GHE
2 5 OCHESANU MIHNEA CNER IASI 74    BUZAC DORU
2 5 PIRTAC ANDREI - ROBERT NATIONAL IASI 74    IOANA CATALINA ANTON
2 5 POPA STEFAN CN ARTA IASI 74    GIOSAN IRINA
2 5 TEPORDEI SONIA CNME IASI 74    NEDELCU MONICA
2 5 BOTOSINEANU CARMEN CRISTINA NATIONAL IASI 72    SERGIU PRISACARIU
2 5 GIFEI ROXANA CN ARTA IASI 72    GIOSAN IRINA
2 5 KNIELING CORINA CN ARTA IASI 72    PASA NARCISA
2 5 STAN BIANCA CN ARTA IASI 72    PASA NARCISA
2 5 BREZEANU GABRIELA CNGB IASI 71    NEGRESCU ALEXANDRU
2 5 LUPU TEODOR CNME IASI 71    NEDELCU MONICA
2 5 NADANIE IOANA NATIONAL IASI 71    IOANA CATALINA ANTON
2 5 GHENEA VIRGIL CNME IASI 70    BLENDEA GHE
2 5 LUNGOCIU PAULA –VIRGINIA NATIONAL IASI 70    SERGIU PRISACARIU
2 5 ATODIRESEI VALENTIN CN ARTA IASI 68    PASA NARCISA
2 5 HERMENIUC BIANCA CNME IASI 68    NEDELCU MONICA
2 5 IFRIM ANDREEA CNGB IASI 68    MACIUC DOMNICA
2 5 MELINTE SABINA CNER IASI 68    BUZAC DORU
2 5 PALAMARIU ANDREI CNER IASI 68    BUZAC DORU
2 5 CARAS SEBASTIAN CNME IASI 66    PANAINTE BRONIA
2 5 CARP DELIA NATIONAL IASI 66    IOANA CATALINA ANTON
2 5 CAZACU RUXANDRA CN ARTA IASI 66    PASA NARCISA
2 5 MAYAYA JUSTIN-BESTON NATIONAL IASI 66    SERGIU PRISACARIU
2 5 PATAREACA IUSTINIAN - COSMIN V LUPULUI V LUPULUI 66    DUMITRIU MIHAI
2 5 CIOBANU ?TEFAN LPS IASI 65    ONOFREI GIANINA
2 5 ACOSTEOAIEI ANA-MARIA CANTEMIR IASI 64    MUNTEANU DANIELA
2 5 BARBOSU ANDREEA CANTEMIR IASI 64    PLATON MIRELA
2 5 CROITORU IOANA - MADALINA CANTEMIR IASI 64    PLESCAN LACRAMIOARA
2 5 PATALIGA CEZARA CNME IASI 64    PANAINTE BRONIA
2 5 STOLERU DENISA CNME IASI 64    NEDELCU MONICA
2 5 GRECU ANDREEA LPS IASI 63    ANDRICI MIRELA
2 5 PLAIESANU BEATRICE CNER IASI 63    BUZAC DORU
2 5 COSAN IOANA CANTEMIR IASI 62    PLESCAN LACRAMIOARA
2 5 NISTOREL RAZVAN LPS IASI 62    ANDRICI MIRELA
2 5 REZANU ARINA CANTEMIR IASI 62    PLESCAN LACRAMIOARA
2 5 CHISCA GABRIEL NATIONAL IASI 61    IOANA CATALINA ANTON
2 5 COSMA CEZAR CN ARTA IASI 61    GIOSAN IRINA
2 5 BOJIAN ALEXANDRU CNGB IASI 60    MACIUC DOMNICA
2 5 BORS TUDOR - GABRIEL CANTEMIR IASI 60    MUNTEANU DANIELA
2 5 IVASCIUC MIHAI CNME IASI 60    BLENDEA GHE
2 5 OLARIU ANDREEA CN ARTA IASI 60    PASA NARCISA
2 5 CRISTACHE ALEXANDRA CN ARTA IASI 58    PASA NARCISA
2 5 PETREA BIANCA - MIHAELA CANTEMIR IASI 58    MUNTEANU DANIELA
2 5 VERDES ANDREEA CANTEMIR IASI 58    PLATON MIRELA
2 5 SPIRIDON MADALINA - ELENA CANTEMIR IASI 57    PLESCAN LACRAMIOARA
2 5 SPITA MARIA LPS IASI 57    ONOFREI GIANINA
2 5 TOTOI ANDREI SIRWAN LPS IASI 57    ONOFREI GIANINA
2 5 CHETRARIUC NICOLAE CANTEMIR IASI 55    MUNTEANU DANIELA
2 5 POPA STEFANA CANTEMIR IASI 54    PLATON MIRELA
2 5 TOMA MARIUS CATALIN CNGB IASI 54    MACIUC DOMNICA
2 5 ACOJBOAEI CEZAR CNGB IASI 53    MACIUC DOMNICA
2 5 FLOCEA GABRIELA CN ARTA IASI 52    GIOSAN IRINA
2 5 APROFIRI MARINA CNGB IASI 50    MACIUC DOMNICA
2 5 BALAN RARES IONUT CNGB IASI 50    MACIUC DOMNICA
2 6 CRACIUN CATALIN NATIONAL IASI 97  1 PROF. VALENTINA BLENDEA
2 6 MIRT ALEXANDRU CNER IASI 97  1 BUDEANU CATALIN
2 6 RAMEDER CAROL SEBASTIAN NATIONAL IASI 97  1
2 6 NISTOR STEFAN NATIONAL IASI 96  2 PRF.SERGIU PRISACARIU
2 6 CANTEA MIRUNA CNER IASI 94  3 BUDEANU CATALIN
2 6 CAZACU TUDOR NATIONAL IASI 94  3 ANITA ALICE
2 6 MURARIU MARCEL NATIONAL IASI 94  3 ANITA ALICE
2 6 STRUGARIU VLAD FLORIN CNER IASI 93  3 TURBATU DORU
2 6 COZMA TUDOR CNER IASI 92  3 BUDEANU CATALIN
2 6 FLOREA MADALIN GABRIEL NATIONAL IASI 92  3 PROF. VALENTINA BLENDEA
2 6 PETROVICI STEFAN CNGI IASI 92  3 CAIA MARIA
2 6 SARBU ELENA CNER IASI 92  3 TURBATU DORU
2 6 ARGHIRE ANA – MARIA NATIONAL IASI 91  3 PROF. VALENTINA BLENDEA
2 6 BUZDUG ILINCA CNME IASI 91  3 COHAL EUGENIA
2 6 FOSALAU MANUEL CNER IASI 91  3 TURBATU DORU
2 6 PARLOG ANDRADA CNER IASI 91  3 TURBATU DORU
2 6 BULEA TEODORA CNME IASI 90  3 COHAL EUGENIA
2 6 MOSNEGUTU CRISTIAN CNER IASI 90  3 TURBATU DORU
2 6 BORS BOGDAN CNER IASI 89  M BUDEANU CATALIN
2 6 IANCU TEODOR RADU CNME IASI 89  M COHAL EUGENIA
2 6 STANCIU IOAN CNER IASI 89  M
2 6 LUPU ADELINA NATIONAL IASI 88  M PROF. VALENTINA BLENDEA
2 6 DICOV IONEL LPS IASI 87  M PROF.GIOSAN IRINA
2 6 STOICA GEORGE NATIONAL IASI 87  M
2 6 TIMOFTE IUSTINA CNME IASI 86  M PANAINTE BRONIA
2 6 GABOR SABINA VALEA LUPULUI V LUPULUI 85  M
2 6 VORNICU ANDREEA CNER IASI 85  M BUDEANU CATALIN
2 6 BOTEZ TEODOR CNME IASI 84  M PANAINTE BRONIA
2 6 MIHAI CATRINEL ANDREEA NATIONAL IASI 83  M PRF.SERGIU PRISACARIU
2 6 TEPORDEI DARIA CNME IASI 82  M COHAL EUGENIA
2 6 MORARIU ANDRA CNME IASI 81  M PANAINTE BRONIA
2 6 BRAGARU DANIELA - ALEXANDRA CANTEMIR IASI 80  M PLESCAN LACRAMIOARA
2 6 LAZARESCU EMANUEL CNGI IASI 80  M CAIA MARIA
2 6 MUSCHIERU ANDREEA CNER IASI 80  M TURBATU DORU
2 6 PINTILIE RARES IOAN CNME IASI 80  M PANAINTE BRONIA
2 6 SANDULACHE IOAN CNME IASI 80  M PANAINTE BRONIA
2 6 SERBAN IRINEU CNME IASI 80  M PANAINTE BRONIA
2 6 TIMOFTE CLAUDIA VALEA LUPULUI V LUPULUI 80  M
2 6 COCA ALEXIS CNGI IASI 78    MACIUC DOMNICA
2 6 CRE?ULESCU ANA IRINA LPS IASI 78    PROF.GIOSAN IRINA
2 6 DIMITRIU DENISA CNGI IASI 78    MACIUC DOMNICA
2 6 HARABAGIU ANDREI NATIONAL IASI 78    PRF.SERGIU PRISACARIU
2 6 MARCU DANIEL CNER IASI 78   
2 6 ATANASIU LUCIAN CANTEMIR IASI 77    MUNTEANU DANIELA
2 6 POPOVICI DARIA CNME IASI 76    PANAINTE BRONIA
2 6 PLAMADA PAUL ANDREI CNME IASI 75    PANAINTE BRONIA
2 6 TUCALIUC BIANCA CNGI IASI 74    MACIUC DOMNICA
2 6 SCINTEIE STEFAN CANTEMIR IASI 73   
2 6 ACATRINEI ANDRADA CNER IASI 72    TURBATU DORU
2 6 DARTU COSMIN NATIONAL IASI 72    ANITA ALICE
2 6 FLUERARU ROBERT NATIONAL IASI 72   
2 6 FORMAGIU MICHAEL - GABRIEL CANTEMIR IASI 71    MUNTEANU DANIELA
2 6 BARNUSCA BIANCA CANTEMIR IASI 70    MUNTEANU DANIELA
2 6 NETCA MARIUS - MIHAI CANTEMIR IASI 70    PLESCAN LACRAMIOARA
2 6 TURCANU GEORGIANA CANTEMIR IASI 70    MUNTEANU DANIELA
2 6 ROTARU SABIN CNER IASI 69    TURBATU DORU
2 6 ZAHARIA IRINA CANTEMIR IASI 67    MUNTEANU DANIELA
2 6 TARANU CLAUDIU ANDREI LPS IASI 66    PROF.GIOSAN IRINA
2 6 LEFTER SINZIANA PAULA LPS IASI 60    PROF.GIOSAN IRINA
2 6 MUNTEANU MIHAI CNGI IASI 60    CAIA MARIA
2 6 BAHRIN ILINCA CNME IASI 59    PANAINTE BRONIA
2 6 CULISNIUC DAVID IOAN LPS IASI 58    PROF.GIOSAN IRINA
2 6 MATEI SEBASTIAN - MIHAI CANTEMIR IASI 54    PLESCAN LACRAMIOARA
2 6 GHIARASIM ROBERT CANTEMIR IASI 53    MUNTEANU DANIELA
2 6 BARABOI ANDREEA NATIONAL IASI 50    PROF. VALENTINA BLENDEA
2 6 CIRLIGEANU ELENA CANTEMIR IASI 39    MUNTEANU DANIELA
2 6 DUMBRAVA DRAGOS CANTEMIR IASI 38    MUNTEANU DANIELA
2 7 MARIUTA SIMINA GABRIELA CNER IASI 97  1 BUZAC DORU
2 7 IONEL DANA NEGRUZZI IASI 90  2 CEANGA MIHAELA
2 7 TURCU ILINCA CNME IASI 88  M PANAINTE BRONIA
2 7 GANGA RALUCA ANDREEA CNME IASI 87  M ANTON CRISTINA
2 7 MOLNAR STEFAN CNME IASI 87  M PANAINTE BRONIA
2 7 TOADER DRAGOS CNGB IASI 87  M CARAPANU DORINA
2 7 MANDRIC MARIAN BARSANESCU IASI 86  M PRISACARIU LUCIA
2 7 ANGHEL STEFANIA CNME IASI 84  M ANTON CRISTINA
2 7 CHIRILUTA GEORGE STEFAN CANTEMIR IASI 84  M BAGHIU CIPRIAN
2 7 IONESCU KARINA ANDREEA V LUPULUI V LUPULUI 84  M SCUTARU ELENA
2 7 LUPUSORU ALEXANDRU CNME IASI 84  M PANAINTE BRONIA
2 7 ADOMNITI ROBERT NATIONAL IASI 83  M ANITA ALICE
2 7 ALUCULESEI IOANA CNME IASI 83  M ANTON CRISTINA
2 7 IACOB MIHAELA CNGB IASI 83  M CAIA MARIA
2 7 ZAHARIA MARIUCA DELIA CNME IASI 83  M PANAINTE BRONIA
2 7 CUZA ANA MARIA CNME IASI 82  M PANAINTE BRONIA
2 7 HALIC RARES CNME IASI 81  M PANAINTE BRONIA
2 7 GEARBA DIANA GABRIELA CANTEMIR IASI 78    PLESCAN LACRAMIOARA
2 7 IOANIDIS HADJI DIMITRIE CNME IASI 76    ANTON CRISTINA
2 7 GHERASIM ANDREEA CNGB IASI 75    CARAPANU DORINA
2 7 MANOLE IOANA CNME IASI 75    ANTON CRISTINA
2 7 HAPECI RALUCA CANTEMIR IASI 74    PLESCAN LACRAMIOARA
2 7 BIRLEANU ANDREI CRISTIAN CANTEMIR IASI 73    BAGHIU CIPRIAN
2 7 MITAC OANA ISABELA CNGB IASI 72    CAIA MARIA
2 7 PUSCALAU ROBERT GEORGE CNME IASI 72    ANTON CRISTINA
2 7 FALCICA ADRIAN CODRIN NATIONAL IASI 71    ANITA ALICE
2 7 IACOB ANDREEA V LUPULUI V LUPULUI 71    SCUTARU ELENA
2 7 SERBAN CRISTIANA CNGB IASI 71    CARAPANU DORINA
2 7 STEFANCU VLAD CNME IASI 71    ANTON CRISTINA
2 7 FOCSA IONUT CNME IASI 70    ANTON CRISTINA
2 7 LUCHIAN GABRIEL STEFAN CANTEMIR IASI 68    PLESCAN LACRAMIOARA
2 7 HODOROGIANU MARIUS FLORIN CANTEMIR IASI 67    PLESCAN LACRAMIOARA
2 7 CUCU ELENA CNME IASI 65    ANTON CRISTINA
2 7 ZETU IOANA CNME IASI 63    ANTON CRISTINA
2 7 PAVEL MADALINA CNME IASI 58    ANTON CRISTINA
2 7 NITA VLADUT ANDREI CNME IASI 56    ANTON CRISTINA
2 7 NANI GEORGIANA ELENA CANTEMIR IASI 55    PLESCAN LACRAMIOARA
2 8 LESENCIUC VLAD CNER IASI 94  1 BUDEANU CATALIN
2 8 DAVID ANA MARIA CNME IASI 92  2 PROF.NEDELCU MONICA
2 8 FRUNZA STEFAN WURMBRAND IASI 92  2 PROF.DOMNICA MACIUC
2 8 TURCANU SERAFIM NATIONAL IASI 88  M BLENDEA VALENTINA
2 8 NICOARA TUDOR WURMBRAND IASI 87  M PROF.DOMNICA MACIUC
2 8 CHIORCEA ANDRA CNME IASI 83  M ANTON CRISTINA
2 8 DEDEAGA DELIA CNGI IASI 81  M TIMOHE GABRIEL
2 8 FRUNZA DRAGOS CNME IASI 80  M ANTON CRISTINA
2 8 BILIUTI DAN SIMION NATIONAL IASI 76    BLENDEA VALENTINA
2 8 PLAMADA ALEXANDRU CNME IASI 74    PROF.NEDELCU MONICA
2 8 ONOFREI CLAUDIA NATIONAL IASI 72    BLENDEA VALENTINA
2 8 ILIESCU STEFAN WURMBRAND IASI 71    PROF.DOMNICA MACIUC
2 8 PUSCASU ANA MARIA NATIONAL IASI 68    BLENDEA VALENTINA
2 8 CIOMARTAN TEODOR NATIONAL IASI 66   
2 8 BACIU DAVID RAZVAN WURMBRAND IASI 63    PROF.DOMNICA MACIUC
2 8 CIOBANU DIANA CNME IASI 62    PROF.NEDELCU MONICA
2 8 VEVERITA MIHAELA CNGI IASI 54    TIMOHE GABRIEL
2 9 M1 MIRON RADU CANTEMIR IASI 100  1 IUREA GHE
2 9 M1 SOFICA PAULA NATIONAL IASI 94  2 ANITA ALICE
2 9 M1 TIBA STEFANA ALEXANDRA NATIONAL IASI 93  3 ANITA ALICE
2 9 M1 TIMOFTE DIANA CNME IASI 90  3 COHAL EUGENIA
2 9 M1 FERARIU MONICA NATIONAL IASI 85  M ANITA ALICE
2 9 M1 GHERGHE-MOISE STEFANIA CNME IASI 83  M COHAL EUGENIA
2 9 M1 MUCILEANU MIRUNA CASANDRA NATIONAL IASI 77    ANITA ALICE
2 9 M1 COZAC ANA MARIA CNGB IASI 65    TIMOHE GABRIEL
2 10 M1 VECLIUC DANIEL CNGB IASI 77    CARAPANU DORINA
2 10 M1 NECHITA ALEXANDRA CNGB IASI 76    CARAPANU DORINA
2 10 M1 MATEI DRAGOS CNGB IASI 74    CARAPANU DORINA
2 10 M1 STEFANITA ALEXANDRU CNGB IASI 73    CARAPANU DORINA
2 10 M1 APOPUTOAIEI GEORGIANA CNGB IASI 72    CARAPANU DORINA
2 10 M1 ROSCA RADU CNGB IASI 70    CARAPANU DORINA
2 10 M2 GRINEA IRINA CNGB IASI 90  1 CAIA MARIA
2 10 M2 DUZINSCHI MARIA MAGDALENA CNGB IASI 88  M CAIA MARIA
2 10 M2 BORDEIANU IRINA CNGB IASI 78    CAIA MARIA
2 10 M2 MOGA ALEXANDRA CNGB IASI 75    CAIA MARIA
2 10 M2 BARANIUC MARIA DIANA CNGB IASI 71    CAIA MARIA
2 11 M1 IACOBESCU RADU WURMBRAND IASI 92  1 MACIUC DOMNICA
2 11 M1 PETRESCU-DANILA CORINA WURMBRAND IASI 92  1 MACIUC DOMNICA
2 11 M1 IVANOV ADINA CNME IASI 90  2 NEDELCU MONICA
2 11 M1 BARZU CRISTINA WURMBRAND IASI 81  M MACIUC DOMNICA
2 11 M1 SADOVNIC ELENA WURMBRAND IASI 67    MACIUC DOMNICA
2 11 M1 MOCANU GEORGIANA CNME IASI 64    ANTON CRISTINA
2 11 M2 GHETIU SAMUEL CNGB IASI 95  1 TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 PINTILIE GEORGIANA CNGB IASI 95  1 TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 MUNTEANU LORENA CNGB IASI 94  2 TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 PINTILIE CRINA GEORGIANA CNGB IASI 94  2 TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 SABAIDUC ANDREEA CNGB IASI 93  3 TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 GILCA IULIAN CNGB IASI 88  M TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 STURZU LAVINIA CNGB IASI 86  M TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 URSU ALINA ELENA CNGB IASI 86  M TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 GHEORGHITANU IONUT ANDREI CNGB IASI 83  M TIMOHE GABRIEL
2 11 M2 POTOP CATALINA MIHAELA CNGB IASI 68    TIMOHE GABRIEL
2 12 M1 BORS MADALINA IOANA CNGB IASI 88  M TIMOHE GABRIEL
2 12 M1 PRICOP MIHAI CNGB IASI 82  M TIMOHE GABRIEL
2 12 M1 STAN LUCIAN COSTEL CNGB IASI 78    TIMOHE GABRIEL
2 12 M1 SOROCEANU MADALINA CNGB IASI 76    TIMOHE GABRIEL
2 12 M1 MARDARI ANA MARIA CNGB IASI 73    TIMOHE GABRIEL
2 12 M1 COZMA VLAD CNGB IASI 70    TIMOHE GABRIEL
3 1 ALBU ALEXANDRA SC. ST. BARSANESCU IASI 100  1 ANDREI DOINA
3 1 ALBU ANDREEA SC. ST. BARSANESCU IASI 100  1 ANDREI DOINA
3 1 ARAMA ANDREEA LIC. V. ALECSANDRI IASI 100  1 CRAUS ELENA
3 1 AVASILOAIEI ALEXANDRU SC. B. P. HASDEU IASI 100  1 SOLOMON C.
3 1 BIRSAN C. ALEXIA MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 100  1 PORFIR ELENA
3 1 BUTNARIU CRISTINA SC. B. P. HASDEU IASI 100  1 DOROFTE ECATERINA
3 1 CABA CRISTIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 100  1 BAZDAGA NECULAI
3 1 COSTIN ALEXANDRA SC. AL. CEL BUN IASI 100  1 ROTARU VALERIA
3 1 COZMA TEODOR-CRISTIAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 100  1 NECHIFOR E.
3 1 GHEORGHIU ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 100  1 DOROFTE ECATERINA
3 1 IVASCU TUDOR SC. AL. CEL BUN IASI 100  1 ARTENI GRETA
3 1 LISMAN KARINA GH. I. BRATIANU IASI 100  1 GABOR LACRAMIOARA
3 1 MUSTEATA DARIA SC. B. P. HASDEU IASI 100  1 SOLOMON C.
3 1 PAICU ELIZA GH. I. BRATIANU IASI 100  1 GABOR LACRAMIOARA
3 1 ROTARU ANDREEA MARIA SC. AL. CEL BUN IASI 100  1 ROTARU ANA-MARIA
3 1 ROZMALIN MARA SC. ST. BARSANESCU IASI 100  1 BAZDAGA NECULAI
3 1 SACARESCU REBECA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 100  1 PORFIR ELENA
3 1 STRATONE MIRUNA SC. ST. BARSANESCU IASI 100  1 PETREA MARIA
3 1 UNGUREANU RUXANDRA LIC. V. ALECSANDRI IASI 100  1 RADU SILVIA
3 1 Zaharia Stefan Cosmin SC. ST. BARSANESCU IASI 100  1 ANDREI DOINA
3 1 PRODAN ALEXANDRU SC. B. P. HASDEU IASI 98  2 STEFAN LIVIU
3 1 MAXIM RARES SC. OTILIA CAZIMIR IASI 97  2 PORFIR ELENA
3 1 ARITON ANA MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 95  2 ANDREI ELENA
3 1 BARBU MATEI SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 DOROFTE ECATERINA
3 1 BUGOI RARES SC. JUNIOR IASI 95  2 PENU IULIANA
3 1 CHIRCA RIANA SC. ST. BARSANESCU IASI 95  2 ANDREI DOINA
3 1 CIUBOTARU DUMITRU SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 STEFAN LIVIU
3 1 CONDREA DARIA SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 DOROFTE ECATERINA
3 1 DANILA ANDREI SC. JUNIOR IASI 95  2 PENU IULIANA
3 1 DIRTU BOGDAN SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 SOLOMON C.
3 1 DUMITRAS MATEI TEODOR SC. AL. CEL BUN IASI 95  2 ARTENI GRETA
3 1 GEOGESCU EMA SC. ST. BARSANESCU IASI 95  2 BAZDAGA NECULAI
3 1 GROSU ALEXANDRU SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 STEFAN LIVIU
3 1 HUTANU LORENA LIC. V. ALECSANDRI IASI 95  2 RADU SILVIA
3 1 IURCU NICOLETA SC. ST. BARSANESCU IASI 95  2 PASAT CARMEN
3 1 IVANOVICI IARINA SC. ST. BARSANESCU IASI 95  2 BAZDAGA NECULAI
3 1 LUNCA DARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 95  2 PETREA MARIA
3 1 LUNGU IARINA SC. AL. CEL BUN IASI 95  2 ROTARU VALERIA
3 1 MOISA CEZAR SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 SOLOMON C.
3 1 MUNTEAN RARES SC. M. KOGALNICEANU IASI 95  2 SAVU DIANA
3 1 NEPOTU ALEXANDRA SC. ST. BARSANESCU IASI 95  2 PASAT CARMEN
3 1 NICA RARES CNME IASI 95  2 ANDONE TUDORINA
3 1 PADUREANU ECATERINA SC. JUNIOR IASI 95  2 PENU IULIANA
3 1 RADUCANU ALEXANDRU SC. JUNIOR IASI 95  2 PENU IULIANA
3 1 SARDARU ALEXANDRA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 95  2 PORFIR ELENA
3 1 SOFIAN-OLTEANU ANTONIA SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 SOLOMON C.
3 1 SPILEVOI BOGDAN VASILE SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 STEFAN LIVIU
3 1 STRAUB ECATERINA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 95  2 PORFIR ELENA
3 1 TARABOANTA MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 95  2 PORFIR ELENA
3 1 UNGUREANU BIANCA SC. AL. CEL BUN IASI 95  2 ROTARU ANA-MARIA
3 1 ALBEI ALEXANDRA CNME IASI 90  3 ANDONE TUDORINA
3 1 ARTIN IOANA SC. B. P. HASDEU IASI 90  3 SOLOMON C.
3 1 ATESOAIE ILINCA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 HUTUPASU MARICICA
3 1 COCEA ALEXANDRU SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 NECHIFOR E.
3 1 COMISU DARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 CATEA VIOREL
3 1 COTARLICI ALEX SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 ANDREI DOINA
3 1 DIACONU STEFAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 90  3 LISNIC SEBASTIAN
3 1 GRADINARIU ANTONIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 90  3 LUPU OANA
3 1 ILIE MATEI SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 PORFIR ELENA
3 1 JITARIU IOANA SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 PETREA MARIA
3 1 KELLER INGRID SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 NECHIFOR E.
3 1 LAZAR SILVIU ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 90  3 RUSU T.
3 1 LEHACI MIRUNA SC. B. P. HASDEU IASI 90  3 DOROFTE ECATERINA
3 1 LUCA TIMOTEI GH. I. BRATIANU IASI 90  3 GABOR LACRAMIOARA
3 1 MANEA MATEI SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 CATEA VIOREL
3 1 MIHAESCU C. TUDOR LIC. V. ALECSANDRI IASI 90  3 CRAUS ELENA
3 1 NICOARA SELENA SC. JUNIOR IASI 90  3 PENU IULIANA
3 1 ROTARU CONSTANTIN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 ANDREI ELENA
3 1 SADEGHI MONFARED KEVIN SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 PASAT CARMEN
3 1 SOLINSCHI RARES SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 BAZDAGA NECULAI
3 1 SONEA GEORGE SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 PETREA MARIA
3 1 TANASA ANDRA SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 BAZDAGA NECULAI
3 1 TOLOLOI CARLA SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 PASAT CARMEN
3 1 VASILE GEORGE SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 ANDREI DOINA
3 1 WADI ABDEL GHANI SPECTRUM IASI 90  3 MIHALACHE NADIA
3 1 ZOTA RARES SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 PORFIR ELENA
3 1 ARNAT ARMAND SPECTRUM IASI 85  M MIHALACHE NADIA
3 1 BABII DARIA SC. JUNIOR IASI 85  M PENU IULIANA
3 1 BELEI AMALIA CNME IASI 85  M ANDONE TUDORINA
3 1 BORSINSCHI IOANA DENISA SC. TITU MAIORESCU IASI 85  M CATRUC CORNELIA
3 1 CHIRIAC GABRIEL CALIN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M ANDREI ELENA
3 1 COPACINSCHI ALESSIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M PORFIR ELENA
3 1 COSTACHESCU FLAVIAN SC. JUNIOR IASI 85  M PENU IULIANA
3 1 DASCALU DIANA GH. I. BRATIANU IASI 85  M GABOR LACRAMIOARA
3 1 DAVID ALEXANDRU SC. JUNIOR IASI 85  M PENU IULIANA
3 1 DUMITRIU IUSTINIAN LUIS SPECTRUM IASI 85  M MIHALACHE NADIA
3 1 FOIA ALEXIA LIC. V. ALECSANDRI IASI 85  M CRAUS ELENA
3 1 GALAN TUDOR SC. ST. BARSANESCU IASI 85  M BAZDAGA NECULAI
3 1 GHEORGHITA ANDREEA SC. JUNIOR IASI 85  M PENU IULIANA
3 1 GHERCA PAUL SC. ST. BARSANESCU IASI 85  M BAZDAGA NECULAI
3 1 GORODEA MARIA RALUCA SC. AL. CEL BUN IASI 85  M ARTENI GRETA
3 1 HARATU MARIA CEZARA C.N. G. IBRAILEANU IASI 85  M LISNIC SEBASTIAN
3 1 HURMUZACHE MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M PORFIR ELENA
3 1 ILIE ALEXANDRU SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M HUTUPASU MARICICA
3 1 LANGA RADU SC. B. P. HASDEU IASI 85  M SOLOMON C.
3 1 MARDARE MATEI LIC. V. ALECSANDRI IASI 85  M RADU SILVIA
3 1 MUNTEANU ERIC SC. AL. CEL BUN IASI 85  M ROTARU ANA-MARIA
3 1 NECHIFOR CODRIN SC. ST. BARSANESCU IASI 85  M BAZDAGA NECULAI
3 1 PERDEICA IOANA SC. AL. CEL BUN IASI 85  M ROTARU ANA-MARIA
3 1 POSTOLACHE MATEI SC. B. P. HASDEU IASI 85  M STEFAN LIVIU
3 1 RAUCESCU MARA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M PORFIR ELENA
3 1 SANDULACHE RARES SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M PORFIR ELENA
3 1 STOIAN ELENA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M HUTUPASU MARICICA
3 1 TALPALARIU AMALIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M ANDREI ELENA
3 1 TALPIG JACQUELINE C.N. G. IBRAILEANU IASI 85  M LISNIC SEBASTIAN
3 1 TASCU MARTA SC. ST. BARSANESCU IASI 85  M ANDREI DOINA
3 1 TESCOVSCHI EMANUEL SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M CATEA VIOREL
3 1 FRUNZA ELENA SC. ST. BARSANESCU IASI 83  M ANDREI DOINA
3 1 TOMA TRAIAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 83  M CATEA VIOREL
3 1 ALDEA MATEI SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M ANDREI DOINA
3 1 ARNAUTU RADU SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M HUTUPASU MARICICA
3 1 ASAVINEI ANDREEA SC. B. P. HASDEU IASI 80  M DOROFTE ECATERINA
3 1 AVASILOAIE BOGDAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M ANDREI ELENA
3 1 BALABAN KARINA SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M BAZDAGA NECULAI
3 1 BEREA LAURENTIU SC. B. P. HASDEU IASI 80  M DOROFTE ECATERINA
3 1 BUNESCU ILINCA CNME IASI 80  M ANDONE TUDORINA
3 1 BURAC RARES SC. PARADIS IASI 80  M COTEA LOREDANA
3 1 BUSUIOC CORINA SC. AL. CEL BUN IASI 80  M ROTARU VALERIA
3 1 CIURILA MARIA ADRIANA SC. AL. CEL BUN IASI 80  M ROTARU VALERIA
3 1 CLAPON TEODOR SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M PORFIR ELENA
3 1 COSTEA ALEXANDRU SC. B. P. HASDEU IASI 80  M RUSU T.
3 1 COSUG DELIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M NECHIFOR E.
3 1 DANILA SORANA SC. B. P. HASDEU IASI 80  M SOLOMON C.
3 1 DASCALU ELENA ALECSIA LIC. V. ALECSANDRI IASI 80  M CRAUS ELENA
3 1 DIACONU MIRUNA LIC. V. ALECSANDRI IASI 80  M RADU SILVIA
3 1 FIERARU IOANA SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M ANDREI DOINA
3 1 FLOREAN ANDREI LIC. V. ALECSANDRI IASI 80  M RADU SILVIA
3 1 GACEA IASMINA CNME IASI 80  M ANDONE TUDORINA
3 1 GRIVINCA IUSTINIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M PETREA MARIA
3 1 HINCU ANDRADA CNME IASI 80  M ANDONE TUDORINA
3 1 IONCIOAIA CALIN SC. M. KOGALNICEANU IASI 80  M SAVU DIANA
3 1 LISA RAZVAN SC. B. P. HASDEU IASI 80  M STEFAN LIVIU
3 1 MIHAIESCU ANDREI SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M PASAT CARMEN
3 1 MODORANU SORIN CNME IASI 80  M ANDONE TUDORINA
3 1 MUNTEANU ANA SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M BAZDAGA NECULAI
3 1 NICOLAU DARIUS EDUARD SC. B. P. HASDEU IASI 80  M NASTASA MARIA
3 1 NITA ADELINA SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M ANDREI DOINA
3 1 PETROVICI LUCA C.N. G. IBRAILEANU IASI 80  M
3 1 PIPIRIG RAZVAN LIC. V. ALECSANDRI IASI 80  M CRAUS ELENA
3 1 PLUGARU MARIA SC. AL. CEL BUN IASI 80  M ARTENI GRETA
3 1 PODINA SABINA ALEXIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M ANDREI ELENA
3 1 ROSU MIRUNA CNME IASI 80  M ANDONE TUDORINA
3 1 SENDREA ALEXANDRU SC. AL. CEL BUN IASI 80  M ROTARU VALERIA
3 1 SMOLINSCHI ELENA SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M PETREA MARIA
3 1 SPULBER TEODORA CNME IASI 80  M ANDONE TUDORINA
3 1 STEFAN NADIA SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M PASAT CARMEN
3 1 STRACHINAR ALEXANDRU LIC. V. ALECSANDRI IASI 80  M CRAUS ELENA
3 1 TASCA ILIE GH. I. BRATIANU IASI 80  M GABOR LACRAMIOARA
3 1 TIBARNA MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M CATEA VIOREL
3 1 TOMULESCU DARIA ELENA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M ANDREI ELENA
3 1 VILCU RAZVAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 80  M LISNIC SEBASTIAN
3 1 VORNICU DENISA MARIA SC. AL. CEL BUN IASI 80  M ARTENI GRETA
3 1 ACOSTACHIOAIE ANASTASIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 75    LUPU OANA
3 1 ANDREI ALEXANDRU GH. I. BRATIANU IASI 75    GABOR LACRAMIOARA
3 1 BADARAU-RATA DAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 75    HUTUPASU MARICICA
3 1 BALAN BIANCA SC. B. P. HASDEU IASI 75    SOLOMON C.
3 1 BELIGAN TUDOR SC. AL. CEL BUN IASI 75    ROTARU VALERIA
3 1 BELT DARIA GH. I. BRATIANU IASI 75    DAMIR EMILIA
3 1 BIRLIBA MARIA TEODORA LIC. V. ALECSANDRI IASI 75    CRAUS ELENA
3 1 BOSTOACA DUMITRU SC. ST. BARSANESCU IASI 75    BAZDAGA NECULAI
3 1 CARPEN ANA SC. AL. CEL BUN IASI 75    ROTARU VALERIA
3 1 CHIRIAC PATRICIA SC. ST. BARSANESCU IASI 75    APETREI CARMEN
3 1 CHIRILA DAN SC. ST. BARSANESCU IASI 75    ANDREI DOINA
3 1 COJOCARU ALEXIA SC. AL. CEL BUN IASI 75    ROTARU VALERIA
3 1 COSOFRET LUCIANA SC. PARADIS IASI 75    COTEA LOREDANA
3 1 COSTACHE EDUARD CNME IASI 75    ANDONE TUDORINA
3 1 COSTEA ANA-MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 75   
3 1 COSTEA RAZVAN SC. B. P. HASDEU IASI 75    RUSU T.
3 1 DANCIANU RAZVAN SC. B. P. HASDEU IASI 75    NASTASA MARIA
3 1 DIACONESCU BEATRICE SC. ST. BARSANESCU IASI 75    PASAT CARMEN
3 1 DIACONU DENISA SC. PARADIS IASI 75    COTEA LOREDANA
3 1 DRAGAN FILIP VALEA LUPULUI IASI 75    PREPELITA MAGDALENA
3 1 GHEBAN EDMOND RAUL SC. ST. BARSANESCU IASI 75    PETREA MARIA
3 1 HUDISTEANU IONUT SC. B. P. HASDEU IASI 75    DOROFTE ECATERINA
3 1 HUMARU ANDREI SC. OTILIA CAZIMIR IASI 75    HUTUPASU MARICICA
3 1 IONESCU EDUARD SC. ST. BARSANESCU IASI 75    PASAT CARMEN
3 1 IORDACHE CEZAR SC. B. P. HASDEU IASI 75    SOLOMON C.
3 1 IOSUB ANDREEA SC. ST. BARSANESCU IASI 75    APETREI CARMEN
3 1 MARIAN EDUARD SC. AL. CEL BUN IASI 75    ROTARU VALERIA
3 1 MATEI ALEXANDRA AURELIA SC. B. P. HASDEU IASI 75    RUSU T.
3 1 MELINTE ALEXANDRA C.N. G. IBRAILEANU IASI 75    LUPU OANA
3 1 MUNTEANU YVONA SC. PARADIS IASI 75    COTEA LOREDANA
3 1 NICOLAIE CALIN FLORIN SC. B. P. HASDEU IASI 75    NASTASA MARIA
3 1 ONOFREI SERBAN SC. B. P. HASDEU IASI 75    SOLOMON C.
3 1 PINTILIE MIRUNA SC. AL. CEL BUN IASI 75    ROTARU VALERIA
3 1 PORUMB DENISA IOANA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 75    ANDREI ELENA
3 1 Raicu Mihai Bogdan SC. ST. BARSANESCU IASI 75    ANDREI DOINA
3 1 RUSCANU MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 75    SOLOMON C.
3 1 SAUCIUC DEMETRA SC. ST. BARSANESCU IASI 75    BAZDAGA NECULAI
3 1 SCHIPOR EDUARD SC. PARADIS IASI 75    COTEA LOREDANA
3 1 SPATARIU SIMINA SC. B. P. HASDEU IASI 75    SOLOMON C.
3 1 SPIRIDON IASMINA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 75    ANDREI ELENA
3 1 TERCHEA ALEXANDRA SC. M. KOGALNICEANU IASI 75    SAVU DIANA
3 1 TODIRAS CLAUDIU GABRIEL SC. AL. CEL BUN IASI 75    URSANU GRIGORI
3 1 UDISTEANU TEODORA SC. ST. BARSANESCU IASI 75    PETREA MARIA
3 1 VICIRIUC EDWINA SC. ST. BARSANESCU IASI 75    BAZDAGA NECULAI
3 1 VRABIE SERGIU SC. ST. BARSANESCU IASI 75    PASAT CARMEN
3 1 BUICEAC ROBERT LIC. V. ALECSANDRI IASI 73    CRAUS ELENA
3 1 AGACHE ADINA VALEA LUPULUI IASI 70    PREPELITA MAGDALENA
3 1 ANDRIAN ANA MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 70    STEFAN LIVIU
3 1 ANTOHI MAIA CNME IASI 70    ANDONE TUDORINA
3 1 APOSTOL ROMINA SC. JUNIOR IASI 70    PENU IULIANA
3 1 ARAMA MIHNEA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    HUTUPASU MARICICA
3 1 AXINIA BOGDAN SC. B. P. HASDEU IASI 70    DOROFTE ECATERINA
3 1 BARBU RARES SC. JUNIOR IASI 70    PENU IULIANA
3 1 BERTEA SILVAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 70    LUPU OANA
3 1 BIRLADEANU DAVID SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PASAT CARMEN
3 1 BLANARU NICOLAE C.N. G. IBRAILEANU IASI 70    LISNIC SEBASTIAN
3 1 BODOGA DAVID SC. PARADIS IASI 70    COTEA LOREDANA
3 1 BOICENCO SOFIA SPECTRUM IASI 70    MIHALACHE NADIA
3 1 BORA ELIZA SC. B. P. HASDEU IASI 70    STEFAN LIVIU
3 1 BRANDUSESCU DARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PETREA MARIA
3 1 BUSUIOC RUXANDRA SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PASAT LAURA
3 1 CARNARIU DAVID SC. B. P. HASDEU IASI 70    STEFAN LIVIU
3 1 CARP BIANCA SC. PARADIS IASI 70    COTEA LOREDANA
3 1 CHITESCU MARCU SC. M. KOGALNICEANU IASI 70    SAVU DIANA
3 1 CONDURACHE DELIA-IOANA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    HUTUPASU MARICICA
3 1 CONSTANTIN CATINCA SC. B. P. HASDEU IASI 70    STEFAN LIVIU
3 1 CUCOS TUDOR MIHAIL SC. B. P. HASDEU IASI 70    NASTASA MARIA
3 1 CUCUTEANU MARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PETREA MARIA
3 1 DIMITRIU CODRIN LIC. V. ALECSANDRI IASI 70    CRAUS ELENA
3 1 DUMITRASCU STEFAN SC. ST. BARSANESCU IASI 70    ANDREI DOINA
3 1 DUMITRIU DENISA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    PORFIR ELENA
3 1 DURAC SMARANDA SC. AL. CEL BUN IASI 70    ROTARU VALERIA
3 1 FLOREA ANCA SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PETREA MARIA
3 1 FLOREA MARIA LIC. V. ALECSANDRI IASI 70    RADU SILVIA
3 1 GHEORGHITA DENIS-SERBAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    NECHIFOR E.
3 1 GOCIU RADU SC. ST. BARSANESCU IASI 70    BAZDAGA NECULAI
3 1 GORIUC STEFAN SC. B. P. HASDEU IASI 70    DOROFTE ECATERINA
3 1 GRIGORUTA MIHAI SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    HUTUPASU MARICICA
3 1 HANGANU SOFIA CNME IASI 70    ANDONE TUDORINA
3 1 HOLCA DAVID SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    PORFIR ELENA
3 1 IFRIM GEORGIANA SC. B. P. HASDEU IASI 70    SOLOMON C.
3 1 IRIMIA MATEI CRISTIAN SC. B. P. HASDEU IASI 70    NASTASA MARIA
3 1 LIVADARU ANA-MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    NECHIFOR E.
3 1 LOGHIN ALEXANDRU SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    PORFIR ELENA
3 1 LUNGU BIANCA SC. B. P. HASDEU IASI 70    NASTASA MARIA
3 1 MANCEA RARES CNME IASI 70    ANDONE TUDORINA
3 1 MOCANU ALEXANDRU LIC. V. ALECSANDRI IASI 70    RADU SILVIA
3 1 MURARU ARIANA SC. B. P. HASDEU IASI 70    SOLOMON C.
3 1 NOFAL JABER SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    HUTUPASU MARICICA
3 1 OANEA STEFAN SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PASAT CARMEN
3 1 OITA ANDREI SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PASAT CARMEN
3 1 OLARU ANDREI LIVIU SC. B. P. HASDEU IASI 70    NASTASA MARIA
3 1 PLUGARU RARES SC. AL. CEL BUN IASI 70    ARTENI GRETA
3 1 POPA MATEI SC. B. P. HASDEU IASI 70    STEFAN LIVIU
3 1 POPESCU IRINA SC. AL. CEL BUN IASI 70    ROTARU VALERIA
3 1 PRISECARIU STEFAN LIC. V. ALECSANDRI IASI 70    CRAUS ELENA
3 1 PROCUPOV ALEXANDRA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    PORFIR ELENA
3 1 RACOVITA ROBERT SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    ANDREI ELENA
3 1 RADOI DAVID VICTOR SC. AL. CEL BUN IASI 70    ARTENI GRETA
3 1 RADU MATEI LIC. V. ALECSANDRI IASI 70    RADU SILVIA
3 1 ROSANU COSMIN SC. B. P. HASDEU IASI 70    SOLOMON C.
3 1 SALAGIANU ROBERT C.N. G. IBRAILEANU IASI 70    LUPU OANA
3 1 SARGHE BIANCA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    HUTUPASU MARICICA
3 1 SCOBAN ALIN GABRIEL SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    ANDREI ELENA
3 1 SIMIONESCU MIRCEA PETRU SC. AL. CEL BUN IASI 70    ARTENI GRETA
3 1 SOCIANU DENISA SC. ST. BARSANESCU IASI 70    APETREI CARMEN
3 1 STANCIU DENIS SC. AL. CEL BUN IASI 70    ROTARU ANA-MARIA
3 1 STEFANIA DANU SC. ST. BARSANESCU IASI 70    APETREI CARMEN
3 1 TIGAIERU ANDREI SC. ST. BARSANESCU IASI 70    PASAT CARMEN
3 1 TOMA ALEXANDRU-PAUL SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    NECHIFOR E.
3 1 VICOL ALEXANDRA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    HUTUPASU MARICICA
3 1 JECKEL SEBASTIAN ANDREI SC. OTILIA CAZIMIR IASI 69    ANDREI ELENA
3 1 MANJESCU STEFAN SC. ST. BARSANESCU IASI 69    PASAT CARMEN
3 1 PINTILESCU STEFANIA SC. B. P. HASDEU IASI 68    DOROFTE ECATERINA
3 1 ACHITEI DUMITRU SC. OTILIA CAZIMIR IASI 65    CATEA VIOREL
3 1 ALEXA ALEXANDRU NICOLAE SC. AL. CEL BUN IASI 65    URSANU GRIGORI
3 1 ALEXANDRESCU RARES SC. ST. BARSANESCU IASI 65    PASAT CARMEN
3 1 ANDREESCU ANTONIA GH. I. BRATIANU IASI 65    DAMIR EMILIA
3 1 ANECULAESEI DARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 65    PORFIR ELENA
3 1 AZOITEI ALEXANDRA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 65    NECHIFOR E.
3 1 BALAN ANA-MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 65    SOLOMON C.
3 1 BARLADEANU DELIA SC. ST. BARSANESCU IASI 65    APETREI CARMEN
3 1 BISTRICIANU ALEX SC. B. P. HASDEU IASI 65    SOLOMON C.
3 1 BURDEA ROBERT SC. AL. CEL BUN IASI 65    ROTARU VALERIA
3 1 BUTNARU MARIA VALEA LUPULUI IASI 65    PREPELITA MAGDALENA
3 1 CAUS ALEXANDRA GH. I. BRATIANU IASI 65    GABOR LACRAMIOARA
3 1 CIUR RAZVAN SC. PARADIS IASI 65    COTEA LOREDANA
3 1 CRACIUN MARA SC. B. P. HASDEU IASI 65    DOROFTE ECATERINA
3 1 CRISMARIU DENIS SC. OTILIA CAZIMIR IASI 65    HUTUPASU MARICICA
3 1 GULEI ILINCA VALEA LUPULUI IASI 65    PREPELITA MAGDALENA
3 1 HUTANU BOGDAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 65    LISNIC SEBASTIAN
3 1 IANCU RAZVAN SC. B. P. HASDEU IASI 65    DOROFTE ECATERINA
3 1 IRINA DANIEL VALEA LUPULUI IASI 65    PREPELITA MAGDALENA
3 1 ISAC EMILIA SC. AL. CEL BUN IASI 65    ROTARU VALERIA
3 1 ISARIE FRANCESCA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 65    CATEA VIOREL
3 1 IVAN ARMAND CNME IASI 65    ANDONE TUDORINA
3 1 LUCANU SEBASTIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 65    BAZDAGA NECULAI
3 1 MELINTE DARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 65    BAZDAGA NECULAI
3 1 MOLOCINIUC ANDREI SC. M. KOGALNICEANU IASI 65    SAVU DIANA
3 1 NECHIFOR TEODOR SC. OTILIA CAZIMIR IASI 65    NECHIFOR E.
3 1 NECULAU CATERINA CNME IASI 65    ANDONE TUDORINA
3 1 PADURARU ANA SC. M. KOGALNICEANU IASI 65    SAVU DIANA
3 1 PANAINTE ANA MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 65    NASTASA MARIA
3 1 PETRARIU RUXANDRA LIC. V. ALECSANDRI IASI 65    RADU SILVIA
3 1 ROSU MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 65    SOLOMON C.
3 1 ROSU MATEI SC. ST. BARSANESCU IASI 65    PETREA MARIA
3 1 ROSU MATEI CIPRIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 65   
3 1 ROTARIU IOAN SC. ST. BARSANESCU IASI 65    PASAT CARMEN
3 1 SAFTA ROMANO SABINA SC. ST. BARSANESCU IASI 65    ANDREI DOINA
3 1 SHALALFEH MAYA SPECTRUM IASI 65    MIHALACHE NADIA
3 1 TARNOVEANU MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 65    CATEA VIOREL
3 1 TOPA ROBERT LIC. V. ALECSANDRI IASI 65    CRAUS ELENA
3 1 TRANDAFIR RARES GH. I. BRATIANU IASI 65    GABOR LACRAMIOARA
3 1 TUDOR ADRIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 65    PASAT CARMEN
3 1 TUDOSE ALEXIA LIC. V. ALECSANDRI IASI 65    CRAUS ELENA
3 1 UNGUREANU SABINA SC. ST. BARSANESCU IASI 65    PETREA MARIA
3 1 URSU TUDOR SC. AL. CEL BUN IASI 65    ROTARU VALERIA
3 1 VASLUIANU ALESSANDRA SC. ST. BARSANESCU IASI 65    BAZDAGA NECULAI
3 1 VATAMANU STEFANIA GH. I. BRATIANU IASI 65    GABOR LACRAMIOARA
3 1 ZGLOBIU ROBERT SC. AL. CEL BUN IASI 65    ROTARU ANA-MARIA
3 1 BARARIU ILINCA SC. PARADIS IASI 63    COTEA LOREDANA
3 1 GIANGA RARES SC. OTILIA CAZIMIR IASI 63    HUTUPASU MARICICA
3 1 BALTAG BIANCA SC. AL. CEL BUN IASI 60    ROTARU VALERIA
3 1 CIAUSU MATEI SC. ST. BARSANESCU IASI 60    ANDREI DOINA
3 1 CIORNEI CRISTIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 60    APETREI CARMEN
3 1 CIUMPOI BIANCA IOANA SC. AL. CEL BUN IASI 60    ARTENI GRETA
3 1 CRETU MARIO SC. ST. BARSANESCU IASI 60    PASAT CARMEN
3 1 DANIELESCU GENOVEVA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 60    PORFIR ELENA
3 1 DRAGOMIR DARIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 60    LISNIC SEBASTIAN
3 1 FERTU ALEXIA GH. I. BRATIANU IASI 60    DAMIR EMILIA
3 1 GOLOGAN LIDIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 60    CATEA VIOREL
3 1 JABA IUSTIN SC. ST. BARSANESCU IASI 60    PASAT CARMEN
3 1 KELLER NICOLAE SC. M. KOGALNICEANU IASI 60    SAVU DIANA
3 1 MIHAI EMILIAN LIC. V. ALECSANDRI IASI 60    RADU SILVIA
3 1 MITUCHI RARES SC. PARADIS IASI 60    COTEA LOREDANA
3 1 OPREA CODRIN SC. AL. CEL BUN IASI 60    ROTARU VALERIA
3 1 POPOVICI ALEXANDRU C.N. G. IBRAILEANU IASI 60    LISNIC SEBASTIAN
3 1 RADU STEFAN GH. I. BRATIANU IASI 60    DAMIR EMILIA
3 1 RUSU DELIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 60    LISNIC SEBASTIAN
3 1 SELARU KATARINA C.N. G. IBRAILEANU IASI 60    LISNIC SEBASTIAN
3 1 SPINU BIANCA CNME IASI 60    ANDONE TUDORINA
3 1 TANASE CALINA SC. ST. BARSANESCU IASI 60    ANDREI DOINA
3 1 TAUTESCU ANDREEA VALEA LUPULUI IASI 60    PREPELITA MAGDALENA
3 1 TUDOSE GIORGIO SC. ST. BARSANESCU IASI 60    ANDREI DOINA
3 1 CIOAREC STEFAN GH. I. BRATIANU IASI 59    DAMIR EMILIA
3 1 ACHITEI STEFAN SPECTRUM IASI 55    MIHALACHE NADIA
3 1 BALTAG PAUL GH. I. BRATIANU IASI 55    GABOR LACRAMIOARA
3 1 CHIRILA IOSUA C.N. G. IBRAILEANU IASI 55    LISNIC SEBASTIAN
3 1 CROITORU STEFANIA SC. AL. CEL BUN IASI 55    ARTENI GRETA
3 1 CURULIUC DENIS ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 55    NASTASA MARIA
3 1 FILIP DIMITRIE SC. AL. CEL BUN IASI 55    ARTENI GRETA
3 1 IGNAT MADALINA MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 55    ANDREI ELENA
3 1 ISAC ANDREEA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 55    CATEA VIOREL
3 1 MANOLACHE ROBERT SC. ST. BARSANESCU IASI 55    PETREA MARIA
3 1 MITACHE DENISA SC. AL. CEL BUN IASI 55    ROTARU VALERIA
3 1 MOCANU VLAD VALEA LUPULUI IASI 55    PREPELITA MAGDALENA
3 1 PASCARU-RUSU AMALIA STEFANIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 55    ANDREI ELENA
3 1 PAVEL ALEXIA SC. ST. BARSANESCU IASI 55    PASAT CARMEN
3 1 ROTARU ALEXANDRA SC. AL. CEL BUN IASI 55    ROTARU ANA-MARIA
3 1 RUSU ANDREI EDUARD SC. ST. BARSANESCU IASI 55    ANDREI DOINA
3 1 TAUJNEANSCHI CRISTIAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 55    PORFIR ELENA
3 1 TIMUS SOFIA SPECTRUM IASI 55    MIHALACHE NADIA
3 1 BRANISTE EDUARD SC. OTILIA CAZIMIR IASI 53    HUTUPASU MARICICA
3 1 APAVALOAE LEHONSCHI DAVID SC. OTILIA CAZIMIR IASI 50    NECHIFOR E.
3 1 CONDREA ILINCA SC. ST. BARSANESCU IASI 50    ANDREI DOINA
3 1 CRISTEA DARIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 50    LUPU OANA
3 1 CUSTURA MARIO SC. ST. BARSANESCU IASI 50    ANDREI DOINA
3 1 FOTEA ILINCA C.N. G. IBRAILEANU IASI 50    LUPU OANA
3 1 GAFTON EMANUEL VALEA LUPULUI IASI 50    PREPELITA MAGDALENA
3 1 GAVALLET CLAUDIA SC. JUNIOR IASI 50    PENU IULIANA
3 1 GRIGORITA CRISTIAN ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 50    NASTASA MARIA
3 1 IRICIUC GEORGIANA VALEA LUPULUI IASI 50    PREPELITA MAGDALENA
3 1 JEMNA BIANCA C.N. G. IBRAILEANU IASI 50    LISNIC SEBASTIAN
3 1 LISNIC DORIN C.N. G. IBRAILEANU IASI 50    LUPU OANA
3 1 RUSU AMALIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 50    LUPU OANA
3 1 TABACARU MATEI SC. OTILIA CAZIMIR IASI 50    HUTUPASU MARICICA
3 1 GOLOGAN DIMITRIE SC. JUNIOR IASI 48    PENU IULIANA
3 1 ANDRESE ROBERT LIC. V. ALECSANDRI IASI 45    RADU SILVIA
3 1 APOSTU DARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 45    PASAT CARMEN
3 1 CIOMAGA STEFAN GH. I. BRATIANU IASI 45    DAMIR EMILIA
3 1 GHICIUC ANASTASIA SC. AL. CEL BUN IASI 45    ROTARU VALERIA
3 1 LUCA DAVID SC. OTILIA CAZIMIR IASI 45    ANDREI ELENA
3 1 RADUNA RICCARDO SC. B. P. HASDEU IASI 45    NASTASA MARIA
3 1 ROBILA MATEI C.N. G. IBRAILEANU IASI 45    LISNIC SEBASTIAN
3 1 CURTO PAOLO SC. ST. BARSANESCU IASI 40    ANDREI DOINA
3 1 PINTILIE IOANA SC. ST. BARSANESCU IASI 25    ANDREI DOINA
3 2 PLESCAN MATEI BOGDAN SC. JUNIOR IASI 100  1 MINEA LILIANA
3 2 BESCHIERU MARIUS DRAGOS SC. TITU MAIORESCU IASI 99  1 TESCU CORINA
3 2 CHELARIU ROBERT SC. B. P. HASDEU IASI 99  1 CHIRILA LAURA
3 2 CHIRVASA GEORGE SC. JUNIOR IASI 99  1 MINEA LILIANA
3 2 COJOCARIU DANIELA-IOANA SC. ST. BARSANESCU IASI 99  1 CRETU CRISTINA
3 2 CORBU AIDA-ELENA CNME IASI 99  1 BENEDEK EMILIA
3 2 DONIA ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 99  1 CHIRILA LAURA
3 2 CHIRILA TUDOR SC. AL. CEL BUN IASI 98  1 CRAUCIUC MARIA
3 2 CIOCOIU ALEXANDRU SC. M. KOGALNICEANU IASI 98  1 SIRBU LENUTA
3 2 HUDISTEANU MIHAELA SC. B. P. HASDEU IASI 98  1 HUDISTEANU DOMNICA
3 2 SAVIN IONUT SC. M. KOGALNICEANU IASI 98  1 SIRBU LENUTA
3 2 CIORAP SILVIU GEORGE SC. ION CREANGA IASI 96  2 ANDRIESCU LUCRETIA
3 2 IANCU TUDOR SC. B. P. HASDEU IASI 96  2 CHIRILA LAURA
3 2 MARINESCU NAOMI C. NEGRUZZI IASI 96  2 SAVIN ADRIANA
3 2 CEAUSU GEORGIANA CLAUDIA F.E.G. IASI 95  2 MARINICA SIMONA
3 2 CRUPA ANDREI CNME IASI 95  2 BENEDEK EMILIA
3 2 GRIGORIU THEODOR C. NEGRUZZI IASI 95  2 IAROVOI RALUCA
3 2 LASCAR RUXANDRA EUROED IASI 95  2 RAMONA CIRSMARI
3 2 MACOVEI ALEXANDRA SC. M. KOGALNICEANU IASI 95  2 SIRBU LENUTA
3 2 RATA SABINA SC. AL. CEL BUN IASI 95  2 CATIA EUGENIA
3 2 SIRBU TRAIAN FLORIN SC. JUNIOR IASI 95  2 MINEA LILIANA
3 2 STRUGARIU STEFAN VLADIMIR SC. OTILIA CAZIMIR IASI 95  2 GINJU IULIANA
3 2 VICOL RADU SC. ST. BARSANESCU IASI 95  2 CUCUTEANU ANA
3 2 ANTOHE RARES SC. B. P. HASDEU IASI 94  3 HUDISTEANU DOMNICA
3 2 BOITA RAZVAN C. NEGRUZZI IASI 94  3 SAVIN ADRIANA
3 2 FLOER KATARINA EUROED IASI 94  3 RAMONA CIRSMARI
3 2 GAVRILIU IULIA SC. ST. BARSANESCU IASI 94  3 CUCUTEANU ANA
3 2 HRITCU ALEXIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 94  3 SIRBU LENUTA
3 2 LEFTER LUCIA-MARIA CNME IASI 94  3 BENEDEK EMILIA
3 2 NIMIGEANU IOANA SC. B. P. HASDEU IASI 94  3 HUDISTEANU DOMNICA
3 2 PRICOP TUDOR C. NEGRUZZI IASI 94  3 IAROVOI RALUCA
3 2 SOROCEANU SOFIA SC. B. P. HASDEU IASI 94  3 CHIRILA LAURA
3 2 UNGUREANU IOANA EUROED IASI 94  3 RAMONA CIRSMARI
3 2 VATAMAN SMARANDA SC. ION CREANGA IASI 94  3 ANDRIESCU LUCRETIA
3 2 ZAHARIA ALEXANDRU SC. PARADIS IASI 94  3 JOACA-BINE ELENA
3 2 CIOBANU RADU EUROED IASI 93  3 RAMONA CIRSMARI
3 2 CIOBANU VLAD SC. M. KOGALNICEANU IASI 93  3 SIRBU LENUTA
3 2 FERGHETE TUDOR C. NEGRUZZI IASI 93  3 SAVIN ADRIANA
3 2 GATA LIANA SC. M. KOGALNICEANU IASI 93  3 SIRBU LENUTA
3 2 MERISCA DRAGOS-SEBASTIAN SC. AL. CEL BUN IASI 93  3 CRAUCIUC MARIA
3 2 PANTIRU IUSTINA SC. AL. CEL BUN IASI 93  3 CRAUCIUC MARIA
3 2 ROGOJINA MIHAI SC. ST. BARSANESCU IASI 93  3 POPA EMILIA
3 2 RUSU GEORGE C. NEGRUZZI IASI 93  3 IAROVOI RALUCA
3 2 SILISTRA MARIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 93  3 SIRBU LENUTA
3 2 STAN COSMIN SC. B. P. HASDEU IASI 93  3 CHIRILA LAURA
3 2 IONESCU VLAD SC. AL. CEL BUN IASI 92  3 CATIA EUGENIA
3 2 JEKEL EVELYN CNME IASI 92  3 BENEDEK EMILIA
3 2 OJOG CEZARA SC. ST. BARSANESCU IASI 92  3 CUCUTEANU ANA
3 2 POPA DELIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 92  3 SIRBU LENUTA
3 2 ALEXUC ANDREAS SC. OTILIA CAZIMIR IASI 91  3 GINJU IULIANA
3 2 BADARAU-RATA ANTONIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 91  3 GINJU IULIANA
3 2 BURUIANA CRISTINA CNME IASI 91  3 BENEDEK EMILIA
3 2 BUSCA MARIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 91  3 SIRBU LENUTA
3 2 GANJU ANDREEA SC. B. P. HASDEU IASI 91  3 HUDISTEANU DOMNICA
3 2 GHERCA FLAVIA SC. ST. BARSANESCU IASI 91  3 DOROSINCA CATALINA
3 2 HARBUZ CRISTIANA SC. B. P. HASDEU IASI 91  3 HUDISTEANU DOMNICA
3 2 IFTODE CODRIN SC. B. P. HASDEU IASI 91  3 CHIRILA LAURA
3 2 IVANOV MARIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 91  3 SIRBU LENUTA
3 2 AUNGURENCEI MIRUNA ANA SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 CRETU CRISTINA
3 2 BUTNARIU SERGIU ANDREI SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 GINJU IULIANA
3 2 CIOBANU ANA MARIA SC. ION CREANGA IASI 90  3 ANDRIESCU LUCRETIA
3 2 CIUBOTARIU DARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 DOROSINCA CATALINA
3 2 FATU EDUARD SC. JUNIOR IASI 90  3 MINEA LILIANA
3 2 GAVRIL LORENA C. NEGRUZZI IASI 90  3 IAROVOI RALUCA
3 2 GROSU DARIA SC. JUNIOR IASI 90  3 MINEA LILIANA
3 2 GROSU STEFANA SC. M. KOGALNICEANU IASI 90  3 SIRBU LENUTA
3 2 LOZNEANU CRISTINA TEODORA CNME IASI 90  3 BENEDEK EMILIA
3 2 MORARASU C?T?LIN DIMITRIE SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 CUCUTEANU ANA
3 2 RUSU COZMA ANDREI SC. M. KOGALNICEANU IASI 90  3 SIRBU LENUTA
3 2 RUSU EDUARD SC. B. P. HASDEU IASI 90  3 HUDISTEANU DOMNICA
3 2 SERBAN ERICA ELENA SC. AL. CEL BUN IASI 90  3 CRAUCIUC MARIA
3 2 STAN ALEXANDRU SC. B. P. HASDEU IASI 90  3 PIVNICERU NUTU
3 2 TATARUSANU EDUARD SC. M. KOGALNICEANU IASI 90  3 SIRBU LENUTA
3 2 ALEXOAE MARIA STEFANA SC. ST. BARSANESCU IASI 88  M CRETU CRISTINA
3 2 CIOLAN TEODORA SC. ST. BARSANESCU IASI 88  M MISTREANU CORNELIU
3 2 GATU LORENA SC. B. P. HASDEU IASI 88  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 MACIUCA VIOLETA SC. B. P. HASDEU IASI 88  M PIVNICERU NUTU
3 2 MARDARASEVICI MARA ELENA SC. JUNIOR IASI 88  M MINEA LILIANA
3 2 OANTA ANA ESTERA SC. JUNIOR IASI 88  M MINEA LILIANA
3 2 POPESCU ELISA MIHAELA SC. AL. CEL BUN IASI 88  M CRAUCIUC MARIA
3 2 PRAHOVEANU ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 88  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 REVEI TUDOR EUROED IASI 88  M RAMONA CIRSMARI
3 2 STOLERU ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 88  M DUMITRESCU CARMEN
3 2 URSERESCU CONSTANTIN SC. ST. BARSANESCU IASI 88  M CRETU CRISTINA
3 2 VASILIU ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 88  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 BACAOANU MATEI CNME IASI 87  M BENEDEK EMILIA
3 2 CEOBOTARU RALUCA SC. ST. BARSANESCU IASI 87  M DOROSINCA CATALINA
3 2 COMAN STEFAN SC. B. P. HASDEU IASI 87  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 CRUT RARES SC. PARADIS IASI 87  M JOACA-BINE ELENA
3 2 DORNEANU ANDREEA SC. B. P. HASDEU IASI 87  M CHIRILA LAURA
3 2 DURBACA MEDEEA SC. B. P. HASDEU IASI 87  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 MATEI MARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 87  M CUCUTEANU ANA
3 2 POPA ALEXANDRA SC. B. P. HASDEU IASI 87  M CHIRILA LAURA
3 2 BABAN MARIO IOAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 86  M GINJU IULIANA
3 2 BALAN IOANA SC. B. P. HASDEU IASI 86  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 BALANICI STEFAN C. NEGRUZZI IASI 86  M SAVIN ADRIANA
3 2 BARBARASA GEORGE SEBASTIAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 86  M GINJU IULIANA
3 2 CHIRIAC DIANA-BIANCA CNME IASI 86  M BENEDEK EMILIA
3 2 DASCALU ELENA NARCISA SC. V. CONTA IASI 86  M BUGALETE FELICIA
3 2 DIACONU STEFANA SC. JUNIOR IASI 86  M MINEA LILIANA
3 2 GRADINARIU TUDOR SC. B. P. HASDEU IASI 86  M CHIRILA LAURA
3 2 GROSU SINZIANA SC. M. KOGALNICEANU IASI 86  M SIRBU LENUTA
3 2 ICHIM TUDOR SC. JUNIOR IASI 86  M MINEA LILIANA
3 2 IOSUB CATALINA SC. B. P. HASDEU IASI 86  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 MINDRILA COSMIN SC. M. KOGALNICEANU IASI 86  M SIRBU LENUTA
3 2 SALCEANU ANDREI SC. ST. BARSANESCU IASI 86  M CRETU CRISTINA
3 2 SCURTU ANA-MARIA SC. AL. CEL BUN IASI 86  M CATIA EUGENIA
3 2 SELIMAN ANDREI SC. AL. CEL BUN IASI 86  M CATIA EUGENIA
3 2 TUGURLAN IONUT-CRISTIAN SC. AL. CEL BUN IASI 86  M CRAUCIUC MARIA
3 2 ZARA MIHNEA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 86  M GINJU IULIANA
3 2 AGRICI BRIANA STEFANA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M GINJU IULIANA
3 2 BUGA RARES SC. AL. CEL BUN IASI 85  M CATIA EUGENIA
3 2 BUZDEA STEFAN C. NEGRUZZI IASI 85  M IAROVOI RALUCA
3 2 CHIREAC VLAD SC. M. KOGALNICEANU IASI 85  M SIRBU LENUTA
3 2 COTAN DENISA SC. ST. BARSANESCU IASI 85  M CUCUTEANU ANA
3 2 GHIBAN STEFANIA-ALEXIA SC. AL. CEL BUN IASI 85  M CRAUCIUC MARIA
3 2 MANGALAGIU TUDOR SC. AL. CEL BUN IASI 85  M CATIA EUGENIA
3 2 POPESCU EMILIAN SC. PARADIS IASI 85  M JOACA-BINE ELENA
3 2 ROMAN MATIA-ALEXANDRU LIC. V. ALECSANDRI IASI 85  M
3 2 BALCAN TEODOR SC. M. KOGALNICEANU IASI 84  M SIRBU LENUTA
3 2 CANILA ALIN SC. ST. BARSANESCU IASI 84  M MISTREANU CORNELIU
3 2 CHIRU STEFAN SC. B. P. HASDEU IASI 84  M CHIRILA LAURA
3 2 DUZINSCHI STEFAN SC. B. P. HASDEU IASI 84  M PIVNICERU NUTU
3 2 MATRICALA MALINA SC. PARADIS IASI 84  M JOACA-BINE ELENA
3 2 MUTICA OCTAVIAN CNME IASI 84  M BENEDEK EMILIA
3 2 NITA ANDRA C. NEGRUZZI IASI 84  M SAVIN ADRIANA
3 2 SAMSON CORINA SC. AL. CEL BUN IASI 84  M CRAUCIUC MARIA
3 2 SIMIRAS TEOFIL CNME IASI 84  M BENEDEK EMILIA
3 2 TERLESCU TUDOR C. NEGRUZZI IASI 84  M SAVIN ADRIANA
3 2 VACARITA DELIA SC. B. P. HASDEU IASI 84  M CHIRILA LAURA
3 2 ADASCALITEI IOANA DIANA SC. V. CONTA IASI 83  M BUGALETE FELICIA
3 2 ASTEFANEI OCTAVIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 83  M DOROSINCA CATALINA
3 2 BRADATAN CRISTINA STEFANA SC. ST. BARSANESCU IASI 83  M CRETU CRISTINA
3 2 CALUGARU DUMITRITA C. NEGRUZZI IASI 83  M IAROVOI RALUCA
3 2 CONSTANTIN-GHEORGHIU MARIA C. NEGRUZZI IASI 83  M IAROVOI RALUCA
3 2 CRISTESCU CEZARA SC. PARADIS IASI 83  M JOACA-BINE ELENA
3 2 GAINA DIANA SC. B. P. HASDEU IASI 83  M
3 2 GRADINARU MARIA CNME IASI 83  M BENEDEK EMILIA
3 2 GRIGORE MARC ALEXANDRU SC. JUNIOR IASI 83  M MINEA LILIANA
3 2 MANOLACHE BEATRICE C. NEGRUZZI IASI 83  M IAROVOI RALUCA
3 2 OLARIU TUDOR SC. B. P. HASDEU IASI 83  M CHIRILA LAURA
3 2 PANTIRU ANA ELENA SC. V. CONTA IASI 83  M BUGALETE FELICIA
3 2 SFARTI ILINCA SC. ST. BARSANESCU IASI 83  M CUCUTEANU ANA
3 2 TABACARU BIANCA SC. B. P. HASDEU IASI 83  M BODESCU MARIA
3 2 URSACHIANU IOANA ILINCA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 83  M GINJU IULIANA
3 2 ARON MARIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 82  M SIRBU LENUTA
3 2 COSTARNACHE RARES C. NEGRUZZI IASI 82  M IAROVOI RALUCA
3 2 GHEORGHIES MARA SC. ST. BARSANESCU IASI 82  M CUCUTEANU ANA
3 2 GUTU CALIN SC. ST. BARSANESCU IASI 82  M CUCUTEANU ANA
3 2 IONITA ANDREI-RARES SC. AL. CEL BUN IASI 82  M CRAUCIUC MARIA
3 2 IRIMESCU DRAGOS SC. B. P. HASDEU IASI 82  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 LEFTER IOAN SC. B. P. HASDEU IASI 82  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 LUCHIAN COSTIN-LUCIAN SC. AL. CEL BUN IASI 82  M CRAUCIUC MARIA
3 2 NICULAITA TEODORA IRINA SC. AL. CEL BUN IASI 82  M CRAUCIUC MARIA
3 2 SOFRONIE ANDREEA C. NEGRUZZI IASI 82  M IAROVOI RALUCA
3 2 TEPOI EVA MARIA SC. JUNIOR IASI 82  M MINEA LILIANA
3 2 TURCANU IULIA SC. ST. BARSANESCU IASI 82  M POPA EMILIA
3 2 ALEXINSCHI ANDREI VLAD SC. OTILIA CAZIMIR IASI 81  M GINJU IULIANA
3 2 BACIU DOROTHEA SC. ST. BARSANESCU IASI 81  M DOROSINCA CATALINA
3 2 BIRLADEANU STEFAN SC. ST. BARSANESCU IASI 81  M MISTREANU CORNELIU
3 2 CALARASU DRAGOS SC. B. P. HASDEU IASI 81  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 GALU MATEI C. NEGRUZZI IASI 81  M SAVIN ADRIANA
3 2 GEAMBEC OANA SC. ST. BARSANESCU IASI 81  M CUCUTEANU ANA
3 2 LUPU DAVID SC. B. P. HASDEU IASI 81  M CHIRILA LAURA
3 2 MIHAILIUC ANCA SC. V. CONTA IASI 81  M BUGALETE FELICIA
3 2 OANEA MARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 81  M CRETU CRISTINA
3 2 PETROVICI MAXIM CNME IASI 81  M BENEDEK EMILIA
3 2 POROSNICU ANTONIO EUROED IASI 81  M RAMONA CIRSMARI
3 2 BENCHEA SABRINA-ELENA CNME IASI 80  M BENEDEK EMILIA
3 2 CHEPTEA DIANA C. NEGRUZZI IASI 80  M SAVIN ADRIANA
3 2 CIOPEICA DIANA SC. B. P. HASDEU IASI 80  M DUMITRESCU CARMEN
3 2 CUCU NECULAI MARIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M MISTREANU CORNELIU
3 2 DOAGA STEFAN SC. B. P. HASDEU IASI 80  M CHIRILA LAURA
3 2 HORODNICEANU ANA/CARMINA CNME IASI 80  M BENEDEK EMILIA
3 2 HORODNICEANU ILINCA CNME IASI 80  M BENEDEK EMILIA
3 2 MURSA ANDA SC. M. KOGALNICEANU IASI 80  M SIRBU LENUTA
3 2 NITOI SCLICH ANNAYSE SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M DOROSINCA CATALINA
3 2 PIRLOG IOANA SC. B. P. HASDEU IASI 80  M HUDISTEANU DOMNICA
3 2 POPA ANDREI SC. V. CONTA IASI 80  M BUGALETE FELICIA
3 2 SOFIAN DELIA SC. B. P. HASDEU IASI 80  M CHIRILA LAURA
3 2 STEFAN SMARANDA C. NEGRUZZI IASI 80  M BAZDAGA GEORGETA
3 2 STIRCIA BOGDAN CNME IASI 80  M BENEDEK EMILIA
3 2 TOARBA RAZVAN C. NEGRUZZI IASI 80  M BAZDAGA GEORGETA
3 2 BLAGEANU OLIVIANA SC. AL. CEL BUN IASI 78    CATIA EUGENIA
3 2 MOISA BEATRICE SC. ST. BARSANESCU IASI 78    MISTREANU CORNELIU
3 2 STEFAN ANA-MARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 78    DOROSINCA CATALINA
3 2 ADAM ANDREI SC. ST. BARSANESCU IASI 77    DOROSINCA CATALINA
3 2 CALINESCU BIANCA SC. M. KOGALNICEANU IASI 77    SIRBU LENUTA
3 2 CHELARIU MARIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 77    SIRBU LENUTA
3 2 CIOBANU RALUCA SC. M. KOGALNICEANU IASI 77    SIRBU LENUTA
3 2 HENEA BIANCA SC. B. P. HASDEU IASI 77    PIVNICERU NUTU
3 2 CATRINESCU ANDREEA SC. M. KOGALNICEANU IASI 76    SIRBU LENUTA
3 2 CHIRITA FLAVIA SC. ST. BARSANESCU IASI 76    DOROSINCA CATALINA
3 2 CICALO BIANCA C. NEGRUZZI IASI 76    IAROVOI RALUCA
3 2 COSARCA LIOARA SC. ST. BARSANESCU IASI 76    CUCUTEANU ANA
3 2 LUPAN CEZARA C. NEGRUZZI IASI 76    BAZDAGA GEORGETA
3 2 MUNTEANU RARES SC. B. P. HASDEU IASI 76    CHIRILA LAURA
3 2 PICIOREANU MATEI C. NEGRUZZI IASI 76    BAZDAGA GEORGETA
3 2 ZOTA THEODOR SC. B. P. HASDEU IASI 76    PIVNICERU NUTU
3 2 BALINISTEANU ANTONIA SC. B. P. HASDEU IASI 75    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 DIACONU VLADUT C.N. G. IBRAILEANU IASI 75    STANCIU ELVIRA
3 2 GRECU CEZAR EUROED IASI 75    RAMONA CIRSMARI
3 2 GRUMEZESCU TEODORA C. NEGRUZZI IASI 75    BAZDAGA GEORGETA
3 2 IONIUC SMARANDA CNME IASI 75    BENEDEK EMILIA
3 2 ONUT DANIELA C.N. G. IBRAILEANU IASI 75    STANCIU ELVIRA
3 2 POPA STEFAN SC. ST. BARSANESCU IASI 75    CUCUTEANU ANA
3 2 SICORA MIGNONA SC. B. P. HASDEU IASI 75    PIVNICERU NUTU
3 2 SPATARU BIANCA SC. B. P. HASDEU IASI 75    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 ALBERT MATEI SC. B. P. HASDEU IASI 74    CHIRILA LAURA
3 2 ALEXOAIEI ANDRA SC. B. P. HASDEU IASI 74    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 BARGAOANU MIHAIL SC. JUNIOR IASI 74    MINEA LILIANA
3 2 CHIRIAC GIULIA SC. B. P. HASDEU IASI 74    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 DRAGU ELIAS RARES SC. B. P. HASDEU IASI 74    CHIRILA LAURA
3 2 MIHAI DARIA SC. AL. CEL BUN IASI 74    CATIA EUGENIA
3 2 MOCANU MAIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 74    SIRBU LENUTA
3 2 ORZU ALEXANDRU SC. ST. BARSANESCU IASI 74    CUCUTEANU ANA
3 2 RAILEANU FABIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 74    CUCUTEANU ANA
3 2 SALE MATEI EUROED IASI 74    RAMONA CIRSMARI
3 2 SOCOL ANDRA SC. B. P. HASDEU IASI 74    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 TANASA TUDOR SC. B. P. HASDEU IASI 74   
3 2 SOFRON RARES EUROED IASI 72    RAMONA CIRSMARI
3 2 WERSEBE-FROLICH ADRIAN C. NEGRUZZI IASI 72    IAROVOI RALUCA
3 2 LAES ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 71    PIVNICERU NUTU
3 2 PENU ANCA SC. PARADIS IASI 71    JOACA-BINE ELENA
3 2 VREME DARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 71    CUCUTEANU ANA
3 2 BORS TEODORA C.N. G. IBRAILEANU IASI 70    STANCIU ELVIRA
3 2 CRETU ALIN SC. M. KOGALNICEANU IASI 70    SIRBU LENUTA
3 2 DIMA KRISTA CNME IASI 70    BENEDEK EMILIA
3 2 RUSU TEODOR MATEI SC. V. CONTA IASI 70    BUGALETE FELICIA
3 2 SLATINEANU IRINA SC. JUNIOR IASI 69    MINEA LILIANA
3 2 ENACHE MIRUNA NICOLA SC. ST. BARSANESCU IASI 68    MISTREANU CORNELIU
3 2 MITITELU MARIA LETITIA SC. V. CONTA IASI 68    BUGALETE FELICIA
3 2 CIOBANU OANA C.N. G. IBRAILEANU IASI 66    STANCIU ELVIRA
3 2 ISTRATE C-TIN SEBASTIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 66    CRETU CRISTINA
3 2 TABACARU ROBERT SC. B. P. HASDEU IASI 66    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 MIHALACHE CLAUDIA SC. ST. BARSANESCU IASI 64    MISTREANU CORNELIU
3 2 KUCHTA ALEXANDRU SC. M. KOGALNICEANU IASI 63    SIRBU LENUTA
3 2 MIHAILESCU EDUARD C.N. G. IBRAILEANU IASI 62    STANCIU ELVIRA
3 2 PETRUT BIANCA SC. AL. CEL BUN IASI 60    CATIA EUGENIA
3 2 SANDU CODRIN SC. ST. BARSANESCU IASI 60    CUCUTEANU ANA
3 2 MUNTIANU ANISIA CNME IASI 59    BENEDEK EMILIA
3 2 SACALEANU FLORIN SC. B. P. HASDEU IASI 59    BODESCU MARIA
3 2 BELDEANU DAVID C. NEGRUZZI IASI 58    BAZDAGA GEORGETA
3 2 PINTILIE ALEXANDRA SC. B. P. HASDEU IASI 58    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 CHELARIU MARA SC. B. P. HASDEU IASI 54    CHIRILA LAURA
3 2 MAXIM ROBERT SC. B. P. HASDEU IASI 48    HUDISTEANU DOMNICA
3 2 CHIRILA MAURA C.N. G. IBRAILEANU IASI 46    STANCIU ELVIRA
3 2 CIOBANU DELIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 46    STANCIU ELVIRA
3 2 BACIU IOANA RALUCA SC. V. CONTA IASI 30    BUGALETE FELICIA
3 3 PORCISANU ROBERT SC. OTILIA CAZIMIR IASI 100  1 HUZUM LINA
3 3 STRATAN ALEXIA GABRIELA C. NEGRUZZI IASI 100  1 IONESCU RODICA
3 3 ANECHITOAIEI CODRIN MIHAI SC. ST. BARSANESCU IASI 99  1 SCURTU IOAN
3 3 CASUNEANU OTILIA CNME IASI 99  1 TIGANASU MARIA
3 3 ROIBU IOANA C. NEGRUZZI IASI 99  1 IONESCU RODICA
3 3 STRATON MARIA CNME IASI 99  1 TIGANASU MARIA
3 3 UNGUREANU TUDOR SC. ION CREANGA IASI 99  1 BURCIU VIORICA
3 3 BABULEA DRAGOS SC. B. P. HASDEU IASI 98  1 DURAC ELENA
3 3 SAVIN MIRUNA C. NEGRUZZI IASI 98  1 IONESCU RODICA
3 3 CANSCHI NICODIM C. NEGRUZZI IASI 97  1 IONESCU RODICA
3 3 Fieraru Ioana SC. OTILIA CAZIMIR IASI 97  1 HUZUM LINA
3 3 SUNGURU DENISA CNME IASI 97  1 TIGANASU MARIA
3 3 ABURCULESEI IARINA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 96  2 CRISTEA CONSTANTA
3 3 CONTAS MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 96  2
3 3 IACOB VLAD C.N. G. IBRAILEANU IASI 96  2 MARCHITAN ELENA
3 3 MANOLE MARIA SC. ION CREANGA IASI 96  2 BURCIU VIORICA
3 3 NUNU CAROLINA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 96  2 CRISTEA CONSTANTA
3 3 ZAPRATAN RUXANDRA C. NEGRUZZI IASI 96  2 IONESCU RODICA
3 3 ANCUTA ANDREI C.N. G. IBRAILEANU IASI 95  2 MARCHITAN ELENA
3 3 ARMINII ELENA RHEA SILVIA C. NEGRUZZI IASI 95  2 TABARA ELENA
3 3 BURBULEA ADRIAN SC. B. P. HASDEU IASI 95  2 MARTINIUC CARMEN
3 3 CHIRIAC MIHAI ALEXANDRU SC. OTILIA CAZIMIR IASI 95  2 BALAN CLAUDIA
3 3 IBRIAN VLAD GABRIEL SC. AL. CEL BUN IASI 95  2 SPANU DOINITA
3 3 VASILACHE RADU MATEI SC. JUNIOR IASI 95  2 MOCANU MIOARA
3 3 BUIMISTRU VICTORIA CNME IASI 94  3 TIGANASU MARIA
3 3 COJOCARU IOLANDA CNME IASI 94  3 TIGANASU MARIA
3 3 CIOBANU CIPRIAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 93  3 HUZUM LINA
3 3 DAMIAN DRAGOS SC. OTILIA CAZIMIR IASI 93  3 HUZUM LINA
3 3 LACATUSI ANDREI SC. GH. ASACHI IASI 93  3 BIVOLARU MIHAELA
3 3 VELNIC COSMIN SC. B. P. HASDEU IASI 93  3 MARTINIUC CARMEN
3 3 DASCALU CEZAR EUROED IASI 92  3 ROXANA BARBIERU
3 3 DOBOS WALTER EUROED IASI 92  3 ROXANA BARBIERU
3 3 ENEA VICTOR ROBERT TG. FRUMOS IASI 92  3 MITITELU CRISTINA
3 3 LUPU EDUARD DANIEL C. NEGRUZZI IASI 92  3 IONESCU RODICA
3 3 POPA ANTONIA IOANA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 92  3 CRISTEA CONSTANTA
3 3 SPIRIDON BIANCA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 92  3 HUZUM LINA
3 3 TODIRAS SEBASTIAN SC. AL. CEL BUN IASI 92  3 DUMITRIU ISABELA
3 3 ADONICIOAIE MARIA CARLA SC. JUNIOR IASI 91  3 MOCANU MIOARA
3 3 ASTEFANOAE IOANA C. NEGRUZZI IASI 91  3 IONESCU RODICA
3 3 DIACONU RARES SC. B. P. HASDEU IASI 91  3 MARTINIUC CARMEN
3 3 PANTIRU MARIA PELAGHIA SC. AL. CEL BUN IASI 91  3 SPANU DOINITA
3 3 POPESCU ANA SC. ION CREANGA IASI 91  3 BURCIU VIORICA
3 3 BOICIUC COSTIN LIC. V. ALECSANDRI IASI 90  3 NEGRU VIRGINIA
3 3 CAMPEANU MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 HUZUM LINA
3 3 DIACONESCU MALINA SC. M. KOGALNICEANU IASI 90  3 VILCU GABRIELA
3 3 GAVRILESCU MIHAI C. NEGRUZZI IASI 90  3 IONESCU RODICA
3 3 HARJA DIANA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 CRISTEA CONSTANTA
3 3 HULPOI ROXANA MARIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 90  3 CRISTEA CONSTANTA
3 3 LUCA STEFAN C. NEGRUZZI IASI 90  3 IONESCU RODICA
3 3 LUCANU GABRIEL SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 SCURTU IOAN
3 3 TAUTU MAGDA SC. B. P. HASDEU IASI 90  3 MARTINIUC CARMEN
3 3 ANDRIEV ALEXANDRU SC. M. KOGALNICEANU IASI 88  M VILCU GABRIELA
3 3 BUJOREAN COSMIN EUROED IASI 88  M ROXANA BARBIERU
3 3 BURLACU TRAIAN CNME IASI 88  M TIGANASU MARIA
3 3 CAZACU TEODOR SC. ION CREANGA IASI 88  M BURCIU VIORICA
3 3 CIUBOTARU ROBERT SC. M. KOGALNICEANU IASI 88  M VILCU GABRIELA
3 3 LAZARESCU LARISA SC. B. P. HASDEU IASI 88  M
3 3 LUPU RARES COSMIN C. NEGRUZZI IASI 88  M IONESCU RODICA
3 3 MILATINOVICI ALEXANDRU SC. ST. BARSANESCU IASI 88  M SCURTU IOAN
3 3 NEGOITA IOANA CNME IASI 88  M TIGANASU MARIA
3 3 PANTIR ANDREI SC. B. P. HASDEU IASI 88  M APOPEI D.
3 3 POSTOLACHE MALINA SC. ST. BARSANESCU IASI 88  M STANCIU DOINA
3 3 ROSU IOAN CNME IASI 88  M TIGANASU MARIA
3 3 VORNICU NUCU C.N. G. IBRAILEANU IASI 88  M MARCHITAN ELENA
3 3 BUNDUC ANDREI CNME IASI 87  M TIGANASU MARIA
3 3 HAIDAU STEFAN ALBERT EUROED IASI 87  M ROXANA BARBIERU
3 3 SOIMARU BOGDAN SC. ST. BARSANESCU IASI 87  M SCURTU IOAN
3 3 TIGANAS EDUARD IONUT SC. JUNIOR IASI 87  M MOCANU MIOARA
3 3 URTOI ALEXIA SC. B. P. HASDEU IASI 87  M APOPEI D.
3 3 APETROAIE CEZAR SC. B. P. HASDEU IASI 86  M DURAC ELENA
3 3 BERTEA DARIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 86  M MARCHITAN ELENA
3 3 CABA ANDREI SC. AL. CEL BUN IASI 86  M DUMITRIU ISABELA
3 3 MUNTEANU TUDOR C. NEGRUZZI IASI 86  M IONESCU RODICA
3 3 MURGOCI GEORGIANA SC. M. KOGALNICEANU IASI 86  M VILCU GABRIELA
3 3 SAVA ANDREI IULIAN C. NEGRUZZI IASI 86  M IONESCU RODICA
3 3 ZAMFIR STEFAN SC. B. P. HASDEU IASI 86  M DURAC ELENA
3 3 BACIU TUDOR SC. ST. BARSANESCU IASI 85  M STANCIU DOINA
3 3 CHELARU ANDREI VALEA LUPULUI V.LUPULUI 85  M CATRINESCU LILIANA
3 3 CIOBANU MIRUNA CNME IASI 85  M TIGANASU MARIA
3 3 CIULEI ANA MARIA SC. ION CREANGA IASI 85  M BURCIU VIORICA
3 3 ENACHE DELIA SC. B. P. HASDEU IASI 85  M MARTINIUC CARMEN
3 3 KANTOR MARIA GH. I. BRATIANU IASI 85  M RUSU CARMEN
3 3 MAFTECIUC DARIAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 85  M MARCHITAN ELENA
3 3 MOTRIUC DIANA SC. B. P. HASDEU IASI 85  M MARTINIUC CARMEN
3 3 PASANIUC ANDREI SC. ST. BARSANESCU IASI 85  M STANCIU DOINA
3 3 SFRIJAN BIANCA SC. M. KOGALNICEANU IASI 85  M VILCU GABRIELA
3 3 SINCU AMALIA GEORGIANA SC. JUNIOR IASI 85  M MOCANU MIOARA
3 3 VIZARU GEORGE SC. OTILIA CAZIMIR IASI 85  M HUZUM LINA
3 3 ZAMFIRESCU SAVA C. NEGRUZZI IASI 85  M IONESCU RODICA
3 3 ACHELARITEI SERBAN SC. M. KOGALNICEANU IASI 84  M VILCU GABRIELA
3 3 APOSTU RADU C. NEGRUZZI IASI 84  M IONESCU RODICA
3 3 CIOFU DENIS GH. I. BRATIANU IASI 84  M RUSU CARMEN
3 3 COSULEANU MARIA RALUCA SC. AL. CEL BUN IASI 84  M DUMITRIU ISABELA
3 3 IGNAT TIBERIU SC. OTILIA CAZIMIR IASI 84  M CRISTEA CONSTANTA
3 3 IVANOV STEFAN SC. ST. BARSANESCU IASI 84  M SCURTU IOAN
3 3 NASTASE VALENTIN SC. ST. BARSANESCU IASI 84  M STANCIU DOINA
3 3 OLARU RAZVAN SC. ST. BARSANESCU IASI 84  M SCURTU IOAN
3 3 OSTAFI ADRIAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 84  M HUZUM LINA
3 3 POPOVICI ANTONIA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 84  M HUZUM LINA
3 3 RADU DANA SC. ST. BARSANESCU IASI 84  M SCURTU IOAN
3 3 AMBRONO GEORGIANA SC. M. KOGALNICEANU IASI 83  M VILCU GABRIELA
3 3 ANDRIESCU MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 83  M DURAC ELENA
3 3 CAPATANA ANDREEA SC. B. P. HASDEU IASI 83  M APOPEI D.
3 3 COJOCARU ANDREEA C.N. G. IBRAILEANU IASI 83  M MARCHITAN ELENA
3 3 FENECHIU RAZVAN EUROED IASI 83  M ROXANA BARBIERU
3 3 LEUSTEAN STEFAN SC. B. P. HASDEU IASI 83  M DURAC ELENA
3 3 STOIAN IOANA THEODORA SC. GH. ASACHI IASI 83  M BIVOLARU MIHAELA
3 3 STOICA SABIN SPECTRUM IASI 83  M DRACSINEANU DOINA
3 3 TARCAN COSMIN SC. ST. BARSANESCU IASI 83  M STANCIU DOINA
3 3 TOMA ALEXANDRU SC. B. P. HASDEU IASI 83  M APOPEI D.
3 3 ZETU IASMINA CNME IASI 83  M TIGANASU MARIA
3 3 ALEXA TEODORA SC. ION CREANGA IASI 82  M BURCIU VIORICA
3 3 ANTONIU CEZAR LEONARD SC. B. P. HASDEU IASI 82  M DURAC ELENA
3 3 BALAN FLORIN SC. B. P. HASDEU IASI 82  M MARTINIUC CARMEN
3 3 CARAUS TEODOR SC. B. P. HASDEU IASI 82  M MARTINIUC CARMEN
3 3 SATCAU IVONA ELENA C. NEGRUZZI IASI 82  M IONESCU RODICA
3 3 SUFLET RARES CNME IASI 82  M TIGANASU MARIA
3 3 BALAUR STEFANIA SC. ION CREANGA IASI 81  M BURCIU VIORICA
3 3 FANTANARU MALINA EUROED IASI 81  M ROXANA BARBIERU
3 3 AMINOV YASMIN CNME IASI 80  M TIGANASU MARIA
3 3 CHIDIU ALECSIA CRISTIANA EUROED IASI 80  M ROXANA BARBIERU
3 3 HATMANU DRAGOS-STEFAN C. NEGRUZZI IASI 80  M IONESCU RODICA
3 3 HRITAC ALEXANDRU SC. B. P. HASDEU IASI 80  M
3 3 MANOLACHE ILINCA SC. M. KOGALNICEANU IASI 80  M VILCU GABRIELA
3 3 OLARU RALUCA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 80  M CRISTEA CONSTANTA
3 3 PACHITANU STEFANA CNME IASI 80  M TIGANASU MARIA
3 3 PRISACARU LARISA IOANA SPECTRUM IASI 80  M DRACSINEANU DOINA
3 3 RADU COSMINA SC. B. P. HASDEU IASI 80  M MARTINIUC CARMEN
3 3 ROMAN ALEXANDRA C.N. G. IBRAILEANU IASI 80  M MARCHITAN ELENA
3 3 SCINTEI ELENA SC. ST. BARSANESCU IASI 80  M SCURTU IOAN
3 3 SPATARIU DARIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 80  M VILCU GABRIELA
3 3 STRATAN MATEI VICTOR SC. JUNIOR IASI 80  M MOCANU MIOARA
3 3 ANTON CORNELIA SC. P. PONI IASI 78    MIHORDEA AURELIA
3 3 GHERMANESCU SERBAN SC. B. P. HASDEU IASI 78   
3 3 MIRONESCU BEATRICE C. NEGRUZZI IASI 78    ALEXANDRU VERGINICA
3 3 PUIU COSMIN SC. B. P. HASDEU IASI 78    APOPEI D.
3 3 GAVRIL TUDOR SC. B. P. HASDEU IASI 76    MARTINIUC CARMEN
3 3 JIGHIRGIU EMANOIL SC. M. KOGALNICEANU IASI 76    VILCU GABRIELA
3 3 JITAREANU ANA TAISIA EUROED IASI 76    ROXANA BARBIERU
3 3 PRELICZ VICTORIA MARIA SC. AL. CEL BUN IASI 76    SPANU DOINITA
3 3 ALEXA DARIA SC. ST. BARSANESCU IASI 75    SCURTU IOAN
3 3 GASNER MATEI SC. B. P. HASDEU IASI 75    MARTINIUC CARMEN
3 3 MORARIU LARA SC. ION CREANGA IASI 75    BURCIU VIORICA
3 3 APROFIREI BIANCA SC. M. KOGALNICEANU IASI 74    VILCU GABRIELA
3 3 GHERAS VLAD SC. B. P. HASDEU IASI 74    MARTINIUC CARMEN
3 3 GRIGORAS MARINELA SC. ION CREANGA IASI 74    BURCIU VIORICA
3 3 GRIGORE ECATERINA GH. I. BRATIANU IASI 74    RUSU CARMEN
3 3 PUSNEI VICTOR SC. M. KOGALNICEANU IASI 74    VILCU GABRIELA
3 3 RADEANU SEBASTIAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 74    MARCHITAN ELENA
3 3 DANU OLIVIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 73    SCURTU IOAN
3 3 DIACONESCU IOANA ALEXANDRA SC. M. KOGALNICEANU IASI 73    VILCU GABRIELA
3 3 GHENGHEA TEODOR SC. B. P. HASDEU IASI 73    DURAC ELENA
3 3 IACOB ANDREEA SC. M. KOGALNICEANU IASI 73    VILCU GABRIELA
3 3 MAFTEI ALEXANDRA SC. ST. BARSANESCU IASI 73    STANCIU DOINA
3 3 TOMA IULIAN SC. M. KOGALNICEANU IASI 73    VILCU GABRIELA
3 3 ADUMITROAE MARIA SC. M. KOGALNICEANU IASI 72    VILCU GABRIELA
3 3 LAZAR VLAD SC. B. P. HASDEU IASI 72    MARTINIUC CARMEN
3 3 MACOVEI BOGDAN SC. AL. CEL BUN IASI 72    SPANU DOINITA
3 3 TITA ANDA SC. B. P. HASDEU IASI 71    APOPEI D.
3 3 BABUSANU STEFAN EUROED IASI 70    ROXANA BARBIERU
3 3 PRUTEANU SEBASTIAN SC. OTILIA CAZIMIR IASI 70    HUZUM LINA
3 3 CHELARIU TUDOR SC. B. P. HASDEU IASI 69   
3 3 TOFAN ROBERT SC. JUNIOR IASI 69    MOCANU MIOARA
3 3 CERNAUTI ANDREEA RALUCA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 68    CRISTEA CONSTANTA
3 3 CRACIUNAS ANA-MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 68    MARTINIUC CARMEN
3 3 DRAGUT CLAUDIA SC. B. P. HASDEU IASI 68    DURAC ELENA
3 3 TABARNA ANDREI C. NEGRUZZI IASI 68    TABARA ELENA
3 3 ZEGAN DIANDRA ANDREEA EUROED IASI 68    ROXANA BARBIERU
3 3 HERES ANDRA SC. M. KOGALNICEANU IASI 66    VILCU GABRIELA
3 3 JEMNA DOROTEA SC. M. KOGALNICEANU IASI 62    VILCU GABRIELA
3 3 CIULIN DENISSA SC. OTILIA CAZIMIR IASI 61    HUZUM LINA
3 4 ATODIRESEI DAMIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 100  1 MARIANA PARAU
3 4 BARGHIEL INGRID SC. ST. BARSANESCU IASI 99  1 MARIANA PARAU
3 4 SERSENIUC RADU C-TIN SC. B. P. HASDEU IASI 99  1 NECHITA MIHAELA
3 4 SFABU ALIN SC. M. KOGALNICEANU IASI 99  1 ANDRIES SPIRIDON
3 4 AXINTE CALIN SC. ST. BARSANESCU IASI 98  1
3 4 LIVADARIU CLAUDIU SC. B. P. HASDEU IASI 98  1 NECHITA MIHAELA
3 4 UNTU ADRIAN SC. ST. BARSANESCU IASI 98  1 MARIANA PARAU
3 4 MOSUTI IOANA-MARIA SC. B. P. HASDEU IASI 96  2 BLAJUT CRISTINA
3 4 GROSU MATEI IOAN SC. ION CREANGA IASI 95  2 CRETU MARIA
3 4 MOTRUC ANDREI CONSTANTIN EUROED IASI 95  2 OANA GOREA
3 4 BADARAU DRAGOS SC. M. KOGALNICEANU IASI 94  3 ANDRIES SPIRIDON
3 4 DIACONU IOANA SC. M. KOGALNICEANU IASI 94  3 ANDRIES SPIRIDON
3 4 HADARAG CATALINA LIC. V. ALECSANDRI IASI 94  3 BEREA GABRIELA
3 4 FODOR MARIA GABRIELA SC. B. P. HASDEU IASI 93  3
3 4 PERDUN PATRICIA MARIA SC. AL. CEL BUN IASI 93  3 COJOCARU ANA
3 4 POPA IOANA SC. AL. CEL BUN IASI 93  3 ELENA MIREA
3 4 BALINT ALEX-STEFAN GH. I. BRATIANU IASI 92  3 DANILOV OLESIA
3 4 IRIMIA EMANUELA-NICOLETA GH. I. BRATIANU IASI 92  3 DANILOV OLESIA
3 4 PARAU MIRUNA SC. ST. BARSANESCU IASI 92  3 MARIANA PARAU
3 4 SAUCIUC LIVIA AMIRA SC. CARMEN SYLVA IASI 92  3 ILUTA VIORICA
3 4 STANCIU DIANA SPECTRUM IASI 92  3 BURA S, ROTARU V.
3 4 HRITCU ALESSANDRA SC. ST. BARSANESCU IASI 90  3 MARIANA PARAU
3 4 IONEL TUDOR-PAUL SC. B. P. HASDEU IASI 90  3 NECHITA MIHAELA
3 4 LAPTES GEORGE-DANIEL GH. I. BRATIANU IASI 90  3 DANILOV OLESIA
3 4 MANOLACHE ARIS EUROED IASI 87  M OANA GOREA
3 4 SURDU MIHAI SPECTRUM IASI 86  M BURA S, ROTARU V.
3 4 TOPCIU AUGUSTIN SC. POIENI IASI 85  M MANGALAGIU LILIANA
3 4 UNGUREANU DELIA SC. ST. BARSANESCU IASI 84  M MARIANA PARAU
3 4 POPOVICI OCTAVIAN SC. M. KOGALNICEANU IASI 83  M ANDRIES SPIRIDON
3 4 CUSNIR MARIN SC. M. KOGALNICEANU IASI 82  M ANDRIES SPIRIDON
3 4 CROITORU DAN SC. M. KOGALNICEANU IASI 80  M ANDRIES SPIRIDON
3 4 COSTIN GEORGE-CATALIN SC. POIENI POIENI 74    MANGALAGIU LILIANA
3 4 COSTIN STEFAN-TEODOR SC. B. P. HASDEU IASI 74    BLAJUT CRISTINA
3 4 DELEANU TUDOR VALEA LUPULUI V LUPULUI 70    BOZAIAN BEATRICE
3 4 OLARU MARIAN IONUT SC. POIENI POIENI 67    MANGALAGIU LILIANA
3 4 BATCULESCU PAULA SC. M. KOGALNICEANU IASI 61    ANDRIES SPIRIDON
3 5 POPA ALEXANDRA C.N. E. RACOVITA IASI 99  1 BUZAC DORU
3 5 SANDULACHE LAURA C.N. M. EMINESCU IASI 98  1 NEDELCU MONICA
3 5 LUCHIAN COSTIN FLORIN C. N. DE ARTA “BANCILA” IASI 97  1 PASA NARCISA
3 5 AMARANDEI MATEI C.N. E. RACOVITA IASI 96  2 TIMOHE GHEORGHE
3 5 PETRISOR ANDREI C.N. E. RACOVITA IASI 95  2 BUZAC DORU
3 5 SOLODCHI ANDREEA C.N. M. EMINESCU IASI 95  2 NEDELCU MONICA
3 5 ARMINII ILINCA RALUCA C. N. C. NEGRUZZI IASI 93  3 ZAROSCHI ADRIAN
3 5 BORS TUDOR GABRIEL LIC. D. CANTEMIR IASI 93  3 MUNTEANU DANIELA
3 5 GAVRILESCU IOANA C.N. M. EMINESCU IASI 93  3 NEDELCU MONICA
3 5 BORDEIANU COCEA ADELINA LIC. D. CANTEMIR IASI 90  3 PLESCAN LACRAMIOARA
3 5 GAVRILOVICI VICTOR C. N. C. NEGRUZZI IASI 90  3 ILIE GHEORGHE
3 5 IVASCIUC MIHAI C.N. M. EMINESCU IASI 90  3 BLENDEA GHEORGHE
3 5 POPA STEFAN C.N. DE ARTAOCTAV BANCILA IASI 90  3 GIOSAN IRINA
3 5 SITEA SONIA C.N. M. EMINESCU IASI 90  3 NEDELCU MONICA
3 5 TUCA INES C.N. M. EMINESCU IASI 90  3 NEDELCU MONICA
3 5 CROITORU RAZVAN COLEGIUL NATIONAL IASI 88  M PRISACARIU SERGIU
3 5 ROSU ELENA C.N. M. EMINESCU IASI 86  M NEDELCU MONICA
3 5 IUSCA DENIS LIC. D. CANTEMIR IASI 85  M MUNTEANU DANIELA
3 5 BADARAU LAURA ANDREEA C. N. C. NEGRUZZI IASI 83  M IONESEI SILVIANA
3 5 CORNEA ADRIAN C.N. DE ARTAOCTAV BANCILA IASI 83  M GIOSAN IRINA
3 5 CRACIUN ANDREI C.N. M. EMINESCU IASI 83  M NEDELCU MONICA
3 5 BOJIAN ALEXANDRU C.N. G. IBRAILEANU IASI 80  M MACIUC DOMNICA
3 5 CIOBANU STEFAN LIC. CU PROGRAM SPORTIV IASI 80  M ONOFREI GIANINA
3 5 URMA MADALINA C.N. M. EMINESCU IASI 80  M NEDELCU MONICA
3 5 CARTAS MIRUNA C.N. E. RACOVITA IASI 77    TIMOHE GHEORGHE
3 5 TEODORESCU SABINA PAULA LIC. D. CANTEMIR IASI 75    MUNTEANU DANIELA
3 5 BOZ RUXANDRA MIHAELA LIC. D. CANTEMIR IASI 70    MUNTEANU DANIELA
3 5 ANDRIES ANDREI COLEGIUL NATIONAL IASI 66    ANTON IOANA
3 5 GAFTA COSMIN C.N. M. EMINESCU IASI 62    NEDELCU MONICA
3 5 COJOCARU ANA MARIA C.N. G. IBRAILEANU IASI 61    NEFRESCU ALEXANDRU
3 5 DUMITRASCU ANDREEA EMANUELA LIC. D. CANTEMIR IASI 58    MUNTEANU DANIELA
3 5 BITA IOANA CRISTINA LIC. D. CANTEMIR IASI 54    MUNTEANU DANIELA
3 5 GHENEA VIRGIL C.N. M. EMINESCU IASI 51    BLENDEA GHEORGHE
3 5 CHETRARIUC NICOLAE LIC. D. CANTEMIR IASI 50    MUNTEANU DANIELA
3 5 FLOCEA GABRIELA C.N. DE ARTAOCTAV BANCILA IASI 50    GIOSAN IRINA
3 5 GIFEI ROXANA C.N. DE ARTAOCTAV BANCILA IASI 50    GIOSAN IRINA
3 5 LUCACHE ALEXANDRA C.N. M. EMINESCU IASI 50    BLENDEA GHEORGHE
3 5 COSMA CEZAR C.N. DE ARTAOCTAV BANCILA IASI 47    GIOSAN IRINA
3 5 PETREA BIANCA MIHAELA LIC. D. CANTEMIR IASI 42    MUNTEANU DANIELA
3 6 CIOBOTARU CONSTANTIN COLEGIUL NATIONAL IASI 99  1 PRISACARIU SERGIU
3 6 PETROVICI STEFAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 96  2 CAIA MARIA
3 6 COZMA TUDOR C.N. E. RACOVITA IASI 95  2 BUDEANU CATALIN
3 6 STANCIU IOAN C.N. E. RACOVITA IASI 95  2 TIMOHE GHEORGHE
3 6 FLOREA MADALIN COLEGIUL NATIONAL IASI 94  3 BLENDEA VALENTINA
3 6 OLARU-PETER LARISA C.N. E. RACOVITA IASI 94  3 BUDEANU CATALIN
3 6 STRUGARIU VLAD FLORIN C.N. E. RACOVITA IASI 94  3 TURBATU DORU
3 6 CRACIUN IONUT CATALIN COLEGIUL NATIONAL IASI 93  3 BLENDEA VALENTINA
3 6 DIMITRIU DENISA C.N. G. IBRAILEANU IASI 93  3 MACIUC DOMNICA
3 6 LUPU ADELINA COLEGIUL NATIONAL IASI 93  3 BLENDEA VALENTINA
3 6 MIRT ALEXANDRU C.N. E. RACOVITA IASI 93  3 BUDEANU CATALIN
3 6 RAMEDER CAROL COLEGIUL NATIONAL IASI 93  3 PRISACARIU SERGIU
3 6 BOTEZ TEODOR C.N. M. EMINESCU IASI 92  3 PANAINTE BRONIA
3 6 HARTAN SILVIU C.N. E. RACOVITA IASI 92  3 BUDEANU CATALIN
3 6 NISTOR STEFAN COLEGIUL NATIONAL IASI 92  3 PRISACARIU SERGIU
3 6 POPOVICI BIANCA MIHAELA LIC. D. CANTEMIR IASI 90  3 PLESCAN LACRAMIOARA
3 6 ARGHIRE ANA MARIA COLEGIUL NATIONAL IASI 87  M BLENDEA VALENTINA
3 6 CANTEA MIRUNA C.N. E. RACOVITA IASI 87  M BUDEANU CATALIN
3 6 CAZACU TUDOR COLEGIUL NATIONAL IASI 86  M ANITA ALICE
3 6 SERBAN IRINEU C.N. M. EMINESCU IASI 86  M PANAINTE BRONIA
3 6 TIMOFTE IUSTINA C.N. M. EMINESCU IASI 86  M PANAINTE BRONIA
3 6 BRAGARU DANIELA ALEXANDRA LIC. D. CANTEMIR IASI 85  M PLESCAN LACRAMIOARA
3 6 CUVINCIUC GABRIEL C.N. M. EMINESCU IASI 84  M PANAINTE BRONIA
3 6 FORMAGIU MICHAEL GABRIEL LIC. D. CANTEMIR IASI 84  M MUNTEANU DANIELA
3 6 PENISOARA THEODOR COLEGIUL NATIONAL IASI 84  M PRISACARIU SERGIU
3 6 CRETULESCU ANA IRINA LIC. CU PROGRAM SPORTIV IASI 83  M GIOSAN IRINA
3 6 BARNUSCA BIANCA LIC. D. CANTEMIR IASI 80  M MUNTEANU DANIELA
3 6 BORS BOGDAN C.N. E. RACOVITA IASI 80  M BUDEANU CATALIN
3 6 CRACIUN MALINA LIC. D. CANTEMIR IASI 80  M PLESCAN LACRAMIOARA
3 6 DICOV IONEL LIC. CU PROGRAM SPORTIV IASI 76    GIOSAN IRINA
3 6 MOCANU AMALIA COLEGIUL NATIONAL IASI 74    BLENDEA VALENTINA
3 6 TUCALIUC BIANCA C.N. G. IBRAILEANU IASI 73    MACIUC DOMNICA
3 6 RAER DANA COLEGIUL NATIONAL IASI 72    BLENDEA VALENTINA
3 6 BURSUC IOANA COLEGIUL NATIONAL IASI 70    BLENDEA VALENTINA
3 6 LISNIC LIVIU C.N. M. EMINESCU IASI 70    PANAINTE BRONIA
3 6 LEFTER S?NZIANA PAULA LIC. CU PROGRAM SPORTIV IASI 64    GIOSAN IRINA
3 6 CARAIMAN MALINA COLEGIUL NATIONAL IASI 60    BLENDEA VALENTINA
3 6 NECHITA IULIANA COLEGIUL NATIONAL IASI 60    BLENDEA VALENTINA
3 6 MUNTEANU CRISTIAN COLEGIUL NATIONAL IASI 59    BLENDEA VALENTINA
3 6 BARABOI ANDREEA COLEGIUL NATIONAL IASI 58    BLENDEA VALENTINA
3 6 BUDUROI IOAN SEBASTIAN COLEGIUL NATIONAL IASI 58    BLENDEA VALENTINA
3 7 FURNICA IULIA C.N. M. EMINESCU IASI 90  1 PANAINTE BRONIA
3 7 BIRLEANU ANDREI CRISTIAN LIC. D. CANTEMIR IASI 87  M BAGHIU CIPRIAN
3 7 CHIRILUTA GEORGE STEFAN LIC. D. CANTEMIR IASI 86  M BAGHIU CIPRIAN
3 7 GANGA RALUCA C.N. M. EMINESCU IASI 86  M ANTON CRISTINA
3 7 TOADER DRAGOS CRISTIAN C.N. G. IBRAILEANU IASI 86  M CARAPANU DORINA
3 7 STEFANCU VLAD C.N. M. EMINESCU IASI 84  M ANTON CRISTINA
3 7 MARIUTA SIMINA C.N. E. RACOVITA IASI 82  M BUZAC DORU
3 7 RADUCANU ALEXANDRU C.N. M. EMINESCU IASI 82  M ANTON CRISTINA
3 7 GHERASIM ANDREEA C.N. G. IBRAILEANU IASI 81  M CARAPANU DORINA
3 7 HAPECI RALUCA LIC. D. CANTEMIR IASI 81  M PLESCAN LACRAMIOARA
3 7 CIOCOVEANU ALIN C.N. M. EMINESCU IASI 80  M ANTON CRISTINA
3 7 MANOLE IOANA C.N. M. EMINESCU IASI 80  M ANTON CRISTINA
3 7 PADURARU TEODOR COLEGIUL NATIONAL IASI 80  M ANITA ALICE
3 7 VASILACHE GEORGE LAURENTIU LIC. D. CANTEMIR IASI 80  M BAGHIU CIPRIAN
3 7 ZAHARIA MARIUCA C.N. M. EMINESCU IASI 80  M PANAINTE BRONIA
3 7 ALUCULESEI IOANA C.N. M. EMINESCU IASI 75    ANTON CRISTINA
3 7 GEARBA DIANA GABRIELA LIC. D. CANTEMIR IASI 74    PLESCAN LACRAMIOARA
3 7 CIOBANU MALINA C.N. M. EMINESCU IASI 73    PANAINTE BRONIA
3 7 AXINTE MATEI C.N. M. EMINESCU IASI 72    ANTON CRISTINA
3 7 CUCU ELENA C.N. M. EMINESCU IASI 72    ANTON CRISTINA
3 7 DIACONU STEFAN C.N. M. EMINESCU IASI 72    ANTON CRISTINA
3 7 OSTAFI GEORGIANA C.N. M. EMINESCU IASI 72    ANTON CRISTINA
3 7 SERBAN CRISTIANA C.N. G. IBRAILEANU IASI 70    CARAPANU DORINA
3 7 HALIC RARES C.N. M. EMINESCU IASI 68    PANAINTE BRONIA
3 7 IONEL GEORGIANA C. N. C. NEGRUZZI IASI 68    CIANGA MIHAELA
3 7 PRICOP CLAUDIA LIC. D. CANTEMIR IASI 68    PLESCAN LACRAMIOARA
3 7 UNGUREANU LARISA C.N. M. EMINESCU IASI 68    ANTON CRISTINA
3 7 NICORICI TUDOR C.N. M. EMINESCU IASI 64    ANTON CRISTINA
3 7 PUSCALAU ROBERT C.N. M. EMINESCU IASI 60    ANTON CRISTINA
3 7 SINCU INGRID C.N. M. EMINESCU IASI 60    BLENDEA GHEORGHE
3 7 BAHRIM MIHAIL C.N. M. EMINESCU IASI 54    ANTON CRISTINA
3 7 STOICA IOANA C.N. G. IBRAILEANU IASI 52    CARAPANU DORINA
3 7 ZETU IOANA C.N. M. EMINESCU IASI 52    ANTON CRISTINA
3 7 MARINESCU VLAD C.N. M. EMINESCU IASI 50    ANTON CRISTINA
3 8 REZUS IOANA C.N. M. EMINESCU IASI 100  1 ANTON CRISTINA
3 8 CIOLACU ANDREEA C.N. M. EMINESCU IASI 98  1 ANTON CRISTINA
3 8 CHIORCEA ANDRA C.N. M. EMINESCU IASI 95  2 ANTON CRISTINA
3 8 TURCANU SERAFIM COLEGIUL NATIONAL IASI 95  2 BLENDEA VALENTINA
3 8 FRUNZA DRAGOS C.N. M. EMINESCU IASI 90  3 ANTON CRISTINA
3 8 FRUNZA STEFAN C. RICHARD WURMBRAND IASI 72    MACIUC DOMNICA
3 8 CABALAU ANDREI C.N. M. EMINESCU IASI 65    ANTON CRISTINA
3 9 M1 STRAINU EMANUELA LIC. D. CANTEMIR IASI 74    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 NICA DIANA GEORGIANA LIC. D. CANTEMIR IASI 68    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 SLEGHEL EMMA LIC. D. CANTEMIR IASI 68    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 PETRASCO ILIE LIC. D. CANTEMIR IASI 66    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 COJOCARIU FLORIN LIC. D. CANTEMIR IASI 60    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 DASCALESCU ANDREEA LIC. D. CANTEMIR IASI 58    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 MUCILEANU MIRUNA COLEGIUL NATIONAL IASI 58    ANITA ALICE
3 9 M1 VRABIE TUDOR OCTAVIAN LIC. D. CANTEMIR IASI 58    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 APETRE DIANA GABRIELA LIC. D. CANTEMIR IASI 54    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 CHELEA ALEXANDRA GEORGIANA LIC. D. CANTEMIR IASI 50    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 ISAC OANA ALEXANDRA LIC. D. CANTEMIR IASI 42    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 FANDARAC GEORGE ADI LIC. D. CANTEMIR IASI 34    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 LUPU TEODOR VLADUT LIC. D. CANTEMIR IASI 30    IUREA GHEORGHE
3 9 M1 STRAINU IONELA LIC. D. CANTEMIR IASI 30    IUREA GHEORGHE
3 10 M1 PADURARIU DAVID COLEGIUL NATIONAL IASI 85  M BLENDEA VALENTINA
3 11 M1 IVANOV ADINA C.N. M. EMINESCU IASI 90  1 NEDELCU MONICA
3 11 M2 SABAIDUC ANDREEA C.N. G. IBRAILEANU IASI 96  1 TIMOHE GABRIEL
3 11 M2 PINTILIE CRINA C.N. G. IBRAILEANU IASI 92  2 TIMOHE GABRIEL
3 11 M2 MUNTEANU LORENA C.N. G. IBRAILEANU IASI 87  M TIMOHE GABRIEL



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018