Rezultate Arhiva editia 2011-2012 CT116

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
2 2 Baicu Leonard Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 78    Stamate Georgiana
2 2 Barsan Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 69    Stamate Georgiana
2 3 Cotovanu Silvia Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 70    Ciobanu Claudia
2 3 Bancila Cristina Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 68    Ciobanu Claudia
2 3 Nedelcu Ioana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 65    Ciobanu Claudia
2 3 Hudita Madalina Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 61    Ciobanu Claudia
2 3 Rusit Sinir Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 53    Ciobanu Claudia
2 3 Floricu Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Ciobanu Claudia
2 4 Apostol Ovidiu Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 90  3 Lupescu Maria
2 4 Sandu Cristian Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 82  M Lupescu Maria
2 4 Abduraman Sezer Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 81  M Lupescu Maria
2 4 Ivan Diana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 78    Lupescu Maria
2 4 Stoichin Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 77    Lupescu Maria
2 4 Amet Elif Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 72    Lupescu Maria
2 4 Iliaz Milena Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 68    Lupescu Maria
2 4 Bursova Cristina Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 62    Lupescu Maria
2 5 Mihalache Ana Maria Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 86  M Rusu Alexandrina
2 5 Borcan Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 83  M Rusu Alexandrina
2 5 Galan Cristina Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 83  M Rusu Alexandrina
2 5 Meravi Aylin Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 83  M Rusu Alexandrina
2 5 Oloeriu Ana Maria Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 81  M Rusu Alexandrina
2 5 Ianca Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 80  M Nitescu Mirela
2 5 Iliaz Sarah Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 80  M Rusu Alexandrina
2 5 Grecu Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 78    Rusu Alexandrina
2 5 Coches Iuliana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 74    Rusu Alexandrina
2 5 Turcanu Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 74    Rusu Alexandrina
2 5 Milea Anca Iuliana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 72    Nitescu Mirela
2 5 Brîndu?oiu Florin Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 70    Rusu Alexandrina
2 5 Curtali Tayfun Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 62    Rusu Alexandrina
2 5 Matei Davin Codrut Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 62    Nitescu Mirela
2 5 Mircioiu Corina Elena Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 62    Nitescu Mirela
2 5 Ghita Andreea Cosmina Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 60    Nitescu Mirela
2 6 Enache I. Daniel Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 76    Rusu Alexandrina
2 6 Bica Florentin-Iulian Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 75    Rusu Alexandrina
2 6 Comanescu Bianca-Elena Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 66    Rusu Alexandrina
2 6 Popescu T.R. Alexandra Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 60    Rusu Alexandrina
2 6 Curtali S. Burcu Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 56    Rusu Alexandrina
2 7 Abduraman M. Suher Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 80  M Rusu Alexandrina
2 7 Peta Melec Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 54    Nitescu Mirela
2 7 Milea Gh. Roxana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
2 7 Curca Elvis Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
2 8 Iliaz Daiana Ariana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 90  3 Nitescu Mirela
2 8 Meravi Haila Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 70    Nitescu Mirela
2 8 Selim Defne Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 66    Nitescu Mirela
3 3 Feraru Renate Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 95  1 M?ciuc? Anca
3 3 Alexandru Laurentiu Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 77    M?ciuc? Anca
3 3 Gaju Vasilica Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 58    M?ciuc? Anca
3 4 Parliteanu Sebastian Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 81  M Bucur Ionela
3 4 Alexandru Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Bucur Ionela
3 4 Gaju Ioana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Anton Lumini?a
3 5 Galan Cristina Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 93  1 Rusu Alexandrina
3 5 Mihalache Ana Maria Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 90  2 Rusu Alexandrina
3 5 Turcanu Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 88  M Rusu Alexandrina
3 5 Oloeriu Ana Maria Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 85  M Rusu Alexandrina
3 5 Papara Emilia-Ionela Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 54    Rusu Alexandrina
3 5 Brindusoiu Florin Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
3 6 Comanescu Bianca-Elena Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 91  1 Rusu Alexandrina
3 6 Nebi Dennis Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 83  M Rusu Alexandrina
3 6 Bica Florentin-Iulian Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 81  M Rusu Alexandrina
3 6 Voicu Cezar Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 81  M Rusu Alexandrina
3 6 Rata Bogdan Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 74    Rusu Alexandrina
3 6 Popescu T.R. Alexandra Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 64    Rusu Alexandrina
3 6 Dragomir Mihaita Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 57    Rusu Alexandrina
3 6 Lupsa Maria Luana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 56    Rusu Alexandrina
3 6 Tudose Dan- Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 54    Rusu Alexandrina
3 6 Ristariu George Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
3 7 Abduraman M. Suher Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 96  1 Rusu Alexandrina
3 7 Avram Diana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
3 7 Guzu Bianca Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
3 7 Milea Gh. Roxana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
3 7 Solomon Andra Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
3 7 Amet Esra Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
3 7 Curca Elvis Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
3 7 Stoicescu Iliaz Edane Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
3 8 Iliaz Daiana Ariana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 83  M Nitescu Mirela



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018