Rezultate Arhiva editia 2011-2012 CT112

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 ALIM ENDER Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 88  M Theodorescu Alina
1 2 IACOB IRINA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 80  M Theodorescu Alina
1 2 CHIOSEA BIANCA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 79    Theodorescu Alina
1 2 RAHAU ALEXANDRA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 79    Theodorescu Alina
1 2 PETRE MIHNEA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 76    Theodorescu Alina
1 2 DINESCU DIANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 64    Theodorescu Alina
1 2 VRINCEANU LIVIU Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 40    Theodorescu Alina
1 5 BOSOGEANU CARLOS ALEXANDRU Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 88  M Iorga Raluca
1 6 PETRE DIANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 84  M Toma Eugen
1 6 DUMITRU ROXANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 69    Toma Eugen
1 6 GHENA ANDREEA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 69    Toma Eugen
1 6 BUDEANU RALUCA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 67    Toma Eugen
1 6 GRAFU ANDREEA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 64    Toma Eugen
1 6 CONSTANTIN FLORICA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 63    Toma Eugen
1 6 LUCACHI PERLA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 60    Toma Eugen
1 6 VLASCEANU OANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 60    Toma Eugen
1 6 PARASCHIV PAUL Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 58    Toma Eugen
1 6 TODEROIU ELENA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 57    Toma Eugen
1 6 ABDURAMAN ALEV Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 56    Toma Eugen
1 6 ENACHE ANDRA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 56    Toma Eugen
1 6 BOLOHAN ADELINA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Toma Eugen
1 6 STAN CAMELIA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 51    Toma Eugen
1 6 TIMIS CRISTINA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 49    Toma Eugen
1 6 OPRISAN ECATERINA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 45    Toma Eugen
1 8 FEIZULA BAIAR Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 90  3 Toma Eugen
1 8 ENACHE DANIEL Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 80  M Toma Eugen
1 9 M1 BACA ADRIAN IULIAN Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 95  1 Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 VASILE LIVIU GABRIEL Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 93  2 Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 ABOUSALEH NAGI Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 90  3 Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 NEAGU ALEXANDRU Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 84  M Balcan Camelia
1 9 M1 POPASTICA FLORENTA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 84  M Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 COVRIG ALINA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 75    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 HRENIUC MADALINA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 75    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 MIHAI CRISTINA DIANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 75    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 NICA GHEORGHE Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 74    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 COZOS ANDREEA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 73    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 IORDACHE LUCIAN Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 71    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 MARIN ELENA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 67    Balcan Camelia
1 9 M1 SEFER SEVER Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 66    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 COSMA ANDREI Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 63    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 CERCEL ALINA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 62    Balcan Camelia
1 9 M1 ANURI ADRIANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 58    Balcan Camelia
1 9 M1 GHENA FLORINEL Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 38    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 DICA MARIAN IONUT Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 35    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M1 PICOIU ALEXANDRU Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 26    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M2 CHIORCAU ALEXANDRA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 58    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M2 BOROSLACHE ANDRA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M2 CLADEC IONUT Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M2 CONSTANTIN CATALIN Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M2 ISTRATE GEORGIANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M2 NEGRU MIHAELA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Cozos Cerasela Liliana
1 9 M2 PREDA AMALIA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Cozos Cerasela Liliana
1 10 M1 CHESCHES MARIAN Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 50    Balcan Camelia
1 11 M1 REZMERITA RALUCA MIHAELA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 59    Balcan Camelia
1 11 M1 CIUPERCA CLAUDIU Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 56    Balcan Camelia
1 11 M1 CIORTAN IULIANA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Balcan Camelia
1 11 M1 DAVID ANDREI Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 54    Balcan Camelia
1 11 M1 IONESCU ALEXANDRA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 52    Balcan Camelia
1 11 M1 TATARCIUC IONELA IULIA Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 52    Balcan Camelia
2 1 Bosogeanu David Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 100  1 Olteanu Maria
2 2 Petre Mihnea Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 99  1 Theodorescu Alina
2 2 Iacob Irina Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 90  3 Theodorescu Alina
2 3 Cirlig Mihai Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 90  3 Enache Simona
2 3 Petisleam Denis Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 87  M Enache Simona
2 3 Moisei Catalin Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 75    Enache Simona
2 3 Rotariu Denisa Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 62    Enache Simona
2 5 Bosogeanu Carlos Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 80    Iorga Raluca
2 5 Popescu Laura Scoala cu cls. I-VIII Costinesti 80    Dobrin Raluca
2 5 Vizoc Mihai Scoala cu cls. I-VIII Costinesti 76    Dobrin Raluca
2 5 Burcea Constantin Scoala cu cls. I-VIII Costinesti 75    Dobrin Raluca
2 5 Rosu Andreea Scoala cu cls. I-VIII Costinesti 73    Dobrin Raluca
2 6 Paraschiv Paul Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 86  M Toma Eugen
2 6 Petrisor Andreea Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 86  M Toma Eugen
2 6 Timis Cristina Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 86  M Toma Eugen
2 6 Abduraman Alev Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 82    Toma Eugen
2 6 Enache Andra Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 82    Toma Eugen
2 6 Dumitru Roxana Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 78    Toma Eugen
2 6 Petre Diana Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 78    Toma Eugen
2 8 Feizula Baiar Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 92  2 Toma Eugen
2 8 Piciu Andrei Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 70    Toma Eugen
2 9 M1 Baca Adrian Iulian Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 95  1 Cozos Cerasela Liliana
2 9 M1 Cozos Andreea Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 92  2 Cozos Cerasela Liliana
2 9 M1 Hreniuc Madalina Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 87  M Cozos Cerasela Liliana
2 9 M1 Covrig Alina Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 85  M Cozos Cerasela Liliana
2 9 M1 Mihai Cristina Diana Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 85  M Cozos Cerasela Liliana
2 9 M1 Dumitru Cosmin Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 78    Cozos Cerasela Liliana
2 9 M1 Bilal Demirel Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 68    Cozos Cerasela Liliana
2 9 M2 Mukhtar Meriem Colegiul Comercial Carol I Constanta 86  M Ghita I.
2 9 M2 Nita Madalina Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 70    Cozos Cerasela Liliana
2 9 M2 Cimbala Bogdan Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 66    Cozos Cerasela Liliana
2 9 M2 Stoica Irina Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 66    Cozos Cerasela Liliana
2 11 M1 Ceausescu Adrian Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 60    Cozos Cerasela Liliana
2 11 M1 Chivu Alexandru Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 56    Cozos Cerasela Liliana
2 11 M1 Zatei Silhan Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 56    Cozos Cerasela Liliana
2 12 M1 Maulti Tanior Grup Scolar Carmen Sylva Eforie Sud 62    Cozos Cerasela Liliana
3 1 BOSOGEANU DAVID Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 100  1 Olteanu Maria
3 2 PETRE MIHNEA ANDREI Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 96  2 Theodorescu Alina
3 2 BUTA MIHAI Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 94  3 Theodorescu Alina
3 3 ROTARIU GEORGIANA DENISA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 93  3 Enache Simona
3 3 CIRLIG ALEXANDU MIHAI Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 89  M Enache Simona
3 3 MOISEI CATALIN Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 87  M Enache Simona
3 4 MURESAN DANIEL Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 72    Zontea Mihaela
3 5 BOSOGEANU CARLOS Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 79    Iorga Raluca
3 6 OPRISAN RUXANDRA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 94  3 Toma Eugen
3 6 PETRE DIANA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 94  3 Toma Eugen
3 6 BUDEANU RALUCA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 93  3 Toma Eugen
3 6 PARASCHIV PAUL Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 93  3 Toma Eugen
3 6 TODEROIU ELENA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 88  M Toma Eugen
3 6 PETRISOR ANDREEA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 87  M Toma Eugen
3 6 TIMIS CRISTINA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 83    Toma Eugen
3 8 FEIZULA BAIAR Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 90  M Toma Eugen
3 8 PICIU ANDREI Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 56    Toma Eugen
3 9 M1 BACA ADRIAN IULIAN Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 98  1 Cozos Cerasela
3 9 M1 VASILE LIVIU GABRIEL Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 97  1 Cozos Cerasela
3 9 M1 COZOS ANDREEA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 95  2 Cozos Cerasela
3 9 M1 POPASTICA FLORENTA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 87  M Cozos Cerasela
3 9 M1 GHERASIM ANDREEA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 85  M Cozos Cerasela
3 9 M1 COSMA ANDREI Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 78    Cozos Cerasela
3 9 M1 DUMITRU COSMIN Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 78    Cozos Cerasela
3 9 M1 COEA ROBERT Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 75    Cozos Cerasela
3 9 M1 COEA VLAD Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 75    Cozos Cerasela
3 9 M1 GRAJDAN FLORIN Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 72    Cozos Cerasela
3 9 M2 CHIORCAU ALEXANDRA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 72    Cozos Cerasela
3 9 M2 BOROSLACHE ANDRA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela
3 9 M2 CIURDEA ALEXANDRU Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela
3 9 M2 CONSTANTIN CLAUDIU Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela
3 9 M2 DEDE FERGAN Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela
3 9 M2 ELIAS NARCISA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela
3 9 M2 GHERASE CRISTINA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela
3 9 M2 SIMON IULIANA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela
3 9 M2 STOICA IRINA Gr. Sc. Carmen Sylva EFORIE SUD 70    Cozos Cerasela



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018