Rezultate Arhiva editia 2011-2012 CT100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Iacob Alexandru Scoala Generala Ion Jalea Constanta 83  M
1 3 Craciun Andreea Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 80  M Capatana Iuliana
1 3 Berghila Bianca Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 78    Capatana Iuliana
1 3 Puscasu Ana Maria Scoala Ferdinand Constanta 77   
1 3 Craciun Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 76    Capatana Iuliana
1 3 Condrut Bianca Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 72    Capatana Iuliana
1 3 Iordan Maria Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 71    Capatana Iuliana
1 4 Pascu Miruna Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 91  3
1 4 Pavel S. Sorina Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 87  M Greavu Mihaela
1 4 Iacob I. Razvan Ionut Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 83  M Greavu Mihaela
1 4 Chirata Laura Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 82  M
1 4 Stoiciu Emanuel Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 80  M
1 4 Feizula Eden Scoala Generala nr. 8 Constanta 79   
1 4 Ardeleanu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 70    Soptelea Camelia
1 4 Frunzulica F. Isabela Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 70    Greavu Mihaela
1 4 ?otoiu Bianca Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 67    Soptelea Camelia
1 4 Anefi Ghizem Liceul Lucian Blaga Constanta 66   
1 4 Simionica Razvan Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 64    Soptelea Camelia
1 4 Robescu Miruna Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 58    Soptelea Camelia
1 4 Chiriac I. Robert Ionut Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Greavu Mihaela
1 4 Dumitrascu D. Cristina Elena Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Greavu Mihaela
1 4 Duta I. Elena Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Greavu Mihaela
1 4 Mihai Roxana Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Soptelea Camelia
1 4 Mihaila M. Marin Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Greavu Mihaela
1 4 Temerbec F. Sibel Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Greavu Mihaela
1 5 Smarandi Tudor Liceul Teoretic Ovidius Constanta 100  1 Danila Mirela
1 5 Trifan Cristian Liceul Teoretic Ovidius Constanta 99  1 Danila Mirela
1 5 Vait Erin Liceul Teoretic Ovidius Constanta 99  1 Danila Mirela
1 5 Cretu Olivian Scoala SPECTRUM Constanta 98  2
1 5 Efrim Razvan Scoala SPECTRUM Constanta 98  2
1 5 Caraghiorghe Elena Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 96  2 Contanu Mihai
1 5 Ciobanu Ioan Liceul Teoretic Mangalia Mangalia 96  2 Balcan Raluca
1 5 Melinte Octavian Liceul Teoretic Ovidius Constanta 95  2 Gurgui Adriana
1 5 Turcu Alexandru Liceul Teoretic Ovidius Constanta 95  2 Gurgui Adriana
1 5 Datcu Tudor Razvan Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 94  2 Constantinescu Gabriela
1 5 Gherghe Sebastian Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 94  2 Contanu Mihai
1 5 Matei Anastasia Liceul Teoretic Traian Constanta 94  2 Dermengiu Alina
1 5 Coman Diandra Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 93  3 Contanu Mihai
1 5 Galan Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 93  3 Rusu Alexandrina
1 5 Stan Sabina ?coala Mihail Koiciu Constanta 93  3 Gheorghe Mariean
1 5 Chespi Eldin Liceul Teoretic Ovidius Constanta 92  3 Danila Mirela
1 5 Iftimi Claudia Liceul Teoretic Decebal Constanta 92  3
1 5 Isopescu Tudor Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 92  3 Contanu Mihai
1 5 Lit? Ioana Liceul Teoretic Ovidius Constanta 92  3 Danila Mirela
1 5 Marin Alexandru Liceul Teoretic Ovidius Constanta 91  3 Gurgui Adriana
1 5 Mihalcea Anca Anamaria Grup Scolar Cumpana Cumpana 91  3 Lazarov Doina
1 5 Raica Mihnea Liceul Teoretic Ovidius Constanta 91  3 Danila Mirela
1 5 Ababei Daniel Liceul Teoretic Ovidius Constanta 90  3 Danila Mirela
1 5 Aderov Alexandra Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 90  3 Contanu Mihai
1 5 Petruc Rares Liceul Teoretic Traian Constanta 90  3 Dermengiu Alina
1 5 Ciudin Alexandra Colegiul National Regina Maria Constanta 89  M Marcu Tamara
1 5 Dinu Ariadna Liceul Teoretic Ovidius Constanta 89  M Danila Mirela
1 5 Mihai Dan ?tefan Liceul Teoretic Traian Constanta 89  M Dermengiu Alina
1 5 Cojocariu Antonia Raluca Liceul Teoretic Decebal Constanta 88  M
1 5 Radu-Menegon Ioana Liceul Teoretic Ovidius Constanta 88  M Danila Mirela
1 5 Blacioti Mihai Scoala Gheorghe Titeica Constanta 87  M
1 5 Ianc Maria Scoala SPECTRUM Constanta 87  M
1 5 Ivascu Alexandru Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 87  M Contanu Mihai
1 5 Cioaca Andreea Scoala Gheorghe Titeica Constanta 86  M
1 5 Costea Cristian LPS N. Rotaru Constanta 86  M Goga Georgiana
1 5 Covaliu Alexandru Liceul Teoretic Ovidius Constanta 86  M Danila Mirela
1 5 Diamandescu Teodora Liceul Teoretic Ovidius Constanta 86  M Gurgui Adriana
1 5 Mustafa Denisa Grup Scolar Cumpana Cumpana 86  M Lazarov Doina
1 5 Pintilii I. Cristina Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 86  M Filip Vasile
1 5 Pita Cosmin Andrei Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 86  M Ghita Ofelia
1 5 Timofticiuc Bogdan Liceul Teoretic Ovidius Constanta 86  M Danila Mirela
1 5 Abseleam Tanur Liceul Teoretic Traian Constanta 85  M Dermengiu Alina
1 5 Merani Ayilin Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 85  M Rusu Alexandrina
1 5 Pitu Marius Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 85  M Contanu Mihai
1 5 Sandulescu Lucian LPS N. Rotaru Constanta 85  M Goga Georgiana
1 5 Stavropol Miruna Liceul Teoretic Traian Constanta 85  M Boskoff Daniela
1 5 Andrei Sorina Gabriela Scoala SPECTRUM Constanta 84  M
1 5 Burlacu Bianca Liceul Teoretic Traian Constanta 84  M Boskoff Daniela
1 5 Capraroiu Ioana-Lacramioara ?coala Mihail Koiciu Constanta 84  M Gheorghe Mariean
1 5 Ciurea Iulia Liceul Teoretic Ovidius Constanta 84  M Gurgui Adriana
1 5 Dima Teodor Bogdan Liceul Teoretic Ovidius Constanta 84  M Danila Mirela
1 5 Pantes Remus Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 84  M Nitescu Mirela
1 5 Amariei Rares Mihai Liceul Teoretic Ovidius Constanta 83  M Danila Mirela
1 5 Blidaru I. Aura Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 83  M Filip Vasile
1 5 Bucatica Andrada Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 83  M
1 5 Dumitru Vladimir Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 83  M Contanu Mihai
1 5 Nezami Indira Colegiul National Regina Maria Constanta 83  M Marcu Tamara
1 5 Popa David Grup Scolar Cumpana Cumpana 83  M Lazarov Doina
1 5 Vizitiu Bogdan Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 83  M Iovita Doina
1 5 Dumitrache Alexandra Liceul Teoretic Traian Constanta 82  M Dermengiu Alina
1 5 Enache Lavinia Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 82  M
1 5 Fodor Andrada Liceul Teoretic Decebal Constanta 82  M
1 5 Ianca Andrei Alexandru Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 82  M Nitescu Mirela
1 5 Lupu Roxana Colegiul National Regina Maria Constanta 82  M Marcu Tamara
1 5 Clichici Calin Scoala SPECTRUM Constanta 81  M
1 5 Florescu Paul Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 81  M Contanu Mihai
1 5 Ignat Ariana Liceul Teoretic Traian Constanta 81  M Dermengiu Alina
1 5 Neicu Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 81  M Contanu Mihai
1 5 Tanase Lucian LPS N. Rotaru Constanta 81  M Goga Georgiana
1 5 Constantinescu Mihaela LPS N. Rotaru Constanta 80  M Goga Georgiana
1 5 Economu Mario Scoala Gheorghe Titeica Constanta 80  M
1 5 Menagi Melisa Liceul Teoretic Traian Constanta 80  M Boskoff Daniela
1 5 Rusu Sebastian Scoala Ion Jalea Constanta 80  M Balcan Raluca
1 5 Cazan Alin Scoala Ion Jalea Constanta 79    Balcan Raluca
1 5 Patru Alexandra Scoala SPECTRUM Constanta 79   
1 5 Stegaru Andreea Carmen Colegiul National Regina Maria Constanta 79    Marcu Tamara
1 5 Tones Ioana Liceul Teoretic Traian Constanta 79    Dermengiu Alina
1 5 Baluta Adriana Colegiul National Regina Maria Constanta 78    Marcu Tamara
1 5 Bran Elena Mina Liceul Teoretic Traian Constanta 78    Dermengiu Alina
1 5 Caramiciu Ioana Maria Liceul Teoretic Traian Constanta 78    Dermengiu Alina
1 5 Goga Alexandru Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 78    Contanu Mihai
1 5 Munteanu Ina Ana Maria Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 78    Ghita Ofelia
1 5 Nicoara Octavian LPS N. Rotaru Constanta 78    Goga Georgiana
1 5 Nistor Ionut Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 78   
1 5 Iliaz Sarah Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 77    Rusu Alexandrina
1 5 Pavel Victor Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 77   
1 5 Toma Catalina Grup Scolar Cumpana Cumpana 77    Lazarov Doina
1 5 Becque Selene Liceul Teoretic Traian Constanta 76    Boskoff Daniela
1 5 Drob Mario Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 76    Contanu Mihai
1 5 Gheorghe Adrian-Ovidiu ?coala Mihail Koiciu Constanta 76    Gheorghe Mariean
1 5 Naum Cristian LPS N. Rotaru Constanta 76    Goga Georgiana
1 5 Gaga Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 74    Contanu Mihai
1 5 Oloeriu Ana Maria Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 74    Rusu Alexandrina
1 5 Pancencu Ana-Andreea Liceul Teoretic Traian Constanta 74    Dermengiu Alina
1 5 Pruiu Stefania Grup Scolar Cumpana Cumpana 74    Lazarov Doina
1 5 Stanciu Isabelle Liceul Teoretic Traian Constanta 74    Boskoff Daniela
1 5 Apostolodis Denisa Colegiul National Regina Maria Constanta 73    Marcu Tamara
1 5 Berchiu Maria Liceul Teoretic Ovidius Constanta 73    Gurgui Adriana
1 5 Biteanu Romeo Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 73   
1 5 Dervis Emir Scoala Ion Jalea Constanta 73    Balcan Raluca
1 5 Dinculescu Marius Petru Grup Scolar Cumpana Cumpana 73    Lazarov Doina
1 5 Tanase Razvan Scoala Ion Jalea Constanta 73    Balcan Raluca
1 5 Barbu Alin Scoala Generala nr. 16 Constanta 72    Ghita Elena
1 5 Chima Georgia Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 72    Contanu Mihai
1 5 Spanache Maria Anisia Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 72   
1 5 Melu Silviana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 71    Rusu Alexandrina
1 5 Serban Bianca Andreea Colegiul National Regina Maria Constanta 71    Marcu Tamara
1 5 Dumitru Alexandra Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 70    Apostolachi Anca
1 5 Ghita Cosmina-Andreea Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 70    Nitescu Mirela
1 5 Marin Carolina Scoala SPECTRUM Constanta 70   
1 5 Podlog Karina Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 70   
1 5 Trofin Eduard Colegiul National Regina Maria Constanta 70    Marcu Tamara
1 5 Tudoran Daniela-Nicolle ?coala Mihail Koiciu Constanta 70    Gheorghe Mariean
1 5 Cazacu Catalina-Nicoleta ?coala Mihail Koiciu Constanta 69    Gheorghe Mariean
1 5 Dragomir Alexandru Scoala SPECTRUM Constanta 68   
1 5 Dumitra?cu Andrei Liceul Teoretic Traian Constanta 68    Dermengiu Alina
1 5 Ali Mellis Scoala SPECTRUM Constanta 67   
1 5 Matei David Codrut Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 67    Nitescu Mirela
1 5 Amzu Andreea Livia Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 66    Ghita Ofelia
1 5 Cic?r?c Diana Maria Liceul Teoretic Traian Constanta 66    Dermengiu Alina
1 5 Draghici Elena Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 66   
1 5 Guta Liliana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 66    Apostolachi Anca
1 5 Ungureanu Bianca Scoala Generala nr. 16 Constanta 66    Ghita Elena
1 5 Albici Emma Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 64   
1 5 Pop Steluta Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 63    Apostolachi Anca
1 5 Curtali Tayfun Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 62    Rusu Alexandrina
1 5 Ichim Diana-Iuliana ?coala Mihail Koiciu Constanta 60    Gheorghe Mariean
1 5 Milea Bogdan Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 59    Ghita Ofelia
1 5 Mocanu Elena Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 58    Apostolachi Anca
1 5 Ungureanu Alexandra Liceul Teoretic Traian Constanta 58    Boskoff Daniela
1 5 Cernica M. Marian Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 52    Filip Vasile
1 5 Radu Raluca Liceul Teoretic Traian Constanta 50    Boskoff Daniela
1 5 Balha Bogdan Liceul Teoretic Traian Constanta abs    Boskoff Daniela
1 5 Cimini Arturo Liceul Teoretic Traian Constanta abs    Boskoff Daniela
1 5 Mihalache A. Minodora Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Filip Vasile
1 5 Nicolescu Luca Liceul Teoretic Traian Constanta abs    Dermengiu Alina
1 6 Negoita Theodora Elena Liceul Teoretic Anghel Saligny Cernavoda 96  1 Gheorghe Nuti
1 6 Rotaru Andrei ?coala Mihail Koiciu Constanta 96  1 Gheorghe Mariean
1 6 Ursu Razvan Liceul Teoretic Ovidius Constanta 96  1 Gurgui Adriana
1 6 Craciun Daniel Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 95  2 Contanu Mihai
1 6 Zbarcea Andrei Scoala Generala nr. 16 Constanta 95  2 Turcu Stela
1 6 Grebanus David Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 94  2 Contanu Mihai
1 6 Rosu Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 94  2 Contanu Mihai
1 6 Sandu Tina Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 94  2 Contanu Mihai
1 6 Varga Sabina Liceul Teoretic Ovidius Constanta 94  2
1 6 Casapu Andreas Scoala SPECTRUM Constanta 93  3 Buricea Anca-Valentina
1 6 Grecu Andrei Scoala Generala nr. 16 Constanta 93  3 Ghita Elena
1 6 Mutu Andrei Liceul Teoretic Traian Constanta 93  3 Boskoff Daniela
1 6 Ogica Cristian Liceul Teoretic Traian Constanta 93  3 Boskoff Daniela
1 6 Stupar Dan Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 93  3 Contanu Mihai
1 6 Diaconescu Oana Liceul Teoretic Traian Constanta 92  3 Boskoff Daniela
1 6 Sabau Raul Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 92  3 Contanu Mihai
1 6 Spataru Radu Liceul Teoretic Ovidius Constanta 92  3 Arventiev Dorin
1 6 Calila Hakan Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 91  3 Contanu Mihai
1 6 Fugaru Letitia Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 91  3 Contanu Mihai
1 6 Jufa Alexandru Liceul Teoretic Ovidius Constanta 91  3 Gurgui Adriana
1 6 Bucsev Andra Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 90  3 Contanu Mihai
1 6 Costea Andrei Scoala Generala nr. 16 Constanta 90  3 Ghita Elena
1 6 Cristea Adelin Grup Scolar Cumpana Cumpana 90  3 Drescan Daniela
1 6 Muratsa Sibel Liceul Teoretic Ovidius Constanta 90  3 Gurgui Adriana
1 6 Coanda Anca Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 89  M Contanu Mihai
1 6 Diaconu Adrian Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 89  M Contanu Mihai
1 6 Dracopol Alexandru Colegiul National Constantin Bratescu Constanta 89  M
1 6 Macri Elena Liceul Teoretic Traian Constanta 89  M Boskoff Daniela
1 6 Filip Smaranda Liceul Teoretic Traian Constanta 88  M Boskoff Daniela
1 6 Florea Teodora Liceul Teoretic Ovidius Constanta 88  M Gurgui Adriana
1 6 Ichim Andi Liceul Teoretic Ovidius Constanta 88  M Gurgui Adriana
1 6 Mihalcea Ariana Marina Liceul Teoretic Anghel Saligny Cernavoda 88  M Gheorghe Nuti
1 6 Rolea Anca Ioana Liceul Teoretic Anghel Saligny Cernavoda 88  M Gheorghe Nuti
1 6 Stefan Tiberiu Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 88  M Contanu Mihai
1 6 Tronaru Iustinian Liceul Teoretic Ovidius Constanta 88  M Gurgui Adriana
1 6 Moroianu Andrei Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 87  M Contanu Mihai
1 6 Neagoe Dan Scoala Generala nr. 16 Constanta 87  M Ghita Elena
1 6 Bardi Bogdan Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 86  M Contanu Mihai
1 6 Goldic Vlad Scoala Generala nr. 16 Constanta 86  M Ghita Elena
1 6 Raftu Daria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 86  M Contanu Mihai
1 6 Ibraim Yasin Eden Scoala SPECTRUM Constanta 85  M Buricea Anca-Valentina
1 6 Ozturk Arif Ahmed Scoala SPECTRUM Constanta 85  M Buricea Anca-Valentina
1 6 Pelehra Teodora Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 85  M Contanu Mihai
1 6 Pitu Beatrice Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 85  M Contanu Mihai
1 6 Comanescu J. Bianca Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 84  M Rusu Alexandrina
1 6 Florea Serban Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 84  M Contanu Mihai
1 6 Omer Arzu Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 84  M Contanu Mihai
1 6 Berghila F. Elena Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 83  M Comsa Luminita
1 6 Nica Geo Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 83  M Contanu Mihai
1 6 Septar Raluca Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 83  M Contanu Mihai
1 6 Ciobanu Maria Liceul Teoretic Mangalia Mangalia 82  M
1 6 Bogdan Samira Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 81  M Contanu Mihai
1 6 Darlaiani Isabela Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 81  M Contanu Mihai
1 6 Drogeanu Raluca Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 81  M
1 6 Iurciuc M. George Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 81  M Comsa Luminita
1 6 Muflic Daiana Liceul Teoretic Ovidius Constanta 81  M Gurgui Adriana
1 6 Negru Diana Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 81  M Contanu Mihai
1 6 Stanciu Adrian Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 81  M Contanu Mihai
1 6 Balan N. Maria Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 80  M Comsa Luminita
1 6 Bica N. Florentin Iulian Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 80  M Rusu Alexandrina
1 6 Moscu Daniel Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 80  M Contanu Mihai
1 6 Nachiu Tatiana Liceul Teoretic Ovidius Constanta 80  M Gurgui Adriana
1 6 Precup Andrei Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 80  M Contanu Mihai
1 6 Rachieru Costin Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 80  M Contanu Mihai
1 6 Radu Iulia Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 80  M Contanu Mihai
1 6 Rotaru Andrei Liceul Teoretic Traian Constanta 80  M Boskoff Daniela
1 6 Visinescu Valentin Liceul Teoretic Traian Constanta 80  M Boskoff Daniela
1 6 Cristea Vlad Liceul Teoretic Traian Constanta 79    Boskoff Daniela
1 6 Rotaru Cosmin Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 79    Contanu Mihai
1 6 Dermengiu Selma Liceul Teoretic Ovidius Constanta 78   
1 6 Voicila Flavius Liceul Teoretic Traian Constanta 76    Boskoff Daniela
1 6 Hubati Anca Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 75    Contanu Mihai
1 6 Tanase Elena Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 75    Contanu Mihai
1 6 Caraiani Cristian Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 74    Contanu Mihai
1 6 Samargiu Vlad Liceul Teoretic Ovidius Constanta 74    Gurgui Adriana
1 6 Efimov Razvan Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 72    Comsa Luminita
1 6 Musat Ana Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 72    Contanu Mihai
1 6 Curtali S. Burcu Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 71    Rusu Alexandrina
1 6 Iliescu Nicolas Mihai Scoala SPECTRUM Constanta 70    Buricea Anca-Valentina
1 6 Savu Elisabeta Liceul Teoretic Traian Constanta 70    Boskoff Daniela
1 6 Nita Andreea Luminita Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 67    Comsa Luminita
1 6 Petrache Aminia Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 67    Contanu Mihai
1 6 Daraban Ioana Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 66    Contanu Mihai
1 6 Roman Razvan Scoala SPECTRUM Constanta 66    Buricea Anca-Valentina
1 6 Armasescu Teodora Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 65    Contanu Mihai
1 6 Coches Laurentiu Grup Scolar Cumpana Cumpana 65    Drescan Daniela
1 6 Stanciu F. Alexandru Florin Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 65    Comsa Luminita
1 6 Duta Andrada Colegiul National Regina Maria Constanta 63    Cernat Corina
1 6 Eremia Radu Paul ?coala Mihail Koiciu Constanta 63    Gheorghe Mariean
1 6 Mocian Stefan Adrian Scoala SPECTRUM Constanta 63    Buricea Anca-Valentina
1 6 Luntraru Diana Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 62    Contanu Mihai
1 6 Vi?an Oana Scoala SPECTRUM Constanta 62    Buricea Anca-Valentina
1 6 Manoila Vlad Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 60    Contanu Mihai
1 6 Stanciu Ana-Irina Colegiul National Regina Maria Constanta 60    Cernat Corina
1 6 Baba F. Denisa Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 59    Rusu Alexandrina
1 6 Angheluta Mihai Dobrin Grup Scolar Cumpana Cumpana 58    Drescan Daniela
1 6 Sima Gabriel Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 58    Contanu Mihai
1 6 Staicu Vladimir Colegiul National Regina Maria Constanta 58    Cernat Corina
1 6 Ionescu Paul Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 55    Contanu Mihai
1 6 Taranu Vlad Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 55    Contanu Mihai
1 6 Voicu T. Cezar Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 54    Rusu Alexandrina
1 6 Dumitru A. Bianca Maria Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 53    Comsa Luminita
1 6 Vlad Victor Maximilian Scoala SPECTRUM Constanta 52    Buricea Anca-Valentina
1 6 Piele Daria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 50    Contanu Mihai
1 6 Popescu T.R.Alexandra Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
1 6 Serban Madalina Nicole Colegiul National Regina Maria Constanta 50    Cernat Corina
1 6 Tudose Z. Dan-Andrei Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
1 6 Filip Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Comsa Luminita
1 6 Haidau V. Antonio Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
1 6 Ianus Ioan Grup Scolar Cumpana Cumpana abs   
1 6 Ivanuta D. Catalin Marian Scoala cu clasele I-VIII Tuzla abs    Comsa Luminita
1 6 Ivascu Sebi Colegiul National Mircea cel Batran Constanta abs    Contanu Mihai
1 6 Negrila Eduard Liceul Teoretic Traian Constanta abs    Boskoff Daniela
1 6 Patrascu Iasmina Colegiul National Regina Maria Constanta abs    Cernat Corina
1 6 Robescu Ana Maria Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Manea Steluta
1 6 Stercu Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta abs   
1 6 Vasile D. Irina Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
1 7 Stefanopol Calin Liceul Teoretic Traian Constanta 96  1
1 7 Florescu Tiberiu Liceul Teoretic Ovidius Constanta 94  2 Homentcovschi Cristina
1 7 Iordan Andrei Liceul Teoretic Ovidius Constanta 94  2 Homentcovschi Cristina
1 7 Cioti George Scoala SPECTRUM Constanta 93  3
1 7 Prisca Dan Liceul Teoretic Ovidius Constanta 91  3 Homentcovschi Cristina
1 7 Rezeanu Calin Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 91  3 Contanu Mihai
1 7 Bacula Ianis Liceul Teoretic Ovidius Constanta 90  3 Homentcovschi Cristina
1 7 Palanga Maria Cristina Scoala Gheorghe Titeica Constanta 90  3 (Lazarov Doina)
1 7 Sirbu Mircea Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 90  3 Contanu Mihai
1 7 Gima Costin Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 89  M Contanu Mihai
1 7 Ignat Gabriel ?coala Mihail Koiciu Constanta 89  M Culica Elena
1 7 Postaru Dana Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 89  M
1 7 Cucoara Marian Liceul Teoretic Ovidius Constanta 88  M Homentcovschi Cristina
1 7 Danovschi Ana Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 88  M Contanu Mihai
1 7 Nedea Diana Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 88  M Ghita Ofelia
1 7 Militon Rares Liceul Teoretic Ovidius Constanta 87  M Homentcovschi Cristina
1 7 Mitocaru Stefan Liceul Teoretic Traian Constanta 86  M Enescu Lia
1 7 Samara Damian Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 86  M Contanu Mihai
1 7 Mihalcea Alexandru Liceul Teoretic Traian Constanta 85  M Panait Paula
1 7 Apetrei Madalina Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 84  M Contanu Mihai
1 7 Muradasil Birhan Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 84  M Contanu Mihai
1 7 Stoian Mara Colegiul National Regina Maria Constanta 84  M Cernat Corina
1 7 Baias Ana -Maria Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 83  M Iovita Doina
1 7 Gelal Alper ?coala Mihail Koiciu Constanta 83  M Culica Elena
1 7 Gheorghe Razvan Liceul Teoretic Ovidius Constanta 83  M Homentcovschi Cristina
1 7 Becque Solomon Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 82  M Contanu Mihai
1 7 Bumbac Ana Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 82  M Contanu Mihai
1 7 Abduraman M. Suher Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 81  M Rusu Alexandrina
1 7 Bela Teo Andrei Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 81  M Iovita Doina
1 7 Cupii Cezin Liceul Teoretic Traian Constanta 81  M Panait Paula
1 7 Amariutei Vlad Liceul Teoretic Traian Constanta 80  M Enescu Lia
1 7 Apti Ege Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 80  M Contanu Mihai
1 7 Gaia Ana Raluca Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 80  M Filip Vasile
1 7 Ispas Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 80  M
1 7 Lungu Anastasia Colegiul National Regina Maria Constanta 80  M Cernat Corina
1 7 Stoian Crina Colegiul National Regina Maria Constanta 80  M Cernat Corina
1 7 Calabache Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 79    Contanu Mihai
1 7 Ionescu Ana-Maria Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta 77    Iovita Doina
1 7 Memet Filiz Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 77    Contanu Mihai
1 7 Chiorean Iuliu Stefan Liceul Teoretic Traian Constanta 76   
1 7 Scurtu C. Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 76    Filip Vasile
1 7 Dumitrache Raluca Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 75    Contanu Mihai
1 7 Lenu Yanis Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 75    Contanu Mihai
1 7 Gongu Irina Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 73    Contanu Mihai
1 7 Alexa Ruxandra Miruna Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 72    Ghita Ofelia
1 7 Macelaru Andreea Liceul Teoretic Traian Constanta 72    Enescu Lia
1 7 Pantes F. Marius-Claudiu Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 72    Rusu Alexandrina
1 7 Encica Alexandru Levent Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 71    Ghita Ofelia
1 7 Zarnescu Diana Colegiul National Regina Maria Constanta 71    Marcu Tamara
1 7 Mî?u I. Vladimir Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 70    Filip Vasile
1 7 Man Gabriela Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 69    Ghita Ofelia
1 7 Moise Andra Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 69    Contanu Mihai
1 7 Nicola Maria Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 69    Contanu Mihai
1 7 Serban Cristina Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 69    Contanu Mihai
1 7 Gidoiu Andreea Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 68   
1 7 Cojocaru Bianca Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 66    Filip Vasile
1 7 Giuglea Ionut ?coala Mihail Koiciu Constanta 66    Culica Elena
1 7 Birladeanu Andrei ?coala Mihail Koiciu Constanta 62    Culica Elena
1 7 Perioc Mihaela Colegiul National Regina Maria Constanta 62    Marcu Tamara
1 7 Toader Alexandra Colegiul National Regina Maria Constanta 62    Marcu Tamara
1 7 T?nase Diana-?tefania Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 60    Filip Vasile
1 7 Calut Andreea Colegiul National Regina Maria Constanta 59    Marcu Tamara
1 7 Solomon E. Andra Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 59    Rusu Alexandrina
1 7 Grigore V. C?t?lina Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 58    Filip Vasile
1 7 Stanciu Sabina Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 58    Contanu Mihai
1 7 Filip A. Florentina Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 57    Filip Vasile
1 7 Mar?avela Ana-Maria Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 56    Filip Vasile
1 7 Tudor Daniel Stelian Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 56    Ghita Ofelia
1 7 Linca Costin Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 54    Contanu Mihai
1 7 Milea Gh. Roxana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 54    Rusu Alexandrina
1 7 Spanache Ana Casiana Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 53    Ghita Ofelia
1 7 Guzu M. Bianca Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 50    Rusu Alexandrina
1 7 Ionel Crina Catalina Liceul Teoretic George Calinescu Constanta 50    Ghita Ofelia
1 7 Bajenaru M. Geotgiana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
1 7 Daraban Maria-Luisa Scoala Generala B. P. Hasdeu Constanta abs    Iovita Doina
1 7 Erimia M. Ionela Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
1 7 Florea Raluca Liceul Teoretic Traian Constanta abs    Enescu Lia
1 7 Stancan D. Diana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
1 7 Stoicescu Iliaz Edane Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol abs    Rusu Alexandrina
1 8 Panduru Robert Liceul Teoretic Ovidius Constanta 95  1
1 8 Fainarea Maria ?coala Mihail Koiciu Constanta 93  2 Culica Elena
1 8 Hariga Andreea Beatrice Liceul Teoretic Ovidius Constanta 92  2 Homentcovschi Cristina
1 8 Apturaman Ailin Scoala Generala nr. 16 Constanta 91  3 Damu Enache
1 8 Uta Iris Scoala SPECTRUM Constanta 91  3
1 8 Balanescu Remus Liceul Teoretic Ovidius Constanta 90  3 Homentcovschi Cristina
1 8 Dinca Viviana Liceul Teoretic Traian Constanta 90  3 Dermengiu Alina
1 8 Iliaz Daiana Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 90  3 Nitescu Mirela
1 8 Burtoiu Bianca Liceul Teoretic Traian Constanta 88  M Dermengiu Alina
1 8 Liciu Dayana Liceul Teoretic Traian Constanta 87  M Dermengiu Alina
1 8 Niculescu Teodor Liceul Teoretic Ovidius Constanta 87  M Homentcovschi Cristina
1 8 Belu Melania Liceul Teoretic Traian Constanta 86  M Enescu Lia
1 8 Selim Defne Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 86  M Nitescu Mirela
1 8 Gherasim Bogdan Scoala Gala Galaction Constanta 85  M
1 8 Iacob I. Larisa-Andreea Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 84  M Comsa Luminita
1 8 Corici Andreea Liceul Teoretic Traian Constanta 83  M Dermengiu Alina
1 8 Iacovlev Tudor Liceul Teoretic Ovidius Constanta 82  M Gurgui Adriana
1 8 Maraloi Marian Liceul Teoretic Ovidius Constanta 81  M Gurgui Adriana
1 8 Stanciu Andreea Scoala Generala nr. 16 Constanta 80  M Damu Enache
1 8 Buzdugan Gabriela Liceul Teoretic Traian Constanta 76    Dermengiu Alina
1 8 Ciobica Georgiana Bianca Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 76    Nitescu Mirela
1 8 Ghencea Andrei Scoala SPECTRUM Constanta 76   
1 8 Mihai Ioana Sabina Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 76    Nitescu Mirela
1 8 Cristache Ioana Maria Liceul Teoretic Ovidius Constanta 75    Homentcovschi Cristina
1 8 Lucuta Luiza Liceul Teoretic Traian Constanta 73    Dermengiu Alina
1 8 Panchici Alexandra Liceul Teoretic Traian Constanta 72    Dermengiu Alina
1 8 Stancu Lucian Scoala SPECTRUM Constanta 72   
1 8 Suteanu Ariadna Liceul Teoretic Ovidius Constanta 72    Homentcovschi Cristina
1 8 Doicescu David Liceul Teoretic Traian Constanta 71    Enescu Lia
1 8 Dragan I. Alina Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 71    Comsa Luminita
1 8 Barac Dimitrie Scoala SPECTRUM Constanta 70   
1 8 Mustan O. Stelian Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 70    Comsa Luminita
1 8 Stoica Florin Scoala Generala nr. 16 Constanta 70    Ghita Elena
1 8 Butacel Maria Elida ?coala Mihail Koiciu Constanta 66    Culica Elena
1 8 Nadolu Adelina Liceul Teoretic Traian Constanta 64    Enescu Lia
1 8 Peneoa?u N. Cristian-Ionu? Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 64    Comsa Luminita
1 8 Stanescu Alexandru Scoala SPECTRUM Constanta 64   
1 8 Blebea Bogdan Scoala SPECTRUM Constanta 62   
1 8 Ciolacu Andreea Liceul Teoretic Traian Constanta 62    Enescu Lia
1 8 Deoanca Rares Scoala cu clasele I-VIII Costinesti 61    Dobrin Raluca
1 8 Dragulin Ana Maria Liceul Teoretic Emil Racovita Techirghiol 60    Nitescu Mirela
1 8 Pascu Andra Liceul Teoretic Traian Constanta 60    Dermengiu Alina
1 8 Secui Ionut Liceul Teoretic Traian Constanta 60    Enescu Lia
1 8 Nebunu G Loredana Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 58    Comsa Luminita
1 8 C?r?midaru M. Steliana Ramona Scoala cu clasele I-VIII Tuzla 54    Comsa Luminita
1 8 Ion Tiberiu Liceul Teoretic Ovidius Constanta 54   
1 8 Popoaca Luminita Liceul Teoretic Traian Constanta 52    Dermengiu Alina
1 8 Andrei Sebastian Liceul Teoretic Traian Constanta abs    Enescu Lia
1 9 M1 Tudor George Liceul Teoretic Ovidius Constanta 100  1 Danila Mirela
1 9 M1 Staicu Flavia Diana Liceul Teoretic Ovidius Constanta 97  2 Danila Mirela
1 9 M1 Penea Alin Liceul Teoretic Ovidius Constanta 95  2 Danila Mirela
1 9 M1 Ceap? Delia Liceul Teoretic Ovidius Constanta 94  3 Danila Mirela
1 9 M1 G?fei Sebastian Liceul Teoretic Ovidius Constanta 92  3 Danila Mirela
1 9 M1 Grigore Mihai Florentin Liceul Teoretic Ovidius Constanta 89  M Danila Mirela
1 9 M1 Cristea Andrei C?t?lin Liceul Teoretic Ovidius Constanta 86  M Danila Mirela
1 9 M1 D?ineanu Vlad Liceul Teoretic Ovidius Constanta 86  M Danila Mirela
1 9 M1 Stoleru Alin Liceul Teoretic Ovidius Constanta 81  M Danila Mirela
1 9 M1 V?rzariu Delia Liceul Teoretic Ovidius Constanta 79    Danila Mirela
1 9 M2 B?iceanu Mihai Liceul Teoretic Ovidius Constanta 84  M Danila Mirela
1 9 M2 Macarie Oana Liceul Teoretic Ovidius Constanta 82  M Danila Mirela
1 9 M2 Schiopu Horia Paul Liceul Teoretic Ovidius Constanta 79    Danila Mirela
1 9 M2 Tames Thea Dorina Liceul Teoretic Ovidius Constanta 79    Danila Mirela
1 9 M2 Raicu Alexandru Eduard Liceul Teoretic Ovidius Constanta 71    Danila Mirela
1 9 M2 Cercel Dan Alexandru Liceul Teoretic Ovidius Constanta abs    Danila Mirela
1 10 M1 Doca Victor Silviu Colegiul National Mircea cel Batran Constanta 92  3 Gache Florian
2 1 DERVIS GEANER SC. CU CLS. I-VIII ION JALEA CONSTANTA 100  1
2 1 DANAILA RAZVAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 95  2 TOTOIU LUMINITA
2 1 HIRDAU ELENA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 95  2 TOTOIU LUMINITA
2 1 IOSIF DARIA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 95  2 TOTOIU LUMINITA
2 1 PAL RAZVAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 90  3 TOTOIU LUMINITA
2 1 POCLITARU DANIEL SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 85  M TOTOIU LUMINITA
2 1 ILIE BIANCA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 80  M TOTOIU LUMINITA
2 1 DUTESCU SEBASTIAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 60    STROE GABRIELA
2 1 TELEMAN ROBERT SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 55    STROE GABRIELA
2 1 REZEANU BIANCA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 50    TOTOIU LUMINITA
2 2 TUDORAN BADEA DAMIAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 93  3 MIU CARMEN
2 2 IACOB ALEXANDRU ANDREI SC. CU CLS. I-VIII ION JALEA CONSTANTA 83  M IONITA LOREDANA
2 2 NOACA RAUL COSTIN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 60    CARADIMA DANIELA
2 2 ASAN DENISA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 54    CARADIMA DANIELA
2 3 BERGHILA BIANCA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 78    CAPATANA IULIANA
2 3 CONDRUT BIANCA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 78    CAPATANA IULIANA
2 3 DESCULTU ANDREEA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 66    CAPATANA IULIANA
2 3 CRACIUN ALEXANDRU SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 62    CAPATANA IULIANA
2 3 IORDAN MARIA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 58    CAPATANA IULIANA
2 4 PAVEL SORINA GABRIELA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 84  M GREAVU MIHAELA
2 4 CHIOSEA EDUARD CRISTIAN LICEUL TEORETIC L. BLAGA CONSTANTA 83  M PINCIUC PUICA
2 4 ARDELEANU ANDREI SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 79    SOPTELEA CAMELIA
2 4 FRUNZULICA ISABELA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 74    GREAVU MIHAELA
2 4 IACOB RAZVAN IONUT SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 74    GREAVU MIHAELA
2 4 SIMONICA RAZVAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 72    SOPTELEA CAMELIA
2 4 GAVRILA RAZVAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 69    SOPTELEA CAMELIA
2 4 TOTOIU BIANCA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 62    SOPTELEA CAMELIA
2 4 TEMERBEC SIBEL SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 44    GREAVU MIHAELA
2 5 SANDU SEZER C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 95  1 CONTANU MIHAI
2 5 CARAMICIU IOANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 94  2 DERMENGIU ALINA
2 5 DUMITRACHE ALEXANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 94  2 DERMENGIU ALINA
2 5 MARIN PAUL LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 93  3 GURGUI ADRIANA
2 5 MATEI ANASTASIA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 92  3 DERMENGIU ALINA
2 5 TURCU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 92  3 GURGUI ADRIANA
2 5 CHESPI ELDIN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 91  3 DANILA MIRELA
2 5 MIHAI DAN STEFAN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 90  3 DERMENGIU ALINA
2 5 ANDREI RARES LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M GURGUI ADRIANA
2 5 BERCHIU MARIA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M GURGUI ADRIANA
2 5 COMAN DIANDRA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 89  M CONTANU MIHAI
2 5 GHENU VLAD LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M GURGUI ADRIANA
2 5 LITA IOANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M DANILA MIRELA
2 5 OPREA MIHAI LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 88  M GURGUI ADRIANA
2 5 STAN SABINA SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 88  M GHEORGHE MARIEAN
2 5 COSTEA CRISTIAN LPS N. ROTARU CONSTANTA 87  M GOGA GEORGIANA
2 5 POPA DAVID GRUP SCOLAR CUMPANA CUMPANA 87  M LAZAROV DOINA
2 5 TONES IOANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 87  M DERMENGIU ALINA
2 5 CARACUDA GEORGIANA-TEODORA SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 86  M GHEORGHE MARIEAN
2 5 CIUREA IULIA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 86  M GURGUI ADRIANA
2 5 PRUIU STEFANIA GRUP SCOLAR CUMPANA CUMPANA 86  M LAZAROV DOINA
2 5 IFTIMI CLAUDIA LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA 85  M SVINARCIUC LILIANA
2 5 MENAGI MELISA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 85  M BOSKOFF DANA
2 5 ANDREI RUXANDRA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 84  M GURGUI ADRIANA
2 5 DINU ADRIADNA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 84  M DANILA MIRELA
2 5 MIHALCEA ANCA GRUP SCOLAR CUMPANA CUMPANA 81  M LAZAROV DOINA
2 5 MUNTEANU INA LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 81  M GHITA OFELIA
2 5 NECULAI ANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 81  M DERMENGIU ALINA
2 5 COJOCARIU ANTONIA RALUCA LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA 80  M SVINARCIUC LILIANA
2 5 FLORESCU PAUL C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 80  M CONTANU MIHAI
2 5 CIOBANU IOAN LICEUL TEORETIC CALATIS MANGALIA 79   
2 5 DERVIS EMIR SC. CU CLS. I-VIII ION JALEA CONSTANTA 79   
2 5 DIAMANDESCU TEODORA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 79    GURGUI ADRIANA
2 5 GHEORGHE SEBASTIAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 79    CONTANU MIHAI
2 5 NISTOR IONUT C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 79    CONTANU MIHAI
2 5 PITA COSMIN ANDREI LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 79    GHITA OFELIA
2 5 BECQUE SELENE LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 78    BOSKOFF DANA
2 5 BLIDARU AURELIA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 78    FILIP VASILE
2 5 CAPRAROIU IOANA-LACRAMIOARA SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 78    GHEORGHE MARIEAN
2 5 MARIN ALEXANDRU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 78    GURGUI ADRIANA
2 5 POSNOSANU DIANA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 77    MARCU TAMARA
2 5 VLAICU IOANA LPS N. ROTARU CONSTANTA 76    JITARU CRISTINA
2 5 ABSELEAM TANUR LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 74    DERMENGIU ALINA
2 5 IGNAT ADRIANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 74    DERMENGIU ALINA
2 5 NAUM CRISTIAN LPS N. ROTARU CONSTANTA 74    GOGA GEORGIANA
2 5 PETROVICI CRINA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 74    TIMOFTE ADRIANA
2 5 SANDULESCU LUCIAN LPS N. ROTARU CONSTANTA 74    GOGA GEORGIANA
2 5 TOMA CATALINA GRUP SCOLAR CUMPANA CUMPANA 74    LAZAROV DOINA
2 5 MIHAI RARES CNA REGINA MARIA CONSTANTA 73    MARCU TAMARA
2 5 PINTILII CRISTINA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 73    FILIP VASILE
2 5 POSTOLE ADRIANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 73    DERMENGIU ALINA
2 5 RUSU SEBASTIAN SC. CU CLS. I-VIII ION JALEA CONSTANTA 73   
2 5 PETRUC RARES LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 72    DERMENGIU ALINA
2 5 ABABEI DANIEL LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 71    DANILA MIRELA
2 5 BRAN ELENA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 70    DERMENGIU ALINA
2 5 BURLACU BIANCA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 70    BOSKOFF DANA
2 5 CARAGHEORGHE ELENA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 70    CONTANU MIHAI
2 5 GHEORGHE ADRIAN-OVIDIU SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 70    GHEORGHE MARIEAN
2 5 MELINTE OCTAVIAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 70    GURGUI ADRIANA
2 5 RUS IOANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 70    GURGUI ADRIANA
2 5 TARUS ALEXANDRA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 70    MARCU TAMARA
2 5 ZICA ELENA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 70    CONTANU MIHAI
2 5 PAVEL VICTOR C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 67    CONTANU MIHAI
2 5 TROFIN EDUARD CNA REGINA MARIA CONSTANTA 67    MARCU TAMARA
2 5 ADEROV ALEXANDRA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 66    CONTANU MIHAI
2 5 GOGA ALEXANDRU C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 66    CONTANU MIHAI
2 5 ALI IZEL CNA REGINA MARIA CONSTANTA 64    MARCU TAMARA
2 5 TUDORAN DANIELA-NICOLLE SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 64    GHEORGHE MARIEAN
2 5 DROB MARIO C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 62    CONTANU MIHAI
2 5 MANEA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 61    GURGUI ADRIANA
2 5 TANASE LUCIAN LPS N. ROTARU CONSTANTA 60    GOGA GEORGIANA
2 5 BALTESIU LAMIA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 58    BOSKOFF DANA
2 5 CIRICIC DIANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 58    DERMENGIU ALINA
2 5 DINCULESCU MARIUS GRUP SCOLAR CUMPANA CUMPANA 58    LAZAROV DOINA
2 5 TUDOR SEBASTIAN CNA REGINA MARIA CONSTANTA 58    MARCU TAMARA
2 5 CHIMIA GEORGIA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 56    CONTANU MIHAI
2 5 CONSTANTINESCU MIHAELA LPS N. ROTARU CONSTANTA 56    GOGA GEORGIANA
2 5 LUPU ROXANA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 54    MARCU TAMARA
2 5 MIHAI COSTIN CNA REGINA MARIA CONSTANTA 51    MARCU TAMARA
2 5 FODOR ANDRADA MARIA LICEUL TEORETIC DECEBAL CONSTANTA 50    SVINARCIUC LILIANA
2 5 POPA ANDREI SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 50    FILIP VASILE
2 6 ROSU MARIA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 97  1 CONTANU MIHAI
2 6 SABAU RAUL C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 96  2 CONTANU MIHAI
2 6 SANDU TINA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 96  2 CONTANU MIHAI
2 6 CALILA HAKAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 95  2 CONTANU MIHAI
2 6 DIACONU ADRIAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 94  2 CONTANU MIHAI
2 6 NEGOITA TEODORA ELENA LIC. ANGHEL SALIGNY CERNAVODA 93  3 GHEORGHE NUTI
2 6 VARGA SABINA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 93  3 ANVENTIEV DORIN
2 6 BARDI BOGDAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 92  3 CONTANU MIHAI
2 6 COSTEA ANDREI SCOALA NR. 16 CONSTANTA 92  3 GHITA ELENA
2 6 FUGARU LETITIA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 92  3 CONTANU MIHAI
2 6 GOLDIC VLAD SCOALA NR. 16 CONSTANTA 92  3 GHITA ELENA
2 6 MIHALCEA ARIANA-MARINA LIC. ANGHEL SALIGNY CERNAVODA 92  3 GHEORGHE NUTI
2 6 ROTARU ANDREI SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 92  3 GHEORGHE MARIEAN
2 6 FILIP SMARANDA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 91  3 BOSKOFF DANA
2 6 PRECUP ANDREI C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 91  3 CONTANU MIHAI
2 6 ICHIM ANDI LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 90  3 GURGUI ADRIANA
2 6 ARMASESCU TEODORA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 89  M CONTANU MIHAI
2 6 CIOBANU MARIA LICEUL TEORETIC CALATIS MANGALIA 89  M
2 6 CRACIUN IONEL C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 89  M CONTANU MIHAI
2 6 PELEHRA TEODORA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 89  M CONTANU MIHAI
2 6 RADU STEFAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M GURGUI ADRIANA
2 6 ROLEA ANCA-IOANA LIC. ANGHEL SALIGNY CERNAVODA 89  M GHEORGHE NUTI
2 6 FLOREA SERBAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 88  M CONTANU MIHAI
2 6 GRECU ANDREI SCOALA NR. 16 CONSTANTA 88  M GHITA ELENA
2 6 RAFTU DARIA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 87  M CONTANU MIHAI
2 6 CHIVU DANIEL-MARIUS SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 86  M GHEORGHE MARIEAN
2 6 STUPAR DAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 86  M CONTANU MIHAI
2 6 BUCSEV ANDRA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 85  M CONTANU MIHAI
2 6 COANDA ANCA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 85  M CONTANU MIHAI
2 6 DIACONESCU OANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 85  M BOSKOFF DANA
2 6 MUTU ANDREI LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 85  M BOSKOFF DANA
2 6 MITA ANCA SCOALA NR. 16 CONSTANTA 84  M GHITA ELENA
2 6 NEGRILA EDUARD LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 84  M BOSKOFF DANA
2 6 ROTARU ANDREI LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 84  M BOSKOFF DANA
2 6 ROTARU COSMIN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 84  M CONTANU MIHAI
2 6 STANCIU ADRIAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 84  M CONTANU MIHAI
2 6 STEFAN TIBERIU C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 84  M
2 6 MACRI ELENA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 83  M BOSKOFF DANA
2 6 BERGHILA ELENA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 82  M COMSA LUMINITA
2 6 IONESCU PAUL C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 82  M CONTANU MIHAI
2 6 NICA GEO C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 82  M CONTANU MIHAI
2 6 OMER ARZU C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 81  M CONTANU MIHAI
2 6 PIELE DARIA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 81  M CONTANU MIHAI
2 6 STANCIU ANA-IRINA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 81  M CERNAT CORINA
2 6 CARAIVAN MIHAI C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 80  M CONTANU MIHAI
2 6 IRCIUC GEORGE SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 80  M COMSA LUMINITA
2 6 BALAN MARIA NICOLETA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 79    COMSA LUMINITA
2 6 NEGRU DIANA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 79    CONTANU MIHAI
2 6 PITA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 79    GHITA OFELIA
2 6 SIMA GABRIEL C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 79    CONTANU MIHAI
2 6 LUNTRARU DIANA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 78    CONTANU MIHAI
2 6 MOSCU DANIEL C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 76    CONTANU MIHAI
2 6 HUBATI ANCA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 75    CONTANU MIHAI
2 6 STAN ALBERT C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 75    CONTANU MIHAI
2 6 BOGDAN SAMIRA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 74    CONTANU MIHAI
2 6 CRISTEA VLAD LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 74    BOSKOFF DANA
2 6 SAVU ANA ELISABETA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 74    DRAGALIN DIANA
2 6 TRANDAFIR ALEXANDRA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 71    CONTANU MIHAI
2 6 NITA ANDREEA LUMINITA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 70    COMSA LUMINITA
2 6 STANCIU ALEXANDRU FLORIN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 67    COMSA LUMINITA
2 6 DIMA ANTONIO C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 62    CONTANU MIHAI
2 6 VISINESCU IOAN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 58    BOSKOFF DANA
2 6 IVASCU SEBA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 50    CONTANU MIHAI
2 6 DIMA FLORIN CATALIN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 48    COMSA LUMINITA
2 6 GUTA IULIAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 39    COMSA LUMINITA
2 7 BACULA IANIS LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 100  1 HOMENTCOVSCHI C.
2 7 COCEA BOGDAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 98  1 HOMENTCOVSCHI C.
2 7 FULEA-MARGARIT TRAIAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 98  1 VACARESCU CRISTINA
2 7 REZEANU CALIN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 96  2 CONTANU MIHAI
2 7 IORDAN ANDREI LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 HOMENTCOVSCHI C.
2 7 GIMA COSTIN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 90  3 CONTANU MIHAI
2 7 DANOVSCHI CRISTINA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 89  M CONTANU MIHAI
2 7 FLORESCU TIBERIU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 88  M HOMENTCOVSCHI C.
2 7 SIRBU MIRCEA C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 88  M CONTANU MIHAI
2 7 APTI EGE C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 87  M CONTANU MIHAI
2 7 CUCOARA MARIAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 86  M HOMENTCOVSCHI C.
2 7 AMARIUTEI VLAD LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 85  M
2 7 MEVA HAKAN C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 84  M CONTANU MIHAI
2 7 MITOCARU STEFAN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 84  M
2 7 STEFANOPOL CALIN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 82  M
2 7 ZANOAGA STEFANIA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 82  M VACARESCU CRISTINA
2 7 ENCICA ALEXANDRU LEVENT LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 81  M GHITA OFELIA
2 7 MOLOGANI OMAR LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 79   
2 7 PASCU GABRIEL LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 79   
2 7 STOIAN CRINA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 79    CERNAT CORINA
2 7 STOIAN MARA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 79    CERNAT CORINA
2 7 PAVEL BOGDAN SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 78    GHEORGHE MARIEAN
2 7 COSOR ANDREEA LPS N. ROTARU CONSTANTA 74    SISU MARIAN
2 7 NECULA AZALEEA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 73    CERNAT CORINA
2 7 GHENCEA ADINA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 72    ENESCU LIA
2 7 GIUGLEA IONUT SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 72    CULICA ELENA
2 7 IGNAT GABRIEL SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 71    CULICA ELENA
2 7 ZARNESCU DIANA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 66    MARCU TAMARA
2 7 DEACU DAVID CNA REGINA MARIA CONSTANTA 65    CERNAT CORINA
2 7 NEDEA DIANA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 62   
2 7 IONEL CATALINA LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 61   
2 7 MACELARU ANDREEA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 59    ENESCU LIA
2 7 BOTAN MIRELA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 58    CERNAT CORINA
2 7 MANTA ARIANA ANDREEA LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 58   
2 7 BIRLADEANU ANDREI SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 54    GHEORGHE MARIEAN
2 7 GRANICERU MARIAN SC MIHAIL KOICIU CONSTANTA 54    GHEORGHE MARIEAN
2 7 MAN GABRIELA LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 54   
2 7 LUNGU ANASTASIA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 52    CERNAT CORINA
2 7 BEQUE SOLOMON C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 50    CONTANU MIHAI
2 7 COJOCARU BIANCA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 50    FILIP VASILE
2 7 DARIE ANDREEA CNA REGINA MARIA CONSTANTA 46    CERNAT CORINA
2 7 HURMUZ BIANCA LICEUL TEORETIC G. CALINESCU CONSTANTA 26   
2 7 TANASE DIANA-STEFANIA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 26    FILIP VASILE
2 8 APTURAMAN AILIN SCOALA NR. 16 CONSTANTA 92  3 GHITA ELENA
2 8 PATRAHAU IRINA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 89  M DERMENGIU ALINA
2 8 BURTOIU BIANCA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 82  M DERMENGIU ALINA
2 8 GHERASIM BOGDAN SC. GALA GALACTION MANGALIA MANGALIA 78    COMSA LUMINITA
2 8 LICIU DAYANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 78    DERMENGIU ALINA
2 8 VOINESCU IOANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 74    DERMENGIU ALINA
2 8 BUZDUGAN GABRIELA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 72    DERMENGIU ALINA
2 8 LUCUTA LUIZA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 70    DERMENGIU ALINA
2 8 MUSTAN STELIAN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 68    COMSA LUMINITA
2 8 RADU SIBELA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 68    ENESCU LIA
2 8 RECE EDUARD LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 68    ENESCU LIA
2 8 DRAGAN ALINA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 67    COMSA LUMINITA
2 8 PANCHICI ALEXANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 67    DERMENGIU ALINA
2 8 GRIGORAS LAVINIA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 66    ENESCU LIA
2 8 IACOB LARISA-ANDREEA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 66    COMSA LUMINITA
2 8 PENEOASU CRISTIAN-IONUT SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 66    COMSA LUMINITA
2 8 BORCAN ANDREEA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 65    ENESCU LIA
2 8 NADOLU ADELINA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 65    ENESCU LIA
2 8 NESFANTU MADALINA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 64    ENESCU LIA
2 8 CIOLACU ANDREEA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 62   
2 8 CORICI ANDREEA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 62    DERMENGIU ALINA
2 8 COVACIU CRISTINA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 62   
2 8 ENACHE ANDREEA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 62    ENESCU LIA
2 8 PASCU ANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 58    DERMENGIU ALINA
2 8 DOICESCU DAVID LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 53    ENESCU LIA
2 8 BENGHEA MARIUS VALENTIN SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 46    COMSA LUMINITA
2 8 HAULICA ROBERT LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 46    ENESCU LIA
2 8 NEBUNU LOREDANA GEORGIANA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 46    COMSA LUMINITA
2 8 CARAMIDARU STELIANA RAMONA SC. CU CLS. I-VIII TUZLA TUZLA 38    COMSA LUMINITA
2 8 ANDREI SEBASTIAN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 22   
2 9 M1 PIRVU PAUL LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 73    BOSKOFF DANA
2 9 M1 LEOLEA DARIE LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 71    BOSKOFF DANA
2 9 M1 SERBAN CRISTIAN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 66    BOSKOFF DANA
2 9 M2 COMAN VLAD BOGDAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 69   
2 10 M1 DOCA VICTOR SILVIU C.N. MIRCEA CEL BATRIN CONSTANTA 83  M
3 1 DERVIS GEANER SCOALA ION JALEA CONSTANTA 90  3
3 1 ILIE BIANCA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 85  M TOTOIU LUMINITA
3 1 DANAILA RAZVAN SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 80  M TOTOIU LUMINITA
3 1 ZAMFIR ANDRADA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 70    TOTOIU LUMINITA
3 2 IACOB ALEXANDRU-ANDREI SCOALA ION JALEA CONSTANTA 84  M IONITA LOREDANA
3 3 BERGHILA BIANCA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 75    CAPATANA IULIANA
3 3 CONDRUA BIANCA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 68    CAPATANA IULIANA
3 4 PASCU MIRUNA SCOALA B.P.HASDEU CONSTANTA 98  1 PAUNESCU EMILIA
3 5 MATEI ANASTASIA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 96  2 DERMENGIU ALINA
3 5 MARIN PAUL LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 STAN SABINA SCOALA MIHAIL KOICIU CONSTANTA 95  2 GHEORGHE MARIEAN
3 5 TOBESCU LEONARD LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 MELINTE OCTAVIAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 94  2 GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 TURCU ALEXANDRU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 94  2 GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 CIOBANU IOAN LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA 93  3 GHIULSERIN SALI
3 5 DUMITRACHE ALEXANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 93  3 DERMENGIU ALINA
3 5 MENAGI MELISA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 93  3 BOSKOFF DANA
3 5 VAIT ERIN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 93  3 DANILA MIRELA
3 5 CIUDIN ALEXANDRA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 92  3 MARCU TAMARA
3 5 LITA IOANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 91  3 DANILA MIRELA
3 5 MIHAI STEFAN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 91  3 DERMENGIU ALINA
3 5 PETRUC RARES LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 91  3 DERMENGIU ALINA
3 5 MUNTEANI INA L. T. G.CALINESCU CONSTANTA 90  3 GIHTA OFELIA
3 5 DINU ARIADNA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M DANILA MIRELA
3 5 NECULA DAVID LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 89  M DERMENGIU ALINA
3 5 TONES IOANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 87  M DERMENGIU ALINA
3 5 CICIRIC DIANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 86  M DERMENGIU ALINA
3 5 CIUREA IULIA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 85  M GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 OZDINC HALIL IBRAHIM LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 83  M GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 ENI MARIUS LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 79    GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 BURLACU BIANCA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 77    BOSKOFF DANA
3 5 SAMATA FLORINA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 77    GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 CARAMICIU IOANA-MARIA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 76    DERMENGIU ALINA
3 5 CHESPI ELDIN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 75    DANILA MIRELA
3 5 BAFANE REBECCA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 73    BOSKOFF DANA
3 5 BLIDARU I. AURELIA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 71    FILIP VASILE
3 5 BOBIA BEATRIX LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 70    DERMENGIU ALINA
3 5 POSTOLE ADRIANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 70    DERMENGIU ALINA
3 5 CAPATANA VERONICA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 69    GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 FERAT EGE LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 68    GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 MAFTEI MARIUS LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 68    BOSKOFF DANA
3 5 OLTEANU COSTIN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 68    DERMENGIU ALINA
3 5 DERVIS EMIR SCOALA ION JALEA CONSTANTA 67    GHEORGHE ANA DANIELA
3 5 DIAMANDESCU TEODORA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 67    GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 5 PANCENCU ANA ANDREEA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 66    DERMENGIU ALINA
3 5 TIMOFTICIUC BOGDAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 65    DANILA MIRELA
3 5 CAPRAROIU IOANA-LACRAMIOARA SCOALA MIHAIL KOICIU CONSTANTA 60    GHEORGHE MARIEAN
3 5 RADU RALUCA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 56    BOSKOFF DANA
3 5 CIOCAN CRISTIAN ANDREI SCOALA MIHAIL KOICIU CONSTANTA 52    GHEORGHE MARIEAN
3 5 DUMITRASCU ANDREI LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 52    DERMENGIU ALINA
3 5 NECULAI ANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 52    DERMENGIU ALINA
3 5 IGNAT ARIANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 42    DERMENGIU ALINA
3 5 MANEA ALEXANDRU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 36    GURGUI DANIELA-ADRIANA
3 6 MIHALCEA ARIANA -MARINA L.T. ANGHEL SALYGNI CERNAVODA 99  1 GHEORGHE NUTI
3 6 ZBARCEA ANDREI SCOALA NR.16 CONSTANTA 98  1 TURCU STELA
3 6 ZEVRI RADU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 98  1 VACARESCU CRISTINA
3 6 DIACONESCU OANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 97  1 BOSKOFF DANA
3 6 CORCESCU TIBERIU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 96  2 VACARESCU CRISTINA
3 6 COSTEA ANDREI SCOALA NR.16 CONSTANTA 95  2 GHITA ELENA
3 6 DIACONU ADRIAN FLORIN C.N.B. MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA 95  2 CONTANU MIHAI
3 6 OASE TEODORA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 VACARESCU CRISTINA
3 6 PONCEA CRISTINA SCOALA NR.16 CONSTANTA 95  2 GHITA ELENA
3 6 GRECU ANDREI SCOALA NR.16 CONSTANTA 93  3 GHITA ELENA
3 6 NEAGOE DAN SCOALA NR.16 CONSTANTA 93  3 GHITA ELENA
3 6 ROTARU ANDREI LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 93  3 BOSKOFF DANA
3 6 DAMIAN ROBERT LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 92  3 VACARESCU CRISTINA
3 6 HARIGA ISABELLE LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 92  3 VACARESCU CRISTINA
3 6 MUTU ANDREI LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 92  3 BOSKOFF DANA
3 6 NEGOITA THEODORA L.T. ANGHEL SALYGNI CERNAVODA 92  3 GHEORGHE NUTI
3 6 CRACIUN IOAN DANIEL C.N.B. MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA 91  3 CONTANU MIHAI
3 6 DRAGHICI DIANA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 91  3 TIMOFTE ADRIANA
3 6 MITA ANCA SCOALA NR.16 CONSTANTA 91  3 GHITA ELENA
3 6 BERGHILA F. ELENA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 90  3 COMSA LUMINITA
3 6 IVANESCU DIANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 90  3 VACARESCU CRISTINA
3 6 UNGUREANU ADRIANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 90  3 VACARESCU CRISTINA
3 6 BALAN N. MARIA NICOLETA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 89  M COMSA LUMINITA
3 6 DIMA G. FLORIN CATALIN SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 89  M COMSA LUMINITA
3 6 FILIP SMARANDA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 89  M BOSKOFF DANA
3 6 COANDA ANCA MARIA C.N.B. MIRCEA CEL BATRAN CONSTANTA 88  M CONTANU MIHAI
3 6 CIOBANU MARIA LICEUL TEORETIC CALLATIS MANGALIA 86  M GHIULSERIN SALI
3 6 FEIZULA NAZLI LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 86  M VACARESCU CRISTINA
3 6 ROTARU ANDREI SCOALA MIHAIL KOICIU CONSTANTA 86  M GHEORGHE MARIEAN
3 6 CIOBANU CEZAR SCOALA NR.16 CONSTANTA 85  M GHITA ELENA
3 6 IURCIUC M. GEORGE SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 85  M COMSA LUMINITA
3 6 STANESCU ROXANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 84  M VACARESCU CRISTINA
3 6 CEAPA TEODOR LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 83  M VACARESCU CRISTINA
3 6 GOLDIC VLAD SCOALA NR.16 CONSTANTA 82  M GHITA ELENA
3 6 VISINESCU IOAN-VALENTIN LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 82  M BOSKOFF DANA
3 6 DUMITRU A. BIANCA MARIA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 81  M COMSA LUMINITA
3 6 EFIMOV V. RAZVAN COSTIN SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 81  M COMSA LUMINITA
3 6 CARAIOLA STELIAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 80  M VACARESCU CRISTINA
3 6 STAICU VLADIMIR C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 79    CERNAT CORINA
3 6 CHERIM HALUK LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 76    VACARESCU CRISTINA
3 6 CRISTEA VLAD LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 75    BOSKOFF DANA
3 6 STANCIU ANA-IRINA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 75    CERNAT CORINA
3 6 STANCULESCU DIANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 75    VACARESCU CRISTINA
3 6 CIRJALIU CRISTINA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 72    VACARESCU CRISTINA
3 6 GEANTA ALEXANDRA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 72    VACARESCU CRISTINA
3 6 NEGRILA EDUARD LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 69    BOSKOFF DANA
3 6 STANCIU F. ALEXANDRU FLORIN SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 68    COMSA LUMINITA
3 6 NITA G. ANDREEA LUMINITA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 57    COMSA LUMINITA
3 6 SAVU ANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 53    BOSKOFF DANA
3 6 IVANUTA C. CATALIN MARIAN SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 45    COMSA LUMINITA
3 6 PATRASCU IASMINA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 36    CERNAT CORINA
3 7 ALI AYDAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 98  1 VACARESCU CRISTINA
3 7 TUDOSE STEFAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 98  1 VACARESCU CRISTINA
3 7 EPURE HRISTU STEFAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 97  1 VACARESCU CRISTINA
3 7 NASTASE ADINA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 97  1 VACARESCU CRISTINA
3 7 NICULAE MARIA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 97  1 VACARESCU CRISTINA
3 7 TEJU IOANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 97  1 VACARESCU CRISTINA
3 7 UNSALAN MELISA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 97  1 VACARESCU CRISTINA
3 7 COCEA BOGDAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 HOMENTCOVSCHI CRISTINA
3 7 IORDAN ANDREI LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 HOMENTCOVSCHI CRISTINA
3 7 POPESCU ANA-TEODORA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 VACARESCU CRISTINA
3 7 BACULA IANIS LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 94  2 HOMENTCOVSCHI CRISTINA
3 7 FULEA TRAIAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 92  3 VACARESCU CRISTINA
3 7 MIREA MIHAI LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 90  3 VACARESCU CRISTINA
3 7 OLTEAN ANDREEA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 90  3 VACARESCU CRISTINA
3 7 ZANOAGA STEFANIA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 90  3 VACARESCU CRISTINA
3 7 FLORESCU TIBERIU LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M HOMENTCOVSCHI CRISTINA
3 7 MANOLE ELENA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 89  M VACARESCU CRISTINA
3 7 PRISCA DAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 87  M HOMENTCOVSCHI CRISTINA
3 7 NEACSU IONUT LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 86  M VACARESCU CRISTINA
3 7 BABASCU DARIO LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 83  M VACARESCU CRISTINA
3 7 STEFANESCU ANA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 76    VACARESCU CRISTINA
3 7 VIZIREANU MIRUNA-GABRIELA SCOALA MIHAIL KOICIU CONSTANTA 76    GHEORGHE MARIEAN
3 7 MOTOTOLEA VLAD LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 74    VACARESCU CRISTINA
3 7 MOCANU OANA SCOALA AUREL VLAICU CONSTANTA 72    MIRZIE NICOLETA
3 7 STOIAN CRINA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 72    CERNAT CORINA
3 7 STOIAN MARA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 70    CERNAT CORINA
3 7 SULIMAN SABINA LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 66    VACARESCU CRISTINA
3 7 DATCU DRAGOS SCOALA MIHAIL KOICIU CONSTANTA 64    GHEORGHE MARIEAN
3 7 COJOCARU L. BIANCA ANAMARIA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 42    FILIP VASILE
3 7 GRIGORE M. ANCUTA ELENA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 40    AMZA NARCIZ
3 7 MARSAVELA C.ANA MARIA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 38    FILIP VASILE
3 7 GRIGORE V. CATALINA LIVIA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 36    FILIP VASILE
3 8 APTURAMAN AILIN SCOALA NR.16 CONSTANTA 90  3 DAMU ENACHE
3 8 DINCA VIVIANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 89  M DERMENGIU ALINA
3 8 LICIU DAYANA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 89  M DERMENGIU ALINA
3 8 PANCHICI ALEXANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 82  M DERMENGIU ALINA
3 8 PASCU ANDRA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 82  M DERMENGIU ALINA
3 8 PENEOASU N. CRISTIAN-IONUT SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 82  M COMSA LUMINITA
3 8 CORICI ANDREEA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 78    DERMENGIU ALINA
3 8 PATRAHAU IRINA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 77    DERMENGIU ALINA
3 8 POPOACA LUMINITA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 77    DERMENGIU ALINA
3 8 DRAGAN I. ALINA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 76    COMSA LUMINITA
3 8 GOLOGAN BIANCA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 76    CERNAT CORINA
3 8 RADU VICTOR LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 74    DERMENGIU ALINA
3 8 BURTOIU BIANCA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 72    DERMENGIU ALINA
3 8 DRAGNEA STEFANIA ALEXANDRA C.N.A. REGINA MARIA CONSTANTA 72    CERNAT CORINA
3 8 MUSTAN O. STELIAN SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 72    COMSA LUMINITA
3 8 CARAMIDARU STELIANA RAMONA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 70    COMSA LUMINITA
3 8 NEBUNU LOREDANA GEORGIANA SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 70    COMSA LUMINITA
3 8 BENGHEA M. MARIUS VALENTIN SCOALA CU CL. I-VIII TUZLA TUZLA 66    COMSA LUMINITA
3 8 BUZDUGAN GABRIELA LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 66    DERMENGIU ALINA
3 8 AMET DILEK LICEUL TEORETIC TRAIAN CONSTANTA 48    DERMENGIU ALINA
3 9 M1 DAINEANU VLAD LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 97  1 DANILA MIRELA
3 9 M1 TUDOR GEORGE LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 96  2 DANILA MIRELA
3 9 M1 CRISTEA ANDREI-CATALIN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 95  2 DANILA MIRELA
3 9 M1 GRIGORE MIHAI LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 94  2 DANILA MIRELA
3 9 M1 CIRLIG IOAN-BOGDAN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 93  3 DANILA MIRELA
3 9 M1 HULEA VLAD LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 93  3 DANILA MIRELA
3 9 M1 BLACIOTI COSTIN LICEUL TEORETIC OVIDIUS CONSTANTA 68    DANILA MIRELA



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018