Rezultate Arhiva editia 2011-2012 CL100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Manea Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  1 Ionescu Angelica
1 2 Melente Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 94  2 Stanciu Silviana
1 2 Constantin Nichi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Robescu Maria
1 2 Florea Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Robescu Maria
1 2 Dumitru Teodor Scoala Helikon Calarasi 91  3 Dionise Madalina
1 2 Petre Amalia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Ionescu Nicoleta
1 2 Tudorache Cosmina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Robescu Maria
1 2 Culea Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Ionescu Angelica
1 2 Ghiliciu Albert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Stanciu Silviana
1 2 Petcu Filip Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Robescu Maria
1 2 Prepelita Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Ionescu Nicoleta
1 2 Rusu Georgiana Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 88  M Samara Angelica
1 2 Varba Eduard Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Ionescu Angelica
1 2 Cartof Aida Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 84  M Covor Daniela
1 2 Chiriloiu Antonio Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 84  M Covor Daniela
1 2 Alexandru Marina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 83  M Covor Daniela
1 2 Musat Bogdan Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 77    Covor Daniela
1 2 Cana Radu Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 76    Covor Daniela
1 2 Ciobanescu Adelina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Zamfir Georgica
1 2 Floricescu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Nastasoiu Florina
1 2 Ghita Mihnea Scoala Helikon Calarasi 73    Dionise Madalina
1 2 Ion Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Robescu Maria
1 2 Cojocaru Dan Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 72    Covor Daniela
1 2 Dumitrascu Filip Scoala Mihai Viteazul Calarasi 72    Zamfir Georgica
1 2 Moroianu Robert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Ionescu Nicoleta
1 2 Simion Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Stanciu Silviana
1 2 Stoian Alexandra Scoala Helikon Calarasi 72    Dionise Madalina
1 2 Balaban Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Stanciu Silviana
1 2 Constantin Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Robescu Maria
1 2 Fanache Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Ionescu Angelica
1 2 Nastase Ana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Nastasoiu Florina
1 2 Obirseanu Robert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Robescu Maria
1 2 Stefan Valentin Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 71    Covor Daniela
1 2 Apostol Rares Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 70    Marin Dora
1 2 Bratu Nicolae Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Stanciu Silviana
1 2 Cioboata Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Stanciu Silviana
1 2 Coseri Vlad Nicusor Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 70    Marin Dora
1 2 Craia Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Ionescu Angelica
1 2 Cristodor David Scoala Helikon Calarasi 70    Dionise Madalina
1 2 Dragan Albert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Robescu Maria
1 2 Matac Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Nastasoiu Florina
1 2 Mircea Darie Ioan Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 70    Rotaru Elena
1 2 Sarbu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Robescu Maria
1 2 Toneanu Livia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Ionescu Angelica
1 2 Topologeanu Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Stanciu Silviana
1 2 Zainea Sabrina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Ionescu Angelica
1 2 Mitrea Tudor Scoala Helikon Calarasi 69    Dionise Madalina
1 2 Popescu Andrei Colegiul Economic Calarasi 69    Radu Maria
1 2 Radu Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Ionescu Angelica
1 2 Vasile Sabrina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 69    Zamfir Georgica
1 2 Badea Lavinia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Stanciu Silviana
1 2 Filimon Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Stanciu Silviana
1 2 Mihai Delia Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 68    Covor Daniela
1 2 Oprea Beatrice Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Ionescu Angelica
1 2 Rusen Emela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68   
1 2 Varghida Ianis Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Stanciu Silviana
1 2 Calin Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Robescu Maria
1 2 Chirea Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 67    Anghelina Gina
1 2 Cismaru Andrei Colegiul Economic Calarasi 67    Radu Maria
1 2 Croitoru Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Stanciu Silviana
1 2 Cruceru Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Nastasoiu Florina
1 2 Florea Sabrina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Stanciu Silviana
1 2 Heroiu Alexandru Marius Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 67    Marin Dora
1 2 Moise Georgiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 67    Zamfir Georgica
1 2 Tataru Razvan Colegiul Economic Calarasi 67    Radu Maria
1 2 Zardova Mario Scoala Helikon Calarasi 67    Dionise Madalina
1 2 Munteanu Madalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Nastasoiu Florina
1 2 Salceanu Robert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Robescu Maria
1 2 Sergentu Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Robescu Maria
1 2 Stauceanu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Ionescu Nicoleta
1 2 Tanase Andrei Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Ionescu Angelica
1 2 Baltac Stefan Scoala Mihai Viteazul Calarasi 65    Alexandru Ion
1 2 Ciocarlan Ana Scoala Helikon Calarasi 65    Dionise Madalina
1 2 Costache Irina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Robescu Maria
1 2 Enescu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Stanciu Silviana
1 2 Visan Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Nastasoiu Florina
1 2 Basfalion Rares Scoala Helikon Calarasi 64    Dionise Madalina
1 2 Bogde Andra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Robescu Maria
1 2 Ceacarescu Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Robescu Maria
1 2 Culea Anca Elena Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 64    Marin Dora
1 2 Oltenacu Andrei Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 64    Covor Daniela
1 2 Popescu Florin Scoala Helikon Calarasi 64    Dionise Madalina
1 2 Ruse Alessandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 64    Zamfir Georgica
1 2 Baicu Silvia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 63    Zamfir Georgica
1 2 Buzoianu Andrei Dorian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 63    Alexandru Ion
1 2 Dumitrache Andrei Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 63    Marin Dora
1 2 Paraschiv Alin Marian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 63    Marin Dora
1 2 Toader Andreea Colegiul Economic Calarasi 63    Radu Maria
1 2 Visan Sergiu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 63    Anghelina Gina
1 2 Balan Alexandru Colegiul Economic Calarasi 62    Radu Maria
1 2 Marin Sabina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Ionescu Nicoleta
1 2 Mitea Madalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Nastasoiu Florina
1 2 Nastase Carmen Stefania Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Alexandru Ion
1 2 Nedelcu Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Robescu Maria
1 2 Alradi Raluca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 61    Zamfir Georgica
1 2 Echel Alin Marian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 61    Marin Dora
1 2 Engelmann Fhilip Scoala Mihai Viteazul Calarasi 61    Anghelina Gina
1 2 Maxim Mihai Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 61    Ungureanu Elena
1 2 Nedelcu Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 61    Stanciu Silviana
1 2 Visan Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 61    Stanciu Silviana
1 2 Ionita Alin Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 60    Covor Daniela
1 2 Ionita Flavian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Ionescu Nicoleta
1 2 Manea Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Robescu Maria
1 2 Miu Andra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Stanciu Silviana
1 2 Sofian Irina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Robescu Maria
1 2 Cuprinsu Andrei Colegiul Economic Calarasi 58    Radu Maria
1 2 Pauna Carmen Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 58    Robescu Maria
1 2 Rosu Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 58    Ionescu Nicoleta
1 2 Zizineanu Radu Scoala Helikon Calarasi 58    Dionise Madalina
1 2 Ivan Iustin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 57    Zamfir Georgica
1 2 Mihalache Iulia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 57    Stanciu Silviana
1 2 Andoniu Adrian Valentin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 56    Alexandru Ion
1 2 Parvu Diana Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 56    Marin Dora
1 2 Petcu Andrei Colegiul Economic Calarasi 56    Radu Maria
1 2 Danuleasa Daria Scoala Helikon Calarasi 55    Dionise Madalina
1 2 Anca Anael Andru Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 54    Rotaru Elena
1 2 Ciobanu Cezara Liliana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 54    Alexandru Ion
1 2 Porumb Alicia Colegiul Economic Calarasi 54    Radu Maria
1 2 Filip Alexandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 53    Zamfir Georgica
1 2 Stefan Marian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 53    Ungureanu Elena
1 2 Tutuianu Adriana Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 53    Moga Claudia
1 2 Dragnea Adrian Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 52    Moga Claudia
1 2 Ionescu Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 52    Alexandru Ion
1 2 Nitu Petrisor Tudorel Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 52    Rotaru Elena
1 2 Pricop Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 52    Stanciu Silviana
1 2 Vulpe Nicusor Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 52    Moga Claudia
1 2 Tarus Dana Florentina Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 50    Podocea Gabriela
1 2 Vasile Clara Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 50    Marin Dora
1 2 Mirea Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 48    Ionescu Nicoleta
1 2 Stan Mihaela Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 48    Moga Claudia
1 2 Prodan Toni Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 46    Nastasoiu Florina
1 2 Stefan Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 46    Rotaru Elena
1 2 Seghizzi Perla Colegiul Economic Calarasi 44    Radu Maria
1 2 Militaru Andrei Colegiul Economic Calarasi 42    Radu Maria
1 2 Manea Catalina Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 38    Podocea Gabriela
1 2 Ciolan Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 34    Podocea Gabriela
1 2 Anghel Iuliana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 24    Podocea Gabriela
1 2 Tarus Florin Marius Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 22    Podocea Gabriela
1 3 Tudorache Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 99  1 Panaitescu Petrina
1 3 Nedelcu Alex Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  2 Berendei Luciana
1 3 Bornea Andrei Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 97  2 Paraschiv Anicuta
1 3 Feleaga Sanziana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 94  3 Ion Maria
1 3 Radu Razvan Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 93  3 Covor Daniela
1 3 Barbu Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Panaitescu Petrina
1 3 Pietrusel Madalina Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 92  3 Matei Tudora
1 3 Corpade Robert Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Cojocaru Aurelia
1 3 Princea Iulian Scoala Helikon Calarasi 90  3 Grama Livia
1 3 Radutu Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Berendei Luciana
1 3 Bucur Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Ghicolescu Genica
1 3 Constantinescu Ioana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 88  M Ion Maria
1 3 Cretu Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Berendei Luciana
1 3 Gheorghe Vlad Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Berendei Luciana
1 3 Matei Alexandra Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 88  M Paraschiv Anicuta
1 3 Stoian Mihaela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Cojocaru Aurelia
1 3 Dobre Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Panaitescu Petrina
1 3 Miroi Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 87  M Matei Tudora
1 3 Olteanu Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 87  M Ion Maria
1 3 Stanciu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Panaitescu Petrina
1 3 Vlad Claudiu Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 87  M Covor Daniela
1 3 Cuzeli Philip Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Panaitescu Petrina
1 3 R?spop Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 86  M Alexandru Elena
1 3 Ciuruc Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Panaitescu Petrina
1 3 Marcu Razvan Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Berendei Luciana
1 3 Serban Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Vladau Mariana
1 3 Dinu Andra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Cojocaru Aurelia
1 3 Dragusin Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Berendei Luciana
1 3 Neagu Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Panaitescu Petrina
1 3 Radu Rares Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 84  M Paraschiv Anicuta
1 3 Tase Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Cojocaru Aurelia
1 3 Beia Samira Colegiul Economic Calarasi 83  M Gheorghiu Mihaela
1 3 Petcu Robert Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 83  M Paraschiv Anicuta
1 3 Simion Vlad Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 83  M Paraschiv Anicuta
1 3 Smaranda Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Panaitescu Petrina
1 3 Stefan Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Cojocaru Aurelia
1 3 Bob Iulia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 82  M Alexandru Elena
1 3 Cucos Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
1 3 Ene Izabela Stefania Scoala Mihai Viteazul Calarasi 82  M Alexandru Elena
1 3 Grigore Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
1 3 Serban Medea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
1 3 Emanoil Teodor Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Florea Elena
1 3 Ene Alexandru Bogdan Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Alexandru Elena
1 3 Ianici Gabi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Panaitescu Petrina
1 3 Ion Bianca Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Alexandru Elena
1 3 Ionescu Mihnea Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 81  M Covor Daniela
1 3 Leonat Andreea Scoala Helikon Calarasi 81  M Grama Livia
1 3 Mita Monica Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 81  M Paraschiv Anicuta
1 3 Pantilie Robert Corneliu Gimnaziul Carol I Calarasi 81  M Boerencu Maria
1 3 Petcu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Ghicolescu Genica
1 3 Pintilie Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Alexandru Elena
1 3 Puisor Damian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 81  M Paraschiv Anicuta
1 3 Botoi Petronel Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Berendei Luciana
1 3 Buzatu Ana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Ghicolescu Genica
1 3 Cazanaru Iuliana Denisa Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 80  M Chirita Maria
1 3 Dragomir Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Panaitescu Petrina
1 3 Iosif Alexandru Nicusor Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Alexandru Elena
1 3 Radu Andra Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 80  M Paraschiv Anicuta
1 3 Sincovici Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Ghicolescu Genica
1 3 Tolea Bogdan Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 80  M Ion Maria
1 3 Comnea Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Panaitescu Petrina
1 3 Constantin Catalina Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 79    Ion Maria
1 3 Dragomir Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 79    Boeru Manuela
1 3 Giurcan Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Panaitescu Petrina
1 3 Paun Alexandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Cojocaru Aurelia
1 3 Prepelita Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Popescu Diana
1 3 Barsan Alexandru Colegiul Economic Calarasi 78    Gheorghiu Mihaela
1 3 Bostan Teodora Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Ion Maria
1 3 Dan Ela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Ghicolescu Genica
1 3 Ghita Andreea Diana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Boeru Manuela
1 3 Iosif Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Panaitescu Petrina
1 3 Lupsan Magla Stefania Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Ion Maria
1 3 Moldoveanu Ana Mirela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 78    Antonache Stefania
1 3 Petcu Cristian Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Ion Maria
1 3 Preoteasa Cezar Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 78    Covor Daniela
1 3 Sima Mihaela Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Ion Maria
1 3 Campulungeanu Laura Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 77    Boeru Manuela
1 3 Culea Stefan Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 77    Boeru Manuela
1 3 Potosca Bianca Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 77    Paraschiv Anicuta
1 3 Bulgaru Tamara Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Alexandru Elena
1 3 Druga Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Boeru Manuela
1 3 Oprea Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Panaitescu Petrina
1 3 Popescu Andrei Gimnaziul Carol I Calarasi 76    Boerencu Maria
1 3 Stanciu Alexandra Claudia Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Boeru Manuela
1 3 Vasile Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Ghicolescu Genica
1 3 Popa Irina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Popescu Diana
1 3 Radu Stefania Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Vladau Mariana
1 3 Belu Alexandru Ionut Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Alexandru Elena
1 3 Chesaru Crina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Ghicolescu Genica
1 3 Costea Nicusor Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 74    Paraschiv Anicuta
1 3 Matei Ariana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Ion Maria
1 3 Minea Crinuta Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Boeru Manuela
1 3 Sofian Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Panaitescu Petrina
1 3 Soos Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Panaitescu Petrina
1 3 Alexandrescu Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Berendei Luciana
1 3 Baziru Gabriel Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 73    Matei Tudora
1 3 Buzatu Dan Valentin Gimnaziul Carol I Calarasi 73    Boerencu Maria
1 3 Stanciu Andreea Florentina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Alexandru Elena
1 3 Vasile Corina Iuliana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Florea Elena
1 3 Visan Adrian Ilie Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Berendei Luciana
1 3 Andrei Luminita Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 72    Dumitru Costela
1 3 Filon Alexandru Florin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 72    Boeru Manuela
1 3 Moraru Carla Scoala Helikon Calarasi 72    Grama Livia
1 3 Oprea Ana Maria Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 71    Covor Daniela
1 3 Radu Valentin Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 71    Paraschiv Anicuta
1 3 Scurtu Cosmina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Ghicolescu Genica
1 3 Barbu Violeta Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 70    Boeru Manuela
1 3 Dumitru Roxana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Panaitescu Petrina
1 3 Paraschiv Constantin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Florea Elena
1 3 Simion Ioana Diana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 68    Ion Maria
1 3 Blebea Sebastian Colegiul Economic Calarasi 67    Gheorghiu Mihaela
1 3 Gheltu Ovidiu Ionut Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 67    Ion Maria
1 3 Nistor Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Ghicolescu Genica
1 3 Petre Constantin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Panaitescu Petrina
1 3 Serb Ionut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Ghicolescu Genica
1 3 Paraschiv Catalin Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 65    Covor Daniela
1 3 Akdemir Lucas Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Vladau Mariana
1 3 Cinea Iulius Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 64    Alexandru Elena
1 3 Cristea Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Vladau Mariana
1 3 Grigore Mihai Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 63    Ion Maria
1 3 Vlaciu Petruta Bianca Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 63    Chirita Maria
1 3 Chiran Livia Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 62    Chesaru Oana
1 3 Matei George Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Vladau Mariana
1 3 Carata Cornelia Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 60    Dumitru Costela
1 3 Pavelescu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 58    Panaitescu Petrina
1 3 Nita Vlad Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 56    Paraschiv Anicuta
1 3 Surdu Florin Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 55    Matei Tudora
1 3 Pascu Marius Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 54    Covor Daniela
1 3 Tincu Rares Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 50    Covor Daniela
1 3 Minea Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 48    Dumitru Elena
1 3 Nechita Revelino Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 46    Dumitru Elena
1 3 Nastase Madalina Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 44    Chirita Maria
1 3 Badea Cosmin Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 42    Paraschiv Anicuta
1 3 Mihalache Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 38    Ion Maria
1 3 Dode Adrian Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 24    Dumitru Elena
1 3 Dode Iuliana Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Coslogeni 22    Dumitru Elena
1 4 Paraschiv Teodor Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 99  1 Similea Silvia
1 4 Iordache Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  1 Zamfir Monica
1 4 Dobre Sebastian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 97  2 Staicu Georgeta
1 4 Visanescu Geanina Colegiul Economic Calarasi 97  2 Vulpoiu Stefania
1 4 Cojocaru Andrei Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 96  3 Similea Silvia
1 4 Simion Mircea Stefan Gimnaziul Carol I Calarasi 96  3 Cristea Zizi
1 4 Deacu Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  3 Radu Cristina
1 4 Dicu Teodor Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 95  3 Raboj Gherghina
1 4 Niculescu Georgiana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 95  3 Similea Silvia
1 4 Pietrusel Miruna-Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 94  3 Raboj Gherghina
1 4 Radovici Mihai Scoala Mihai Viteazul Calarasi 94  3 Gheorghe Ana
1 4 Pacionea Anemona Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 93  3 Dobre Aurelia
1 4 Bancu Cristian Georgian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Gheorghe Ana
1 4 Banescu Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Zamfir Monica
1 4 Filip Fabian Clementin Gimnaziul Carol I Calarasi 92  3 Cristea Zizi
1 4 Marinciu Costi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Radu Cristina
1 4 Popia Evelyn Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Similea Silvia
1 4 Andrian Cosmin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Zamfir Monica
1 4 Barneata Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Radu Cristina
1 4 Mihaila Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Staicu Georgeta
1 4 Prodan Iulian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Ciuraru Meluta
1 4 Stroe Catalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Staicu Georgeta
1 4 Aldea Mihai Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 90  3 Similea Silvia
1 4 Anton Daria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 90  3 Similea Silvia
1 4 Balea Catalin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Zamfir Monica
1 4 Colacel Cristian Adrian Scoala Mircea Voda Calarasi 90  3 Dumitrascu Daniela
1 4 Sbengheci Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Ciuraru Meluta
1 4 Toader Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Staicu Georgeta
1 4 Paris Razvan Scoala Helikon Calarasi 89  M Popescu Nicoleta
1 4 Preda Otilia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 89  M Grigore Laura
1 4 Angelescu Dan Florentin Gimnaziul Carol I Calarasi 88  M Cristea Zizi
1 4 Banateanu Cristiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Staicu Georgeta
1 4 Basa Florentina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 88  M Similea Silvia
1 4 Plesea Condratovici Lidia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Gheorghe Ana
1 4 Radu Alexandru Rares Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Radu Cristina
1 4 Barbu Mihaela Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 86  M Andreescu Sandala
1 4 Mocanu Claudiu Cristian Scoala Mircea Voda Calarasi 86  M Dumitrascu Daniela
1 4 Neagu Iulia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 86  M Ciuraru Meluta
1 4 Colease Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Radu Cristina
1 4 Dima Eduard Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Staicu Georgeta
1 4 Marin Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 85  M Similea Silvia
1 4 Oruz Paul Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 85  M Jianu Valentina
1 4 Petre Stefan Daniel Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 85  M Dobre Aurelia
1 4 Achim Roberta Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Radu Cristina
1 4 Boerescu Victorita Colegiul Economic Calarasi 84  M Beia Alina
1 4 Dinca Alexandra Cristiana Scoala Mircea Voda Calarasi 84  M Dumitrascu Daniela
1 4 Papurica Ana Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 84  M Similea Silvia
1 4 Pedolu Carmen Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Staicu Georgeta
1 4 Viciu Mihaela Colegiul Economic Calarasi 84  M Beia Alina
1 4 Voinea Tania Cristiana Scoala Mircea Voda Calarasi 84  M Dumitrascu Daniela
1 4 Istrate Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Ciuraru Meluta
1 4 Crangasu Elisa Maria Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 82  M Popa Mircea
1 4 Cucu Theodora Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 82  M Grigore Laura
1 4 Dicu Mihai Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 82  M Raboj Gherghina
1 4 Drumcea Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Radu Cristina
1 4 Ghezea Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 82  M Popa Mircea
1 4 Ion Catalina Ioana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 82  M Dobre Aurelia
1 4 Iordan Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Radu Cristina
1 4 Oancea Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 82  M Ciuraru Meluta
1 4 Dascalu Andrei Marin Scoala Mircea Voda Calarasi 81  M Dumitrascu Daniela
1 4 Dumitru Mihai Laurentiu Gimnaziul Carol I Calarasi 81  M Cristea Zizi
1 4 Olaru Iris Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 81  M
1 4 Vintila Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Ivan Dana
1 4 Banica Mirela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Ciuraru Meluta
1 4 Constantin Costin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Ciuraru Meluta
1 4 Dascal Claudia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Ciuraru Meluta
1 4 Ivanciu Bianca Colegiul Economic Calarasi 80  M Vulpoiu Stefania
1 4 Parapiru Alexandra Scoala Helikon Calarasi 80  M Popescu Nicoleta
1 4 Surdu Alin Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 80  M Raboj Gherghina
1 4 Vieru Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Radu Cristina
1 4 Ene Emilia Maria Scoala Mircea Voda Calarasi 79    Dumitrascu Daniela
1 4 Jugureanu Robert Scoala Helikon Calarasi 79    Popescu Nicoleta
1 4 Ciolan Irina Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 78    Pana Luminita
1 4 Cretu Costin Razvan Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 78    Grigore Elena
1 4 Cristache Craita Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Zamfir Monica
1 4 Ene Romeo Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Zamfir Monica
1 4 Tanase Cristiana Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 78    Mitran Petruta
1 4 Vladila Adriana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Dobre Aurelia
1 4 Gheorghe Mihaita Colegiul Economic Calarasi 77    Beia Alina
1 4 Paraschiv Andrei Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 77    Dobre Aurelia
1 4 Mureseanu Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Radu Cristina
1 4 Calin Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 75    Ciuraru Meluta
1 4 Marinache Denisa Gabriela Scoala Mircea Voda Calarasi 75    Dumitrascu Daniela
1 4 Stanciu Alin Iustinian Gimnaziul Carol I Calarasi 75    Cristea Zizi
1 4 Udrea Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Radu Cristina
1 4 Anton Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 74    Similea Silvia
1 4 Filip Ramona Diana Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 74    Raboj Gherghina
1 4 Gheorghe Lidia Miranda Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Dobre Aurelia
1 4 Ion Ruxandra Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Dobre Aurelia
1 4 Mitrea Costi Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 74    Andreescu Sandala
1 4 Burcea Malina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 72    Similea Silvia
1 4 Calin Iulia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Zamfir Monica
1 4 Nitu Antonia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Zamfir Monica
1 4 Petrovici Casiana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Radu Cristina
1 4 Comsa Mihaita Paul Scoala Mihai Viteazul Calarasi 71    Gheorghe Ana
1 4 Surloi Ionut Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 71    Jianu Valentina
1 4 Bocioaga Andrei Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 70    Similea Silvia
1 4 Karimi Antonio Ruben Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Ivan Dana
1 4 Pistolea Maria Elena Colegiul Economic Calarasi 70    Vulpoiu Stefania
1 4 Rusen Maria Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 70    Mitran Petruta
1 4 Telescu Oana Scoala Helikon Calarasi 70    Popescu Nicoleta
1 4 Moise Cristian Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 69    Mitran Petruta
1 4 Raducan Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Ivan Dana
1 4 Apostol Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Radu Cristina
1 4 Craciun Adelina Colegiul Economic Calarasi 68    Beia Alina
1 4 Nache Alex Scoala Helikon Calarasi 68   
1 4 Olteanu Robert Claudiu Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 68    Dobre Aurelia
1 4 Paraschiv Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Ivan Dana
1 4 Radu Theodor Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 68    Similea Silvia
1 4 Ionita Larisa Florina Scoala Mircea Voda Calarasi 67    Dumitrascu Daniela
1 4 Cristescu Cezar Scoala Helikon Calarasi 66    Popescu Nicoleta
1 4 Petre Dan Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 65    Jianu Valentina
1 4 Sava Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 64    Similea Silvia
1 4 Simion Sabin Colegiul Economic Calarasi 64    Vulpoiu Stefania
1 4 Calancea Ioana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 63    Dobre Aurelia
1 4 Ruscea Bianca Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 63    Pana Luminita
1 4 Catana Alin George Gimnaziul Carol I Calarasi 62    Cristea Zizi
1 4 Costea Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Radu Cristina
1 4 Fasole Bianca Colegiul Economic Calarasi 62    Beia Alina
1 4 Hututui Catalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Radu Cristina
1 4 Mitea Alexandra Scoala Mircea Voda Calarasi 61    Dumitrascu Daniela
1 4 Dedu Catalin Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 60    Mitran Petruta
1 4 Cojoc Leonard Scoala Mihai Viteazul Calarasi 59    Patra cristina
1 4 Lapadatu Cristina Alina Scoala Mircea Voda Calarasi 59    Dumitrascu Daniela
1 4 Buleandra Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 58    Raboj Gherghina
1 4 Gatt Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 58    Ciuraru Meluta
1 4 Marcu Alin Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 58    Catrina Iuliana
1 4 Micut Ana Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 58    Similea Silvia
1 4 Iordan Dorin Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 56    Mitran Petruta
1 4 Dumitru Eugen Ioan Colegiul Economic Calarasi 54    Vulpoiu Stefania
1 4 Ion Adrian Scoala Helikon Calarasi 54    Popescu Nicoleta
1 4 Ragalie Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 54    Mitran Petruta
1 4 Mustafa Marian Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 53    Mitran Petruta
1 4 Patic Anca Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 52    Dobre Aurelia
1 4 Vasile Carmen Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 50    Dobre Aurelia
1 4 Cretu Andreea Isabel Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 48    Raboj Gherghina
1 4 Mat Robert Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 48    Dobre Aurelia
1 4 Dumitrache Ionelia Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 41    Dobre Aurelia
1 4 Ileana Vlad Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 38    Zamfir Monica
1 4 Tataru Camelia Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 35    Andreescu Sandala
1 4 Bucsa Gigel Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 34    Jianu Valentina
1 4 Ianos Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Unirea Unirea 34    Mitran Petruta
1 5 Banica Ana Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 99  1 Ruse Gabriela
1 5 Stoian Dragos Scoala Mihai Viteazul Calarasi 97  2 Ruse Gabriela
1 5 Nitu Andreea Elena Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 96  2 Costache Nela
1 5 Dalimon Iarina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 95  3 Ruse Gabriela
1 5 Iosif Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 95  3 Ruse Gabriela
1 5 Musat Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 95  3 Ruse Gabriela
1 5 Dumitrescu Radu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 94  3 Ruse Gabriela
1 5 Popa Nica Camil Colegiul Economic Calarasi 94  3 Cioboata Georgeta
1 5 Popescu Robert Scoala Mihai Viteazul Calarasi 94  3
1 5 Stefan Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 94  3 Iordache Camelia
1 5 Codarcea Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  3 Ruse Gabriela
1 5 Donciu Daniela Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  3 Ruse Gabriela
1 5 Dragan Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 93  3 Pirvan Mirela
1 5 Musat Catalin Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 93  3 Mircea Paulina
1 5 Nae Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 93  3 Costache Nela
1 5 Pavel Mihaita Colegiul Economic Calarasi 93  3 Cioboata Georgeta
1 5 Banescu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Vlad Eugenia
1 5 Ghita Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Iordache Camelia
1 5 Iordache Costin Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Bucuresteanu Luminita
1 5 Oltenacu Cosmin Daniel Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Costache Nela
1 5 Oprea Alina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 92  3 Mircea Paulina
1 5 Stanciu Daniel Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 92  3 Mircea Paulina
1 5 Constantin Silviu Cristian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 91  3 Costache Nela
1 5 Sima Laura Elena Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 91  3 Toader Anisoara
1 5 Tugui Ciprian Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 91  3 Cucuianu Marita
1 5 Barbu Robert Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 90  3 Marculescu Adrian
1 5 Latcan Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Ruse Gabriela
1 5 Lazar Laura Scoala Helikon Calarasi 90  3 Barbu Lucica
1 5 Stefanescu Ciprian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Iordache Camelia
1 5 Bucsa Miron Cristian Scoala Mircea Voda Calarasi 89  M Bucuresteanu Luminita
1 5 Cocoranu Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Ruse Gabriela
1 5 Craciun Lucian Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 89  M Cucuianu Marita
1 5 Dumitru Ciprian Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 89  M Mircea Paulina
1 5 Ghica Bianca Scoala Mircea Voda Calarasi 89  M Dabu Carmen
1 5 Ionita Antonia Colegiul Economic Calarasi 89  M Cioboata Georgeta
1 5 Oprica Elena Florina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 89  M Mircea Paulina
1 5 Stancu Mihai Cristian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 89  M Costache Nela
1 5 Toader Andreea Colegiul Economic Calarasi 89  M Cioboata Georgeta
1 5 Dima Daniel Colegiul Economic Calarasi 88  M Cioboata Georgeta
1 5 Florescu Iulia Scoala Helikon Calarasi 88  M Barbu Lucica
1 5 Gheorghe Diana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 88  M Costache Nela
1 5 Manta Andreea SAM Matei Basarab Manastirea 88  M Velicu Simona
1 5 Opritescu Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Ruse Gabriela
1 5 Amza Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Iordache Camelia
1 5 Costache Claudiu Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 87  M Petre Mirela
1 5 Dumitrascu Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Ruse Gabriela
1 5 Ion Mihnea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Furtun? Sica
1 5 Mihalcea Cristian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 87  M Toader Anisoara
1 5 Popescu Catalin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Vlad Eugenia
1 5 Turlui Sergiu Laurentiu Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 87  M Costache Nela
1 5 Brutaru Ionut Adrian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 86  M Pana Stelica
1 5 Curecheriu Ana Lorena Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 86  M Mircea Paulina
1 5 Saracila Silviana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Vlad Eugenia
1 5 Spinu Iarina Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 86  M Toader Anisoara
1 5 Vasile Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 86  M Pana Stelica
1 5 Vasile Cristina Colegiul Economic Calarasi 86  M Cioboata Georgeta
1 5 Dobre Andrei Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Ruse Gabriela
1 5 Fotin Laura Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 85  M Rotaru Elena
1 5 Garleanu Alexandru Scoala Helikon Calarasi 85  M Barbu Lucica
1 5 Minea Cristinel Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 85  M Buzoianu Olga
1 5 Ouilibona Amanda Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 85  M Andrei Mariana
1 5 Serban Eduard Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Vlad Eugenia
1 5 Croitoru Laura Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 84  M Florea Mihaela
1 5 Dumitrescu Gratiela Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 84  M Marculescu Adrian
1 5 Ghita Raul Colegiul Economic Calarasi 84  M Cioboata Georgeta
1 5 Ivan Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Ruse Gabriela
1 5 Mateias Ana Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 84  M Cucuianu Marita
1 5 Mitea Laura Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M
1 5 Munteanu Horia Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 84  M Cucuianu Marita
1 5 Sandu Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Bucuresteanu Luminita
1 5 Tiganila Simona Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 84  M Trifan Gherghina
1 5 Varghida Razvan Stefan Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 84  M Costache Nela
1 5 Enciu Raluca Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 83  M Costache Nela
1 5 Nicolae Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Ruse Gabriela
1 5 Prunaru Alexandra Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 83  M Florea Mihaela
1 5 Radu Bianca Denisa Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Bucuresteanu Luminita
1 5 Vasilache Ligia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Cataros Aurelia
1 5 Vlaciu Raluca Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 83  M Tutu Gheorghe
1 5 Chirica Mihai Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
1 5 Croitoru Bogdan Colegiul Economic Calarasi 82  M Cioboata Georgeta
1 5 Florescu Mircea Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 82  M Mircea Paulina
1 5 Gingasu Cezar SAM Matei Basarab Manastirea 82  M Enciu Denisa
1 5 Gogolos Alexandra Gimnaziul Carol I Calarasi 82  M Furtuna Sorin
1 5 Iatan Andrei Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
1 5 Matei Razvan Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
1 5 Petcu Veronica Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 82  M Caracostea Mariana
1 5 Stefan Mirela Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 82  M Toma Ion
1 5 Banuta Georgiana Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 81  M Toader Anisoara
1 5 Ciutacu Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 81  M Costache Nela
1 5 Ion Cristiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ruse Gabriela
1 5 Minea Adrian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ruse Gabriela
1 5 Paun Mario SAM Matei Basarab Manastirea 81  M Enciu Denisa
1 5 Sohan Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 81  M Trifan Gherghina
1 5 Tescu Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ruse Gabriela
1 5 Voicu Adrian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 81  M Chivu Cristian Dan
1 5 Casleanu Irina Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 80  M Cucuianu Marita
1 5 Chiru Fehmi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Constantin Adriana
1 5 Costas Mihai Valeriu Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 80  M Mircea Paulina
1 5 Craciun Andreea Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 80  M Toma Ion
1 5 Dan Andreea Elena Gimnaziul Carol I Calarasi 80  M Predoiu Eugen
1 5 Manta Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 80  M Trifan Gherghina
1 5 Oloianu Monica Scoala Mircea Voda Calarasi 80  M Dabu Carmen
1 5 Pui?or Antonia Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 80  M Costache Nela
1 5 Simion Catalin Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 80  M Ghita Vasilica
1 5 Sofronie Andrei Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 80  M Toader Anisoara
1 5 Stan Sabina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 80  M Toader Anisoara
1 5 Al?mureanu Mihai Gabriel Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 79    Costache Nela
1 5 Beja Razvan Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 79    Trifan Gherghina
1 5 Bucur Andreea Scoala Mircea Voda Calarasi 79    Dabu Carmen
1 5 Clopot Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Iordache Camelia
1 5 Danciu Adela Elena Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 79    Costache Nela
1 5 Dobre Miruna Elena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Ruse Gabriela
1 5 Dumitru Florin Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 79    Rotaru Elena
1 5 Matei Grigorescu Karla Colegiul Economic Calarasi 79    Cioboata Georgeta
1 5 Mitea Florin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Iordache Camelia
1 5 Paun Adriana Colegiul Economic Calarasi 79    Cioboata Georgeta
1 5 Vasile Valentina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 79    Mirici Anca
1 5 Cirlig Costina Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 78    Trifan Gherghina
1 5 Enciu Maria Sorina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 78    Costache Nela
1 5 Niculescu Ioan Marian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Constantin Adriana
1 5 Savu Iulia Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 78    Andrei Mariana
1 5 Serban Valentina Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 78    Ghita Vasilica
1 5 Soare Nicoleta Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 78    Cucuianu Marita
1 5 Stoica Liviu Eugen Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Toader Anisoara
1 5 Tapalan Georgiana Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Bucuresteanu Luminita
1 5 Ticu Alexandra Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 78    Florea Mihaela
1 5 Tranca Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 78    Rotaru Elena
1 5 Bratu Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Vlad Eugenia
1 5 Iancu Camelia Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 77    Toader Anisoara
1 5 Nistor Madalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 77    Ruse Gabriela
1 5 Papacea Robert SAM Matei Basarab Manastirea 77    Velicu Simona
1 5 Achim Ionela Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 76    Andrei Mariana
1 5 Alecu Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Olaru Adriana
1 5 Antonescu Cosmin Scoala Helikon Calarasi 76    Barbu Lucica
1 5 Dumitru Mihnea Stefan Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 76    Costache Nela
1 5 Ion Cosmina SAM Matei Basarab Manastirea 76    Velicu Simona
1 5 Nichita Sabrina Scoala Mircea Voda Calarasi 76    Dabu Carmen
1 5 Radu Andreea Victoria Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 76    Marculescu Mihaela
1 5 Stolea Cristina Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 76    Andrei Mariana
1 5 Vasile Ionut Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 76    Pana Stelica
1 5 Anton Marina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 75    Mircea Paulina
1 5 Ciobanca Andrei Sorin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 75    Bucuresteanu Luminita
1 5 Cotitu Gabriel Colegiul Economic Calarasi 75    Cioboata Georgeta
1 5 Cristea Marius Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 75    Andrei Mariana
1 5 Melente Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 75    Pirvan Mirela
1 5 Minculete Andrei Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 75    Mircea Paulina
1 5 Raus Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 75    Trifan Gherghina
1 5 Ruse Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Vlad Eugenia
1 5 Costea Ioana Daniela Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 74    Costache Nela
1 5 Dicu Alin Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 74    Trifan Gherghina
1 5 Dobre Stelica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Constantin Adriana
1 5 Iuga Denis Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Iordache Camelia
1 5 Ivanciu George Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Ruse Gabriela
1 5 Minea Andi Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 74    Rotaru Elena
1 5 Musat Georgiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Ruse Gabriela
1 5 Rosca Cristiana Elena Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Predoiu Eugen
1 5 Stoian Catalina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 74    Ciupea Relu
1 5 Vasile Daniela Elena Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 74    Marculescu Mihaela
1 5 Golea Claudiu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Iordache Camelia
1 5 Margarit Mariana Madalina Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 73    Pana Stelica
1 5 Melente Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Cataros Aurelia
1 5 Moga Eugen Justin Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 73    Pana Stelica
1 5 Simion Radu Adrian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 73    Costache Nela
1 5 Gavrilescu Ana Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 72    Costache Nela
1 5 Iancu Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 72    Trifan Gherghina
1 5 Ivascu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 72    Toader Anisoara
1 5 Lungoci Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Vlad Eugenia
1 5 Matei Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Olaru Adriana
1 5 Muscalu Ionela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 72    Bornea Cristina
1 5 Panatau Amalia Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 72    Chivu Cristian Dan
1 5 Pasca Marina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 72    Buzoianu Olga
1 5 Radu Madalina Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 72    Lefter Marieta
1 5 Bodea Gabriel Marian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 71    Bucuresteanu Luminita
1 5 Diacu Stefania Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 71    Marculescu Adrian
1 5 Dragan Cristina Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 71    Florea Mihaela
1 5 Picu Alin Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 71    Marculescu Adrian
1 5 Sescioreanu Veronica Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda 71    Dumitru Veronica
1 5 Aleman Adelina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 70    Mircea Paulina
1 5 Bunea Cristian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 70    Petre Mirela
1 5 Carbunaru Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Iordache Camelia
1 5 Decu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 70    Andrei Mariana
1 5 Florea Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Olaru Adriana
1 5 Jecu Sonia Elena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Bucuresteanu Luminita
1 5 Mica Bogdan Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
1 5 Mihai Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Ruse Gabriela
1 5 Nedelcu Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
1 5 Stan Beatrice Scoala Mircea Voda Calarasi 70    Dabu Carmen
1 5 Vlad Anamaria Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
1 5 Andronescu Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda 69    Dumitru Veronica
1 5 Balan George Daniel SAM Vasilati Vasilati 69    Stoica Iulia
1 5 Gavrila Carmen Scoala Mircea Voda Calarasi 69    Dabu Carmen
1 5 Ionescu Andreea Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 69    Mircea Paulina
1 5 Mihai Madalina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 69    Marculescu Adrian
1 5 Nedelcu Andreea Fulvia Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 69    Costache Nela
1 5 Persoi Bianca Colegiul Economic Calarasi 69    Cioboata Georgeta
1 5 Porumbaceanu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 69    Andrei Mariana
1 5 Stanciu Romina SAM Matei Basarab Manastirea 69    Enciu Denisa
1 5 Stoian Alexandra Colegiul Economic Calarasi 69    Cioboata Georgeta
1 5 Teodorescu Andreea Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 69    Marculescu Adrian
1 5 Tiliscan Ionu? Robert Scoala Mihai Viteazul Calarasi 69    Bucuresteanu Luminita
1 5 Artache Marius Cristian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 68    Pana Stelica
1 5 Bayram Kadir Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 68    Buzoianu Olga
1 5 Deacu Adrian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 68    Petre Mirela
1 5 Enache Ionela Cornelia Gimnaziul Carol I Calarasi 68    Predoiu Eugen
1 5 Ion Lucian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 68    Marculescu Mihaela
1 5 Ionita Gabriel Adrian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 68    Marculescu Mihaela
1 5 Judeanu Iulia Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 68    Costache Nela
1 5 Marin Robertina Ionela Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 68    Toader Anisoara
1 5 Pantofaru Irina SAM Matei Basarab Manastirea 68    Velicu Simona
1 5 Paraschiv Sorin Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 68    Ghita Vasilica
1 5 Parvu Denisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Iordache Camelia
1 5 Tanase Daniela Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
1 5 Tanase Florentina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 68    Ciupea Relu
1 5 Urechiatu Marina Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 68    Tutu Gheorghe
1 5 Andrei Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 67    Lefter Marieta
1 5 Ghenu Dobre Alex Narcis Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 67    Toma Ion
1 5 Popa Daniela Stefania Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 67    Tutu Gheorghe
1 5 Visan Lavinia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 67    Ruse Gabriela
1 5 Belu Claudia Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 66    Costache Nela
1 5 Cantea Catalina Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Fundulea 66    Florea Mihaela
1 5 Gherghinciu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Olaru Adriana
1 5 Margarit Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 66    Trifan Gherghina
1 5 Neagu Andreea Scoala Helikon Calarasi 66    Barbu Lucica
1 5 Putere Stefania Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 66    Buzoianu Olga
1 5 Rupa Laura Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Ruse Gabriela
1 5 Valsan Petronel Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 66    Chivu Gabriela
1 5 Voinea Razvan Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 66    Buzoianu Olga
1 5 Zamfira Catalina Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 66    Toader Anisoara
1 5 Com?a Ionu? Ciprian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 65    Costache Nela
1 5 Meamet Denisa Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 65    Marculescu Mihaela
1 5 Nastase Elena Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 65    Caracostea Mariana
1 5 Turcanu Samara Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 65    Cucuianu Marita
1 5 Maftei Mirela Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 64    Mircea Paulina
1 5 Neagu Catalina Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 64    Caracostea Mariana
1 5 Simion Florentina Gimnaziul Carol I Calarasi 64    Furtuna Sorin
1 5 Paceagiu Anca Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 63    Trifan Gherghina
1 5 Telescu Andreea Scoala Helikon Calarasi 63    Barbu Lucica
1 5 Anghel Diana Victoria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 62    Toader Anisoara
1 5 Bulg?reanu Bogdan Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 62    Costache Nela
1 5 Ciobanescu Maria Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 62    Chivu Gabriela
1 5 Ciulinaru Tomita Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 62    Marculescu Adrian
1 5 Dobre Roxana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 62    Petre Mirela
1 5 Moldoveanu Marius Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Ruse Gabriela
1 5 Nicola Violeta Scoala Helikon Calarasi 62    Barbu Lucica
1 5 Petrache Anda Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Fundulea 62    Florea Mihaela
1 5 Tincu Albert Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 62    Florea Mihaela
1 5 Zamfir Ionela Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 62    Andrei Mariana
1 5 Bobirnac Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 61    Vlad Eugenia
1 5 Mitu Iulia Elena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 61    Bucuresteanu Luminita
1 5 Nae Alexandra SAM Vasilati Vasilati 61    Stoica Iulia
1 5 Bortoi Mariana Georgiana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 60    Marculescu Mihaela
1 5 Petrescu Ilinca Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 60    Cucuianu Marita
1 5 Simion Andreea Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 60    Caracostea Mariana
1 5 Stoica Virgil Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 60    Chivu Gabriela
1 5 Mihai Valerian Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 59    Buzoianu Olga
1 5 Popescu Emilian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 59    Costache Nela
1 5 Stoica Florin Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 59    Florea Mihaela
1 5 Ivascu Luiza Florentina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 58    Toader Anisoara
1 5 Mihai Daniel Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 58    Florea Mihaela
1 5 Moldovan Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda 58    Dumitru Veronica
1 5 Radu Mirel Andrei Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 58    Costache Nela
1 5 Stancu Gelian Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 58    Toma Ion
1 5 Avram Teodora Scoala Helikon Calarasi 57    Barbu Lucica
1 5 Teodorescu Ana Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 57    Buzoianu Olga
1 5 Tudor Alina Gimnaziul Carol I Calarasi 57    Furtuna Sorin
1 5 Dragnea Ioana Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 56    Lefter Marieta
1 5 Hambelea Victoria Nicoleta Gimnaziul Carol I Calarasi 56    Predoiu Eugen
1 5 Marinescu Visarion Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 56    Andrei Mariana
1 5 Nasui Nicoleta Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 56    Olaru Adriana
1 5 Dumitru Daniel Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 54    Mirici Anca
1 5 Gheorghe Anca Scoala Mircea Voda Calarasi 54    Dabu Carmen
1 5 Paun Andrei Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 54    Ciupea Relu
1 5 Trandafir Mario Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 54    Ciupea Relu
1 5 Balan Adina Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 53    Tutu Gheorghe
1 5 Cristea Cristina SAM Vasilati Vasilati 53    Stoica Iulia
1 5 Fratila Andrei Gimnaziul Carol I Calarasi 53    Predoiu Eugen
1 5 Moraru Cristina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 52    Marculescu Adrian
1 5 Achim Valentin Florentin Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 50    Costache Nela
1 5 Ivascu Mihaela Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 50    Trifan Gherghina
1 5 Vasile Ionela SAM Matei Basarab Manastirea 50    Enciu Denisa
1 5 Radu Cristian Colegiul Economic Calarasi 48    Cioboata Georgeta
1 5 Stan Ionut Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda 48    Dumitru Veronica
1 5 Ghita Ioana Scoala Helikon Calarasi 46    Barbu Lucica
1 5 Ilie Marian Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 46    Marculescu Adrian
1 5 Lupu Constantin Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 44    Toma Ion
1 5 Tudor Marian Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 44    Lefter Marieta
1 5 Nicolae Cristian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 43    Toader Anisoara
1 5 Chitu Carol Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 40    Lefter Marieta
1 5 Rustem Cambear Sebaidin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 40    Marculescu Mihaela
1 5 Sterea Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 40    Andrei Mariana
1 5 Petcu Adrian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 36    Constantin Adriana
1 5 Andrei Cosmin Alexandru Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 26    Marculescu Mihaela
1 5 Dinu Cristina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 26    Marculescu Mihaela
1 5 Grigore Florin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 26    Marculescu Mihaela
1 5 Tarpan Andreea Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 25    Marculescu Adrian
1 5 Florescu Radu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 21    Vlad Eugenia
1 6 Culea Horia Claudiu Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 95  1 Costache Nela
1 6 Vlad Radu Mihai Colegiul Economic Calarasi 95  1 Barbu Lucica
1 6 Bichis Horia Colegiul Economic Calarasi 92  2 Barbu Lucica
1 6 Ganciulescu Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Ruse Gabriela
1 6 Vi?an Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Furtun? Sica
1 6 Ionescu Antonio Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 90  3 Cucuianu Marita
1 6 Miu Daniel Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina 90  3 Zosim Lucia
1 6 Mocanu Vasile Claudiu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Bucuresteanu Luminita
1 6 Moise Andrei Colegiul Economic Calarasi 90  3 Barbu Lucica
1 6 Neagu Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Cataros Aurelia
1 6 Samsaru Diana Mirela Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 90  3 Toader Anisoara
1 6 Badea Mihai Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 89  M Nitu Ruxandra
1 6 Cotea Lavinia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Constantin Adriana
1 6 Nabargeac Sebastian Scoala Mircea Voda Calarasi 87  M Viciu Lucia
1 6 Onofrei Adina Ioana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 87  M Costache Nela
1 6 Chibrit Isabel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Vlad Eugenia
1 6 Costachescu Stefan Colegiul Economic Calarasi 84  M Barbu Lucica
1 6 Dorobantu Laura Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Iordache Camelia
1 6 Dragomir Liviu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Iordache Camelia
1 6 Ion Cristina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Constantin Adriana
1 6 Miclaus Adrian Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina 84  M Zosim Lucia
1 6 Radu Roxana Florentina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Cataros Aurelia
1 6 Gusaceanu Iolanda Cristina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 83  M Costache Nela
1 6 Olteniceanu Bogdan Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 83  M Trifan Gherghina
1 6 Savu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 83  M Andrei Mariana
1 6 Dumitrescu Amalia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Olaru Adriana
1 6 Georgescu Dorin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Cataros Aurelia
1 6 Cristache Alexandra Elisa Gimnaziul Carol I Calarasi 81  M Predoiu Eugen
1 6 Enache Marina Colegiul Economic Calarasi 81  M Barbu Lucica
1 6 Gruianu Adelina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Cataros Aurelia
1 6 Iordache Miruna Mihaela Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 81  M Costache Nela
1 6 Marian Antonie Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Cataros Aurelia
1 6 Mihai Fabian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Constantin Adriana
1 6 Radacina Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Cataros Aurelia
1 6 Stefan Ionut Claudiu Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 81  M Costache Nela
1 6 Toader Maria Cristina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 81  M Toader Anisoara
1 6 Barbu Ionut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Olaru Adriana
1 6 Constantin Emanuela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Furtun? Sica
1 6 Osman Sezen Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Bucuresteanu Luminita
1 6 Radu Dumitru Sebastian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 80  M Costache Nela
1 6 Radu Maria Colegiul Economic Calarasi 80  M Barbu Lucica
1 6 Savin Alin Colegiul Economic Calarasi 80  M Barbu Lucica
1 6 Zaharia Constantin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Cataros Aurelia
1 6 Barbu Ionut Alin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 79    Toader Anisoara
1 6 Cnal Iosif Andrei Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 79    Costache Nela
1 6 Coarna Cosmin Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 79    Ciupea Relu
1 6 Dorobantu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Iordache Camelia
1 6 Paraschiv Alexandru Colegiul Economic Calarasi 79    Ionita Lucian
1 6 Stan Daniela Gabriela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Bucuresteanu Luminita
1 6 Stefan Eduard Scoala Helikon Calarasi 78    Barbu Lucica
1 6 Crangasu Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 77    Tutu Gheorghe
1 6 Dobre Elena Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Cataros Aurelia
1 6 Draganescu Bianca Gimnaziul Carol I Calarasi 77    Predoiu Eugen
1 6 Rusu Mihaela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 77    Bornea Cristina
1 6 Stan Gabriela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 77    Ruse Gabriela
1 6 Buga Alexandru Marian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Toader Anisoara
1 6 Dobre Marian Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina 76    Zosim Lucia
1 6 Dumitru Andreea Scoala Helikon Calarasi 76    Barbu Lucica
1 6 Ene Bianca Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 76    Rotaru Elena
1 6 Ion Andreea Ioana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Toader Anisoara
1 6 Marin Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Iordache Camelia
1 6 Munteanu Emilian Gimnaziul Carol I Calarasi 76    Predoiu Eugen
1 6 Paicu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Cataros Aurelia
1 6 Radacin? Andreea Cristina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Bucuresteanu Luminita
1 6 Tudorache Anca Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 76    Rotaru Elena
1 6 Vulpe Lorena Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Cataros Aurelia
1 6 Bratu Robert Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 75    Toader Anisoara
1 6 Guta Rares Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Cataros Aurelia
1 6 Vladoiu Mara Colegiul Economic Calarasi 75    Barbu Lucica
1 6 Anastasia Andra Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 74    Alexandru Crina
1 6 Constantin Catalin Andreas Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 74    Costache Nela
1 6 Gheorghe Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Olaru Adriana
1 6 Manea Darius Marian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Toader Anisoara
1 6 Popa Andrei Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 74    Costache Nela
1 6 Radu Alexandra Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 74    Bornea Cristina
1 6 Bordei Ruxandra Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 73    Costache Nela
1 6 Buzea Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 73    Nistor Cornelia
1 6 Florea Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Olaru Adriana
1 6 Gaman Adriana Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 73    Cucuianu Marita
1 6 Grigore Andreea Colegiul Economic Calarasi 73    Barbu Lucica
1 6 Marcu Bogdana Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 73    Trifan Gherghina
1 6 Onofrei Alexandra Gimnaziul Carol I Calarasi 73    Predoiu Eugen
1 6 Anghelescu Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Constantin Adriana
1 6 Arbagic Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Cataros Aurelia
1 6 Alecu Andreea Scoala Mircea Voda Calarasi 71    Viciu Lucia
1 6 Dobre Alexandru Gimnaziul Carol I Calarasi 71    Predoiu Eugen
1 6 Gutan Andreea Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 71    Cucuianu Marita
1 6 Mihai Serban Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 71    Nitu Ruxandra
1 6 Porumbel Cristina Scoala Mircea Voda Calarasi 71    Viciu Lucia
1 6 Spiridon Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Constantin Adriana
1 6 Tamaianu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Vlad Eugenia
1 6 Tarabaseanu Cosmin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 71    Ruse Gabriela
1 6 Ghita Mihai Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina 70   
1 6 Meseseanu Miruna Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
1 6 Nedelcu Ana Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Ruse Gabriela
1 6 Petre Simona Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Cataros Aurelia
1 6 Tarzian Sergiu Colegiul Economic Calarasi 70    Barbu Lucica
1 6 Bogatu Alexandru Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 69    Cucuianu Marita
1 6 Cojocaru Corina Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 69    Chivu Gabriela
1 6 Enache Viorel Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 69    Toader Anisoara
1 6 Marin Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Iordache Camelia
1 6 Mihai Aura Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Iordache Camelia
1 6 Oprea Cosmina Marina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 69    Mircea Paulina
1 6 Panciu Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Iordache Camelia
1 6 Dinita Tania SAM Vasilati Vasilati 68    Zota Nicolae
1 6 Dorde Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Constantin Adriana
1 6 Mitan Elena Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 68    Cucuianu Marita
1 6 Porcoi Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 68    Ruse Gabriela
1 6 Stoian Raluca Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 68    Bornea Cristina
1 6 Manolache Sebastian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 67    Bornea Cristina
1 6 Popa Iulia Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 67    Trifan Gherghina
1 6 Ciuraru Oana Elena Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 66    Cucuianu Marita
1 6 Eclemea Gh Alexandra Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 66    Cucuianu Marita
1 6 Nae Ana Erica Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 66    Cucuianu Marita
1 6 Nicolae Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Iordache Camelia
1 6 Petrescu Teodora SAM Matei Basarab Manastirea 66    Enciu Denisa
1 6 Toader Andreea Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 66    Alexandru Crina
1 6 Toader Iuliana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 66    Pirvan Mirela
1 6 Dorde Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Constantin Adriana
1 6 Dumitrascu Ecaterina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 65    Ruse Gabriela
1 6 Gane Marina Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 65    Alexandru Crina
1 6 Gingasu Cristina SAM Matei Basarab Manastirea 65    Enciu Denisa
1 6 Manea Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Vlad Eugenia
1 6 Cior?neanu Raluca Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 64    Costache Nela
1 6 Dinu Ionela Gabriela SAM Vasilati Vasilati 64    Zota Nicolae
1 6 Marin Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 64    Chivu Cristian Dan
1 6 Petrescu Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Vlad Eugenia
1 6 Savanciu Bianca Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 64    Alexandru Crina
1 6 Stoica Stefan Scoala Mircea Voda Calarasi 64    Viciu Lucia
1 6 Bodeanu Mariana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 63    Bornea Cristina
1 6 Nitu Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 63    Petre Mirela
1 6 Toader Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 63    Toader Anisoara
1 6 Bica Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 62    Nistor Cornelia
1 6 Dragomir Raissa Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 62    Cucuianu Marita
1 6 Mavrodin Mariana Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 62    Lefter Marieta
1 6 Pricop Roxana Colegiul Economic Calarasi 62    Barbu Lucica
1 6 Serban Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Cataros Aurelia
1 6 Tindeche Anamaria Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 62    Pana Stelica
1 6 Vasile Emiliana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 62    Pana Stelica
1 6 Costache Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 61    Cataros Aurelia
1 6 Dragan Stefan SAM Matei Basarab Manastirea 61    Enciu Denisa
1 6 Dumitrache Mirela SAM Vasilati Vasilati 61    Stoica Iulia
1 6 Ruja Paula Colegiul Economic Calarasi 61    Ionita Lucian
1 6 Nicolae Robert Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 60    Pirvan Mirela
1 6 Toma Vladimir Colegiul Economic Calarasi 60    Ionita Lucian
1 6 Apostol Vasilica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 59    Iordache Camelia
1 6 Luca Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 59    Olaru Adriana
1 6 Nastase Adrian Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 59    Tutu Gheorghe
1 6 Pene Madalina Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 59    Alexandru Crina
1 6 Andrei Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 58    Olaru Adriana
1 6 Caloianu Oana Angelica Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 58    Chivu Gabriela
1 6 Dan Mihai Cristian Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 58    Cucuianu Marita
1 6 Dumitru Laurentiu Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 58    Pana Stelica
1 6 Dutu Janina SAM Matei Basarab Manastirea 58    Enciu Denisa
1 6 Macicas Ionela Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 58    Trifan Gherghina
1 6 Titire Marian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 58    Iordache Camelia
1 6 Anghelescu Radu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 57    Constantin Adriana
1 6 Chitu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 57    Lefter Marieta
1 6 Ciurea Valentin SAM Matei Basarab Sultana 57    Gheorghe Aurica
1 6 Lazar Florentin SAM Matei Basarab Sultana 57    Gheorghe Aurica
1 6 Matei Sandra Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 57    Alexandru Crina
1 6 Panaitoaia Gigi Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 57    Alexandru Crina
1 6 Cotofana Maria Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 56    Cucuianu Marita
1 6 Cringasu Vlad Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 56    Cucuianu Marita
1 6 Galan Mihai Lauren?iu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 56    Bucuresteanu Luminita
1 6 Maruntelu Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 56    Cataros Aurelia
1 6 Mihnea Ramona Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 56    Petre Mirela
1 6 Muscalu Claudiu SAM Vasilati Vasilati 56    Stoica Iulia
1 6 Stoian Iulia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 56    Ciupea Relu
1 6 Tudorache Irinel Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 56    Alexandru Crina
1 6 Buciu Madalin SAM Matei Basarab Sultana 55    Gheorghe Aurica
1 6 Constantin Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 55    Iordache Camelia
1 6 Ivascu Alexandru Gimnaziul Carol I Calarasi 55    Predoiu Eugen
1 6 Radulescu Valentina Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 55    Chivu Cristian Dan
1 6 Toma Elena Scoala Mircea Voda Calarasi 55    Viciu Lucia
1 6 Avram Tony Scoala Mircea Voda Calarasi 54    Viciu Lucia
1 6 Chibrit Florentina Scoala Mircea Voda Calarasi 54    Viciu Lucia
1 6 Vlasceanu Adrian Colegiul Economic Calarasi 54    Barbu Lucica
1 6 Crisan Stefan SAM Matei Basarab Manastirea 53    Enciu Denisa
1 6 Moroianu Alexandru Scoala Helikon Calarasi 53    Barbu Lucica
1 6 Alecu Loredana Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 52    Alexandru Crina
1 6 Andries Vlad SAM Matei Basarab Sultana 52    Gheorghe Aurica
1 6 Calin Ileana Cristina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 52    Bucuresteanu Luminita
1 6 Ciontolac Alexandra Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 52    Florea Mihaela
1 6 Ivan Simona Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 52    Mircea Paulina
1 6 Lintes Cosmin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 52    Constantin Adriana
1 6 Mileanu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 52    Constantin Adriana
1 6 Tudorache Oana SAM Vasilati Vasilati 52    Stoica Iulia
1 6 Manea Miruna Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 51    Nistor Cornelia
1 6 Vasile Valentina Gimnaziul Carol I Calarasi 51    Predoiu Eugen
1 6 Chirica Mihaela Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Tamadau 50    Mircea Paulina
1 6 Dumitru Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Tamadau 50    Dumitru Daniela
1 6 Miu Eugen Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 50    Constantin Adriana
1 6 Tup Mihaela SAM Matei Basarab Manastirea 50    Enciu Denisa
1 6 Liscan Madalina Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 49    Rotaru Elena
1 6 Panait Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 49    Furtun? Sica
1 6 Bucur Virgil Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 48    Constantin Adriana
1 6 Iusein Aurelia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 47    Ciupea Relu
1 6 Luca Natalia Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 47    Cucuianu Marita
1 6 Micu Andreea Cristina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 47    Bucuresteanu Luminita
1 6 Munteanu Madalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 47    Ruse Gabriela
1 6 Dira Alina Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 46    Pana Stelica
1 6 Dirinea Geanina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 46    Ciupea Relu
1 6 Mita Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 46    Lefter Marieta
1 6 Necula Mihai Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 46    Rotaru Elena
1 6 Burcea Mariana Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 45    Trifan Gherghina
1 6 Jipa George Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 45    Alexandru Crina
1 6 Luca Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 45    Olaru Adriana
1 6 Mihu Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 45    Vlad Eugenia
1 6 Dinu Alina Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 44    Ruse Gabriela
1 6 Mustatea Teodora Scoala Mihai Viteazul Calarasi 44    Ruse Gabriela
1 6 Mitea Alin Stefan SAM Matei Basarab Manastirea 43    Enciu Denisa
1 6 Dogaru Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 42    Alexandru Crina
1 6 Radu Larisa Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 42    Bornea Cristina
1 6 Stefanescu Andreea SAM Matei Basarab Sultana 42    Gheorghe Aurica
1 6 Jianu Sorin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 40    Bornea Cristina
1 6 Dobre Andreea Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 39    Alexandru Crina
1 6 Blebea Cezar Iulian Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 38    Chivu Gabriela
1 6 Sateanu Paul Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Tamadau 38    Dumitru Daniela
1 6 Tutuianu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 38    Constantin Adriana
1 6 Nastase Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 37    Tutu Gheorghe
1 6 Soare Daniela SAM Matei Basarab Sultana 34    Gheorghe Aurica
1 6 Pisat Andreea Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 32    Ciupea Relu
1 6 Stoica Gratiela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 32    Vlad Eugenia
1 6 Moise Dan SAM Matei Basarab Manastirea 30    Enciu Denisa
1 6 Sima Alexandru SAM Matei Basarab Manastirea 30    Enciu Denisa
1 7 Marica Daniela Colegiul Economic Calarasi 98  1 Ionita Lucian
1 7 Serban Mario Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  2 Constantin Adriana
1 7 Codarcea Edward Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Ruse Gabriela
1 7 Tanase Ovidiu Colegiul Economic Calarasi 91  3 Ionita Lucian
1 7 Cazacu Radu Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 90  3 Nistor Cornelia
1 7 Deacu Mirel Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 90  3 Buzoianu Olga
1 7 Gradea Ioana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Ruse Gabriela
1 7 Iosif Sandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Ruse Gabriela
1 7 Stanimir Andrei Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 90  3 Cucuianu Marita
1 7 Fulga Malina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Constantin Adriana
1 7 Mihai Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Ruse Gabriela
1 7 Cimpulungaenu Ina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Ruse Gabriela
1 7 Ene Stefania Gimnaziul Carol I Calarasi 88  M Furtuna Sorin
1 7 Chirea Miruna Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Ruse Gabriela
1 7 Paraschiv Marius Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 86  M Cucuianu Marita
1 7 Tuta Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Neagu Ecaterina
1 7 Voicu Cosmin Scoala Mircea Voda Calarasi 86  M Dabu Carmen
1 7 Chitu Radu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Neagu Ecaterina
1 7 Neagu Ana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Neagu Ecaterina
1 7 Ciupitu Dennis Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 84  M Mirici Anca
1 7 Fota Roxana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Ruse Gabriela
1 7 Gaidamut Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Ruse Gabriela
1 7 Ghenu Mirela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Vlad Eugenia
1 7 Iorga Miruna Colegiul Economic Calarasi 84  M Ionita Lucian
1 7 Paunescu Silvia Colegiul Economic Calarasi 84  M Ionita Lucian
1 7 Stan Elena Scoala Mircea Voda Calarasi 84  M Dabu Carmen
1 7 Stan Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Constantin Adriana
1 7 Tudose Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Iordache Camelia
1 7 Dragu Oana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 83  M Pirvan Mirela
1 7 Neagu Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Constantin Adriana
1 7 Neferu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 83  M Nistor Cornelia
1 7 Barbu Calin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 82  M Marculescu Mihaela
1 7 Furtuna Rita Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Neagu Ecaterina
1 7 Gorneanu Mihai Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
1 7 Manda Denisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Neagu Ecaterina
1 7 Mihalteanu Oana Colegiul Economic Calarasi 82  M Ionita Lucian
1 7 Musat Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 82  M Toader Aurel
1 7 Radu Anca Gimnaziul Carol I Calarasi 82  M Furtuna Sorin
1 7 Cretu Raluca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ruse Gabriela
1 7 Dumitru Adrian Scoala Mircea Voda Calarasi 81  M Dabu Carmen
1 7 Manole Madalina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 81  M Bornea Cristina
1 7 Neaga Marilena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ruse Gabriela
1 7 Perpeleac Iuliana Scoala Mircea Voda Calarasi 81  M Dabu Carmen
1 7 Radu Adriana Valentina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 81  M Dumitru Daniela
1 7 Barbu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 80  M Toader Aurel
1 7 Dinu Robert Georgian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 80  M Toader Aurel
1 7 Cotitu Petronel Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 79    Lefter Marieta
1 7 Harton Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Furtun? Sica
1 7 Stefan Ovidiu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Neagu Ecaterina
1 7 Umbres Lidia Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 79    Toader Aurel
1 7 Badea Ioana Cristina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Toader Aurel
1 7 Cretu Radu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Constantin Adriana
1 7 Dragan Sebastian Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 78    Cucuianu Marita
1 7 Enache Maria Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 78    Dumitru Daniela
1 7 Ene Luminita Colegiul Economic Calarasi 78    Cioboata Georgeta
1 7 Ghioca Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 78    Nistor Cornelia
1 7 Petrescu Zorina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Barbu Zoica
1 7 Alexandru Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Neagu Ecaterina
1 7 Achim Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Chirnogi Chirnogi 76    Pana Stelica
1 7 Anghel Alexandra Cristina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Barbu Zoica
1 7 Minculete Maria Alexandra Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 76    Dumitru Daniela
1 7 Tutuianu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Vlad Eugenia
1 7 Ariciu Cristina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Neagu Ecaterina
1 7 Calea Catalin Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 75    Dumitru Daniela
1 7 Coarna Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr.3 Chirnogi Chirnogi 75    Trifan Gherghina
1 7 Stanciu Florin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 75    Marculescu Mihaela
1 7 Anghel Delia Silvia Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Toader Aurel
1 7 Dobre Lorena Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 74    Nistor Cornelia
1 7 Gavrila Victor Cristian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Barbu Zoica
1 7 Ilie Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Neagu Ecaterina
1 7 Lumanare Dragos Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 74    Tutu Gheorghe
1 7 Marin Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Neagu Ecaterina
1 7 Toma Diandra Yarina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 74    Costache Nela
1 7 Zangurescu Minodora Colegiul Economic Calarasi 74    Cioboata Georgeta
1 7 Mocanu Nicolae Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 73    Dumitru Daniela
1 7 Balan Adrian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Iordache Camelia
1 7 Manea Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 72    Ruse Gabriela
1 7 Nastase Lucian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 72    Pirvan Mirela
1 7 Cretu Elena Scoala Mircea Voda Calarasi 71    Dabu Carmen
1 7 Blaja Bianca Gimnaziul Carol I Calarasi 70    Furtuna Sorin
1 7 Bogdanovici Alina Scoala Mircea Voda Calarasi 70    Dabu Carmen
1 7 Carlea Alexandru Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 70    Marculescu Mihaela
1 7 Cojocaru Lavinia Daniela Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 70    Barbu Zoica
1 7 Dobre Carla Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 70    Toader Aurel
1 7 Mateias Maria Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
1 7 Popescu Mihai Gimnaziul Carol I Calarasi 70    Predoiu Eugen
1 7 Ghita Andreea Cristina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 69    Toader Aurel
1 7 Cretu Ionut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Vlad Eugenia
1 7 Radu Diana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 68    Petre Mirela
1 7 Verman Claudia Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 68    Costache Nela
1 7 Bajenaru Lavinia Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 66    Chivu Cristian Dan
1 7 Barbuceanu Oana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 66    Marculescu Mihaela
1 7 Coman Alina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 66    Bornea Cristina
1 7 Dragomir Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Constantin Adriana
1 7 Ene Liana Mihaela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Bucuresteanu Luminita
1 7 Pavel Alin Gimnaziul Carol I Calarasi 66    Furtuna Sorin
1 7 Stoica Adrian Gimnaziul Carol I Calarasi 66    Predoiu Eugen
1 7 Dumbrava Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Neagu Ecaterina
1 7 Ionita Marian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 64    Bucuresteanu Luminita
1 7 Spirea Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Iordache Camelia
1 7 Dinca Oana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Bucuresteanu Luminita
1 7 Dragne Georgiana SAM Vasilati Vasilati 62    Stoica Iulia
1 7 Gheorghiu Lavinia SAM Matei Basarab Sultana 62    Gheorghe Aurica
1 7 Grigoruta Adrian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Constantin Adriana
1 7 Voicu Dragos Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Neagu Ecaterina
1 7 Marin Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 61    Constantin Adriana
1 7 Draghici Diana Colegiul Economic Calarasi 60    Cioboata Georgeta
1 7 Constantin Mihaela Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 59    Chivu Gabriela
1 7 Valsan Cosmin Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 59    Draghicescu Monica
1 7 Bumbacel Andreea SAM Vasilati Vasilati 58    Stoica Iulia
1 7 Ioan Adriana Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 58    Lefter Marieta
1 7 Lica Mariana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 58    Marculescu Mihaela
1 7 Munteanu Mihai Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 58    Petre Mirela
1 7 Popa Ana Monica Gimnaziul Carol I Calarasi 58    Furtuna Sorin
1 7 Radu Doinita Mihaela Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 58    Chivu Gabriela
1 7 Samoila Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 58    Constantin Adriana
1 7 Savu Stefania Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 58    Barbu Zoica
1 7 Tudor Mihail Gimnaziul Carol I Calarasi 58    Furtuna Sorin
1 7 Ivascu Ionela Andreea Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 57    Dumitru Daniela
1 7 Manea Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 56    Andrei Mariana
1 7 Ticu Marina Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 56    Dumitru Daniela
1 7 Vaduva Carmen Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 56    Draghicescu Monica
1 7 Voicu Casiana Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 56    Bucuresteanu Luminita
1 7 Barbu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 54    Chivu Cristian Dan
1 7 Cinca Ionela Scoala cu clasele I-VIII Tamadau Fundulea 54    Draghicescu Monica
1 7 Culea Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 54    Chivu Cristian Dan
1 7 Ghita Ionela SAM Matei Basarab Sultana 54    Gheorghe Aurica
1 7 Grigore Georgiana Colegiul Economic Calarasi 54    Cioboata Georgeta
1 7 Nicu Adrian SAM Matei Basarab Sultana 54    Gheorghe Aurica
1 7 Nitu Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 54    Neagu Ecaterina
1 7 Sundere Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 54    Iordache Camelia
1 7 Vasilescu Alexandra Gabriela Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 54    Dumitru Daniela
1 7 Manole Iuliana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 52    Toader Aurel
1 7 Ploscan Elena Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 52    Toader Aurel
1 7 Ivan Elena Alexandra Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 50    Dumitru Daniela
1 7 Manu George Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 50    Lefter Marieta
1 7 Minastireanu Andrei Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 50    Buzoianu Olga
1 7 Tancu Laura Scoala Mircea Nedelciu Fundulea 50    Dumitru Daniela
1 7 Vasile Angelica Scoala Mihai Viteazul Calarasi 50    Bucuresteanu Luminita
1 7 Ciobotaru Denisa Florina Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 48    Dumitru Daniela
1 7 Spulber Madalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 48    Mirici Nicolae
1 7 Ciutacu Florentina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 46    Bucuresteanu Luminita
1 7 Corbu Ionela Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 46    Petre Mirela
1 7 Frumuselu Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 46    Olaru Adriana
1 7 Rasnoveanu Ionut Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 46    Marculescu Mihaela
1 7 Stamate Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 46    Iordache Camelia
1 7 Ionita Cristina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 44    Marculescu Mihaela
1 7 Boldea Alexandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 42    Bucuresteanu Luminita
1 7 Guta Ioan Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 42    Chivu Cristian Dan
1 7 Idu Daniela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 42    Vlad Eugenia
1 7 Mircea Leonard Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 42    Constantin Adriana
1 7 Miu Stefan Colegiul Economic Calarasi 42    Cioboata Georgeta
1 7 Paunescu Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 42    Bucuresteanu Luminita
1 7 Dobre Ionut Stelian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 38    Petre Mirela
1 7 Miu Madalina Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 38    Chivu Cristian Dan
1 7 Radu Iulia Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 38    Chivu Cristian Dan
1 7 Rotaru Robert Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 38    Marculescu Mihaela
1 7 Alexandru Costin Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Modelu Modelu 34    Chivu Cristian Dan
1 7 Bratu Sebastian Colegiul Economic Calarasi 34    Cioboata Georgeta
1 7 Frasin Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 34    Constantin Adriana
1 7 Toader Alina Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 34    Lefter Marieta
1 7 Vasile Roxana Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 34    Cucuianu Marita
1 7 Radu Georgiana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 32    Marculescu Mihaela
1 7 Iorga Alexandra Colegiul Economic Calarasi 30    Cioboata Georgeta
1 7 Manciu Cosmin Colegiul Economic Calarasi 30    Cioboata Georgeta
1 7 Morariu Brian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 26    Marculescu Mihaela
1 7 Berlescu Adrian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 22    Bucuresteanu Luminita
1 7 Radu Daniela Gabriela Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Modelu Modelu 22    Chivu Gabriela
1 7 Niculae Andreea Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 20    Lefter Marieta
1 7 Danila Claudia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 18    Constantin Adriana
1 8 Chiriac Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 98  1 Costache Nela
1 8 Latcan Eduard Scoala Mihai Viteazul Calarasi 95  2 Ruse Gabriela
1 8 Niculescu Mihai Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 94  3 Cataros Aurelia
1 8 Rusu Bogdan Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 93  3 Ciupea Relu
1 8 Bobica Alexandra Carla Gimnaziul Carol I Calarasi 92  3 Predoiu Eugen
1 8 Pronoza Cristian Valentin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 91  3 Toader Aurel
1 8 Tache Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Vlad Eugenia
1 8 Constantinescu Ileana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 87  M Toader Aurel
1 8 Matei Nicoleta Victoria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 87  M Toader Aurel
1 8 Dumitrescu Gabriela Colegiul Economic Calarasi 86  M Barbu Lucica
1 8 Paraschivescu Arlena Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 86  M Nistor Cornelia
1 8 Deculescu Stefan Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 84  M Costache Nela
1 8 Ivan Veronica Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 84  M Toader Aurel
1 8 Ivancea Denisa Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 84  M Toader Aurel
1 8 Brisan Mircea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 82  M Costache Nela
1 8 Olteanu Anca Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 82  M Bornea Cristina
1 8 Plesea Condratovici Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 82  M Ruse Gabriela
1 8 Basa Adrian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 80  M Costache Nela
1 8 Cornea Andreea Colegiul Economic Calarasi 80  M Barbu Lucica
1 8 Dinca Alina Colegiul Economic Calarasi 80  M Barbu Lucica
1 8 Stancu Madalina Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 80  M Toader Aurel
1 8 Ciobanu Doru Constantin Scoala D. I. Ghica Radovanu 79    Galbinasu Elena
1 8 Alecu Ana Maria Colegiul Economic Calarasi 78    Barbu Lucica
1 8 Dedu Georgiana Colegiul Economic Calarasi 78    Barbu Lucica
1 8 Gorneanu Andrei Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 78    Ciupea Relu
1 8 Radu Cosmin Ionut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 78    Costache Nela
1 8 Chiru Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Iordache Camelia
1 8 Muscalu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 77    Toader Aurel
1 8 Cacerovschi Eva Teodora Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Toader Aurel
1 8 Cotac Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Ruse Gabriela
1 8 Dutu Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 76    Costache Nela
1 8 Nicolescu Daniel Colegiul Economic Calarasi 76    Barbu Lucica
1 8 Radoi Alina Stefania Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 76    Draghicescu Monica
1 8 Zavalan Cristina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Furtun? Sica
1 8 Milita Dana Ioana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 75    Toader Aurel
1 8 Petrescu Razvan Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Furtun? Sica
1 8 Pletea Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Vlad Eugenia
1 8 Tudorache Andrei Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Predoiu Eugen
1 8 Baicu Laura Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Ruse Gabriela
1 8 Covor Alexandra Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 73    Draghicescu Monica
1 8 Niculescu Stefan Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 73    Costache Nela
1 8 Oprea Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Ruse Gabriela
1 8 Feraru Robert Gimnaziul Carol I Calarasi 72    Predoiu Eugen
1 8 Ghetu Maria Colegiul Economic Calarasi 72    Barbu Lucica
1 8 Moga Bianca Gimnaziul Carol I Calarasi 72    Predoiu Eugen
1 8 Oruz Adrian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 72    Petre Mirela
1 8 Sofronie Alexandra Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 72    Costache Nela
1 8 Veizu Ileana Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 72    Buzoianu Olga
1 8 Carligea Laurentiu Alin Scoala D. I. Ghica Radovanu 71    Galbinasu Elena
1 8 Melente Cristina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 71    Buzoianu Olga
1 8 Amzaru Elena Colegiul Economic Calarasi 70    Barbu Lucica
1 8 Curecheriu Antonio Grup Scolar Agricol Fundulea Fundulea 70    Draghicescu Monica
1 8 Dobre Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Iordache Camelia
1 8 Dobre Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 69    Andrei Mariana
1 8 Fierea Daniela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Iordache Camelia
1 8 Busuioc Nina Scoala cu cls. I-VIII Dragalina 68   
1 8 Costache Marian Alin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 68    Toader Aurel
1 8 Eremia Daniela Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 68    Pirvan Mirela
1 8 Oblu Catalina Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 68    Nistor Cornelia
1 8 Panait Loredana SAM Vasilati Vasilati 68    Stoica Iulia
1 8 Stoica Robert SAM Vasilati Vasilati 68    Stoica Iulia
1 8 Stoicescu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 68    Nistor Cornelia
1 8 Vlad Bogdan SAM Vasilati Vasilati 68    Stoica Iulia
1 8 Tomescu M Andreea Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 67    Paun Alexandru
1 8 Brancoveanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 66    Andrei Mariana
1 8 Chiriac Amedeo Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Iordache Camelia
1 8 Chirita Miruna Colegiul Economic Calarasi 66    Barbu Lucica
1 8 Radu Flavia Colegiul Economic Calarasi 66    Barbu Lucica
1 8 Stefanica Catalin Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 65    Tutu Gheorghe
1 8 Boboc Nicolae Cristian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 64    Toader Aurel
1 8 Boerescu Iulian Vlad Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 64    Toader Aurel
1 8 Munteanu Georgian Gimnaziul Carol I Calarasi 64    Predoiu Eugen
1 8 Neagu Alina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 64    Bornea Cristina
1 8 Patrascu Roxana Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 64    Tutu Gheorghe
1 8 Todea Robert Daniel Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 64    Toader Aurel
1 8 Catana Dominic Colegiul Economic Calarasi 62    Barbu Lucica
1 8 Dinca Ana Maria Scoala Mircea Voda Calarasi 62    Viciu Lucia
1 8 Radu Cornelia Mariana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 61    Toader Aurel
1 8 Zmeu Alexandra Beatrice Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 61    Costache Nela
1 8 Botea Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 60    Costache Nela
1 8 Buzoianu Stefan Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 60    Pirvan Mirela
1 8 Chivan Alexandru SAM Vasilati Vasilati 60    Stoica Iulia
1 8 Enache Alexandra SAM Vasilati Vasilati 60    Stoica Iulia
1 8 Ionita Andreea Colegiul Economic Calarasi 60    Barbu Lucica
1 8 Nastase Violeta SAM Vasilati Vasilati 60    Stoica Iulia
1 8 Padureanu Valentina Scoala Mircea Voda Calarasi 60    Viciu Lucia
1 8 Serban Livia Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 60    Toader Aurel
1 8 Toporan Silviu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 60    Mirici Nicolae
1 8 Vlad Aurelia Colegiul Economic Calarasi 60    Barbu Lucica
1 8 Bratu Elena Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 59    Toader Aurel
1 8 Popa Dan Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 59    Ciupea Relu
1 8 Cinaru Georgiana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 58    Pirvan Mirela
1 8 Feldioreanu Alin Colegiul Economic Calarasi 58    Barbu Lucica
1 8 Floristean George Colegiul Economic Calarasi 58    Barbu Lucica
1 8 Linca Vladut SAM Matei Basarab Manastirea 58    Velicu Simona
1 8 Macovei Simona Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 58    Vlad Eugenia
1 8 Marin Maria Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 58    Toma Ion
1 8 Pescarasu Andrei Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 58    Ciupea Relu
1 8 Surdu Madalina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 58    Ciupea Relu
1 8 Trofim Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Frumusani Frumusani 58    Toma Ion
1 8 Bucnaru Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 57    Vlad Eugenia
1 8 Simion Cristina Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 57    Caracostea Mariana
1 8 Apostol Marina Colegiul Economic Calarasi 56    Barbu Lucica
1 8 Cimbala Sabina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 56    Ruse Gabriela
1 8 Clinci Oana Colegiul Economic Calarasi 56    Barbu Lucica
1 8 Dumitrache Mihnea Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 56    Ciupea Relu
1 8 Eftimie Andreea Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 56    Buzoianu Olga
1 8 Popescu Andreea Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 56    Bornea Cristina
1 8 Andrei Roxana Scoala cu clasele I-VIII Nana Nana 55    Andrei Mariana
1 8 Eftemie Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 54    Iordache Camelia
1 8 Ispir Cezar Colegiul Economic Calarasi 54    Barbu Lucica
1 8 Tudorache Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 54    Furtun? Sica
1 8 Vasile Maria Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 54    Ciupea Relu
1 8 Voinea Alexandru Colegiul Economic Calarasi 54    Barbu Lucica
1 8 Arpasanu Ana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 53    Iordache Camelia
1 8 Baicu Ioana Florentina SAM Matei Basarab Sultana 52    Gheorghe Aurica
1 8 Clatesteanu Marinela SAM Matei Basarab Sultana 52    Gheorghe Aurica
1 8 Florea Iulia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 52    Ciupea Relu
1 8 Solomon Andra Colegiul Economic Calarasi 52    Barbu Lucica
1 8 Stan Andrei Colegiul Economic Calarasi 52    Barbu Lucica
1 8 Vasile Clara Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 52    Vlad Eugenia
1 8 Voinea Madalina Gimnaziul Carol I Calarasi 51    Predoiu Eugen
1 8 Gheorghe Cristina Colegiul Economic Calarasi 50    Barbu Lucica
1 8 Ilie Georgiana Scoala Mircea Voda Calarasi 50    Viciu Lucia
1 8 Popa Valentin SAM Matei Basarab Sultana 50    Gheorghe Aurica
1 8 Fratila Ionel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 48    Iordache Camelia
1 8 Ionescu Ioana Colegiul Economic Calarasi 48    Barbu Lucica
1 8 Orlandea Adrian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 48    Bornea Cristina
1 8 Stanciu Alexandru Colegiul Economic Calarasi 48    Barbu Lucica
1 8 Zainea Laura Colegiul Economic Calarasi 48    Barbu Lucica
1 8 Banu Raul Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 46    Cataros Aurelia
1 8 Bodoloaca Iulia Liceul Teoretic Neagoe Basarab Oltenita 46    Paun Alexandru
1 8 Pascale Dragos Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 46    Iordache Camelia
1 8 Petre Daniela SAM Matei Basarab Sultana 46    Gheorghe Aurica
1 8 Grapeanu Roxana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Ciocanesti Ciocanesti 42   
1 8 Stefan Stefan Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 42    Marculescu Adrian
1 8 Sturzu Diana Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 42    Ciupea Relu
1 8 Olteanu Andreea Gimnaziul Carol I Calarasi 41    Predoiu Eugen
1 8 Nicolae Raisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 40    Iordache Camelia
1 8 Tudor Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 40    Cataros Aurelia
1 8 Croitoru Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 38    Iordache Camelia
1 8 Popescu Octavian Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 38    Marculescu Adrian
1 8 Tanase Ionela Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 37    Petre Mirela
1 8 Alexandru Mihaela Scoala Mircea Voda Calarasi 34    Viciu Lucia
1 8 Anghel Alexandru Colegiul Economic Calarasi 34    Barbu Lucica
1 8 Constantin Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 34    Iordache Camelia
1 8 Dumitru Stefan Scoala Mircea Voda Calarasi 34    Viciu Lucia
1 8 Danulescu Florin Colegiul Economic Calarasi 30    Barbu Lucica
1 8 Dobrescu Mariana Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 30    Marculescu Adrian
1 8 Stoica Mihnea Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 30    Ciupea Relu
1 8 Barbu Andreea Colegiul Economic Calarasi 26    Barbu Lucica
1 8 Costea Daniel Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 26    Marculescu Adrian
1 8 Dragutu Valentin Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 26    Marculescu Adrian
1 8 Stan Silviu Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 26    Marculescu Adrian
1 8 Stefanescu Andra Gimnaziul Carol I Calarasi 26    Furtuna Sorin
1 8 Dragan Ionut Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 22    Marculescu Adrian
1 8 Albu Catalin Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 18    Marculescu Adrian
1 8 Dumitru Cristian Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 18    Marculescu Adrian
1 8 Fulga Alexandru Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 18    Marculescu Adrian
1 9 M1 Costachescu Irina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 97  1 Marinache Dan
1 9 M1 Bob Cristian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 95  2 Vasile Gheorghe
1 9 M1 Neagu Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 94  3 Marinache Dan
1 9 M1 Iorga Rodica Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 93  3 Vasile Gheorghe
1 9 M1 Cana-Baicu Cosmin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 92  3 Marinache Dan
1 9 M1 Curteanu Silvana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Vasile Gheorghe
1 9 M1 Marin Valeriu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 89  M Constantin Irina
1 9 M1 Mihalache Diana Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 89  M Mateias Livia
1 9 M1 Dumitru Raluca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Constantin Irina
1 9 M1 Bucuresteanu Madalina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 87  M Marinache Dan
1 9 M1 Giurea Alexandru Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 87  M Crisan Ionut
1 9 M1 Grigore Alexandra Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 86  M Mateias Livia
1 9 M1 Cristache Crina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Constantin Irina
1 9 M1 Gheorghe Cosmin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Marinache Dan
1 9 M1 Harton Claudiu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Marinache Dan
1 9 M1 Stefanescu Vlad Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 84  M Marinache Dan
1 9 M1 Stoian Ovidiu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 84  M Marinache Dan
1 9 M1 Gebaila Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 83  M Marin Viorica
1 9 M1 Popa Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Marinache Dan
1 9 M1 Cretu Luminita Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 82  M Marin Viorica
1 9 M1 Cristea Nicolae Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 82  M Marinache Dan
1 9 M1 Musat Adriana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 82  M Constantin Irina
1 9 M1 Dinca Vlad Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 81  M Constantin Irina
1 9 M1 Eremia Radu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 80  M Constantin Irina
1 9 M1 Mitran Claudia Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 80  M Constantin Irina
1 9 M1 Nae Alexandru Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 80  M Marinache Dan
1 9 M1 Iordache Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Marinache Dan
1 9 M1 Miklos Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Marinache Dan
1 9 M1 Radu Andra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Marinache Dan
1 9 M1 Ciuraru Dragos Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 78    Vasile Gheorghe
1 9 M1 Canea Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 77    Stoianovici Viorica
1 9 M1 Ignat Elena Mirela Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 76    Marinache Dan
1 9 M1 Chivulescu Dragos Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 75    Vasile Gheorghe
1 9 M1 Silivestru Ana Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 75    Marinache Dan
1 9 M1 Popa Claudiu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 74    Marinache Dan
1 9 M1 Sandu Ruxandra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 73    Marinache Dan
1 9 M1 Ilie Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 70    Marinache Dan
1 9 M1 Stancu Liviu Stefan Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 69    Crisan Ionut
1 9 M1 Radulescu Ioana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 67    Marinache Dan
1 9 M1 Serban Mirela Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 67    Marin Viorica
1 9 M1 Constantin Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 66    Vasile Gheorghe
1 9 M1 Popescu Bianca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 66    Marinache Dan
1 9 M1 Stan Victor Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 66    Marinache Dan
1 9 M1 Stanciu Marius Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 66    Marin Viorica
1 9 M1 Minastireanu Viorica Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 65    Marinache Dan
1 9 M1 Cioceanu Ana Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 62    Mateias Livia
1 9 M1 Iancu Stefan Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 62    Marinache Dan
1 9 M1 Nae Marius Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 62    Marinache Dan
1 9 M1 Pasca Nicolae Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 62    Stoianovici Viorica
1 9 M1 Paun Ionut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 62    Stoianovici Viorica
1 9 M1 Visalon Madalina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 62    Stoianovici Viorica
1 9 M1 Necula Victor Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 60    Crisan Ionut
1 9 M1 Mazilu Ionut Daniel Colegiul Economic Calarasi 58    Latif Amdi
1 9 M1 Nitu Claudiu Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 58    Stoianovici Viorica
1 9 M1 Ionel Radu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 54    Marinache Dan
1 9 M1 Paun Ionut Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 54    Marinache Dan
1 9 M1 Dicu Alexandru Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 53    Crisan Ionut
1 9 M1 Matei Diana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 53    Stoianovici Viorica
1 9 M1 Puscas Alexandra Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 53    Mateias Livia
1 9 M1 Lepadatu Viki Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 50    Mateias Livia
1 9 M1 Matei Maria Catalina Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 50    Anastase Florica
1 9 M1 Toma Mihai Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 46    Mateias Livia
1 9 M1 Marin Valentin Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 38    Anastase Florica
1 9 M1 Anghel Vlad Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 34    Stoianovici Viorica
1 9 M1 Buraga Alin Abel Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 26    Crisan Ionut
1 9 M1 Tudor Florian Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 26    Mateias Livia
1 9 M2 Cordie Andrei Colegiul Economic Calarasi 75    Barbu Lucica
1 9 M2 Florea Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 72    Moisescu Daniela
1 9 M2 Tudor Iulia Colegiul Economic Calarasi 59    Ionita Florica
1 9 M2 Andronescu Ana Maria Colegiul Sandu Aldea Calarasi 58    Petre Gherghinica
1 9 M2 Gomoescu Adrian Colegiul Economic Calarasi 58    Barbu Lucica
1 9 M2 Samaru Iulian Colegiul Sandu Aldea Calarasi 58    Petre Gherghinica
1 9 M2 Sandu Florin Colegiul Sandu Aldea Calarasi 54    Petre Gherghinica
1 9 M2 Stancu Crenguta Colegiul Sandu Aldea Calarasi 51    Petre Gherghinica
1 9 M2 Cristea Mihaela Colegiul Sandu Aldea Calarasi 50    Petre Gherghinica
1 9 M2 Gherghiceanu Simona Colegiul Sandu Aldea Calarasi 50    Petre Gherghinica
1 9 M2 Popa Dorinel Colegiul Sandu Aldea Calarasi 50    Petre Gherghinica
1 9 M2 Constantin Stefan Colegiul Economic Calarasi 46    Barbu Lucica
1 9 M2 Ruse Laurentiu Colegiul Economic Calarasi 46    Barbu Lucica
1 9 M2 Berdan Rares Colegiul Sandu Aldea Calarasi 42    Petre Gherghinica
1 9 M2 Dumitru Alexandru Colegiul Sandu Aldea Calarasi 42    Petre Gherghinica
1 9 M2 Ivan Stefan Colegiul Economic Calarasi 42    Barbu Lucica
1 9 M2 Lotreanu Andrei Colegiul Economic Calarasi 42    Stanescu Carmen
1 9 M2 Moise Catalin Colegiul Economic Calarasi 42    Stanescu Carmen
1 9 M2 Petcu Bianca Colegiul Sandu Aldea Calarasi 42    Petre Gherghinica
1 9 M2 Stan Oana Colegiul Economic Calarasi 42    Stanescu Carmen
1 9 M2 Botea Angelica Colegiul Economic Calarasi 38    Stanescu Carmen
1 9 M2 Petre Catalin Colegiul Economic Calarasi 38    Barbu Lucica
1 9 M2 Nutu Gabriel Colegiul Sandu Aldea Calarasi 34    Petre Gherghinica
1 9 M2 Ispas Alexandru Colegiul Economic Calarasi 30    Barbu Lucica
1 9 M2 Zamfir Adrian Colegiul Economic Calarasi 30    Barbu Lucica
1 9 M2 Neicu Eduard Colegiul Economic Calarasi 26    Stanescu Carmen
1 9 M2 Ganea Nety Colegiul Sandu Aldea Calarasi 22    Tudor Ion
1 9 M2 Prunaru Georgiana Colegiul Sandu Aldea Calarasi 18    Petre Gherghinica
1 10 M1 Serban Vlad Stefan Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 90  1 Constantin Irina
1 10 M1 Ene Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 89  M Constantin Irina
1 10 M1 Lutan Sergiu Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 88  M Stoianovici Viorica
1 10 M1 Radu Cristiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Constantin Irina
1 10 M1 Sprinceana Mihai Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Moisescu Daniela
1 10 M1 Popa Maria Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 87  M Stoianovici Viorica
1 10 M1 Mavrodin Constantin Colegiul Economic Calarasi 85  M Stanescu Carmen
1 10 M1 Vasile Aneta Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 85  M Stoianovici Viorica
1 10 M1 Mindru Andra Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 84  M Stoianovici Viorica
1 10 M1 Vasile Elena Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 83  M Stoianovici Viorica
1 10 M1 Mihailescu Mihaela Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 79    Stoianovici Viorica
1 10 M1 Ion Veridiana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 77    Marin Viorica
1 10 M1 Popescu Cristian Ionut Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 77    Stoianovici Viorica
1 10 M1 Vlasceanu Mihai Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 76    Stoianovici Viorica
1 10 M1 Mihai Alexandra Costinela Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 71    Marin Viorica
1 10 M1 Izvoreanu Cristina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 70    Marin Viorica
1 10 M1 Chiamil Paul Octavian Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 63    Marin Viorica
1 10 M1 Efimov Adriana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 63    Marin Viorica
1 10 M1 Tulpan Daniela Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 63    Stoianovici Viorica
1 10 M1 Paval Andra Mihaela Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 55    Marin Viorica
1 10 M1 Mitrea Mihaita Catalin Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 54    Marin Viorica
1 10 M1 Minciunescu Claudiu Colegiul Economic Calarasi 49    Stanescu Carmen
1 10 M1 Belciu Cosmin Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 43    Marin Viorica
1 10 M2 Neculai Florin Colegiul Economic Calarasi 74    Ionita Lucian
1 10 M2 Magarita Cristina Colegiul Economic Calarasi 64    Ionita Lucian
1 10 M2 Spanu Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 59    Moisescu Daniela
1 10 M2 Busuioc Laurentiu Grup Scolar Danubius Calarasi 54    Popescu Adrian
1 10 M2 Chirita Gabriela Colegiul Economic Calarasi 54    Ionita Lucian
1 10 M2 Dinu Florin Colegiul Sandu Aldea Calarasi 50    Tudor Ion
1 10 M2 Ganea Elena Colegiul Economic Calarasi 42    Ionita Florica
1 11 M1 Veizu Alexandra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Marinache Dan
1 11 M1 Raiu Gabriela Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 81  M Marinache Dan
1 11 M1 Ceaon Anca Georgiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 80  M Ionescu Corina
1 11 M1 Ionita Oana Cristina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 78    Iscru Gabriela
1 11 M1 Ghita Ferdinand Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 77    Ionescu Corina
1 11 M1 Chitu Carla Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 71    Marinache Dan
1 11 M1 Suciu Costin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 70    Marinache Dan
1 11 M1 Ion Corina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 67    Ionescu Corina
1 11 M1 Arabol Daiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 66    Marinache Dan
1 11 M1 Stancu Gabriel Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 66    Neagu Constantin
1 11 M1 Alecu Alexandra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 62    Marinache Dan
1 11 M1 Balan Alin Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 62    Marin Viorica
1 11 M1 Guta Iulia Roxana Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 62    Marin Viorica
1 11 M1 Truscanu George Grup Scolar Alexandru Odobescu Lehliu Gara 62    Tudor Ion
1 11 M1 Chivu Alexandra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 61    Marinache Dan
1 11 M1 Moraru Mihaela Daniela Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 58    Ionescu Corina
1 11 M1 Manea Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 55    Marinache Dan
1 11 M1 Sofonea Costin Grup Scolar Danubius Calarasi 22    Popescu Adrian
1 11 M2 Birman Stefan Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Moisescu Daniela
1 11 M2 Mihalache Izabela Colegiul Economic Calarasi 80  M Stanescu Carmen
1 11 M2 Florea Cristina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Moisescu Daniela
1 11 M2 Mihu Daniela Colegiul Economic Calarasi 72    Tudor Ion
1 11 M2 Voicu Cristian Colegiul Economic Calarasi 62    Barbu Lucica
1 11 M2 Melinte David Colegiul Economic Calarasi 58    Stanescu Carmen
1 11 M2 Bordusanu Sorina Colegiul Economic Calarasi 57    Ionita Florica
1 11 M2 Geambazu Paul Colegiul Sandu Aldea Calarasi 53    Tudor Ion
1 11 M2 Voicu Alexandru Colegiul Economic Calarasi 48    Barbu Lucica
1 11 M2 Tutuianu Costin Colegiul Sandu Aldea Calarasi 46    Barbu Lucica
1 11 M2 Udrea Raluca Colegiul Sandu Aldea Calarasi 38    Neagu Constantin
1 12 M1 Muscalu Alexandru Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 95  1 Marin Viorica
1 12 M1 Samaru Victor Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 89  M Iscru Gabriela
1 12 M1 Zainea Ionela Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 87  M Iscru Gabriela
1 12 M1 Dumitru Mihaela Liceul Mihai Eminescu Calarasi 86  M Stoianovici Gheorghe
1 12 M1 Serghie Marina Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 86  M Marin Viorica
1 12 M1 Stanciu Elena Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 85  M Marin Viorica
1 12 M1 Negoita Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 80  M Marin Viorica
1 12 M1 Petcu Andreea Liceul Teoretic Mihai Eminescu Calarasi 74    Marin Viorica
1 12 M1 Parvescu Ana Maria Colegiul Economic Calarasi 59    Ionita Lucian
1 12 M1 Paduraru Miruna Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 40    Iscru Gabriela
1 12 M1 Schuler Adriana Colegiul Economic Calarasi 34    Ionita Lucian
1 12 M2 Tudorache Raluca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 97  1 Tudor Ion
1 12 M2 Ionita Bianca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Moisescu Daniela
1 12 M2 Popescu Maria Iuliana Colegiul Economic Calarasi 54    Ionita Florica
1 12 M2 Nedelcu Cristian Colegiul Sandu Aldea Calarasi 51    Tudor Ion
1 12 M2 Sofonea Adrian Colegiul Sandu Aldea Calarasi 42    Ionita Florica
1 12 M2 Stan Elena Simona Colegiul Economic Calarasi 37    Moisescu Daniela
2 1 Alexandru David Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Voicu Gigi Florenta
2 1 Buzduga Daria Colegiul Economic Calarasi 100  1 Voinea Mariana
2 1 Cirlogea Andrei Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Voicu Gigi Florenta
2 1 Fierea Adina Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Neagu Petronela
2 1 Florea Damaris Stefania Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Neagu Petronela
2 1 Geageac Daniela Georgiana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Neagu Petronela
2 1 Gheorghe Alexia Colegiul Economic Calarasi 100  1 Voinea Mariana
2 1 Minculescu Ovidiu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Voicu Gigi Florenta
2 1 Popescu Carmen Colegiul Economic Calarasi 100  1 Voinea Mariana
2 1 Tudor Camelia Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Neagu Petronela
2 1 Vasilescu Miruna Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Neagu Petronela
2 1 Vlad Alexandru Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Voicu Gigi Florenta
2 1 Vlad Ioana Colegiul Economic Calarasi 100  1 Voinea Mariana
2 1 Carjila Andrei Iustin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Voicu Gigi Florenta
2 1 Chirana Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Voicu Gigi Florenta
2 1 Coman Emanuela Colegiul Economic Calarasi 95  2 Voinea Mariana
2 1 Cucos Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Voicu Gigi Florenta
2 1 Dorobantu Adrian Iulian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Neagu Petronela
2 1 Gheorghe Miruna Colegiul Economic Calarasi 95  2 Voinea Mariana
2 1 Ionita Marian Colegiul Economic Calarasi 95  2 Voinea Mariana
2 1 Maxim Ioana Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Voicu Gigi Florenta
2 1 Stana Maria Gimnaziul Carol I Calarasi 95  2 Tanase Maria
2 1 State Horia Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Voicu Gigi Florenta
2 1 Zamfir Andreea Colegiul Economic Calarasi 95  2 Voinea Mariana
2 1 Coleasa Andrian Gimnaziul Carol I Calarasi 93  3 Tanase Maria
2 1 Ion Robert Georgian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  3 Voicu Gigi Florenta
2 1 Maereanu Anca Emilia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  3 Neagu Petronela
2 1 Marin Alexia Otilia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  3 Neagu Petronela
2 1 Savu Cristiana Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  3 Voicu Gigi Florenta
2 1 Caciulan Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Voicu Gigi Florenta
2 1 Dima Robert Gimnaziul Carol I Calarasi 90  3 Tanase Maria
2 1 Matei Ionela Colegiul Economic Calarasi 90  3 Voinea Mariana
2 1 Neagu Andrei Costin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Voicu Gigi Florenta
2 1 Patru Mihnea Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Voicu Gigi Florenta
2 1 Cernea Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Neagu Petronela
2 1 Nastasoiu Georgiana Larisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Neagu Petronela
2 1 Moise Clara Casiana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Voicu Gigi Florenta
2 1 Neagu Bianca Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Neagu Petronela
2 1 Vulpe Raluca Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Neagu Petronela
2 1 Pavel Andrei Gimnaziul Carol I Calarasi 78    Tanase Maria
2 1 Oprisan Vladimir Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Neagu Petronela
2 1 Stancu Ionut Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Neagu Petronela
2 1 Pistolea Andreea Colegiul Economic Calarasi 66    Voinea Mariana
2 2 Cioboata Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 99  1 Stanciu Silviana
2 2 Marin Sabina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  2 Ionescu Nicoleta
2 2 Tanase Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  2 Ionescu Angelica
2 2 Constantin Nichi Laurentiu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  2 Robescu Maria
2 2 Engelmann Philipp Scoala Mihai Viteazul Calarasi 97  2 Anghelina Georgica
2 2 Chirea Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 96  3 Anghelina Georgica
2 2 Dumitru Teodor Helikon Calarasi 96  3 Dionise Madalina
2 2 Manea Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  3 Ionescu Angelica
2 2 Enescu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 94  3 Stanciu Silviana
2 2 Craia Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Ionescu Angelica
2 2 Vasile Crina Colegiul Economic Calarasi 92  3 Radu Maria
2 2 Culea Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Ionescu Angelica
2 2 Mitrea Tudor Helikon Calarasi 91  3 Dionise Madalina
2 2 Constantin Alexia Stefania Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Robescu Maria
2 2 Florea Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Robescu Maria
2 2 Petre Amalia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Ionescu Nicoleta
2 2 Stoian Alexandra Helikon Calarasi 90  3 Dionise Madalina
2 2 Ghita Mihnea Helikon Calarasi 89  M Dionise Madalina
2 2 Popescu Andrei Colegiul Economic Calarasi 89  M Radu Maria
2 2 Cismaru Andrei Colegiul Economic Calarasi 88  M Radu Maria
2 2 Ionescu Antonia Briana Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 88  M Samara Angelica
2 2 Tudorache Cosmina Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Robescu Maria
2 2 Banica Daniel Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Zamfir Georgica
2 2 Baicu Silvia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 86  M Zamfir Georgica
2 2 Costache Irina Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Robescu Maria
2 2 Varban Edward Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Ionescu Angelica
2 2 Catrinoiu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Robescu Maria
2 2 Prepelita Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Ionescu Nicoleta
2 2 Ciocarlan Ana Helikon Calarasi 83  M Dionise Madalina
2 2 Fanache Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Ionescu Angelica
2 2 Melente Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Stanciu Silviana
2 2 Stauceanu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Ionescu Nicoleta
2 2 Dan Anca Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 81  M Samara Angelica
2 2 Florea Sabrina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Stanciu Silviana
2 2 Matac Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Nastasoiu Florina
2 2 Toneanu Livia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Ionescu Angelica
2 2 Manea Diana Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Robescu Maria
2 2 Rosu Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Ionescu Nicoleta
2 2 Stanciu Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Ionescu Angelica
2 2 Topologeanu Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Stanciu Silviana
2 2 Badea Lavinia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Stanciu Silviana
2 2 Balaban Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Stanciu Silviana
2 2 Nastase Ana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Nastasoiu Florina
2 2 Melente Irina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Robescu Maria
2 2 Patrascu Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Zamfir Georgica
2 2 Moroianu Robert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Ionescu Nicoleta
2 2 Floricescu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Nastasoiu Florina
2 2 Cristodor David Helikon Calarasi 72    Dionise Madalina
2 2 Munteanu Madalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Nastasoiu Florina
2 2 Simion Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Stanciu Silviana
2 2 Sarbu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Robescu Maria
2 2 Varghida Ianis Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Stanciu Silviana
2 2 Sergentu Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Robescu Maria
2 2 Visan Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Nastasoiu Florina
2 2 Dragan Albert Mario Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Robescu Maria
2 2 Feldioreanu Nicoleta Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Ionescu Nicoleta
2 2 Ghiliciu Albert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Stanciu Silviana
2 2 Miu Andra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Stanciu Silviana
2 2 Obirseanu Robert Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Robescu Maria
2 2 Lascu Raul Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Nastasoiu Florina
2 2 Baltac Stefan Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Alexandru Ion
2 2 Matei Daniel Gimnaziul Carol I Calarasi 66    Chipaila Mihai
2 2 Pauna Carmen Ioana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Robescu Maria
2 2 Salceanu Robert Ionut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Robescu Maria
2 2 Cruceru Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Nastasoiu Florina
2 2 Bonea Anca Colegiul Economic Calarasi 64    Radu Maria
2 2 Calin Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Robescu Maria
2 2 Croitoru Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Stanciu Silviana
2 2 Ion Alexandru Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Robescu Maria
2 2 Mitea Madalina Ioana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64   
2 2 Nedelcu Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Stanciu Silviana
2 2 Pierce Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Robescu Maria
2 2 Visan Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Stanciu Silviana
2 2 Matei Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Robescu Maria
2 2 Sofian Irina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Robescu Maria
2 2 Zardova Mario Helikon Calarasi 63    Dionise Madalina
2 2 Buzatu Ana-Maria Helikon Calarasi 62    Dionise Madalina
2 2 Butoi Alexandru Gimnaziul Carol I Calarasi 61    Chipaila Mihai
2 2 Basfalion Rares Helikon Calarasi abs    Dionise Madalina
2 2 Butoi Gabriel Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Chipaila Mihai
2 2 Buzduga Alina Colegiul Economic Calarasi abs    Radu Maria
2 2 Buzoianu Stefania Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Chipaila Mihai
2 2 Chiru Alexandru Florin Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Ion
2 2 Ciobanu Liliana Cezara Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Ion
2 2 Dumitru Maria Carmen Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Nastasoiu Florina
2 2 Gaina Mihai Teodor Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Ion
2 2 Horodniceanu Emanuela Helikon Calarasi abs    Dionise Madalina
2 2 Ionita Flavian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Ionescu Nicoleta
2 2 Iordache Marius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Nastasoiu Florina
2 2 Mihai Nicola Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Stanciu Silviana
2 2 Mihalache Iulia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Stanciu Silviana
2 2 Minea Razvan Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Chipaila Mihai
2 2 Mirea Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Ionescu Nicoleta
2 2 Nastase Stefania Carmen Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Ion
2 2 Neaga Liana Gabriela Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Ion
2 2 Nedelcu Cristian Georgian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Robescu Maria
2 2 Oprea Ciprian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Ionescu Nicoleta
2 2 Oprea Vladut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Robescu Maria
2 2 Pascu Zenovia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Ionescu Nicoleta
2 2 Popescu Florin Helikon Calarasi abs    Dionise Madalina
2 2 Porumb Alicia Colegiul Economic Calarasi abs    Radu Maria
2 2 Pricop Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Stanciu Silviana
2 2 Prodan Toni Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Nastasoiu Florina
2 2 Seghizzi Perla Colegiul Economic Calarasi abs    Radu Maria
2 2 Spir Denisa Helikon Calarasi abs    Dionise Madalina
2 2 Stefan Radu Marian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Ungureanu Elena
2 2 Tanase Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Ionescu Angelica
2 2 Tudor Georgiana Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Chipaila Mihai
2 2 Vlad Luca Colegiul Economic Calarasi abs    Radu Maria
2 2 Zizineanu Radu Helikon Calarasi abs    Dionise Madalina
2 3 Barbu Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 99  1 Panaitescu Petrina
2 3 Bornea Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 98  2 Paraschiv Anicuta
2 3 Nedelcu Alex Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  2 Berendei Luciana
2 3 Tudorache Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  2 Panaitescu Petrina
2 3 Cretu Vlad Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  3 Berendei Luciana
2 3 Marcu Razvan Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Berendei Luciana
2 3 Oprea Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Panaitescu Petrina
2 3 Bonea Maria Colegiul Economic Calarasi 91  3 Ianache Georgeta
2 3 Ene Izabela Stefania Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Alexandru Elena
2 3 Radutu Ana Maria Valentina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Berendei Luciana
2 3 Cuzeli Philip Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Panaitescu Petrina
2 3 Emanoil Teodor Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Florea Elena
2 3 Stoian Mihaela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Cojocaru Aurelia
2 3 Simion Vlad Liceul Mihai Eminescu Calarasi 87  M Paraschiv Anicuta
2 3 Tase Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Cojocaru Aurelia
2 3 Costea Nicusor Liceul Mihai Eminescu Calarasi 86  M Paraschiv Anicuta
2 3 Matei Alexandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 86  M Paraschiv Anicuta
2 3 Princea Iulian Helikon Calarasi 86  M Grama Livia
2 3 Ciuruc Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Panaitescu Petrina
2 3 Gheorghe Vlad Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Berendei Luciana
2 3 Groapa Mihaela Colegiul Economic Calarasi 84  M Ianache Georgeta
2 3 Corpade Robert Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Cojocaru Aurelia
2 3 Dedu Bianca Colegiul Economic Calarasi 83  M Ianache Georgeta
2 3 Prepelita Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Popescu Diana
2 3 Radu Rares Liceul Mihai Eminescu Calarasi 83  M Paraschiv Anicuta
2 3 Smaranda Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Panaitescu Petrina
2 3 Dinu Andra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 82  M Cojocaru Aurelia
2 3 Dragomir Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
2 3 Ganciulescu Catalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
2 3 Marcu Ioana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
2 3 Serban Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Vladau Mariana
2 3 Ferugean Roxana Helikon Calarasi 81  M Grama Livia
2 3 Moldoveanu Mirela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 81  M Antonache Stefania
2 3 Ianici Gabi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Panaitescu Petrina
2 3 Simion Nicoleta Colegiul Economic Calarasi 80  M Ianache Georgeta
2 3 Sincovici Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Ghicolescu Genica
2 3 Popa Larisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Popescu Diana
2 3 Tabarana Sabina Colegiul Economic Calarasi 79    Ianache Georgeta
2 3 Buzatu Ana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Ghicolescu Genica
2 3 Dobre Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Panaitescu Petrina
2 3 Dumitru Roxana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Panaitescu Petrina
2 3 Iosif Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Panaitescu Petrina
2 3 Samulescu Silviu Sebastian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Alexandru Elena
2 3 Stanciu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Panaitescu Petrina
2 3 Serb Ionut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Ghicolescu Genica
2 3 Petcu Robert Liceul Mihai Eminescu Calarasi 76    Paraschiv Anicuta
2 3 Moraru Carla Helikon Calarasi 75    Grama Livia
2 3 Pantilie Robert Gimnaziul Carol I Calarasi 75    Boerencu Maria
2 3 Belu Alexandru Ionut Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Alexandru Elena
2 3 Dragan Mihai Helikon Calarasi 74    Grama Livia
2 3 Neagu Sabrina Colegiul Economic Calarasi 74    Ianache Georgeta
2 3 Secareanu Elisa Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 74    Antonache Stefania
2 3 Serban Medeea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Panaitescu Petrina
2 3 Soos Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Panaitescu Petrina
2 3 Botoi Petronel Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Berendei Luciana
2 3 Buzatu Dan Valentin Gimnaziul Carol I Calarasi 72    Boerencu Maria
2 3 Mita Monica Liceul Mihai Eminescu Calarasi 72    Paraschiv Anicuta
2 3 Neagu Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Panaitescu Petrina
2 3 Nistor Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Ghicolescu Genica
2 3 Puisor Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Ghicolescu Genica
2 3 Ene Alexandru Bogdan Scoala Mihai Viteazul Calarasi 71    Alexandru Elena
2 3 Slujitoru Cristina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Vladau Mariana
2 3 Iosif Alexandru Nicusor Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Alexandru Elena
2 3 Miu Cosmina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Ghicolescu Genica
2 3 Paun Alexandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Cojocaru Aurelia
2 3 Radu Gabriela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 70    Chirila Ortansa
2 3 Raspop Andreea Ana Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Alexandru Elena
2 3 Alexandrescu Miruna Daria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Berendei Luciana
2 3 Radu Alexandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 69    Paraschiv Anicuta
2 3 Dan Ela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Ghicolescu Genica
2 3 Davidescu Luminita Helikon Calarasi 68    Grama Livia
2 3 Comnea Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Panaitescu Petrina
2 3 Dragusin Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67   
2 3 Grigore Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Panaitescu Petrina
2 3 Leonat Andreea Helikon Calarasi 67    Grama Livia
2 3 Dragan George Helikon Calarasi 66    Grama Livia
2 3 Pintilie Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Alexandru Elena
2 3 Petcu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Ghicolescu Genica
2 3 Cinea Iulius Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 63    Alexandru Elena
2 3 Gheorghe Gabriela Colegiul Economic Calarasi 63    Ianache Georgeta
2 3 Bucur Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Ghicolescu Genica
2 3 Bulgaru Tamara Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Alexandru Elena
2 3 Ispir Aida Colegiul Economic Calarasi 62    Ianache Georgeta
2 3 Lica-Mihai Stefan Adrian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Florea Elena
2 3 Vasile Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Ghicolescu Genica
2 3 Amzaru Antonia Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Chirila Ortansa
2 3 Beia Samira Colegiul Economic Calarasi abs    Gheorghiu Mihaela
2 3 Blebea Sebastian Colegiul Economic Calarasi abs    Gheorghiu Mihaela
2 3 Bob Iulia Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Elena
2 3 Chesaru Crina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Ghicolescu Genica
2 3 Cunesteanu Gabriel Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Boerencu Maria
2 3 Giurcan Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Panaitescu Petrina
2 3 Gramada Steluta Colegiul Economic Calarasi abs    Ianache Georgeta
2 3 Oroian Alberto Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Chirila Ortansa
2 3 Papan Florin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Chirila Ortansa
2 3 Pavelescu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Panaitescu Petrina
2 3 Petre Virgil Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Panaitescu Petrina
2 3 Puisor Damian Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Paraschiv Anicuta
2 3 Sofian Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Panaitescu Petrina
2 3 Tvardochlib Paul Helikon Calarasi abs    Grama Livia
2 4 Lotreanu Bianca Miruna Scoala Mircea Voda Calarasi 99  1 Dumitrascu Daniela
2 4 Papurica Ana Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 99  1 Similea Silvia
2 4 Paraschiv Theodor Vlad Liceul Mihai Eminescu Calarasi 99  1 Similea Silvia
2 4 Iordache Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  2 Zamfir Monica
2 4 Mihaila Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 98  2 Staicu Georgeta
2 4 Balea Catalin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  2 Zamfir Monica
2 4 Filip Fabian Gimnaziul Carol I Calarasi 97  2 Cristea Zizi
2 4 Simion Stefan Gimnaziul Carol I Calarasi 97  2 Cristea Zizi
2 4 Basa Florentina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 96  3 Similea Silvia
2 4 Burcea Malina Larisa Liceul Mihai Eminescu Calarasi 96  3 Similea Silvia
2 4 Cojocaru Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 96  3 Similea Silvia
2 4 Dobre Sebastian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 96  3 Staicu Georgeta
2 4 Dima Eduard Scoala Mihai Viteazul Calarasi 95  3 Staicu Georgeta
2 4 Visanescu Geanina Madalina Colegiul Economic Calarasi 95  3 Vulpoiu Melania
2 4 Bancu Cristian Georgian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 94  3 Gheorghe Ana
2 4 Zanfir Octavian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 94  3 Staicu Georgeta
2 4 Banica Mirela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  3 Ciuraru Meluta
2 4 Colacel Cristian Adrian Scoala Mircea Voda Calarasi 93  3 Dumitrascu Daniela
2 4 Angelescu Dan Gimnaziul Carol I Calarasi 92  3 Cristea Zizi
2 4 Anton Daria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Similea Silvia
2 4 Voinea Tania Cristiana Scoala Mircea Voda Calarasi 92  3 Dumitrascu Daniela
2 4 Andrian Cosmin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Zamfir Monica
2 4 Banescu Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Zamfir Monica
2 4 Marin Andreea Luiza Liceul Mihai Eminescu Calarasi 91  3 Similea Silvia
2 4 Dascalu Andrei Marin Scoala Mircea Voda Calarasi 90  3 Dumitrascu Daniela
2 4 Drumcea Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Radu Cristina
2 4 Marinciu Costi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Radu Cristina
2 4 Nache Alexandru Helikon Calarasi 90  3 Popescu Nicoleta
2 4 Niculescu Georgiana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 90  3 Similea Silvia
2 4 Boerescu Victorita Colegiul Economic Calarasi 89  M Beia Alina
2 4 Munteanu Bianca Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 89  M Grigore Laura
2 4 Hututui Catalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Radu Cristina
2 4 Barneata Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Radu Cristina
2 4 Oprea Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Staicu Georgeta
2 4 Jugureanu Robert Helikon Calarasi 86  M Popescu Nicoleta
2 4 Olaru Iris Liceul Mihai Eminescu Calarasi 86  M Similea Silvia
2 4 Dinca Alexandra Cristiana Scoala Mircea Voda Calarasi 85  M Dumitrascu Daniela
2 4 Prodan Iulian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Ciuraru Meluta
2 4 Stoica Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Sandulache Georgiana
2 4 Toader Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Staicu Georgeta
2 4 Vieru Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Radu Cristina
2 4 Baltac Sorana Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 83  M Grigore Laura
2 4 Gheorghe Mihaita Colegiul Economic Calarasi 83  M Beia Alina
2 4 Radovici Mihai Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Gheorghe Ana
2 4 Stroe Catalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Staicu Georgeta
2 4 Plesea Condratovici Lidia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 82  M Gheorghe Ana
2 4 Banateanu Cristiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Staicu Georgeta
2 4 Condrea Andreea Colegiul Economic Calarasi 81  M Beia Alina
2 4 Ghiunea Daria Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 81  M Grigore Laura
2 4 Ion Cosmina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Blebea Maria
2 4 Oruz Paul Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 81  M Jianu Valentina
2 4 Pedolu Carmen Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Staicu Georgeta
2 4 Balasa Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Blebea Maria
2 4 Colease Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Radu Cristina
2 4 Costea Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Radu Cristina
2 4 Cristache Craita Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Zamfir Monica
2 4 Ene Emilia Maria Scoala Mircea Voda Calarasi 80  M Dumitrascu Daniela
2 4 Popia Rajina Gimnaziul Carol I Calarasi 80  M Cristea Zizi
2 4 Udrea Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Radu Cristina
2 4 Achim Roberta Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Radu Cristina
2 4 Paris Razvan Helikon Calarasi 79    Popescu Nicoleta
2 4 Simion Sabin Alexandru Colegiul Economic Calarasi 79    Vulpoiu Melania
2 4 Aldea Mihai Liceul Mihai Eminescu Calarasi 78    Similea Silvia
2 4 Deacu Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Radu Cristina
2 4 Istrate Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Ciuraru Meluta
2 4 Mocanu Claudiu Cristian Scoala Mircea Voda Calarasi 78    Dumitrascu Daniela
2 4 Cazan Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Sandulache Georgiana
2 4 Constantin Costin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 77    Ciuraru Meluta
2 4 Manole Silvana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Sandulache Georgiana
2 4 Neculai Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Sandulache Georgiana
2 4 Ruse Ruxandra Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 77    Grigore Laura
2 4 Dumitru Mihai Gimnaziul Carol I Calarasi 76    Cristea Zizi
2 4 Badea Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Sandulache Georgiana
2 4 Cucu Theodora Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 75    Grigore Laura
2 4 Ivanciu Bianca Alexandra Colegiul Economic Calarasi 75    Vulpoiu Melania
2 4 Popia Evelyn Nicoleta Liceul Mihai Eminescu Calarasi 75    Similea Silvia
2 4 Ionita Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Staicu Georgeta
2 4 Marin Daniela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Sandulache Georgiana
2 4 Pestritu Rebeca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Radu Cristina
2 4 Trifan Stefan Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Ciuraru Meluta
2 4 Dulce Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Blebea Maria
2 4 Parapiru Alexandra Helikon Calarasi 73    Popescu Nicoleta
2 4 Bocioaga Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 72    Similea Silvia
2 4 Mitrea Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Sandulache Georgiana
2 4 Nitu Antonia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Zamfir Monica
2 4 Ionita Larisa Florina Scoala Mircea Voda Calarasi 70    Dumitrascu Daniela
2 4 Simion Ionela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Sandulache Georgiana
2 4 Telescu Oana Helikon Calarasi 68    Popescu Nicoleta
2 4 Dascal Claudia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 67    Ciuraru Meluta
2 4 Iordache Marius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Blebea Maria
2 4 Barbulescu Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Staicu Georgeta
2 4 Cristea Gabriela Lavinia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Ivan Tudorita
2 4 Lapadatu Cristina Alina Scoala Mircea Voda Calarasi 66    Dumitrascu Daniela
2 4 Zbengheci Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Ciuraru Meluta
2 4 Iancu Marius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Sandulache Georgiana
2 4 Micut Ana Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 65    Similea Silvia
2 4 Fasole Bianca Colegiul Economic Calarasi 64    Beia Alina
2 4 Moise Denis Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Sandulache Georgiana
2 4 Marian Atanasie Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Zamfir Monica
2 4 Pistolea Maria Elena Colegiul Economic Calarasi 63    Vulpoiu Melania
2 4 Iordan Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Radu Cristina
2 4 Mitea Alexandra Scoala Mircea Voda Calarasi 62    Dumitrascu Daniela
2 4 Panait Rares Liceul Mihai Eminescu Calarasi 62    Similea Silvia
2 4 Penu Teodor Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 62    Grigore Laura
2 4 Andrei Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Blebea Maria
2 4 Apostol Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Radu Cristina
2 4 Barbu Razvan Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Cristea Zizi
2 4 Craciun Adelina Colegiul Economic Calarasi abs    Beia Alina
2 4 Deacu Alexandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Ciuraru Meluta
2 4 Enache Andrei Colegiul Economic Calarasi abs   
2 4 Ileana Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Zamfir Monica
2 4 Mureseanu Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Radu Cristina
2 4 Radu Theodor Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Similea Silvia
2 4 Vrabie Alina Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Ciorcila Aurora
2 5 Dumitrascu Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 94  1 Ruse Gabriela
2 5 Garleanu Alexandru Scoala Helikon Calarasi 92  2 Marinache Tatiana
2 5 Popescu Robert Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  2 Bucuresteanu Luminita
2 5 Matei Grigorescu Karla Colegiul Economic Calarasi 90  3 Cioboata Georgeta
2 5 Pavel Mihaita Colegiul Economic Calarasi 90  3 Cioboata Georgeta
2 5 Banica Ana Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Ruse Gabriela
2 5 Ion Cristiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Ruse Gabriela
2 5 Stoian Dragos Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Ruse Gabriela
2 5 Amza Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Iordache Camelia
2 5 Mitea Laura Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Furtuna Sica
2 5 Musat Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Ruse Gabriela
2 5 Ciutacu Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi 87  M Costache Nela
2 5 Codarcea Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 86  M Ruse Gabriela
2 5 Banescu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Vlad Eugenia
2 5 Nae Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 85  M Costache Nela
2 5 Nitu Andreea Elena Liceul Mihai Eminescu Calarasi 85  M Costache Nela
2 5 Popa Nica Camil Colegiul Economic Calarasi 85  M Cioboata Georgeta
2 5 Saracila Silviana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Vlad Eugenia
2 5 Iosif Alexandru Mihai Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Ruse Gabriela
2 5 Leonte Oana Teodora Colegiul Economic Calarasi 84  M Ionita Lucian
2 5 Mihai Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Ruse Gabriela
2 5 Mitea Florin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Iordache Camelia
2 5 Sohan Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 84  M Pana Stelica
2 5 Dobre Andrei Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Ruse Gabriela
2 5 Ghica Bianca Scoala Mircea Voda Calarasi 82  M Dabu Carmen
2 5 Munteanu Horia Liceul Neagoe Basarab Oltenita 82  M Cucuianu Marita
2 5 Stoian Catalina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 82  M Ciupea Relu
2 5 Vasilache Ligia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Cataros Aurelia
2 5 Dragan Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 81  M Pirvan Mirela
2 5 Opritescu Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ruse Gabriela
2 5 Topoloaga Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Olaru Adriana
2 5 Chirica Mihai Liceul Neagoe Basarab Oltenita 80  M Cucuianu Marita
2 5 Ionita Antonia Colegiul Economic Calarasi 80  M Cioboata Georgeta
2 5 Oltenacu Cosmin Daniel Liceul Mihai Eminescu Calarasi 80  M Costache Nela
2 5 Donciu Daniela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Ruse Gabriela
2 5 Dumitrescu Radu Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Ruse Gabriela
2 5 Gavrila Carmen Scoala Mircea Voda Calarasi 79    Dabu Carmen
2 5 Ion Mihnea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Furtuna Sica
2 5 Lazar Laura Scoala Helikon Calarasi 79    Marinache Tatiana
2 5 Nistor Madalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Ruse Gabriela
2 5 Paun Adriana Colegiul Economic Calarasi 79    Cioboata Georgeta
2 5 Ruse Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Vlad Eugenia
2 5 Vasile Daniela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 79    Marculescu Mihaela
2 5 Serban Nicusor Eduard Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Vlad Eugenia
2 5 Tugui Ciprian Liceul Neagoe Basarab Oltenita 78    Cucuianu Marita
2 5 Barbu Robert Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 77    Marculescu Adrian
2 5 Bold Mihai Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 77    Pana Stelica
2 5 Constantin Silviu Cristian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 77    Costache Nela
2 5 Dalimon Iarina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 77    Ruse Gabriela
2 5 Ghita Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Iordache Camelia
2 5 Ivanciu George Scoala Mihai Viteazul Calarasi 77    Ruse Gabriela
2 5 Pantile Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 77    Furtuna Sica
2 5 Stancu Mihai Cristian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 77    Costache Nela
2 5 Enciu Raluca Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 76    Costache Nela
2 5 Ivan Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Ruse Gabriela
2 5 Latcan Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Ruse Gabriela
2 5 Minea Adrian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Ruse Gabriela
2 5 Stefan Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Iordache Camelia
2 5 Tapalan Georgiana Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 76    Bucuresteanu Luminita
2 5 Toader Andreea Colegiul Economic Calarasi 76    Cioboata Georgeta
2 5 Bucsa - Miron Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 75    Bucuresteanu Luminita
2 5 Bulgareanu Bogdan Liceul Mihai Eminescu Calarasi 75    Costache Nela
2 5 Costache Claudiu Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 75    Petre Mirela
2 5 Dobre Miruna Elena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 75    Ruse Gabriela
2 5 Iordache Costin Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 75    Bucuresteanu Luminita
2 5 Nica Tiberiu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 75    Ruse Gabriela
2 5 Vasile Cristina Colegiul Economic Calarasi 75    Cioboata Georgeta
2 5 Iatan Andrei Liceul Neagoe Basarab Oltenita 74    Cucuianu Marita
2 5 Lica Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Iordache Camelia
2 5 Oloianu Monica Scoala Mircea Voda Calarasi 74    Dabu Carmen
2 5 Petrache Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Vlad Eugenia
2 5 Tisianu Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Furtuna Sica
2 5 Turlui Sergiu Laurentiu Liceul Mihai Eminescu Calarasi 74    Costache Nela
2 5 Nedelcu Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi 73    Costache Nela
2 5 Tescu Diana Gabriela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Ruse Gabriela
2 5 Balan Ioana Alina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 72    Costache Nela
2 5 Matei Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Olaru Adriana
2 5 Mica Bogdan Liceul Neagoe Basarab Oltenita 72    Cucuianu Marita
2 5 Niculescu Ioan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Constantin Adriana
2 5 Popescu Catalin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Vlad Eugenia
2 5 Stoian Alexandra Colegiul Economic Calarasi 72    Cioboata Georgeta
2 5 Andronescu Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda 71    Dumitru Veronica
2 5 Gheorghe Diana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 71    Costache Nela
2 5 Minea Cristinel Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 71    Buzoianu Olga
2 5 Petcu Roxana Gimnaziul Carol I Calarasi 71    Furtuna Sorin
2 5 Soare Nicoleta Liceul Neagoe Basarab Oltenita 71    Cucuianu Marita
2 5 Tanase Florentina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 71    Ciupea Relu
2 5 Dragoman Alin Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 70    Ciobanu Sanuta
2 5 Gavrilescu Ana Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
2 5 Musat Georgiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70   
2 5 Ruse Teodora Liceul Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
2 5 Stefanescu Ciprian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Iordache Camelia
2 5 Varghida Razvan Stefan Liceul Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
2 5 Dobre Stelica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Constantin Adriana
2 5 Parvu Denisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Iordache Camelia
2 5 Belu Claudia Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 68    Costache Nela
2 5 Bunea Cristian Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 68    Petre Mirela
2 5 Costiner Smaranda Gimnaziul Carol I Calarasi 68    Furtuna Sorin
2 5 Gherghinciu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Olaru Adriana
2 5 Margarit Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 68    Pana Stelica
2 5 Radu Delia Roxana Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 68    Mirici Anca
2 5 Judeanu Iulia Liceul Mihai Eminescu Calarasi 67    Costache Nela
2 5 Mihai Iulia Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 67    Ciobanu Sanuta
2 5 Nicola Violeta Scoala Helikon Calarasi 67    Marinache Tatiana
2 5 Avram Teodora Maria Scoala Helikon Calarasi 66    Marinache Tatiana
2 5 Iordache Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Olaru Adriana
2 5 Tanase Daniela Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 66    Ciupea Relu
2 5 Valsan Petronel Daniel Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu 66    Chivu Gabriela
2 5 Costea Ioana Daniela Liceul Mihai Eminescu Calarasi 65    Costache Nela
2 5 Dumitrache Simona Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Iordache Camelia
2 5 Muscalu Ionela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 65    Bornea Cristina
2 5 Surdu Roberta Liceul Neagoe Basarab Oltenita 65    Cucuianu Marita
2 5 Beja Razvan Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 64    Pana Stelica
2 5 Casleanu Irina Liceul Neagoe Basarab Oltenita 64    Cucuianu Marita
2 5 Nicola Eduard Liceul Mihai Eminescu Calarasi 64    Costache Nela
2 5 Valsan Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Iordache Camelia
2 5 Anghel Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 63    Ciobanu Sanuta
2 5 Bobarnac Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Vlad Eugenia
2 5 Ghita Raul Colegiul Economic Calarasi 63    Cioboata Georgeta
2 5 Moga Iustin Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 63    Pana Stelica
2 5 Radu Maria Liceul Neagoe Basarab Oltenita 63    Cucuianu Marita
2 5 Rusa Catrinel Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 63    Ciobanu Sanuta
2 5 Simion Radu Adrian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 63    Costache Nela
2 5 Cotinescu Evelina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Vlad Eugenia
2 5 Danciu Adela Elena Liceul Mihai Eminescu Calarasi 62    Costache Nela
2 5 Dumitrache Maria Liceul Neagoe Basarab Oltenita 62    Cucuianu Marita
2 5 Melente Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 62    Pirvan Mirela
2 5 Nechita Sabrina Scoala Mircea Voda Calarasi 62    Dabu Carmen
2 5 Iancu Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 61    Pana Stelica
2 5 Alecu Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 5 Boierescu Miruna Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
2 5 Bucur Andreea Scoala Mircea Voda Calarasi abs    Dabu Carmen
2 5 Catalina Andra Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
2 5 Chiru Fehmi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 5 Cinaru Mariana Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti abs    Pirvan Mirela
2 5 Ciulinaru Tomita Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Marculescu Adrian
2 5 Clopot Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
2 5 Curea Sabina Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
2 5 Deacu Adrian Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
2 5 Dima Daniel Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
2 5 Dobre Roxana Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
2 5 Dragan Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 5 Drumea Mihaela Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
2 5 Dumitrescu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti abs    Pirvan Mirela
2 5 Dumitru Mihnea Stefan Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 5 Florea Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 5 Gogolos Alexandra Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Furtuna Sorin
2 5 Ionita Adelina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 5 Jecu Mirela Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti abs    Pirvan Mirela
2 5 Mihailidis Ana Maria Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 5 Musa Nicolas Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
2 5 Nasiu Nicoleta Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 5 Paceagiu Anca Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi abs    Pana Stelica
2 5 Paraschiv Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
2 5 Pasca Marina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Buzoianu Olga
2 5 Picu Alin Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Marculescu Adrian
2 5 Plange Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
2 5 Popescu Emilian Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 5 Porgras Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
2 5 Radu Cristian Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
2 5 Stan Beatrice Scoala Mircea Voda Calarasi abs    Dabu Carmen
2 5 Stan Ionut Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
2 5 Stoica Virgil Cristian Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 5 Stoican Ilie Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 5 Tache Daniela Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti abs    Pirvan Mirela
2 5 Tenea Diana Scoala Helikon Calarasi abs    Marinache Tatiana
2 5 Tudor Alina Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Furtuna Sorin
2 5 Vasile Valentina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Mirici Anca
2 5 Vlad Anamaria Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
2 5 Voinea Razvan Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Buzoianu Olga
2 5 Zamfir Bianca Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita abs    Ciobanu Sanuta
2 5 Zidaru Madalina Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti abs    Pirvan Mirela
2 6 Vlad Radu Mihai Colegiul Economic Calarasi 98  1 Barbu Lucica
2 6 Belu Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 94  2 Constantin Adriana
2 6 Alecu Alexandra Scoala Mircea Voda Calarasi 91  3 Viciu Lucia
2 6 Bigan Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 91  3 Costache Nela
2 6 Dorobantu Laura Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Iordache Camelia
2 6 Enache Marina Colegiul Economic Calarasi 90  3 Barbu Lucica
2 6 Radu Roxana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Cataros Aurelia
2 6 Culea Horia Liceul Mihai Eminescu Calarasi 89  M Costache Nela
2 6 Onofrei Adina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 89  M Costache Nela
2 6 Bichis Horia Colegiul Economic Calarasi 88  M Barbu Lucica
2 6 Marin Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Iordache Camelia
2 6 Neagu Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Cataros Aurelia
2 6 Salami Sara Liceul Mihai Eminescu Calarasi 88  M Costache Nela
2 6 Visan Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Furtuna Sica
2 6 Chibrit Isabel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Vlad Eugenia
2 6 Dorobantu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Iordache Camelia
2 6 Marin Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Iordache Camelia
2 6 Nabargeac Sebastian Scoala Mircea Voda Calarasi 87  M Viciu Lucia
2 6 Cnal Iosif Liceul Mihai Eminescu Calarasi 86  M Costache Nela
2 6 Banciu Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Vlad Eugenia
2 6 Constantin Emanuela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Furtuna Sica
2 6 Gusaceanu Iolanda Liceul Mihai Eminescu Calarasi 85  M Costache Nela
2 6 Ion Cristina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Constantin Adriana
2 6 Ionescu Antonio Liceul Neagoe Basarab Oltenita 85  M Cucuianu Marita
2 6 Toma Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi 85  M Costache Nela
2 6 Zaharia Constantin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Cataros Aurelia
2 6 Costachescu Stefan Colegiul Economic Calarasi 84  M Barbu Lucica
2 6 Cotea Lavinia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Constantin Adriana
2 6 Dobre Elena Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Cataros Aurelia
2 6 Savin Alin Colegiul Economic Calarasi 84  M Barbu Lucica
2 6 Toader Iuliana Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 84  M Pirvan Mirela
2 6 Baboi Catalin Gimnaziul Carol I Calarasi 83  M Predoiu Eugen
2 6 Bogatu Mihai Liceul Neagoe Basarab Oltenita 83  M Cucuianu Marita
2 6 Marian Antonie Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Cataros Aurelia
2 6 Moise Andrei Colegiul Economic Calarasi 83  M Barbu Lucica
2 6 Vasilache Dana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Bucuresteanu Luminita
2 6 Buzea Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 82  M Nistor Cornelia
2 6 Cioraneanu Raluca Liceul Mihai Eminescu Calarasi 81  M Costache Nela
2 6 Grigore Andreea Colegiul Economic Calarasi 81  M Barbu Lucica
2 6 Radovici George Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Ruse Gabriela
2 6 Radu Maria Colegiul Economic Calarasi 80  M Barbu Lucica
2 6 Bordei Ruxandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 79    Costache Nela
2 6 Cringasu Vlad Liceul Neagoe Basarab Oltenita 79    Cucuianu Marita
2 6 Florea Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Olaru Adriana
2 6 Gutan Daniela Liceul Neagoe Basarab Oltenita 79    Cucuianu Marita
2 6 Mitan Elena Liceul Neagoe Basarab Oltenita 79    Cucuianu Marita
2 6 Mocanu-Vasile Claudiu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Bucuresteanu Luminita
2 6 Porumbel Cristina Scoala Mircea Voda Calarasi 79    Viciu Lucia
2 6 Radu Alexandra Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 79    Bornea Cristina
2 6 Barbu Ionut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Olaru Adriana
2 6 Constantin Miruna Ioana Scoala Helikon Calarasi 78    Marinache Tatiana
2 6 Ganciulescu Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Ruse Gabriela
2 6 Scurtu Daniela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Vlad Eugenia
2 6 Constantin Catalin Andreas Liceul Mihai Eminescu Calarasi 76    Costache Nela
2 6 Dumitru Andreea Raluca Scoala Helikon Calarasi 76    Marinache Tatiana
2 6 Nicolae Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Iordache Camelia
2 6 Popa Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 76    Costache Nela
2 6 Rusu Mihaela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 76    Bornea Cristina
2 6 Dragomir Liviu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Iordache Camelia
2 6 Gaman Adriana Liceul Neagoe Basarab Oltenita 75    Cucuianu Marita
2 6 Ispas Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 75    Ciobanu Sanuta
2 6 Marinescu Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 75    Ciobanu Sanuta
2 6 Radu Sebastian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 75    Costache Nela
2 6 Vladoiu Mara Colegiul Economic Calarasi 75    Barbu Lucica
2 6 Gruianu Adelina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Cataros Aurelia
2 6 Mihai Aura Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 73    Iordache Camelia
2 6 Paraschiv Alexandru Colegiul Economic Calarasi 73    Ionita Lucian
2 6 Pricop Roxana Colegiul Economic Calarasi 73    Barbu Lucica
2 6 Sisman Cosmin Colegiul Economic Calarasi 73    Ionita Lucian
2 6 Stan Daniela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Bucuresteanu Luminita
2 6 Toma Elena Scoala Mircea Voda Calarasi 73    Viciu Lucia
2 6 Cojocaru Corina Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu 72    Chivu Gabriela
2 6 Cristescu Bianca Gimnaziul Carol I Calarasi 72    Predoiu Eugen
2 6 Dobre Alexandru Gimnaziul Carol I Calarasi 72    Predoiu Eugen
2 6 Radacina Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 72    Cataros Aurelia
2 6 Badea Valentin Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 71    Nitu Ruxandra
2 6 Paicu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Cataros Aurelia
2 6 Meseseanu Miruna Liceul Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
2 6 Nicolae Robert Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 70    Pirvan Mirela
2 6 Pascu Daniel Scoala Mircea Voda Calarasi 70    Viciu Lucia
2 6 Serban Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Cataros Aurelia
2 6 Iordache Miruna Liceul Mihai Eminescu Calarasi 69    Costache Nela
2 6 Munteanu Emilian Gimnaziul Carol I Calarasi 69    Predoiu Eugen
2 6 Osman Sezen Scoala Mihai Viteazul Calarasi 69    Bucuresteanu Luminita
2 6 Stoian Raluca Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 69    Bornea Cristina
2 6 Birsan Raluca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 68    Ruse Gabriela
2 6 Constantin Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Iordache Camelia
2 6 Ivascu Alexandru Gimnaziul Carol I Calarasi 68    Predoiu Eugen
2 6 Dan Mihai Cristian Liceul Neagoe Basarab Oltenita 67    Cucuianu Marita
2 6 Manea Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Vlad Eugenia
2 6 Mihai Fabian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Constantin Adriana
2 6 Tamaianu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Vlad Eugenia
2 6 Ivascu George Liceul Neagoe Basarab Oltenita 66    Cucuianu Marita
2 6 Manolache Sebastian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 66    Bornea Cristina
2 6 Stoian Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Olaru Adriana
2 6 Anghelescu Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 64    Furtuna Sica
2 6 Ciuraru Oana Liceul Neagoe Basarab Oltenita 64    Cucuianu Marita
2 6 Georgescu Dorin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Cataros Aurelia
2 6 Cotofana Maria Liceul Neagoe Basarab Oltenita 63    Cucuianu Marita
2 6 Chibrit Florentina Scoala Mircea Voda Calarasi 62    Viciu Lucia
2 6 Luca Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Olaru Adriana
2 6 Panciu Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Iordache Camelia
2 6 Paraschiv Octavian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 62    Costache Nela
2 6 Petrescu Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Vlad Eugenia
2 6 Sandulachi Catalin Iulian Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu 62    Chivu Gabriela
2 6 Caloeanu Angelica Oana Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu 61    Chivu Gabriela
2 6 Oprea Vlad Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 61    Ciobanu Sanuta
2 6 Sibiceanu Catalina Oana Scoala Helikon Calarasi 61    Marinache Tatiana
2 6 Andrei Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 6 Avram Roxana Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Neata Marin
2 6 Avram Tony Scoala Mircea Voda Calarasi abs    Viciu Lucia
2 6 Banciu Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 6 Bodeanu Mariana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Bornea Cristina
2 6 Costache Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 6 Dinu Alina Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Ruse Gabriela
2 6 Gheorghe Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 6 Luca Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 6 Mita Bianca Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 6 Moroianu Alexandru Stefan Scoala Helikon Calarasi abs    Marinache Tatiana
2 6 Neagu Stefania Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 6 Nedelcu Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 6 Oana Madalina Scoala Helikon Calarasi abs    Marinache Tatiana
2 6 Panait Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Furtuna Sica
2 6 Samoila Vlad Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 6 Spiridon Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 6 Stoian Iulia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
2 6 Stroe Ana Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 6 Stroe Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 6 Timcea Ionut Catalin Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 6 Tonciu Teodora Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti abs    Pirvan Mirela
2 6 Vasile Bianca Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 6 Vlasceanu Adrian Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 7 Chirea Miruna Scoala Mihai Viteazul Calarasi 98  1 Ruse Gabriela
2 7 Fulga Malina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  1 Constantin Adriana
2 7 Tuta Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  1 Neagu Ecaterina
2 7 Codarcea Edward Scoala Mihai Viteazul Calarasi 96  2 Ruse Gabriela
2 7 Marica Daniela Colegiul Economic Calarasi 95  2 Ionita Lucian
2 7 Serban Mario Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Constantin Adriana
2 7 Serban Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 94  3 Costache Nela
2 7 Gaidamut Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  3 Ruse Gabriela
2 7 Gradea Ioana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  3 Ruse Gabriela
2 7 Dragu Oana Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 92  3 Pirvan Mirela
2 7 Harton Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3
2 7 Ilie Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Neagu Ecaterina
2 7 Neagu Ana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Neagu Ecaterina
2 7 Tanase Ovidiu Colegiul Economic Calarasi 90  3 Ionita Lucian
2 7 Cimpulungeanu Ina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Ruse Gabriela
2 7 Ciupitu Dennis Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 89  M Mirici Anca
2 7 Dobre Alexandru Scoala de Arte si Meserii nr. 2 Borcea Borcea 89  M Dobre Maria Doina
2 7 Neaga Marilena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Ruse Gabriela
2 7 Tudose Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Iordache Camelia
2 7 Zirna Gabriel Scoala de Arte si Meserii nr. 2 Borcea Borcea 89  M Dobre Maria Doina
2 7 Catana Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Ruse Gabriela
2 7 Mihai Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Ruse Gabriela
2 7 Ariciu Cristina Gimnaziul Carol I Calarasi 87  M Furtuna Sorin
2 7 Iorga Miruna Colegiul Economic Calarasi 87  M Ionita Lucian
2 7 Stan Elena Scoala Mircea Voda Calarasi 87  M Dabu Carmen
2 7 Voicu Cosmin Scoala Mircea Voda Calarasi 87  M Dabu Carmen
2 7 Iosif Sandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 86  M Ruse Gabriela
2 7 Rasuceanu Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 86  M Nistor Cornelia
2 7 Tutuianu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Vlad Eugenia
2 7 Cazacu Radu Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 85  M Nistor Cornelia
2 7 Radu Anca Gimnaziul Carol I Calarasi 84  M Furtuna Sorin
2 7 Deacu Mirel Baver Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 83  M Buzoianu Olga
2 7 Stefan Ovidiu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Neagu Ecaterina
2 7 Neagu Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Constantin Adriana
2 7 Botan Iulia Gimnaziul Carol I Calarasi 80  M Furtuna Sorin
2 7 Mihalteanu Oana Colegiul Economic Calarasi 80  M Ionita Lucian
2 7 Stan Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Constantin Adriana
2 7 Cretu Raluca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Ruse Gabriela
2 7 Achim Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 78    Pana Stelica
2 7 Banescu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Neagu Ecaterina
2 7 Manea Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Ruse Gabriela
2 7 Paraschiv Ioan Marius Liceul Neagoe Basarab Oltenita 78    Cucuianu Marita
2 7 Balan Adrian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Iordache Camelia
2 7 Cretu Radu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Constantin Adriana
2 7 Ghioca Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 77    Nistor Cornelia
2 7 Ene Luminita Colegiul Economic Calarasi 76    Cioboata Georgeta
2 7 Marin Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Constantin Adriana
2 7 Neferu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 76    Nistor Cornelia
2 7 Serban Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Neagu Ecaterina
2 7 Furtuna Rita Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Neagu Ecaterina
2 7 Lica Mariana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 75    Marculescu Mihaela
2 7 Manda Denisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 75    Neagu Ecaterina
2 7 Tudor Mihail Gimnaziul Carol I Calarasi 75    Furtuna Sorin
2 7 Iorga Mircea Teodor Liceul Neagoe Basarab Oltenita 74    Cucuianu Marita
2 7 Pavel Alin Gimnaziul Carol I Calarasi 73    Furtuna Sorin
2 7 Coman Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Constantin Adriana
2 7 Cretu Elena Scoala Mircea Voda Calarasi 71    Dabu Carmen
2 7 Stoica Elisa Liceul Mihai Eminescu Calarasi 71    Costache Nela
2 7 Nastase Lucian Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 70    Pirvan Mirela
2 7 Puisor Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 69    Costache Nela
2 7 Dumitru Madalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Iordache Camelia
2 7 Mircea Leonard Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Constantin Adriana
2 7 Paunescu Silvia Colegiul Economic Calarasi 68    Ionita Lucian
2 7 Prodan Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 68    Ruse Gabriela
2 7 Coman Alina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 66    Bornea Cristina
2 7 Manole Madalina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 66    Bornea Cristina
2 7 Perpeleac Iuliana Scoala Mircea Voda Calarasi 66    Dabu Carmen
2 7 Voicu Casiana Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Bucuresteanu Luminita
2 7 Zeciu Elena Colegiul Economic Calarasi 66    Cioboata Georgeta
2 7 Ion Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Iordache Camelia
2 7 Stanimir Andrei Liceul Neagoe Basarab Oltenita 64    Cucuianu Marita
2 7 Barbu Calin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 63    Marculescu Mihaela
2 7 Crivat Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Neagu Ecaterina
2 7 Frasin Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Constantin Adriana
2 7 Andonii Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
2 7 Barbuceanu Oana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 7 Boldea Alexandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Bucuresteanu Luminita
2 7 Coman Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 7 Constantin Mihaela Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 7 Cretu Ionut Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Vlad Eugenia
2 7 Danila Claudia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 7 Dragan Sebastian Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
2 7 Draghici Diana Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
2 7 Dragomir Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 7 Dumitru Iuliana Elena Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 7 Gorneanu Mihai Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
2 7 Grigore Georgiana Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
2 7 Grigoruta Adrian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 7 Manole Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 7 Mucerniuc Raluca Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
2 7 Munteanu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
2 7 Olteanu Bianca Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
2 7 Paraschiv Mariana Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
2 7 Radu Costin Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
2 7 Radu Daniela Gabriela Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 7 Radu Doinita Mihaela Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Modelu Modelu abs    Chivu Gabriela
2 7 Ratoi Oana Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
2 7 Sarapciu Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
2 7 Stan Sebastian Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Bucuresteanu Luminita
2 7 Toma Diandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 7 Zangurescu Minodora Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
2 8 Chiriac Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 98  1 Costache Nela
2 8 Niculescu Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  2 Cataros Aurelia
2 8 Bobica Alexandra Gimnaziul Carol I Calarasi 94  2 Predoiu Eugen
2 8 Gorneanu Andrei Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 94  2 Ciupea Relu
2 8 Rusu Bogdan Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 93  3 Ciupea Relu
2 8 Latcan Eduard Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Ruse Gabriela
2 8 Plesea Condratovici Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Ruse Gabriela
2 8 Deculescu Stefan Liceul Mihai Eminescu Calarasi 89  M Costache Nela
2 8 Basa Adrian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 88  M Costache Nela
2 8 Leonte Iulia Colegiul Economic Calarasi 88  M Barbu Lucica
2 8 Moga Bianca Gimnaziul Carol I Calarasi 87  M Predoiu Eugen
2 8 Feraru Robert Gimnaziul Carol I Calarasi 86  M Predoiu Eugen
2 8 Olteanu Anca Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 85  M Bornea Cristina
2 8 Alecu Ana-Maria Colegiul Economic Calarasi 84  M Barbu Lucica
2 8 Dedu Georgiana Colegiul Economic Calarasi 83  M Barbu Lucica
2 8 Niculescu Stefan Aurelian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 83  M Costache Nela
2 8 Radu Cosmin Ionut Liceul Mihai Eminescu Calarasi 83  M Costache Nela
2 8 Veizu Ileana Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 83  M Buzoianu Olga
2 8 Neagu Alina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 80  M Bornea Cristina
2 8 Parschivescu Arlena Scoala cu clasele I-VIII nr. 2 Oltenita Oltenita 80  M Nistor Cornelia
2 8 Voinea Madalina Gimnaziul Carol I Calarasi 80  M Predoiu Eugen
2 8 Amzaru Elena Colegiul Economic Calarasi 79    Barbu Lucica
2 8 Chiriac Amedeo Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Iordache Camelia
2 8 Chirita Miruna Colegiul Economic Calarasi 78    Barbu Lucica
2 8 Cotac Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Ruse Gabriela
2 8 Alecu Bianca Marina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 77    Costache Nela
2 8 Brisan Mircea Mihail Liceul Mihai Eminescu Calarasi 77    Costache Nela
2 8 Dumitrescu Gabriela Colegiul Economic Calarasi 76    Barbu Lucica
2 8 Nicolae Madalina Cornelia Liceul Mihai Eminescu Calarasi 76    Costache Nela
2 8 Baicu Laura Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Ruse Gabriela
2 8 Munteanu Georgian Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Predoiu Eugen
2 8 Tudorache Andrei Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Predoiu Eugen
2 8 Melente Cristina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 73    Buzoianu Olga
2 8 Nicolescu Daniel Colegiul Economic Calarasi 73    Barbu Lucica
2 8 Buzoianu Stefan Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 72    Pirvan Mirela
2 8 Ghetu Maria Colegiul Economic Calarasi 72    Barbu Lucica
2 8 Ispir Cezar Colegiul Economic Calarasi 72    Barbu Lucica
2 8 Popa Claudiu Gabriel Liceul Mihai Eminescu Calarasi 72    Costache Nela
2 8 Chiru Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Iordache Camelia
2 8 Oruz Adrian Scoala cu clasele I-VIII Stefan Voda Stefan Voda 71    Petre Mirela
2 8 Barsan Alexandra Colegiul Economic Calarasi 70    Barbu Lucica
2 8 Botea Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
2 8 Buga Georgiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Ruse Gabriela
2 8 Cinaru Georgiana Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Ciocanesti Ciocanesti 70    Pirvan Mirela
2 8 Cornea Andreea Colegiul Economic Calarasi 70    Barbu Lucica
2 8 Dobre Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Iordache Camelia
2 8 Dragan Miruna Valentina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Ruse Gabriela
2 8 Fierea Daniela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Iordache Camelia
2 8 Nutu Iulian Ioan Liceul Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
2 8 Oprea Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Ruse Gabriela
2 8 Stoicescu Gabriel Liceul Mihai Eminescu Calarasi 70    Costache Nela
2 8 Ionescu Silviu Liceul Mihai Eminescu Calarasi 69    Costache Nela
2 8 Dutu Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 68    Costache Nela
2 8 Dinca Alina Colegiul Economic Calarasi 67    Barbu Lucica
2 8 Dragan Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 67    Ruse Gabriela
2 8 Samoila Horia Constantin Liceul Mihai Eminescu Calarasi 67    Costache Nela
2 8 Zainea Laura Colegiul Economic Calarasi 67    Barbu Lucica
2 8 Catana Dominic Colegiul Economic Calarasi 66    Barbu Lucica
2 8 Pescarasu Andrei Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 66    Ciupea Relu
2 8 Stefanchievici Adriana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 64    Marculescu Mihaela
2 8 Bordeeanu Mirela Scoala Mircea Voda Calarasi 63    Dabu Carmen
2 8 Pletea Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Vlad Eugenia
2 8 Vasile Clara Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Vlad Eugenia
2 8 Cojocaru Adela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Ruse Gabriela
2 8 Dragomir Anca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Ruse Gabriela
2 8 Vlad Aureliana Colegiul Economic Calarasi 62    Barbu Lucica
2 8 Cimbala Sabina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 61    Ruse Gabriela
2 8 Achim Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 8 Anghel Alexandru Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Arpasanu Ana-Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
2 8 Barbu Andreea Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Clinci Oana Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Cojocaru Catalin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 8 Dinu George Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 8 Dinu George Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Dobre Emilia Scoala Mircea Voda Calarasi abs    Dabu Carmen
2 8 Domnica Marius Catalin Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 8 Dumitrache Mihnea Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
2 8 Eftemie Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
2 8 Eftimie Andreea Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Buzoianu Olga
2 8 Florea Iulia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
2 8 Gheorghe Cristina Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Ghita Lavinia Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 8 Hamzu Cosmin Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Ionescu Ioana Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Lascu Andreea Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 8 Manole Antonia Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 8 Marinescu Adriana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Vlad Eugenia
2 8 Munteanu Daniel Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 8 Popa Dan Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
2 8 Radu Diana Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Raiu Mihai Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Bornea Cristina
2 8 Sofronie Alexandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 8 Solomon Andra Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Stan Gabriela Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
2 8 Stoica Mihnea Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
2 8 Vilsan Iulia Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 8 Vlad Florentina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 8 Vladulescu Alexandru Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
2 8 Voinea Alexandru Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 9 M1 Costachescu Irina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 97  1 Marinache Dan
2 9 M1 Cana Baicu Cosmin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 96  2 Marinache Dan
2 9 M1 Popescu Bianca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 95  3 Marinache Dan
2 9 M1 Radu Veronica Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 95  3 Marinache Dan
2 9 M1 Silivestru Ana Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 93  3 Marinache Dan
2 9 M1 Popa Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 91  3 Marinache Dan
2 9 M1 Bucuresteanu Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Marinache Dan
2 9 M1 Iorga Rodica Liceul Mihai Eminescu Calarasi 88  M Vasile Gheorghe
2 9 M1 Iordache Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 87  M Marinache Dan
2 9 M1 Cristea Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Marinache Dan
2 9 M1 Nedelcu Georgiana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 85  M Vasile Gheorghe
2 9 M1 Gheorghe Cosmin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 84  M Marinache Dan
2 9 M1 Iancu Stefan Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Marinache Dan
2 9 M1 Sandu Ruxandra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Marinache Dan
2 9 M1 Deculescu Catalina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 82  M Marinache Dan
2 9 M1 Ilie Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 82  M Marinache Dan
2 9 M1 Cretu Luminita Liceul Mihai Eminescu Calarasi 81  M Marin Viorica
2 9 M1 Ignat Elena Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 80  M Marinache Dan
2 9 M1 Serban Roxana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Marinache Dan
2 9 M1 Miklos Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 75    Marinache Dan
2 9 M1 Radu Andra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 75    Marinache Dan
2 9 M1 Rotaru Alexandru Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 74    Marinache Dan
2 9 M1 Cinea Alexandru Paul Liceul Mihai Eminescu Calarasi 73    Stoianovici Viorica
2 9 M1 Feschiu Stefan Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 73    Marinache Dan
2 9 M1 Nae Marius Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 72    Marinache Dan
2 9 M1 Girbas Emanuel Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 70    Marinache Dan
2 9 M1 Nae Alexandru Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 68    Marinache Dan
2 9 M1 Minastireanu Viorica Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 65    Marinache Dan
2 9 M1 Matei-Grigorescu Diana-Ioana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 63    Stoianovici Viorica
2 9 M1 Popa Claudiu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 61    Marinache Dan
2 9 M1 Dobre Daniel Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
2 9 M1 Dumitrescu Stefania Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
2 9 M1 Gebaila Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Marin Viorica
2 9 M1 Ionel Radu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
2 9 M1 Lachi Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
2 9 M1 Matei Claudia Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
2 9 M1 Petre Selena Georgiana Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Stoianovici Viorica
2 9 M1 Stan Victor Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
2 9 M1 Stanciu Marius Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Marin Viorica
2 9 M1 Tudorache Cosmin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
2 9 M2 Tudor Iulia Colegiul Economic Calarasi 76    Ionita Florica
2 9 M2 Cordie Andrei Colegiul Economic Calarasi 68    Barbu Lucica
2 9 M2 Gomoescu Adrian Colegiul Economic Calarasi 63    Barbu Lucica
2 9 M2 Ionita Criastian Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 9 M2 Ivan Stefan Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 10 M1 Tutuianu Ana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 96  1 Marinache Dan
2 10 M1 Panatau Liana Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 94  2 Marinache Dan
2 10 M1 Amzar Anca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 93  3 Marinache Dan
2 10 M1 Constantin Rosana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 92  3 Marinache Dan
2 10 M1 Lutan Sergiu Ionut Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Stoianovici Viorica
2 10 M1 Mandru Andra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Stoianovici Viorica
2 10 M1 Popa Maria Mihaela Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Stoianovici Viorica
2 10 M1 Popescu Ionut Cristian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Stoianovici Viorica
2 10 M1 Radu Cristiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 92  3 Constantin Irina
2 10 M1 Serban Vlad Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 92  3 Constantin Irina
2 10 M1 Sprinceana Mihai Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 92  3 Moisescu Daniela
2 10 M1 Vlasceanu Mihai Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Stoianovici Viorica
2 10 M1 Florea Nadina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 89  M Marinache Dan
2 10 M1 Gheorghe Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 89  M Constantin Irina
2 10 M1 Moise Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 89  M Marinache Dan
2 10 M1 Mavrodin Constantin Colegiul Economic Calarasi 88  M Stanescu Carmen
2 10 M1 Serban Daniela Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Marinache Dan
2 10 M1 Dragomir Raluca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 84  M Marinache Dan
2 10 M1 Ene Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Constantin Irina
2 10 M1 Vasile Aneta Liceul Mihai Eminescu Calarasi 81  M Stoianovici Viorica
2 10 M1 Oprisan Amalia Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 80  M Marinache Dan
2 10 M1 Isvoranu Cristina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 77    Marin Viorica
2 10 M1 Lazar Celestin Liceul Mihai Eminescu Calarasi 74    Stoianovici Viorica
2 10 M1 Mihaila Radu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 73    Marinache Dan
2 10 M1 Ion Veridiana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 69    Marin Viorica
2 10 M1 Paval Andra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 66    Marin Viorica
2 10 M1 Culea Elena Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Marin Viorica
2 10 M1 Dorde Iuliana Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Marin Viorica
2 10 M1 Minciunescu Claudiu Colegiul Economic Calarasi abs    Stanescu Carmen
2 10 M2 Haralambie Cezarina Colegiul Economic Calarasi 80  M Ionita Florica
2 10 M2 Ganea Elena Colegiul Economic Calarasi 62    Ionita Florica
2 10 M2 Antonescu Costel Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
2 10 M2 Chirita Gabriela Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
2 10 M2 Magarita Cristina Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
2 10 M2 Neculai Florin Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
2 10 M2 Stroe Dragos Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Florica
2 11 M1 Ionita Oana Cristina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 89  M
2 11 M1 Iscru Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Iscru Gabriela
2 11 M1 Dragomir Lavinia Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Iscru Gabriela
2 11 M1 Ignat Evelina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 81  M Iscru Gabriela
2 11 M1 Muntianu Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 81  M Iscru Gabriela
2 11 M1 Ghita Gheorghe Ferdinand Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 77    Ionescu Corina
2 11 M1 Bughirica Elena Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 75    Constantin Irina
2 11 M1 Balan Alin Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Marin Viorica
2 11 M1 Ceaon Anca Georgiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Ionescu Corina
2 11 M1 Iordanescu Victoras Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Constantin Irina
2 11 M1 Moraru Mihaela Daniela Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Ionescu Corina
2 11 M2 Voican Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Moisescu Daniela
2 11 M2 Birman Stefan Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 81  M Moisescu Daniela
2 11 M2 Mihu Daniela Colegiul Economic Calarasi 74    Ionita Florica
2 11 M2 Dinca Georgiana Colegiul Economic Calarasi 70    Ionita Florica
2 11 M2 Florea Cristina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 69    Moisescu Daniela
2 11 M2 Melinte David Colegiul Economic Calarasi 64    Barbu Lucica
2 11 M2 Dumitru Mihaela Colegiul Economic Calarasi 63    Stanescu Carmen
2 11 M2 Bordusanu Sorina Colegiul Economic Calarasi 61    Stanescu Carmen
2 11 M2 Stefan Elena Colegiul Economic Calarasi abs    Stanescu Carmen
2 11 M2 Voicu Alexandru Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 11 M2 Voicu Cristian Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
2 12 M1 Serghie Marina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 83  M Marin Viorica
2 12 M1 Stanciu Elena Liceul Mihai Eminescu Calarasi 82  M Marin Viorica
2 12 M1 Negoita Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 80  M Marin Viorica
2 12 M1 Samaru Victor Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 77    Iscru Gabriela
2 12 M1 Niculita Madalina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 66    Marin Viorica
2 12 M2 Tudorache Raluca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 98  1 Moisescu Daniela
2 12 M2 Axenti Corina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 97  2 Moisescu Daniela
2 12 M2 Ionita Bianca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 97  2 Moisescu Daniela
2 12 M2 Andonii Cristina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 69    Moisescu Daniela
3 1 Zaharia Eva Scoala Helikon Calarasi 100  1 Ilie Felicia
3 1 Melente Iulian Teodor Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  2 Preda Cristina
3 1 Papazi Vanessa Scoala Helikon Calarasi 89  M Ilie Felicia
3 1 Parapiru Cristian Scoala Helikon Calarasi 89  M Ilie Felicia
3 1 Gheorghe Alexia Colegiul Economic Calarasi 84  M Voinea Mariana
3 1 Moise Casiana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Voicu Gigi
3 1 Dobre Andrei Scoala Helikon Calarasi 80  M Ilie Felicia
3 1 Chirana Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Voicu Gigi
3 1 Cirlogea Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Voicu Gigi
3 1 Ferugean Bianca Scoala Helikon Calarasi 79    Ilie Felicia
3 1 Fierea Adina Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Neagu Petronela
3 1 Taut Rares Scoala Helikon Calarasi 79    Ilie Felicia
3 1 Lungoci Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Tudosoiu Viorica
3 1 Dima Robert Gimnaziul Carol I Calarasi 75    Tanase Maria
3 1 Patentasu Diana Scoala Helikon Calarasi 75    Ilie Felicia
3 1 Minculescu Ovidiu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Voicu Gigi
3 1 Neagu Bianca Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Neagu Petronela
3 1 Pavel Andrei Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Tanase Maria
3 1 Plesa Marian Cosmin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Preda Cristina
3 1 Vlad Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Voicu Gigi
3 1 Vlad Ioana Colegiul Economic Calarasi 74    Voinea Mariana
3 1 Buzduga Daria Colegiul Economic Calarasi 70    Voinea Mariana
3 1 Alexandru David Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Voicu Gigi
3 1 Bucur Cosmin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Voicu Gigi
3 1 Maereanu Anca Emilia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Neagu Petronela
3 1 Savu Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Voicu Gigi
3 1 Teolorga Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Voicu Gigi
3 1 Coleasa Adrian Gimnaziul Carol I Calarasi 65    Tanase Maria
3 1 Iorga Dragos Florian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Preda Cristina
3 1 Marin Alexia Otilia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Neagu Petronela
3 1 Maxim Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Voicu Gigi
3 1 Mihai Lavinia Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Tudosoiu Viorica
3 1 Buga Daria Scoala Helikon Calarasi 64    Ilie Felicia
3 1 Coman Emanuela Colegiul Economic Calarasi 64    Voinea Mariana
3 1 Culai Andreea Scoala Helikon Calarasi 64    Ilie Felicia
3 1 Geageac Daniela Georgiana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Neagu Petronela
3 1 Oprea Bianca Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Preda Cristina
3 1 Serban Mihnea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Voicu Gigi
3 1 Zainea Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Voicu Gigi
3 1 Balasa Cristiana Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Preda Cristina
3 1 Farin Raluca Gimnaziul Carol I Calarasi 62    Tanase Maria
3 1 Covacs Radu Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Preda Cristina
3 1 Enache Alexandra Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Neagu Petronela
3 1 Filip Adela Gimnaziul Carol I Calarasi 60    Tanase Maria
3 1 Florea Damaris Stefania Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Neagu Petronela
3 1 Ionita Marian Colegiul Economic Calarasi 60    Voinea Mariana
3 1 Udrea Alessia Scoala Helikon Calarasi 60    Ilie Felicia
3 1 Butiru Bianca Colegiul Economic Calarasi abs    Voinea Mariana
3 1 Caciulan Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Voicu Gigi
3 1 Cucos Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Voicu Gigi
3 1 Cuprinsu Liana Colegiul Economic Calarasi abs    Voinea Mariana
3 1 Dorobantu Adrian Iulian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Neagu Petronela
3 1 Gaita Luis Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Tudosoiu Viorica
3 1 Gherghinciu Luca Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Tanase Maria
3 1 Ilie Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Tudosoiu Viorica
3 1 Matei Ionela Colegiul Economic Calarasi abs    Voinea Mariana
3 1 Neagu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Voicu Gigi
3 1 Oprisan Vladimir Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Neagu Petronela
3 1 Paduraru Laurentiu Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Tanase Maria
3 1 Pantofaru Ioana Alexia SAM Matei Basarab Manastirea abs    Pantofaru Florica
3 1 Patru Mihnea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Voicu Gigi
3 1 State Horia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Voicu Gigi
3 1 Teodorescu Cristian Fabian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Preda Cristina
3 1 Tudor Camelia Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Neagu Petronela
3 1 Vulpe Raluca Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Neagu Petronela
3 2 Dumitrascu Filip Scoala Mihai Viteazul Calarasi 98  1 Zamfir Georgica
3 2 Tudorache Cosmina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  1 Robescu Maria
3 2 Cioboata Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  2 Stanciu Silviana
3 2 Constantin Nichi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  2 Robescu Maria
3 2 Culea Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  3 Ionescu Angelica
3 2 Manea Alexia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  3 Ionescu Angelica
3 2 Ana Razvan Liceul Mihai Eminescu Calarasi 95  3 Ivan Doina
3 2 Mincu Carla Liceul Mihai Eminescu Calarasi 95  3 Ivan Doina
3 2 Engelmann Philipp Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  3 Anghelina Georgica
3 2 Florea Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  3 Robescu Maria
3 2 Balan Alexandru Colegiul Economic Calarasi 91  3 Radu Maria
3 2 Balaban Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Stanciu Silviana
3 2 Craia Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Ionescu Angelica
3 2 Ionescu Briana Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Oltenita Oltenita 89  M Samara Angelica
3 2 Mircea Darie Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 89  M Florea Rodica
3 2 Moroianu Robert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Ionescu Nicoleta
3 2 Petre Amalia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Ionescu Nicoleta
3 2 Dumitru Teodor Nicolae Scoala Helikon Calarasi 87  M
3 2 Paraschiv Alin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 87  M Marin Dora Mihaela
3 2 Simion Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Stanciu Silviana
3 2 Banica Daniel Scoala Mihai Viteazul Calarasi 86  M Zamfir Georgica
3 2 Enescu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Stanciu Silviana
3 2 Lascu Raul Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Nastasoiu Florina
3 2 Sergentu Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Robescu Maria
3 2 Chirea Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Anghelina Georgica
3 2 Gaina Lavinia Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 85  M Baltac Mariana
3 2 Topologeanu Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Stanciu Silviana
3 2 Cismaru Andrei Colegiul Economic Calarasi 84  M Radu Maria
3 2 Mircea Sorin Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 84  M Baltac Mariana
3 2 Varghida Ianis Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Stanciu Silviana
3 2 Stauceanu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Ionescu Nicoleta
3 2 Visan Sergiu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Anghelina Georgica
3 2 Catrinoiu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Robescu Maria
3 2 Toneanu Livia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Ionescu Angelica
3 2 Vasile Sabrina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Zamfir Georgica
3 2 Vlasceanu Mihnea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 81  M Ivan Doina
3 2 Buleandra Adina Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 80  M Baltac Mariana
3 2 Ghiliciu Albert Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Stanciu Silviana
3 2 Popescu Andrei Colegiul Economic Calarasi 80  M Radu Maria
3 2 Rosu Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Ionescu Nicoleta
3 2 Tanase Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Ionescu Angelica
3 2 Calin Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Robescu Maria
3 2 Ion Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Robescu Maria
3 2 Marcu Octavian Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 79    Baltac Mariana
3 2 Vasile Crina Colegiul Economic Calarasi 79    Radu Maria
3 2 Baltac Stefan Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Alexandru Ion
3 2 Florea Sabrina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Stanciu Silviana
3 2 Marin Sabina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Ionescu Nicoleta
3 2 Maxim Mihai Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 77    Ungureanu Elena
3 2 Melente Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Stanciu Silviana
3 2 Barza Paul Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 75    Baltac Mariana
3 2 Achim Robert Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 74    Baltac Mariana
3 2 Militaru Emanuela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Alexandru Ion
3 2 Assoum Kamel Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 73    Baltac Mariana
3 2 Nicola Radu Colegiul Economic Calarasi 72    Radu Maria
3 2 Padureanu Miruna Colegiul Economic Calarasi 72    Radu Maria
3 2 Coarna Ciprian Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 71    Baltac Mariana
3 2 Dan Anca Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Oltenita Oltenita 71    Samara Angelica
3 2 Nedelcu Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Stanciu Silviana
3 2 Moga Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 69    Baltac Mariana
3 2 Matei Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Robescu Maria
3 2 Baicu Silvia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Zamfir Georgica
3 2 Banateanu George Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 66    Baltac Mariana
3 2 Teodorescu Octavian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Ionescu Nicoleta
3 2 Ciobanu Lili Scoala Mihai Viteazul Calarasi 65    Alexandru Ion
3 2 Prepelita Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 65    Ionescu Nicoleta
3 2 Andoniu Adrian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 64    Alexandru Ion
3 2 Nastase Stefania Scoala Mihai Viteazul Calarasi 64    Alexandru Ion
3 2 Stefan Radu Marian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 63    Ungureanu Elena
3 2 Tataru Razvan Colegiul Economic Calarasi 63    Radu Maria
3 2 Bahrim Adrian Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Zamfir Georgica
3 2 Chiru Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Ion
3 2 Ionescu Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Alexandru Ion
3 2 Seghizzi Perla Colegiul Economic Calarasi abs    Radu Maria
3 3 Marcu Razvan Daniel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 99  1 Berendei Luciana
3 3 Nedelcu Alex Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 99  1 Berendei Luciana
3 3 Prepelita Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  2 Popescu Diana
3 3 Barbu Diana Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  3 Panaitescu Petrina
3 3 Ene Izabela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 97  3 Alexandru Elena
3 3 Tudorache Cristi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  3 Panaitescu Petrina
3 3 Dedu Bianca Colegiul Economic Calarasi 95  3 Ianache Georgeta
3 3 Olteanu Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 93  3 Ion Maria
3 3 Radutu Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 92  3 Berendei Luciana
3 3 Matei Alexandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 91  3 Paraschiv Anicuta
3 3 Pantilie Robert Gimnaziul Carol I Calarasi 91  3 Boerencu Maria
3 3 Stoian Mihaela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Cojocaru Aurelia
3 3 Magla Stefania Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 90  3 Ion Maria
3 3 Serban Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Manea Mariana
3 3 Stanciu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Panaitescu Petrina
3 3 Emanoil Teodor Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Florea Elena
3 3 Gheorghe Vlad Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 89  M Berendei Luciana
3 3 Feleaga Sanziana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 88  M Ion Maria
3 3 Cretu Vlad Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Berendei Luciana
3 3 Ianici Gabi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Panaitescu Petrina
3 3 Tolea Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 87  M Ion Maria
3 3 Bonea Maria Colegiul Economic Calarasi 86  M Ianache Georgeta
3 3 Ciuruc Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Panaitescu Petrina
3 3 Mita Monica Liceul Mihai Eminescu Calarasi 86  M Paraschiv Anicuta
3 3 Oprea Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Panaitescu Petrina
3 3 Bornea Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 84  M Paraschiv Anicuta
3 3 Samulescu Sebastian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Alexandru Elena
3 3 Secareanu Elisa Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 84  M Antonache Stefania
3 3 Simion Vlad Liceul Mihai Eminescu Calarasi 84  M Paraschiv Anicuta
3 3 Smaranda Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Panaitescu Petrina
3 3 Tase Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Cojocaru Aurelia
3 3 Corpade Robert Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Cojocaru Aurelia
3 3 Petculescu Iulian Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 83  M Chiririta Maria
3 3 Radu Rares Liceul Mihai Eminescu Calarasi 83  M Paraschiv Anicuta
3 3 Cuzeli Philip Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
3 3 Ganciulescu Catalina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
3 3 Giurcan Sebi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 82  M Panaitescu Petrina
3 3 Groapa Mihaela Colegiul Economic Calarasi 82  M Ianache Georgeta
3 3 Iancu Alexandra SAM Matei Basarab Manastirea 82  M Stamelatos Elena
3 3 Miroi Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 82  M Matei Tudora
3 3 Moldoveanu Ana Mirela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 82  M Antonache Stefania
3 3 Beia Samira Ioana Colegiul Economic Calarasi 80  M Gheorghiu Mihaela
3 3 Botoi Petronel Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Berendei Luciana
3 3 Pietrusel Madalina Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 80  M Matei Tudora
3 3 Bob Iulia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Alexandru Elena
3 3 Dobre Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Panaitescu Petrina
3 3 Radu Alexandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 78    Paraschiv Anicuta
3 3 Blebea Sebastian Colegiul Economic Calarasi 76    Gheorghiu Mihaela
3 3 Cazanaru Denisa Iuliana Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 76    Chiririta Maria
3 3 Soos Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Panaitescu Petrina
3 3 Costea Nicusor Liceul Mihai Eminescu Calarasi 75    Paraschiv Anicuta
3 3 Cunesteanu Gabriel Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Boerencu Maria
3 3 Paun Alexandra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 74    Cojocaru Aurelia
3 3 Serban Medeea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Panaitescu Petrina
3 3 Taraoi Antonio Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 74    Antonache Stefania
3 3 Culea Stefan Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 72    Boeru Manuela
3 3 Belu Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Alexandru Elena
3 3 Constantin Catalina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 70    Ion Maria
3 3 Dragomir Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Panaitescu Petrina
3 3 Ghita Diana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 70    Boeru Manuela
3 3 Ion Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Alexandru Elena
3 3 Iosif Andreea Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Panaitescu Petrina
3 3 Radu Gabriela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 70    Chirila Ortansa
3 3 Cucos Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Panaitescu Petrina
3 3 Dinu Andra Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Cojocaru Aurelia
3 3 Petre Constantin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Panaitescu Petrina
3 3 Simion Aura Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Chirila Ortansa
3 4 Balea Catalin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 100  1 Zamfir Monica
3 4 Drumcea Alina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 99  2 Radu Cristina
3 4 Banescu Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  3 Zamfir Monica
3 4 Popia Evelyn Nicoleta Liceul Mihai Eminescu Calarasi 98  3 Similea Silvia
3 4 Colease Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 97  3 Radu Cristina
3 4 Filip Fabian Gimnaziul Carol I Calarasi 97  3 Cristea Zizi
3 4 Lotreanu Bianca Miruna Scoala Mircea Voda Calarasi 97  3 Dumitrascu Daniela
3 4 Mihaila Bianca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 97  3 Staicu Georgeta
3 4 Radovici Mihai Scoala Mihai Viteazul Calarasi 97  3 Gheorghe Ana
3 4 Andrian Cosmin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  3 Zamfir Monica
3 4 Iordache Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  3 Zamfir Monica
3 4 Dicu Teodor Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 94  3 Raboj Gherghina
3 4 Surdu Alin Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 94  3 Raboj Gherghina
3 4 Visanescu Geanina Colegiul Economic Calarasi 94  3 Vulpoiu Melania
3 4 Burcea Malina Larisa Liceul Mihai Eminescu Calarasi 93  3 Similea Silvia
3 4 Deacu Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 93  3 Radu Cristina
3 4 Papurica Ana Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 93  3 Similea Silvia
3 4 Paraschiv Theodor Vlad Liceul Mihai Eminescu Calarasi 93  3 Similea Silvia
3 4 Petre Daniel Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 93  3 Dobre Aurelia
3 4 Cojocaru Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Similea Silvia
3 4 Colacel Cristian Adrian Scoala Mircea Voda Calarasi 92  3 Dumitrascu Daniela
3 4 Pacionea Anemona Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 92  3 Dobre Aurelia
3 4 Dicu Mihai Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 91  3 Raboj Gherghina
3 4 Dobre Sebastian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Staicu Georgeta
3 4 Pietrusel Miruna Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 91  3 Raboj Gherghina
3 4 Banateanu Cristiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Staicu Georgeta
3 4 Simion Stefan Gimnaziul Carol I Calarasi 90  3 Cristea Zizi
3 4 Basa Florentina Catalina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 89  M Similea Silvia
3 4 Condrea Andreea Colegiul Economic Calarasi 89  M Beia Alina
3 4 Dima Eduard Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Staicu Georgeta
3 4 Bancu Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Gheorghe Ana
3 4 Toader Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 88  M Staicu Georgeta
3 4 Aldea Mihai Liceul Mihai Eminescu Calarasi 87  M Similea Silvia
3 4 Banica Mirela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Ciuraru Meluta
3 4 Barneata Raluca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Radu Cristina
3 4 Ionita Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Staicu Georgeta
3 4 Marin Andreea Luiza Liceul Mihai Eminescu Calarasi 87  M Similea Silvia
3 4 Paraschiv Andrei Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 87  M Dobre Aurelia
3 4 Istrate Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Ciuraru Meluta
3 4 Marinciu Costi Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Radu Cristina
3 4 Olaru Iris Liceul Mihai Eminescu Calarasi 85  M Similea Silvia
3 4 Udrea Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Radu Cristina
3 4 Voinea Tania Cristiana Scoala Mircea Voda Calarasi 85  M Dumitrascu Daniela
3 4 Cringasu Elisa Maria Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 84  M Popa Mircea
3 4 Ene Emilia Maria Scoala Mircea Voda Calarasi 84  M Dumitrascu Daniela
3 4 Angelescu Dan Gimnaziul Carol I Calarasi 83  M Cristea Zizi
3 4 Viciu Mihaela Colegiul Economic Calarasi 83  M Beia Alina
3 4 Anton Daria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 82  M Similea Silvia
3 4 Boerescu Victorita Colegiul Economic Calarasi 82  M Beia Alina
3 4 Achim Roberta Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Radu Cristina
3 4 Dascalu Andrei Marin Scoala Mircea Voda Calarasi 81  M Dumitrascu Daniela
3 4 Prodan Iulian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ciuraru Meluta
3 4 Vieru Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Radu Cristina
3 4 Stroe Catalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 80  M Staicu Georgeta
3 4 Oruz Paul Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 79    Jianu Valentina
3 4 Zanfir Octavian Scoala Mihai Viteazul Calarasi 79    Staicu Georgeta
3 4 Gheorghe Lidia Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Dobre Aurelia
3 4 Iordan Oana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Radu Cristina
3 4 Niculescu Georgiana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 75    Similea Silvia
3 4 Popia Rajina Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Cristea Zizi
3 4 Anton Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 73    Similea Silvia
3 4 Movila Emma Colegiul Economic Calarasi 71    Vulpoiu Melania
3 4 Barbu Mihaela Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 69    Andreescu Sanda
3 4 Plesea Lidia Scoala Mihai Viteazul Calarasi 67    Gheorghe Ana
3 4 Ionita Larisa Florina Scoala Mircea Voda Calarasi 66    Dumitrascu Daniela
3 4 Mocanu Claudiu Cristian Scoala Mircea Voda Calarasi 66    Dumitrascu Daniela
3 4 Zbengheci Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 66    Ciuraru Meluta
3 4 Comsa Mihaita Paul Scoala Mihai Viteazul Calarasi 63    Gheorghe Ana
3 4 Marian Atanasie Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Zamfir Monica
3 4 Simion Sabin Colegiul Economic Calarasi 60    Vulpoiu Melania
3 4 Mitrea Costi Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Andreescu Sanda
3 4 Nica Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Andreescu Sanda
3 4 Tataru Camelia Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Andreescu Sanda
3 4 Voicu Cristina Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Andreescu Sanda
3 5 Ion Mihnea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 99  1 Furtuna Sica
3 5 Garleanu Alexandru Scoala Helikon Calarasi 98  2 Marinache Tatiana
3 5 Banica Ana Maria Scoala Mihai Viteazul Calarasi 97  3 Ruse Gabriela
3 5 Stancu Mihai Liceul Mihai Eminescu Calarasi 97  3 Costache Nela
3 5 Cirlig Costina Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 96  3 Trifan Gherghina
3 5 Codarcea Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 96  3 Ruse Gabriela
3 5 Costiner Smaranda Gimnaziul Carol I Calarasi 95  3 Furtuna Sorin
3 5 Florescu Iulia Scoala Helikon Calarasi 95  3 Marinache Tatiana
3 5 Iosif Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 95  3 Ruse Gabriela
3 5 Donciu Daniela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 94  3 Ruse Gabriela
3 5 Raus Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 94  3 Trifan Gherghina
3 5 Fotin Laura Elena Scoala cu clasele I-VIII Chiselet Chiselet 93  3 Rotaru Elena
3 5 Ionita Antonia Colegiul Economic Calarasi 93  3 Cioboata Georgeta
3 5 Nae Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 93  3 Costache Nela
3 5 Paun Adriana Colegiul Economic Calarasi 93  3 Cioboata Georgeta
3 5 Popa Nica Camil Colegiul Economic Calarasi 93  3 Cioboata Georgeta
3 5 Popescu Robert Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  3 Bucuresteanu Luminita
3 5 Sohan Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 93  3 Pana Stelica
3 5 Constantin Cristian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Costache Nela
3 5 Ion Cristiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Ruse Gabriela
3 5 Manta Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 92  3 Trifan Gherghina
3 5 Musat Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Ruse Gabriela
3 5 Vasile Cristina Colegiul Economic Calarasi 92  3 Cioboata Georgeta
3 5 Craciun Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 91  3 Toma Ion
3 5 Oltenacu Cosmin Liceul Mihai Eminescu Calarasi 91  3 Costache Nela
3 5 Stefan Mirela Georgiana Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 91  3 Toma Ion
3 5 Balan Alina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 90  3 Costache Nela
3 5 Dalimon Iarina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 90  3 Ruse Gabriela
3 5 Pavel Mihaita Colegiul Economic Calarasi 90  3 Cioboata Georgeta
3 5 Serban Nicusor Eduard Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Vlad Eugenia
3 5 Tiganila Simona Scoala cu clasele I-VIII nr. 3 Chirnogi Chirnogi 90  3 Trifan Gherghina
3 5 Vasile Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 89  M Pana Stelica
3 5 Amza Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Iordache Camelia
3 5 Sofronie Laurentiu Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 88  M Toader Anisoara
3 5 Dumitrascu Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Ruse Gabriela
3 5 Costea Ioana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 86  M Costache Nela
3 5 Tisianu Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 86  M Furtuna Sica
3 5 Gavrila Carmen Scoala Mircea Voda Calarasi 85  M Dabu Carmen
3 5 Ghita Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Iordache Camelia
3 5 Sima Laura Elena Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 85  M Toader Anisoara
3 5 Stoian Dragos Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Ruse Gabriela
3 5 Matei Grigorescu Karla Colegiul Economic Calarasi 84  M Cioboata Georgeta
3 5 Ruse Alexandru Cristian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Vlad Eugenia
3 5 Cocoranu Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Ruse Gabriela
3 5 Gheorghe Diana Liceul Mihai Eminescu Calarasi 83  M Costache Nela
3 5 Manta Andreea SAM Matei Basarab Manastirea 83  M Velicu Simona
3 5 Spinu Iarina Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 83  M Toader Anisoara
3 5 Stefan Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Iordache Camelia
3 5 Belu Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 82  M Costache Nela
3 5 Dobre Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 82  M Ruse Gabriela
3 5 Nitu Andreea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 82  M Costache Nela
3 5 Oloianu Monica Scoala Mircea Voda Calarasi 82  M
3 5 Dumitrescu Radu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 81  M Ruse Gabriela
3 5 Artache Marius Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 80  M Pana Stelica
3 5 Mica Bogdan Liceul Neagoe Basarab Oltenita 80  M Cucuianu Marita
3 5 Banescu Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Vlad Eugenia
3 5 Bulgareanu Bogdan Liceul Mihai Eminescu Calarasi 79    Costache Nela
3 5 Lazar Laura Scoala Helikon Calarasi 79    Marinache Tatiana
3 5 Vasilache Ligia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Cataros Aurelia
3 5 Beja Razvan Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 76    Pana Stelica
3 5 Chirica Mihai Liceul Neagoe Basarab Oltenita 75    Cucuianu Marita
3 5 Iuga Denis Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Iordache Camelia
3 5 Ghica Bianca Scoala Mircea Voda Calarasi 73    Dabu Carmen
3 5 Iatan Andrei Liceul Neagoe Basarab Oltenita 71    Cucuianu Marita
3 5 Lica Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Iordache Camelia
3 5 Minea Cristinel Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 71    Buzoianu Olga
3 5 Nicola Violeta Scoala Helikon Calarasi 71    Marinache Tatiana
3 5 Mitea Laura Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Furtuna Sica
3 5 Mihai Rares Scoala Mihai Viteazul Calarasi 69    Ruse Gabriela
3 5 Nedelcu Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi 69    Costache Nela
3 5 Panait Paul Cosmin SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 69    Stoica Iulia
3 5 Moraru Andrei Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 68    Toader Anisoara
3 5 Neagu Maria Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 68    Toader Anisoara
3 5 Popa Mihai Scoala Mihai Viteazul Calarasi 68    Ruse Gabriela
3 5 Judeanu Iulia Liceul Mihai Eminescu Calarasi 65    Costache Nela
3 5 Pantilie Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 65    Furtuna Sica
3 5 Popescu Marian Catalin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Vlad Eugenia
3 5 Bratu Gabi Emanuela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Vlad Eugenia
3 5 Matei Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Olaru Adriana
3 5 Voinea Razvan Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 63    Buzoianu Olga
3 5 Niculescu Ioan Marian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Constantin Adriana
3 5 Turlui Sergiu Liceul Mihai Eminescu Calarasi 62    Costache Nela
3 5 Iordache Costin Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 61    Bucuresteanu Luminita
3 5 Margarit Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 61    Pana Stelica
3 5 Moga Iustin Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 61    Pana Stelica
3 5 Nistor Madalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 61    Ruse Gabriela
3 5 Sandu Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 61    Bucuresteanu Luminita
3 5 Andrei Cosmin Alexandru Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs   
3 5 Andronescu Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
3 5 Bancu Claudia Elena Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
3 5 Banuta Georgiana Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Toader Anisoara
3 5 Baraca Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
3 5 Bocioaca Marius Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
3 5 Bodea Gabriel Marian Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Bucuresteanu Luminita
3 5 Bunea Cristian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
3 5 Chiriac Liviu Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
3 5 Ciutacu Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
3 5 Costache Claudiu Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
3 5 Cotet Viorel SAM Matei Basarab Manastirea abs    Enciu Denisa
3 5 Deacu Adrian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
3 5 Dima Daniel Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
3 5 Dobre Andreea Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta abs   
3 5 Dobre Miruna Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Ruse Gabriela
3 5 Dobre Stelica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 5 Dorobantu Serenela Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina abs    Matu Tudora
3 5 Dragan Mihai Adrian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
3 5 Drumcea Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
3 5 Enciu Raluca Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
3 5 Florea Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
3 5 Florescu Bianca SAM Matei Basarab Manastirea abs    Enciu Denisa
3 5 Gavrilescu Ana Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
3 5 Ghenu Ioana Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
3 5 Gingasu Cezar SAM Matei Basarab Manastirea abs    Enciu Denisa
3 5 Gogolos Alexandra Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Furtuna Sorin
3 5 Hambelea Nicoleta Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Predoiu Eugen
3 5 Ilie Elisa Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
3 5 Ilie Marian Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs   
3 5 Ion Lucian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
3 5 Ivan Alexandru Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
3 5 Ivan Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Ruse Gabriela
3 5 Ivanciu George Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Ruse Gabriela
3 5 Leonte Oana Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
3 5 Lungoci Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Vlad Eugenia
3 5 Mihalcea Cristian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Toader Anisoara
3 5 Musa Nicolas Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
3 5 Muscalu Ionela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Bornea Cristina
3 5 Nastase Elena Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta abs   
3 5 Neagu Andreea Scoala Helikon Calarasi abs    Marinache Tatiana
3 5 Nechita Sabrina Scoala Mircea Voda Calarasi abs    Dabu Carmen
3 5 Nedelcu Fulvia Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
3 5 Nicolae Cristian Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Ruse Gabriela
3 5 Nicu Elena Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Buzoianu Olga
3 5 Nitu Gelu Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Buzoianu Olga
3 5 Parvan Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi abs    Pana Stelica
3 5 Pasca Marina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Buzoianu Olga
3 5 Petcu Roxana Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Furtuna Sorin
3 5 Petcu Veronica Scoala cu clasele I-VIII Independenta Calarasi abs   
3 5 Petrache Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Vlad Eugenia
3 5 Popescu Emilian Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Costache Nela
3 5 Putere Stefania Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi abs    Buzoianu Olga
3 5 Radu Ana Maria Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
3 5 Radu Cristian Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
3 5 Radu Madalina Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Lefter Marieta
3 5 Rusu Gabriel Fabian Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Furtuna Sorin
3 5 Serban Cristian SAM Constantin Brancoveanu Vasilati abs    Stoica Iulia
3 5 Sescioreanu Veronica Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
3 5 Simion Catalin Scoala cu clasele I-VIII Independenta Calarasi abs   
3 5 Stan Beatrice Scoala Mircea Voda Calarasi abs    Dabu Carmen
3 5 Stan Ionut Scoala cu clasele I-VIII Cuza Voda Cuza Voda abs    Dumitru Veronica
3 5 Stefanescu Ciprian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
3 5 Stoian Alexandra Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
3 5 Stoian Catalina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
3 5 Stoica Diana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Toader Anisoara
3 5 Tanase Florentina Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
3 5 Telescu Andreea Scoala Helikon Calarasi abs    Marinache Tatiana
3 5 Tescu Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Ruse Gabriela
3 5 Trofin Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 5 Urechiatu Marina Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele abs    Tutu Gheorghe
3 5 Vasile Daniela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
3 5 Vilsan Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
3 5 Vlaciu Raluca Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele abs    Tutu Gheorghe
3 6 Onofrei Adina Liceul Mihai Eminescu Calarasi 99  1 Costache Nela
3 6 Culea Horia Liceul Mihai Eminescu Calarasi 97  2 Costache Nela
3 6 Neagu Miruna Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  3 Cataros Aurelia
3 6 Radu Roxana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 96  3 Cataros Aurelia
3 6 Visan Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 96  3 Furtuna Sica
3 6 Cotea Lavinia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  3 Constantin Adriana
3 6 Marin Bogdan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 95  3 Iordache Camelia
3 6 Moise Andrei Colegiul Economic Calarasi 95  3 Barbu Lucica
3 6 Gusaceanu Iolanda Liceul Mihai Eminescu Calarasi 94  3 Costache Nela
3 6 Vlad Radu Mihai Colegiul Economic Calarasi 94  3 Barbu Lucica
3 6 Bichis Horia Colegiul Economic Calarasi 93  3 Barbu Lucica
3 6 Enache Marina Colegiul Economic Calarasi 92  3 Barbu Lucica
3 6 Ganciulescu Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Ruse Gabriela
3 6 Radovici George Scoala Mihai Viteazul Calarasi 92  3 Ruse Gabriela
3 6 Florea Razvan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Olaru Adriana
3 6 Ion Cristina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 91  3 Constantin Adriana
3 6 Ionescu Antonio Liceul Neagoe Basarab Oltenita 91  3 Cucuianu Marita
3 6 Toma Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi 91  3 Costache Nela
3 6 Cnal Iosif Liceul Mihai Eminescu Calarasi 90  3 Costache Nela
3 6 Osman Sezen Scoala Mihai Viteazul Calarasi 89  M Bucuresteanu Luminita
3 6 Salami Sara Liceul Mihai Eminescu Calarasi 89  M Costache Nela
3 6 Samsaru Diana Mirela Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 89  M Toader Anisoara
3 6 Toader Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 89  M Alexandru Crina
3 6 Stoica Ionut Scoala Mircea Voda Calarasi 88  M Viciu Lucia
3 6 Belu Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Constantin Adriana
3 6 Constantin Emanuela Scoala Mihai Viteazul Calarasi 87  M Furtuna Sica
3 6 Dorobantu Laura Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Iordache Camelia
3 6 Dumitrescu Amalia Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Olaru Adriana
3 6 Grigore Andreea Colegiul Economic Calarasi 87  M Barbu Lucica
3 6 Guta Rares Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Cataros Aurelia
3 6 Marian Antonie Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Cataros Aurelia
3 6 Nicolae Diana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 87  M Iordache Camelia
3 6 Dobre Elena Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Cataros Aurelia
3 6 Cotofana Maria Teodora Liceul Neagoe Basarab Oltenita 85  M Cucuianu Marita
3 6 Spiridon Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 85  M Constantin Adriana
3 6 Dorobantu Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Iordache Camelia
3 6 Stefan Claudiu Liceul Mihai Eminescu Calarasi 84  M Costache Nela
3 6 Bogatu Mihai Alexandru Liceul Neagoe Basarab Oltenita 83  M Cucuianu Marita
3 6 Calin Ileana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Bucuresteanu Luminita
3 6 Iordache Miruna Liceul Mihai Eminescu Calarasi 83  M Costache Nela
3 6 Miu Daniel Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina 83  M Zosim Lucia
3 6 Scurtu Daniela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 83  M Vlad Eugenia
3 6 Radu Alexandra Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 82  M Bornea Cristina
3 6 Bratu Robert Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 81  M Toader Anisoara
3 6 Dragomir Liviu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Iordache Camelia
3 6 Marin Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Iordache Camelia
3 6 Mihai Fabian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 81  M Constantin Adriana
3 6 Rusu Mihaela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 81  M Bornea Cristina
3 6 Cioraneanu Raluca Liceul Mihai Eminescu Calarasi 80  M Costache Nela
3 6 Coarna Cosmin Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 80  M Ciupea Relu
3 6 Cristescu Bianca Gimnaziul Carol I Calarasi 80  M Predoiu Eugen
3 6 Jipa George Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 80  M Alexandru Crina
3 6 Stan Elena Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 80  M Toader Anisoara
3 6 Barbu Ionut Alin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 79    Toader Anisoara
3 6 Georgescu Dorin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 79    Cataros Aurelia
3 6 Nabargeac Sebastian Scoala Mircea Voda Calarasi 79    Viciu Lucia
3 6 Constantin Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 78    Toader Anisoara
3 6 Cristache Alexandra Gimnaziul Carol I Calarasi 78    Predoiu Eugen
3 6 Miclaus Adrian Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina 78    Zosim Lucia
3 6 Tudorache Irinel Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 78    Alexandru Crina
3 6 Vasile Emiliana Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 78    Pana Stelica
3 6 Cazan Georgiana Pertuta SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 77    Stoica Iulia
3 6 Chibrit Isabel Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 77    Vlad Eugenia
3 6 Cringasu Andrei Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Cascioarele Cascioarele 77    Tutu Gheorghe
3 6 Dobre Alexandru Gimnaziul Carol I Calarasi 77    Predoiu Eugen
3 6 Nitu Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 77    Petre Mirela
3 6 Anastasia Andra Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 76    Alexandru Crina
3 6 Constantin Catalin Liceul Mihai Eminescu Calarasi 76    Costache Nela
3 6 Dara Alina Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 76    Pana Stelica
3 6 Gheorghe Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Olaru Adriana
3 6 Paraschiv Alexandru Colegiul Economic Calarasi 76    Ionita Lucian
3 6 Bordei Ruxandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 75    Costache Nela
3 6 Buga Alexandru Marian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 75    Toader Anisoara
3 6 Gane Marina Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 74    Alexandru Crina
3 6 Mavrodin Mariana Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni 74    Lefter Marieta
3 6 Toader Maria Cristina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 74    Toader Anisoara
3 6 Bodeanu Mariana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 73    Bornea Cristina
3 6 Dumitrache Mirela SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 72    Stoica Iulia
3 6 Popa Vasile Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 72    Costache Nela
3 6 Vasilache Dana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 72    Bucuresteanu Luminita
3 6 Calin Ionut Scoala Mircea Voda Calarasi 71    Viciu Lucia
3 6 Zaharia Constantin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 71    Cataros Aurelia
3 6 Cringasu Vlad Liceul Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
3 6 Mihai Aura Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Iordache Camelia
3 6 Mihnea Ramona Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 70    Petre Mirela
3 6 Radacina Andreea Scoala Mihai Viteazul Calarasi 70    Bucuresteanu Luminita
3 6 Stoian Raluca Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 70    Bornea Cristina
3 6 Tup Mihaela SAM Matei Basarab Manastirea 69    Enciu Denisa
3 6 Constantin Alin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 68    Iordache Camelia
3 6 Ion Andreea Ioana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 68    Toader Anisoara
3 6 Tarzian Sergiu Colegiul Economic Calarasi 68    Barbu Lucica
3 6 Luca Gabriela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 67    Olaru Adriana
3 6 Toma Elena Scoala Mircea Voda Calarasi 67    Viciu Lucia
3 6 Chibrit Florentina Scoala Mircea Voda Calarasi 66    Viciu Lucia
3 6 Costache Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Olaru Adriana
3 6 Gingasu Cristina SAM Matei Basarab Manastirea 66    Enciu Denisa
3 6 Tamaianu Sebastian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Vlad Eugenia
3 6 Toader Andreea Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 65    Toader Anisoara
3 6 Banciu Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Vlad Eugenia
3 6 Munteanu Emilian Gimnaziul Carol I Calarasi 64    Predoiu Eugen
3 6 Parichi Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 64    Alexandru Crina
3 6 Serban Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Cataros Aurelia
3 6 Dan Cristian Liceul Neagoe Basarab Oltenita 63    Cucuianu Marita
3 6 Dutu Valentina SAM Matei Basarab Manastirea 63    Enciu Denisa
3 6 Manolache Sebastian Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 63    Bornea Cristina
3 6 Stoian Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Olaru Adriana
3 6 Vlasceanu Adrian Colegiul Economic Calarasi 62    Barbu Lucica
3 6 Dorojan Andrei Liceul Mihai Eminescu Calarasi 61    Costache Nela
3 6 Eclemea Georgiana Liceul Neagoe Basarab Oltenita 60    Cucuianu Marita
3 6 Antonache Andrei Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Toader Anisoara
3 6 Balan Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
3 6 Balasca Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Furtuna Sica
3 6 Boboc Robert Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Toader Anisoara
3 6 Bucur Nicusor Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 6 Chitu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Lefter Marieta
3 6 Coroseanu Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
3 6 Crisan Stefan SAM Matei Basarab Manastirea abs    Enciu Denisa
3 6 Enache Viorel Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Toader Anisoara
3 6 Iusein Aurelia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
3 6 Jianu Sorin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Bornea Cristina
3 6 Lintes Cosmin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 6 Luca Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
3 6 Mita Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Lefter Marieta
3 6 Onofrei Alexandra Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Predoiu Eugen
3 6 Ostroveanu Marius SAM Matei Basarab Manastirea abs    Enciu Denisa
3 6 Petrescu Teodora SAM Matei Basarab Manastirea abs    Enciu Denisa
3 6 Popa Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Olaru Adriana
3 6 Sandu Mirela Ruxandra SAM Constantin Brancoveanu Vasilati abs    Stoica Iulia
3 6 Stefanescu Alberto SAM Constantin Brancoveanu Vasilati abs    Zota Niculae
3 6 Stoian Iulia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita abs    Ciupea Relu
3 6 Tuluca Laurentiu Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Bornea Cristina
3 7 Codarcea Edward Scoala Mihai Viteazul Calarasi 93  1 Ruse Gabriela
3 7 Marica Daniela Colegiul Economic Calarasi 91  2 Ionita Lucian
3 7 Serban Mario Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 90  3 Constantin Adriana
3 7 Tuta Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 88  M Neagu Ecaterina
3 7 Mihai Alexandru Scoala Mihai Viteazul Calarasi 84  M Ruse Gabriela
3 7 Neagu Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 84  M Neagu Ecaterina
3 7 Cimpulungeanu Ina Scoala Mihai Viteazul Calarasi 83  M Ruse Gabriela
3 7 Ciupitu Dennis Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 83  M Mirici Anca
3 7 Tanase Ovidiu Colegiul Economic Calarasi 81  M Ionita Lucian
3 7 Fulga Malina Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 80  M Constantin Adriana
3 7 Banescu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 78    Neagu Ecaterina
3 7 Neaga Marilena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 78    Ruse Gabriela
3 7 Botan Iulia Gimnaziul Carol I Calarasi 77    Furtuna Sorin
3 7 Chitu Radu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Neagu Ecaterina
3 7 Mihalache Elena Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Barbu Zoica
3 7 Mihalteanu Oana Colegiul Economic Calarasi 76    Ionita Lucian
3 7 Neagu Teodora Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 76    Constantin Adriana
3 7 Umbres Lidia Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 76    Toader Aurel
3 7 Achim Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Chirnogi Chirnogi 74    Pana Stelica
3 7 Ariciu Cristina Gimnaziul Carol I Calarasi 74    Furtuna Sorin
3 7 Serban Darius Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 74    Neagu Ecaterina
3 7 Catana Vlad Scoala Mihai Viteazul Calarasi 73    Ruse Gabriela
3 7 Radu Anca Gimnaziul Carol I Calarasi 73    Furtuna Sorin
3 7 Barbu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 72    Toader Aurel
3 7 Paunescu Silvia Colegiul Economic Calarasi 71    Ionita Lucian
3 7 Frasin Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Constantin Adriana
3 7 Stanimir Andrei Liceul Neagoe Basarab Oltenita 70    Cucuianu Marita
3 7 Tudose Andreea Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 70    Iordache Camelia
3 7 Anghel Delia Silvia Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 69    Toader Aurel
3 7 Blaja Bianca Gimnaziul Carol I Calarasi 69    Furtuna Sorin
3 7 Fota Roxana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 69    Ruse Gabriela
3 7 Ghenu Mirela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 69    Vlad Eugenia
3 7 Barbu Calin Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 68    Marculescu Mihaela
3 7 Iorga Miruna Colegiul Economic Calarasi 68    Ionita Lucian
3 7 Paraschiv Marius Ioan Liceul Neagoe Basarab Oltenita 66    Cucuianu Marita
3 7 Stefan Ovidiu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 66    Neagu Ecaterina
3 7 Lica Mariana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 65    Marculescu Mihaela
3 7 Musat Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 65    Toader Aurel
3 7 Coman Alina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 64    Bornea Cristina
3 7 Coman Anca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 64    Constantin Adriana
3 7 Deacu Mirel Baver Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 64    Buzoianu Olga
3 7 Badea Ioana Cristina Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 63    Toader Aurel
3 7 Ene Luminita Colegiul Economic Calarasi 63    Cioboata Georgeta
3 7 Ilie Bianca Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 63    Neagu Ecaterina
3 7 Furtuna Rita Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 62    Neagu Ecaterina
3 7 Manole Madalina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 62    Bornea Cristina
3 7 Prodan Diana Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Ruse Gabriela
3 7 Cretu Raluca Scoala Mihai Viteazul Calarasi 60    Ruse Gabriela
3 7 Iorga Mircea Teodor Liceul Neagoe Basarab Oltenita 60    Cucuianu Marita
3 7 Tutuianu Andrei Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 60    Vlad Eugenia
3 7 Amzaru Gabriela Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
3 7 Ancuta Valentina SAM Constantin Brancoveanu Vasilati abs    Zota Niculae
3 7 Berlescu Adrian Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Bucuresteanu Luminita
3 7 Bratu Sebastian Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
3 7 Cretu Radu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Degeratu Mihai Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Dobre Carla Maria Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Toader Aurel
3 7 Dobre Cristiana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Barbu Zoica
3 7 Dragan Sebastian Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
3 7 Dragne Georgiana SAM Constantin Brancoveanu Vasilati abs    Stoica Iulia
3 7 Dragomir Andrei Scoala cu cls. I-VIII Cascioarele Cascioarele abs    Tutu Gheorghe
3 7 Dragomir Mihaela Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Dumbrava Monica Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Neagu Ecaterina
3 7 Gavrila Victor Cristian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Barbu Zoica
3 7 Gheorghe Gabriel Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Gorneanu Mihai Liceul Neagoe Basarab Oltenita abs    Cucuianu Marita
3 7 Grigoruta Adrian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Ionita Marian Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Bucuresteanu Luminita
3 7 Lica Silviu Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Vlad Eugenia
3 7 Lumanare Dragos Scoala cu cls. I-VIII Cascioarele Cascioarele abs    Tutu Gheorghe
3 7 Manda Denisa Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Neagu Ecaterina
3 7 Manu George Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Lefter Marieta
3 7 Marcu Cezar Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Neagu Ecaterina
3 7 Marin Ana Maria Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Mitoi Andreea SAM Constantin Brancoveanu Vasilati abs    Zota Niculae
3 7 Miu Stefan Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
3 7 Niculae Andreea Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Lefter Marieta
3 7 Paunescu Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Bucuresteanu Luminita
3 7 Pavel Alin Gimnaziul Carol I Calarasi abs    Furtuna Sorin
3 7 Pavel Diana SAM Matei Basarab Manastirea abs    Enciu Denisa
3 7 Pitoi Georgiana Scoala cu cls. I-VIII Cascioarele Cascioarele abs    Tutu Gheorghe
3 7 Postelnicu Ana Scoala D. I. Ghica Radovanu abs    Galbinasu Elena
3 7 Radu Diana Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda abs    Petre Mirela
3 7 Radu Georgiana Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi abs    Marculescu Mihaela
3 7 Radu Octavian Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Samoila Alexandra Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Sarapciu Valentin Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Savu Stefania Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara abs    Barbu Zoica
3 7 Silivestru Roxana Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Spulber Madalina Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Mirici Nicolae
3 7 Stan Sebastian Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Bucuresteanu Luminita
3 7 Stan Vlad Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Constantin Adriana
3 7 Stroescu Miruna Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
3 7 Sundere Stefan Scoala Nicolae Titulescu Calarasi abs    Iordache Camelia
3 7 Toader Alina Scoala cu clasele I-VIII Dichiseni Dichiseni abs    Lefter Marieta
3 7 Voicu Casiana Scoala Mihai Viteazul Calarasi abs    Furtuna Sica
3 7 Zangurescu Minodora Colegiul Economic Calarasi abs    Cioboata Georgeta
3 8 Niculescu Mihai Alexandru Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 98  1 Cataros Aurelia
3 8 Alecu Ana Maria Colegiul Economic Calarasi 93  2 Barbu Lucica
3 8 Gorneanu Andrei Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 91  3 Ciupea Relu
3 8 Latcan Eduard Scoala Mihai Viteazul Calarasi 91  3 Ruse Gabriela
3 8 Leonte Iulia Colegiul Economic Calarasi 91  3 Barbu Lucica
3 8 Basa Adrian Liceul Mihai Eminescu Calarasi 90  3 Costache Nela
3 8 Pronoza Cristian Valentin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 89  M Toader Aurel
3 8 Rusu Bogdan Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 89  M Ciupea Relu
3 8 Bobica Alexandra Carla Gimnaziul Carol I Calarasi 87  M Predoiu Eugen
3 8 Chiriac Amedeo Scoala Nicolae Titulescu Calarasi 86  M Iordache Camelia
3 8 Olteanu Anca Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 86  M Bornea Cristina
3 8 Plesea Condratovici Andrei Scoala Mihai Viteazul Calarasi 85  M Ruse Gabriela
3 8 Dedu Georgiana Colegiul Economic Calarasi 84  M Lucica Barbu
3 8 Paraschivescu Arlena Scoala cu clasele I-VIII nr.2 Oltenita Oltenita 84  M Nistor Cornelia
3 8 Melente Cristina Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 81  M Buzoianu Olga
3 8 Brisan Mircea Liceul Mihai Eminescu Calarasi 80  M Costache Nela
3 8 Chirita Miruna Colegiul Economic Calarasi 80  M Barbu Lucica
3 8 Neagu Alina Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 80  M Bornea Cristina
3 8 Munteanu Georgian Gimnaziul Carol I Calarasi 78    Predoiu Eugen
3 8 Feraru Robert Gimnaziul Carol I Calarasi 76    Predoiu Eugen
3 8 Oruz Adrian Scoala cu clasele I-VIII nr.1 Stefan Voda Stefan Voda 75    Petre Mirela
3 8 Apostol Marina Colegiul Economic Calarasi 74    Barbu Lucica
3 8 Ciobanu Doru Scoala D. I. Ghica Radovanu 73    Galbinasu Elena
3 8 Serban George Colegiul Economic Calarasi 72    Lucica Barbu
3 8 Tudorache Andrei Gimnaziul Carol I Calarasi 71    Predoiu Eugen
3 8 Busuioc Nina Scoala cu clasele I-VIII Dragalina Dragalina 69    Matu Tudora
3 8 Cornea Andreea Colegiul Economic Calarasi 69    Barbu Lucica
3 8 Veizu Ileana Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 69    Buzoianu Olga
3 8 Dinca Alina Colegiul Economic Calarasi 66    Barbu Lucica
3 8 Ispir Cezar Colegiul Economic Calarasi 66    Lucica Barbu
3 8 Radu Cornelia Mariana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 65    Toader Aurel
3 8 Floristean George Colegiul Economic Calarasi 63    Barbu Lucica
3 8 Catana Dominic Colegiul Economic Calarasi 62    Lucica Barbu
3 8 Ivan Veronica Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 62    Toader Aurel
3 8 Toporan Silviu Scoala Mihai Viteazul Calarasi 62    Mirici Nicolae
3 8 Voinea Alexandru Colegiul Economic Calarasi 62    Barbu Lucica
3 8 Ivancea Denisa Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 61    Toader Aurel
3 8 Anastasia Madalin Laurentiu Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 58    Toma Ion
3 8 Chivan Alexandru SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 58    Stoica Iulia
3 8 Coman Andreea Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 58    Toader Aurel
3 8 Dan Andrei Cristian Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 58    Toader Aurel
3 8 Enache Alexandra SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 58    Stoica Iulia
3 8 Geanta Laura Adriana Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 58    Alexandru Crina
3 8 Panait Loredana SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 58    Stoica Iulia
3 8 Parlogeanu Lucian Colegiul Economic Calarasi 58    Barbu Lucica
3 8 Visan Mihai Madalin Scoala Mihai Viteazul Calarasi 58    Ruse Gabriela
3 8 Chiru Cosmin Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 56    Buzoianu Olga
3 8 Simion Cristina Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 55    Caracostea Mariana
3 8 Cirligea Alin Scoala D. I. Ghica Radovanu 54    Galbinasu Elena
3 8 Tone Bogdan Florin Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 54    Alexandru Crina
3 8 Tudorache Razvan George Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 54    Toma Ion
3 8 Vlad Bogdan SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 54    Stoica Iulia
3 8 Zainea Laura Colegiul Economic Calarasi 52    Barbu Lucica
3 8 Todea Robert Daniel Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 51    Toader Aurel
3 8 Vladulescu Alexandru Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 51    Marculescu Mihaela
3 8 Bratu Elena Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 50    Toader Aurel
3 8 Dumitrache Mihnea Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 50    Ciupea Relu
3 8 Luican Marian Robert Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 50    Alexandru Crina
3 8 Voican Catalina SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 50    Zota Niculae
3 8 Ghita Maria Elisa Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 48    Ciupea Relu
3 8 Dumitru Raluca SAM Constantin Brancoveanu Vasilati 46    Zota Niculae
3 8 Lascu Andreea Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 46    Marculescu Mihaela
3 8 Nastase Adina Scoala cu clasele I-VIII Independenta Independenta 46    Caracostea Mariana
3 8 Florea Iulia Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 45    Ciupea Relu
3 8 Cacerovschi Eva Teodora Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 43    Toader Aurel
3 8 Danulescu Florin Colegiul Economic Calarasi 42    Barbu Lucica
3 8 Gavrila Eugen Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Lehliu Gara Lehliu Gara 42    Toader Aurel
3 8 Marin Maria Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 1 Frumusani Frumusani 42    Toma Ion
3 8 Ionescu Ioana Colegiul Economic Calarasi 39    Barbu Lucica
3 8 Andrei Elena Scoala Mihai Viteazul Calarasi 38    Bucuresteanu Luminita
3 8 Barbu Andreea Colegiul Economic Calarasi 38    Barbu Lucica
3 8 Valsan Iulia Colegiul Economic Calarasi 37    Barbu Lucica
3 8 Gheorghe Cristina Colegiul Economic Calarasi 34    Barbu Lucica
3 8 Stoica Mihnea Scoala Alexandru D. Ghica Oltenita 34    Ciupea Relu
3 8 Calin Petronela Colegiul Economic Calarasi 30    Barbu Lucica
3 8 Eftimie Andreea Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 26    Buzoianu Olga
3 8 Albu Catalin Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 22    Marculescu Adrian
3 8 Dinu George Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 18    Marculescu Mihaela
3 8 Dragan Ionut Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 18    Marculescu Adrian
3 8 Radu Diana Colegiul Economic Calarasi 18    Barbu Lucica
3 8 Constantin Mihai Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 14    Marculescu Mihaela
3 8 Stan Silviu Scoala Tudor Vladimirescu Calarasi 14    Marculescu Adrian
3 8 Vasile Angela Scoala Constantin Brancoveanu Calarasi 10    Marculescu Mihaela
3 9 M1 Bucuresteanu Madalina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 91  1 Marinache Dan
3 9 M1 Cana Baicu Cosmin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Marinache Dan
3 9 M1 Neagu Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 87  M Constantin Irina
3 9 M1 Ilie Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 82  M Marinache Dan
3 9 M1 Costachescu Irina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Marinache Dan
3 9 M1 Marin Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 75    Constantin Irina
3 9 M1 Ignat Elena Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 74    Marinache Dan
3 9 M1 Popa Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 72    Marinache Dan
3 9 M1 Radu Veronica Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 71    Marinache Dan
3 9 M1 Sandu Ruxandra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 70    Marinache Dan
3 9 M1 Manastireanu Viorica Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 66    Marinache Dan
3 9 M1 Cretu Luminita Liceul Mihai Eminescu Calarasi 64    Marin Viorica
3 9 M1 Silivestru Ana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 64    Marinache Dan
3 9 M1 Radu Andra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 62    Marinache Dan
3 9 M1 Cristea Nicolae Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 60    Marinache Dan
3 9 M1 Anghel Vlad Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Stoianovici Viorica
3 9 M1 Cinea Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Stoianovici Viorica
3 9 M1 Culea Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Stoianovici Viorica
3 9 M1 Dinca Marius Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Constantin Irina
3 9 M1 Eremia Radu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Constantin Irina
3 9 M1 Gabreanu Razvan Gabriel Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Iscru Gabriela
3 9 M1 Lapadatu Stefen Cosmin Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Iscru Gabriela
3 9 M1 Pasca Nicolae Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Stoianovici Viorica
3 9 M1 Paun Ionut Liceul Mihai Eminescu Calarasi abs    Stoianovici Viorica
3 9 M1 Preda Bogdan Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Florica
3 9 M1 Serban Roxana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
3 9 M1 Stefanescu Vlad Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
3 9 M1 Toader Catalin Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Florica
3 9 M2 Cordie Andrei Colegiul Economic Calarasi 80  M Barbu Lucica
3 9 M2 Bucelea Marina Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Cana Sabrina Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Chitu Stefania Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Constantin Stefan Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Gomoescu Adrian Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Ionita Cristian Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Ispas Alexandru Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Ivan Stefan Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Mihai Gabriel Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Nichifor Andreea Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Pantea Marinela Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Pavel Lucian Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Petre Catalin Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Ruse Laurentiu Colegiul Economic Calarasi abs    Barbu Lucica
3 9 M2 Tudor Iulia Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Florica
3 10 M1 Tutuianu Ana Maria Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 100  1 Marinache Dan
3 10 M1 Radu Cristiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 99  2 Constantin Irina
3 10 M1 Lutan Sergiu Liceul Mihai Eminescu Calarasi 96  3 Stoianovici Viorica
3 10 M1 Constantin Rosana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 95  3 Marinache Dan
3 10 M1 Popa Maria Liceul Mihai Eminescu Calarasi 94  3 Stoianovici Viorica
3 10 M1 Gheorghe Adrian Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 93  3 Constantin Irina
3 10 M1 Mandru Andra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Stoianovici Viorica
3 10 M1 Vasile Aneta Liceul Mihai Eminescu Calarasi 92  3 Stoianovici Viorica
3 10 M1 Serban Vlad Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 91  3 Constantin Irina
3 10 M1 Amzar Anca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 90  3 Marinache Dan
3 10 M1 Popescu Ionut Liceul Mihai Eminescu Calarasi 88  M Stoianovici Viorica
3 10 M1 Vlasceanu Mihai Liceul Mihai Eminescu Calarasi 88  M Stoianovici Viorica
3 10 M1 Ene Andrei Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 86  M Constantin Irina
3 10 M1 Sprinceana Mihai Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Moisescu Daniela
3 10 M1 Mihaila Radu Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 84  M Marinache Dan
3 10 M1 Moise Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 84  M Marinache Dan
3 10 M1 Oprisan Amalia Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Marinache Dan
3 10 M1 Vasile Elena Liceul Mihai Eminescu Calarasi 82  M Stoianovici Viorica
3 10 M1 Dragomir Raluca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Marinache Dan
3 10 M1 Spiridon Andra Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 78    Marinache Dan
3 10 M1 Mihai Alexandra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 72    Marin Viorica
3 10 M1 Paval Andra Liceul Mihai Eminescu Calarasi 70    Marin Viorica
3 10 M1 Mavrodin Constantin Colegiul Economic Calarasi 67    Stanescu Carmen
3 10 M1 Neagu Alexandru Liceul Mihai Eminescu Calarasi 62    Marin Viorica
3 10 M1 Badea Emanuel Colegiul Economic Calarasi abs    Stanescu Carmen
3 10 M1 Simion Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Marinache Dan
3 10 M2 Magarita Cristina Colegiul Economic Calarasi 70    Ionita Lucian
3 10 M2 Antonescu Costel Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
3 10 M2 Chirita Gabriela Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
3 10 M2 Neculai Florin Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
3 10 M2 Rosu Marius Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Lucian
3 10 M2 Stan Alin Colegiul Economic Calarasi abs    Ionita Florica
3 11 M1 Ionita Oana Cristina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 95  1 Iscru Gabriela
3 11 M1 Muntianu Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 94  2 Iscru Gabriela
3 11 M1 Grigorescu Razvan Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 85  M Iscru Gabriela
3 11 M1 Ghita Ferdinand Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Ionescu Corina
3 11 M1 Ion Corina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 83  M Ionescu Corina
3 11 M1 Guta Iulia Liceul Mihai Eminescu Calarasi 80  M Marin Viorica
3 11 M1 Iscru Adrian Mihai Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 79    Iscru Gabriela
3 11 M1 Balan Alin Liceul Mihai Eminescu Calarasi 72    Marin Viorica
3 11 M2 Nae Tatiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 88  M Moisescu Daniela
3 11 M2 Voican Andreea Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 62    Moisescu Daniela
3 11 M2 Florea Cristina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi abs    Moisescu Daniela
3 12 M1 Samaru Victor Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 78    Iscru Gabriela
3 12 M2 Tudorache Raluca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 99  1 Moisescu Daniela
3 12 M2 Axenti Corina Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 96  2 Moisescu Daniela
3 12 M2 Ionita Bianca Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 95  3 Moisescu Daniela
3 12 M2 Tutuianu Georgiana Colegiul Barbu Stirbei Calarasi 84  M Moisescu Daniela



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018