Rezultate Arhiva editia 2011-2012 CJ100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 MESTER DAN L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 91  1
1 2 BOCA TUDOR L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 90  2
1 2 NEAMT MALINA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 83  M
1 2 JITARU MALINA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 81  M
1 2 HODIS ANDREI L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 78   
1 2 GRETA LORENZO l.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 77   
1 2 SALANTA ANTONIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 77   
1 2 CORDOS DIANA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 75   
1 2 GHERMAN IAN L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 73   
1 2 GOIA RARES L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 73   
1 2 PAVEL MARIA SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca 73   
1 2 JELER HORATIU L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 70   
1 2 CUC IRINA SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca abs   
1 3 BOGDAN SEVER L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 97  1
1 3 TRANCA NAOMI Lic. EUGEN PORA Cluj-Napoca 96  2
1 3 DUMITRU SMARANDA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 94  3
1 3 DUMITRU CARLA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 93  M
1 3 NATH MARIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 93  M
1 3 COJOCARIU ANDREEA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 87  M
1 3 CRISAN CARINA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 87  M
1 3 ORZA RARES L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 79   
1 3 SALAJAN ALEXANDRU L.T. G H. SINCAI Cluj-Napoca 79   
1 3 ISTRATE ANDREEA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 76   
1 4 STEF ANDREE- OVIDIU L.T. ONISIFOR GHIBU Cluj-Napoca 93  1
1 4 TURCSA ALEXANDRU L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca 93  1
1 4 DAMSA VLAD L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca 89  M
1 4 GHERGHEL ANANDU SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca 89  M
1 4 BOBOS ANAMARIA L.T. L. BLAGA Cluj-Napoca 85  M
1 5 CRISAN DRAGOS C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 100  1
1 5 PADUREAN-RADULESCU MIHNEA C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 98  2
1 5 HOTOLEANU ANDREI SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca 96  3
1 5 LUCACI VLAD LT NICOLAE BALCESCU Cluj-Napoca 96  3
1 5 MICLEA MIHAI SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 96  3
1 5 PINTEA ALEXANDRU C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 95  M
1 5 BOGDAN TUDOR L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 94  M
1 5 PETRIDEAN ANDREI C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 94  M
1 5 TOMA MIHAI C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 93  M
1 5 GARFIELD ADRIENNE LIC. UNITARIAN Cluj-Napoca 92  M
1 5 STURZA CRISTINA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 92  M
1 5 COMAN TUDOR LT NICOLAE BALCESCU Cluj-Napoca 91  M
1 5 GOGU MIHNEA SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca 90  M
1 5 LACATUS CAROLINE SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 90  M
1 5 RUS ALEXANDRA SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 90  M
1 5 VAMOS DANIEL L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 89  M
1 5 CHERECHES SEBASTIAN C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 88  M
1 5 AVRAM ALEXANDRU SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 87  M
1 5 FARCAS ALEXANDRU SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 87  M
1 5 RADU-CALUGAR ARIANA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 86  M
1 5 RADU ANDREEA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 85  M
1 5 DRAGONICI RALUCA SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 84  M
1 5 LUNGOCI LUCA SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 83  M
1 5 POP MIRA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 83  M
1 5 TICREA ANDA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 82  M
1 5 BARTAS GABRIELA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 80  M
1 5 BERBECARU TUDOR C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 78   
1 5 POP DARIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 78   
1 5 SOCACIU LEDVAI MARK LIC. UNITARIAN Cluj-Napoca 78   
1 5 COMSA RADU C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 77   
1 5 OROS LEON L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 76   
1 5 GRAMA DAVID C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 74   
1 5 PARDAU DAVID L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 74   
1 5 RUS IULIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 74   
1 5 KIRR TUDOR C.N. E. RACOVITA Cluj-Napoca 72   
1 5 DRAGOSTE DORIS L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 71   
1 5 TIBREA ANDREI L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 71   
1 5 RETINCU CRISTIAN L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 67   
1 5 MATEI ALEXANDER L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 62   
1 5 POPOVICI ILINCA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 60   
1 5 COSMA RADU L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca abs   
1 5 IVASCU MARA SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca abs   
1 5 PETRUT FLORIN SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca abs   
1 5 URSU SOFIA SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca abs   
1 6 Costin Irina L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca 95  1
1 6 Sarmasan Andrei L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 95  1
1 6 Berari Bernard SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca 90  2
1 6 Lazar Andrei L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca 90  2
1 6 Lipan Sebastian L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 90  2
1 6 Bratfalean -Igna Ruxandra SC. INTERNATIONALA CLUJ Cluj-Napoca 85  M
1 6 Chendrean Anca L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 85  M
1 6 Farcas Vlad L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca 85  M
1 6 Negru Alexandra L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca 85  M
1 6 Abrudan Mihaela L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 80  M
1 6 Borza Malina L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 80  M
1 6 Muresan Ciprian SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 80  M
1 6 Voda Mircea SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 80  M
1 6 Chifor Traian L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 75   
1 6 Damsa Dan L.T. N. BALCESCU Cluj-Napoca 75   
1 6 Marciniszyn Mara SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 70   
1 6 Kovacs David L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 67   
1 6 Muresan Renata SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 65   
1 6 Dascal Denisa L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 62   
1 6 Maris Nicoleta SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 60   
1 6 Ciurtin Tania SC. IOAN BOB Cluj-Napoca abs   
1 6 Dordai Daniel L.T. G. SINCAI Cluj-Napoca abs   
1 7 TANTAU ALEXANDRA L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 91  1
1 7 JELER RARES L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 90  2
1 7 POLTORAC ROXANA L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 82  M
1 7 SAMOILA FILIP L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 82  M
1 7 PORUMB ADELA L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 81  M
1 7 PETREAN ANDREI L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 78   
1 7 RADULESCU ALEXANDRU L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 74   
1 7 STEGEREAN ANCA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 70   
1 7 VASILOIU DIANA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 70   
1 7 VOIVOD ALIN L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 67   
1 7 CRISTUREAN CYNTIA L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 66   
1 7 SECHEI RADU L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 66   
1 7 ZACHARIS IOANNIS L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 66   
1 7 BREBENARU GEORGIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 55   
1 7 GORE SANDRA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 50   
1 7 MARTON ROBERT L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 50   
1 8 POP CATALINA SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 82  M
1 8 STEF IOAN ALEXANDRU L.T. ONISIFOR GHIBU Cluj-Napoca 82  M
1 8 DRAGAN ALEXANDRA SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 80  M
1 8 SOFIANIUC FLAVIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 80  M
1 8 HONCAN RALUCA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 75   
1 8 BARTAS ALEXANDRA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 72   
1 8 FODOREAN IOANA L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 71   
1 8 RUS ADINA SC. IOAN BOB Cluj-Napoca 70   
1 8 POP VLAD L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 52   
1 8 MURESAN MARIA SC. IOAN BOB Cluj-Napoca abs   
1 9 M1 CINCEAN VLAD L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 96  1
1 9 M1 SOFIANIUC PAULA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 94  2
1 9 M1 BALTARIU OANA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 91  3
1 9 M1 TRUTA EMANUEL L. INFORMATICA T. POPOVICIU Cluj-Napoca 86  M
1 9 M1 IUGA VASILE CODRUT L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 76   
1 9 M1 POPA BEATRICE L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 70   
1 10 M1 ABRUDAN DARIUS L.T. AVRAM IANCU Cluj-Napoca 100  1
1 10 M1 GHIURCO STEFANA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 97  2
1 10 M1 CSEGZI ANAMARIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 91  3
1 10 M1 MORAR CRISTINA L.T.GH. SINCAI Cluj-Napoca abs   
1 11 M1 HRENIUC ALEXANDRA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 99  1
1 11 M1 BERINDEAN ADELA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 95  2
1 11 M1 GHIC ANDREEA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 87  M
1 11 M1 ALDEA ANDRADA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 81  M
1 11 M1 BONTA ALEXANDRA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 78   
1 11 M1 POP FLAVIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 77   
1 12 M1 CORNEA IULIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 86  M
1 12 M1 CENTEA LIGIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 83  M
1 12 M1 MARGINEAN MADALINA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 82  M
1 12 M1 MORAR MADALINA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 80  M
1 12 M1 PETZ MIHAI L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca 80  M
1 12 M1 POP MARIA L.T. GH. SINCAI Cluj-Napoca abs   
2 1 Bene Andra L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 100  1 Tatar Cristina & Poenar Viorica
2 1 Tranca Mark Emanuel L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 100  1 Tatar Cristina & Poenar Viorica
2 1 Gavrila Catalin Colegiul National George Cosbuc Cluj-Napoca 95  2 Puris Gerda
2 1 Drumcea Dragos1oan Scoala Gen. 1- Bistrita Bistrita 80  M Titieni Corina
2 2 Roman Tudor C.N. G.Cosbuc Cluj-Napoca 96  1 Anca Turdesan
2 3 Dumitru Smaranda L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 97  1 Vali Matis
2 3 Tranca Naomi Alexandra L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 94  2 Orban Ciprian & Bob Crina
2 3 Taravinas1annis L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 93  3 Orban Ciprian & Bob Crina
2 3 Cojocariu Andreea L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 91  M Vali Matis
2 3 Bogdan Sever L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 90  M Lucica Morar
2 4 Stef Andree Ovidiu L.T Onisifor Ghibu Cluj-Napoca 100  1 Simon Sanda
2 4 Onaciu Alexia L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 97  2 Simina Elena
2 4 Gherghel Anandu Scoala1nternationala Cluj-Napoca 94  3 Simina Bejenaru
2 4 Scaunasu Bogdan L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 91  M Simina Elena
2 4 Turcsa Alexandru L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 89  M Simina Elena
2 4 Bobos Anamaria L.T L. Blaga Cluj-Napoca 81  M Tarta Florina
2 4 Damsa Vlad Adrian L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 77    Simina Elena
2 5 Crisan Dragos C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 100  1 Vali Vasilescu
2 5 Bogdan Tudor L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 99  2 Liana Butan
2 5 Garfield Adrienne L. Unitarian Janos Zsigmond Cluj-Napoca 97  3 Nyitrai1oan
2 5 Hotoleanu Andrei Scoala1nternationala Cluj-Napoca 97  3 Iulia1gna Bratfalean
2 5 Petridean Andrei C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 96  M Vali Vasilescu
2 5 Pintea Alexandru C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 94  M Vali Vasilescu
2 5 Papuc Bianca L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 92  M Amelia Pop
2 5 Toma Mihai C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 92  M Vali Vasilescu
2 5 Gogu Mihnea Scoala1nternationala Cluj-Napoca 90  M Iulia1gna Bratfalean
2 5 Lucaci Vlad L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 90  M Amelia Pop
2 5 Ferseta Cristiana Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 88  M Maria Poka
2 5 Padurean - Radulescu Mihnea C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 86  M Vali Vasilescu
2 5 Rus Alexandra Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 86  M Maria Poka
2 5 Coman Tudor L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 84  M Amelia Pop
2 5 Moldovan Andreea L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 84  M Amelia Pop
2 5 Avram Alexandru Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 83  M Maria Poka
2 5 Lucaciu Paul L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 82  M Amelia Pop
2 5 Plesa Andrei C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 80  M Vali Vasilescu
2 5 Socaciu Lendvai Mark L. Unitarian Janos Zsigmond Cluj-Napoca 80  M Nyitrai1oan
2 5 Bartas Gabriela L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 79    Lili Ciocan
2 5 Garboan Gabriela Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 78    Maria Poka
2 5 Cirebea Ana Maria C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 77    Vali Vasilescu
2 5 Ivascau Mara Scoala1nternationala Cluj-Napoca 73    Iulia1gna Bratfalean
2 5 Dragonici Raluca Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 68    Maria Poka
2 5 Miclea Mihai Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 66    Maria Poka
2 5 Sturza Cristina L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 66    Lili Ciocan
2 5 Lungoci Luca Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 65    Maria Poka
2 5 Palihovici Bogdan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 64    Lili Ciocan
2 5 Tighinean Francesca L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 64    Amelia Pop
2 5 Bica Mihai L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 58    Lili Ciocan
2 5 Muresan Anca L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 58    Lili Ciocan
2 5 Lacatus Caroline Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 56    Maria Poka
2 5 Radu Ariana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 56    Lili Ciocan
2 5 Chereches Sebastian C.N. E. Racovita Cluj-Napoca abs    Vali Vasilescu
2 5 Micu David L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca abs    Amelia Pop
2 5 Ticrea Anda L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca abs    Lili Ciocan
2 5 Vamos Daniel L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca abs    Lili Ciocan
2 6 Cremenitchi Andreea L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 96  1 Floarea Dan
2 6 Lipan Sebastian L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 95  2 Lili Ciocan
2 6 Sarmasan Andrei L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 93  3 Gorcea Violin
2 6 Vasilescu Flavia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  M Floarea Dan
2 6 Berari Bernard Scoala1nternationala Cluj-Napoca 86  M Ioana Ludusan
2 6 Iosip Pop Ana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 82  M Floarea Dan
2 6 Marian Ruxandra L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 81  M Ciubotariu Boer Vlad
2 6 Abrudan Mihaela L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Lili Ciocan
2 6 Fartan George L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Floarea Dan
2 6 Lazar Andrei L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 80  M Adela Paraian
2 6 Li Yang Stefan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Lili Ciocan
2 6 Suciu Paul L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Floarea Dan
2 6 Damsa Dan L.T. N. Balcescu Cluj-Napoca 76    Adela Paraian
2 6 Kovacs David L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 76    Lili Ciocan
2 6 Santejudean Petra L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 75    Floarea Dan
2 6 Marciniszyn Mara Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 73    Maria Poka
2 6 Borza Malina L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 70    Lili Ciocan
2 6 Avram Ana Scoala1nternationala Cluj-Napoca 68    Ioana Ludusan
2 6 Ciuciuc Bogdan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 68    Floarea Dan
2 6 Gujan Mark L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 65    Floarea Dan
2 6 Chendrean Anca L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca abs    Lili Ciocan
2 6 Martian Alexandra L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca abs    Floarea Dan
2 7 Cuc Victor Scoala1nternationala Cluj-Napoca 83  M Ioana Ludusan
2 7 Brinzas Daiana L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 82  M Suciu Otilia
2 7 Cucura Teona L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 80  M Suciu Otilia
2 7 Tantau Alexandra L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 80  M Suciu Otilia
2 7 Predatu Sara L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 76    Suciu Otilia
2 7 Samoila Filip L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 74    Suciu Otilia
2 7 Ciugudean Flaviu L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 72    Suciu Otilia
2 7 Sima Andrei L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 70    Suciu Otilia
2 7 Vasiloiu Diana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 70    Floarea Dan
2 7 Ciglenean Mihai L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 69    Suciu Otilia
2 7 Borodi Beatrice Scoala1nternationala Cluj-Napoca 66    Ioana Ludusan
2 7 Gocan Dan L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 63    Suciu Otilia
2 7 Stegerean Anca L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 63    Floarea Dan
2 7 Brebenaru Georgia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 54    Floarea Dan
2 7 Bojor Naomi L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 50    Suciu Otilia
2 7 Almasan Alex L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca abs    Lili Ciocan
2 7 Ciorba Mara Scoala1nternationala Cluj-Napoca abs    Ioana Ludusan
2 7 Petreanu Andrei L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca abs    Suciu Otilia
2 7 Popa Tudor L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca abs    Suciu Otilia
2 8 Bartas Alexandra L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 91  1 Stefan Poka
2 8 Barsan-Moigradean Augusta L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  2 Stefan Poka
2 8 Chihaia Alexandra Scoala1nternationala Cluj-Napoca 90  2 Iulia1gna Bratfalean
2 8 Puinean Marius Scoala1nternationala Cluj-Napoca 90  2 Iulia1gna Bratfalean
2 8 Cornea Georgiana Scoala 1oan Bob Cluj-Napoca 86  M Maria Poka
2 8 Sofianiuc Flavia L.T Gh. Sincai Cluj-Napoca 83  M Stefan Poka
2 8 Lupsan Roxana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 82  M Stefan Poka
2 8 Pop Catalina Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 81  M Maria Poka
2 8 Rus Adina Scoala1oan Bob Cluj-Napoca 81  M Maria Poka
2 8 Honcan Raluca L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Stefan Poka
2 8 Martin Razvan Scoala1nternationala Cluj-Napoca 80  M Iulia1gna Bratfalean
2 8 Mesesan Bogdan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Stefan Poka
2 8 Radulescu Traian L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Stefan Poka
2 8 Stef Alexandru L.T Onisifor Ghibu Cluj-Napoca 77    Gelu Grigore
2 8 Otel Dalia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 65    Stefan Poka
2 8 Roman Dana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 60    Stefan Poka
2 9 M1 Sofianiuc Paula L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 86  M Stefan Poka
2 9 M1 Vigu Liviu L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 86  M Suciu Otilia
2 9 M1 Baltaru Oana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 82  M Stefan Poka
2 10 M1 Ghiurco Stefana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 98  1 Livia Tambulea
2 10 M1 Balanescu Victor L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 94  2 Gorcea Violin
2 10 M1 Csegzi Ana Maria L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca abs    Livia Tambulea
2 11 M1 Portase Raluca Emil Racovita Cluj-Napoca 96  1 Vali Vasilescu
2 11 M1 Hreniuc Alexandra C.N. E. Racovita Cluj-Napoca 94  2 Livia Tambulea
2 11 M1 Binzari Elena L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  3 Livia Tambulea
2 11 M1 Ghic Andreea L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Livia Tambulea
2 11 M1 Berindean Adela L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 77    Livia Tambulea
2 12 M1 Pop Dan L.T. Avram1ancu Cluj-Napoca 96  1 Gorcea Violin
2 12 M1 Cornea1ulia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 82  M Livia Tambulea
2 12 M1 Marginean Madalina L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Livia Tambulea
2 12 M1 Moraru Madalina L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Livia Tambulea
3 1 Popovici Roxana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 100  1 Gabi Popescu
3 1 Gavrila Catalin C.N. George Cosbuc Cluj-Napoca 95  2 Gerda Puris
3 1 Predescu Mihai L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 95  2 Gabi Popescu
3 1 Baciu Luca L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 93  3 Gabi Popescu
3 1 Naidin Patricia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 93  3 Gabi Popescu
3 1 Chiorean Iulia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  M Gabi Popescu
3 1 Cojocariu Antonia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  M Gabi Popescu
3 1 Prodan Annabelle L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  M Gabi Popescu
3 1 Pop Mara L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 89  M Gabi Popescu
3 1 Tranca Mark Emanuel L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 89  M Tarta Cristina & Poenaru Viorica
3 1 Popa Alexandra L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 87  M Gabi Popescu
3 1 Cioara-Benea Teodora L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 85  M Gabi Popescu
3 1 Popa Horia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 85  M Gabi Popescu
3 1 Sibianu Iulia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 84  M Gabi Popescu
3 1 Radulescu Bogdan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Gabi Popescu
3 1 Maier Alin L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 79    Gabi Popescu
3 1 Bene Andra L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 67    Orban Ciprian & Bob Crina
3 2 Pop Horea Scoala Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 96  1
3 2 Mester Dan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 95  2 Mariana Rusu
3 2 Orha Ada Ruxandra Scoala Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 95  2
3 2 Roman Tudor C.N. George Cosbuc Cluj-Napoca 94  3 Anca Turdasean
3 2 Aron Cristian L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 92  M Mariana Rusu
3 2 Gherghel Maya L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Mariana Rusu
3 2 Hodis Andrei L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Mariana Rusu
3 2 Palacian Bogdan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 77    Mariana Rusu
3 2 Hapaianu Dragos L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 74    Mariana Rusu
3 2 Cordos Diana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 73    Mariana Rusu
3 3 Tranca Naomi Alexandra L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 100  1 Orban Ciprian & Bob Crina
3 3 Dumitru Smaranda L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 98  2 Matis Valeria
3 3 Nath Maria L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 97  3 Matis Valeria
3 3 Morar Stefan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 93  M Popa Eugenia
3 3 Vlad Brianna L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 93  M Matis Valeria
3 3 Cojocaru Maria L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 92  M Matis Valeria
3 3 Botez Teodora L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 91  M Popa Eugenia
3 3 Orza Rares L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 91  M Matis Valeria
3 3 Ghitea Dorothea L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  M Matis Valeria
3 3 Taravinas Iannis L.T. Eugen Pora Cluj-Napoca 90  M Tarta Cristina & Poenaru Viorica
3 3 Bogdan Sever L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 87  M
3 3 Berar Denisa L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 79    Popa Eugenia
3 3 Dumanescu Alexandru L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 75    Matis Valeria
3 4 Fodor Victor Colegiul Pedagogic Cluj-Napoca 99  1 Persecan Dorina
3 4 Stef Andree Ovidiu L.T. Onisifor Ghibu Cluj-Napoca 99  1
3 4 Gherghel Anandu Scoala Internationala Cluj-Napoca 96  2 Simina Bejenariu
3 4 Iozsa Raul Scoala Internationala Cluj-Napoca 95  3 Simina Bejenariu
3 4 Scaunasu Bogdan L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 95  3 Elena Simina
3 4 Bobos Anamaria L.T. Lucian Blaga Cluj-Napoca 94  M Tarta Florita
3 4 Onaciu Alexia L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 94  M Elena Simina
3 4 Olteanu Alexandra L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 92  M Elena Simina
3 4 Damsa Vlad L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 91  M Elena Simina
3 4 Turcsa Alexandru L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 90  M Elena Simina
3 4 Stefanescu Simina L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 88  M Elena Simina
3 4 Ranta Danut Scoala Horea Cluj-Napoca 83  M Pop Cristina
3 4 Balta Razvan Scoala Internationala Cluj-Napoca 81  M Simina Bejenariu
3 4 Oancea Calin Scoala Internationala Cluj-Napoca abs    Simina Bejenariu
3 5 Crisan Dragos C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca 100  1 Valentina Vasilescu
3 5 Padurean-Radulescu Mihnea C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca 100  1 Valentina Vasilescu
3 5 Petridean Andrei C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca 100  1 Valentina Vasilescu
3 5 Cret Andreea L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 98  2 Tambuc Nicoleta
3 5 Gogu Mihnea Scoala Internationala Cluj-Napoca 98  2 Iulia Igna Bratfalean
3 5 Bogdan Tudor L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 95  3
3 5 Boier Marius L.T. T. Popovici Cluj-Napoca 93  M
3 5 Hotoleanu Andrei Scoala Internationala Cluj-Napoca 93  M Iulia Igna Bratfalean
3 5 Pintea Alexandru C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca 93  M Valentina Vasilescu
3 5 Coman Tudor L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 91  M Amelia Pop
3 5 Moldovan Andreea L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 91  M Amelia Pop
3 5 Stan Pop Daniel Colegiul Pedagogic Cluj-Napoca 91  M Sandea Claudia
3 5 Dragonici Raluca Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 90  M Maria Poka
3 5 Socaciu Lendvai Mark Liceul Unitarian Cluj-Napoca 84  M Nyitrai Ioan
3 5 Pantis Voicu Scoala Internationala Cluj-Napoca 81  M Iulia Igna Bratfalean
3 5 Oros Leon L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Nicoleta Ciocan
3 5 Kirr Tudor C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca 77    Valentina Vasilescu
3 5 Lucaci Vlad L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 75    Amelia Pop
3 5 Perde Daria L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 75   
3 5 Vuscan Patricia L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 73    Tambuc Nicoleta
3 5 Toma Mihai C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca 72    Valentina Vasilescu
3 5 Rus Alexandra Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 70    Maria Poka
3 5 Ferseta Cristiana Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 67    Maria Poka
3 5 Lacatus Caroline Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 64    Maria Poka
3 5 Radu Andreea L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 64    Nicoleta Ciocan
3 5 Radu Calugar Ariana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 62    Nicoleta Ciocan
3 5 Muresan Patricia Colegiul Pedagogic Cluj-Napoca 58    Sandea Claudia
3 5 Tibrea Andrei L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 50    Nicoleta Ciocan
3 5 Horotan Cosmin Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca abs    Maria Poka
3 5 Lupsa Sergiu L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca abs    Adela Paraian
3 5 Nicoara Titus C.N. Emil Racovita Cluj-Napoca abs    Valentina Vasilescu
3 6 Horhat Razvan Scoala Liviu Rebreanu Cluj-Napoca 99  1 Coldea Laura
3 6 Marian Ruxandra L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 97  2
3 6 Sarmasan Andrei L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 95  3
3 6 Pop Anca L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 94  M
3 6 Pop Ruxandra L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 91  M Floarea Dan
3 6 Campean Daria L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 90  M Adela Paraian
3 6 Damsa Dan L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 90  M Adela Paraian
3 6 Lipan Sebastian L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  M Nicoleta Ciocan
3 6 Vasilescu Flavia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 90  M Floarea Dan
3 6 Muresan Georgiana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 88  M Floarea Dan
3 6 Vajas Andreea L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 87  M Floarea Dan
3 6 Pacurar Meda L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 85  M
3 6 Oltean Denisa Colegiul Pedagogic Cluj-Napoca 82  M Sandea Claudia
3 6 Boboc Liviu Scoala Liviu Rebreanu Cluj-Napoca 81  M Coldea Laura
3 6 Costin Irina L.T. Nicolae Balcescu Cluj-Napoca 81  M Adela Paraian
3 6 Li Yang Stefan L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Nicoleta Ciocan
3 6 Farcas Larisa L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 77    Floarea Dan
3 6 Poltorac Vlad Scoala Ioan Creanga Cluj-Napoca 77    Matyas Eva
3 6 Tamas Andrei Colegiul Pedagogic Cluj-Napoca 77    Sandea Claudia
3 6 Pop Ana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 76    Floarea Dan
3 6 Chendrean Anca L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 71    Nicoleta Ciocan
3 6 Mester Stefan Scoala Liviu Rebreanu Cluj-Napoca 71    Coldea Laura
3 6 Abrudan Mihaela L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 67    Nicoleta Ciocan
3 6 Bunea Andreea L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 66    Floarea Dan
3 6 Kovacs David L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 62    Nicoleta Ciocan
3 6 Boc Patricia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 61    Floarea Dan
3 6 Campean Alex L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 54    Nicoleta Ciocan
3 6 Martian Alexandra L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca abs    Floarea Dan
3 6 Mera Andrei Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca abs    Maria Poka
3 6 Moise Bogdan Scoala Liviu Rebreanu Cluj-Napoca abs    Coldea Laura
3 7 Borodi Beatrice Scoala Internationala Cluj-Napoca 80  M Ioana Ludusan
3 7 Eniu Andrei Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 80  M Balica Ioan
3 7 Sima Andrei L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 74   
3 7 Poltorac Roxana L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 72   
3 7 Branzas Daiana L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 71   
3 7 Roman Serban Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 71    Balica Ioan
3 7 Constantin Bogdan Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 70    Balica Ioan
3 7 Botoc Horea L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 68   
3 7 Sechei Radu L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 66    Nicoleta Ciocan
3 7 Voivod Alin L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 66    Nicoleta Ciocan
3 7 Kacso Teodor Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 64    Balica Ioan
3 7 Cuc Victor Scoala Internationala Cluj-Napoca 55    Ioana Ludusan
3 7 Gansca Paul Scoala Internationala Cluj-Napoca 50    Ioana Ludusan
3 7 Radu Calugar Giulia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 38    Nicoleta Ciocan
3 7 Zota Nicusor Scoala Internationala Cluj-Napoca 38    Ioana Ludusan
3 7 Budean Bogdan Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 26    Balica Ioan
3 7 Pop Marc Patriciu Scoala Internationala Cluj-Napoca 26    Ioana Ludusan
3 8 Helmer Paul Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 98  1 Lucia Iepure
3 8 Stef Ioan Alexandru L.T. Onisifor Ghibu Cluj-Napoca 96  2 Simona Sanda
3 8 Badiu Theodor Radu Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 95  3 Lucia Iepure
3 8 Cornea Georgiana Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 95  3 Maria Poka
3 8 Farcas Calin Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 94  M Lucia Iepure
3 8 Puinean Marius Scoala Internationala Cluj-Napoca 94  M Iulia Igna Bratfalean
3 8 Tibrea Andrei Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 92  M Lucia Iepure
3 8 Chihaia Alexandra Scoala Internationala Cluj-Napoca 91  M Iulia Igna Bratfalean
3 8 Pop Catalina Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 90  M Maria Poka
3 8 Radulescu Traian L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 84  M Stefan Poka
3 8 Rus Adina Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 84  M Maria Poka
3 8 Matis Ionut Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca 80  M Lucia Iepure
3 8 Barsan Augusta L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 70    Stefan Poka
3 8 Marca Diana Scoala Liviu Rebreanu Cluj-Napoca 70    Coldea Laura
3 8 Tamas Talida L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 70    Stefan Poka
3 8 Danciu Vlad L.T. Onisifor Ghibu Cluj-Napoca 69    Gelu
3 8 Miclea Mara Scoala Ioan Bob Cluj-Napoca abs    Lucia Iepure
3 9 M1 Cincean Vlad L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca 96  1
3 9 M1 Truta Emanuel L.T. Tiberiu Popoviciu Cluj-Napoca 80  M
3 9 M1 Sofianiuc Paula L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 73    Stefan Poka
3 9 M1 Brudasca Crina-Niculina L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 50    Stefan Poka
3 9 M1 Vigu Liviu L.T. Avram Iancu Cluj-Napoca abs   
3 10 M1 Ghiurco Stefana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 85  M Livia Tambulea
3 10 M1 Rus Dana L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Livia Tambulea
3 10 M1 Bratean Rares L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 60    Livia Tambulea
3 11 M1 Binzari Elena L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 84  M Livia Tambulea
3 12 M1 Cornea Iulia L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 88  M Livia Tambulea
3 12 M1 Marginean Madalina L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Livia Tambulea
3 12 M1 Moraru Madalina L.T. Gh. Sincai Cluj-Napoca 80  M Livia Tambulea



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018