Rezultate Arhiva editia 2011-2012 BT100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Raileanu Nicoleta SAM Sulita Sulita 96  1 Zamfirescu Marius
1 2 Hata Veronica Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 94  2 Chirila Andreea
1 2 Badaluta Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 92  3 Chirila Andreea
1 2 Ciotir Marian Augustin Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 92  3 Chirila Andreea
1 2 Nacu Denis Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 92  3 Danila Dana, Chelariu Ionela
1 2 Olaru Alice SAM Sulita Sulita 92  3 Zamfirescu Marius
1 2 Balauca Maria Daria Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Botosani Botosani 89  M SCHIOPU MARIOARA
1 2 Buliga Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 89  M Surdu Denis
1 2 Aciocanesa Bianca Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M Chirila Andreea
1 2 Amariei Sebastian Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 87  M Surdu Denis
1 2 Ciobanu George Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M
1 2 Honciuc Anastasia Lorena Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M Chirila Andreea
1 2 Pilipautanu Tudor Grup Scolar Darabani Botosani 87  M Criclevit Mirela
1 2 Tudose Robert Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M Chirila Andreea
1 3 Atodiresei Matei Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 Botosani Botosani 98  1
1 3 Ciobanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 98  1 Alexa Maria
1 3 ROTARIU TUDOR LIVIU SAM Sf. Ap. Andrei Smirdan Suharau 98  1 Rotariu Irinel?Costel?
1 3 Lutic Bogdan Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 Botosani Botosani 96  2
1 3 Botez Daria Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 95  3 Spatariu Maria
1 3 Tanase Denis Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 93  3 Spatariu Maria
1 3 Grigoruta Dorin Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 92  3 Alexa Maria
1 3 Asiminicesei Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 91  3 Spatariu Maria
1 3 Tiliuta Catrinel Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 90  3 Spatariu Maria
1 3 Ursu Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 90  3 Alexa Maria
1 3 Ailincai Eduard Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M Alexa Maria
1 3 Guceanu Marian Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M Spatariu Maria
1 3 Mascan Mirela Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M Alexa Maria
1 3 Honceriu Teodora Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani 86  M Ana Weiss
1 3 Grosu Denisa Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 84  M Alexa Maria
1 3 Rusu Cosmina Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 82  M
1 3 Florea Carla Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 80  M Alexa Maria
1 3 Raicu Teodora Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 80  M Spatariu Maria
1 3 Barladeanu Daniel Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 78    Alexa Maria
1 4 Andriesei Tudor Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 97  1 Orasanu Daniela
1 4 Chiriac Radu Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 97  1 Damian Tincuta
1 4 Haralamb Iuliana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 97  1 Marciuc Rodica
1 4 Ilincariu serban Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 97  1 Orasanu Daniela
1 4 Trisca Cezar Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 97  1 Donosa Elena
1 4 Amarandei Robert Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 96  2 Donosa Elena
1 4 Aniculaesei Alex SAM Sulita Sulita 96  2 Zamfirescu Simona
1 4 Breschieru Ama Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 96  2 Donosa Elena
1 4 BUICIUC ANDREI Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 96  2 Popa Georgeta
1 4 Burca Olivia Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 96  2 Ungureanu Livia
1 4 Clodnischi Darian Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 96  2 Borfotina Nicoleta
1 4 Munteanu Diana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 96  2 Marciuc Rodica
1 4 Nechita Bianca Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 96  2 Orasanu Daniela
1 4 Negrii Calin Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 96  2 Orasanu Daniela
1 4 Pelinescu Ionela Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 96  2 Borfotina Nicoleta
1 4 Stirbu Stefan Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 96  2 Borfotina Nicoleta
1 4 Ababei Madalina Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 94  3 Orasanu Daniela
1 4 Clodnischi Paul Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 94  3 Cazacu Angelica
1 4 Costin Luca Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 94  3 Donosa Elena
1 4 Bataiosu Adelina Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 93  3 Borfotina Nicoleta
1 4 Bernat Diana Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 93  3 Orasanu Daniela
1 4 Balanovici Mihai Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 92  3 Schiopu Olguta
1 4 Epure Iasmina Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 92  3 Damian Tincuta
1 4 Atanasiu Flavius Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 91  3 Schiopu Olguta
1 4 Buzila Bianca Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 91  3 Borfotina Nicoleta
1 4 ORLOVSCHI SPIRIDON Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 91  3 Simion Daniela, Grunzu Elena
1 4 Adascalitei Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 90  3 Popa Georgeta
1 4 Agache Roxana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 90  3 Stanciu Rodica, Corman Luminita
1 4 AILINCAI CATALIN Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 90  3 Simion Daniela, Grunzu Elena
1 4 Aniculaese Codrin Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani Botosani 90  3
1 4 Aparaschivei Stefan Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 90  3 Stanciu Rodica, Corman Luminita
1 4 Bidasca Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 90  3 Donosa Elena
1 4 Horomnea Erika Livia Scoala cu clasele I-VIII Vladeni Vladeni 90  3
1 4 Ripa Giulia SAM Sulita Sulita 90  3 Zamfirescu Simona
1 4 Surubariu Vlad Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 90  3 Damian Tincuta
1 4 Afloarei Malina Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 88  M Donosa Elena
1 4 Anton Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 88  M Donosa Elena
1 4 Baciu Ciprian Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 88  M Donosa Elena
1 4 Flamanzanu Marian Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 88  M Orasanu Daniela
1 4 Zamfirescu Tudor SAM Sulita Botosani 88  M Zamfirescu Simona
1 4 Zosin Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 88  M Ungureanu Livia
1 4 Andrei Teodora Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 87  M Donosa Elena
1 4 IVANOV MIHAIL Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 87  M Simion Daniela, Grunzu Elena
1 4 Andronic Razvan Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 86  M Donosa Elena
1 4 Bobutac Ecaterina Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 85  M Orasanu Daniela
1 4 GHEORGHITA ALEXANDRU Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 85  M Simion Daniela, Grunzu Elena
1 4 Raileanu Diana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 85  M Stanciu Rodica, Corman Luminita
1 4 Todirica Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 84  M Orasanu Daniela
1 4 Zbughin Cezar Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 84  M Marciuc Rodica
1 4 Apostol Ilinca Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 83  M Donosa Elena
1 4 Patatu Ionut Scoala cu clasele I-VIII Octav Bancila Corni Corni 83  M Bejenariu Raluca
1 4 Glasberg Dan Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 82  M Donosa Elena
1 4 Ungureanu Ilinca Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 82  M Donosa Elena
1 4 Terciu Bogdan Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 80  M Orasanu Daniela
1 4 Bresug Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 78    Donosa Elena
1 4 Gireada Emilia Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani Botosani 78    Ungureanu Livia
1 4 Prepelita Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 78    Donosa Elena
1 4 Purice Vlad Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 78    Donosa Elena
1 4 Stoleriu Larisa Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 75    Orasanu Daniela
1 4 Bujor Mihaela Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 74    Donosa Elena
1 4 UNGUREANU PAUL Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 74    Simion Daniela, Grunzu Elena
1 4 Palade Denis Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 72    Schiopu Olguta
1 4 Gaidur Madalina Scoala cu clasele I-VIII Octav Bancila Corni Corni 71    Serediuc Dorina
1 4 Ignatescu Albert Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 65    Donosa Elena
1 5 Puiu Ioan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 99  1 Ciudin Ionela
1 5 Anghel Andrei Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 98  2 Cretu Aurelia
1 5 Chirila Miruna Grupul Scolar Darabani Darabani 98  2 Bichir Ionel
1 5 Ciornea Ilinca Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 98  2 Clipa Daniela
1 5 FEDEROVICI IUSTINA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 98  2 Gurita Magda
1 5 Maica Grimisteanu Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 98  2 Clipa Daniela
1 5 Bidasca Carina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 97  3 Ciudin Ionela
1 5 Petcu Carina Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 97  3 Cretu Aurelia
1 5 Alexuc Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 96  3 Parvescu Aurica
1 5 Andrei Cristina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 96  3 Ciudin Ionela
1 5 Bejenariu Adina Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 96  3 Clipa Daniela
1 5 Guraliuc Andrada, Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 96  3 Parvescu Aurica
1 5 Holcan Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 96  3 Asiminicesei Vasile
1 5 PELCEAR CRISTIAN Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 96  3 Gurita Magda
1 5 Sulea Emanuela Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 96  3 Clipa Daniela
1 5 BELCESCU TUDOR Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 95  3 Gurita Magda
1 5 Iacob Strungaru Ana-Maria Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 95  3 Sfecla Stelian
1 5 Popa Diana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 95  3 Ciudin Ionela
1 5 Zgimbau Silviu Ionut Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 95  3
1 5 Anechitei Catalin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 94  3
1 5 Craciun Dragos Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 94  3 Ciudin Ionela
1 5 Antonoaie Anamaria Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 93  3 Cretu Aurelia
1 5 Vranciu Adrian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 93  3 Macovei Laurentiu
1 5 ZAMCIUC MEDEEA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 93  3 Gurita Magda
1 5 Amariuta Cristian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 92  3 Ciudin Ionela
1 5 Badaluta Ionut Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 92  3 Clipa Daniela
1 5 Iurea Marius Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 91  3 Ciudin Ionela
1 5 Neamtu Petru Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 91  3 Gurita Magda
1 5 Alexa Luca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 90  3 Ciudin Ionela
1 5 Belciug Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 90  3 Ciudin Ionela
1 5 Hladii Paula Elena Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 90  3 Sfecla Stelian
1 5 MINCU STEFAN Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 90  3 Gurita Magda
1 5 Palade Eduard Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 90  3 Parvescu Aurica
1 5 Spataru Dragos Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 90  3 Ciudin Ionela
1 5 Surigiu Laurentiu Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 90  3 Cretu Aurelia
1 5 FEDELES LARISA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 89  M Gurita Magda
1 5 Olteanu Eliza Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 89  M Ciudin Ionela
1 5 David Georgiana Andreea Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 88  M Sfecla Stelian
1 5 Mihai Iustinian Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 88  M Cretu Aurelia
1 5 Mocanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 88  M Clipa Daniela
1 5 Oprisanu Lorena Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 88  M Balmos Veronica
1 5 Raileanu Eduard Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 88  M Cretu Aurelia
1 5 Suleap Sebastian Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 88  M Clipa Daniela
1 5 Boloca Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 87  M Macovei Laurentiu
1 5 COVASA OFELIA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 87  M Gurita Magda
1 5 Horomnea Cristian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 87  M Ciudin Ionela
1 5 Aluncarite Georgiana Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 86  M Balmos Veronica
1 5 Buciuleac Ilinca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 86  M Ciudin Ionela
1 5 Craciun Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 86  M Ciudin Ionela
1 5 Harabagiu Razvan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 86  M Macovei Laurentiu
1 5 Nevinglovschi Stefana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 86  M Ciudin Ionela
1 5 Paduraru Alberto Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 86  M
1 5 CAZIUC RARES Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 84  M Gurita Magda
1 5 Guceanu Vlad George Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 84  M Sfecla Stelian
1 5 Nacu George Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 84  M Ciudin Ionela
1 5 Neauna Bogdana Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 84  M Cretu Aurelia
1 5 Beraru Octavian Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 82  M Clipa Daniela
1 5 Gheras Mihnea Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 82  M Cretu Aurelia
1 5 Maicaru Marius Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 82  M
1 5 Nevinglovschi Teodora Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 82  M Ciudin Ionela
1 5 Niculaesa Sorina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 82  M Ciudin Ionela
1 5 Panzariu Adrian Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 82  M Sfecla Stelian
1 5 Schiopu Mihai Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 82  M Ciudin Ionela
1 5 Anton Issabelle Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 80  M Ciudin Ionela
1 5 Chirila Ionut Daniel Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 80  M Asiminicesei Vasile
1 5 Condrea Dragos Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 80  M Cretu Aurelia
1 5 Delibas Razvan Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 80  M
1 5 Grigoriu Alexandra Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 80  M Cretu Aurelia
1 5 Ignat Petronela Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 80  M Cretu Aurelia
1 5 Nacu Lucian Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 80  M
1 5 Nazare Razvan Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 80  M Parvescu Aurica
1 5 Stefanescu Andreea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 80  M Ciudin Ionela
1 5 Suceveanu Iulia Elena Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 80  M Asiminicesei Vasile
1 5 TURINOVICI MATEI Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 80  M Gurita Magda
1 5 Carp Dumitrita Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 79    Cretu Aurelia
1 5 Teodorovici Daniel Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 79    Balmos Veronica
1 5 Acsinte Andra Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 78    Ciudin Ionela
1 5 Burduja Alexandru Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 78    Ciudin Ionela
1 5 Caslariu Sabina Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 78    Parvescu Aurica
1 5 Dron Madalina Grupul Scolar Darabani Darabani 77    Bichir Ionel
1 5 Burciu Tiberiu Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 76    Cretu Aurelia
1 5 Ignat Eduard Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 76   
1 5 Bradu Adela Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 75    Ciudin Ionela
1 5 Melinte Dragos Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 75    Ciudin Ionela
1 5 Nenisca Antonia Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 75    Sfecla Stelian
1 5 Stefanuca Diana Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 74    Sfecla Stelian
1 5 Andries Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 72    Sfecla Stelian
1 5 Covaliu stefan Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 71    Cretu Aurelia
1 5 Anisie Andra Grupul Scolar Darabani Darabani 70    Bichir Ionel
1 5 Moga Bogdan Constantin Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 70    Sfecla Stelian
1 5 Besliu Robert Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 68    Sfecla Stelian
1 5 Chirila Bianca Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 68    Sfecla Stelian
1 5 Baltag Ovidiu Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 64   
1 5 Zaharia Iustina Grupul Scolar Darabani Darabani 63    Bichir Ionel
1 5 Ceica Bianca Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 62    Sfecla Stelian
1 5 Matei Diana Grupul Scolar Darabani Darabani 62    Bichir Ionel
1 5 Betianu Alexandra Grupul Scolar Darabani Darabani 60    Bichir Ionel
1 5 Ciobanu Maura Grupul Scolar Darabani Darabani 60    Bichir Ionel
1 5 Tipu David Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 60    Parvescu Aurica
1 5 Cirneala Sebastian Florin Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 58    Sfecla Stelian
1 5 Condurache Eduard Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 55    Asiminicesei Vasile
1 5 Alungulese Raluca Lavinia Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 50    Sfecla Stelian
1 6 Balauca Stefan Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 99  1 Porosniuc Daniel
1 6 SERDENCIUC ALEX Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 98  2 Gurita Magda
1 6 Anechitei Matei Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 97  3 Porosniuc Daniel
1 6 Rotaru Ionut Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 97  3 Porosniuc Daniel
1 6 LEBADA STEFAN Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 96  3 Gurita Magda
1 6 Leonte Tiberiu Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 95  3 Cretu Aurelia
1 6 Puscasu Andreea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 95  3 Porosniuc Daniel
1 6 Cirimpei Remus Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 94  3 Porosniuc Daniel
1 6 Halici Octavian Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 94  3 Cretu Aurelia
1 6 Mirauta Naomi Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 94  3 Cretu Aurelia
1 6 PITROP ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 94  3 Gurita Magda
1 6 Alexuc Tudor Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 93  3 Porosniuc Daniel
1 6 BAICEANU GEORGE Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 93  3 Gurita Constantin
1 6 Murariu Dumitrita Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 93  3 Cretu Aurelia
1 6 Nour Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 93  3 Porosniuc Daniel
1 6 Sandu Lavinia Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 93  3 Cretu Aurelia
1 6 Barabasa Bogdan Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 92  3 Cretu Aurelia
1 6 Danila Roxana Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 92  3 Cretu Aurelia
1 6 Fodor Beatrice Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 92  3 Cretu Aurelia
1 6 Gherasim Iulisa Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 92  3 Cretu Aurelia
1 6 NECHITA ANDREI Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 92  3 Gurita Magda
1 6 OPRISANU ODRIN Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 92  3 Gurita Magda
1 6 Roman Robert Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Botosani Botosani 92  3 Condurache Elena
1 6 SURUBARIU RAZVAN Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 92  3 Gurita Constantin
1 6 Cazaciuc Valentin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 91  3 Porosniuc Daniel
1 6 Gaina Patricia Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 91  3 Cretu Aurelia
1 6 Maniga Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 91  3 Porosniuc Daniel
1 6 MIGHIU COSMINA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 91  3 Gurita Magda
1 6 Streteanu Bianca Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 91  3 Cretu Aurelia
1 6 Gavrilescu serban Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 90  3 Cretu Aurelia
1 6 Luca Nicoleta Grupul Scolar Darabani Darabani 90  3 Muraru Calin
1 6 Mandrescu Cezara Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 90  3 Cretu Aurelia
1 6 TERCIU IUSTIN Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 90  3 Gurita Magda
1 6 ACHITEI ARINA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 89  M Gurita Magda
1 6 Pintilei Madalina Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 89  M Cretu Aurelia
1 6 Sofroni Bianca Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 89  M Cretu Aurelia
1 6 Codau Eduard Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 88  M Porosniuc Daniel
1 6 Miclescu Denisa Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 88  M Cretu Aurelia
1 6 Mihalache Alexandra Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 88  M Trisca Teodor
1 6 APETROAIE CLAUDIU Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 87  M Gurita Constantin
1 6 Nenisca Maria Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 87  M Dumitrel Lucica
1 6 Podovei Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 87  M Clipa Daniela
1 6 Andrian Alexandru Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 86  M Clipa Daniela
1 6 Ferariu Adina Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 85  M Cretu Aurelia
1 6 Paval Cosmin Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 85  M Balmos Veronica
1 6 POMPARAU IOANA Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 85  M Gurita Constantin
1 6 Brehuescu Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 84  M Clipa Daniela
1 6 Butnariuc Loredana Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 84  M Cretu Aurelia
1 6 Chiriac Andrei Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 84  M Cretu Aurelia
1 6 HRITCU ANDREI ALEXANDRU Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 84  M Cretu Aurelia
1 6 ANDRONACHE DENISIA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 83  M Gurita Magda
1 6 Daniliuc Gabriela Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Botosani Botosani 83  M Condurache Elena
1 6 Diaconu Narcis? Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 83  M Balmos Veronica
1 6 Doroftei Cristina Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 83  M Cretu Aurelia
1 6 Ostafe Albert Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 83  M Cretu Aurelia
1 6 Ananuta Gianna Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 82  M Cretu Aurelia
1 6 Diaconita Denis Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 80  M Trisca Teodor
1 6 HUDISTEANU MIHAI Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 80  M Gurita Magda
1 6 Atodiresei Sabina Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 78   
1 6 Baciu Eduard Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 78    Trisca Teodor
1 6 Cucoreanu Teodora Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 78    Cretu Aurelia
1 6 DANILA MIHAI Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 78    Gurita Constantin
1 6 MOLDOVANU VLAD Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 78    Gurita Constantin
1 6 Romaniuc Patricia Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 76    Asiminicesei Vasile
1 6 Aroboaei Letitia Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 75    Asiminicesei Vasile
1 6 Cojocaru Cristian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 75    Porosniuc Daniel
1 6 Alexa Madalina Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Botosani Botosani 74    Condurache Elena
1 6 Burighian Lucas Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 74    Cretu Aurelia
1 6 Damaschin Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 74    Trisca Teodor
1 6 Lazarescu Simona Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 74    Corduneanu Gabriela
1 6 Manoila Sebastian Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 74    Asiminicesei Vasile
1 6 Vasilache Tudor Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 74    Galea Lucia
1 6 Amatiesei Robert Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 73    Clipa Daniela
1 6 Lupan Bogdan Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 73    Clipa Daniela
1 6 Papaghiuc Sergiu Scoala cu clasele I-VIII Leon Danaila Darabani Darabani 73    Sfecla Stelian
1 6 ANDRIAN IOANA Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 72    Gurita Constantin
1 6 JERCAN IOANA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 72    Gurita Magda
1 6 Zaicescu Cosmin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 72    Porosniuc Daniel
1 6 SCHIPOR ANDREEA Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 70    Gurita Constantin
1 6 Vasilica Lavinia Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 70    Cretu Aurelia
1 6 Cazaciuc Ioana Scoala cu clasele I-VIII nr. 10 Botosani Botosani 69    Condurache Elena
1 6 Iftimie Petrica Alexandru Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 68    Trisca Teodor
1 6 BURUIANA ANA-MARIA Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 67    Gurita Constantin
1 6 Plugariu Denis Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 66    Cretu Aurelia
1 6 Paharnicu Tiberiu Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 65    Trisca Teodor
1 6 Pinconschi Simona Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 65    Corduneanu Gabriela
1 6 Landea Catalin Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 63    Clipa Daniela
1 6 Orhei Stefan Octavian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 62    Trisca Teodor
1 6 Tumsoy Elena Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 60   
1 6 Branza Andrei Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 59    Clipa Daniela
1 6 Zuzu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 57    Asiminicesei Vasile
1 6 Tanasa Teodor Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 55    Corduneanu Gabriela
1 7 Rotaru Andreea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 98  1 Oniciuc Gheorghe
1 7 Botez Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 96  2 Oniciuc Gheorghe
1 7 Dicu Ana Maria Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 94  3 Oniciuc Gheorghe
1 7 Zimmermann Octavian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 94  3 Oniciuc Gheorghe
1 7 Aioanei Bogdan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 93  3 Oniciuc Gheorghe
1 7 DUTCA ANAMARIA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 93  3 Gurita Magda
1 7 FURNICA DIANA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 92  3 Gurita Magda
1 7 Chelarescu Bogdan Scoala cu clasele I-VIII nr. 11 Botosani Botosani 91  3 Condurache Elena
1 7 Cozmescu Elena Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 91  3 Tomita Liliana
1 7 Cucuiet Silviu Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 90  3 Clipa Daniela
1 7 Stingaciu Simona Sabrina Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 90  3 Asiminicesei Vasile
1 7 CALINIUC BIANCA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 87  M Gurita Magda
1 7 Morosanu George Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 86  M Clipa Daniela
1 7 Pricope Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 84  M Oniciuc Gheorghe
1 7 Rusu Sebastian Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 84  M Tomita Liliana
1 7 Ailoaie Cristina Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 83  M Parvescu Aurica
1 7 BARABAS ANDRA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 83  M Gurita Magda
1 7 VIZITIU ANAMARIA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 81  M Gurita Magda
1 7 Chelariu Stefan Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 80  M Parvescu Aurica
1 7 FECIORU BIANCA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 80  M Gurita Magda
1 7 Ispas Iulia Ligia Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 80  M Asiminicesei Vasile
1 7 Prisacariu Robert Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 80  M Corduneanu Gabriela
1 7 Sulea Damaris Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 80  M Asiminicesei Vasile
1 7 TUFA LARISA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 79    Gurita Magda
1 7 Andronic Andrada Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 78    Parvescu Aurica
1 7 MANESCU MARA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 77    Gurita Magda
1 7 Burlacu Ionela Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 75    Clipa Daniela
1 7 Zbughin Alexandra Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 71    Clipa Daniela
1 7 Vieru Ilinca Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 69    Tomita Liliana
1 7 Deleu Serban Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 50    Parvescu Aurica
1 8 Cojocariu Sebastian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 95  1 Oniciuc Gheorghe
1 8 SOVI SIMINA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 94  2 Gurita Magda
1 8 Buza Miruna Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 93  3 Ciudin Ion
1 8 Mirauta Denisa Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 90  3 Cretu Aurelia
1 8 PALAGHIA ANIELA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 90  3 Gurita Magda
1 8 Popovici Patricia Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 90  3 Cretu Aurelia
1 8 ROATA GEORGE Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 89  M Gurita Magda
1 8 Crihan Diana Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 88  M Cretu Aurelia
1 8 DULGHERIU IULIANA Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 88  M Gurita Constantin
1 8 Sava Titus Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 87  M Oniciuc Gheorghe
1 8 Raileanu Gabriel Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 86  M Cretu Aurelia
1 8 Pasparan Bianca Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 85  M Asiminicesei Vasile
1 8 Albu Iuliana Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 84  M Cretu Aurelia
1 8 CLIVET ANTONIA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 84  M Gurita Magda
1 8 Aioanei Catalin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 83  M Oniciuc Gheorghe
1 8 AMANALOIE MALINA Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 80  M Gurita Constantin
1 8 Bichir Georgiana Grupul Scolar Darabani Darabani 80  M Bichir Ionel
1 8 MIHAI EDUARD Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 80  M Gurita Constantin
1 8 Racu Adelina Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 80  M Cretu Aurelia
1 8 BALAN DEMETRA Scoala cu clasele I-VIII nr. 7 Octav Bancila Botosani Botosani 76    Gurita Magda
1 8 HUTANU EUSEBIU Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 76    Gurita Constantin
1 8 PINZARIU BIANCA Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 76    Gurita Constantin
1 8 Banulescu Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani Botosani 72    Clipa Daniela
1 8 Grigoras Andrei-Stefan Grup Scolar Stefanesti Stefanesti 71    Balasa Petre
1 8 Huzum Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 66    Ciudin Ion
1 8 Ciritel Marian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 65    Corduneanu Gabriela
1 8 Grigoras Maria-Madalina Grup Scolar Stefanesti Stefanesti 65    Balasa Petre
1 8 Suiu Denis-Gabriel Grup Scolar Stefanesti Stefanesti 65    Balasa Petre
1 8 Gibu Ana-Maria Scoala nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi Dorohoi 64    Cretu Aurelia
1 8 Ciobanasu Andrei Liceul cu Program Sportiv Botosani Botosani 60    Toma Anca
1 8 TIMOFTI ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Elena Rares Botosani Botosani 60    Gurita Constantin
1 8 Bitic Tiberiu Nicusor Liceul cu Program Sportiv Botosani Botosani 56    Toma Anca
1 8 Ursu Catalin Liceul cu Program Sportiv Botosani Botosani 50    Toma Anca
1 9 M1 Clipa Stefan Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 100  1
1 9 M1 Badilita Ana Maria Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 96  2
1 9 M1 Stoian Sabina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 96  2 Ciudin Ionela
1 9 M1 Damaschin Bogdan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 95  3 Porosniuc
1 9 M1 Popovici Mara Georgiana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 95  3 Buzduga Nicolai
1 9 M1 Botez Cezar Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 92  3 Ciudin Ionela
1 9 M1 Stoica Iulian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 88  M Ciudin Ionela
1 9 M2 Vasilachi Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 95  1 Trisca Teodor
1 9 M2 Bardan Alexandra Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 91  2 Apetrei Ciprian
1 9 M2 Baltariu Bianca Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 90  3 Apetrei Ciprian
1 9 M2 Mititelu Eduard Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 90  3 Ciudin Ionela
1 9 M2 Noroc Andra Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 90  3 Apetrei Ciprian
1 9 M2 Abuziloae Andreea Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 89  M Apetrei Ciprian
1 9 M2 Zih Bianca Alexandra Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 88  M Apetrei Ciprian
1 9 M2 Ipser Sabine Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 86  M Apetrei Ciprian
1 9 M2 Abalasei Bianca Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 85  M Apetrei Ciprian
1 9 M2 Grigorut Ioana Madalina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 83  M Trisca Teodor
1 9 M2 Caba Bogdan Vasile Grupul Scolar Darabani Darabani 80  M Ceica Constantin
1 9 M2 Iurea Oana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 80  M Trisca Teodor
1 9 M2 Ababei Dana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 79    Trisca Teodor
1 9 M2 Vaipan Emima Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 76    Trisca Teodor
1 9 M2 Crauciuc Andreea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 73    Trisca Teodor
1 9 M2 Horju Emanuela Bianca Grupul Scolar Darabani Darabani 72    Bichir Ionel
1 9 M2 Luca Emanuel Mirel Grupul Scolar Darabani Darabani 70    Bichir Ionel
1 10 M1 Baetu Ciprian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 99  1 Oniciuc Gheorghe
1 10 M1 Jijiie Catalina-Elena Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 96  2 Jijiie Carmen
1 10 M1 Corduneanu Ioana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani Botosani 95  3 Jijiie Carmen
1 10 M1 Bruma Ovidiu Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 94  3 Apetrei Ciprian
1 10 M1 Aiordachioaiei Maria Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 86  M Apetrei Ciprian
1 10 M1 Chiorescu Marius Alin Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 86  M Apetrei Ciprian
1 10 M1 Gisca Andra Colegiul National A. T. Laurian Botosani Botosani 84  M Apetrei Ciprian
1 10 M2 Puiu Ecaterina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 100  1 Trisca Teodor
1 10 M2 Vladianu Marian Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani Botosani 98  2 Cracana Dumitru
1 10 M2 Onciul Raluca Iulia Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 97  3 Trisca Teodor
1 11 M1 Ignat Oana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 100  1 Porosniuc Daniel
1 11 M1 Parasca Iuliana Elena Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 100  1 Porosniuc Daniel
1 11 M1 Zimmermann Andreas Walter Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 100  1 Porosniuc Daniel
1 11 M1 CADINOIU GEORGIANA Grup Scolar Stefanesti Stefanesti 94  2 Afloarei Jenica
1 12 M1 Maxim Bogdan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 100  1 Ciudin Ion
1 12 M2 Trisca Vicol Adelina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani Botosani 100  1 Baetu Ioan
1 12 M2 Vasiliu Andreea Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani Botosani 97  2 Cracana Dumitru
1 12 M2 Ancuta Adrian Grup Scolar Dimitrie Negreanu Botosani Botosani 80  M Rotaru Mihaela
1 12 M2 Burla Loredana Grup Scolar Dimitrie Negreanu Botosani Botosani 80  M Rotaru Mihaela
1 12 M2 Matei Gina Claudia Grup Scolar Dimitrie Negreanu Botosani Botosani 80  M Rotaru Mihaela
2 1 BOBUTAC ALEXIE Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Laura Dimitriu
2 1 ENACACHE BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Laura Dimitriu
2 1 GAVRILAS ALESSIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Laura Dimitriu
2 1 Gradinaru Daria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Horodincu Mihaela
2 1 HERGHELEGIU ADRIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Laura Dimitriu
2 1 Mihalachi Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 100  1 Iurescu Liliana
2 1 Orosanu Ioan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 100  1 Iurescu Liliana
2 1 PERDEICA VICTOR ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Laura Dimitriu
2 1 ZGIMBAU TUDOR Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Laura Dimitriu
2 1 Amatiesei Corina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 95  2 Nastasia Rada
2 1 Buiciuc Bianca Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 95  2
2 1 CLIVET MATEI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  2 Laura Dimitriu
2 1 Dumbraveanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 95  2 Nastasia Rada
2 1 Fedeles Flavius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  2
2 1 FILIP DENIS Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  2 Laura Dimitriu
2 1 HARIGA ALEXANDRA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  2 Laura Dimitriu
2 1 Ilinca Bucatariu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  2
2 1 PRICOPCIUC TEODOR Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  2 Laura Dimitriu
2 1 Sobache Andra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 95  2 Nastasia Rada
2 1 TATARCAN GEORGE Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  2 Laura Dimitriu
2 1 ALUNCARITE MIRUNA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Laura Dimitriu
2 1 Beraru Roberta Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 90  3 Nastasia Rada
2 1 Beresteanu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Iurescu Liliana
2 1 Cerep Razvan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Iurescu Liliana
2 1 IACOB KARINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Laura Dimitriu
2 1 IVANOV SABINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Laura Dimitriu
2 1 Purice Alexia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 90  3 Iurescu Liliana
2 1 ZVINCA LORENA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Laura Dimitriu
2 1 Anton Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 85  M Iurescu Liliana
2 1 Apetrei Andra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 85  M Horodincu Mihaela
2 1 BUCATARIU ILINCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 85  M Laura Dimitriu
2 1 Ciornea Veronica Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 85  M Nastasia Rada
2 1 CONSTANTIN DENISIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 85  M Laura Dimitriu
2 1 Iordachescu Sabina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 85  M Nastasia Rada
2 1 MADULARU ANDRA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 85  M Laura Dimitriu
2 1 Marici Ioana Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 85  M Nastasia Rada
2 1 Stoian Meda Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 85  M Nastasia Rada
2 1 Butnariu Madalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 75    Nastasia Rada
2 2 BULIGA COSMIN ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 100  1 Surdu Denis Manuela
2 2 Pilipautanu Tudor Grupul Scolar Darabani Darabani 100  1
2 2 BUZGAU DAVID-CRISTIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 99  2 ENEA LEONID
2 2 Telisca Anisia Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 99  2 Mihailescu Laura
2 2 Ciotir Marian Augustin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 98  3 Andreea Chirila
2 2 PINZARIU SAMUEL Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 98  3 ENEA LEONID
2 2 LUNGU ANDREEA-GEORGIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 96  3 ENEA LEONID
2 2 Iurea Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 95  3 Mihailescu Laura
2 2 Pintilie Iosif-Emanuel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 95  3 Teodor Andrei
2 2 STOICA CLAUDIU-CONSTANTIN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 94  3 ENEA LEONID
2 2 Aciocanesa Bianca Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 92  3 Andreea Chirila
2 2 Ghetler Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 92  3 Teodor Corina
2 2 Iurea Cezara Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 92  3 Mihailescu Laura
2 2 AMARIEI SEBASTIAN ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 90  3 Surdu Denis Manuela
2 2 BALAUCA MARIA DARIA? Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 90  3 ?SCHIOPU MARIOARA
2 2 Bercea Elena Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 90  3 Mihailescu Laura
2 2 Vizitiu Miruna Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 89  M Mihailescu Laura
2 2 Cretu Stefan Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 87  M Pinzaru Mihaela
2 2 Hata Veronica Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 87  M Andreea Chirila
2 2 CHEBAC BOGDAN-VALENTIN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 86  M ENEA LEONID
2 2 Bruma Stefania Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 85  M Danila Dana, Chelaru Ionela
2 2 FOCSA SEBASTIAN-GEORGE Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 84  M ENEA LEONID
2 2 Ocu Eusebiu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M
2 2 Dutca Daria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 83  M Danila Dana, Chelaru Ionela
2 2 GHERASIM IOVANA-ALEXANDRA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 83  M ENEA LEONID
2 2 IVAN BIANCA-MADALINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 83  M ENEA LEONID
2 2 AIOANEI ALEXANDRU-TEODOR Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 82  M ENEA LEONID
2 2 Lungu Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 82  M ENEA LEONID
2 2 Calinov Emilia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 80  M Teodor Andrei
2 2 FRUNZUC IONUT-ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 80  M ENEA LEONID
2 2 Havarneanu Gabriela Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 80  M Mihailescu Laura
2 2 MURARIU ALEXIA-GABRIELA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 80  M ENEA LEONID
2 2 Olaru alice SAM Sulita Sulita 80  M Zamfirescu Marius
2 2 Andriescu Alina Nicoleta Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 78    Andreea Chirila
2 2 Gradinaru Iulia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 78    Danila Dana, Chelaru Ionela
2 2 Badaluta Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 76    Andreea Chirila
2 2 BARNEA ALEXANDRU-TEODOR Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 76    ENEA LEONID
2 2 Nacu Denis Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 76    Danila Dana, Chelaru Ionela
2 2 Musteata Ilinca Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 75    Mihailescu Laura
2 2 MERAUTI BOGDAN-STEFAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 74    ENEA LEONID
2 2 RUSU ANDRA-IOANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    ENEA LEONID
2 2 TUDOSE IULIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    ENEA LEONID
2 2 Aconstantinesei Emanuel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 65    Andreea Chirila
2 2 Honciuc Anastasia Lorena Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 65    Andreea Chirila
2 2 Tudose Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 65    Andreea Chirila
2 2 Hutu Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 60    Danila Dana, Chelaru Ionela
2 2 Raileanu Nicoleta SAM Sulita Sulita 60    Zamfirescu Marius
2 3 Rotariu Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 99  1 Vlaescu Valerica
2 3 Amateiesa Ana-Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 97  2
2 3 Costiuc Rares Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 93  3 Palade Corina
2 3 Petruc Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 93  3 Hluscu Ionela
2 3 Lutic Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 92  3 Brehuescu Elena
2 3 Popovici Ruxandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 92  3 Palade Corina
2 3 Ailincai Eduard Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 90  3 Maria Alexa
2 3 Vlase Adrian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 90  3
2 3 Horodinca Rares Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 89  M Hluscu Ionela
2 3 Grigoruta Dorin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 88  M Maria Alexa
2 3 Rizac Claudia Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 88  M Voroneanu Zorica/Ailene Lucia
2 3 Atodiresei Matei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 87  M Palade Corina
2 3 Baciu Stefania Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 87  M Voroneanu Zorica/Ailene Lucia
2 3 Bahrin Sebastian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 87  M Hluscu Ionela
2 3 ROMANOVSCHI CRISTIANA Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 87  M MONICA BUZA
2 3 ROTARIU TUDOR LIVIU SAM Sf. Ap. Andrei Smirdan Suharau 87  M Rotariu Irinel?Costel
2 3 SURDU LUCIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 87  M Bianca Ilas
2 3 Nistor Serban Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 86  M Hluscu Ionela
2 3 Patrauceanu David Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 86  M Palade Corina
2 3 Scladan Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 12 Botosani 86  M Palade Corina
2 3 CARDAS TUDOR-DARIUS Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 85  M HLUSCU IONELA
2 3 Ciudin Stefana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 85  M Hluscu Ionela
2 3 Cosoreanu Sabina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 85  M Palade Corina
2 3 Gagiuc Anastasia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 85  M
2 3 TROFIN VLAD Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 85  M MONICA BUZA
2 3 Balba Tudor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 84  M Hluscu Ionela
2 3 Simion Daniela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 84  M Maria Alexa
2 3 Ursu Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 84  M Maria Alexa
2 3 TCACIUC IOANA Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 82  M MONICA BUZA
2 3 Muraru Aida Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 81  M Palade Corina
2 3 Balauca Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 80  M Voroneanu Zorica/Ailene Lucia
2 3 Butu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 80  M Palade Corina
2 3 Ciobanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 80  M Maria Alexa
2 3 Daesei Diana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 80  M
2 3 GROSU Denisa Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 80  M Maria Alexa
2 3 GULUTA TEODOR? Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 80  M Bianca Ilas
2 3 Kohut Karin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 80  M Palade Corina
2 3 PAMPARAU ISABELA Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 80  M MONICA BUZA
2 3 Puiu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 80  M Palade Corina
2 3 RADU NATALIA Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 80  M MONICA BUZA
2 3 Tiliuta Catrinel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 80  M Maria Spatariu
2 3 Barladeanu Daniel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 78    Maria Alexa
2 3 Tanase Denis Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 78    Maria Spatariu
2 3 Mihalache Andra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 77    Palade Corina
2 3 Benta Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 76    Palade Corina
2 3 ASIMINICESEI Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 75    Maria Spatariu
2 3 Brinzei Lavinia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 75    Palade Corina
2 3 Gafita Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 75    Palade Corina
2 3 GUCEANU BIANCA Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 75    MONICA BUZA
2 3 Ifrim Paula –Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 75    Oana –Anca Voicu
2 3 NESIMUCA ANDREI Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 74    MONICA BUZA
2 3 Botez Daria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 73    Maria Spatariu
2 3 PURICE ADELIN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 73    Bianca Ilas
2 3 Grebenita Codrin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 72    Palade Corina
2 3 Popovici Andreea Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 72   
2 3 Burla Stefania Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 71    Oana –Anca Voicu
2 3 Astefanoaei Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70   
2 3 Balauca Darian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 70    Palade Corina
2 3 Bejan Denis Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 70    Maria Alexa
2 3 Ciobanu Giani Grupul Scolar Darabani Darabani 70   
2 3 Ivancescu Delia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 70    Oana –Anca Voicu
2 3 Nita Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 70    Palade Corina
2 3 Pomparau Diana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 70    Voroneanu Zorica/Ailene Lucia
2 3 Popescu Matei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 70    Palade Corina
2 3 Postelnicu Bianca-Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 70    Oana –Anca Voicu
2 3 Rusu Cosmina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 70   
2 3 Titei Daria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 70    Hluscu Ionela
2 3 Zgarcea Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 70    Hluscu Ionela
2 4 Bataiosu Adelina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 98  1 Borfotina Nicoleta
2 4 Costin Luca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 98  1 Donosa Elena
2 4 Nechita Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 98  1 Orasanu Daniela
2 4 Avram Matei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 97  2 Orasanu Daniela
2 4 Bernat Diana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 97  2 Orasanu Daniela
2 4 Obada Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 97  2
2 4 Susan Diana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 97  2 Borfotina Nicoleta
2 4 Zamfirescu Tudor SAM Sulita Sulita 97  2 Zamfirescu Simona
2 4 Trisca Cezar Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 96  3 Donosa Elena
2 4 Aniculaese Codrin Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 95  3
2 4 Clodnischi Darian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 94  3 Borfotina Nicoleta
2 4 Ilincariu Serban Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 94  3 Orasanu Daniela
2 4 Ababei Madalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 93  3 Orasanu Daniela
2 4 ?Buiciuc Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 92  3 Popa Georgeta
2 4 Beschieru Ama Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 92  3 Donosa Elena
2 4 Adascalitei Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 91  3 Popa Georgeta
2 4 Alexoae Vlad Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 91  3 Agavriloae Adriana
2 4 Buzila Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 91  3 Borfotina Nicoleta
2 4 Alexa Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 90  3 Borfotina Nicoleta
2 4 Chiriac Sebastian Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 90  3
2 4 Glasberg Dan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 90  3 Donosa Elena
2 4 Surubariu Vlad Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 90  3
2 4 Anton Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 89  M Donosa Elena
2 4 CHIRIAC RADU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 89  M Damian Tincuta
2 4 Haralamb Iuliana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 89  M Marciuc Rodica
2 4 Iurescu Delia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 89  M Corneanu Amelia
2 4 Baciu Ciprian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 88  M Donosa Elena
2 4 Prepelita Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 88  M Donosa Elena
2 4 Todirica Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 88  M Orasanu Daniela
2 4 Amarandei robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 87  M Donosa Elena
2 4 Padurariu Eduard Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 87  M Borfotina Nicoleta
2 4 Abouritei Roberta Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 86  M Orasanu Daniela
2 4 Agache Roxana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 86  M Stanciu Rodica, Corman Luminita
2 4 Clodnischi Paul Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 86  M Cazacu Elena
2 4 Stirbu Stefan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 86  M Borfotina Nicoleta
2 4 Apostol Ilinca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 85  M Donosa Elena
2 4 Dolhescu Ionel Cristian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 85  M
2 4 Horomnea Lidia Scoala cu clasele I-VIII Vladeni Vladeni 85  M
2 4 Chelaru Monica Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Borfotina Nicoleta
2 4 Leonte tudor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 84  M Agavriloae Adriana
2 4 Pelinescu Ionela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Borfotina Nicoleta
2 4 Puianu Sabin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Cazacu Elena
2 4 Sanduleac Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 84  M Agavriloae Adriana
2 4 Aparaschivei Stefan Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 83  M
2 4 Gaidur Madalina Scoala Octav Bancila Corni Corni 83  M Serediuc Dorina
2 4 AILINCAI CATALIN Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 82  M Simion Daniela, Grunzu Elena
2 4 Flaminzanu Marian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 82  M Orasanu Daniela
2 4 GHEORGHITA ALEXANDRU Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 82  M Simion Daniela, Grunzu Elena
2 4 Aniculaesei Alex SAM Sulita Sulita 81  M Zamfirescu Simona
2 4 Aldea Ciprian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 80  M Cazacu Elena
2 4 Hutanu David Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 80  M
2 4 Ivanov Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 80  M Corneanu Amelia
2 4 Negrii Calin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 80  M Orasanu Daniela
2 4 ORLOVSCHI SPIRIDON Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 80  M Simion Daniela, Grunzu Elena
2 4 Tanasa Samuel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 80  M Borfotina Nicoleta
2 4 Vieru Mirela SAM Sulita Sulita 80  M Zamfirescu Simona
2 4 Bobutac Ecaterina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 78    Orasanu Daniela
2 4 Galbau David Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 78    Orasanu Daniela
2 4 Munteanu Diana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 78    Marciuc Rodica
2 4 Andrei Teodora Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 76    Donosa Elena
2 4 Andriesei Tudor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 76    Orasanu Daniela
2 4 Balanovici Mihai Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 76    Schiopu Olguta
2 4 Ciobanu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 76    Borfotina Nicoleta
2 4 Onofrei Dragos Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 76    Stanciu Rodica, Corman Luminita
2 4 Ripa Giulia SAM Sulita Sulita 76    Zamfirescu Simona
2 4 Strambu stefana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 76    Borfotina Nicoleta
2 4 Suleap Andy Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 75    Cazacu Elena
2 4 Bocanca Victor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 74    Cazacu Elena
2 4 Ionescu Flavian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 74    Popa Georgeta
2 4 Motoc Marius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 74    Borfotina Nicoleta
2 4 Podovei Ana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 74    Borfotina Nicoleta
2 4 Afloarei Elena Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 72    Donosa Elena
2 4 Hritcu Petronela Scoala cu clasele I-VIII Vladeni Vladeni 72   
2 4 IVANOV MIHAIL Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 72    Simion Daniela, Grunzu Elena
2 4 Neculau Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 72    Marciuc Rodica
2 4 Pricopie Claudia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 72   
2 4 Atanasiu Flavius Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 70    Schiopu Olguta
2 4 Lazar Luca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 70    Popa Georgeta
2 4 Minteanschi Mihnea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 70    Borfotina Nicoleta
2 4 Vitel Iulian Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 70   
2 4 Zbughin Cezar Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 70    Marciuc Rodica
2 4 Bidasca Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani? 66    Donosa Elena
2 4 Carciuc Cristina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 66   
2 4 Liciu Andrei Vlad Scoala cu clasele I-VIII Nr. 14 Stefan cel Mare Botosani? 65   
2 5 ANGHEL ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 98  1 CRETU AURELIA
2 5 Amariuta Cristian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 92  2 Ciudin Ionela
2 5 Puiu Ioan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 92  2 Ciudin Ionela
2 5 FEDEROVICI IUSTINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 91  3 GURITA MAGDA
2 5 Paduraru Alberto Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 91  3 Ciudin Ionela
2 5 BIDASCA CARINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 GURITA MAGDA
2 5 FEDELES LARISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 GURITA MAGDA
2 5 Mocanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 90  3 Daniela Clipa
2 5 Belciug Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 88  M Ciudin Ionela
2 5 Hitu Octavian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 88  M Ciudin Ionela
2 5 Popa Diana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 88  M Ciudin Ionela
2 5 Vizitiu Tudor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 88  M Daniela Clipa
2 5 Nicu Lucian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 87  M
2 5 Holcan Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Asiminicesei Vasile
2 5 Vizitiu Dragos Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 84  M
2 5 Maicariu Marius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 83  M
2 5 Chirila Miruna Grupul Scolar Darabani Darabani 82  M Bichir Ionel
2 5 Craciun Dragos Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 82  M Ciudin Ionela
2 5 Iurea Marius Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 82  M Ciudin Ionela
2 5 DRAGUTA DUMITRI?A - BIANCA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 81  M SFECLA STELIAN
2 5 IACOB STRUNGARU ANA-MARIA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 81  M SFECLA STELIAN
2 5 OPRISANU LORENA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 81  M BALMOS V
2 5 PETCU CARINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 81  M CRETU AURELIA
2 5 Bejenariu Adina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 80  M Daniela Clipa
2 5 Ciornea Ilinca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 80  M Daniela Clipa
2 5 Curecheriu Raluca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 80  M
2 5 GRIGORIU ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 80  M CRETU AURELIA
2 5 GUCEANU VLAD-GEORGE Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 80  M SFECLA STELIAN
2 5 Mihai Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 80  M Daniela Clipa
2 5 Delibas Razvan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 79   
2 5 Azamfirei Arina Scoala cu clasele I-VIII Trusesti Trusesti 78   
2 5 Niculaesa Sorina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 78    Ciudin Ionela
2 5 Sotropa Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 78    Daniela Clipa
2 5 Alexa Luca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 77    Ciudin Ionela
2 5 BURCIU TIBERIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 77    CRETU AURELIA
2 5 Olteanu Eliza Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 77    Ciudin Ionela
2 5 PELCEAR CRISTIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 77    GURITA MAGDA
2 5 ZAMCIUC MEDEEA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 76    GURITA MAGDA
2 5 Badaluta Ionut Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 75    Daniela Clipa
2 5 CARP GEORGE Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 75    CRETU AURELIA
2 5 Nacu George Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 75    Ciudin Ionela
2 5 NEAMTU PETRU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 75    GURITA MAGDA
2 5 Spataru Dragos Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 75    Ciudin Ionela
2 5 Stanciuc Emilian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 75    Ciudin Ionela
2 5 Suceveanu Iulia Elena Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 75    Asiminicesei Vasile
2 5 Sulea Emanuela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 75    Daniela Clipa
2 5 BACIU ADRIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 74    PARVESCU AURICA
2 5 Ciubotaru Alexandra Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 74    Ciudin Ionela
2 5 CARP DUMITRITA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 73    CRETU AURELIA
2 5 Galan Lavinia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 73    Vicol Daniela
2 5 ZGIMBAU SILVIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 73    GURITA MAGDA
2 5 BOTEZATU ALEXANDRA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    CRETU AURELIA
2 5 CHELARIU GEORGIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 72    BALMOS V
2 5 GHERAS MIHNEA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    CRETU AURELIA
2 5 IGNAT PETRONELA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    CRETU AURELIA
2 5 NEAUNA BOGDANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    CRETU AURELIA
2 5 PINZARIU ADRIAN Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 72    SFECLA STELIAN
2 5 Suleap Sebastian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 71    Daniela Clipa
2 5 ANDREI CRISTINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70    GURITA MAGDA
2 5 BELCESCU TUDOR Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70    GURITA MAGDA
2 5 Buciuleac Ilinca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 70    Ciudin Ionela
2 5 Cibotaru Roxana Scoala cu clasele I-VIII Trusesti Trusesti 70   
2 5 HLADII ELENA- PAULA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 70    SFECLA STELIAN
2 5 Ivascu Madalina Grupul Scolar Darabani Darabani 70   
2 5 Lupu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 70   
2 5 MIHAI IUSTINIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 70    CRETU AURELIA
2 5 MINCU STEFAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70    GURITA MAGDA
2 5 Nevinglovschi Stefana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 70    Ciudin Ionela
2 5 Nevinglovschi Teodora Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 70    Ciudin Ionela
2 5 Popovici Alexandru Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 70    Ciudin Ionela
2 5 RAILEANU EDUARD Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 70    CRETU AURELIA
2 5 SAMSANOVICI ANDREEA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70    BALMOS V
2 5 Schiopu Mihai Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 70    Ciudin Ionela
2 5 SUMANARIU RAZVAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70    GURITA MAGDA
2 5 SURIGIU LAURENTIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 70    CRETU AURELIA
2 5 TEODOROVICI DANIEL Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 69    BALMOS V
2 5 Horomnea Cristian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 68    Ciudin Ionela
2 5 Ignat Eduard Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 68   
2 5 Maica Grimisteanu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 68    Daniela Clipa
2 5 NENI?CA ANTONIA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 68    SFECLA STELIAN
2 5 Atasia Oana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 66    Vicol Daniela
2 5 CAZIUC RARES Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 66    GURITA MAGDA
2 5 CEICA BIANCA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 66    SFECLA STELIAN
2 5 ALUNCARITE GEORGIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 65    BALMOS V
2 5 Anisie Andra Grupul Scolar Darabani Darabani 65    Bichir Ionel
2 5 Aparaschivei Irina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 65    Ciudin Ionela
2 5 Dron Madalina Grupul Scolar Darabani Darabani 65    Bichir Ionel
2 5 Nabarog Denisa Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 65    Vicol Daniela
2 5 Zaharia Iustina Grupul Scolar Darabani Darabani 65   
2 5 Denis Prisacariu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 64    Vicol Daniela
2 5 Beraru Octavian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 62    Daniela Clipa
2 5 CHIRILA BIANCA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 62    SFECLA STELIAN
2 5 ANDRIES ALEXANDRA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 60    SFECLA STELIAN
2 5 Betianu Alexandra Grupul Scolar Darabani Darabani 60    Bichir Ionel
2 5 Chirila Ionut Daniel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 60    Asiminicesei Vasile
2 5 Ciobanu Maura Grupul Scolar Darabani Darabani 60    Bichir Ionel
2 5 Condurache Eduard Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 60    Asiminicesei Vasile
2 5 FEDEROVICI BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 60   
2 5 Puiu Sebastian Marius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 60   
2 5 Puscasu Roxana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 60    Vicol Daniela
2 5 Rubei Adriana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 60    Vicol Daniela
2 5 Vicoleanu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 60    Vicol Daniela
2 5 ALUNGULESEI LAVINIA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 55    SFECLA STELIAN
2 5 BE?LIU ROBERT Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 55    SFECLA STELIAN
2 5 Ignat Denisa Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 51    Vicol Daniela
2 6 Anechitei Matei Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 97  1 Porosniuc Daniel
2 6 NECHITA ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 94  2 GURITA MAGDA
2 6 SERDENCIUC ALEX Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 94  2 GURITA M
2 6 STRETEANU BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 93  3 CRETU AURELIA
2 6 CIRIMPEI REMUS Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 92  3 Porosniuc Daniel
2 6 Batalan Vlad Colegiul National A. T. Laurian Botosani 91  3 Galea Lucica
2 6 MIGHIU COSMINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 91  3 GURITA MAGDA
2 6 Alexuc Tudor Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 90  3 Porosniuc Daniel
2 6 HRITCU ANDREI ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 90  3 CRETU AURELIA
2 6 HUDISTEANU MIHAI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 GURITA MAGDA
2 6 MURARIU DUMITRITA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 90  3 CRETU AURELIA
2 6 Nour Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 90  3 Porosniuc Daniel
2 6 BARABASA BOGDAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 89  M CRETU AURELIA
2 6 FERARIU ADINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 89  M CRETU AURELIA
2 6 Luca Nicoleta Grupul Scolar Darabani Darabani 89  M Bichir Ionel
2 6 TANASE TEOFIL Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 89  M GURITA MAGDA
2 6 TIMPAU CRISTIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 89  M GURITA MAGDA
2 6 BAICEANU GEORGE Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 88  M GURITA CONSTANTIN
2 6 GAVRILESCU SERBAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 88  M CRETU AURELIA
2 6 ANANUTA GIANNA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 87  M CRETU AURELIA
2 6 Butnariuc Iustin Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 87  M Corduneanu G.
2 6 GHERASIM IULISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 87  M CRETU AURELIA
2 6 MIRAUTA NAOMI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 87  M CRETU AURELIA
2 6 Puscasu Andreea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 87  M Porosniuc Daniel
2 6 Aionitoaie Denis-Emilian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 86  M Porosniuc Daniel
2 6 DANILA ROXANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 86  M CRETU AURELIA
2 6 LUNGU ANDREEA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 86  M GURITA MAGDA
2 6 Rotaru Ionut Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 86  M Porosniuc Daniel
2 6 SERBAN IOANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 86  M GURITA MAGDA
2 6 BUTNARIUC LOREDANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 85  M CRETU AURELIA
2 6 Maniga Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 85  M Porosniuc Daniel
2 6 OSTAFE ALBERT Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 85  M CRETU AURELIA
2 6 PINTILEI MADALINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 85  M CRETU AURELIA
2 6 SURUBARIU RAZVAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 85  M GURITA CONSTANTIN
2 6 Zaicescu Cosmin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 85  M Porosniuc Daniel
2 6 Amatiesei Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 84  M Daniela Clipa
2 6 CIUCUR ECATERINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 84  M CRETU AURELIA
2 6 Daniliuc Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 84  M Elena Condurache
2 6 DOROFTEI CRISTINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 84  M CRETU AURELIA
2 6 GAINA PATRICIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 84  M CRETU AURELIA
2 6 HALICI OCTAVIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 84  M CRETU AURELIA
2 6 Rosca Stefania Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 84  M Corduneanu G.
2 6 Andrian Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 83  M Daniela Clipa
2 6 LEBADA STEFAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 83  M GURITA MAGDA
2 6 LEONTE TIBERIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 83  M CRETU AURELIA
2 6 BESLEAGA EDITH Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 82  M CRETU AURELIA
2 6 Romaniuc Patricia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 82  M Asiminicesei Vasile
2 6 Baciu Eduard Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 81  M Trisca Teodor
2 6 Cojocaru Cristian-Tiberiu Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 81  M Porosniuc Daniel
2 6 HOROMNEA TUDOR Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 81  M BALMOS V
2 6 MANDRESCU CEZARA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 81  M CRETU AURELIA
2 6 Cazaciuc Valentin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 80  M Porosniuc Daniel
2 6 MOLDOVANU VLAD Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 80  M GURITA CONSTANTIN
2 6 SANDU LAVINIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 80  M CRETU AURELIA
2 6 SOFRONI BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 80  M CRETU AURELIA
2 6 Vasilache Tudor Colegiul National A. T. Laurian Botosani 80  M Galea Lucica
2 6 Gorghe Alexandru Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 79    Porosniuc Daniel
2 6 Lazarescu Simona Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 79    Corduneanu G.
2 6 Stir Diana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 79    Trisca Teodor
2 6 Chiron Adina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 78    Trisca Teodor
2 6 Damaschin Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 78    Trisca Teodor
2 6 DANILA MIHAI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 78    GURITA CONSTANTIN
2 6 Pinconschi Simona Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 78    Corduneanu G.
2 6 JERCAN IOANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 77    GURITA MAGDA
2 6 NENI?CA MARIA Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 77    DUMITREL LUCICA
2 6 Placintaru Bianca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 77    Trisca Teodor
2 6 Roman Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 77    Elena Condurache
2 6 Alexa Madalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 76    Elena Condurache
2 6 Ivancov Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 76    Trisca Teodor
2 6 Orhei Octavian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 76    Trisca Teodor
2 6 BURIGHEAN LUCAS Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 75    CRETU AURELIA
2 6 SCHIPOR ANDREEA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 75    GURITA CONSTANTIN
2 6 SOPTICA MADALINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 75    GURITA CONSTANTIN
2 6 CHIRIAC ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 74    CRETU AURELIA
2 6 Zuzu Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 74    Asiminicesei Vasile
2 6 ACHITEI ARINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 73    GURITA MAGDA
2 6 ANDRONACHE DENISIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 73    GURITA MAGDA
2 6 Aroboaei Letitia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 73    Asiminicesei Vasile
2 6 Diaconita Denis Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 73    Trisca Teodor
2 6 Mihalache Alexandra Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 73    Trisca Teodor
2 6 Papaghiuc Sergiu Scoala Leon Danaila Darabani Darabani 73   
2 6 VASILICA LAVINIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 73    CRETU AURELIA
2 6 DAMIAN ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    CRETU AURELIA
2 6 Lupan Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 72    Daniela Clipa
2 6 Savinescu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 72    Elena Condurache
2 6 Atodiresei Sabina Colegiul National A. T. Laurian Botosani 71    Galea Lucica
2 6 CANTIMIR DENISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 70    GURITA CONSTANTIN
2 6 OPRISANU ODRIN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70    GURITA MAGDA
2 6 Tanasa Teodor Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 70    Corduneanu G.
2 6 MICLESCU DENISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 67    CRETU AURELIA
2 6 ABABEI CLAUDIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 66    GURITA CONSTANTIN
2 6 Alexandrescu Diana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 65    Corduneanu G.
2 6 Asavetei Mircea Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 65    Corduneanu G.
2 6 Branza Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 65    Daniela Clipa
2 6 Podovei Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 65    Daniela Clipa
2 6 Cazaciuc Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 63    Elena Condurache
2 6 Costia Diana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 60    Asiminicesei Vasile
2 7 Cozmescu Elena Colegiul National A. T. Laurian Botosani 98  1 Tomita Liliana
2 7 Hritcu Ilinca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 98  1 Daniela Clipa
2 7 Pricopi Andreea Colegiul National A. T. Laurian Botosani 98  1 Tomita Liliana
2 7 Botez Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 97  2 Oniciuc Gheorghe
2 7 Cardas Andra Colegiul National A. T. Laurian Botosani 97  2 Tomita Liliana
2 7 Dicu Ana Maria Colegiul National A. T. Laurian Botosani 96  3 Tomita Liliana
2 7 CALINIUC BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  3 GURITA MAGDA
2 7 Cucuiet Silviu –Mihnea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 95  3 Daniela Clipa
2 7 FURNICA DIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 93  3 GURITA MAGDA
2 7 DUTCA ANAMARIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 91  3 GURITA MAGDA
2 7 VIZITIU ANAMARIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 91  3 GURITA MAGDA
2 7 CHELARIU STEFAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 89  M PARVESCU AURICA
2 7 Bejenariu Antonia Grupul Scolar Darabani Darabani 88  M Bichir Ionel
2 7 Stingaciu Simona Sabrina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 88  M Asiminicesei Vasile
2 7 TAUTEANU ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 87  M PARVESCU AURICA
2 7 Balteanu Cristian Colegiul National A. T. Laurian Botosani 86  M Tomita Liliana
2 7 MANESCU MARA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 86  M GURITA MAGDA
2 7 AILOAIEI CRISTINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 85  M PARVESCU AURICA
2 7 Chelarescu Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 85  M Elena Condurache
2 7 Melniciuc Madalina Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 85  M Corduneanu G.
2 7 Morosanu George Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 85  M Daniela Clipa
2 7 Simion Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 84  M Corduneanu G.
2 7 Pintilie Ioana Colegiul National A. T. Laurian Botosani 83  M Tomita Liliana
2 7 Burlacu Ionela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 82  M
2 7 ZGIRCEA IUSTINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 82  M PARVESCU AURICA
2 7 Aioanei Bogdan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 81  M Oniciuc Gheorghe
2 7 Ispas Iulia Ligia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 81  M Asiminicesei Vasile
2 7 BARABAS ANDRA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 80  M GURITA MAGDA
2 7 Ciotir Ciprian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 80  M
2 7 CINTEC MARINELA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 78    GURITA MAGDA
2 7 FECIORU BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 77    GURITA MAGDA
2 7 ANDRONIC ANDRADA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 75    PARVESCU AURICA
2 7 Cuciureanu Irina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 74    Daniela Clipa
2 7 STEFANOV DELIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 74    PARVESCU AURICA
2 7 Melniciuc Cezara Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 72    Daniela Clipa
2 7 Barbalata Victor Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 68   
2 7 Rotariu Valentina Grupul Scolar Darabani Darabani 68    Bichir Ionel
2 7 NISTORICA PAULA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 67    GURITA MAGDA
2 7 MIHAESCU AMELIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 65    PARVESCU AURICA
2 7 Badragan Alexandru Colegiul National A. T. Laurian Botosani 64    Tomita Liliana
2 7 Irinciuc Tudor Colegiul National A. T. Laurian Botosani 62    Tomita Liliana
2 7 Popa Sergiu Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 60    Corduneanu G.
2 8 Ivanov Razvan Ioan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 99  1
2 8 POPOVICI PATRICIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 98  2 CRETU AURELIA
2 8 RACU ADELINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 97  3 CRETU AURELIA
2 8 Buza Miruna Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 96  3 Ciudin Ion
2 8 SOVI SIMINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 96  3 GURITA MAGDA
2 8 MIRAUTA DENISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 95  3 CRETU AURELIA
2 8 ALBU IULIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 94  3 CRETU AURELIA
2 8 Huzum Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 94  3 Ciudin Ion
2 8 Tomac Andrei Alexandru Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 92  3
2 8 STOICA CRISTINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 91  3 BALMOS V
2 8 SAUCA RAUL Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 88  M CRETU AURELIA
2 8 TURIC IOANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 85  M CRETU AURELIA
2 8 Banulescu Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani? 84  M Daniela Clipa
2 8 BORDICIUC ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 84  M CRETU AURELIA
2 8 MIHAI EDUARD Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 82  M GURITA CONSTANTIN
2 8 RAILEANU GABRIEL Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 82  M CRETU AURELIA
2 8 Bichir Georgiana Grupul Scolar Darabani Darabani 80  M Bichir Ionel
2 8 PINZARIU BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 80  M GURITA CONSTANTIN
2 8 Suiu Gabriel Scoala Gimnaziala nr.1 Stefanesti Stefanesti 80  M Balasa Petre
2 8 BORSAN RAZVAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 78    CRETU AURELIA
2 8 DULGHERIU IULIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 78    GURITA CONSTANTIN
2 8 CRIHAN DIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 76    CRETU AURELIA
2 8 PALAGHIA ANIELA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 76    GURITA MAGDA
2 8 ACATRINEI BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 72    GURITA CONSTANTIN
2 8 OSTAFE MALINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 72    CRETU AURELIA
2 8 AMANALOIE MALINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 70    GURITA CONSTANTIN
2 8 Ciritel Marian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 70    Corduneanu G.
2 8 Danaila Gabriela Grupul Scolar Darabani Darabani 70    Bichir Ionel
2 8 HUTANU EUSEBIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 70    GURITA CONSTANTIN
2 8 LAZAR ANDREEA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 68    GURITA CONSTANTIN
2 8 ARARITEI ALEXANDRA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 66    GURITA CONSTANTIN
2 8 MUNTEANU ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 62    GURITA CONSTANTIN
2 8 Grigoras Madalina Scoala Gimnaziala nr.1 Stefanesti Stefanesti 60    Balasa Petre
2 8 Grigoras Stefan Scoala Gimnaziala nr.1 Stefanesti Stefanesti 60    Balasa Petre
2 8 Murariu Ioana Grupul Scolar Darabani Darabani 60    Bichir Ionel
2 9 M1 Botez Cezar Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 100  1 Oniciuc Gheorghe
2 9 M1 Clipa Stefan Colegiul National A. T. Laurian Botosani 100  1 Tomita Liliana
2 9 M1 Stoian Sabina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 99  2 Ciudin Ionela
2 9 M1 Afrasinei Dorinela Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 98  3 Ciudin Ionela
2 9 M1 ACHITEI?GEORGE Colegiul National A. T. Laurian Botosani 97  3 Apetrei Ciprian
2 9 M1 Popovici Mara Georgiana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 96  3 Buzduga Nicolai
2 9 M1 Badilita Ana Maria Colegiul National A. T. Laurian Botosani 93  3 Galea Lucica
2 9 M1 Sadovei Radu Colegiul National A. T. Laurian Botosani 90  3 Apetrei Ciprian
2 9 M1 Damaschin Bogdan Valentin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 85  M Oniciuc Gheorghe
2 9 M1 Cretu Sebastian Colegiul National A. T. Laurian Botosani 84  M Tomita Liliana
2 9 M1 Tilica Ramon Colegiul National A. T. Laurian Botosani 84  M Alexe Dorica
2 9 M1 Scutariu Artemiza Colegiul National A. T. Laurian Botosani 82  M Alexe Dorica
2 9 M1 Agavriloae Eduard Colegiul National A. T. Laurian Botosani 80  M Apetrei Ciprian
2 9 M1 Nechifor Andrei Colegiul National A. T. Laurian Botosani 74    Tomita Liliana
2 9 M1 Hrimiuc Paul Grupul Scolar Darabani Darabani 72    Ceica Constantin
2 9 M1 Drobota Gabriel Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botosani 65    Cohal Daniela
2 9 M1 Condurache Dan Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botosani 63    Cohal Daniela
2 9 M2 Abuziloaie Andreea Colegiul National A. T. Laurian Botosani 97  1 Apetrei Ciprian
2 9 M2 Ipser Sabine Colegiul National A. T. Laurian Botosani 94  2 Apetrei Ciprian
2 9 M2 Vasilachi Ioana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 93  3 Trisca Teodor
2 9 M2 Noroc Andra Elena Colegiul National A. T. Laurian Botosani 92  3 Apetrei Ciprian
2 9 M2 Baltariu Bianca Colegiul National A. T. Laurian Botosani 90  3 Apetrei Ciprian
2 9 M2 Abalasei Bianca Colegiul National A. T. Laurian Botosani 89  M Apetrei Ciprian
2 9 M2 Bardan Alexandra Colegiul National A. T. Laurian Botosani 88  M Apetrei Ciprian
2 9 M2 Caba Bogdan Vasile Grupul Scolar Darabani Darabani 88  M Ceica Constantin
2 9 M2 Ciubotaru Diana Claudia Colegiul National A. T. Laurian Botosani 82  M Alexe Dorica
2 9 M2 Zih Bianca Alexandra Colegiul National A. T. Laurian Botosani 82  M Apetrei Ciprian
2 9 M2 Iurea Oana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 80  M Trisca Teodor
2 9 M2 Ciubotariu Georgiana Diana Colegiul National A. T. Laurian Botosani 76    Alexe Dorica
2 9 M2 Luca Emanuel Mirel Grupul Scolar Darabani Darabani 70    Ceica Constantin
2 10 M1 Cozma Stefania Colegiul National A. T. Laurian Botosani 94  1 Apetrei Ciprian
2 10 M1 Chiorescu Marius Alin Colegiul National A. T. Laurian Botosani 90  2 Apetrei Ciprian
2 10 M1 Corduneanu Ioana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 90  2 Jijiie Carmen
2 10 M1 Aiordachioaiei Maria Colegiul National A. T. Laurian Botosani 89  M Apetrei Ciprian
2 10 M1 Puf Vlad Colegiul National A. T. Laurian Botosani 87  M Apetrei Ciprian
2 10 M1 Lohan Radu Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 86  M Trisca Teodor
2 10 M1 Mangher Mircea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 84  M Trisca Teodor
2 10 M1 Bruma Ovidiu Colegiul National A. T. Laurian Botosani 82  M Apetrei Ciprian
2 10 M1 Toma Daniel Colegiul National A. T. Laurian Botosani 82  M Alexe Dorica
2 10 M1 Saramet Stefan Colegiul National A. T. Laurian Botosani 80  M Alexe Dorica
2 10 M1 Bozi Bogdan Colegiul National A. T. Laurian Botosani 76    Apetrei Ciprian
2 10 M1 Ciornei Andrei Colegiul National A. T. Laurian Botosani 72    Apetrei Ciprian
2 10 M1 Luchian Petru Paul Colegiul National A. T. Laurian Botosani 68    Alexe Dorica
2 10 M1 Puruhniuc Monalisa Colegiul National A. T. Laurian Botosani 66    Alexe Dorica
2 10 M1 Sauca Vlad Cosmin Colegiul National A. T. Laurian Botosani 65    Alexe Dorica
2 10 M1 Chiriac Razvan Ionut Colegiul National A. T. Laurian Botosani 64    Alexe Dorica
2 10 M2 Vladianu C. Marian Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani 98    Cracana Dumitru
2 10 M2 Budeanu Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 97    Trisca Teodor
2 10 M2 Orosanu Sabina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 97    Trisca Teodor
2 10 M2 Constandache E. Catalina Alexandra Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani 95    Cracana Dumitru
2 10 M2 Grosu Larisa Grupul Scolar Trusesti Trusesti 95    Culidiuc Catalin
2 10 M2 Ailene Ancuta Grupul Scolar Trusesti Trusesti 91    Vatamanu Margareta
2 10 M2 Gireada D. Alexandra Nicoleta Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani 84    Cracana Dumitru
2 10 M2 Talpan Georgiana Grupul Scolar Trusesti Trusesti 84    Vatamanu Margareta
2 10 M2 Amariutei Mihai Gabriel Grupul Scolar Trusesti Trusesti 78    Vatamanu Margareta
2 10 M2 Popescu Georgiana Madalina Grupul Scolar Trusesti Trusesti 78    Vatamanu Margareta
2 10 M2 Tucaliuc Alexandru-Neculai Grupul Scolar Trusesti Trusesti 76    Vatamanu Margareta
2 10 M2 Palimaru Andreea Grupul Scolar Trusesti Trusesti 70    Vatamanu Margareta
2 10 M2 Popovici Florin-Petru Grupul Scolar Trusesti Trusesti 70    Vatamanu Margareta
2 10 M2 Luca Romario Colegiul Tehnic Gheorghe Asachi Botosani 68    Cohal Daniela
2 10 M2 Budeanu Ionut-Mihai Grupul Scolar Trusesti Trusesti 67    Vatamanu Margareta
2 11 M1 Racu Roxana Grupul Scolar Darabani Darabani 97  1 Ceica Constantin
2 11 M1 Codreanu Lavinia Grupul Scolar Darabani Darabani 93  2 Ceica Constantin
2 11 M1 CADINOIU GEORGIANA Grupul Scolar Stefanesti Stefanesti 70    AFLOAREI JENICA
2 12 M1 Chelariu Andrei Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 99   
2 12 M2 Trisca Vicol Adelina Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 98    Baetu Ioan
2 12 M2 Agafitei Razvan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 93    Paval Silvia
2 12 M2 Ciocanel Stefan Grupul Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 90    Rotaru Mihaela
2 12 M2 Vasiliu V. Andreea Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani 89    Cracana Dumitru
2 12 M2 Ancuta Ilie Adrian Grupul Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 88    Rotaru Mihaela
2 12 M2 Boicu Paul Grupul Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 88    Rotaru Mihaela
2 12 M2 Munteanu Amalia Grupul Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 88    Rotaru Mihaela
2 12 M2 Matei Gina Grupul Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 75    Rotaru Mihaela
2 12 M2 Burla Loredana Grupul Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 71    Rotaru Mihaela
3 1 Stoian Meda Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 95  1 Inv. Rada Nastasia
3 1 Amatiesei Corina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 90  2 Inv. Rada Nastasia
3 1 Tanasa Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  2 Duduman Daniela
3 1 Vizitiu Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 88  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Dumbraveanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Ionescu Florin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 83  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Leonte Bruno Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 83  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Butnariu Madalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 82  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Podaru Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 82  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Beraru Roberta Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 80  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Iordachescu Sabina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 80  M Inv. Rada Nastasia
3 1 Onofrei Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 80  M Inv. Rada Nastasia
3 2 Balauca Maria Daria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 98  1 Schiopu Marioara
3 2 BULIGA COSMIN ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 98  1 Surdu Denis Manuela
3 2 Iurea Andreea Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 98  1 Mihailescu Laura
3 2 Pilipautanu Tudor Grup Scolar Darabani Darabani 97  2
3 2 ANDRONIC DENISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 96  3 Surdu Denis Manuela
3 2 Cretu Stefan Liceul de Arta Stefan Luchian Botosani 95  3 Pinzaru Mihaela
3 2 Aciocanesa Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 94  3 inv Chirila Andreea
3 2 Bercea Elena Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 94  3 Mihailescu Laura
3 2 Ciotir Marian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 94  3 inv Chirila Andreea
3 2 Hata Veronica Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 94  3 inv Chirila Andreea
3 2 AMARIEI SEBASTIAN ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 90  3 Surdu Denis Manuela
3 2 Badaluta Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 89  M inv Chirila Andreea
3 2 Iurea Cezara Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 85  M Mihailescu Laura
3 2 Olariu Alice SAM Sulita Sulita 82  M Zamfirescu Marius
3 3 Ciobanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 99  1 Inv Alexa Maria
3 3 Rotariu Georgiana Scoala cu clasele I-VIII nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 99  1 Vlaescu Valerica
3 3 Patrauceanu David Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 97  2 Palade Corina
3 3 Costiuc Rares Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 96  3 Palade Corina
3 3 Lutic Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 96  3 Brehuescu Elena
3 3 Puiu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 96  3 Palade Corina
3 3 Gafita Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 95  3 Palade Corina
3 3 Grigoruta Dorin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 95  3 Inv Alexa Maria
3 3 Asiminicesei Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 91  3 Spatariu Maria
3 3 Atodiresei Matei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 91  3 Palade Corina
3 3 Cosereanu Sabina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 91  3 Palade Corina
3 3 Popovici Ruxandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 91  3 Palade Corina
3 3 Barladeanu Daniel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 89  M Inv Alexa Maria
3 3 Rusu Cosmina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 85  M Inv Alexa Maria
3 3 Bejan Denis Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 83  M Inv Alexa Maria
3 4 Ilincariu serban Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Orasanu Daniela
3 4 Nechita Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Orasanu Daniela
3 4 Zamfirescu Tudor SAM Sulita Sulita 100  1 Zamfirescu Simona
3 4 Chiriac Radu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 99  2 Damian Tincuta
3 4 Adascalitei Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 96  3 Popa Georgeta
3 4 Bataiosu Adelina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 96  3 Borfotina
3 4 Buiciuc Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 96  3 Popa Georgeta
3 4 Bocancea George Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 95  3 Damian Tincuta
3 4 Ignat Teodora Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 95  3 Sofian Niculina
3 4 Avram Matei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 94  3 Orasanu Daniela
3 4 Buzila Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 94  3 Borfotina
3 4 Haralamb Iuliana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 94  3 Marciuc Rodica
3 4 Zbughin Cezar Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 94  3 Marciuc Rodica
3 4 Cozma Sebasttian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 93  3 Popa Georgeta
3 4 Alexa Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 92  3 Borfotina
3 4 Gaidur Madalina Scoala Octav Bancila Corni Corni 92  3 Serediuc Dorina
3 4 Padurariu I Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 92  3 Borfotina
3 4 Avram Ana-Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 91  3 Orasanu Daniela
3 4 GHEORGHITA ALEXANDRU Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 90  3 Simion Daniela, Grunzu Elena
3 4 Susan Diana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 90  3 Borfotina
3 4 Terciu Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Orasanu Daniela
3 4 Aniculaesei Alex SAM Sulita Sulita 89  M Zamfirescu Simona
3 4 Todirica Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 89  M Orasanu Daniela
3 4 Abouritei Roberta Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 86  M Orasanu Daniela
3 4 Rapa Giulia SAM Sulita Sulita 86  M Zamfirescu Simona
3 4 Simionica Bogdana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 85  M Damian Tincuta
3 4 Pelinescu Ionela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Borfotina
3 4 Stirbu Stefan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Borfotina
3 4 Tanasa Samuel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 84  M Borfotina
3 4 Galbau David Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 83  M Orasanu Daniela
3 4 Hutanu David Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 81  M Damian Tincuta
3 4 Barladeanu Gabriel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 78    Borfotina
3 4 Atanasiu Flavius Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 77    Schiopu Olguta
3 4 Munteanu Diana Scoala cu clasele I-VIII nr. 6 Grigore Antipa Botosani 76    Marciuc Rodica
3 4 Surubariu Vlad Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 76    Damian Tincuta
3 4 Rotaru Dante Scoala cu clasele I-VIII Nr. 6 Grigore Antipa Botosani 74    Damian Tincuta
3 5 ANTONOAIE ANAMARIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 97  1 CRETU AURELIA
3 5 Belciug Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 97  1 Ciudin Ionela
3 5 CARP DUMITRITA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 97  1 CRETU AURELIA
3 5 Holcan Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 97  1 Asiminicesei Vasile
3 5 Andrei Cristina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 96  2 Gurita M
3 5 Ciornea Ilinca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 96  2 Clipa Daniela
3 5 CONDREA DRAGOS Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 96  2 CRETU AURELIA
3 5 MIHAI IUSTINIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 96  2 CRETU AURELIA
3 5 Pelcear Cristian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 96  2 Gurita M
3 5 Puiu Ioan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 96  2 Ciudin Ionela
3 5 Raileanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 96  2
3 5 Buciuleac Ilinca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 95  3 Ciudin Ionela
3 5 Craciun Dragos Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 95  3 Ciudin Ionela
3 5 Maicariu Marius Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 95  3 Ciobanasu M
3 5 PETCU CARINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 95  3 CRETU AURELIA
3 5 Popa Diana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 95  3 Ciudin Ionela
3 5 ANGHEL ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 94  3 CRETU AURELIA
3 5 Sotropa Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 94  3 Clipa Daniela
3 5 Aluncarite Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 93  3 Balmos V
3 5 Vizitiu Tudor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 93  3 Clipa Daniela
3 5 IGNAT PETRONELA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 92  3 CRETU AURELIA
3 5 Mocanu Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 92  3 Clipa Daniela
3 5 Fedeles Larisa Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 91  3 Gurita M
3 5 NEAUNA BOGDANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 91  3 CRETU AURELIA
3 5 Olteanu Eliza Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 91  3 Ciudin Ionela
3 5 Oprisanu Lorena Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Balmos V
3 5 Belcescu Tudor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 88  M Gurita M
3 5 Mihai Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 88  M Clipa Daniela
3 5 Spataru Dragos Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 88  M Ciudin Ionela
3 5 Suleap Sebastian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 87  M Clipa Daniela
3 5 Apostol Bianca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 82  M Ciudin Ionela
3 5 Sumanariu Razvan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 82  M Gurita M
3 5 SURIGIU LAURENTIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 82  M CRETU AURELIA
3 5 Badaluta Ionut Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 81  M Clipa Daniela
3 5 Nicu Lucian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 81  M Ciobanasu M
3 5 Parnau Magda Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 80  M Ciudin Ionela
3 5 Ignat Eduard Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 79    Ciobanasu M
3 5 Beraru Octavian Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 77    Clipa Daniela
3 5 Stefanescu Andreea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 72    Ciudin Ionela
3 6 Pitrop Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Gurita M
3 6 DANILA ROXANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 99  2 CRETU AURELIA
3 6 LEONTE TIBERIU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 99  2 CRETU AURELIA
3 6 MIRAUTA NAOMI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 99  2 CRETU AURELIA
3 6 Nechita Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 99  2 Gurita M
3 6 PINTILEI MADALINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 99  2 CRETU AURELIA
3 6 STRETEANU BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 99  2 CRETU AURELIA
3 6 Nour Razvan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 97  3 Porosniuc Daniel
3 6 Puscasu Andreea Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 97  3 Porosniuc Daniel
3 6 SANDU LAVINIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 97  3 CRETU AURELIA
3 6 Alexuc Tudor Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 96  3 Porosniuc Daniel
3 6 HRITCU ANDREI ALEXANDRU Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 96  3 CRETU AURELIA
3 6 MANDRESCU CEZARA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 96  3 CRETU AURELIA
3 6 Oprisanu Odrin Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 96  3 Gurita M
3 6 Podovei Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 95  3 Clipa Daniela
3 6 Serban Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  3 Gurita M
3 6 Serdenciuc Alex Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  3 Gurita M
3 6 Cirimpei Remus Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 94  3 Porosniuc Daniel
3 6 HALICI OCTAVIAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 94  3 CRETU AURELIA
3 6 BATALAN VLAD Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 93  3 GALEA LUCICA
3 6 DOROFTEI CRISTINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 93  3 CRETU AURELIA
3 6 Roman Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 93  3 Elena Condurache
3 6 SOFRONIE BIANCA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 93  3 CRETU AURELIA
3 6 BARABASA BOGDAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 92  3 CRETU AURELIA
3 6 BUTNARIUC LOREDANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 92  3 CRETU AURELIA
3 6 GAVRILESCU SERBAN Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 92  3 CRETU AURELIA
3 6 MURARIU DUMITRITA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 92  3 CRETU AURELIA
3 6 Andrian Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 91  3 Clipa Daniela
3 6 CIUCUR ECATERINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 91  3 CRETU AURELIA
3 6 GHERASIM IULISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 91  3 CRETU AURELIA
3 6 Luca Nicoleta Grup Scolar Darabani Darabani 91  3
3 6 Stir Diana Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 91  3 Teodor Trisca
3 6 Damaschin Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 90  3 Teodor Trisca
3 6 Hudisteanu Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Gurita M
3 6 Lazarescu Simona Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 90  3 Corduneanu G.
3 6 Lungu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Gurita M
3 6 Mighiu Cosmina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Gurita M
3 6 Andronache Denisia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 89  M Gurita M
3 6 Cazaciuc Valentin Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 89  M Porosniuc Daniel
3 6 Horomnea Tudor Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 89  M Balmos V
3 6 Amatiesei Robert Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 88  M Clipa Daniela
3 6 Baiceanu George Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 88  M Gurita C
3 6 Lebada Stefan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 88  M Gurita M
3 6 Surubariu Razvan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 88  M Gurita C
3 6 VASILACHE TUDOR Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 88  M GALEA LUCICA
3 6 ANANUTA GIANNA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 87  M CRETU AURELIA
3 6 Baciu Eduard Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 87  M Teodor Trisca
3 6 Daniliuc Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 85  M Elena Condurache
3 6 Jercan Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 85  M Gurita M
3 6 Alexa Madalina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 83  M Elena Condurache
3 6 CHIRIAC ANDREI Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 83  M CRETU AURELIA
3 6 Dima Eduard Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 83  M Moscaliuc A
3 6 Danila Mihai Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 82  M Gurita C
3 6 Paharnicu Tiberiu Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 81  M Teodor Trisca
3 6 Schipor Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 81  M Gurita C
3 6 Tanase Teofil Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 81  M Gurita M
3 6 Romaniuc Patricia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 80  M Asiminicesei Vasile
3 6 Cojocaru Cristian Tiberiu Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 79   
3 6 Diaconita Denis Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 78    Teodor Trisca
3 6 Placintaru Bianaca Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 74    Teodor Trisca
3 6 Savinescu Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Botosani 74    Elena Condurache
3 6 Aursulesei Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 70   
3 6 Balan Paul Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 70    Ciobanasu M
3 6 Ciubotariu Costel Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 62    Ciobanasu M
3 7 Cucuiet Silviu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 97  1 Clipa Daniela
3 7 CARDAS ANDRA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 92  2 TOMITA LILIANA
3 7 Botez Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 89  M
3 7 DICU ANA MARIA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 89  M TOMITA LILIANA
3 7 Tauteanu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Elena Rares Botosani 88  M
3 7 COZMESCU ELENA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 87  M TOMITA LILIANA
3 7 Simion Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 87  M Corduneanu G.
3 7 Stingaciu Simona Sabrina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 86  M Asiminicesei Vasile
3 7 Zimmermann Octavian Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 86  M
3 7 Chelariu Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 85  M
3 7 Balteanu Liviu Cristian Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 82  M
3 7 Caliniuc Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 80  M Gurita M
3 7 Ispas Ligia Iulia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 17 Sfanta Parascheva Botosani 80  M Asiminicesei Vasile
3 7 Chelarescu Bogdan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 77    Elena Condurache
3 7 Barabas Andra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 70    Gurita M
3 7 BELECA VALENTIN Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 70    TOMITA LILIANA
3 7 COTOVANU COSMIN Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 70    TOMITA LILIANA
3 7 SOPTELEA THEODOR Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 70    TOMITA LILIANA
3 8 Pinzariu Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 100  1 Gurita M
3 8 Ruxandar Catalin Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 100  1 Parpaluta Mihail
3 8 ALBU IULIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 98  2 CRETU AURELIA
3 8 Stoica Cristina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 98  2 Balmos V
3 8 CRIHAN DIANA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 97  3 CRETU AURELIA
3 8 MIRAUTA DENISA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 97  3 CRETU AURELIA
3 8 POPOVICI PATRICIA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 97  3 CRETU AURELIA
3 8 RACU ADELINA Scoala cu clasele I-VIII Nr. 8 Mihail Kogalniceanu DOROHOI 97  3 CRETU AURELIA
3 8 Sovi Simina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 95  3 Gurita M
3 8 Palaghia Aniela Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 93  3 Gurita M
3 8 Balan Demetra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Gurita M
3 8 Roata George Scoala cu clasele I-VIII Nr. 7 Octav Bancila Botosani 90  3 Gurita M
3 9 M1 BADILITA ANA MARIA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 96  1 GALEA LUCICA
3 9 M1 CLIPA STEFAN Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 95  2 TOMITA LILIANA
3 9 M1 Vacarescu Stefan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 92  3 Buzduga
3 9 M1 ACHITEI GEORGE Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 86  M APETREI CIPRIAN
3 9 M1 Damaschin Bogdan Colegiul National Mihai Eminescu Botosani 80  M Buzduga
3 9 M1 SCUTARIU CRISTINA ARTEMIZA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 74    ALEXE DORICA
3 9 M1 TILICA RAMON Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 73    ALEXE DORICA
3 9 M1 Hrimiuc Paul Grup Scolar Darabani Darabani 70   
3 9 M2 ABUZILOAE ANDREEA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 94  1 APETREI CIPRIAN
3 9 M2 BARDAN ALEXANDRA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 92  2 APETREI CIPRIAN
3 9 M2 IPSER SABINE Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 89  M APETREI CIPRIAN
3 9 M2 NOROC ANDRA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 88  M APETREI CIPRIAN
3 9 M2 ABALASEI BIANCA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 85  M APETREI CIPRIAN
3 9 M2 BALTARIU BIANCA Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 82  M APETREI CIPRIAN
3 9 M2 Luca Emanuel Mirel Grup Scolar Darabani Darabani 74   
3 10 M1 BRUMA OVIDIU VASILE Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 75    APETREI CIPRIAN
3 10 M1 CHIORASCU MARIUS ALIN Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 70    APETREI CIPRIAN
3 10 M2 AILENEI ANCUTA GRUPUL SCOLAR D. BOTEZ TRUSESTI 73    VATAMANU MARGARETA
3 10 M2 BUDEANU IONUT MIHAI GRUPUL SCOLAR D. BOTEZ TRUSESTI 65    VATAMANU MARGARETA
3 10 M2 POPOVICI FLORIN PETRU GRUPUL SCOLAR D. BOTEZ TRUSESTI 65    VATAMANU MARGARETA
3 11 M1 HREAPCA AURELIAN Colegiul National A. T. Laurian BOTOSANI 88  M ALEXE DORICA
3 11 M1 CADINOIU GEORGIANA Grupul Scolar Stefanesti Stefanesti 70    AFLOAREI JENICA
3 12 M2 Agafitei Razvan Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 90  1 Paval Silvia
3 12 M2 Vasiliu Andreea Colegiul Economic Octav Onicescu Botosani 90  1 Cracana Dumitru
3 12 M2 Aionesei Anisoara Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 89  M Paval Silvia
3 12 M2 BURLA LOREDANA Grupul Scolar Dimitrie Negreanu BOTOSANI 83  M Rotaru Mihaela
3 12 M2 MATEI GINA Grupul Scolar Dimitrie Negreanu BOTOSANI 80  M Rotaru Mihaela



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018