Rezultate Arhiva editia 2011-2012 BR100

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 Angeroae Robert Mihai Colegiul National Costache Negri Galati Galati 90  1 Bobu Daniela
1 2 Buleti Daria - Alexandra Colegiul National Costache Negri Galati Galati 90  1 Bobu Daniela
1 2 Negru Petrus Colegiul National Costache Negri Galati Galati 88  M Bobu Daniela
1 2 Danita Alexia Colegiul National Costache Negri Galati Galati 86  M Bobu Daniela
1 2 Mocanu Delia Elena Colegiul National Costache Negri Galati Galati 86  M Bobu Daniela
1 2 Peligrad Maria Colegiul National Costache Negri Galati Galati 85  M Bobu Daniela
1 2 Ochisor Robert Colegiul National Costache Negri Galati Galati 84  M Bobu Daniela
1 2 Rosca Mayer - Bianca Colegiul National Costache Negri Galati Galati 83  M Bobu Daniela
1 2 Buhaiescu Daria - Maria Colegiul National Costache Negri Galati Galati 80  M Bobu Daniela
1 2 Pelin Octavian Colegiul National Costache Negri Galati Galati 80  M Bobu Daniela
1 2 Radulescu Patrick Colegiul National Costache Negri Galati Galati 80  M Bobu Daniela
1 3 Andries loana Scoala Gimnaziala Nr. 2 Galati Galati 95  1 Lazar Luminita
1 3 Modoran Calin Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 91  1 Sasu Iuliana
1 3 Stochici Elena Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 91  1 Ioan Maria
1 3 Popa Mircea - Antonio Scoala Gimnaziala Nr. 2 Galati Galati 90  2 Lupu Marioara
1 3 Gainaru George Sebastian Scoala Gimnaziala Nr. 2 Galati Galati 88  M Lazar Luminita
1 3 Albulet Corina Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 83  M Ioan Maria
1 3 Calciu Alexandru Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 78    Ioan Maria
1 3 Petrea Alexandra Scoala Gimnaziala Nr. 2 Galati Galati 74    Lazar Luminita
1 3 Ivan Anamaria Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 70    Ioan Maria
1 4 Gheorghiu Alexandru Scoala cu clasele I – VIII Ion Creanga Braila Braila 84  M Cioroiu Stana
1 4 Rischi Alexandru Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 81  M Nedelcu Dumitrica-Mioara
1 4 Lupea Ina-Adria Scoala cu clasele I – VIII Mihai Eminescu Braila Braila 74    Partene Marioara
1 5 Constantin Dragos Scoala cu clasele I – VIII „I. L. Caragiale” Braila Braila 98  1 Valea Aurora
1 5 Iaurum Diana Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 95  2 Alexandru Felicia
1 5 Giuvelic Andreea Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 92  3 Alexandru Felicia
1 5 Mircioi Cosmin Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 88  M Alexandru Felicia
1 5 Boros Gabriel Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 83  M Alexandru Felicia
1 5 Tilihoi Maria Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 83  M Alexandru Felicia
1 5 Catrinescu Andreea Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 81  M Alexandru Felicia
1 5 Mititelu Marina Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 70    Alexandru Felicia
1 5 Surdu Maria Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila Braila 70    Alexandru Felicia
1 6 Grecu Cristian – Stelian Scoala cu clasele I – VIII Mihai Eminescu Braila Braila 94  1 Stanica Nicolae-Catalin
1 6 Ichim Ioana - Andreea Scoala cu clasele I – VIII Mihai Eminescu Braila Braila 91  2 Stanica Nicolae-Catalin
1 6 Oprea Alexandru Scoala cu clasele I – VIII Mihai Eminescu Braila Braila 89  M Stanica Nicolae-Catalin
1 6 Andrei Gheorghe Scoala cu clasele I – VIII Mihai Eminescu Braila Braila 83  M Stanica Nicolae-Catalin
1 6 Tirlungeanu Alexandru Scoala cu clasele I – VIII Mihai Eminescu Braila Braila 80  M Stanica Nicolae-Catalin
2 1 Grecu Maria Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 100  1 Taralunga Mirela
2 1 Lepadatu Ana Maria Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 100  1 Lupea Fanica
2 1 Androne Andra Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 95  2 Lupea Fanica
2 1 Bija Raluca Andreea Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 95  2 Bianu Rodica
2 1 Constantin Carmen Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 95  2 Bianu Rodica
2 1 Dan Andra Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 95  2 Bianu Rodica
2 1 Nenciu Ioana Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 95  2 Lupea Fanica
2 1 Radu Bianca Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 95  2 Bianu Rodica
2 1 Renghea Stefan Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 95  2 Lupea Fanica
2 1 Cirstei Virginia Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 94  3 Lupea Fanica
2 1 Mocanita Alexia Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 94  3 Lupea Fanica
2 1 Smeu Monica Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 89  M Lupea Fanica
2 1 Scurtu Rafaela Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 86  M Lupea Fanica
2 1 Staicu Francesca Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 75    Lupea Fanica
2 1 Cretu Cristi Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 73    Lupea Fanica
2 1 Constantin Albert Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
2 3 Belioglu Maria Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 77    Sasu Iuliana
2 3 Stamate Mihai Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 77    Sasu Iuliana
2 3 Petrea Gabriel Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 70    Sasu Iuliana
2 3 Albulet Corina Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 61    Ioan Maria
2 3 Ivan Ana Maria Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 54    Ioan Maria
2 4 Mihalceanu Cristi Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 91  1 Botea Valentina
2 4 Grecu Stefania Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 89  M Botea Valentina
2 5 Buturuga Matei Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 94  1 Stanica Nicolae-Catalin
2 5 Constantin Dragos Scoala cu clasele I - VIII I. L. Caragiale Braila 92  2 Valea Aurora
2 5 Moldoveanu Sorin Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 84  M Stanica Nicolae-Catalin
2 5 Bujor Cosmin Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 78    Stanica Nicolae-Catalin
2 5 Giuvelic Andreea Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 78    Alexandru Felicia
2 5 Iaurum Diana Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 74    Alexandru Felicia
2 5 Mircioi Cosmin Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 74    Alexandru Felicia
2 5 Mititelu Marina Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 74    Alexandru Felicia
2 5 Ghinea Mihai Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 70    Stanica Nicolae-Catalin
2 5 Istrate Stefan Alexandru Scoala cu clasele I - VIII Ion Bancila Braila 70    Cerchez Daniela
2 5 Mocanu Mihnea Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 70    Stanica Nicolae-Catalin
2 5 Surdu Maria Liceul Pedagogic D. P. Perpessicius Braila 70    Alexandru Felicia
2 6 Grecu Cristian Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 98  1 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Duna Maria Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 94  2 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Iancu Vlad Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 93  3 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Ionescu Oana Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 93  3 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Cichi Miruna Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 92  3 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Fasola Andrea Cristina Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 92  3 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Ichim Ioana Andreea Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 92  3 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Moldovan Filoteea Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 92  3 Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Andrei Gheorghe Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 90  M Stanica Nicolae-Catalin
2 6 Tirlugeanu Alexandru Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 81  M Stanica Nicolae-Catalin
2 7 Diaconescu Ana Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 99  1 Stanica Nicolae-Catalin
2 7 Vatamanu Roxana Georgiana Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 99  1 Stanica Nicolae-Catalin
2 7 Andreescu Mara Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 98  2 Stanica Nicolae-Catalin
2 7 Chiriac Loredana Maria Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila 88  M Stanica Nicolae-Catalin
3 1 Dobrin Alexandra Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 90  1 Bianu Rodica
3 1 Lepadatu Ana Maria Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 90  1 Lupea Fanica
3 1 Radu Bianca Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 90  1 Bianu Rodica
3 1 Retea Dragos Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 90  1 Lupea Fanica
3 1 Constantin Carmen Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 85  M Bianu Rodica
3 1 Dan Andra Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 80  M Bianu Rodica
3 1 Dogarescu Alexandru Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 80  M Lupea Fanica
3 1 Micu Denisa Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 80  M Lupea Fanica
3 1 Perianu Stefania Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 80  M Lupea Fanica
3 1 Pizariu Teodora Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 80  M Bianu Rodica
3 1 Carstei Virginia Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 75    Lupea Fanica
3 1 Cristea Stefan Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 75    Lupea Fanica
3 1 Grecu Maria Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila Braila 75    Taralunga Mirela
3 1 Miu Petruta Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 75    Bianu Rodica
3 1 Nenciu Ioana Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 75    Lupea Fanica
3 1 Androne Andra Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 1 Constantin Albert Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 1 Leu Andreea Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 1 Mocanita Alexia Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 1 Pana Calin Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Bianu Rodica
3 1 Popovici Rares Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 1 Rancea Bianca Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 1 Renghea Stefan Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 1 Smeu Monica Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 70    Lupea Fanica
3 3 Stoichici Elena Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 82  M Ioan Maria
3 3 Albulet Corina Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 76    Ioan Maria
3 4 Mihalceanu Cristi Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila Braila 98  1 Botea Valentina
3 4 Grecu Stefania Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila Braila 85  M Botea Valentina
3 5 Giuvelic Andreea Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 95  1 Alexandru Felicia
3 5 Mircioi Cosmin Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 95  1 Alexandru Felicia
3 5 Boros Gabriel Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 83  M Alexandru Felicia
3 5 Iaurum Diana Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 79    Alexandru Felicia
3 5 Mititelu Marina Liceul Pedagogic D.P. Perpessicius Braila 76    Alexandru Felicia
3 6 Grecu Cristian Scoala cu clasele I - VIII Mihai Eminescu Braila Braila 99  1 Stanica Nicolae Catalin



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018