Rezultate Arhiva editia 2011-2012 BC106

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
3 1 Banu Maria Scoala cu clasele I-VIII Miron Costin Bacau 100  1 Acar Marcela
3 1 Munteanu Daniel Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 100  1 Huma Elena
3 1 Mutica Andra Scoala cu clasele I-VIII Constantin Platon Bacau 100  1 Grecu Lucica
3 2 Ciobanu Denisa Scoala cu clasele I-VIII Alexandru Ioan Cuza Bacau 96  1 Grigore Felicia
3 2 Munteanu Vlad Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 96  1 Paduraru Emil
3 2 Rotaru Rares Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 91  2 Paduraru Emil
3 2 Cojocaru Iulia Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 90  3 Paduraru Emil
3 2 Grosu Codrin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 87  M Paduraru Emil
3 2 Vasilas Diana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 86  M Paduraru Emil
3 2 Mutica Izabela Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 85  M Paduraru Emil
3 2 Rusu Crina Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 84  M Paduraru Emil
3 3 Dieac Catrinel Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 98  1 Anghel Marina
3 3 Sandulache Radu Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 98  1 Anghel Marina
3 3 Carabula Mona Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 91  2 Anghel Marina
3 3 Cretu Francesca Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 91  2 Bulibasa Liliana
3 3 Trofin Bianca Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 91  2 Bulibasa Liliana
3 3 Velea Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 91  2 Anghel Marina
3 3 Bracau Stefan Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 90  3 Anghel Marina
3 3 Nasturas Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 88  M Bulibasa Liliana
3 3 Irimia Marco Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 85  M Bulibasa Liliana
3 3 Rebegea Teodora Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 85  M Anghel Marina
3 3 Tabara Denisa Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 85  M Anghel Marina
3 3 Taranu Diana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 85  M Anghel Marina
3 3 Dosoftei Alin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 75    Anghel Marina
3 4 Rotaru Diana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 98  1 Ciudin Dorina
3 4 Lefter Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 96  2 Ciudin Dorina
3 4 Sandulache Catalin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 88  M Ciudin Dorina
3 5 Custura Stefan Scoala cu clasele I-VIII Constantin Platon Bacau 100  1 Temneanu Dorica
3 5 Anghel Mariuca Colegiul National Ferdinand I Bacau Bacau 95  2 Andrei Cristina
3 5 Custura Ioana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 95  2 Custura Mihaela
3 5 Mihoc Adelin Scoala cu clasele I-VIII Constantin Platon Bacau 95  2 Temneanu Dorica
3 5 Cretu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 90  3 Grigore Adrian
3 5 Munteanu Emanuel Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 90  3 Grigore Adrian
3 5 Ghirvu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 86  M Custura Mihaela
3 5 Anitei Maria Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 84  M Custura Mihaela
3 5 Ciuche Diana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 84  M Custura Mihaela
3 5 Ciuta Andrei Scoala cu clasele I-VIII Constantin Platon Bacau 82  M Temneanu Dorica
3 5 Munteanu Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 82  M Custura Mihaela
3 5 Dimitriu Lorena Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 80  M Custura Mihaela
3 5 Cojoc Dragos Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 75    Custura Mihaela
3 5 Rotaru Valentin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 74    Custura Mihaela
3 5 Demsa Alin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 70    Custura Mihaela
3 5 Lefter Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 70    Custura Mihaela
3 5 Arhiri Alexandru Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 62    Custura Mihaela
3 6 Iftimescu Gabriela Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 100  1 Grigore Adrian
3 6 Gora Silviu Scoala cu clasele I-VIII Nr. 10 Bacau 94  2 Marin Dan
3 6 Mihoc Diana Scoala cu clasele I-VIII Constantin Platon Bacau 94  2 Lungu Constantin
3 6 Calcaianu Andrei Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 91  3 Custura Mihaela
3 6 Pupaza Loren Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 82  M Custura Mihaela
3 6 Salomea Diana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 65    Custura Mihaela
3 7 Bogdan Diana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 90  1 Custura Mihaela
3 7 Bincu Catalin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 82  M Custura Mihaela
3 7 Profir Mircea Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 78    Grigore Adrian
3 7 Mihai Alina Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 74    Custura Mihaela
3 7 Dimitriu Robert Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 72    Custura Mihaela
3 7 Paduraru Claudiu Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 72    Custura Mihaela
3 7 Savoi Ana Maria Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 72    Custura Mihaela
3 8 Cazacu Andreea Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 85  M Custura Mihaela
3 8 Barcan Paula Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 80  M Custura Mihaela
3 8 Mihai Geanina Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 80  M Custura Mihaela
3 8 Stoleru Ciprian Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 80  M Grigore Adrian
3 8 Maftei Cosmin Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 78    Custura Mihaela
3 8 Marcu Georgiana Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 78    Custura Mihaela
3 8 Calcaianu Radu Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 77    Custura Mihaela
3 8 Sandulache Ionel Scoala cu clasele I-VIII Letea Veche Letea Veche 76    Custura Mihaela



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018