Rezultate Arhiva editia 2009-2010 77

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 6 SCUTARU ANA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 96    TURLETE MIOARA
1 6 FILIP DIANA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 92    TURLETE MIOARA
1 6 CONSTANTINESCU VALENTIN SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 90    STOICA MARIANA
1 6 CURAVALE ANA-MARIA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 86    TURLETE MIOARA
1 7 DRAGAN ANA-MARIA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 97    TURLETE MIOARA
1 7 MANDRES CRISTIANA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 87    TURLETE MIOARA
1 7 STOENICA ADA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 82    PETRESCU MONICA
1 7 IVAN RUXANDRA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 70    PETRESCU MONICA
1 8 UNTARU TEODORA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 85    PETRESCU MONICA
1 8 BELIZARIE CLARA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 60    PETRESCU MONICA
1 9 M1 MARINESCU VLAD SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 74    PETRESCU MONICA
2 6 NEACSU ANDREI SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 93    TURLETE MIOARA
2 6 STOICAN ALEXANDRA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 90    TURLETE MIOARA
2 6 BARBALAU ANDREI SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 89    TURLETE MIOARA
2 6 BADEA ANDREI SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 86    TURLETE MIOARA
2 7 TITA MATEI SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 96    TURLETE MIOARA
2 7 GHEORGHE IOANA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 86    TURLETE MIOARA
2 7 POP ALEXANDRA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 80    PETRESCU MONICA
2 7 IONESCU RADU SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 60    PETRESCU MONICA
2 8 STAN MIRUNA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 66    PETRESCU MONICA
2 9 M1 VILCOV MATEI SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 86    PETRESCU MONICA
2 9 M1 STOENESCU VLAD SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 67    PETRESCU MONICA
3 6 MORGENSTERN CABIRIA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 98    TURLETE MIOARA
3 6 SPATARU ILEANA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 93    TURLETE MIOARA
3 6 STOICAN IRINA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 90    TURLETE MIOARA
3 6 MARGINEANU TEODOR SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 87    TURLETE MIOARA
3 6 ORZATA IRINA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 84    TURLETE MIOARA
3 7 RADU RAZVAN STEFAN SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 90    TURLETE MIOARA
3 7 MAZZINI LUCA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 85    STOICA MARIANA
3 7 MUTLER ANNA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 80    PETRESCU MONICA
3 8 TUDORACHE ANDREI SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 85    PETRESCU MONICA
3 8 CRACIUN ANA SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 63    PETRESCU MONICA
3 9 M1 BALTA GEORGE SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 80    PETRESCU MONICA
3 9 M1 APOSTOLESCU ANDREI SCOALA NR.11 I.H.RADULESCU 3066 64    PETRESCU MONICA



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018