Rezultate Arhiva editia 2009-2010 73

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 6 MIHALI IONUT SCOALA NR.1 3066 88   
1 6 IVASCU ADRIAN SCOALA NR.1 3066 85   
1 6 IVASCU BOGDAN SCOALA NR.1 3066 75   
1 6 TOMOIAGA NUTICA SCOALA NR.1 3066 67   
1 6 TOMOIAGA ALIN SCOALA NR.1 3066 62   
1 6 TOMOIAGA ANDREEA SCOALA NR.4 3066 62   
1 6 MIHALI ALINA SCOALA NR.4 3066 60   
1 7 GRAD IOANA SCOALA NR.1 3066 93   
1 7 STETCO IUSTIN SCOALA NR.2 3066 89   
1 7 URDA MARIA SCOALA NR.1 3066 86   
1 7 PITIC FLORENTINA SCOALA NR.4 3066 82   
1 7 IVASCU DANIELA SCOALA NR.1 3066 77   
1 7 TOMOIAGA VASILE SCOALA NR.2 3066 70   
1 7 TOMOIAGA MARIA VIOLETA SCOALA NR.1 3066 63   
1 7 COMAN GRIGORE SCOALA NR.4 3066 60   
1 8 COMAN NICOLAE SCOALA NR.1 3066 80   
1 8 MERCHEZ LARISA SCOALA NR.1 3066 65   
1 8 DANCI MARIANA SCOALA NR.1 3066 60   
1 9 M1 HOJDA CRINA SCOALA NR.1 3066 91   
1 9 M1 COMAN DENISA SCOALA NR.1 3066 90   
1 9 M1 TOMOIAGA BOGDAN SCOALA NR.1 3066 80   
1 9 M1 GRAD RAMONA SCOALA NR.1 3066 75   
1 9 M1 HORJ RAZVAN SCOALA NR.1 3066 75   
1 9 M1 CAPRA ILEANA SCOALA NR.1 3066 60   
1 9 M1 TOMOIAGA VASILE IONUT SCOALA NR.1 3066 60   
2 6 TOMOIAGA RODICA SCOALA NR.1 3066 88   
2 6 MIRCEA BOGDAN SCOALA NR.1 3066 83   
2 6 HOJDA IONUT SCOALA NR.1 3066 75   
2 6 PETRAS IOAN SCOALA NR.1 3066 67   
2 6 TIMIS GABRIEL SCOALA NR.1 3066 62   
2 6 COMAN PETRINA SCOALA NR.1 3066 61   
2 6 HOJDA IONUT GRIGORE SCOALA NR.4 3066 60   
2 7 TIMIS ALEXANDRA SCOALA NR.1 3066 90   
2 7 COMAN ANDREEA SCOALA NR.1 3066 87   
2 7 HOJDA BOGDAN SCOALA NR.1 3066 83   
2 7 HOJDA ILEANA SCOALA NR.1 3066 81   
2 7 HORJ ANDREEA SCOALA NR.1 3066 72   
2 7 TOMOIAGA MIRELA SCOALA NR.1 3066 70   
2 7 HORZS DUMITRU SCOALA NR.2 3066 61   
2 7 TOMOIAGA IULIA SCOALA NR.2 3066 60   
2 8 COMAN VLADUT SCOALA NR.1 3066 70   
2 8 GRAD IOANA SCOALA NR.4 3066 65   
2 9 M1 GRAD ADRIANA SCOALA NR.1 3066 94   
2 9 M1 TOMOIAGA MADALINA SCOALA NR.1 3066 91   
2 9 M1 STEFANCU ANDREEA SCOALA NR.1 3066 89   
2 9 M1 HOJDA GHEORGHE SCOALA NR.1 3066 77   
2 9 M1 TOMOIAGA IOAN PAUL SCOALA NR.1 3066 75   
2 9 M1 STETCO TOADER SCOALA NR.2 3066 71   
2 9 M1 COMAN GEORGIANA SCOALA NR.1 3066 60   
3 6 GADJA IONUT SCOALA NR.1 3066 88   
3 6 HOJDA PAUL SCOALA NR.4 3066 85   
3 6 HOJDA IONELA SCOALA NR.2 3066 83   
3 6 BATCA ROXANA SCOALA NR.2 3066 72   
3 6 MIRCEA LEONTIN SCOALA NR.1 3066 63   
3 6 COMAN DENIS SCOALA NR.2 3066 62   
3 6 TIMIS GHEORGHITA SCOALA NR.2 3066 60   
3 6 TOMOIAGA DANIELA SCOALA NR.4 3066 60   
3 7 TOMOIAGA MARIUS SCOALA NR.2 3066 90   
3 7 TOMOIAGA VIOLETA SCOALA NR.1 3066 87   
3 7 COMAN CRISTINA SCOALA NR.4 3066 82   
3 7 TOMOIAGA STEFAN FLORIN SCOALA NR.1 3066 79   
3 7 HOJDA MARIA SCOALA NR.1 3066 70   
3 7 GHERMAN ANDREEA SCOALA NR.1 3066 65   
3 7 STETCO GRIGORE SCOALA NR.2 3066 60   
3 7 TOMOIAGA GRIGORE SCOALA NR.4 3066 60   
3 8 ZUBASCU ILEANA SCOALA NR.1 3066 65   
3 8 MIHALI RAMONA SCOALA NR.1 3066 60   
3 9 M1 TOMOIAGA RALUCA SCOALA NR.1 3066 93   
3 9 M1 STETCU MADALINA SCOALA NR.1 3066 90   
3 9 M1 TOMOIAGA ILEANA SCOALA NR.1 3066 85   
3 9 M1 COMAN MAFTEI SCOALA NR.1 3066 77   
3 9 M1 TIMIS IOAN SCOALA NR.2 3066 75   
3 9 M1 COMAN GAVRILA SCOALA NR.1 3066 65   
3 9 M1 COMAN RAMONA SCOALA NR.1 3066 60   



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018