Rezultate Arhiva editia 2009-2010 68

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 ONIGA MARIA SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 81    ASTIRBEI ELENA
1 3 GHINDEA TUDOR SC. I-VIII NR.1 ROMAN 3066 75    CRETU MARIA
1 3 SCHIPOR EDUARD IONEL SC. I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA 3066 66    CHIDOVET MARIANA AURICA
1 3 LEIZERIUC ANDREI SC. I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA 3066 55    CHIDOVET MARIANA AURICA
1 4 OPRISANU ADRIANA SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 91    SULIMAN CARMEN /COCOS SILVIA
1 4 LAMASANU ANDREI SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 89    SULIMAN CARMEN /COCOS SILVIA
1 4 CIRCEANU DIANA SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 85    BABII DANIELA
1 4 ARITARITEI ROBERT SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 83    BABII DANIELA
1 4 HRITULEAC DIANA IOANA LICEUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 3066 82    PAULA SALAR
1 4 STRUGARU ANDREEA SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 82    ZELINSCHI CAMELIA
1 4 ALEXIUC DRAGOS SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 80    BABII DANIELA
1 4 PENCIUC EMANUEL GABRIEL SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 75    ZELINSCHI CAMELIA
1 4 CONSTANDACHE CRISTIAN LICEUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 3066 66    PAULA SALAR
1 4 SCINTEI MARIA SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 59    IHNATIUC MARIA
1 4 CONSTANTIN CRISTIAN COSTEL SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 53    OANEA PARASCHIVA
1 5 GRADINARIU ALEXANDRU SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 90    RENATE INTORSURA
1 5 PETRESCU ADRIAN SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 87    BUDUSANU OLIMPIA/IVANOV IULIANA
1 5 VANCEA CALIN SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 83    RENATE INTORSURA
1 5 BLINDU ADRIANA SC. I-VIII BOSANCI 3066 79    IEREMIE ZENAIDA
1 5 LUTAC ECATERINA SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 74    RENATE INTORSURA
1 5 NENEC ANDREI SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 70    RENATE INTORSURA
1 5 HOREA ANDREI SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 61    RUSU PARASCHIVA
1 5 PAVALOAIA GABRIEL DUMITRU SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 55    RUSU PARASCHIVA
1 6 BOAMBA STEFANIA SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 95    PARFENIE COSTICA
1 6 LEPARDA RAZVAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA 3066 88    AFLOAREI GHEORGHE
1 6 HOLBAN BIANCA SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 85    NISTOR VIORICA
1 6 ANTEMIE IOAN PETRU SC. I-VIII MANEUTI 3066 82    CALANCE CEZAR FLORIN
1 6 PAVAL DENISA SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 74    MOSCALIUC DUMITRU
1 7 BOMPA REMUS COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI 3066 98    PAVAL FLORENTINA
1 7 CIOCAN DIANA VALENTINA COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA 3066 93    GUZU MARIA
1 7 BROASCA ANCA LICEUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 3066 86    PAPANICOLAU IRINA
1 7 CALANCE ELENA SC. I-VIII MANEUTI 3066 84    HUZDUP MIRELA
1 7 TEODOROVICI DANIEL COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 77    BEDRULEA GABRIELA
1 7 GRIGORAS MARIAN ILIE SC. I-VIII MANEUTI 3066 56    CHISILICIUC IOAN AREC
1 8 BOMPA FLAVIU COLEGIUL NATIONAL NICU GANE FALTICENI 3066 87    PAVAL FLORENTINA
1 8 POPESCU OTILIA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 84    TIGAERU ANGELA
1 8 IONESI LUCIAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 76    BEDRULEA GABRIELA
1 9 M1 ISOPESCUL ALEXANDRU NICOLAE SC. I-VIII MANEUTI 3066 88    IACOVITA GHEORGHE
1 9 M1 AIRINEI VLAD SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 83    MOSCALIUC DUMITRU
1 9 M2 SOLCANU MADALINA VASILICA COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA 3066 95    SCUTARU CONSTANTIN
2 3 CROITORIU MAGDALENA SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 78    ASTIRBEI ELENA
2 3 PUZDRE PETRU IULIAN SC. I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA 3066 69    CHIDOVET MARIANA AURICA
2 3 AGA DIANA STEFANIA SC. I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA 3066 65    CHIDOVET MARIANA AURICA
2 4 BACALU MARTA CRISTA SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 97    SULIMAN CARMEN /COCOS SILVIA
2 4 AMARIEI DARIUS SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 89    SULIMAN CARMEN /COCOS SILVIA
2 4 VISAN SERGIU SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 88    ZELINSCHI CAMELIA
2 4 ANDRONIC MARIA SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 84    ZELINSCHI CAMELIA
2 4 SAPCA IOANA CATALINA SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 83    BABII DANIELA
2 4 ILICA SAMUEL VASILICA SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 82    ZELINSCHI CAMELIA
2 4 BURSUC ANA MARIA SC. I-VIII NR.9 ROMAN 3066 81    CRETU MARIA
2 4 BARDAN RALUCA SC. I-VIII NR.8 SUCEAVA 3066 77    AIRINEI GRETA
2 4 BISTRICEAN GABRIEL SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 72    OANEA PARASCHIVA
2 4 ALEXIUC TUDOR SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 64    BABII DANIELA
2 4 GALAN TIBI LICEUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 3066 58    PAULA SALAR
2 5 CRAMARIUC VLAD SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 95    PAR CAMELIA
2 5 PRICOPIOAIA ADRIAN SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 88    AXINTE NICOLETA
2 5 MELINTE SILVIU SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 86    GRIG IULIA
2 5 MARMUREANU MARIUS SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 81    PAR CAMELIA
2 5 VULTUR CRISTINA SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 79    GRIG IULIA
2 5 APETREI VASILE COSMIN SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 72    RUSU PARASCHIVA
2 5 ALEXA DIANA SC. I-VIII BOSANCI 3066 65    IEREMIE ZENAIDA
2 5 ONIGA ILIE SILVIU SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 61    RUSU PARASCHIVA
2 5 BLINDU IULIAN SC. I-VIII BOSANCI 3066 51    IEREMIE ZENAIDA
2 6 SLINCU SERBAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 93    TOMASCIUC LENUTA
2 6 MAXIM TUDOR SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 87    MOSCALIUC DUMITRU
2 6 SERSENIUC BIANCA SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 84    IACOBAN RADU
2 6 LUCA TUDOR SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 82    MOSCALIUC DUMITRU
2 6 GROSU BOGDAN COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA 3066 72    AFLOAREI GHEORGHE
2 7 PRELIPCEAN MIHAI COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 96    BEDRULEA GABRIELA
2 7 OSTAFI LEONARD COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 91    BEDRULEA GABRIELA
2 7 CHIRAP ANDREI SAM BOGDANESTI 3066 85    SOLCANU VASILE
2 7 SEVERIN TEONA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 83    BEDRULEA GABRIELA
2 7 PAVAL CRISTIAN SAM BOGDANESTI 3066 76    SOLCANU VASILE
2 8 BOMPA TUDOR COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 95    TIGAERU ANGELA
2 8 HAURES MELINA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 87    BEDRULEA GABRIELA
2 8 SIDORIUC ELISAVETA COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 83    TIGAERU ANGELA
2 8 BUTNARU MARTA CARMEN SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 71    NISTOR VIORICA
2 9 M1 IACOB ALEXANDRA SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 84    NISTOR VIORICA
2 9 M1 PALIUC LIVIU SC. I-VIII FRATAUTII VECHI 3066 78    CALANCE CEZAR FLORIN
2 10 M2 BACALU DENISA ANDREEA COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU FALTICENI 3066 50   
3 3 BURSUC TUDOR SC. I-VIII NR.1 ROMAN 3066 96    CRETU MARIA
3 3 ROMAN ELENA SC. I-VIII STEFAN CEL MARE PUTNA 3066 76    CHIDOVET MARIANA AURICA
3 3 PAVALOAIA GHEORGHE SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 68    ASTIRBEI ELENA
3 3 MEDRIHAN GABRIEL SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 65    ASTIRBEI ELENA
3 4 SIMOS VASILIS SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 96    SULIMAN CARMEN /COCOS SILVIA
3 4 ANCHIDIN CLAUDIA IOANA LICEUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 3066 89    PAULA SALAR
3 4 SFIRNACIUC EMILIA SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 86    ZELINSCHI CAMELIA
3 4 CROITORIU SORINA IONELA SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 84    OANEA PARASCHIVA
3 4 ZAHARIE ROBERT SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 83    ZELINSCHI CAMELIA
3 4 SCHIPOR GABRIEL(NICULESCU) SC. I-VIII NR.4 REGINA ELISABETA RADAUTI 3066 82    IHNATIUC MARIA
3 4 NEMTOC STEFAN SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 81    IEREMCIUC BRINDUSA
3 4 HATNEAN COSTIN SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 75    IEREMCIUC BRINDUSA
3 4 LEVINSCHI SEBASTIAN LICEUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 3066 67    PAULA SALAR
3 4 DUMITRESCU IOANA GABRIELA LICEUL DE ARTA CIPRIAN PORUMBESCU SUCEAVA 3066 63    PAULA SALAR
3 4 PASCARU RAZVAN SC. I-VIII NR.10 SUCEAVA 3066 58    IEREMCIUC BRINDUSA
3 5 CIRLAN CATALINA SC. I-VIII BOSANCI 3066 91    IEREMIE ZENAIDA
3 5 CAUTISANU ANDREI SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 87    OLARIU ILEANA
3 5 FICIUC SEBASTIAN SC. I-VIII NR.3 SUCEAVA 3066 85    GRIG IULIA
3 5 UNGUREANU MIHAIL SC. I-VIII NR. 2 ION IRIMESCU FALTICENI 3066 81    BUDUSANU OLIMPIA/IVANOV IULIANA
3 5 GABOR MAGDA SC. I-VIII BOSANCI 3066 76    IEREMIE ZENAIDA
3 5 DRAGOI DIANA SC. I-VIII BOSANCI 3066 71    IEREMIE ZENAIDA
3 5 BLANARIU PAUL MARIAN SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 63    RUSU PARASCHIVA
3 5 CURALIUC GABRIEL SC. I-VIII BOSANCI 3066 60    IEREMIE ZENAIDA
3 5 CIRLAN ANDREI SC. I-VIII BOSANCI 3066 50    IEREMIE ZENAIDA
3 6 IEREMIE VERONICA SC. I-VIII BOSANCI 3066 91    UNGUREAN ELENA
3 6 SBURLEA MADALINA SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 86    MOSCALIUC DUMITRU
3 6 POENARU ALIN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 83    TOMASCIUC LENUTA
3 6 IONESI RALUCA PETRONELA SC. I-VIII MANEUTI 3066 78    IACOVITA GHEORGHE
3 6 ROTARIU ANDREI SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 72    IACOBAN RADU
3 7 FLORESCU ADRIAN COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 95    BEDRULEA GABRIELA
3 7 PETREA VLAD COLEGIUL NATIONAL PETRU RARES SUCEAVA 3066 91    BEDRULEA GABRIELA
3 7 HOLBAN IUDITA SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 85    NISTOR VIORICA
3 7 MATEI PAULA ROXANA SC. I-VIII CORNU LUNCII 3066 78    NISTOR VIORICA
3 7 GABOR CLAUDIU SC. I-VIII BOSANCI 3066 65    UNGUREAN ELENA
3 8 MAHALU GABRIEL COLEGIUL NATIONAL STEFAN CEL MARE SUCEAVA 3066 95    POPESCU DAN
3 8 CIRSMARIU ANDREI VASILE SC. I-VIII FRATAUTII VECHI 3066 85    IACOVITA GHEORGHE
3 8 IFTINCHI NELI LUISA SC. I-VIII MANEUTI 3066 81    IACOVITA GHEORGHE
3 8 ANTEMIE COSMIN FLORIN SC. I-VIII MANEUTI 3066 56    IACOVITA GHEORGHE
3 9 M1 SIMIONEASA CLAUDIU SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 84    MOSCALIUC DUMITRU
3 9 M1 BULIGA ANCUTA SC. I-VIII NR.4 SUCEAVA 3066 75    IACOBAN RADU
3 12 M2 DANILA IONELA ROXANA COLEGIUL ALEXANDRU CEL BUN G. HUMORULUI 3066 82    TOMA IOAN



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018