Rezultate Arhiva editia 2009-2010 64

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 CHIPER IOANA CRISTINA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 84    ACU TEODOSIA
1 3 CRISTIAN RAZVAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 75    CRASNEA IOANA
1 3 RUSU MIHAI CRISTIAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 74    DRONDOE DANIELA
1 3 CHIPER ALEXANDRA DIANA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 72    ACU TEODOSIA
1 3 IONICA DRAGOS GABRIEL SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 71    ACU TEODOSIA
1 3 UTA ALEXANDRU STEFAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 69    ACU TEODOSIA
1 3 BUSICESCU MIHAI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 65    SOROCEANU ANA MARIA
1 3 MITU ANDREI ROBERT SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 61    ACU TEODOSIA
1 3 SAVU EDI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 58    CRASNEA IOANA
1 3 DATCU CLAUDIA FLORENTINA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 54    DRONDOE DANIELA
1 3 VARTEJ ROBERT SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 47    MIREA FLORICICA
1 3 STOICA COSTIN MARIUS SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 44    OBRETIN GABI MADALINA
1 4 ZAMFIR EDUARD SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 86    VLAD MARIA
1 4 MITRAN ROBERT MIHAI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 82    STANCU MAGDALENA
1 4 CIOBOTARU ANDRA DIANA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 80    STANCU MAGDALENA
1 4 ANDRIES ROBERT MARIAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 78    STANCU MAGDALENA
1 4 TUDOR ALEXANDRU SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 75    CHISLARU MANUELA
1 4 STEFAN ANDREI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 71    VLAD MARIA
1 4 PRICA MIHAI THEODOR SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 67    STANCU MAGDALENA
1 5 CAPITANU CALIN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 83    PETRE ALEXANDRA
1 5 MUSAT ALEXANDRA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 59    PETRE ALEXANDRA
1 6 GRADU PAULA COLEGIUL NA 3066 92   
1 6 VADUVA CLAUDIU SCOALA NR. 128 3066 83   
1 6 RADU CRISTIAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 80    GRASU MARIANA
1 7 IONITA TEODOR SCOALA NR. 146 I.G.DUCA 3066 96    APOSTOL CARMEN
1 7 MANEA ROBERTA ANDREEA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 83    LUNGU MIRELA
1 7 UTA NICUSOR SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 62    SERBAN STELA
1 8 BANU ALEXANDRU SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 85    GRASU MARIANA
2 3 VELEA ROBERT IONUT SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 87    DRONDOE DANIELA
2 3 URSU LAURENTIU CRISTIAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 81    ACU TEODOSIA
2 3 BAICU STEFAN IOAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 74    ACU TEODOSIA
2 3 RUSU RADU CONSTANTIN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 74    ACU TEODOSIA
2 3 DURUS BRUNO SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 72    CRASNEA IOANA
2 3 PREDA RALUCA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 70    CRASNEA IOANA
2 3 DUMITRU CARMEN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 68    MIREA FLORICICA
2 3 TOADER CRISTINA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 64    OBRETIN GABI MADALINA
2 3 CALINESCU ANNE MARIE MADALINA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 59    ACU TEODOSIA
2 3 STAN IRINA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 58    SOROCEANU ANA MARIA
2 3 CAPITANU COSMIN MIHAI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 52    DRONDOE DANIELA
2 3 RADUCANU IRIS SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 46    SOROCEANU ANA MARIA
2 3 MANEA SABINA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 43    CRASNEA IOANA
2 4 PIRVU ANDREEA CRISTINA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 88    CHISLARU MANUELA
2 4 MANDEA VLAD SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 85    VLAD MARIA
2 4 CONSTANTIN CRISTIAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 81    STANCU MAGDALENA
2 4 DUMITRU STEFAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 77    VLAD MARIA
2 4 LUCA MATEI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 74    VLAD MARIA
2 4 CINCU ALEXANDRU VALENTIN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 69    STANCU MAGDALENA
2 4 DUMITRU-ERMIS MAHIR-IONUT SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 63    STANCU MAGDALENA
2 5 CRETU RUXANDRA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 62    DULGHERU LUMINITA
2 6 PETRE ANTONIO SCOALA NR. 128 3066 97   
2 6 DRAGOMIR RALUCA SCOALA NR. 146 I.G.DUCA 3066 89    APOSTOL CARMEN
2 6 BADICI ANDREEA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 82    GRASU MARIANA
2 6 NICULAE CRISTIAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 78    DANCIU GEORGETA
2 7 CEPOI TEOFANA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 92    SERBAN STELA
2 7 NEAGA SILVIA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 76    SETELECAN ANETA
2 7 DOBRIN IONUT SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 46    SERBAN STELA
2 8 BADULESCU MIHAI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 70    DANCIU GEORGETA
3 3 TIPEANU BIANCA ELENA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 86    ACU TEODOSIA
3 3 TOLEA CRISTIAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 76    ACU TEODOSIA
3 3 IUJA GEORGE SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 74    CRASNEA IOANA
3 3 CATANESCU INGRID ADELA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 73    ACU TEODOSIA
3 3 CARAVAN ALEXANDRA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 71    SOROCEANU ANA MARIA
3 3 SERBAN OANA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 70    SOROCEANU ANA MARIA
3 3 PASCU ANA MARIA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 66    ACU TEODOSIA
3 3 IONITA MARIA ANDRADA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 62    DRONDOE DANIELA
3 3 IONEL IRINA ANDREEA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 58    DRONDOE DANIELA
3 3 TUNARU COSMIN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 55    CRASNEA IOANA
3 3 DINU ALEXANDRA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 52    CRASNEA IOANA
3 3 COADA ANDREI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 44    OBRETIN GABI MADALINA
3 3 BATUTU COSMIN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 41    SOROCEANU ANA MARIA
3 4 ICHIM ALEXANDRU RAZVAN SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 86    CHISLARU MANUELA
3 4 NECULAU DELIA ELENA SCOALA NR. 143 3066 83    SCRIECIU ANA
3 4 SIMA ALEXANDRU DANIEL SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 81    STANCU MAGDALENA
3 4 STOCHITA BIANCA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 77    STANCU MAGDALENA
3 4 BARSAN IOANA BEATRICE SCOALA NR. 143 3066 73    SCRIECIU ANA
3 4 DURBACA FLAVIA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 68    TOLEA ROXANA
3 4 FLORIAN CRISTIANA IOANA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 50    STANCU MAGDALENA
3 5 EMERIC SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 62    DULGHERU LUMINITA
3 6 DICILEA ALEX VALENTIN SCOALA NR. 79 3066 96    MARIN ION
3 6 UNGUREANU ANDREI SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 84    DANCIU GEORGETA
3 6 ANGHEL EDUARD SCOALA NR. 146 I.G.DUCA 3066 80    APOSTOL CARMEN
3 6 NEATA DRAGOS SCOALA NR. 172 SFANTUL ANDREI 3066 74    PREDA
3 7 STANCU MARIA DIANA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 85    SERBAN STELA
3 7 DOROBANTU DIANA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 69    SERBAN STELA
3 8 VLAD ANA MARIA SCOALA NR. 139 MIRCEA SANTIMBREANU 3066 92    IONESCU MARIA



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018