Rezultate Arhiva editia 2009-2010 58

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 Serbana Bianca Scoala Tudor Vladimirescu 3066 86    Dina Doina
1 3 Dogaru Laurentiu Scoala Tudor Vladimirescu 3066 83    Dina Doina
1 3 Neagoe Mihaela Scoala Tudor Vladimirescu 3066 80.5    Mihai Maria
1 3 Cuculici Carmen Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79    Dina Doina
1 3 Greaca Vlad Scoala Tudor Vladimirescu 3066 78.5    Denitoiu Paula
1 3 Floroiu Iuliana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 76.5    Dina Doina
1 3 Gogonetu Andrei Scoala Tudor Vladimirescu 3066 74    Dina Doina
1 3 Belita Georgiana Florentina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 73    Codreanu Lavinia
1 3 Surleac Bogdan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 72    Dina Doina
1 3 Petcan Alexandra Scoala Tudor Vladimirescu 3066 70    Denitoiu Paula
1 3 Condoiu Daniel Scoala Tudor Vladimirescu 3066 68.5    Dina Doina
1 3 Piciu Andreea Maria Scoala Tudor Vladimirescu 3066 67.5    Codreanu Lavinia
1 3 Badea Sebastian Scoala cu cls.I-VIII 3066 66    Popescu Valerian
1 3 Zaharia Alexandru Scoala Tudor Vladimirescu 3066 63.5    Ungureanu Niculina
1 3 Ciuciu Bogdan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 61    Ungureanu Niculina
1 3 Vasile Flavius Valentin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 59.5    Codreanu Lavinia
1 3 Spirleanu Mihaela Scoala Nicolae Balcescu 3066 58    Vaduva Natalia
1 3 Toader Alexandru Scoala Tudor Vladimirescu 3066 57    Denitoiu Paula
1 3 Diaconu Madalin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 54    Ungureanu Niculina
1 3 Zamfirescu Raluca Scoala cu cls.I-VIII 3066 47.5    Popescu Valerian
1 3 Paun Alecsandru Scoala Nicolae Balcescu 3066 43.5    Vaduva Natalia
1 3 Gogonetu Marin Gabriel Scoala Tudor Vladimirescu 3066 40    Codreanu Lavinia
1 3 Armeanca Gheorghe Daniel Scoala Tudor Vladimirescu 3066 35    Codreanu Lavinia
1 4 Radu Alberto Scoala Tudor Vladimirescu 3066 90    Ceausu Rodica
1 4 Feydieu Sebastian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 87    Dobrinescu Felicia
1 4 Nastase Cristina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 83    Dobrinescu Felicia
1 4 Trusca David Scoala Tudor Vladimirescu 3066 81    Dobrinescu Felicia
1 4 Vasilescu Laurentiu Scoala Nicolae Balcescu 3066 79    Rotea Anca
1 4 Farcas Andreea Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Ceausu Rodica
1 4 Rambela Georgiana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Croitoru Iuliana
1 4 Gaita Narcis Scoala Nicolae Balcescu 3066 73    Rotea Anca
1 4 Popa Valentin Scoala Nicolae Balcescu 3066 71    Codreanu Liana Spirleanu Adina
1 4 Chesnoiu Ionut Cosmin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 69    Porosanu Mariana
1 4 Dinu Andrei Dragos Scoala Tudor Vladimirescu 3066 68    Mirescu Emilia
1 4 Turcu Geanina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 66    Croitoru Iuliana
1 4 Dragoescu Laura Scoala Tudor Vladimirescu 3066 62    Ceausu Rodica
1 4 Patrascu Laura Scoala Tudor Vladimirescu 3066 52    Dobrinescu Felicia
1 5 Cuculici Onasis Scoala Tudor Vladimirescu 3066 86    Popescu Valerica
1 5 Floroiu Roxana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 83    Floroiu Elisaveta
1 5 Dobrinescu Teodora Scoala Tudor Vladimirescu 3066 81    Popescu Valerica
1 5 Deaconu Mihai Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79    Iordache Eugenia
1 5 Cuculici Liviu Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Iordache Eugenia
1 5 Alexe Razvan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 68    Popescu Valerica
1 5 Chelu Miruna Scoala Tudor Vladimirescu 3066 66    Floroiu Elisaveta
1 5 Papa Cosmin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 65    Popescu Valerica
1 5 Soos Ionut Scoala Tudor Vladimirescu 3066 62    Floroiu Elisaveta
1 5 Larvita Sebastian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 60    Popescu Valerica
1 5 Ghinea Razavan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 57    Popescu Valerica
1 5 Naiboiu Teodor Scoala Tudor Vladimirescu 3066 52    Popescu Valerica
1 5 Filote Razvan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 44    Iordache Eugenia
1 6 Sanda Serban Scoala Nicolae Balcescu 3066 92    Luculescu Anca
1 6 Tanasie Anca Scoala Tudor Vladimirescu 3066 84    Nicolae Elena
1 6 Nicolae Florin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Lapadat Florica
1 6 Pitaru Nicoleta Scoala Nicolae Balcescu 3066 72    Luculescu Anca
1 6 Voican Alexandra Scoala Tudor Vladimirescu 3066 69    Nicolae Elena
1 6 Pogoneanu Denis Scoala Nicolae Balcescu 3066 65    Luculescu Anca
1 6 Hatis Bogdan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 39    Dogaru Alexandru
1 7 Matei Larisa Scoala Nicolae Balcescu 3066 93    Dogaru Alexandru
1 7 Barbulescu Bogdan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 84    Sfranciog Simona
1 7 Nita Adina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79    Sfranciog Simona
1 7 Militaru Ancuta Scoala Tudor Vladimirescu 3066 75    Sfranciog Simona
1 7 Argesanu Daniel Scoala Tudor Vladimirescu 3066 70    Lapadat Florica
1 8 Lazarescu Andrei Scoala Tudor Vladimirescu 3066 87    Lapadat Florica
1 8 Glaveanu Daria Scoala Tudor Vladimirescu 3066 74    Lapadat Florica
1 9 M1 Popa Cristina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 78    Nicolae Elena
1 10 M2 Ghita Corina C.N.Gib Mihaescu 3066 93    Dinu Maria
1 10 M2 Badea Bianca C.N.Gib Mihaescu 3066 90    Dinu Maria
1 10 M2 Porosanu Crstina C.N.Gib Mihaescu 3066 89    Dinu Maria
1 10 M2 Vladescu Georgiana C.N.Gib Mihaescu 3066 86    Dinu Maria
1 11 M2 Jianu Irina C.N.Gib Mihaescu 3066 94    Dinu Maria
1 11 M2 Sandu Cristina C.N.Gib Mihaescu 3066 90    Dinu Maria
1 11 M2 Olaru Stefan C.N.Gib Mihaescu 3066 89    Dinu Maria
1 12 M1 Sobe Mira Gr.Sc.Bratianu 3066 87    Vatafu Tiberiu
2 1 Stoica Laura C.N.Gib Mihaescu 3066 99    Dinu Maria
2 3 Anghelina Ionut Scoala Tudor Vladimirescu 3066 92    Denitoiu Paula
2 3 Pirvu Miruna Scoala Tudor Vladimirescu 3066 85    Denitoiu Paula
2 3 Tudor Eduard Scoala Tudor Vladimirescu 3066 82    Denitoiu Paula
2 3 Udrica Ana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 80    Dina Doina
2 3 Munteanu Daria Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79    Denitoiu Paula
2 3 Dumitru Stefania Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Denitoiu Paula
2 3 Anton Alexandru Scoala Tudor Vladimirescu 3066 76    Dina Doina
2 3 Rotea Carla Scoala Tudor Vladimirescu 3066 74    Dina Doina
2 3 Marica Andreea Scoala Tudor Vladimirescu 3066 73    Mihai Maria
2 3 Trusca Gabriel Scoala Nicolae Balcescu 3066 71.5    Vaduva Natalia
2 3 Popa Bogdan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 69.5    Mihai Maria
2 3 Militaru Gheorghe Robert Scoala Tudor Vladimirescu 3066 67.5    Codreanu Lavinia
2 3 Iancu Lucia Scoala Tudor Vladimirescu 3066 66.5    Dina Doina
2 3 Lazarescu Dumitru Mihai Scoala Tudor Vladimirescu 3066 66    Codreanu Lavinia
2 3 Pana Nicoleta Bianca Scoala Tudor Vladimirescu 3066 61.5    Codreanu Lavinia
2 3 Sturzu Alexandru Scoala cu cls.I-VIII 3066 61    Popescu Valerian
2 3 Nicorescu Andreea Scoala Tudor Vladimirescu 3066 58    Denitoiu Paula
2 3 Stoica Madalin Augustin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 58    Codreanu Lavinia
2 3 Stefanescu Carmina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 56    Denitoiu Paula
2 3 Neagoe Daria Scoala Tudor Vladimirescu 3066 52    Denitoiu Paula
2 3 Marica Leonard Scoala cu cls.I-VIII 3066 44    Popescu Valerian
2 3 Ispasoiu Damaris Scoala Tudor Vladimirescu 3066 43    Mihai Maria
2 3 Tirsa Narcis Scoala cu cls.I-VIII 3066 38.5    Popescu Valerian
2 3 Mozoc Mihaela Scoala Tudor Vladimirescu 3066 28    Ungureanu Niculina
2 4 Grigorescu Octavian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 89    Ceausu Rodica
2 4 Mazilu Teodor Scoala Tudor Vladimirescu 3066 86    Croitoru Iuliana
2 4 Matita Ariana Elena Scoala Tudor Vladimirescu 3066 82    Mirescu Emilia
2 4 Diaconu Remus Scoala Nicolae Balcescu 3066 80    Rotea Anca
2 4 Madan Claudia Scoala Tudor Vladimirescu 3066 78    Dobrinescu Felicia
2 4 Niculaie Violeta Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Dobrinescu Felicia
2 4 Voicu Andreea Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Porosanu Mariana
2 4 Stanica Nicoleta Scoala Tudor Vladimirescu 3066 73    Dobrinescu Felicia
2 4 Radulescu Mihai Scoala Tudor Vladimirescu 3066 70    Dobrinescu Felicia
2 4 Negrea Octavian Scoala Nicolae Balcescu 3066 69    Rotea Anca
2 4 Olteanu Teodora Scoala Nicolae Balcescu 3066 68    Codreanu Liana Spirleanu Adina
2 4 Bozga Georgiana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 65    Mirescu Emilia
2 4 Paraschiva Alin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 62    Ceausu Rodica
2 5 Stoica Malina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 95    Iordache Eugenia
2 5 Enache Cristina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 85    Popescu Valerica
2 5 Truica Laura Scoala Tudor Vladimirescu 3066 82    Iordache Eugenia
2 5 Stanciulescu Teodora Scoala Tudor Vladimirescu 3066 81    Iordache Eugenia
2 5 Puiu Valentin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 78    Popescu Valerica
2 5 Neacsu Adrian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 76    Popescu Valerica
2 5 Cernaianu Razvan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 68    Popescu Valerica
2 5 Necsulescu Marilena Scoala Tudor Vladimirescu 3066 66    Popescu Valerica
2 5 Dobrita Stefan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 64    Iordache Eugenia
2 5 Ciobanu Alexandru Scoala Tudor Vladimirescu 3066 61    Floroiu Elisaveta
2 5 Toader Victor Scoala Tudor Vladimirescu 3066 60    Floroiu Elisaveta
2 5 Statioiu Ionut Sebastian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 56    Vatafu Madalina
2 5 Tomescu Ionut Scoala Tudor Vladimirescu 3066 46    Floroiu Elisaveta
2 6 Cotoi Bogdan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 98    Lapadat Florica
2 6 Dovleac Adrian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 90    Lapadat Florica
2 6 Chirita Luiza Scoala Tudor Vladimirescu 3066 80    Nicolae Elena
2 6 Strejaru Teodora Scoala Tudor Vladimirescu 3066 75    Nicolae Elena
2 6 Pricoliciu Teodor Scoala Tudor Vladimirescu 3066 72    Nicolae Elena
2 6 Sanda Bianca Scoala Nicolae Balcescu 3066 68    Luculescu Anca
2 6 Lungoci Costin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 63    Lapadat Florica
2 7 Mardaloescu Ana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 96    Vieru Gheorghe
2 7 Popa Bianca Scoala Tudor Vladimirescu 3066 92.5    Vieru Gheorghe
2 7 Tusu Alisia Scoala Tudor Vladimirescu 3066 80    Vieru Gheorghe
2 7 Punga Stefania Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79    Vieru Gheorghe
2 7 Badea Stefania Scoala Tudor Vladimirescu 3066 73    Sfranciog Simona
2 7 Moraru Diana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 70    Vieru Gheorghe
2 8 Tanase Karla Scoala Tudor Vladimirescu 3066 83    Lapadat Florica
2 8 Petrescu Izabela Scoala Tudor Vladimirescu 3066 73    Nicolae Elena
2 10 M2 Buza Valentin C.N.Gib Mihaescu 3066 98    Dinu Maria
2 10 M2 Marcu Bogdan C.N.Gib Mihaescu 3066 93    Dinu Maria
2 10 M2 Floroiu Andrei C.N.Gib Mihaescu 3066 90    Dinu Maria
2 10 M2 Preda Roxana C.N.Gib Mihaescu 3066 89    Dinu Maria
2 11 M1 Ivan Andrada Georgiana Gr.Sc.Bratianu 3066 96    Dinu Daniel
2 11 M2 Luculescu Andreea C.N.Gib Mihaescu 3066 93    Dinu Maria
2 11 M2 Luca Diana Maria C.N.Gib Mihaescu 3066 89    Dinu Maria
2 11 M2 Scortar Mircea Radu C.N.Gib Mihaescu 3066 88    Dinu Maria
3 3 Nuta Filofteia Scoala Tudor Vladimirescu 3066 88    Denitoiu Paula
3 3 Susanu Vladut Scoala Tudor Vladimirescu 3066 83.5    Dina Doina
3 3 Varzaru Irina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 81    Dina Doina
3 3 Tudor Violeta Valeria Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79.5    Codreanu Lavinia
3 3 Nicolescu Stefan Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79    Denitoiu Paula
3 3 Pastae Cristian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Denitoiu Paula
3 3 Strejaru Mihai Scoala Tudor Vladimirescu 3066 76    Denitoiu Paula
3 3 Raducu Andreea Scoala Tudor Vladimirescu 3066 73.5    Mihai Maria
3 3 Dobra Luiza Scoala Tudor Vladimirescu 3066 72    Dina Doina
3 3 Boroseanu Darius Scoala Tudor Vladimirescu 3066 71    Denitoiu Paula
3 3 Tanasie Alexandra Scoala Tudor Vladimirescu 3066 69    Dina Doina
3 3 Minune Adriana Scoala Nicolae Balcescu 3066 67.5    Vaduva Natalia
3 3 Preda Stefania Scoala Nicolae Balcescu 3066 66.5    Vaduva Natalia
3 3 Dumitrascu Andreea Loredana Scoala Nicolae Balcescu 3066 65    Stanciu Elvira
3 3 Voican Adrian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 61.5    Denitoiu Paula
3 3 Manolea Roberta Valentina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 60.5    Codreanu Lavinia
3 3 Niculae Claudiu Scoala Tudor Vladimirescu 3066 58    Denitoiu Paula
3 3 Mihalcea Andreea Gabriela Scoala Tudor Vladimirescu 3066 57    Codreanu Lavinia
3 3 Mirescu Teodora Ioana Scoala Nicolae Balcescu 3066 55.5    Stanciu Elvira
3 3 Neagoie Eduard Scoala Tudor Vladimirescu 3066 49    Mihai Maria
3 3 Oancea Elena Amalia Scoala Tudor Vladimirescu 3066 44    Codreanu Lavinia
3 3 Cernoiu Mihaela Scoala Nicolae Balcescu 3066 40    Vaduva Natalia
3 3 Petre Cristian Nicolae Scoala Tudor Vladimirescu 3066 37    Dediu Mihaela
3 4 Baluta Andrei Scoala Tudor Vladimirescu 3066 100    Ceausu Rodica
3 4 Grecioiu Vlad Scoala Tudor Vladimirescu 3066 88    Ceausu Rodica
3 4 Bostinaru Alexandra Scoala Nicolae Balcescu 3066 85    Rotea Anca
3 4 Ivan Alexandru Scoala Tudor Vladimirescu 3066 81    Ceausu Rodica
3 4 Patru Ionut Claudiu Scoala Tudor Vladimirescu 3066 80    Mirescu Emilia
3 4 Dobrinescu Sebastian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Dobrinescu Felicia
3 4 Proteasa Stefanita Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Dobrinescu Felicia
3 4 Epure Marius Scoala Nicolae Balcescu 3066 73    Codreanu Liana Spirleanu Adina
3 4 Serban Diana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 72    Porosanu Mariana
3 4 Cerbeanu Ana Maria Scoala Tudor Vladimirescu 3066 69    Ceausu Rodica
3 4 Vidmichi Ancuta Scoala Nicolae Balcescu 3066 69    Rotea Anca
3 4 Traistaru George Scoala Nicolae Balcescu 3066 67    Codreanu Liana Spirleanu Adina
3 4 Laba Adriana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 65    Croitoru Iuliana
3 4 Taraivan Andreea Elena Scoala Tudor Vladimirescu 3066 57    Mirescu Emilia
3 5 Constantin Daniel Scoala Tudor Vladimirescu 3066 88    Floroiu Elisaveta
3 5 Nitulescu Catalin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 84    Popescu Valerica
3 5 Elisavescu Leonard Scoala Tudor Vladimirescu 3066 82    Iordache Eugenia
3 5 Constantin George Scoala Tudor Vladimirescu 3066 80    Floroiu Elisaveta
3 5 Bercea Alina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 77    Floroiu Elisaveta
3 5 Calinescu Catalin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 69    Floroiu Elisaveta
3 5 Trusca Adrian Scoala Tudor Vladimirescu 3066 68    Floroiu Elisaveta
3 5 Gherghinescu Teodora Scoala Tudor Vladimirescu 3066 65    Popescu Valerica
3 5 Vrubleschii Mihai Eugen Scoala Tudor Vladimirescu 3066 63    Vatafu Madalina
3 5 Bercea Valentin Scoala Tudor Vladimirescu 3066 60    Floroiu Elisaveta
3 5 Mihaila Remus Scoala Tudor Vladimirescu 3066 58    Floroiu Elisaveta
3 5 Nastasie Alexandru Scoala Tudor Vladimirescu 3066 53    Iordache Eugenia
3 5 Dinca Dumitru Scoala Tudor Vladimirescu 3066 44    Iordache Eugenia
3 6 Vulpe Cristina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 98    Nicolae Elena
3 6 Lucaci David Scoala Tudor Vladimirescu 3066 87    Lapadat Florica
3 6 Vornicu Delia Scoala Nicolae Balcescu 3066 78    Luculescu Anca
3 6 Mitroi Vladut Scoala Nicolae Balcescu 3066 74    Luculescu Anca
3 6 Petcu Eduard Scoala Nicolae Balcescu 3066 70    Luculescu Anca
3 6 Calin Theodor Scoala Tudor Vladimirescu 3066 67    Nicolae Elena
3 6 Chera Robert Scoala Tudor Vladimirescu 3066 51    Lapadat Florica
3 7 Dosa Ramona Scoala Tudor Vladimirescu 3066 94    Vieru Gheorghe
3 7 Grigore Stefanita Scoala Tudor Vladimirescu 3066 88.5    Sfranciog Simona
3 7 Nicolae Maria Scoala Tudor Vladimirescu 3066 79    Vieru Gheorghe
3 7 Stanica Flavius Scoala Tudor Vladimirescu 3066 78    Vieru Gheorghe
3 7 Palsu Roxana Scoala Tudor Vladimirescu 3066 72    Vieru Gheorghe
3 7 Popescu Adelina Scoala Tudor Vladimirescu 3066 66.5    Sfranciog Simona
3 8 Popa Eugen Scoala Tudor Vladimirescu 3066 82    Cosma Razvan
3 9 M1 Enasoiu Raluca Scoala Nicolae Balcescu 3066 91    Luculescu Anca
3 10 M1 Valnei Cosmina Gr.Sc.Bratianu 3066 82    Dinu Daniel
3 10 M2 Mitrache Cristina C.N.Gib Mihaescu 3066 94    Dinu Maria
3 10 M2 Neata Laura C.N.Gib Mihaescu 3066 91    Dinu Maria
3 10 M2 Grigorescu Catalina C.N.Gib Mihaescu 3066 90    Dinu Maria
3 10 M2 Stefan Andreea C.N.Gib Mihaescu 3066 88    Dinu Maria
3 11 M2 Dumitrascu Cosmin C.N.Gib Mihaescu 3066 96    Dinu Maria
3 11 M2 Teodorescu Anda C.N.Gib Mihaescu 3066 92    Dinu Maria
3 11 M2 Bugan Cristian C.N.Gib Mihaescu 3066 89    Dinu Maria
3 11 M2 Vladu Ana Maria C.N.Gib Mihaescu 3066 84    Dinu Maria



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018