Rezultate Arhiva editia 2009-2010 55

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 JICAANDREEA GABRIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 93    PASCU CAMELIA
1 3 NITUDAVID GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    PASCU CAMELIA
1 3 CLOTIADIANA GABRIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 91    NEACSU IONICA
1 3 DULGHERUCODRIN CRISTIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 89    BIRA DANIELA
1 3 ZELDEASILVIAN VALENTIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 89    BIRA DANIELA
1 3 PODEAMARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 86    PASCU CAMELIA
1 3 RUSUDINU STEFAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    NEACSU IONICA
1 3 DRAGANALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    PASCU CAMELIA
1 3 PARASCHIVSILVIA GABRIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 83    BIRA DANIELA
1 3 PATRUANDREEA LAVINIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 82    OBRETIN MARINELA
1 3 GROSEANUALBERT MIHAI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    PASCU CAMELIA
1 3 STOICABIANCA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 77    SPATARU MARIANA
1 3 MURARIUANA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    NEACSU IONICA
1 3 GRIGORASVALENTIN GEORGIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    NEACSU IONICA
1 3 ONEATAANDREEA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 69    BIRA DANIELA
1 3 MARCUCLAUDIU MIHAITA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    NEACSU IONICA
1 3 NICOLAEAGATA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 66    NEACSU IONICA
1 3 LETUADRIAN MARIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    BIRA DANIELA
1 3 SIMANICOLETA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    PASCU CAMELIA
1 3 ISACADRIAN IOAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 61    PASCU CAMELIA
1 3 CONSTANTIN-STEREALIN GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    OBRETIN MARINELA
1 3 GORDUNACONSTANTIN ADRIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    PASCU CAMELIA
1 3 IONITAIOANA CRISTINA VALENTINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    BIRA DANIELA
1 3 PIRLOGANA MARIA MIUKY SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    PASCU CAMELIA
1 3 POTRAANA MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    OBRETIN MARINELA
1 3 TOADERMATEI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    BIRA DANIELA
1 4 DOBREGLIGOR - CRISTIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    ANDREI VALERIA
1 4 STEFANALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    ANDREI VALERIA
1 4 IANCUANDREI - CATALIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 91    DONCEA ANGELICA
1 4 IACOBCONSTANTIN - TEOFIL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 88    ANDREI VALERIA
1 4 NECHITIALEXANDRU - TUDOR SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    DUMITRU CARMEN
1 4 IOANLUCIAN - STEFAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    DONCEA ANGELICA
1 4 TORCEACRISTIAN - ROBERT SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    ALDEA FLORICA
1 4 VALCELEANUMIHAELA - ANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    ANDREI VALERIA
1 4 CLINCIALINA - IOANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 74    DUMITRU CARMEN
1 4 IACOBANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 73    DONCEA ANGELICA
1 4 AVRAMEMANUEL - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    ALDEA FLORICA
1 4 FLORESCUANDREEA - GEORGIANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    ANDREI VALERIA
1 5 RADUTALEXANDRU - CATALIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 99    PLESEA VIORICA
1 5 BURLANESCUSEBASTIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 90    PLESEA VIORICA
1 5 ROTAREUSEBIU - DANIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 87    PLESEA VIORICA
1 5 VASILEALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    ANDREI GEORGIANA
1 5 BERBECANA - CATALINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    SZERAC CARMEN
1 5 POPAANDREEA CRISTINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 71    ANDREI GEORGIANA
1 5 NEAGUGEORGE - CATALIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    GEORGESCU ROXANA
1 5 ISPASMARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    SZERAC CARMEN
1 5 CIOACAANA - MARIA - ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 62    SZERAC CARMEN
1 5 AMUZABIANCA - RALUCA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 61    ANDREI GEORGIANA
1 5 CAPLESCUADA - IRINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    ANDREI GEORGIANA
1 5 SOAREPETRONEL - RADU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    GEORGESCU ROXANA
1 6 TUDORELENA - MONICA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 96    NITA VALERICA
1 6 TOMAANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 95    DUMITRESCU DANIELA
1 6 ASAVEIANDREEA - LUMINITA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 94    NITA VALERICA
1 6 CACARACIRARES - ASEER - PATRICK SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 93    NITA VALERICA
1 6 BURLANESCUTEODORA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    NITA VALERICA
1 6 MORUZIZABELLA - CRISTINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 88    MITREA VALENTIN
1 6 STOIANSTEFANIA - OTILIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 86    NITA VALERICA
1 6 MIHAILESCUSTEFAN - ALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    MITREA VALENTIN
1 6 BALABANGEORGIANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    MITREA VALENTIN
1 6 MARINPATRICIA - MIHAELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 78    DUMITRESCU DANIELA
1 6 GHEORGHITAALEXANDRA - MIHAELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 74    MITREA VALENTIN
1 6 JUSTIANADRIAN - MARIUS SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 71    MITREA VALENTIN
1 7 CIOVICABIANCA - CRISTINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 94    DUMITRESCU DANIELA
1 7 RADULESCUVLAD - GEORGE SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 93    NITA VALERICA
1 7 BARBUANDREI - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 81    DUMITRESCU DANIELA
1 7 FERARUROBERT - NICOLAE SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 75    NITA VALERICA
1 7 VEZEANUGEORGE - SORIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    DUMITRESCU DANIELA
1 8 VASILACHEIULIANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    MITREA VALENTIN
1 8 SIGHIREANUVERONICA - MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 81    MITREA VALENTIN
1 8 DOBREALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    MITREA VALENTIN
1 8 SANDURALUCA - MIHAELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    MITREA VALENTIN
1 8 CRISTUOLGA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    MITREA VALENTIN
1 8 ENACHEVLAD SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 66    MITREA VALENTIN
1 8 ATIRGOVITOAIEMARIA - ROXANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 62    MITREA VALENTIN
2 3 TANASEMIRUNA IOANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 95    NEACSU IONICA
2 3 ZAHARIADIANA CRISTIANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 93    NEACSU IONICA
2 3 PRIOTEASATUDOR IOAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    BIRA DANIELA
2 3 CRISTIANANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 91    NEACSU IONICA
2 3 FRUNZACRISTIAN ANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 89    PASCU CAMELIA
2 3 CHIRITAANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.114PRINCIPESA MARGARETA 3066 86    TUDORIE DANIELA
2 3 DUMITRACHEANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    PASCU CAMELIA
2 3 GHELAMARIA AYLIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    NEACSU IONICA
2 3 SOCHERELANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 83    OBRETIN MARINELA
2 3 IVANOCTAVIAN GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 82    PASCU CAMELIA
2 3 DOBREMARIA MADALINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 81    BIRA DANIELA
2 3 CIORANUCIPRIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    BIRA DANIELA
2 3 PAPETSILVIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    OBRETIN MARINELA
2 3 DUMITRU-BABANUMARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 75    OBRETIN MARINELA
2 3 IOSIFSARA PAULA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    OBRETIN MARINELA
2 3 DINICAMARIA DANIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    NEACSU IONICA
2 3 BACANUDENISA GABRIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 67    PASCU CAMELIA
2 3 PADUREANUDELIA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 66    BIRA DANIELA
2 3 MICUGABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    OBRETIN MARINELA
2 3 ZAMFIRESCUMIHAI ROBERT SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    PASCU CAMELIA
2 3 DANACICAALEXIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 63    PASCU CAMELIA
2 3 IVANLAURA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 62    OBRETIN MARINELA
2 3 ALEXANDRUMARIUS CATALIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    OBRETIN MARINELA
2 3 FRATILATANIA MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    OBRETIN MARINELA
2 3 GRECEAIOANA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    SPATARU MARIANA
2 3 ISACIOANA CATALINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    PASCU CAMELIA
2 3 POPAADRIAN MARIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    OBRETIN MARINELA
2 3 PREDAIOANA LUCIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    PASCU CAMELIA
2 4 GHEORGHEANDREI - SERBAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    ALDEA FLORICA
2 4 VRINCEANALIN - ALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 88    DUMITRU CARMEN
2 4 NICOLAECARMEN - ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    DONCEA ANGELICA
2 4 ALDEAMARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 82    DUMITRU CARMEN
2 4 ARPINVLAD - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    ANDREI VALERIA
2 4 MITICAALEXANDRU - MIHAI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    ALDEA FLORICA
2 4 LAZAMIRCEA - RAZVAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 77    ALDEA FLORICA
2 4 CRISTEAMARIA - LUIZA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 74    ANDREI VALERIA
2 4 BALANANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    DUMITRU CARMEN
2 4 PACIURALUCA - IOANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 71    ANDREI VALERIA
2 4 BOBOCBIANCA - NICOLA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    DONCEA ANGELICA
2 4 NAHORNIACELENA - ANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    DONCEA ANGELICA
2 4 MARCUSMARIA - LUIZA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 61    DUMITRU CARMEN
2 4 LUPUSTELIAN - GEORGE SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    DUMITRU CARMEN
2 5 URSUDAN - ANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 98    PLESEA VIORICA
2 5 ENUTADENISA - IOANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    PLESEA VIORICA
2 5 MATASEMONICA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 90    PLESEA VIORICA
2 5 TANASECATIA - MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 89    PLESEA VIORICA
2 5 STOICAEDUARD - ALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 87    PLESEA VIORICA
2 5 MESHINSHEVIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 86    SZERAC CARMEN
2 5 CANAALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    ANDREI GEORGIANA
2 5 DIRLEARALUCA - ANA - MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 73    ANDREI GEORGIANA
2 5 DIACONUDANIELA - PAULA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    SZERAC CARMEN
2 5 VASILEROBERT - CONSTANTIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    ANDREI GEORGIANA
2 5 DOBRETEODORA - ISABELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 62    ANDREI GEORGIANA
2 5 CERCELRAMONA - ELENA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    ANDREI GEORGIANA
2 6 CIOBANUMARIAN - VLAD SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 94    MITREA VALENTIN
2 6 IVANCIUVLAD MARIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 94    MITREA VALENTIN
2 6 CRISTEIUSTINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 93    NITA VALERICA
2 6 LIXANDRUEUGEN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 91    MITREA VALENTIN
2 6 PANDURUANDRA - LORENA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 88    MITREA VALENTIN
2 6 TOCILEANUCRISTIANA - MIRUNA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 86    NITA VALERICA
2 6 VISANALEXANDRU - GEORGE SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    NITA VALERICA
2 6 IONESCUANCA - GABRIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    MITREA VALENTIN
2 6 MARINCEAROBERTA - DANIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 78    DUMITRESCU DANIELA
2 6 FLOREAANDREEA - DANIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    MITREA VALENTIN
2 6 VIJELIEVLAD - IONUT SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    DUMITRESCU DANIELA
2 6 CARPGABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 71    MITREA VALENTIN
2 7 ALEXANDRESCUIONUT - COSMIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 95    DUMITRESCU DANIELA
2 7 SUICAANDREI CRISTIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    NITA VALERICA
2 7 DUTUMIHAI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 71    DUMITRESCU DANIELA
2 8 FLORESCURALUCA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 81    MITREA VALENTIN
2 8 PITESTEANUGEORGE - AUREL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    MOLDOVAN MIHAELA
2 8 STANEDUARD - FLORIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    MITREA VALENTIN
2 8 STAMATEANDREI - GHEORGHE SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    MITREA VALENTIN
3 3 TELEAGA-AVRAMESCUMIHNEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    PASCU CAMELIA
3 3 FOCAALEXANDRU ROBERT SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 90    BIRA DANIELA
3 3 VEZEANUALINA COSTINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 89    BIRA DANIELA
3 3 TRUTAINGRID LAURA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 88    PASCU CAMELIA
3 3 OBRETINALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.114PRINCIPESA MARGARETA 3066 86    TUDORIE DANIELA
3 3 ENACHEIULIA MIHAELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    BIRA DANIELA
3 3 MIHAILESCU-CEHOCTAVIAN SERAFIM SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 82    NEACSU IONICA
3 3 PETREGABRIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 81    PASCU CAMELIA
3 3 BUTURCAANTONIA MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    NEACSU IONICA
3 3 LIXANDRUMIHAI DANIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    SPATARU MARIANA
3 3 TUDORTEODOR STEFAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 75    BIRA DANIELA
3 3 TRIFANCRISTINA ELENA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 73    PASCU CAMELIA
3 3 COSTEAIOANA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    PASCU CAMELIA
3 3 PARASCHIVESCUADRIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    PASCU CAMELIA
3 3 VASILEROBERT ALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    BIRA DANIELA
3 3 MICICAANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 69    OBRETIN MARINELA
3 3 DUMITRESCUGABRIELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 67    BIRA DANIELA
3 3 MESHINSHDALIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 65    SPATARU MARIANA
3 3 HAMDAN-ANTONAMIRA ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    NEACSU IONICA
3 3 NEMUCROBERT ADRIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    BIRA DANIELA
3 3 STANMARIA OCTAVIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 62    PASCU CAMELIA
3 3 ARDELEAN-MOTOCOVIDIU FLORIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    NEACSU IONICA
3 3 GHITAVLAD SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    OBRETIN MARINELA
3 3 IONDANIEL IUSTIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    NEACSU IONICA
3 3 NASTASEMARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    SPATARU MARIANA
3 3 POPESCUMIHAIL DUMITRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    OBRETIN MARINELA
3 3 SERBANROGER ALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    SPATARU MARIANA
3 4 DOGARUMIHAI - COSTIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 93    DONCEA ANGELICA
3 4 POPESCUMARA - THEODORA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    ANDREI VALERIA
3 4 FURDIANDREI - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 91    ANDREI VALERIA
3 4 COSTACHEMIHAI - BOGDAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    DUMITRU CARMEN
3 4 BALOGRAZVAN - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    ALDEA FLORICA
3 4 MOROACAANDREI - BOGDAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 80    DONCEA ANGELICA
3 4 NICULAEDEMIAN MIHAIL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    ALDEA FLORICA
3 4 PANAITBEATRICE - NICOLETA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 71    ALDEA FLORICA
3 4 CHITUCCRISTIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    DUMITRU CARMEN
3 4 SARBUROBERT - DIMITRIE SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 68    DUMITRU CARMEN
3 4 MITROIANTONIO - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 61    ALDEA FLORICA
3 4 STOICADANA - IOANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    DONCEA ANGELICA
3 5 DINUMIRUNA - ANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 98.5    ANDREI GEORGIANA
3 5 ZOTAANA - MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    PLESEA VIORICA
3 5 NEGRESCUANDREI - NICUSOR SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 90    PLESEA VIORICA
3 5 VILCUCATALIN - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 88    SZERAC CARMEN
3 5 BALABANELENA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 87    SZERAC CARMEN
3 5 MORASANURADU GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    GEORGESCU ROXANA
3 5 USTUROIUSTEFAN COSTIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    GEORGESCU ROXANA
3 5 NEDELUSROBERT - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 83    ANDREI GEORGIANA
3 5 PLESUALEXANDRU - CORNELIU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 82    PLESEA VIORICA
3 5 ALEXANDRUNICOLAE SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 72    GEORGESCU ROXANA
3 5 GOTTSCHLINGGEORGIANA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 64    GEORGESCU ROXANA
3 5 GOSPODARUANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 60    SZERAC CARMEN
3 5 RADOIDUMITRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 abs    SZERAC CARMEN
3 6 CIULEICEZAR - ANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 96    NITA VALERICA
3 6 RUSUDAN - ANDREI SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 95    NITA VALERICA
3 6 CONSTANTINMIHAI - ALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 94    NITA VALERICA
3 6 MITREACATALIN - STEFAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 94    NITA VALERICA
3 6 OPRISANROBERT - CRISTIAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 91    NITA VALERICA
3 6 MARINOFMIHAELA - ADINA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 86    NITA VALERICA
3 6 RADUCANDRAGOS - EUGEN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 84    NITA VALERICA
3 6 TOMAALEXANDRA-MIHAELA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 77    MITREA VALENTIN
3 6 ROSUDIANA - LACRAMIOARA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 76    DUMITRESCU DANIELA
3 6 ANDREIRAZVAN - COSMIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 74    MITREA VALENTIN
3 6 STOICALAURENTIU - GABRIEL SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 73    MITREA VALENTIN
3 6 ENACHEIOANA - ALEXANDRA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 71    NITA VALERICA
3 6 CIURUSNIUCANASTASIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    MITREA VALENTIN
3 7 OPREASTEFAN - COSMIN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 93    NITA VALERICA
3 7 VLADCATALINA - MARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 92    NITA VALERICA
3 7 TUDORACHERADU - TIBERIU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 88    DUMITRESCU DANIELA
3 8 OAJEROXANA - STEFANIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 85    MITREA VALENTIN
3 8 OPREAMIHAI - IBRAHIM SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 81    DUMITRESCU DANIELA
3 8 IORDANIULIAN - BOGDAN SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    MITREA VALENTIN
3 8 VLASCEANUANAMARIA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 70    MITREA VALENTIN
3 8 AIOJIALEXANDRU SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 66    MITREA VALENTIN
3 8 AMANCEIMADALINA - ANDREEA SC.CU CLS.I-VIII NR.129 ELENA FARAGO 3066 62    DUMITRESCU DANIELA



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018