Rezultate Arhiva editia 2009-2010 54

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 2 test1 Colegiul National Gh.Titeica 3066 10   
1 3 Ceausene Oana Sc. Nr. 6 3066 93   
1 3 Radulescu Andrei Sc. Nr. 2 3066 87   
1 3 Filigeanu Flavius Sc. Nr. 6 3066 86   
1 3 Pirvuceanu Alexandru Sc. Nr. 2 3066 84   
1 3 Petculescu Florin Sc. Nr. 6 3066 83   
1 3 Barbulescu Dimitrian Sc. Nr. 2 3066 82   
1 3 Ciobanu Daria Sc. Nr. 2 3066 81   
1 3 Stiuca Cristina Sc. Nr. 2 3066 78   
1 3 Nitulescu Alexandru Liceul de Arta 3066 75   
1 3 Mitroi Amina Sc. Nr. 2 3066 74   
1 3 Lasculescu Alexandru Sc. Nr. 2 3066 70   
1 3 Birliba Raul Sc. Nr. 6 3066 68   
1 3 Ilie Alexandru 3066 68   
1 3 Manafu Daria Sc. Nr. 6 3066 68   
1 3 Niculescu Roberto Sc. Nr. 2 3066 68   
1 3 Popescu Nicusor Stefan Sc. Nr. 2 3066 68   
1 3 Rosoga Alexandra Sc. Nr. 2 3066 68   
1 4 Grecu Bogdan Liceul de Arta 3066 97   
1 4 Picior Catalin Sc. Nr. 2 3066 94   
1 4 Popescu Ioana Sc. Nr.3 3066 93   
1 4 Predila Andreea Sc. Nr. 2 3066 91   
1 4 Dinica Andrei Sc. Nr. 2 3066 90   
1 4 Pieptanatu Anca Teodora Liceul de Arta 3066 90   
1 4 Axinescu Daniela Liceul de Arta 3066 89   
1 4 Paunescu Flavius George Liceul de Arta 3066 88   
1 4 Matusanu Laurentiu Sc. Nr. 2 3066 87   
1 4 Enache Florina Sc. Nr. 2 3066 86   
1 4 Tomescu Andrei Bogdan Lic. Pedagogic 3066 85   
1 4 Traistaru Lucian Sc. Nr. 2 3066 85   
1 4 Cebuc Vlad Sc. Nr. 2 3066 84   
1 4 Mardar Marian Viorel Sc. Nr. 3 3066 84   
1 4 Chesaru Claudiu Sc. Nr. 2 3066 83   
1 4 Grigore Ioana Sc. Nr. 2 3066 82   
1 4 Spiridon Maria Sc. Nr. 6 3066 82   
1 4 Gheorghe Alexandra Sc. Nr.3 3066 80   
1 4 Popescu Camil Sc. Nr. 2 3066 78   
1 4 Berciu Elena Sc. Nr. 6 3066 75   
1 4 Ciotirla Andra Sc. Nr. 2 3066 75   
1 4 Cizmas Robert Stefan Lic. Pedagogic 3066 73   
1 4 Manciu Tatiana Sc. Nr. 6 3066 72   
1 4 Ciolan Cristiana Sc. Nr. 2 3066 70   
1 4 Sapasu Anamaria Lic. Pedagogic 3066 68   
1 4 Cernaianu Ana Maria Lic. Pedagogic 3066 67   
1 4 Tanicui Mihaela Sc. Nr.3 3066 67   
1 5 Ianasi Bogdan Dorinel Lic. Pedagogic 3066 96   
1 5 Mitrache Iulia Sc. Nr. 2 3066 93   
1 5 Voicu Raluca Giorgiana Lic. Pedagogic 3066 90   
1 5 Bebec Maria Lic. Pedagogic 3066 87   
1 5 Netoiu Andrei Christian Lic. Pedagogic 3066 87   
1 5 Antonescu Denis Sc. Nr. 2 3066 85   
1 5 Capitanescu Alexandra Florentina Lic. Pedagogic 3066 83   
1 5 Frinculescu Iulia Sc. Nr. 6 3066 81   
1 5 Munteanu Tudor Lic. Pedagogic 3066 77   
1 5 Burdescu Alex Sc. Nr. 3 3066 75   
1 5 Petcu Alma Maria Sc. Nr. 3 3066 73   
1 5 Nache Catalin Viorel Lic. Pedagogic 3066 71   
1 5 Codresin Andreea Lic. Pedagogic 3066 67   
1 5 Stanescu Andrei Sc. Nr. 3 3066 65   
1 5 Cretan Marisia Lic. Pedagogic 3066 61   
1 5 Darabanti Andrei Lic. Pedagogic 3066 60   
1 6 Viasu Dorelia CNT 3066 93   
1 6 Marinescu Robert Colegiul National Gh.Titeica 3066 91   
1 6 Boceanu Rafael Colegiul National Gh.Titeica 3066 86   
1 6 Berindei Alexandru Liceul de Arta 3066 85   
1 6 Dumitru Victor Colegiul National Gh.Titeica 3066 81   
1 6 Popescu Mihaela Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
1 6 Mihalcea Ana Maria Liceul de Arta 3066 71   
1 6 Oichea Flavius Liceul de Arta 3066 69   
1 6 Stoican Lorena Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
1 7 Malcomete Alexandru Colegiul National Gh.Titeica 3066 83   
1 7 Ciurel Madalina Colegiul National Gh.Titeica 3066 82   
1 7 Filip Nadine CNT 3066 78   
1 7 Bolfa Andrada Colegiul National Gh.Titeica 3066 72   
1 7 Patrutescu Elvis Colegiul National Gh.Titeica 3066 62   
1 7 Bumbaru Andrei Colegiul National Gh.Titeica 3066 53   
1 8 Triscaru Andreea Colegiul National Gh.Titeica 3066 82   
1 8 Giorgi Ovidiu Colegiul National Gh.Titeica 3066 73   
1 8 Cocoana Madalina Colegiul National Gh.Titeica 3066 70   
1 8 Lungulescu Radu Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
1 8 Gaman Alexandru Colegiul National Gh.Titeica 3066 65   
1 8 Zaharia Oana Colegiul National Gh.Titeica 3066 60   
1 8 Gligore Daniela Colegiul National Gh.Titeica 3066 54   
1 8 Vasiloniu Cristian Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
1 9 M1 Badea Ovidiu Colegiul National Gh.Titeica 3066 84   
1 9 M1 Pirvanescu Delia Alisa Sc. Nr. 6 3066 81   
1 9 M1 Filip Ana Maria Sc. Nr. 6 3066 77   
1 9 M2 Trapcea Roxana Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
1 9 M2 Grigorita Catalin Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
1 9 M2 Spineanu Cristina Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
1 9 M2 Vladu Roxana Colegiul National Gh.Titeica 3066 63   
1 9 M2 Anghel Cosmin Colegiul National Gh.Titeica 3066 54   
1 9 M2 Negrea Radu Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
1 9 M2 Ungureanu Marius Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
1 9 M2 Vatuiu Daniel Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
1 10 M2 Ghelbereu Bianca Colegiul National Gh.Titeica 3066 70   
1 10 M2 Chilom Andreea Colegiul National Gh.Titeica 3066 57   
1 11 M2 Panoiu Andrei Colegiul National Gh.Titeica 3066 90   
1 11 M2 Caluseru Andrei Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
1 11 M2 Fuiorea Andrei Colegiul National Gh.Titeica 3066 75   
1 12 M2 Mitroi Alina Colegiul National Gh.Titeica 3066 84   
2 3 Ciorascu Eva Victoria Sc. Nr. 6 3066 96   
2 3 Andronescu Ariadna Sc. Nr. 2 3066 91   
2 3 Grigore Elena Liceul de Arta 3066 86   
2 3 Ye Chenglin Liceul de Arta 3066 85   
2 3 Marica Patric Liceul de Arta 3066 83   
2 3 Radulescu Roxana Sc. Nr. 2 3066 83   
2 3 Vitian Denis Sc. Nr. 2 3066 81   
2 3 Sirbu Cristian Sc. Nr. 2 3066 79   
2 3 Cojocaru Demetra Sc. Nr. 2 3066 77   
2 3 Tudosie Catalina Bianca Sc. Nr. 2 3066 75   
2 3 Turturea Bianca Liceul de Arta 3066 72   
2 3 Teclici Mario Sc. Nr. 6 3066 69   
2 3 Almarichi Horia Sc. Nr. 2 3066 68   
2 3 Chirita Sileanu Mario Sc. Nr. 2 3066 68   
2 3 Gurita Marius Alexandru Sc. Nr. 6 3066 68   
2 3 Juganaru Razvan Liceul de Arta 3066 68   
2 3 Spatariu Alexandra Sc. Nr. 2 3066 68   
2 4 Stanimir Catalin Liceul de Arta 3066 97   
2 4 Mihaita Alexandru Sc. Nr. 2 3066 95   
2 4 Dumitrache Francesca Sc. Nr. 2 3066 93   
2 4 Chirita Gabriel Sc. Nr. 2 3066 92   
2 4 Moldoveanu Octavian Liceul de Arta 3066 90   
2 4 Ofiteru Cristian Felix Liceul de Arta 3066 90   
2 4 Vuc Daria Liceul de Arta 3066 90   
2 4 Ciciu Camelia Sc. Nr. 2 3066 88   
2 4 Fundeanu Cristian Sc. Nr. 2 3066 87   
2 4 Popescu Razvan Sc. Nr. 2 3066 87   
2 4 Palcu Alxandru Liceul de Arta 3066 86   
2 4 Calugaru Alexandru Liceul de Arta 3066 85   
2 4 Tifui Teodora Liceul de Arta 3066 85   
2 4 Gindacu Elvis Sc. Nr. 2 3066 84   
2 4 Mandocescu Laurentiu Sc. Nr. 6 3066 84   
2 4 Deac Bogdan Liceul de Arta 3066 83   
2 4 Cenuse Andrada Sc. Nr. 2 3066 82   
2 4 Costescu Cristina Sc. Nr. 2 3066 81   
2 4 Constantin E. Sc. Nr. 2 3066 79   
2 4 Calitoiu Ramona Sc. Nr. 6 3066 78   
2 4 Costescu Corina Sc. Nr.3 3066 75   
2 4 Usurelu Miruna Lic. Pedagogic 3066 74   
2 4 Duma Andrei Mihai Sc. Nr. 2 3066 73   
2 4 Rosca Ana Maria Sc. Nr. 2 3066 71   
2 4 Achim Stelian Sc. Nr.3 3066 70   
2 4 Draghici Madalina Sc. Nr.3 3066 68   
2 4 Birovescu Madalina Lic. Pedagogic 3066 67   
2 4 Secu Daniel Sc. Nr. 2 3066 66   
2 5 Patuleanu Ioana Liceul de Arta 3066 94   
2 5 Teis Marian Emanuel Lic. Pedagogic 3066 91   
2 5 Istodor Maria Sc. Nr. 2 3066 89   
2 5 Breazu Bianca Sc. Nr. 2 3066 87   
2 5 Zorila Ciprian Sc. Nr. 14 3066 87   
2 5 Luca Octavian Sc. Nr. 6 3066 85   
2 5 Dumitrana Amalia Lic. Pedagogic 3066 83   
2 5 Dumitrescu Doriana Lavinia Lic. Pedagogic 3066 80   
2 5 Streinu Denisa Lic. Pedagogic 3066 77   
2 5 Lupu Stefania Sc. Nr. 3 3066 75   
2 5 Roventa Robert Sc. Nr. 2 3066 72   
2 5 Cerbulescu Barbu Ion Sc. Nr. 3 3066 69   
2 5 Mazilescu Andru Sc. Nr. 3 3066 67   
2 5 Pistritu Stefan Mihai Lic. Pedagogic 3066 63   
2 5 Popescu Cristina Lic. Pedagogic 3066 61   
2 5 Popescu Laura Sc. Nr. 3 3066 60   
2 6 Nicolicioiu Iulia Colegiul National Gh.Titeica 3066 92   
2 6 Gavriloiu Andrei CNT 3066 87   
2 6 Milu Claudiu CNT 3066 86   
2 6 Scurtu Gabriel Daniel Liceul de Arta 3066 85   
2 6 Novaceanu Andi Colegiul National Gh.Titeica 3066 81   
2 6 Sarbu Florin Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
2 6 Anghel Ana Maria Liceul de Arta 3066 70   
2 6 Sirbu Razvan Liceul de Arta 3066 68   
2 7 Vamvu Alexandra Colegiul National Gh.Titeica 3066 92   
2 7 Blendea Robert Colegiul National Gh.Titeica 3066 83   
2 7 Spatariu Alexandra Colegiul National Gh.Titeica 3066 83   
2 7 Ofiteru Narcis Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
2 7 Cruceru Ionela Colegiul National Gh.Titeica 3066 75   
2 7 Avram Iulian Colegiul National Gh.Titeica 3066 71   
2 7 Vrabete Ana Maria Colegiul National Gh.Titeica 3066 62   
2 7 Ghiorghiceanu Teodora Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
2 8 Corcotoi Calin Sc. Nr. 6 3066 78   
2 8 Dragan Alina Colegiul National Gh.Titeica 3066 72   
2 8 Strinoiu Marianta Alexandra Sc. Nr. 6 3066 68   
2 8 Hurduzeu Bogdan Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
2 8 Budulan Andrei Colegiul National Gh.Titeica 3066 62   
2 8 Staicu Cristian Colegiul National Gh.Titeica 3066 60   
2 8 Tirdea Ciprian Colegiul National Gh.Titeica 3066 54   
2 9 M1 Mirea Ambra Colegiul National Gh.Titeica 3066 95   
2 9 M1 Sapasu Alexandru Colegiul National Gh.Titeica 3066 84   
2 9 M1 Rosoga Cristina Georgiana Sc. Nr. 6 3066 80   
2 9 M2 Tarlui Valeria Colegiul National Gh.Titeica 3066 85   
2 9 M2 Ioan Bogdan Colegiul National Gh.Titeica 3066 70   
2 9 M2 Leoveanu Alina Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
2 9 M2 Stanga Adrian Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
2 9 M2 Colegiul National Gh.Titeica 3066 58   
2 9 M2 Scurtu Alexandra Colegiul National Gh.Titeica 3066 53   
2 9 M2 Pirici Denisa Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
2 9 M2 Popa Dan Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
2 9 M2 Ursu Denisa Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
2 10 M2 Gavrila Gabriel Colegiul National Gh.Titeica 3066 69   
2 10 M2 Tudor Ionela Colegiul National Gh.Titeica 3066 51   
2 11 M2 Manofu Marcel Colegiul National Gh.Titeica 3066 83   
2 11 M2 Buzatu damian Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
2 11 M2 Coler Andreea Colegiul National Gh.Titeica 3066 62   
2 12 M2 Cimpoieru Aida Colegiul National Gh.Titeica 3066 81   
3 3 Pilsan Bianca Sc. Nr. 2 3066 95   
3 3 Jianu Diana Florentina Sc. Nr. 6 3066 90   
3 3 Bircu Monica Sc. Nr. 2 3066 86   
3 3 Daia Rares Catalin Sc. Nr. 2 3066 84   
3 3 Deac Dragos Stefan Liceul de Arta 3066 83   
3 3 Fleancu Robert Liceul de Arta 3066 83   
3 3 Taerel Vlad Sc. Nr. 6 3066 81   
3 3 Bancau Vlad Sc. Nr. 6 3066 78   
3 3 Balaci Alex Liceul de Arta 3066 75   
3 3 Radulescu Octavian Sc. Nr. 2 3066 75   
3 3 Budasca Maria Sc. Nr. 2 3066 72   
3 3 Alupoaie Radu Sc. Nr. 2 3066 68   
3 3 Benga Izabela Sc. Nr. 2 3066 68   
3 3 Lasculescu Andreea Sc. Nr. 2 3066 68   
3 3 Marinescu Laura Sc. Nr. 2 3066 68   
3 3 Musetescu Andrei Sc. Nr. 2 3066 68   
3 3 Vinatoru Elena Emanuela Sc. Nr. 2 3066 68   
3 4 Seitan Radu Sc. Nr. 2 3066 96   
3 4 Pantelici Ioana Sc. Nr. 2 3066 94   
3 4 Druga Theodora Sc. Nr. 2 3066 93   
3 4 Scaueru Eduard Sc. Nr. 2 3066 91   
3 4 Baloi Angel Liceul de Arta 3066 90   
3 4 Tabacu Teculescu Andra Sc. Nr. 2 3066 90   
3 4 Circiu Ionut Sebastian Sc. Nr.3 3066 89   
3 4 Lacatusu Roxana Sc. Nr. 2 3066 88   
3 4 Iliescu Nicoleta Liceul de Arta 3066 87   
3 4 Vladu Cristina Sc. Nr. 2 3066 87   
3 4 Croitoru Robert Sc. Nr. 2 3066 85   
3 4 Ianculovici Isabela Sc. Nr. 6 3066 85   
3 4 Mocanu Robert Liceul de Arta 3066 85   
3 4 Ciurel Eduard Sc. Nr. 2 3066 84   
3 4 Epuran Calin Sc. Nr. 6 3066 84   
3 4 Borcila Armand Liceul de Arta 3066 83   
3 4 Spiridon Catalina Elena Sc. Nr. 2 3066 82   
3 4 Petrescu Andreea Sc. Nr.3 3066 80   
3 4 Borontis Andrei Sc. Nr. 2 3066 79   
3 4 Lungu Otilia Sc. Nr. 2 3066 76   
3 4 Raducanu Raluca Sc. Nr. 6 3066 75   
3 4 Zaharia Teodora Sc. Nr. 2 3066 74   
3 4 Raveanu Claudiu Sc. Nr.3 3066 73   
3 4 Sima Ana Sc. Nr.3 3066 71   
3 4 Jarcu Dragos Sc. Nr. 6 3066 69   
3 4 Lupu Andrei Sc. Nr. 2 3066 67   
3 4 Radescu Denisa Sc. Nr. 2 3066 67   
3 5 Marghescu Bogdan Sc. Nr. 2 3066 99   
3 5 Jieanu Robert Traian Lic. Pedagogic 3066 93   
3 5 Giurescu Malina Sc. Nr. 2 3066 90   
3 5 Anghel Monica Marielena Lic. Pedagogic 3066 87   
3 5 Brehui Andreea Sc. Nr. 2 3066 87   
3 5 Tudor Alexandru Lic. Pedagogic 3066 86   
3 5 Predescu Diana Iuliana Lic. Pedagogic 3066 84   
3 5 Popescu Valentin Liceul de Arta 3066 83   
3 5 Iancu Oana Sc. Nr. 6 3066 80   
3 5 Cristescu Roxana Lic. Pedagogic 3066 76   
3 5 Stirbu Catalina Lic. Pedagogic 3066 74   
3 5 Trandafir Oliviu Liceul de Arta 3066 72   
3 5 Nastasiu Mona Diana Lic. Pedagogic 3066 68   
3 5 Mocanu Andreea Sc. Nr. 2 3066 65   
3 5 Baluti Alexandru Lic. Pedagogic 3066 62   
3 5 Baloi David Alexandru Lic. Pedagogic 3066 60   
3 6 Bala Andreea Marina Sc.cu clasele I-VIII nr.14 3066 93   
3 6 Sbirnoaia Andrei CNT 3066 91   
3 6 Bazavan Andra Colegiul National Gh.Titeica 3066 86   
3 6 Surdu Denisa Colegiul National Gh.Titeica 3066 85   
3 6 Doinea Alexandru Liceul de Arta 3066 82   
3 6 Ciontu Liviana Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
3 6 Costea Alexandra Liceul de Arta 3066 73   
3 6 Rotaru Costinel Liceul de Arta 3066 69   
3 6 Nae Marchus Liceul de Arta 3066 67   
3 7 Cretu Alexandra Colegiul National Gh.Titeica 3066 91   
3 7 Opranescu Veronica Colegiul National Gh.Titeica 3066 83   
3 7 Sandu Gabriel Colegiul National Gh.Titeica 3066 82   
3 7 Dindire Madalina Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
3 7 Crang Daniel Colegiul National Gh.Titeica 3066 72   
3 7 Olteanu Janina Colegiul National Gh.Titeica 3066 63   
3 7 Vatuiu Raluca Colegiul National Gh.Titeica 3066 54   
3 7 Ioan Andrei Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
3 8 Pasat Radu Colegiul National Gh.Titeica 3066 76   
3 8 Pacala Georgiana Colegiul National Gh.Titeica 3066 72   
3 8 Zamfir Razvan Colegiul National Gh.Titeica 3066 67   
3 8 Iacob Alexandru Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
3 8 Colegiul National Gh.Titeica 3066 60  M
3 8 Gagica Georgiana Colegiul National Gh.Titeica 3066 60   
3 8 Bogdan Gabriela Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
3 9 M1 Palcu Ana Maria Colegiul National Gh.Titeica 3066 87   
3 9 M1 Chicet Carina Sc. Nr. 6 3066 81   
3 9 M1 Iliescu Ana Maria Sc. Nr. 6 3066 80   
3 9 M2 Nistor Andreea Colegiul National Gh.Titeica 3066 81   
3 9 M2 Antonie Radu Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
3 9 M2 Pacala Roxana Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
3 9 M2 Turcu Iszabela Colegiul National Gh.Titeica 3066 66   
3 9 M2 Batmalai Adrian Colegiul National Gh.Titeica 3066 55   
3 9 M2 Barbulescu Cristian Colegiul National Gh.Titeica 3066 52   
3 9 M2 Firuleasa Costinel Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
3 9 M2 Nanciu Bogdan Colegiul National Gh.Titeica 3066 50   
3 10 M2 Nistor Adriana Colegiul National Gh.Titeica 3066 97   
3 10 M2 Popescu Florentina Colegiul National Gh.Titeica 3066 65   
3 11 M2 Cotarcea Alina Colegiul National Gh.Titeica 3066 92   
3 11 M2 Poienaru Alexandra Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
3 11 M2 Sfrent George Colegiul National Gh.Titeica 3066 80   
3 12 M2 Gogoloiu Ionela Colegiul National Gh.Titeica 3066 87   



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018