Rezultate Arhiva editia 2009-2010 52

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 Oprescu F. Mihnea Liceul Nicolae Iorga 3066 95    Simandi Elena
1 3 Abbasi M. Daniel Liceul Nicolae Iorga 3066 92    Simandi Elena
1 3 Dogaru D. Radu Liceul Nicolae Iorga 3066 86    Simandi Elena
1 3 Porumb L. Andra Liceul Nicolae Iorga 3066 82    Simandi Elena
1 3 Catrinescu Alexandru Liceul Nicolae Iorga 3066 81    Dumitrescu Lucia
1 3 Marin Laura Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Dumitrescu Lucia
1 3 Banciu S. Bianca Liceul Nicolae Iorga 3066 74    Simandi Elena
1 3 Paraskevopoulos D. Ioana Liceul Nicolae Iorga 3066 68    Simandi Elena
1 3 Simionescu C. Andrei Liceul Nicolae Iorga 3066 62    Simandi Elena
1 3 Sorlescu Gloria Liceul Nicolae Iorga 3066 abs    Simandi Elena
1 4 Purcarea Alexandra Liceul Nicolae Iorga 3066 96    Toader Victoria
1 4 Vlasceanu Adrian Liceul Nicolae Iorga 3066 96    Toader Victoria
1 4 Popescu Luca Liceul Nicolae Iorga 3066 93    Toader Victoria
1 4 Voinescu Adriana Liceul Nicolae Iorga 3066 93    Toader Victoria
1 4 Jidovu Alexandra Liceul Nicolae Iorga 3066 90    Ivan Elena
1 4 Neagu Theodor Liceul Nicolae Iorga 3066 90    Toader Victoria
1 4 Iliovici Isabelle Liceul Nicolae Iorga 3066 86    Stanciu Eugenia
1 4 Prelicz Briana Liceul Nicolae Iorga 3066 83    Ivan Elena
1 4 Angelescu Horia Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Ivan Elena
1 4 Nitu Vlad Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Toader Victoria
1 4 Luscan Andrei Liceul Nicolae Iorga 3066 68    Stanciu Eugenia
1 4 Ilie Teodora Liceul Nicolae Iorga 3066 61    Stanciu Eugenia
1 5 Rimboaca Adrian Liceul Nicolae Iorga 3066 94    Dumitrescu Diana
1 5 Maghiari Alexa Sc. Olga Gudynn 3066 93   
1 5 Craescu Cristina Liceul Nicolae Iorga 3066 91    Gall Irina
1 5 Oprea Ioana Liceul Nicolae Iorga 3066 86    Dumitrescu Diana
1 5 Ciuca Cristina Liceul Nicolae Iorga 3066 84    Gall Irina
1 5 Popica Andrada Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Dumitrescu Diana
1 5 Andrei Elena Liceul Nicolae Iorga 3066 78    Dumitrescu Diana
1 5 Popescu Alexandru Liceul Nicolae Iorga 3066 77    Gall Irina
1 5 Nicolaide Alexandra Liceul Nicolae Iorga 3066 73    Gall Irina
1 5 Stan Raluca Liceul Nicolae Iorga 3066 70    Gall Irina
1 6 Mandrutiu Cristiana Liceul Nicolae Iorga 3066 64    Popa Daniela
1 7 Spataru Ava Liceul Teoretic Ion Neculce 3066 89    Falevici Aurelia
2 3 Gosav M. Mara Liceul Nicolae Iorga 3066 92    Simandi Elena
2 3 Nicoara F. Irina Liceul Nicolae Iorga 3066 90    Simandi Elena
2 3 Iordache M. David Liceul Nicolae Iorga 3066 86    Simandi Elena
2 3 Serban Vlad Andrei Sc. nr. 3 N. Titulescu 3066 82   
2 3 Tapusi Daniel Liceul Nicolae Iorga 3066 81    Dumitrescu Lucia
2 3 Stoica E. Bogdan Liceul Nicolae Iorga 3066 72    Simandi Elena
2 3 Panoiu A. Elena Liceul Nicolae Iorga 3066 66    Simandi Elena
2 3 Bulat B. Ilinca Liceul Nicolae Iorga 3066 abs    Simandi Elena
2 4 Teodorescu Cosmin Liceul Nicolae Iorga 3066 99    Toader Victoria
2 4 Alupei Alexie Sc. nr. 19 Tudor Atghezi 3066 96    Serban Georgeta
2 4 Vezure Rebeca Liceul Nicolae Iorga 3066 96    Toader Victoria
2 4 Munteanu Vlad Liceul Nicolae Iorga 3066 93    Toader Victoria
2 4 Sava Rafael Mihail Liceul Nicolae Iorga 3066 93    Toader Victoria
2 4 Mandrutiu Madalina Liceul Nicolae Iorga 3066 90    Stanciu Eugenia
2 4 Strat Sabina Liceul Nicolae Iorga 3066 90    Toader Victoria
2 4 Stefanescu Roxana Liceul Nicolae Iorga 3066 87    Toader Victoria
2 4 Dorobantu Iulia Liceul Nicolae Iorga 3066 85    Toader Victoria
2 4 Jasim Sarah Liceul Nicolae Iorga 3066 82    Ivan Elena
2 4 Arhire Alexandru Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Toader Victoria
2 4 Oncioiu Alexandru Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Stanciu Eugenia
2 4 Moise Victoria Liceul Nicolae Iorga 3066 77    Stanciu Eugenia
2 4 Olaru Ioana Liceul Nicolae Iorga 3066 68    Stanciu Eugenia
2 4 El Charif Bader Liceul Nicolae Iorga 3066 60    Stanciu Eugenia
2 5 Spataru Eric Sc. nr. 10 Maria Rosetti 3066 90   
2 5 Davidescu Ancuta Liceul Nicolae Iorga 3066 84    Dumitrescu Diana
2 5 Berlinschi Gabriela Liceul Nicolae Iorga 3066 83    Gall Irina
2 5 Spataru Marc Sc. nr. 10 Maria Rosetti 3066 80   
2 5 Lupu Razvan Liceul Nicolae Iorga 3066 78    Dumitrescu Diana
2 5 Preda Raluca Liceul Nicolae Iorga 3066 74    Dumitrescu Diana
2 5 Dinu Alina Liceul Nicolae Iorga 3066 72    Dumitrescu Diana
2 5 Carder Sabina Liceul Nicolae Iorga 3066 68    Dumitrescu Diana
2 7 Jianu Mihail Sc. nr. 10 Maria Rosetti 3066 92    Enache Doina
2 7 Brudasca Beatrice Oana Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Navrescu Olga
3 3 Achimescu Andrei Liceul Nicolae Iorga 3066 92    Dumitrescu Lucia
3 3 Binig M. Bianca Liceul Nicolae Iorga 3066 92    Simandi Elena
3 3 Bogza R. Vlad Liceul Nicolae Iorga 3066 90    Simandi Elena
3 3 Constantinescu B. Vlad Liceul Nicolae Iorga 3066 86    Simandi Elena
3 3 Breban M. Victor Liceul Nicolae Iorga 3066 82    Simandi Elena
3 3 Matei S. Maia Liceul Nicolae Iorga 3066 81    Simandi Elena
3 3 Croitoru M. Vladimir Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Simandi Elena
3 3 Trandafir Laura Liceul Nicolae Iorga 3066 77    Dumitrescu Lucia
3 3 Dan D. Andra Liceul Nicolae Iorga 3066 71    Simandi Elena
3 3 Stanculete M. Irina Liceul Nicolae Iorga 3066 66    Simandi Elena
3 3 Niculae Andrei Liceul Nicolae Iorga 3066 abs    Simandi Elena
3 4 Popescu George Liceul Nicolae Iorga 3066 99    Toader Victoria
3 4 Vasilescu Ilinca Liceul Nicolae Iorga 3066 96    Toader Victoria
3 4 Cimpeanu Radu Liceul Nicolae Iorga 3066 93    Toader Victoria
3 4 Angelescu Maria Liceul Nicolae Iorga 3066 92    Toader Victoria
3 4 Iancu Carina Liceul Nicolae Iorga 3066 90    Toader Victoria
3 4 Stanciu Teodor Liceul Nicolae Iorga 3066 87    Toader Victoria
3 4 Pavelescu Ana Liceul Nicolae Iorga 3066 83    Toader Victoria
3 4 Ichim Gabriel Liceul Nicolae Iorga 3066 82    Stanciu Eugenia
3 4 Clement Mihaela Liceul Nicolae Iorga 3066 80    Ivan Elena
3 4 Varsa Horia Liceul Nicolae Iorga 3066 70    Stanciu Eugenia
3 4 Garba Diana Liceul Nicolae Iorga 3066 63    Stanciu Eugenia
3 4 Ilie Andreea Liceul Nicolae Iorga 3066 60    Stanciu Eugenia
3 5 Diculescu Dragos Liceul Nicolae Iorga 3066 93    Dumitrescu Diana
3 5 Stoica Diana Liceul Nicolae Iorga 3066 91    Dumitrescu Diana
3 5 Comanici Matei Liceul Nicolae Iorga 3066 88    Dumitrescu Diana
3 5 Radu Alexandru Liceul Nicolae Iorga 3066 84    Dumitrescu Diana
3 5 Stan Horia Liceul Nicolae Iorga 3066 81    Dumitrescu Diana
3 5 Nicoara Magda Liceul Nicolae Iorga 3066 77    Dumitrescu Diana
3 5 Morosanu Mihai Liceul Nicolae Iorga 3066 74    Dumitrescu Diana
3 5 Bolohan Matei Liceul Nicolae Iorga 3066 70    Dumitrescu Diana
3 5 Radu Cristina Liceul Nicolae Iorga 3066 65    Dumitrescu Diana
3 6 Paraskevopoulos Ana Maria Liceul Nicolae Iorga 3066 82    Popa Daniela



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018