Rezultate Arhiva editia 2009-2010 51

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 Stanciu Alex Scoala Nr. 21 3066 74    Manolescu Zeta
1 3 Pirvu Andrei Scoala Nr. 21 3066 57    Catanescu Florentina
1 3 Ilie Robert Scoala Nr. 21 3066 55    Manolescu Zeta
1 3 David Sebastian Scoala Nr. 21 3066 50    Manolescu Zeta
1 4 Matei Anamaria Scoala Nr. 21 3066 82    Zamosteanu Georgeta
1 4 Vlad Maria Scoala Nr. 21 3066 82    Zamosteanu Georgeta
1 4 Tomescu Andreea Scoala Nr. 21 3066 80    Zamosteanu Georgeta
1 4 Vasile David Scoala Nr. 21 3066 80    Cret Ileana
1 4 Mirlogeanu Liviu Scoala Nr. 21 3066 69    Zamosteanu
1 4 Anton Andreea Scoala Nr. 21 3066 58    Cret Ileana
1 4 Stavri Adrian Scoala Nr. 21 3066 53    Zamosteanu
1 5 HobjilaBogdan Scoala Nr. 21 3066 82    Nagy Nicoleta
1 5 Niculae Stefan Scoala Nr. 21 3066 54    Nagy Nicoleta
1 6 Mihalache Ioana Scoala Nr. 21 3066 94    Dragne Eugenia
1 8 Piron Theodor Scoala Nr. 21 3066 80    Mihalache Simona
1 9 M2 Matei Valentin Scoala de teste Zarnesti 85  2 Google
2 3 Frant Madalina Scoala Nr. 21 3066 70    Manolescu Zeta
2 3 Dinu Georgiana Scoala Nr. 21 3066 57    Catanescu Florentina
2 3 Gunther Gabriela Scoala Nr. 21 3066 53    Catanescu Florentina
2 4 Rizescu Alexandru Scoala Nr. 21 3066 90    Cret Ileana
2 4 Sandru Paul Scoala Nr. 21 3066 82    Zamosteanu Georgeta
2 4 Vlad Alexandru Scoala Nr. 21 3066 82    Zamosteanu Georgeta
2 4 Dobre Stefania Scoala Nr. 21 3066 80    Cret Ileana
2 4 Dragomir Laura Scoala Nr. 21 3066 73    Zamosteanu Georgeta
2 4 Lazar Andrei Scoala Nr. 21 3066 65    Zamosteanu
2 4 Cataru David Scoala Nr. 21 3066 57    Cret Ileana
2 4 Dontu Miruna Scoala Nr. 21 3066 53    Zamosteanu
2 5 Alexandrescu Stefan Scoala Nr. 21 3066 70    Racu Ana-Maria
2 5 Solomon Marius Scoala Nr. 21 3066 50    Nagy Nicoleta
2 7 Dumitrscu Octavian Scoala Nr. 21 3066 92    Mihalache Simona
2 8 Jantea Raphael Scoala Nr. 21 3066 78    Mihalache Simona
3 3 Bosoc Alexandru Scoala Nr. 21 3066 80    Manolescu Zeta
3 3 Leau Mircea Scoala Nr. 21 3066 67    Catanescu Florentina
3 3 Olteanu Cristian Scoala Nr. 21 3066 60    Catanescu Florentina
3 3 Dumitru Stefan Scoala Nr. 21 3066 50    Manolescu Zeta
3 4 Grigore Adrian Scoala Nr. 21 3066 85    Cret Ileana
3 4 Daiciulescu Dragos Scoala Nr. 21 3066 82    Cret Ileana
3 4 Popa Ana-Maria Scoala Nr. 21 3066 80    Zamosteanu Georgeta
3 4 Vraciu Andrei Scoala Nr. 21 3066 80    Cret Ileana
3 4 Prasacu Cosmin Scoala Nr. 21 3066 71    Cret Ileana
3 4 Cernat Alexandru Scoala Nr. 21 3066 61    Zamosteanu
3 4 Anastasio Silvia Scoala Nr. 21 3066 54    Cret Ileana
3 4 Vlad Rebeca Scoala Nr. 21 3066 50    Zamosteanu
3 5 Milea Oana Scoala Nr. 21 3066 62    Nagy Nicoleta
3 5 Gheorghe Alberto Scoala Nr. 21 3066 50    Racu Ana-Maria
3 8 Ursulescu Alexandru Scoala Nr. 21 3066 84    Mihalache Simona
3 9 M1 Ionescu Gabriel Scoala Nr. 21 3066 50    Mihalache Simona



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018