Rezultate Arhiva editia 2009-2010 50

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 BORHAN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 95    STAMBOALA DUMITRITA
1 3 BOZIANU IONUT DUMITRU SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 92    STAMBOALA DUMITRITA
1 3 ONISII SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 91    STAMBOALA DUMITRITA
1 4 BORHAN RALUCA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 94    NEDELCU IRINA
1 4 CHIRICA ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 86    NEDELCU IRINA
1 4 MIHAILA FLORINA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 83    NEDELCU IRINA
1 5 APINTILIESE LAURA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 88    AMAXIMOAIEI VASILE
1 5 GRECU ANDREI DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 85    AMAXIMOAIEI VASILE
1 5 MAXIM TOADER MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 82    AMAXIMOAIEI VASILE
1 6 COTAN THEODOR SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 84    COTAN SIMONA ADRIANA
1 6 GUGEANU ADELINA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 76    COTAN SIMONA ADRIANA
1 6 GUGEANU IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 70    COTAN SIMONA ADRIANA
1 6 TANASE IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 64    COTAN SIMONA ADRIANA
1 6 CANDALEA IULIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 56    COTAN SIMONA ADRIANA
1 7 DORNIANU LILIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 95    TOMA ANA MADALINA
1 7 SIMION MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 92    TOMA ANA MADALINA
1 7 IACOB MIRELA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 84    TOMA ANA MADALINA
1 7 PRISECARU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 73    TOMA ANA MADALINA
1 8 SUHAN LIVIU SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 47    TOMA ANA MADALINA
1 8 OLARIU VASILICA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 43    TOMA ANA MADALINA
1 9 M1 APINTILIESE CATALIN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 94    TOMA ANA MADALINA
2 3 DAICU RAZVAN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 94    STAMBOALA DUMITRITA
2 3 BIRHAN VALENTIN DANIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 92    STAMBOALA DUMITRITA
2 3 COTAN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 91    STAMBOALA DUMITRITA
2 4 PARCIU MIHELA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 90    NEDELCU IRINA
2 4 CHIRICA COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 86    NEDELCU IRINA
2 4 MIHAILA VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 80    NEDELCU IRINA
2 5 CAZACU MARCEL CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 88    AMAXIMOAIEI VASILE
2 5 VODA VASILE VLAD SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 84    AMAXIMOAIEI VASILE
2 6 APINTILIESE ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 85    COTAN SIMONA ADRIANA
2 6 DUMITRASCU PETRU SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 82    COTAN SIMONA ADRIANA
2 6 PRALEA CRINA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 74    COTAN SIMONA ADRIANA
2 6 COJOCARU SERGIU SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 70    COTAN SIMONA ADRIANA
2 6 COJOCARU BIANCA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 64    COTAN SIMONA ADRIANA
2 6 GIOSANU SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 54    COTAN SIMONA ADRIANA
2 7 CONDAC PETRONELA IULIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 94    TOMA ANA MADALINA
2 7 CHIRICA ANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 89    TOMA ANA MADALINA
2 7 MANDACHE CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 81    TOMA ANA MADALINA
2 7 BORHAN BIANCA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 56    TOMA ANA MADALINA
2 8 BORHAN MARCELA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 43    TOMA ANA MADALINA
2 8 MANDACHE SIMONA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 37    TOMA ANA MADALINA
2 9 M1 MIHAILA MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 94    TOMA ANA MADALINA
3 3 MAFTEI-TIHULCA IONUT VLADUT SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 93    STAMBOALA DUMITRITA
3 3 MIHAILAA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 92    STAMBOALA DUMITRITA
3 3 DUMITRASCU GEANINA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 90    STAMBOALA DUMITRITA
3 4 DIDICA DENIS SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 90    SUHAN NICOLETA
3 4 CANDALEA ANDREEA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 83    NEDELCU IRINA
3 5 BORHAN GIANINA MADALINA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 90    AMAXIMOAIEI VASILE
3 5 ZAVATE DENISA ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 86    AMAXIMOAIEI VASILE
3 5 SUHAN ALEXANDRU SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 84    AMAXIMOAIEI VASILE
3 6 COJOCARU ELENA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 85    COTAN SIMONA ADRIANA
3 6 TOPCIU DIANA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 80    COTAN SIMONA ADRIANA
3 6 VISAN ALISA SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 72    COTAN SIMONA ADRIANA
3 6 DUMITRASCU IONUT SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 68    COTAN SIMONA ADRIANA
3 6 PRALEA COSMIN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 64    COTAN SIMONA ADRIANA
3 6 MIHAILA CONSTANTIN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 50    COTAN SIMONA ADRIANA
3 7 MIHAILA CARMEN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 94    TOMA ANA MADALINA
3 7 IGNAT MIHAI SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 85    TOMA ANA MADALINA
3 7 DUMITRACHE GABRIEL SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 74    TOMA ANA MADALINA
3 8 BACIU MARIAN SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 47    TOMA ANA MADALINA
3 8 HARBUZ ANDREI SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 43    TOMA ANA MADALINA
3 8 PERJU DIONISIE SCOALA CU CLASELE I-VIII,LITENI 3066 31    TOMA ANA MADALINA



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018