Rezultate Arhiva editia 2009-2010 49

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 4 VLADIMIRESCU CRISTIANA Scoala Nr.21 Craiova 3066 96    Banu Carmen
1 4 IANA VICTORIA FLORENTINA Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 94    Balan Mariana
1 4 CHIREA BOGDAN Scoala nr.32 Craiova 3066 93    Cirlogea Sanda
1 4 BRINZAN ALIN Scoala nr.21 Craiova 3066 89    Banu Carmen
1 4 RADULESCU PAUL Scoala Nr.21 Craiova 3066 85    Banu Carmen
1 4 FRANCOVSKI ARMAND Scoala nr.32 Craiova 3066 82    Cirlogea Sanda
1 4 NICOLITA MARIA Scoala nr.21 Craiova 3066 78    Banu Carmen
1 4 MARIN ANDREI Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 77    Balan Mariana
1 4 GHEORGHE DANIEL Scoala nr.32 Craiova 3066 75    Cirlogea Sanda
1 4 COSMA AUREL Scoala nr.32 Craiova 3066 72    Brindusoiu Ionela
1 4 DOSOFTEI MARIA CERASELA Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 72    Balan Mariana
1 4 DOBRA SEBASTIAN Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 65    Balan Mariana
1 4 BACA ROSALIA Scoala nr.32 Craiova 3066 60    Cirlogea Sanda
1 5 BADEA ANDREI OVIDIU Scoala nr.32 Craiova 3066 87.5    Mihaiescu Cornelia
1 6 BONEA MARIUS Scoala nr.30 Craiova 3066 95    Voinea Tudor
1 7 STANESCU ANDREEA Scoala nr.32 Craiova 3066 95    Popescu Gheorghe
1 8 ALEXANDRU CONSTANTIN Scoala nr.32 Craiova 3066 81    Purcaru Ioan
1 9 M1 CRETAN MIRUNA MARIA Scoala nr.12 Craiova 3066 99    Matei Monica
2 4 HOANCA LUCIANA ELENA Scoala nr.21 Craiova 3066 98    Banu Carmen
2 4 IANCU DAVID Scoala nr.21 Craiova 3066 94    Banu Carmen
2 4 SDREALA BOGDAN ANDREI Scoala nr.32 Craiova 3066 92    Cirlogea Sanda
2 4 NICOLA ANDREI Scoala nr.21 Craiova 3066 87    Banu Carmen
2 4 DINULESCU RADU Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 85    Balan Mariana
2 4 SERBAN ANDREI Scoala nr.21 Craiova 3066 83    Banu Carmen
2 4 POMACU MIRCEA Scoala nr.32 Craiova 3066 78    Cirlogea Sanda
2 4 SLOTEA IOANA MIRUNA Scoala Nr.21 Craiova 3066 78    Banu Carmen
2 4 VAVA ALEXANDRU Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 75    Balan Mariana
2 4 OSCA MIHAI Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 60    Balan Mariana
2 5 IOVAN TEDDY GABRIEL Scoala nr.32 Craiova 3066 74.5    Mihaiescu Cornelia
2 5 CIOROBOIU CATALIN PETRISOR Scoala nr.32 Craiova 3066 70    Mihaiescu Cornelia
2 5 POPESCU CRISTINA ANDREEA Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 67.75    Danila Carmen
2 6 SCARLATESCU ALEXA Scoala nr.32 Craiova 3066 82    Margineanu Gheorghe
2 6 ISPAS FLORIN Scoala nr.32 Craiova 3066 60    Margineanu Gheorghe
2 8 VOROS LUCA SEBASTIAN Scoala nr.32 Craiova 3066 95    Purcaru Ioan
2 8 PIRVOAICA ANA MARIA Scoala nr.32 Craiova 3066 87    Margineanu Gheorghe
2 9 M1 MARIAN MADALINA Scoala nr.30 Craiova 3066 95    Voinea Tudor
3 3 LINCA ROBERT Scoala nr.32 Craiova 3066 81.25    Tiru Camelia
3 4 TALEA STEFAN Scoala Nr.21 Craiova 3066 96    Banu Carmen
3 4 PRENCIU RAZVAN Scoala nr.21 Craiova 3066 94    Banu Carmen
3 4 CONSTANTIN SIMONA Scoala nr.32 Craiova 3066 89    Buzatu Ileana
3 4 MAGLA CATRINA Scoala nr.21 Craiova 3066 86    Banu Carmen
3 4 GAVRILA EDUARD Scoala nr.21 Craiova 3066 78    Banu Carmen
3 4 CARAULEANU MIRUNA Scoala nr.21 Craiova 3066 74    Banu Carmen
3 4 RUJEA ALBERTO Scoala nr.32 Craiova 3066 73    Cirlogea Sanda
3 4 BUZOIANU LUCA IULIAN Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 65    Balan Mariana
3 5 POPESCU SABIN CRISTIAN Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 83    Danila Carmen
3 5 VLASCEANU CRACIUNESCU NICOLAE Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 74    Balan Mariana
3 5 STANESCU RALUCA NICOLETA Scoala nr.32 Craiova 3066 65    Mihaiescu Cornelia
3 5 CIOICANETE MARIA ALEXANDRA Gr.Sc.Ind.Energetic 3066 60    Danila Carmen
3 6 POPA SEBASTIAN Scoala nr.32 Craiova 3066 93    Margineanu Gheorghe
3 7 STANCIU LEONARDO LORENZO Scoala nr.32 Craiova 3066 60    Popescu Gheorghe
3 8 RAIBULETIU VICTOR FLORIN Scoala nr.32 Craiova 3066 100    Popescu Gheorghe
3 8 ANGHELOIU LUIZA Scoala nr.32 Craiova 3066 77    Margineanu Gheorghe
3 9 M1 VICA IONEL DANIEL Scoala nr.32 Craiova 3066 85    Margineanu Gheorghe



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018