Rezultate Arhiva editia 2009-2010 48

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 Ostopovici Rares Mihai Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 99    Muntianu-Miron Laura
1 3 Ilas Mihai Alexandru Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 89    Muntianu-Miron Laura
1 3 Sandu Eduard Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 87    Muntianu-Miron Laura
1 3 Tatar Andrei Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 84    Muntianu-Miron Laura
1 3 Alexoaie Paula Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 83    Muntianu-Miron Laura
1 3 Mihai Elena Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 79    Muntianu-Miron Laura
1 3 Burighean Eveline Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 72    Muntianu-Miron Laura
1 3 Sargu Stefan Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 70    Muntianu-Miron Laura
1 4 Badaluta Ionut Scoala nr. 17 Botosani 3066 92    Rada Nastasia
1 4 Mocanu Alexandru Scoala nr. 17 Botosani 3066 84    Rada Nastasia
1 4 Sotropa Ioana Scoala nr. 17 Botosani 3066 77    Rada Nastasia
1 5 Bancescu Dumitrita Madalina Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 85    Sauca Liliana
1 5 Butnariuc Loredana Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 84    Sauca Liliana
1 5 Pinzariu Sebastian Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 82    Sauca Liliana
1 5 Fodor Rozi Beatrice Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 80    Sauca Liliana
1 5 Pintilei Bianca Madalina Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 77    Sauca Liliana
1 5 Doroftei Cristina Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 73    Sauca Liliana
1 5 Cazaciuc Valentin Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 70    Arpinte Angela/Stanciu Olguta
1 5 Apopei Vlad Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 67    Arpinte Angela/Stanciu Olguta
1 5 Vasile Andreea Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 65    Arpinte Angela/Stanciu Olguta
1 6 Cucuiet Silviu Scoala nr. 17 Botosani 3066 94    Clipa Daniela
1 6 Popovici Corina Scoala nr. 11 Botosani 3066 94    Condurache Elena
1 6 Zimmerman Octavian C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 82    Oniciuc Gheorghe
1 6 Melniciuc Cezara Scoala nr. 17 Botosani 3066 80    Clipa Daniela
1 6 Prisacariu Robert Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 76    Corduneanu Gabriela
1 6 Relensche Tudor Marian Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 75    Vlaescu Valerian
1 6 Ichim Ostopolschi Andreea Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 74    Vicol Daniela
1 6 Ciotir Ciprian Scoala nr. 17 Botosani 3066 69    Clipa Daniela
1 7 Buza Miruna Ioana C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 98    Ciudin Ion
1 7 Panzaru Ioana Scoala nr. 7 Botosani 3066 94    Gurita Magda
1 7 Sovi Simina Scoala nr. 7 Botosani 3066 93    Gurita Magda
1 7 Huzum Ioana - Valentina C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 91    Ciudin Ion
1 7 Silisteanu Andrei C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 89    Oniciuc Gheorghe
1 7 Bordiciuc Alexandra Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 84    Cretu Aurelia
1 7 Caruntu Stefan Scoala nr. 7 Botosani 3066 84    Gurita Magda
1 7 Ciritel Marian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 82    Corduneanu Gabriela
1 7 Ghebac Rafaela Grupul Scolar Darabani 3066 62    Bichir Ionel
1 8 Harasim Iulia C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 98    Ciudin Ionela
1 8 Sandu Stefan Scoala nr. 8 Elena Rares Botosani 3066 92    Parvescu Aurica
1 8 Harbuz Alexandra Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 71    Vicol Daniela
1 8 Bordeianu Adrian Grupul Scolar Darabani 3066 70    Bichir Ionel
1 8 Cotovanu Alin-George Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 70    Macovei Laurentiu
1 8 Balan Greta Laura Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 65    Vicol Daniela
1 8 Caluschi Ciprian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 65    Macovei Laurentiu
1 9 M1 Timpau Edi Scoala nr. 7 Botosani 3066 83    Gurita Magda
1 9 M2 Nitisor Cosmin Madalin Grup Scolar Dr. Mihai Ciuca Saveni 3066 86    Gherman Dana
1 9 M2 Musteata Carmen Larisa Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 80    Tiron Liviu
1 9 M2 Todireanu Catalin Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 79    Macuc Silvia
1 9 M2 Nazare Mihail Grupul Scolar Darabani 3066 64    Ceica Constantin
1 10 M2 Cosovanu Alina Grup Scolar Dr. Mihai Ciuca Saveni 3066 82    Gherman Dana
1 10 M2 Hrihoreanu Georgiana Grup Scolar Dr. Mihai Ciuca Saveni 3066 71    Gherman Dana
1 11 M1 Mahu Cristian Grup Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 3066 72    Leonte Gianina
1 11 M2 Palamariu Alexandra C. N. Grigore Ghica Dorohoi 3066 78    Stegaru Viorica
1 11 M2 Nistor Andrei C. N. Grigore Ghica Dorohoi 3066 69    Stegaru Viorica
2 4 Padurariu Ilinca Scoala nr. 17 Botosani 3066 84    Rada Nastasia
2 4 Suleap Sebastian Scoala nr. 17 Botosani 3066 75    Rada Nastasia
2 5 Gherasim Iulisa Lavinia Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 93    Sauca Liliana
2 5 Danila Roxana Andreea Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 86    Sauca Liliana
2 5 Sandu Lavinia Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 83    Sauca Liliana
2 5 Sofroni Bianca Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 83    Sauca Liliana
2 5 Chiriac Eduard Andrei Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 76    Sauca Liliana
2 5 Grindei Ecaterina Andreea Scoala nr. 17 Botosani 3066 73    Chirila Andreea
2 5 Acatrinei Petronela Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 70    Arpinte Angela/Stanciu Olguta
2 5 Nita Cristian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 70    Arpinte Angela/Stanciu Olguta
2 5 Branza Andrei Scoala nr. 17 Botosani 3066 69    Chirila Andreea
2 5 Varduca Doina Andreea Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 69    Sauca Liliana
2 5 Sandu Andrei Scoala nr. 17 Botosani 3066 67    Chirila Andreea
2 5 Cojocaru Cristian Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 65    Arpinte Angela/Stanciu Olguta
2 6 Chelarescu Bogdan Scoala nr. 11 Botosani 3066 90    Condurache Elena
2 6 Aboaice Ana Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 85    Vlaescu Valerian
2 6 Calancea Ioana Maria Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 85    Vlaescu Valerian
2 6 Tauteanu Andrei Scoala nr. 8 Elena Rares Botosani 3066 85    Parvescu Aurica
2 6 Morosanu George Scoala nr. 17 Botosani 3066 82    Clipa Daniela
2 6 Barabas Andra Scoala nr. 7 Botosani 3066 80    Gurita Magda
2 6 Nechita Iulian Scoala nr. 8 Elena Rares Botosani 3066 80    Parvescu Aurica
2 6 Burlacu Ionela Scoala nr. 17 Botosani 3066 79    Clipa Daniela
2 6 Petras Emilia Miruna Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 76    Vicol Daniela
2 6 Purice Crina Otilia Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 75    Vlaescu Valerian
2 6 Foscari Mihai Scoala nr. 7 Botosani 3066 74    Gurita Magda
2 6 Malanca Malina Grupul Scolar Darabani 3066 67    Bichir Ionel
2 6 Hritcu Catalina Scoala nr. 11 Botosani 3066 62    Condurache Elena
2 7 Aioanei Catalin C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 98    Oniciuc Gheorghe
2 7 Racu Adelina Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 94    Cretu Aurelia
2 7 Popovici Patricia Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 92    Cretu Aurelia
2 7 Mirauta Denisa Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 89    Cretu Aurelia
2 7 Clivet Antonia Scoala nr. 7 Botosani 3066 88    Gurita Magda
2 7 Ivanov Razvan C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 87    Oniciuc Gheorghe
2 7 Prajinaru Sebi Scoala nr. 7 Botosani 3066 82    Gurita Magda
2 7 Sauca Raul Andrei Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 79    Cretu Aurelia
2 7 Danaila Gabriela Grupul Scolar Darabani 3066 67    Bichir Ionel
2 8 Clipa Stefan Scoala nr. 17 Botosani 3066 97    Clipa Daniela
2 8 Pintilei Cezar Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 94    Cretu Aurelia
2 8 Tincu Caterina Elena C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 93    Ciudin Ionela
2 8 Gherasim Iulian Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 88    Cretu Aurelia
2 8 Alupoaie Elena Diana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 84    Vicol Daniela
2 8 Baranceanu Serban Grupul Scolar Darabani 3066 78    Bichir Ionel
2 8 Poama-Neagra Roxana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 73    Vicol Daniela
2 8 Carari Dan Constantin Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 68    Macovei Laurentiu
2 8 Vicliuc Ionut Grupul Scolar Darabani 3066 66    Bichir Ionel
2 8 Nazare Teofan Grupul Scolar Darabani 3066 65    Bichir Ionel
2 9 M2 Chirila Alexandru Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 82    Macuc Silvia
2 9 M2 Topala Catalina Adina Grup Scolar Dr. Mihai Ciuca Saveni 3066 82    Gherman Dana
2 9 M2 Bostan Oana Diana Grup Scolar Dr. Mihai Ciuca Saveni 3066 80    Gherman Dana
2 9 M2 Horodinca Danuta Grupul Scolar Darabani 3066 67    Bichir Ionel
2 9 M2 Iftinca Andrei Vasile Grup Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 3066 60    Leonte Gianina
2 10 M2 Trisca Adelina C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 99    Trisca Teodor
2 11 M2 Hritcu Oana C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 100    Oniciuc Gheorghe
2 11 M2 Moisuc Roxana Alina Grup Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 3066 68    Rotariu Mihaela
2 11 M2 Arosoaie Diana Bianca Grupul Scolar Darabani 3066 60    Ceica Constantin
3 3 Pinzariu Onisim Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 94    Muntianu-Miron Laura
3 3 Filip Anda Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 88    Muntianu-Miron Laura
3 3 Giosu Petru Radu Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 84    Muntianu-Miron Laura
3 3 Macuc Jessica Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 84    Muntianu-Miron Laura
3 3 Amariei Carmen Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 73    Muntianu-Miron Laura
3 3 Piftor Adelina Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 70    Muntianu-Miron Laura
3 4 Rosca Marian Scoala nr. 17 Botosani 3066 89    Rada Nastasia
3 4 Ciornea Ilinca Scoala nr. 17 Botosani 3066 86    Rada Nastasia
3 4 Olteanu Eliza Scoala nr. 17 Botosani 3066 70    Rada Nastasia
3 5 Leonte Tiberiu Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 94    Sauca Liliana
3 5 Mirauta Naomi Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 87    Sauca Liliana
3 5 Streteanu Bianca Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 87    Sauca Liliana
3 5 Vasilache Tudor Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 72    Arpinte Angela/Stanciu Olguta
3 5 Lupan Bogdan Scoala nr. 17 Botosani 3066 69    Chirila Andreea
3 6 Dutca Anamaria Scoala nr. 7 Botosani 3066 96    Gurita Magda
3 6 Teleaga Adrian Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 87    Vlaescu Valerian
3 6 Caliniuc Bianca Scoala nr. 7 Botosani 3066 82    Gurita Magda
3 6 Sfecla Stefan Scoala nr. 17 Botosani 3066 82    Clipa Daniela
3 6 Zbughin Ioana Scoala nr. 17 Botosani 3066 80    Clipa Daniela
3 6 Corsei Octavian Grupul Scolar Darabani 3066 78    Bichir Ionel
3 6 Buruiana Georgiana Bianca Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 72    Vicol Daniela
3 6 Buhaciuc Alexandra Scoala nr. 11 Botosani 3066 62    Condurache Elena
3 7 Urzica Bianca Sc. Nr. 13 Botosani 3066 98    Atitienei Sergiu
3 7 Leonte Dan C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 94    Oniciuc Gheorghe
3 7 Sava Titus C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 93    Oniciuc Gheorghe
3 7 Albu Iuliana Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 91    Cretu Aurelia
3 7 Crihan Diana Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 91    Cretu Aurelia
3 7 Raileanu Gabriel Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 91    Cretu Aurelia
3 7 Palaghia Aniela Scoala nr. 7 Botosani 3066 88    Gurita Magda
3 7 Coman Armand Scoala nr. 7 Botosani 3066 87    Gurita Magda
3 7 Baranceanu Sabin Grupul Scolar Darabani 3066 82    Bichir Ionel
3 7 Necsanu Alexandra Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 80    Corduneanu Gabriela
3 7 Bichir Georgiana Grupul Scolar Darabani 3066 75    Bichir Ionel
3 7 Sandu Crina Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 75    Corduneanu Gabriela
3 7 Murariu Ioana Grupul Scolar Darabani 3066 70    Bichir Ionel
3 8 Buchi Alexandra C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 96    Ciudin Ionela
3 8 Badragan Bogdan George C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 88    Ciudin Ionela
3 8 Alexa Sabina Elena C. N. Mihai Eminescu Botosani 3066 86    Ciudin Ionela
3 8 Muraru Lavinia Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 80    Vicol Daniela
3 8 Nicorici Iulia Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 79    Macovei Laurentiu
3 8 Carbune Bianca Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 74    Macovei Laurentiu
3 8 Hrib Andra Ioana Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 72    Vicol Daniela
3 8 Prahoveanu Maria Sc. Nr. 8 Mihail Kogalniceanu Dorohoi 3066 70    Cretu Aurelia
3 8 Froicu Octavian Scoala nr. 17 Botosani 3066 66    Clipa Daniela
3 8 Marandiuc Madalina Augustina Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 66    Vicol Daniela
3 8 Tilica Ramon Ioan Scoala cu clasele I-VIII Nr. 11 Botosani 3066 65    Vicol Daniela
3 9 M1 Delescu Andrei Scoala nr. 17 Botosani 3066 72    Asiminicesei Vasile
3 9 M2 Branza Stefanica Grup Scolar Dimitrie Negreanu Botosani 3066 85    Leonte Gianina
3 9 M2 Simbotin Sabina Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 78    Macuc Silvia
3 9 M2 Chiriac Loredana Liceul Teoretic Nicolae Iorga Botosani 3066 77    Macuc Silvia
3 9 M2 Racu Roxana Grupul Scolar Darabani 3066 75    Ceica Constantin
3 11 M2 Iacob Madalina C. N. Grigore Ghica Dorohoi 3066 78    Stegaru Viorica
3 11 M2 Zama Sergiu C. N. Grigore Ghica Dorohoi 3066 68    Stegaru Viorica
3 11 M2 Gucianu Petru Iulian Grupul Scolar Darabani 3066 65    Ceica Constantin
3 11 M2 Asandului Amalia Elena Grupul Scolar Darabani 3066 60    Ceica Constantin



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018