Rezultate Arhiva editia 2009-2010 47

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 Breban Alexandru Sc. N. Stanescu 3066 99    Marinescu Marinica
1 3 Belu Chintya Florina Sc. N. Stanescu 3066 96    Farcas Floare
1 3 Cosar Lorena Stefania Sc. N. Stanescu 3066 92    Farcas Floare
1 3 Iosif Anna Sc. N. Stanescu 3066 91    Ciociu Laura
1 3 Lauran Cosmin Sc. N. Stanescu 3066 90    Ciociu Laura
1 3 Toth Pal Franciska Sc. N. Stanescu 3066 90    Marinescu Marinica
1 3 Mahaleanu Ionu Sc.A.Iancu 3066 89    Pop Dorina
1 3 Mos Diana Cristina Sc. N. Stanescu 3066 85    Farcas Floare
1 3 Muresan Sebastian Sc. D. Cantemir 3066 82    Csatlos Claudia
1 3 Cosma Ana Maria Sc. N. Stanescu 3066 81    Ciociu Laura
1 3 Notigan Nicola Sc. N. Stanescu 3066 80    Marinescu Marinica
1 3 Cot Anamaria Vasilica Sc. N. Stanescu 3066 76    Farcas Floare
1 4 Kelner Alex Sc. D. Cantemir 3066 94    Birle Delia
1 4 Cirlig Mara Virginia Sc. D. Cantemir 3066 90    Coroian Emilia
1 4 Gal Cristian Sc. D. Cantemir 3066 88    Covaciu Viorica
1 4 Donca Theodora Sc. D. Cantemir 3066 86    Coroian Emilia
1 4 Tamaian Rares Sc. N.Iorga 3066 86    Petrean Ramona
1 4 Galatanu Iustina Sc.L.Blaga 3066 83.5    Zah Maria
1 4 Fusar Gina Sc. D. Cantemir 3066 83    Pop Irma
1 4 Benciu Alex Sc. D. Cantemir 3066 80    Pop Irma
1 4 Cordea Anamaria Sc. N. Stanescu 3066 80    Tyekar Ana Maria
1 4 Roman Paula Sc. T.Vuia 3066 76    Bonis Eniko
1 4 Filip Tudor Sc. N. Stanescu 3066 75    Tyekar Ana Maria
1 4 Muruga David Sc. D. Cantemir 3066 60    Birle Delia
1 4 Sileam Stefania Sc. N. Stanescu 3066 60    Tyekar Ana Maria
1 5 Pop Vlad Sc. N. Stanescu 3066 100    Pop Zorica
1 5 Darolti Larisa Lic. de Arta 3066 96    Zaharia Maria
1 5 Soimosan Radu Sc. N.Iorga 3066 92    Stancu Maria
1 5 Teglas Marian Sc. N. Stanescu 3066 92    Pop Zorica
1 5 Szongoth Robert Sc. N.Iorga 3066 90    Stancu Maria
1 5 Nechita Ioana Sc. D. Cantemir 3066 81    Ghise Clara
1 5 Lolos Bianca Sc. N. Stanescu 3066 80    Pop Zorica
1 5 Osan Paul Sc. N.Iorga 3066 75    Stancu Maria
1 5 Reznek Carina Sc. D. Cantemir 3066 74    Ghise Clara
1 5 Covaci Bogdan Sc. N. Stanescu 3066 70    Pop Zorica
1 5 Sasaran Alexadra Sc. N. Stanescu 3066 66    Pop Lucia
1 5 Talpasan Rares Sc. SatuLung 3066 65    Abraham Lorena
1 5 Put Karina Sc. N. Stanescu 3066 62    Pop Zorica
1 5 Remetean Daniel Sc. D. Cantemir 3066 59    Teglas Ancuta
1 5 Orha Razvan Sc. SatuLung 3066 50    Abraham Lorena
1 6 Fodor Melinda Sc. A. Ivasiuc 3066 91    Florin Moanta
1 6 Ielciu Alexandru Sc. N. Stanescu 3066 91    Stiru Aurica
1 6 Varga Denisa Sc. O. Goga 3066 90    Popovic ioana
1 6 Dale Vlad Sc. N.Iorga 3066 86    Maiorescu Elisabeta
1 6 Boga Denisa I.L.Caragiale 3066 84    Ionescu Sorin
1 6 Puscas Rebeca I.L.Caragiale 3066 80    Ionescu Sorin
1 6 Duligean Andrei Vlad Sc. N.Iorga 3066 77    Maiorescu Elisabeta
1 6 Zoicas Roxana Coleg. V.Lucaciu 3066 76    Darolti Erika
1 6 Fedor Stefania Adelina I.L.Caragiale 3066 74    Ionescu Sorin
1 6 BANCOS GABRIEL Lic. de Arta 3066 72    Pop Cristina
1 6 Ielciu Adrian Sc. N. Stanescu 3066 70    Stiru Aurica
1 6 PACURAR RADU Lic. de Arta 3066 62    BUNU IOAN-IULIAN
1 6 Osan Ioana Paula Sc. A.I.Cuza 3066 60    Dionisie Strepede
1 6 MATEI AMALIA Lic. de Arta 3066 50    Pop Cristina
1 7 Butnar Adrian Sc. N. Stanescu 3066 99    Stiru Aurica
1 7 Moldovan Rares Vasile Sc. A.I.Cuza 3066 97    Dionisie Strepede
1 7 Manu Ioana Sc. D. Cantemir 3066 85    Szerasz Maria
1 7 Nedelea Petrica Sc. T.Vuia 3066 65    Cosma Rodica
1 7 Crancau Andrei Coligiul V.Lucaciu 3066 53    Sfara Gheiorghe
1 8 COLTA STEFANIA Sc. RUS 3066 80    Daraban Ileana
1 9 M1 PRELUCAN ADRIANA Sc. DUMBRAVITA 3066 98    Tomsa Magdalena
1 9 M1 Dragan Carmen Ioana Sc.nr.1 Baia Sprie 3066 60    Veres Noemi
2 3 Cordea Razvan Sc. N. Stanescu 3066 99    Ciociu Laura
2 3 Blidar Amalia Bianca Sc. N. Stanescu 3066 96    Farcas Floare
2 3 Tarta Dragos Sc. N. Stanescu 3066 92    Ciociu Laura
2 3 Rusan Andreea Sc. N. Stanescu 3066 91    Marinescu Marinica
2 3 Marcu Bianca Sc. N. Stanescu 3066 90    Marinescu Marinica
2 3 Buda Alexandra Sc. N. Stanescu 3066 85    Ciociu Laura
2 3 Tatar Oana Sc. N. Stanescu 3066 84.5    Ciociu Laura
2 3 Farrai Carla Sc. D. Cantemir 3066 80    Csatlos Claudia
2 3 Lupan Lorena Sc. N. Stanescu 3066 80    Ciociu Laura
2 3 Stuparu David Sc. N. Stanescu 3066 80    Marinescu Marinica
2 3 Zsulestyan Vasile Sc. N. Stanescu 3066 70    Ciociu Laura
2 4 Birle Silviu Adrian Sc. D. Cantemir 3066 98    Coroian Emilia
2 4 Cuceu Iuliu Daniel Sc. D. Cantemir 3066 93    Coroian Emilia
2 4 Hendre Chis Alexandru Sc. N. Stanescu 3066 92.5    Tyekar Ana Maria
2 4 Elek Cristopher Sc. D. Cantemir 3066 90    Pop Irma
2 4 Manolache Razvan Sc. D. Cantemir 3066 88    Pop Irma
2 4 Nacu Georgiana Sc. D. Cantemir 3066 86    Pop Irma
2 4 Dragan Ruxandra Sc. N.Iorga 3066 84    Tamaian Diana
2 4 Zete Andrei Sc. D. Cantemir 3066 83    Coroian Emilia
2 4 Cozma Rares Mihai Sc. D. Cantemir 3066 80    Coroian Emilia
2 4 Marcu Catalina Sc.V. Babes 3066 80    Crancau Mirela
2 4 Pavel Raul Sc. N. Stanescu 3066 80    Tyekar Ana Maria
2 4 Martin Marian Sc. N. Stanescu 3066 74    Pascaniuc Zita
2 4 Moldovan Andreea Sc. T.Vuia 3066 64    Bonis Eniko
2 4 Todorut Victor Sc. N. Stanescu 3066 60    Tyekar Ana Maria
2 5 Bota Robert Sc. N. Stanescu 3066 95    Pop Zorica
2 5 Alexa Andreas Sc. D. Cantemir 3066 91    Ghise Clara
2 5 Buciuman Adrian Sc. N.Iorga 3066 90    Stancu Maria
2 5 Pop Roxana Sc. N. Stanescu 3066 88    Pop Zorica
2 5 Cincean Andrada Sc. D. Cantemir 3066 80    Ghise Clara
2 5 Musca Alexia Sc. N. Stanescu 3066 78    Pop Zorica
2 5 Salamon Timea Sc. N.Iorga 3066 78    Stancu Maria
2 5 Fatu Andrei Sc. N.Iorga 3066 73    Stancu Maria
2 5 Muresan Diana Sc. D. Cantemir 3066 71    Ghise Clara
2 5 Durus Mihai Sc. N. Stanescu 3066 70    Pop Zorica
2 5 Svoboda Vanesa Sc. N. Stanescu 3066 64    Pop Zorica
2 5 Lobontiu Bogdan Sc. SatuLung 3066 63    Abraham Lorena
2 5 Madaras Alexandru Sc. N. Stanescu 3066 50    Pop Lucia
2 5 Oancea Alex Sc. D. Cantemir 3066 50    Cirtiu Lucia
2 5 Ghete Antonio Sc. SatuLung 3066 49    Abraham Lorena
2 6 Craciun George Sc. N.Iorga 3066 98    Maiorescu Elisabeta
2 6 Csaki Aldo I.L.Caragiale 3066 92    Ionescu Sorin
2 6 Iosif Andrei Sc. N. Stanescu 3066 90    Stiru Aurica
2 6 Tamas Andreea Sc. T.Vuia 3066 90    Crancau Macrina
2 6 FILIP FLAVIA Lic. de Arta 3066 86    BUNU IOAN-IULIAN
2 6 Muresan Diana Sc. N.Iorga 3066 86    Maiorescu Elisabeta
2 6 Filip Alin I.L.Caragiale 3066 84    Ionescu Sorin
2 6 Laslo Calina Sc. D. Cantemir 3066 80    Szerasz Maria
2 6 Vlaicu Antonela Sc. A.I.Cuza 3066 80    Dionisie Strepede
2 6 Bonte Camelia I.L.Caragiale 3066 75    Ionescu Sorin
2 6 SOVRE MIHAI Sc DUMBRaVITA 3066 70    Tomsa Magdalena
2 6 Iacos Tudor Sc. N.Iorga 3066 68    Maiorescu Elisabeta
2 6 SIMIONCA PAULA Lic. de Arta 3066 68    BUNU IOAN-IULIAN
2 6 BALOGH EDWARD Lic. de Arta 3066 50    Pop Cristina
2 7 AVRAM LARA Lic. de Arta 3066 100    Bunu Ioan Iulian
2 7 Cordea Claudia Sc. N. Stanescu 3066 97    Stiru Aurica
2 7 Muresan Denisa Sc. A.I.Cuza 3066 93    Dionisie Strepede
2 7 Rob Oana Sc. D. Cantemir 3066 84    Tarau Rodica
2 8 Pop Maria Sc. T.Vuia 3066 95    Crancau Macrina
2 8 CIRT KARINA Lic. de Arta 3066 70    Pop Cristina
2 9 M1 Pop Suarasan Vlad Sc.nr.1 Baia Sprie 3066 80    Veres Noemi
3 3 Pop Giulia Sc. N. Stanescu 3066 97    Marinescu Marinica
3 3 Vaida Denisa Sc. N. Stanescu 3066 96    Ciociu Laura
3 3 Ilies Laura Sc. N. Stanescu 3066 91    Ciociu Laura
3 3 Bonti Daniela Roberta Sc. N. Stanescu 3066 90    Farcas Floare
3 3 Munteanu Andrei Sc. N. Stanescu 3066 90    Marinescu Marinica
3 3 Burde Daiana Sc. N. Stanescu 3066 85    Marinescu Marinica
3 3 Miclea Andrei Dan Sc. N. Stanescu 3066 82    Farcas Floare
3 3 Matei Rocsana Sc. N. Stanescu 3066 80    Ciociu Laura
3 3 Kis Ionela Andreea Sc. N. Stanescu 3066 79    Farcas Floare
3 3 Nicolaescu Tudor Sc. N. Iorga 3066 68    Angheluta
3 3 Stan Alin Alexandru Sc. N. Stanescu 3066 60    Farcas Floare
3 4 Radu Andrada Sc. D. Cantemir 3066 97    Coroian Emilia
3 4 Baban Diana Sc. D. Cantemir 3066 92    Covaciu Viorica
3 4 Bilt Narcisa Sc. N.Iorga 3066 91    Tamaian Diana
3 4 Szerasz Iulia Sc. D. Cantemir 3066 90    Coroian Emilia
3 4 Haler Henrietta Sc. N. Stanescu 3066 88    Pascaniuc Zita
3 4 Bud Tania Sc. D. Cantemir 3066 87    Coroian Emilia
3 4 Buciuman Ionut Sc. D. Cantemir 3066 83    Coroian Emilia
3 4 Roatis Cristiana Maria Sc. D. Cantemir 3066 81    Coroian Emilia
3 4 Miholca Francisca Sc. N. Stanescu 3066 80    Pascaniuc Zita
3 4 Szelesky Patrick Sc. N.Iorga 3066 74    Petran Ramona
3 4 Prodan Giulia Sc. D. Cantemir 3066 70    Birle Delia
3 4 Antonius Marius Sc. T.Vuia 3066 60    Bonis Eniko
3 4 Chira Alexandra Sc. N. Stanescu 3066 60    Tyekar Ana Maria
3 4 Trufan Ioana Sc.V. Babes 3066 55    Crancau Mirela
3 5 Galatanu Tiberiu Sc. L. Blaga 3066 95    Catunescu Doina
3 5 Man Cezara Sc. N.Iorga 3066 94    Stancu Maria
3 5 Rusan Patricia Sc. N. Stanescu 3066 93    Pop Zorica
3 5 Petea Diana Sc. N.Iorga 3066 90    Stancu Maria
3 5 Gavris Oana Sc. D. Cantemir 3066 86    Ghise Clara
3 5 Ardelean Carla Sc. N. Stanescu 3066 80    Pop Zorica
3 5 Somcherechi Denis Sc. D. Cantemir 3066 77    Ghise Clara
3 5 Sofran Iulia Sc. N.Iorga 3066 76    Stancu Maria
3 5 Somcherechi Daiana Sc. D. Cantemir 3066 71    Ghise Clara
3 5 Berescu-Danciu Ruxandra Sc. N. Stanescu 3066 70    Pop Zorica
3 5 Pischis Oana Teodora Sc. N. Stanescu 3066 70    Pinte Rodica
3 5 Rohas George Sc. N.Iorga 3066 64    Stancu Maria
3 5 Libotean Fabian Sc. N. Stanescu 3066 62    Pop Lucia
3 5 Bondre Adelina Sc. SatuLung 3066 51    Abraham Lorena
3 6 Chisca Andrei Sc. N.Iorga 3066 95    Maiorescu Elisabeta
3 6 Span David Alexandru Sc. N. Stanescu 3066 95    Motiu Teodor
3 6 Maris Oana Sc. Nr.10 3066 92    Cosmin Pop
3 6 Szilagy Alexandru Richard I.L.Caragiale 3066 90    Ionescu Sorin
3 6 Olari George Sc. N.Iorga 3066 85    Maiorescu Elisabeta
3 6 Ossian Adrian Sc. N. Stanescu 3066 85    Stiru Aurica
3 6 Hulehel Loren I.L.Caragiale 3066 82    Ionescu Sorin
3 6 Indre Bogdan Coleg. V.Lucaciu 3066 82    Darolti Erika
3 6 BIRLE ANDREI Lic. de Arta 3066 78    BUNU IOAN-IULIAN
3 6 Chereches Paul Sc. T.Vuia 3066 76    Crancau Macrina
3 6 Szabo Melissa I.L.Caragiale 3066 75    Ionescu Sorin
3 6 Muresan Ligia Maria Sc. A.I.Cuza 3066 74    Dionisie Strepede
3 6 MURESAN DARIA Lic. de Arta 3066 66    BUNU IOAN-IULIAN
3 6 TAMAS PAUL Sc DUMBRaVITA 3066 60    Tomsa Magdalena
3 6 CABA IRIS Lic. de Arta 3066 50    Pop Cristina
3 7 TOPAN IULIA Lic. de Arta 3066 96    Bunu Ioan Iulian
3 7 Tohatan Cristian Sc. N. Iorga 3066 94    Ilie Ella
3 7 Contiu Cristina Paula Sc. A.I.Cuza 3066 84    Dionisie Strepede
3 7 Szondi Denis Sc. T.Vuia 3066 78    Cosma Rodica
3 8 POP MARIA Sc. DUMBRAVITA 3066 78    Tomsa Magdalena
3 8 Lauran Danina Sc. T.Vuia 3066 67    Cosma Rodica
3 9 M1 aaa Sc.nr.1 Baia Sprie 3066 76  3 Veres Noemi



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018