Rezultate Arhiva editia 2009-2010 40

Etapa Clasa Nume Scoala Localitate Punctaj Premiu Profesor
1 3 COVACI ALEXANDRA G.COSBUC 3066 79.5    BALAS
1 3 GABOREAN MARCEL G.COSBUC 3066 70.5    BALAS
1 3 LUCIAN BOGDAN G.COSBUC 3066 65.5    BALAS
1 3 GABORAN DENISA G.COSBUC 3066 62    BALAS
1 3 DRAGUS ANDREEA G.COSBUC 3066 58    VISAN K.
1 3 MUTIU COSMIN G.COSBUC 3066 57.5    TOMOIAGA
1 3 ONISA ANTONELA G.COSBUC 3066 54    VISAN K.
1 3 STRIMBEI THOMAS G.COSBUC 3066 52.3    TOMOIAGA
1 3 BATIN RAZVAN PAUL G.COSBUC 3066 52    VISAN K.
1 3 POP FLAVIU G.COSBUC 3066 52    TOMOIAGA
1 3 MARINA ANDREI G.COSBUC 3066 50.5    VISAN K.
1 4 HODOR ALEXANDRU G.COSBUC 3066 91    SIMAN D.
1 4 TOMOIAGA RADU G.COSBUC 3066 84.87    SERBAN
1 4 APAN LETITIA IM APSA 3066 81.63    SUCIU E
1 4 DICU DAN IM DE APSA 3066 74.97    FRANYI A
1 4 ARDELEAN ANDREI IM APSA 3066 70.47    SUCIU E
1 4 POP ROXANA G.COSBUC 3066 64.97    MIH C.
1 4 MAIER MARIUS IM APSA 3066 63.3    SUCIU E
1 4 IUGA IONUT G.COSBUC 3066 60.97    SERBAN
1 4 LAZARCIUC NICOLA G.COSBUC 3066 53.3    MIH C.
1 4 SZEBENI EDUARD G.COSBUC 3066 50    NEMES I
1 5 HOSU ANTONIA G.COSBUC 3066 83    STAN L.
1 5 ARDELEAN GABRIEL G.COSBUC 3066 82    STAN L.
1 5 DUNCA LUCIAN G.COSBUC 3066 73    STAN L.
1 5 ULICI VLAD G.COSBUC 3066 65    STAN L.
1 5 PASCU TUDOR G.COSBUC 3066 63    BACEA
1 5 ELEKES EVELYNE G.COSBUC 3066 60    BACEA
1 5 POP ALEXANDRU G.COSBUC 3066 58    STAN L.
1 5 KOLYA DENISA G.COSBUC 3066 54    STAN L.
1 5 HRENYUK ANDREI G.COSBUC 3066 52    STAN L.
1 5 BUFTEA NEMES ALEXANDRU G.COSBUC 3066 50    MARAN
1 5 PETER CORINA G.COSBUC 3066 50    STAN L.
1 5 TINCU ALIN G.COSBUC 3066 50    STAN L.
1 6 ONIGA VASILE G.COSBUC 3066 83    ZETEA
1 6 CIMPEAN ANDRA DR.IM APSA 3066 74    TAMAS IONEL
1 6 CHIS CRINS RALUCA G.COSBUC 3066 70    SAS IOAN
1 6 CRISAN SERGIU G.COSBUC 3066 68    ZETEA
1 6 MIHALI BOGDAN DR.IM APSA 3066 52    TAMAS IONEL
1 6 NEMES ANTONIA DR.IM APSA 3066 50    TAMAS IONEL
1 7 PUT BOGDAN IM DE APSA 3066 95    TAMAS
1 7 IUGA ANDREEA CN D.VODA 3066 92    MIHAI A
1 7 TRIFOI ADRIAN G.COSBUC 3066 83    MIC
1 7 TIVADAR DENISA G.COSBUC 3066 75    MIC
1 7 ARDELEAN DENISA CN D.VODA 3066 70    MIHAI A
1 7 BILASCO BIANCA IM DE APSA 3066 66    TAMAS
1 7 RACZ FLAVIU G.COSBUC 3066 57    MIC
1 7 KOVACS BELA L.LEOWEY 3066 50    TAKACS A
1 7 SUSTIC IONUT IM DE APSA 3066 50    TAMAS
1 8 KASZTL ANDREA L.LEOWEY 3066 80    VRAJA L.E
1 8 PLES DANUT SC.G.COSBUC 3066 70    Zetea Bogdan
1 8 ANDREICOVICI MADALINA SC.G.COSBUC 3066 64    Zetea Bogdan
1 8 MAROSAN PATRIC IM DE APSA 3066 50    TAMAS IONEL
1 9 M1 PETROVAI IOANA SC.G.COSBUC 3066 78    Zetea Bogdan
1 9 M1 LENGYEL FANCISCA SC.G.COSBUC 3066 54    Zetea Bogdan
2 3 CORNESTEAN JASMINA G.COSBUC 3066 88.5    TOMOIAGA
2 3 STEFAN RAZVAN G.COSBUC 3066 74.8    VISAN K.
2 3 HASCIAR VLAD G.COSBUC 3066 69.5    VISAN K.
2 3 STIRB COSMIN G.COSBUC 3066 64    TOMOIAGA
2 3 ZEMBA MARK REGELE FERDINAND 3066 59.7   
2 3 LAZARCIUC DENIS G.COSBUC 3066 58    VISAN K.
2 3 HERBEL DRAGOS G.COSBUC 3066 54    VISAN K.
2 3 CORAU MADALINA G.COSBUC 3066 53.8    BALAS
2 3 PLES OVIDIU G.COSBUC 3066 52.2    TOMOIAGA
2 3 HARAGA IONUT G.COSBUC 3066 52    VISAN K.
2 3 MINIUC BOGDAN G.COSBUC 3066 51.5    VISAN K.
2 3 GOJA DENISA G.COSBUC 3066 50    BALAS
2 4 POP ALEXANDRU G.COSBUC 3066 83.5    SERBAN
2 4 PETROVAN CLAUDIA G.COSBUC 3066 79.47    SERBAN
2 4 MICULESCU STEFANIA IM DE APSA 3066 74.97    FRANYI A
2 4 MIH MARA G.COSBUC 3066 72.5    SERBAN
2 4 PETRETCHI MIHAI G.COSBUC 3066 70    MIH C.
2 4 OROIAN MARIUS G.COSBUC 3066 64.97    NEMES I
2 4 MUJ FLORIN IM APSA 3066 61.5    SUCIU E
2 4 RAKOS SZINTIA G.COSBUC 3066 60.47    MIH C.
2 4 GODJA ALIN G.COSBUC 3066 50    MIH C.
2 4 MARZA IONUT G.COSBUC 3066 50    MIH C.
2 5 OANTA ALISA G.COSBUC 3066 83    STAN L.
2 5 DAN INGRID G.COSBUC 3066 82    STAN L.
2 5 LAZARCIUC ROMEO G.COSBUC 3066 73    MARAN
2 5 IERIMA RAFAELA G.COSBUC 3066 67    STAN L.
2 5 ROMANIUC AMINA G.COSBUC 3066 64    STAN L.
2 5 CRAMAR CASIAN G.COSBUC 3066 62    MARAN
2 5 MOLDOVAN ANDREI G.COSBUC 3066 60    STAN L.
2 5 SERBAN SEBASTIAN G.COSBUC 3066 55    MARAN
2 5 POP PETREANU ADRIAN G.COSBUC 3066 54    MARAN
2 5 TRUFEA PAUL G.COSBUC 3066 52    MARAN
2 5 CONSTANTIN ANDREI G.COSBUC 3066 50    MARAN
2 5 PASARE MADALINA G.COSBUC 3066 50    STAN L.
2 5 UGLEA ALIN G.COSBUC 3066 50    STAN L.
2 6 NICOARA ADRIANA G.COSBUC 3066 88    ZETEA
2 6 LEORDEAN RAUL G.COSBUC 3066 85    ZETEA
2 6 MARGINEAN DIANA G.COSBUC 3066 80    ZETEA
2 6 PETROVAY DANUSIA G.COSBUC 3066 74    ZETEA
2 6 BERCI ALEXANDRU DR.IM APSA 3066 58    TAMAS IONEL
2 6 DONAT SEBASTIAN DR.IM APSA 3066 50    TAMAS IONEL
2 7 GRIGOR SEBASTIAN CN D.VODA 3066 97    MIHAI A
2 7 TOMOIAGA ALEX G.COSBUC 3066 88    MIC
2 7 MOCANU ADELINA G.COSBUC 3066 80    MIC
2 7 ARBA ANAMARIA IM DE APSA 3066 77    IERIMA G
2 7 POP DARIUS GRIGORE CN D.VODA 3066 74    MIHAI A
2 7 ISAC DENIS IM DE APSA 3066 68    IERIMA G
2 7 CIOBOTARIU CODRIN IM DE APSA 3066 62    TAMAS
2 7 MARAN ANDREEA G.COSBUC 3066 54    MIC
2 7 MALEARCIUC CRINA IM DE APSA 3066 50    IERIMA G
2 7 PETROVAI ADRIAN G.COSBUC 3066 50    SAS IOAN
2 8 TOMORAN COSMINA SC.G.COSBUC 3066 72    Zetea Bogdan
2 8 MORAR IONUT SC.G.COSBUC 3066 62    Zetea Bogdan
2 8 MICH ALIN IM DE APSA 3066 50    TAMAS IONEL
3 3 TIPLEA STEFAN G.COSBUC 3066 88.5    TOMOIAGA
3 3 RAD CATALIN G.COSBUC 3066 72.3    BALAS
3 3 DANALACHE TUDOR G.COSBUC 3066 58    TOMOIAGA
3 3 MUTIU ANDREI G.COSBUC 3066 54    TOMOIAGA
3 3 VLAD OANA G.COSBUC 3066 53    BALAS
3 3 POP LARISA G.COSBUC 3066 52.2    BALAS
3 3 MUNTIAN ANTONIA G.COSBU 3066 52    TOMOIAGA
3 3 MOLNAR RAZVAN G.COSBUC 3066 51    TOMOIAGA
3 3 OSAN DORIANA G.COSBUC 3066 50    TOMOIAGA
3 4 LUMEI FULVIA G.COSBUC 3066 85.47    SERBAN
3 4 MANU ADRIAN G.COSBUC 3066 83    SIMAN D.
3 4 GRIGOR OANA G.COSBUC 3066 77.3    SERBAN
3 4 TAUT ADELA G.COSBUC 3066 74.97    SERBAN
3 4 COMAN CLAUDIU G.COSBUC 3066 71    MIH C.
3 4 TAMAS LAVINIA G.COSBUC 3066 70    SERBAN
3 4 PASERE DANIUS G.COSBUC 3066 68.31    SERBAN
3 4 STEFANOIU ANGEL G.COSBUC 3066 64.31    MIH C.
3 4 BULUBASA MIRUNA G.COSBUC 3066 60.97    MIH C.
3 4 BLEDEA DRAGOS IM DE APSA 3066 56.97    FRANYI A
3 4 CHINDRIS ADRIAN G.COSBUC 3066 50    NEMES I
3 4 COVACI MADALINA G.COSBUC 3066 50    MIH C.
3 5 ILIES DRAGOS G.COSBUC 3066 91    MARAN
3 5 CUDRICI CARINA G.COSBUC 3066 83    STAN L.
3 5 PETRICA NORBERT G.COSBUC 3066 83    MARAN
3 5 ARDELEAN MELISSA G.COSBUC 3066 78    STAN L.
3 5 MOLDOVAN SERGIU G.COSBUC 3066 70    STAN L.
3 5 POP SERBAN G.COSBUC 3066 65    STAN L.
3 5 MICH CRINA G.COSBUC 3066 63    STAN L.
3 5 MOIS FLORENTINA G.COSBUC 3066 62    STAN L.
3 5 RUS ANDREEA G.COSBUC 3066 60    STAN L.
3 5 COMAN MARIUS G.COSBUC 3066 54    MARAN
3 5 ARBA MARIUS G.COSBUC 3066 53    STAN L.
3 5 DOBRICAN NICOLE G.COSBUC 3066 51.5    STAN L.
3 5 FELLNER ARTHUR G.COSBUC 3066 50    STAN L.
3 5 MATYKO PETRA G.COSBUC 3066 50    STAN L.
3 6 OPIRS DAIANA G.COSBUC 3066 84    ZETEA
3 6 ULICI MELISSA G.COSBUC 3066 75    ZETEA
3 6 COROIAN-MARIS ANDREI G.COSBUC 3066 68    ZETEA
3 6 FILIMON COSMIN DR.IM APSA 3066 55    TAMAS IONEL
3 6 MARFICS ADRIAN DR.IM APSA 3066 50    TAMAS IONEL
3 7 DANCI BIANCA LARISA CN D.VODA 3066 96    MIHAI A
3 7 DRAGUS MARA CN D.VODA 3066 92.5    MIHAI A
3 7 NAGY LEVENTE L.LEOWEY 3066 83    TAKACS A
3 7 NASUI MARIAN G.COSBUC 3066 76    MIC
3 7 MANAILA PETRUT G.COSBUC 3066 73    MIC
3 7 KRECHNYAK REGINA L.LEOWEY 3066 71    TAKACS A
3 7 RAD ENISA G.COSBUC 3066 67    MIC
3 7 BUMBAR ANA MARIA IM DE APSA 3066 58    TAMAS
3 7 CIORNEI ADELINA IM DE APSA 3066 50    TAMAS
3 7 STAN IOSEFINA IM DE APSA 3066 50    TAMAS
3 8 LUDVIG REBECCA L.LEOWEY 3066 67    VRAJA L.E
3 8 IUSCO OVIDIU IM DE APSA 3066 52    TAMAS IONEL
3 9 M1 POP CODRUT SC.G.COSBUC 3066 74    Zetea Bogdan
3 9 M1 JAKOB EDE L.LEOWEY 3066 56    TAKACS A



Concursul National de Matematica Euclid © 2008 - 2018